Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 104
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 400 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000m400mH4x400mSpeerDiscusKogelHoogHSSPolshoog
    222 Evi van Loon AV `40 - AV `40 Meisjes 200m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 200mMJA - Hoog - groep 1 ---------
    235 Annet Slik ACW `66 - ACW `66 Meisjes Speer
    MJA - Spee...- groep 1 -----------
    247 Fem Bongers AV De Keien - AV De Keien Meisjes 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m ---------
    248 Esther van...en Eijnde AV De Keien - AV De Keien Meisjes 100m
    800m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 800m ---------
    249 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien - AV De Keien Meisjes 200m
    4x400m
    HSS
    MJA - 200mMJA - HSS - groep 2 ---------
    250 Rebecca Gílsíng AV De Keien - AV De Keien Meisjes Kogel
    Hoog
    MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 2 ----------
    251 Maud van Hoorn AV De Keien - AV De Keien Meisjes Discus
    Kogel
    MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 ----------
    252 Lisan Scholten AV De Keien - AV De Keien Meisjes 4x400m
    Hoog
    HSS
    MJA - Hoog - groep 1MJA - HSS - groep 1 ---------
    253 Maureen de Bresser AVGM - AV Generaa...s Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 1 ---------
    254 Manon Enting AVGM - AV Generaa...s Meisjes 100m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 100mMJA - Hoog - groep 2 ---------
    255 Marijke Heddes AVGM - AV Generaa...s Meisjes 800m
    4x400m
    Speer
    MJA - 800mMJA - Spee...- groep 1 ---------
    256 Sandra Luijten AVGM - AV Generaa...s Meisjes 3000m
    HSS
    MJA - 3000mMJA - HSS - groep 1 ----------
    257 Lotte Maas AVGM - AV Generaa...s Meisjes 100m
    4x400m
    MJA - 100m ----------
    258 Ning Slaats AVGM - AV Generaa...s Meisjes 200m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 200mMJA - Hoog - groep 1 ---------
    259 Suzanne va...den Berge Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 100m
    4x400m
    HSS
    MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 ---------
    260 Anne-Fleur Blok Olympus `70 - AV Olympus...es Team 2 100m
    200m
    Kogel
    MJA - 100mMJA - 200mMJA - Koge...- groep 2 ---------
    261 Danique de Brabander Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 ---------
    262 Dianne Kleuskens ACW `66 - ACW `66 Meisjes 200m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 200mMJA - Hoog - groep 1 ---------
    263 Emma Dekker Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 400mH
    MJA - 400mH -----------
    264 Lisan Duijvestijn Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 3000m
    MJA - 3000m -----------
    265 Suzanne de Jong Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 800m
    4x400m
    MJA - 800m ----------
    266 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 - AV Olympus...es Team 2 100m
    Polshoog
    MJA - 100mMJA - Polshoog ----------
    268 Aline Philipsen Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 100m
    HSS
    Polshoog
    MJA - 100mMJA - HSS - groep 2MJA - Polshoog ---------
    269 Thelma Solleveld Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 200m
    800m
    4x400m
    MJA - 200mMJA - 800m ---------
    270 Eva Tetteroo Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 1 ---------
    271 Lynn van Toledo Olympus `70 - AV Olympus...es Team 2 3000m
    MJA - 3000m -----------
    272 Fleurine van Beek Haag - Haag Atlet...k Meisjes Hoog
    Polshoog
