Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 129
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m1500m400mH4x400mSpeerDiscusKogelHoogHSS
    178 Mitchell Emmers AV Attila - AV Attila Jongens 200m
    JJA - 200m ----------
    179 Erik Schuit Spado - Spado Jongens 800m
    JJA - 800m ----------
    180 Jaro IJpelaar AV Attila - AV Attila Jongens 800m
    Hoog
    JJA - 800mJJA - Hoog - groep 1 ---------
    181 Troy de Juncker AV Attila - AV Attila Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    183 Mattijs Mols AV Attila - AV Attila Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 ---------
    184 Domingos Muanza AV Attila - AV Attila Jongens 100m
    Speer
    JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1 ---------
    185 Merthijn Roggeveen AV Attila - AV Attila Jongens 4x400m
    ----------
    186 David Staat AV Attila - AV Attila Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    187 Vincent Staat AV Attila - AV Attila Jongens Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 ---------
    188 Tim Verhoeven AV Attila - AV Attila Jongens 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2 --------
    189 Tijke Wentink AV Attila - AV Attila Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    190 Tonnie de Benis AVGM - AV Generaa...s Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    191 Max van der Donk AVGM - AV Generaa...s Jongens 400mH
    4x400m
    Discus
    JJA - 400mHJJA - Disc...- groep 1 --------
    192 Stef Hankel AVGM - AV Generaa...s Jongens 200m
    1500m
    JJA - 200mJJA - 1500m ---------
    193 Vincent Hein AVGM - AV Generaa...s Jongens 4x400m
    ----------
    194 Daan van Hoof AVGM - AV Generaa...s Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    195 Roy van Kraaij AVGM - AV Generaa...s Jongens 4x400m
    Speer
    JJA - Spee...- groep 1 ---------
    196 Matthijs Slegt AVGM - AV Generaa...s Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 ---------
    197 Yurien Weiland AVGM - AV Generaa...s Jongens 100m
    JJA - 100m ----------
    198 Thomas Witteveen AVGM - AV Generaa...s Jongens Speer
    Hoog
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 1 ---------
    199 Nick van der Worp AVGM - AV Generaa...s Jongens Kogel
    HSS
    JJA - Koge...- groep 2JJA - HSS - groep 1 ---------
    200 Alberto Biswane Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    201 Tom de Gelder Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    202 Guido Persoon Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens Discus
    Hoog
    HSS
    JJA - Disc...- groep 2JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 2 --------
    203 Martijn Tiersma Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    204 Lars Tinneveld Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 100m
    200m
    Speer
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 --------
    205 Tristan Valkenburg Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 800m
    4x400m
    Kogel
    JJA - 800mJJA - Koge...- groep 2 --------
    206 Daan Valstar Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 1500m
    400mH
    4x400m
    JJA - 1500mJJA - 400mH --------
    207 Niels van Deurzen SPOB - AV Spirit ...d Jongens 800m
    4x400m
    HSS
    JJA - 800mJJA - HSS - groep 2 --------
    208 Kay Geerlings SPOB - AV Spirit ...d Jongens 4x400m
    Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 --------
    209 Michiel de...aasteniet SPOB - AV Spirit ...d Jongens 400mH
    Speer
    Hoog
    JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 --------
    210 Patrick Loos SPOB - AV Spirit ...d Jongens 1500m
    4x400m
    Discus
    JJA - 1500mJJA - Disc...- groep 1 --------
    211 Sven Markesteijn SPOB - AV Spirit ...d Jongens Speer
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 ---------