    MJA - Hoog - groep 2MJA - Polshoog ----------
    274 Anouk Dekkers Haag - Haag Atlet...k Meisjes 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m ----------
    275 Edikan Ekpo Haag - Haag Atlet...k Meisjes 100m
    4x400m
    HSS
    MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 ---------
    276 Suzanne Giezeman Haag - Haag Atlet...k Meisjes Speer
    Discus
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 2 ----------
    277 Iza de Kort Haag - Haag Atlet...k Meisjes 3000m
    MJA - 3000m -----------
    278 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 - AV Olympus...es Team 1 200m
    4x400m
    MJA - 200m ----------
    280 Lies van der Sluijs Haag - Haag Atlet...k Meisjes Kogel
    MJA - Koge...- groep 1 -----------
    281 Tosca Smit Haag - Haag Atlet...k Meisjes Speer
    Discus
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Disc...- groep 1 ----------
    282 Livia Tromp Haag - Haag Atlet...k Meisjes 200m
    400mH
    4x400m
    MJA - 200mMJA - 400mH ---------
    283 Patou Vellekoop Haag - Haag Atlet...k Meisjes 800m
    4x400m
    MJA - 800m ----------
    284 Kiki Verroen Haag - Haag Atlet...k Meisjes 800m
    4x400m
    MJA - 800m ----------
    286 Elaine den Exter Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
    200m
    Speer
    MJA - 100mMJA - 200mMJA - Spee...- groep 1 ---------
    287 Eva van der Marel Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 800m
    Hoog
    HSS
    MJA - 800mMJA - Hoog - groep 1MJA - HSS - groep 2 ---------
    288 Kibibi Maseland Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 4x400m
    -----------
    290 Judeska Sheppard Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 4x400m
    HSS
    MJA - HSS - groep 1 ----------
    299 Kim van Loon ACW `66 - ACW `66 Meisjes 100m
    4x400m
    HSS
    MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 ---------
    328 Laura Eldred ACW `66 - ACW `66 Meisjes 800m
    4x400m
    MJA - 800m ----------
    329 Evi van Bladel ACW `66 - ACW `66 Meisjes 800m
    MJA - 800m -----------
    330 Hester Kleuskens ACW `66 - ACW `66 Meisjes Discus
    Kogel
    MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 1 ----------
    331 Djaane Abdulrahman ACW `66 - ACW `66 Meisjes Discus
    Kogel
    MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 2 ----------
    332 Noortje van der Mast ACW `66 - ACW `66 Meisjes 200m
    4x400m
    Speer
    MJA - 200mMJA - Spee...- groep 2 ---------
    333 Ziggy Birker ACW `66 - ACW `66 Meisjes 3000m
    400mH
    MJA - 3000mMJA - 400mH ----------
    334 Kristin Baas Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 4x400m
    Hoog
    MJA - Hoog - groep 2 ----------
    335 Jaleesa Seedorf Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
    MJA - 100m -----------
    338 Kim van Meurs AV Fortuna - AV Fortuna Meisjes 100m
    Speer
    HSS
    MJA - 100mMJA - Spee...- groep 2MJA - HSS - groep 1 ---------
    339 Laura Bastiaanse AV Fortuna - AV Fortuna Meisjes Discus
    Kogel
    MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 ----------
    340 Robin Hassing AV Fortuna - AV Fortuna Meisjes 200m
    Speer
    Kogel
    MJA - 200mMJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 1 ---------
    341 Larissa Smit AV `40 - AV `40 Meisjes 100m
    400mH
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 400mH ---------
    342 Aniek Sips AV `40 - AV `40 Meisjes 800m
    4x400m
    HSS
    MJA - 800mMJA - HSS - groep 2 ---------
    343 Céline Smit AV `40 - AV `40 Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 1 ---------
    344 Lisa Meijndert AV `40 - AV `40 Meisjes 200m
    4x400m