    212 Jean Mattijsen SPOB - AV Spirit ...d Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    213 Sjoerd Visser SPOB - AV Spirit ...d Jongens Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 1 ---------
    214 Jelle van de Wal SPOB - AV Spirit ...d Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    215 Bob Abotar Haag - Haag Atlet...k Jongens 4x400m
    Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 --------
    216 Tino Claessens Haag - Haag Atlet...k Jongens 100m
    200m
    Speer
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 --------
    217 Boris van Groeningen Haag - Haag Atlet...k Jongens 100m
    200m
    HSS
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - HSS - groep 2 --------
    218 Maurik de Groot Haag - Haag Atlet...k Jongens 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH ---------
    219 Abel Hijstek Haag - Haag Atlet...k Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    220 Glenn Kunst Haag - Haag Atlet...k Jongens Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2 ---------
    221 Tijan Samba Haag - Haag Atlet...k Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 ---------
    223 Marnix Vos Haag - Haag Atlet...k Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    224 Marijn Wolf Haag - Haag Atlet...k Jongens 800m
    4x400m
    Hoog
    JJA - 800mJJA - Hoog - groep 2 --------
    225 Bjarne Aelbers Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 --------
    226 Ghee Francisca Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 400mH
    Hoog
    HSS
    JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 2 --------
    227 Stan Jansen Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    228 Raphael van de Linde Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 800m
    JJA - 800m ----------
    229 Shaeriano Murray Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 200m
    4x400m
    JJA - 200m ---------
    230 Jeremy Pronk Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 --------
    231 Djavan Verheij Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 100m
    4x400m
    JJA - 100m ---------
    232 Ruben de Vries Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 200m
    4x400m
    JJA - 200m ---------
    233 Guus Nijkamp Spado - Spado Jongens 4x400m
    ----------
    234 Sander van...n Branden Spado - Spado Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 ---------
    237 Jim van Gorkum Spado - Spado Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    238 Rick Govers Spado - Spado Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    239 Wislet de Hair Spado - Spado Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    240 Stephan H...n 't Veld Spado - Spado Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 --------
    241 Toon IJzerman Spado - Spado Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    242 Pelle Gelderblom Zeeland - Vereniging...k Jongens 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH ---------
    243 Sven van Merode Spado - Spado Jongens Hoog
    JJA - Hoog - groep 1 ----------
    244 Martin Oonincx Spado - Spado Jongens 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH ---------
    245 Lars Dirkzwager Zeeland - Vereniging...k Jongens Hoog
    JJA - Hoog - groep 1 ----------
    246 Tim de Wit Spado - Spado Jongens Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 1 ---------
    267 Evan de Schrijver Zeeland - Vereniging...k Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    279 Daan Walder AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    285 Jowie Robbemond AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 100m
    200m
    Kogel
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Koge...- groep 1 --------
    289 Davian Kerkhof AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 100m
    Speer
    HSS