    Speer
    MJA - 200mMJA - Spee...- groep 2 ---------
    360 Charlotte Demoulin AV Sprint - AV Sprint Meisjes Polshoog
    MJA - Polshoog -----------
    362 Myke van de Wiel AV Sprint - AV Sprint Meisjes 200m
    4x400m
    Speer
    MJA - 200mMJA - Spee...- groep 1 ---------
    363 Anne van de Wiel AV Sprint - AV Sprint Meisjes 400mH
    4x400m
    Speer
    MJA - 400mHMJA - Spee...- groep 2 ---------
    364 Nele van den Broek AV Sprint - AV Sprint Meisjes 4x400m
    Hoog
    HSS
    MJA - Hoog - groep 1MJA - HSS - groep 2 ---------
    365 Sanne Haanen AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100m
    4x400m
    HSS
    MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 ---------
    366 Ellen van Gestel AV Sprint - AV Sprint Meisjes 800m
    MJA - 800m -----------
    367 Paulien Lockhorn AV Sprint - AV Sprint Meisjes Discus
    Kogel
    MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 ----------
    368 Marit de Jongh AV Sprint - AV Sprint Meisjes Discus
    MJA - Disc...- groep 2 -----------
    369 Amber van Malsen AV Sprint - AV Sprint Meisjes Kogel
    MJA - Koge...- groep 1 -----------
    370 Michelle Bogers AV Sprint - AV Sprint Meisjes 800m
    MJA - 800m -----------
    371 Zoë Meyer AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m ----------
    372 Hanna Kloek AV Sprint - AV Sprint Meisjes 3000m
    MJA - 3000m -----------
    502 Josephine van Luik SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 100m
    3000m
    Discus
    MJA - 100mMJA - 3000mMJA - Disc...- groep 1 ---------
    506 Lise van de Velde PAC - PAC Meisjes Team 2 200m
    4x400m
    Discus
    MJA - 200mMJA - Disc...- groep 1 ---------
    507 Danielle Tinkhof PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
    Hoog
    MJA - 100mMJA - Hoog - groep 1 ----------
    508 Marije Hijman PAC - PAC Meisjes Team 2 800m
    MJA - 800m -----------
    509 Sevilha van der Tak PAC - PAC Meisjes Team 2 800m
    4x400m
    MJA - 800m ----------
    510 Shaya van Houdt PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
    HSS
    Polshoog
    MJA - 100mMJA - HSS - groep 2MJA - Polshoog ---------
    511 Talitha G...ro Obando PAC - PAC Meisjes Team 2 Speer
    Discus
    Kogel
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 2 ---------
    513 Puck van Wiltenburg PAC - PAC Meisjes Team 2 4x400m
    Speer
    MJA - Spee...- groep 1 ----------
    515 Gabrielle Opmeer PAC - PAC Meisjes Team 2 200m
    4x400m
    MJA - 200m ----------
    516 Lucie Tiemeier PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
    MJA - 100m -----------
    517 Jasmijn van Iersel PAC - PAC Meisjes Team 1 4x400m
    -----------
    518 Silke Brakkee PAC - PAC Meisjes Team 1 800m
    MJA - 800m -----------
    519 Sanne Mooldijk PAC - PAC Meisjes Team 1 400mH
    4x400m
    MJA - 400mH ----------
    520 Roos den Engelse PAC - PAC Meisjes Team 1 200m
    4x400m
    MJA - 200m ----------
    521 Jenna Vervoorn PAC - PAC Meisjes Team 1 Discus
    MJA - Disc...- groep 2 -----------
    522 Stevy-Jane...Nederveen PAC - PAC Meisjes Team 1 Speer
    Hoog
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 2 ----------
    523 Margot Keijzer PAC - PAC Meisjes Team 1 HSS
    MJA - HSS - groep 1 -----------
    524 Diane van Es PAC - PAC Meisjes Team 1 3000m
    MJA - 3000m -----------
    525 Enid Duut PAC - PAC Meisjes Team 1 Discus
    Kogel
    MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 1 ----------
    526 Nicole Etman PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
    Hoog
    MJA - 100mMJA - Hoog - groep 1 ----------
    527 Kim de Vos PAC - PAC Meisjes Team 1 200m