    JJA - 100mJJA - Spee...- groep 2JJA - HSS - groep 1 --------
    291 Nout van den Bos Zeeland - Vereniging...k Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 ---------
    292 Finn de Leng Zeeland - Vereniging...k Jongens 4x400m
    Speer
    HSS
    JJA - Spee...- groep 1JJA - HSS - groep 2 --------
    293 Daan van Liere Zeeland - Vereniging...k Jongens Kogel
    HSS
    JJA - Koge...- groep 2JJA - HSS - groep 1 ---------
    294 Bart Balkenende Zeeland - Vereniging...k Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    295 Marnick Los Zeeland - Vereniging...k Jongens Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2 ---------
    296 Jordi Bot Zeeland - Vereniging...k Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    297 Franklin van Anrooij Zeeland - Vereniging...k Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    298 Jurriaan Berger Zeeland - Vereniging...k Jongens 100m
    Hoog
    JJA - 100mJJA - Hoog - groep 2 ---------
    336 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 200m
    400mH
    HSS
    JJA - 200mJJA - 400mHJJA - HSS - groep 2 --------
    337 Devi Robbemond AV Fortuna - AV Fortuna Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 --------
    346 Bas van Vliet AV `40 - AV `40 Jongens 100m
    Speer
    Hoog
    JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1JJA - Hoog - groep 2 --------
    347 Brandon Stolk AV `40 - AV `40 Jongens 100m
    200m
    Kogel
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Koge...- groep 2 --------
    348 Hugo van Es AV `40 - AV `40 Jongens 200m
    HSS
    JJA - 200mJJA - HSS - groep 1 ---------
    349 Tim Vogel PAC - PAC Jongens Team 2 800m
    4x400m
    HSS
    JJA - 800mJJA - HSS - groep 2 --------
    350 Cédric Chambrillon PAC - PAC Jongens Team 2 200m
    Speer
    JJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 ---------
    351 Raymildo van Callias PAC - PAC Jongens Team 2 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    352 Jan Dekker PAC - PAC Jongens Team 2 Speer
    Hoog
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 ---------
    353 Daan Hoogers AV Sprint - AV Sprint Jongens Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 ---------
    354 August van de Weijer AV Sprint - AV Sprint Jongens 400mH
    4x400m
    Hoog
    JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2 --------
    355 Jur Klijs AV Sprint - AV Sprint Jongens 800m
    JJA - 800m ----------
    357 Tijn Mallens AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    358 Mark de Rond AV Sprint - AV Sprint Jongens 4x400m
    Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 1 --------
    359 Freek van Blerck AV Sprint - AV Sprint Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    361 Justin Hoefmans AV Sprint - AV Sprint Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 --------
    373 Sam Prein PAC - PAC Jongens Team 2 4x400m
    ----------
    374 Bruno Oele PAC - PAC Jongens Team 2 100m
    JJA - 100m ----------
    501 Aaron van Kooij PAC - PAC Jongens Team 2 Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 ---------
    503 Marien van der Niet PAC - PAC Jongens Team 2 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    504 Max Polak PAC - PAC Jongens Team 2 1500m
    JJA - 1500m ----------
    505 Jordi van der Wal PAC - PAC Jongens Team 2 Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 ---------
    512 Stan Biemans DAK - DAK Jongens 100m
    Hoog
    HSS
    JJA - 100mJJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 2 --------
    514 Stijn van Nierop DAK - DAK Jongens 200m
    4x400m
    Speer
    JJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 --------
    530 Tobias van Roon DAK - DAK Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    531 Rick van de Ven DAK - DAK Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 ---------