    Speer
    Kogel
    MJA - 200mMJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 ---------
    528 Corinde van Es PAC - PAC Meisjes Team 1 800m
    4x400m
    MJA - 800m ----------
    529 Killiana Heijmans PAC - PAC Meisjes Team 1 Polshoog
    MJA - Polshoog -----------
    538 Daphne van Zandvoort DAK - DAK Meisjes 200m
    800m
    Speer
    MJA - 200mMJA - 800mMJA - Spee...- groep 1 ---------
    541 Bregje van Beurden DAK - DAK Meisjes 100m
    Kogel
    Hoog
    MJA - 100mMJA - Koge...- groep 2MJA - Hoog - groep 1 ---------
    544 Mare van Bladel DAK - DAK Meisjes Discus
    HSS
    MJA - Disc...- groep 1MJA - HSS - groep 1 ----------
    551 Loes Dekker SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 200m
    800m
    Hoog
    MJA - 200mMJA - 800mMJA - Hoog - groep 2 ---------
    552 Chelsea Blijlevens SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 100m
    Speer
    Discus
    MJA - 100mMJA - Spee...- groep 2MJA - Disc...- groep 2 ---------
    553 Sanne Kooij SPOB - AV Spirit ...d Meisjes Speer
    Kogel
    Hoog
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 2 ---------
    555 Maaike Holtgrefe CAV Energie - CAV Energie Meisjes 100m
    4x400m
    Kogel
    MJA - 100mMJA - Koge...- groep 2 ---------
    556 Maud Blokzijl CAV Energie - CAV Energie Meisjes 4x400m
    Speer
    Hoog
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 2 ---------
    557 Amber Noordermeer CAV Energie - CAV Energie Meisjes 200m
    4x400m
    Kogel
    MJA - 200mMJA - Koge...- groep 2 ---------
    558 Lois Stokkers CAV Energie - CAV Energie Meisjes 800m
    Discus
    MJA - 800mMJA - Disc...- groep 2 ----------
    559 Yosta de Stigter CAV Energie - CAV Energie Meisjes 800m
    4x400m
    Speer
    MJA - 800mMJA - Spee...- groep 2 ---------
    560 Meike Lokker CAV Energie - CAV Energie Meisjes 3000m
    400mH
    MJA - 3000mMJA - 400mH ----------

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 9
    AV De Keien KEIN 6
    AV Fortuna FRTN 3
    AV Generaal Michaelis AVGM 6
    AV Olympus `70 OL70 12
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 4
    AV Sprint SPRN 12
    AV `40 AV40 5
    CAV Energie ENRG 6
    DAK DAK 3
    Haag Atletiek HAAG 10
    PAC PAC 22
    Rotterdam Atletiek RDAM 6
    Competitiestand Vrouwen U20
    # Team Leden Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
    14 8967
    2 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJA
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: Marian de Rond
    12 8179
    3 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJA
    Begeleider: Patrick van Dop
    9 7499
    4 Haag Atletiek Meisjes Haag Atletiek - MJA
    Begeleider: M.Dekkers
    Jurylid: Hans Maschaupt
    10 6571
    5 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
    8 5976
    6 AV `40 Meisjes AV `40 - MJA
    Begeleider: Luc Hagen
    Jurylid: Dorenda Zwaard
    5 5803
    7 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJA
    Begeleider: Eddy Stadwijk
    Jurylid: Titia Fluks, hoog
    9 5492
    8 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
    Begeleider: Aad Vink
    Jurylid: Aad Noordermeer
    6 4714
    9 AV De Keien Meisjes AV De Keien - MJA
    Begeleider: Arianne van Hoorn
    Jurylid: Moniek Reijs
    6 4681
    10 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA
    Begeleider: Richard Kooyman
    Jurylid: Nils Bebelaar
    6 3902
    11 AV Generaal Michaelis Meisjes AV Generaal Michaelis - MJA
    Begeleider: Huub van den Elzen
    Jurylid: Wichard de Benis
    6 3773
    12 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Nel van der Meijs, wil geen estafette
    3 3616
    13 DAK Meisjes DAK - MJA
    Begeleider: Th. van Houten
    Jurylid: eigen wedstrijd
    3 3199
    14 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJA
    Begeleider: Loes Dekker
    Jurylid: Andre de Kwaasteniet (niet klokken)
    4 1898
    15 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJA
    Begeleider: Patrick van Dop
    3 1355

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 1 12,63 +2.0 m/s12,66
    2 Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 12,65 +2.0 m/s12,70
    3 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 13,01 +2.0 m/s13,00
    4 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 13,11 +2.0 m/s12,78
    5 Jaleesa Seedorf Rotterdam ...k Meisjes 13,17 +2.0 m/s12,70
    6 Anouk Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 13,32 +1.2 m/s13,20
    7 Danielle Tinkhof PAC Meisjes Team 2 13,34 +1.2 m/s13,60
    8 Larissa Smit AV `40 Meisjes 13,35 +0.1 m/s---
    9 Aline Philipsen AV Olympus...es Team 1 13,39 +2.7 m/s14,00
    10 Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes 13,49 +1.2 m/s13,20
    11 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 13,63 +0.1 m/s---
    12 Esther van...en Eijnde AV De Keien Meisjes 13,70 +1.2 m/s13,20
    13 Fem Bongers AV De Keien Meisjes 13,76 +2.7 m/s13,70
    14 Shaya van Houdt PAC Meisjes Team 2 13,83 +2.7 m/s13,90
    15 Sanne Haanen AV Sprint Meisjes 13,97 +1.2 m/s13,31
    16 Bregje van Beurden DAK Meisjes 14,12 +1.7 m/s14,70
    17 Maaike Holtgrefe CAV Energie Meisjes 14,13 +0.1 m/s---
    18 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 14,16 +2.7 m/s14,39
    19 Chelsea Blijlevens AV Spirit ...d Meisjes 14,46 +1.7 m/s15,00
    20 Josephine van Luik AV Spirit ...d Meisjes 14,76 +1.7 m/s14,99
    21 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 2 14,77 +2.7 m/s14,34
    22 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 14,78 +1.7 m/s14,77
    23 Kim van Meurs AV Fortuna Meisjes 15,10 +1.7 m/s14,92
    24 Manon Enting AV Generaa...s Meisjes 15,22 +0.1 m/s---
    Lotte Maas AV Generaa...s Meisjes DQ 20,71

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Myke van de Wiel AV Sprint Meisjes 24,81 +1.4 m/s25,04
    2 Kim de Vos PAC Meisjes Team 1 25,99 +1.4 m/s26,42
    3 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 26,40 +1.4 m/s27,50
    4 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 26,58 +1.4 m/s25,84
    5 Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 26,81 +1.4 m/s26,59
    6 Robin Hassing AV Fortuna Meisjes 26,86 +1.4 m/s27,62
    7 Anouk Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 27,64 +1.1 m/s28,00
    8 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 27,72 +1.1 m/s27,74
    9 Livia Tromp Haag Atlet...k Meisjes 27,87 +1.1 m/s28,00
    10 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 28,32 +1.6 m/s---
    11 Roos den Engelse PAC Meisjes Team 1 28,39 +1.1 m/s28,13
    12 Daphne van Zandvoort DAK Meisjes 28,43 +1.1 m/s28,50
    13 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien Meisjes 28,49 +1.8 m/s29,60
    14 Fem Bongers AV De Keien Meisjes 28,71 +1.8 m/s29,60
    15 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 29,46 +1.6 m/s---
    16 Eveline va...Marrewijk AV Olympus...es Team 1 29,68 +1.8 m/s29,50
    17 Lisa Meijndert AV `40 Meisjes 30,01 +1.6 m/s---
    18 Amber Noordermeer CAV Energie Meisjes 30,43 +1.8 m/s---
    19 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 2 30,93 +1.8 m/s31,50
    20 Loes Dekker AV Spirit ...d Meisjes 32,78 +1.8 m/s32,49
    Ning Slaats AV Generaa...s Meisjes DQ ---