    532 Ahmed Abubakar DAK - DAK Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    533 Geert Elferink DAK - DAK Jongens 200m
    Hoog
    HSS
    JJA - 200mJJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 --------
    534 Geert de Gouw DAK - DAK Jongens 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2 --------
    535 Harry van Ham DAK - DAK Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    536 Antoine va...er Sanden DAK - DAK Jongens 100m
    Discus
    Kogel
    JJA - 100mJJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 2 --------
    537 Thaem Mous PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    539 Rafael Raap PAC - PAC Jongens Team 1 4x400m
    Hoog
    JJA - Hoog - groep 1 ---------
    540 Quinten van der Veer PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 ---------
    542 Sergio van der Meide PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    200m
    HSS
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - HSS - groep 1 --------
    543 Ramsey Angela PAC - PAC Jongens Team 1 200m
    400mH
    4x400m
    JJA - 200mJJA - 400mH --------
    545 Milan le Bruin PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    4x400m
    JJA - 100m ---------
    546 Leander den Boer PAC - PAC Jongens Team 1 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 --------
    547 Achraf Boutkabout PAC - PAC Jongens Team 1 800m
    JJA - 800m ----------
    548 Victor van der Wel PAC - PAC Jongens Team 1 800m
    JJA - 800m ----------
    549 Alexander Brons PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    JJA - 1500m ----------
    550 Elmar Koster PAC - PAC Jongens Team 1 Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 2 ---------
    561 Koen van Duijnhoven THOR - ARV Achill...R Jongens 800m
    1500m
    JJA - 800mJJA - 1500m ---------
    562 Rick Lambregts ACHL - ARV Achill...R Jongens 800m
    400mH
    4x400m
    JJA - 800mJJA - 400mH --------
    563 Dylan Frijters ACHL - ARV Achill...R Jongens 4x400m
    Discus
    Hoog
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Hoog - groep 2 --------
    564 Jaimy Schraauwen THOR - ARV Achill...R Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    567 Hent van Schoten AV Oss `78 - AV Oss `78 Jongens 4x400m
    Speer
    HSS
    JJA - Spee...- groep 1JJA - HSS - groep 2 --------
    568 Sancho van Roy AV Oss `78 - AV Oss `78 Jongens 200m
    JJA - 200m ----------
    569 Merlijn Scholte AV Oss `78 - AV Oss `78 Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    570 Thomas Saedt AV Oss `78 - AV Oss `78 Jongens 100m
    4x400m
    Kogel
    JJA - 100mJJA - Koge...- groep 2 --------
    571 Youri Peters AV Oss `78 - AV Oss `78 Jongens 800m
    4x400m
    Discus
    JJA - 800mJJA - Disc...- groep 2 --------
    572 Hidde Leenders AV Oss `78 - AV Oss `78 Jongens 400mH
    4x400m
    Hoog
    JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2 --------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 2
    AV Attila ATTL 10
    AV Fortuna FRTN 4
    AV Generaal Michaelis AVGM 10
    AV Olympus `70 OL70 7
    AV Oss `78 OS78 6
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 8
    AV Sprint SPRN 8
    AV `40 AV40 3
    DAK DAK 9
    Haag Atletiek HAAG 9
    PAC PAC 21
    Rotterdam Atletiek RDAM 8
    Spado SPDO 11
    THOR THOR 2
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 11
    Competitiestand Mannen U20
    # Team Leden Punten
    1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
    11 7657
    2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens Vereniging Zeeland Atletiek - JJA
    Begeleider: Norma van der Sijs
    Jurylid: Arno Dirkzwager - voorkeur hoog
    11 7348
    3 Spado Jongens Spado - JJA
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Hannie de Hair
    11 6779
    4 AV Attila Jongens AV Attila - JJA
    Begeleider: Domingos
    Jurylid: Francisco Muanza
    10 6589
    5 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJA
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: Marian de Rond
    8 6138
    6 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJA
    Begeleider: Niels van Deurzen
    Jurylid: Andre de Kwaasteniet (niet klokken)
    8 6112
    7 Haag Atletiek Jongens Haag Atletiek - JJA
    Begeleider: M.Dekkers
    Jurylid: Hans Maschaupt
    9 5976
    8 DAK Jongens DAK - JJA
    Begeleider: Th. van houten
    Jurylid: eigen wedstrijd
    9 5923
    9 AV Olympus `70 Jongens AV Olympus `70 - JJA
    Begeleider: Patrick van Dop
    Jurylid: M. Tetteroo
    7 5831
    10 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJA
    Begeleider: Richard Kooyman
    Jurylid: Nils Bebelaar
    8 5253
    11 AV Oss `78 Jongens AV Oss `78 - JJA
    Begeleider: Yvonne van Erp
    Jurylid: Yvonne van Erp
    6 5058
    12 PAC Jongens Team 2 PAC - JJA
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
    10 4765
    13 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJA
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Nel van der Meijs, wil geen estafette
    4 4135
    14 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJA
    Begeleider: Huub van den Elzen
    10 3228
    15 ARV Achilles / THOR Jongens - JJA
    Begeleider: edward heijnemans
    Jurylid: edward heijnemans
    4 3157
    16 AV `40 Jongens AV `40 - JJA
    Begeleider: Luc Hagen
    3 2798

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Jim van Gorkum Spado Jongens 11,04 +1.9 m/s11,09
    2 David Staat AV Attila Jongens 11,33 +1.9 m/s11,38
    3 Evan de Schrijver Vereniging...k Jongens 11,38 +1.9 m/s11,44
    4 Daan Walder AV Sprint Jongens 11,43 +1.9 m/s11,43
    5 Wislet de Hair Spado Jongens 11,49 +1.9 m/s11,33
    6 Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 11,52 +2.5 m/s11,76
    7 Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 11,59 +2.5 m/s11,71
    8 Boris van Groeningen Haag Atlet...k Jongens 11,70 +2.2 m/s12,10
    9 Milan le Bruin PAC Jongens Team 1 11,74 +2.5 m/s11,80
    10 Domingos Muanza AV Attila Jongens 11,87 +1.9 m/s11,43
    11 Jaimy Schraauwen ARV Achill...R Jongens 11,97 +2.2 m/s12,10
    12 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 12,02 +2.5 m/s12,05
    13 Jean Mattijsen AV Spirit ...d Jongens 12,03 +2.5 m/s12,09
    14 Antoine va...er Sanden DAK Jongens 12,11 +2.5 m/s12,00
    15 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 12,15 +2.2 m/s12,44
    16 Tino Claessens Haag Atlet...k Jongens 12,31 +2.2 m/s12,25
    17 Brandon Stolk AV `40 Jongens 12,39 +1.4 m/s---
    17 Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 12,39 +2.6 m/s12,61
    19 Bas van Vliet AV `40 Jongens 12,40 +1.4 m/s---
    20 Djavan Verheij Rotterdam ...k Jongens 12,52 +2.2 m/s12,20
    21 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 12,56 +2.6 m/s12,67
    22 Jelle van de Wal AV Spirit ...d Jongens 12,67 +2.6 m/s13,00
    23 Bruno Oele PAC Jongens Team 2 12,70 +2.6 m/s12,87
    24 Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 12,75 +2.2 m/s12,55
    25 Yurien Weiland AV Generaa...s Jongens 12,88 +1.4 m/s---
    26 Stan Biemans DAK Jongens 12,89 +2.6 m/s12,80
    27 Thomas Saedt AV Oss `78 Jongens 13,07 +1.4 m/s---
    28 Jurriaan Berger Vereniging...k Jongens 13,19 +1.4 m/s13,62

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Jim van Gorkum Spado Jongens 22,46 +1.6 m/s22,93
    2 Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 22,53 +1.6 m/s22,84
    3 Evan de Schrijver Vereniging...k Jongens 22,69 +2.1 m/s23,63
    4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens 22,77 +1.6 m/s22,51
    5 Wislet de Hair Spado Jongens 23,31 +1.6 m/s23,25
    6 Daan Walder AV Sprint Jongens 23,39 +2.1 m/s23,50
    7 David Staat AV Attila Jongens 23,44 +1.6 m/s23,47