    Evi van Loon AV `40 Meisjes DNS ---
    Lise van de Velde PAC Meisjes Team 2 DNS 28,50

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Corinde van Es PAC Meisjes Team 1 2:16,44 2:11,68
    2 Marije Hijman PAC Meisjes Team 2 2:18,44 2:16,09
    3 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 2:22,01 2:17,99
    4 Silke Brakkee PAC Meisjes Team 1 2:22,93 2:19,51
    5 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 2:26,17 2:22,00
    6 Yosta de Stigter CAV Energie Meisjes 2:28,39 2:22,00
    7 Kiki Verroen Haag Atlet...k Meisjes 2:30,02 2:35,00
    8 Esther van...en Eijnde AV De Keien Meisjes 2:31,30 2:32,00
    9 Lois Stokkers CAV Energie Meisjes 2:31,66 2:19,00
    10 Patou Vellekoop Haag Atlet...k Meisjes 2:35,75 2:30,00
    11 Michelle Bogers AV Sprint Meisjes 2:36,94 2:26,17
    12 Daphne van Zandvoort DAK Meisjes 2:38,48 2:50,00
    13 Aniek Sips AV `40 Meisjes 2:39,01 ---
    14 Ellen van Gestel AV Sprint Meisjes 2:49,23 2:35,11
    15 Marijke Heddes AV Generaa...s Meisjes 2:50,23 ---
    16 Suzanne de Jong AV Olympus...es Team 1 2:54,07 2:44,99
    17 Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes 2:54,11 2:45,00
    18 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 2:57,27 ---
    19 Sevilha van der Tak PAC Meisjes Team 2 3:02,58 2:45,09
    20 Loes Dekker AV Spirit ...d Meisjes 3:04,03 3:13,10

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Myke van de Wiel AV Sprint Meisjes 37,58 ---
    2 Anne van de Wiel AV Sprint Meisjes 36,89 ---
    3 Tosca Smit Haag Atlet...k Meisjes 35,61 45,00
    4 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 34,90 ---
    5 Robin Hassing AV Fortuna Meisjes 34,65 38,48
    6 Eva Tetteroo AV Olympus...es Team 1 33,08 38,45
    7 Kim de Vos PAC Meisjes Team 1 32,59 ---
    8 Céline Smit AV `40 Meisjes 27,11 ---
    9 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 2 26,58 ---
    10 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 26,53 ---
    11 Kim van Meurs AV Fortuna Meisjes 25,93 25,44
    12 Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 24,83 ---
    13 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 1 23,66 22,00
    14 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 23,16 ---
    15 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 22,10 ---
    16 Annet Slik ACW `66 Meisjes 21,69 ---
    17 Lisa Meijndert AV `40 Meisjes 21,48 ---
    18 Talitha G...ro Obando PAC Meisjes Team 2 20,98 ---
    19 Yosta de Stigter CAV Energie Meisjes 13,65 ---
    20 Marijke Heddes AV Generaa...s Meisjes 12,46 ---
    21 Daphne van Zandvoort DAK Meisjes 11,98 ---
    22 Maud Blokzijl CAV Energie Meisjes 11,73 ---
    23 Chelsea Blijlevens AV Spirit ...d Meisjes 10,28 ---
    Sanne Kooij AV Spirit ...d Meisjes DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 43,39 ---
    2 Jenna Vervoorn PAC Meisjes Team 1 38,22 ---
    3 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 32,83 ---
    4 Maud van Hoorn AV De Keien Meisjes 32,01 ---
    5 Paulien Lockhorn AV Sprint Meisjes 31,39 ---
    6 Laura Bastiaanse AV Fortuna Meisjes 31,16 31,40
    7 Tosca Smit Haag Atlet...k Meisjes 30,46 ---
    8 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 1 28,76 27,97
    9 Lois Stokkers CAV Energie Meisjes 26,89 ---
    10 Marit de Jongh AV Sprint Meisjes 26,10 ---
    11 Céline Smit AV `40 Meisjes 24,97 ---
    12 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 22,82 ---
    13 Lise van de Velde PAC Meisjes Team 2 22,27 ---
    14 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 18,72 ---
    15 Josephine van Luik AV Spirit ...d Meisjes 18,06 ---