    8 Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 23,58 +2.1 m/s24,35
    9 Mitchell Emmers AV Attila Jongens 23,63 +2.1 m/s23,63
    10 Boris van Groeningen Haag Atlet...k Jongens 23,86 +1.6 m/s17,70
    11 Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 23,94 +2.1 m/s24,03
    12 Jean Mattijsen AV Spirit ...d Jongens 24,11 +1.7 m/s25,10
    13 Shaeriano Murray Rotterdam ...k Jongens 24,51 +1.7 m/s24,50
    14 Jaimy Schraauwen ARV Achill...R Jongens 24,52 +1.7 m/s24,80
    15 Stijn van Nierop DAK Jongens 24,65 +0.7 m/s25,32
    16 Geert Elferink DAK Jongens 24,70 +1.7 m/s24,75
    17 Tino Claessens Haag Atlet...k Jongens 24,79 +0.7 m/s25,50
    18 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 24,89 +0.7 m/s25,52
    19 Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 24,99 +0.7 m/s25,62
    20 Sancho van Roy AV Oss `78 Jongens 25,04 +2.7 m/s---
    21 Brandon Stolk AV `40 Jongens 25,15 +2.7 m/s---
    22 Hugo van Es AV `40 Jongens 25,36 +2.7 m/s---
    23 Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 25,68 +1.7 m/s25,11
    24 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 25,73 +0.7 m/s25,88
    25 Jelle van de Wal AV Spirit ...d Jongens 26,37 +0.7 m/s27,00
    26 Cédric Chambrillon PAC Jongens Team 2 27,35 +1.7 m/s24,50
    27 Stef Hankel AV Generaa...s Jongens 28,33 +2.7 m/s---
    Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens DNS 23,80

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Achraf Boutkabout PAC Jongens Team 1 2:03,34 2:01,89
    2 Rick Lambregts ARV Achill...R Jongens 2:03,61 2:00,01
    3 Koen van Duijnhoven ARV Achill...R Jongens 2:03,79 2:02,00
    4 Jordi Bot Vereniging...k Jongens 2:04,81 2:02,53
    5 Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 2:05,38 2:01,34
    6 Toon IJzerman Spado Jongens 2:05,85 2:10,00
    7 Niels van Deurzen AV Spirit ...d Jongens 2:05,86 2:00,68
    8 Victor van der Wel PAC Jongens Team 1 2:06,05 2:01,56
    9 Ahmed Abubakar DAK Jongens 2:07,40 2:03,37
    10 Marijn Wolf Haag Atlet...k Jongens 2:10,03 2:08,00
    11 Marien van der Niet PAC Jongens Team 2 2:10,57 2:09,86
    12 Harry van Ham DAK Jongens 2:11,09 2:05,18
    13 Daan van Hoof AV Generaa...s Jongens 2:12,66 ---
    14 Martijn Tiersma AV Olympus...0 Jongens 2:13,16 2:09,17
    15 Marnix Vos Haag Atlet...k Jongens 2:13,98 2:10,00
    16 Tim Vogel PAC Jongens Team 2 2:15,14 2:17,84
    17 Raphael van de Linde Rotterdam ...k Jongens 2:16,68 2:24,00
    18 Jur Klijs AV Sprint Jongens 2:17,46 2:12,68
    19 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 2:20,84 2:30,00
    20 Youri Peters AV Oss `78 Jongens 2:21,66 ---
    21 Erik Schuit Spado Jongens 2:27,01 2:19,00

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Tom de Gelder AV Olympus...0 Jongens 4:07,91 4:00,66
    2 Thaem Mous PAC Jongens Team 1 4:10,62 4:08,33
    3 Max Polak PAC Jongens Team 2 4:13,22 4:12,23
    4 Tijke Wentink AV Attila Jongens 4:20,44 4:05,00
    5 Troy de Juncker AV Attila Jongens 4:22,90 4:20,00
    6 Stan Jansen Rotterdam ...k Jongens 4:23,19 4:25,00
    7 Franklin van Anrooij Vereniging...k Jongens 4:23,30 4:37,71
    8 Daan Valstar AV Olympus...0 Jongens 4:32,94 4:40,89
    9 Alexander Brons PAC Jongens Team 1 4:33,78 4:38,56
    10 Tobias van Roon DAK Jongens 4:35,70 4:39,00
    11 Bart Balkenende Vereniging...k Jongens 4:38,88 4:37,71
    12 Abel Hijstek Haag Atlet...k Jongens 4:43,30 4:35,00
    13 Tonnie de Benis AV Generaa...s Jongens 4:55,55 4:48,00
    14 Patrick Loos AV Spirit ...d Jongens 5:05,12 4:50,00
    15 Merlijn Scholte AV Oss `78 Jongens 5:10,23 ---
    16 Freek van Blerck AV Sprint Jongens 5:16,46 4:56,32
    17 Rick Govers Spado Jongens 5:28,15 4:50,00
    18 Stef Hankel AV Generaa...s Jongens 5:44,34 ---
    Koen van Duijnhoven ARV Achill...R Jongens DNS 5:01,00

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 54,11 55,03
    2 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens 54,21 53,43
    3 Maurik de Groot Haag Atlet...k Jongens 56,70 55,00
    4 Martin Oonincx Spado Jongens 58,30 57,07
    5 Pelle Gelderblom Vereniging...k Jongens 59,27 56,02
    6 Geert de Gouw DAK Jongens 1:02,69 1:04,90
    7 Hidde Leenders AV Oss `78 Jongens 1:02,97 ---
    8 August van de Weijer AV Sprint Jongens 1:03,37 1:01,88
    9 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 1:04,23 1:10,00
    10 Rick Lambregts ARV Achill...R Jongens 1:07,00 ---
    11 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens 1:09,33 1:09,99
    12 Daan Valstar AV Olympus...0 Jongens 1:09,57 1:06,00
    13 Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 1:18,42 1:05,50
    14 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 1:25,87 ---

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Elmar Koster PAC Jongens Team 1 50,12 ---
    2 Finn de Leng Vereniging...k Jongens 46,99 ---
    3 Sven Markesteijn AV Spirit ...d Jongens 42,58 38,00
    4 Mark de Rond AV Sprint Jongens 41,93 ---
    5 Bas van Vliet AV `40 Jongens 40,11 ---
    6 Hent van Schoten AV Oss `78 Jongens 39,95 ---
    7 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 38,57 39,95
    8 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 36,43 ---
    9 Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 35,33 ---
    10 Tino Claessens Haag Atlet...k Jongens 34,99 29,00
    11 Domingos Muanza AV Attila Jongens 34,76 38,00
    12 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 33,89 ---
    13 Marnick Los Vereniging...k Jongens 33,66 ---
    14 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 31,49 ---
    15 Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 30,65 32,38
    16 Leander den Boer PAC Jongens Team 1 30,39 ---
    17 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 30,33 24,80
    18 Cédric Chambrillon PAC Jongens Team 2 28,86 ---
    19 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 28,06 28,67
    20 Geert de Gouw DAK Jongens 25,46 ---
    21 Stijn van Nierop DAK Jongens 24,16 ---
    22 Jan Dekker PAC Jongens Team 2 24,13 ---
    23 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 21,38 ---
    Glenn Kunst Haag Atlet...k Jongens DNS ---
    Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens DNS ---
    Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Mattijs Mols AV Attila Jongens 39,91 38,00
    2 Nout van den Bos Vereniging...k Jongens 37,33 ---
    3 Mark de Rond AV Sprint Jongens 36,60 ---
    4 Kay Geerlings AV Spirit ...d Jongens 36,31 30,00
    5 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 34,76 ---
    6 Marnick Los Vereniging...k Jongens 32,44 ---
    7 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 31,28 ---
    8 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 29,11 ---
    9 Rick van de Ven DAK Jongens 28,94 ---
    10 Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 28,80 ---
    11 Glenn Kunst Haag Atlet...k Jongens 28,06 ---
    12 Sander van...n Branden Spado Jongens 27,93 ---
    13 Quinten van der Veer PAC Jongens Team 1 27,86 ---
    14 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 26,76 ---
    15 Elmar Koster PAC Jongens Team 1 26,45 ---
    16 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 25,52 25,00
    17 Patrick Loos AV Spirit ...d Jongens 25,15 23,50
    18 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 22,87 ---
    19 Youri Peters AV Oss `78 Jongens 22,73 ---
    20 Tijan Samba Haag Atlet...k Jongens 21,95 ---
    21 Aaron van Kooij PAC Jongens Team 2 19,15 ---
    22 Antoine va...er Sanden DAK Jongens 17,59 ---
    23 Dylan Frijters ARV Achill...R Jongens 16,43 ---
    Max van der Donk AV Generaa...s Jongens DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Nout van den Bos Vereniging...k Jongens 14,67 ---