    16 Mare van Bladel DAK Meisjes 14,81 ---
    17 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 14,21 ---
    18 Chelsea Blijlevens AV Spirit ...d Meisjes 12,79 ---
    Talitha G...ro Obando PAC Meisjes Team 2 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Laura Bastiaanse AV Fortuna Meisjes 12,37 12,42
    2 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 11,73 ---
    3 Kim de Vos PAC Meisjes Team 1 11,34 ---
    4 Paulien Lockhorn AV Sprint Meisjes 10,81 ---
    5 Eva Tetteroo AV Olympus...es Team 1 10,59 11,10
    6 Rebecca Gílsíng AV De Keien Meisjes 9,61 ---
    7 Robin Hassing AV Fortuna Meisjes 9,54 11,76
    8 Maud van Hoorn AV De Keien Meisjes 9,41 ---
    9 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 1 9,21 9,00
    10 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 8,51 ---
    11 Lies van der Sluijs Haag Atlet...k Meisjes 8,48 ---
    12 Céline Smit AV `40 Meisjes 8,06 ---
    13 Talitha G...ro Obando PAC Meisjes Team 2 7,52 ---
    14 Maureen de Bresser AV Generaa...s Meisjes 6,76 ---
    15 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 6,21 ---
    16 Maaike Holtgrefe CAV Energie Meisjes 5,93 ---
    17 Bregje van Beurden DAK Meisjes 5,62 ---
    18 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 5,40 ---
    19 Amber Noordermeer CAV Energie Meisjes 4,44 ---
    Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 2 DNS 7,00
    Sanne Kooij AV Spirit ...d Meisjes DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 1,70 ---
    1 Nele van den Broek AV Sprint Meisjes 1,70 ---
    3 Eva Tetteroo AV Olympus...es Team 1 1,65 1,70
    3 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 1,65 ---
    5 Fleurine van Beek Haag Atlet...k Meisjes 1,60 1,70
    5 Danielle Tinkhof PAC Meisjes Team 2 1,60 ---
    7 Kristin Baas Rotterdam ...k Meisjes 1,55 ---
    8 Evi van Loon AV `40 Meisjes 1,50 ---
    8 Ning Slaats AV Generaa...s Meisjes 1,50 1,50
    10 Maud Blokzijl CAV Energie Meisjes 1,40 ---
    10 Rebecca Gílsíng AV De Keien Meisjes 1,40 ---
    10 Lisan Scholten AV De Keien Meisjes 1,40 ---
    13 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 1,30 ---
    14 Bregje van Beurden DAK Meisjes 1,20 ---
    14 Loes Dekker AV Spirit ...d Meisjes 1,20 1,20
    Manon Enting AV Generaa...s Meisjes NM ---
    Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes DNS 1,30
    Sanne Kooij AV Spirit ...d Meisjes DNS 1,35

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Judeska Sheppard Rotterdam ...k Meisjes 10,82 - - 10,82 +2.4 m/s---
    2 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 10,66 - - 10,66 +1.1 m/s---
    3 Shaya van Houdt PAC Meisjes Team 2 10,39 10,39 +2.2 m/s---
    4 Margot Keijzer PAC Meisjes Team 1 10,35 - - 10,35 +2.3 m/s---
    5 Nele van den Broek AV Sprint Meisjes 10,29 10,29 +1.6 m/s---
    6 Aline Philipsen AV Olympus...es Team 1 10,20 10,20 +2.5 m/s10,40
    7 Aniek Sips AV `40 Meisjes 10,05 10,05 ---
    8 Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes 9,76 9,76 ---
    9 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien Meisjes 9,64 9,64 ---
    10 Kim van Meurs AV Fortuna Meisjes 9,51 - - 9,51 +1.6 m/s9,89
    11 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 9,43 - - 9,43 +2.9 m/s9,00
    12 Mare van Bladel DAK Meisjes 9,39 - - 9,39 +2.9 m/s8,67
    13 Sanne Haanen AV Sprint Meisjes 9,31 - - 9,31 +1.4 m/s---
    14 Lisan Scholten AV De Keien Meisjes 8,78 - - 8,78 +1.7 m/s---
    15 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 8,26 - - 8,26 +3.6 m/s---
    Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes - - - DNS 10,75