    2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 14,60 13,80
    3 Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 12,35 ---
    4 Daan van Liere Vereniging...k Jongens 12,03 ---
    5 Quinten van der Veer PAC Jongens Team 1 11,49 ---
    6 Kay Geerlings AV Spirit ...d Jongens 11,48 11,00
    7 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 10,85 ---
    8 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 10,66 ---
    9 Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 10,44 ---
    10 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 10,20 10,69
    11 Tijan Samba Haag Atlet...k Jongens 9,79 ---
    12 Sven Markesteijn AV Spirit ...d Jongens 9,78 ---
    13 Rick van de Ven DAK Jongens 9,77 ---
    14 Aaron van Kooij PAC Jongens Team 2 9,36 ---
    15 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 9,19 ---
    16 Nick van der Worp AV Generaa...s Jongens 9,18 ---
    17 Sander van...n Branden Spado Jongens 8,94 ---
    18 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 8,93 10,56
    19 Antoine va...er Sanden DAK Jongens 7,77 ---
    20 Brandon Stolk AV `40 Jongens 7,06 ---
    21 Thomas Saedt AV Oss `78 Jongens 6,58 ---
    22 Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 6,13 8,00
    Leander den Boer PAC Jongens Team 1 DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 2,05 ---
    1 Sven van Merode Spado Jongens 2,05 ---
    3 Leander den Boer PAC Jongens Team 1 1,85 ---
    3 Lars Dirkzwager Vereniging...k Jongens 1,85 ---
    5 Bas van Vliet AV `40 Jongens 1,75 ---
    5 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 1,75 1,72
    5 Jordi van der Wal PAC Jongens Team 2 1,75 ---
    5 Dylan Frijters ARV Achill...R Jongens 1,75 1,80
    5 Daan Hoogers AV Sprint Jongens 1,75 ---
    5 Tim de Wit Spado Jongens 1,75 ---
    5 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens 1,75 1,75
    12 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 1,70 1,65
    12 Hidde Leenders AV Oss `78 Jongens 1,70 ---
    12 Geert Elferink DAK Jongens 1,70 ---
    12 Sjoerd Visser AV Spirit ...d Jongens 1,70 1,80
    16 Jan Dekker PAC Jongens Team 2 1,60 ---
    17 Stan Biemans DAK Jongens 1,55 ---
    17 Jurriaan Berger Vereniging...k Jongens 1,55 ---
    19 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 1,45 ---
    20 Marijn Wolf Haag Atlet...k Jongens 1,40 1,40
    21 August van de Weijer AV Sprint Jongens 1,30 ---
    21 Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 1,30 1,35
    Bob Abotar Haag Atlet...k Jongens DNS 1,50
    Vincent Staat AV Attila Jongens DNS 1,80

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Geert Elferink DAK Jongens 13,15 +2.8 m/s---
    2 Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 13,13 +1.4 m/s---
    3 Hent van Schoten AV Oss `78 Jongens 13,10 +2.8 m/s---
    4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna Jongens 13,02 +1.5 m/s14,19
    5 Bob Abotar Haag Atlet...k Jongens 12,19 +1.9 m/s12,00
    6 Daan Hoogers AV Sprint Jongens 12,11 ---
    7 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 11,82 +1.5 m/s12,02
    8 Jordi van der Wal PAC Jongens Team 2 11,80 ---
    9 Finn de Leng Vereniging...k Jongens 11,75 ---
    10 Daan van Liere Vereniging...k Jongens 11,70 ---
    11 Niels van Deurzen AV Spirit ...d Jongens 11,61 ---
    12 Sjoerd Visser AV Spirit ...d Jongens 11,55 ---
    13 Tim de Wit Spado Jongens 11,38 ---
    14 Tim Vogel PAC Jongens Team 2 11,36 ---
    15 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 11,35 11,23
    16 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,27 12,07
    17 Stan Biemans DAK Jongens 10,67 ---
    18 Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 10,65 ---
    19 Hugo van Es AV `40 Jongens 10,50 ---
    Boris van Groeningen Haag Atlet...k Jongens DNS 10,50
    Nick van der Worp AV Generaa...s Jongens DNS ---