Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 129
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m1500m400mH4x400mSpeerDiscusKogelHoogHSSTeam punten
    178 Mitchell Emmers AV Attila 200m
    JJA - 200m AV Attila Jongens ---------- 0
    179 Erik Schuit Spado 800m
    JJA - 800m Spado Jongens ---------- 0
    180 Jaro IJpelaar AV Attila 800m
    Hoog
    JJA - 800mJJA - Hoog - groep 1 AV Attila Jongens --------- 1028
    181 Troy de Juncker AV Attila 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m AV Attila Jongens --------- 0
    183 Mattijs Mols AV Attila Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 AV Attila Jongens --------- 1449
    184 Domingos Muanza AV Attila 100m
    Speer
    JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1 AV Attila Jongens --------- 410
    185 Merthijn Roggeveen AV Attila 4x400m
    AV Attila Jongens ---------- 0
    186 David Staat AV Attila 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Attila Jongens --------- 1423
    187 Vincent Staat AV Attila Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 AV Attila Jongens --------- 486
    188 Tim Verhoeven AV Attila 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2 AV Attila Jongens -------- 594
    189 Tijke Wentink AV Attila 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m AV Attila Jongens --------- 656
    190 Tonnie de Benis AVGM 1500m
    JJA - 1500m AV Generaa...s Jongens ---------- 433
    191 Max van der Donk AVGM 400mH
    4x400m
    Discus
    JJA - 400mHJJA - Disc...- groep 1 AV Generaa...s Jongens -------- 214
    192 Stef Hankel AVGM 200m
    1500m
    JJA - 200mJJA - 1500m AV Generaa...s Jongens --------- 309
    193 Vincent Hein AVGM 4x400m
    AV Generaa...s Jongens ---------- 0
    194 Daan van Hoof AVGM 800m
    4x400m
    JJA - 800m AV Generaa...s Jongens --------- 550
    195 Roy van Kraaij AVGM 4x400m
    Speer
    JJA - Spee...- groep 1 AV Generaa...s Jongens --------- 0
    196 Matthijs Slegt AVGM Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 AV Generaa...s Jongens --------- 798
    197 Yurien Weiland AVGM 100m
    JJA - 100m AV Generaa...s Jongens ---------- 412
    198 Thomas Witteveen AVGM Speer
    Hoog
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 1 AV Generaa...s Jongens --------- 512
    199 Nick van der Worp AVGM Kogel
    HSS
    JJA - Koge...- groep 2JJA - HSS - groep 1 AV Generaa...s Jongens --------- 0
    200 Alberto Biswane Olympus `70 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Olympus...0 Jongens --------- 1352
    201 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m AV Olympus...0 Jongens --------- 751
    202 Guido Persoon Olympus `70 Discus
    Hoog
    HSS
    JJA - Disc...- groep 2JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 2 AV Olympus...0 Jongens -------- 1550
    203 Martijn Tiersma Olympus `70 800m
    4x400m
    JJA - 800m AV Olympus...0 Jongens --------- 0
    204 Lars Tinneveld Olympus `70 100m
    200m
    Speer
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 AV Olympus...0 Jongens -------- 341
    205 Tristan Valkenburg Olympus `70 800m
    4x400m
    Kogel
    JJA - 800mJJA - Koge...- groep 2 AV Olympus...0 Jongens -------- 802
    206 Daan Valstar Olympus `70 1500m
    400mH
    4x400m
    JJA - 1500mJJA - 400mH AV Olympus...0 Jongens -------- 479
    207 Niels van Deurzen SPOB 800m
    4x400m
    HSS
    JJA - 800mJJA - HSS - groep 2 AV Spirit ...d Jongens -------- 1175
    208 Kay Geerlings SPOB 4x400m
    Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 AV Spirit ...d Jongens -------- 1176
    209 Michiel de...aasteniet SPOB 400mH
    Speer
    Hoog
    JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 AV Spirit ...d Jongens -------- 1117
    210 Patrick Loos SPOB 1500m
    4x400m
    Discus
    JJA - 1500mJJA - Disc...- groep 1 AV Spirit ...d Jongens -------- 381
    211 Sven Markesteijn SPOB Speer
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 AV Spirit ...d Jongens --------- 529
    212 Jean Mattijsen SPOB 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Spirit ...d Jongens -------- 1209
    213 Sjoerd Visser SPOB Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 1 AV Spirit ...d Jongens --------- 0
    214 Jelle van de Wal SPOB 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Spirit ...d Jongens --------- 0
    215 Bob Abotar Haag 4x400m
    Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 Haag Atlet...k Jongens -------- 589
    216 Tino Claessens Haag 100m
    200m
    Speer
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 Haag Atlet...k Jongens -------- 413
    217 Boris van Groeningen Haag 100m
    200m
    HSS
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - HSS - groep 2 Haag Atlet...k Jongens -------- 1301
    218 Maurik de Groot Haag 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH Haag Atlet...k Jongens --------- 794
    219 Abel Hijstek Haag 1500m
    JJA - 1500m Haag Atlet...k Jongens ---------- 504
    220 Glenn Kunst Haag Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2 Haag Atlet...k Jongens --------- 429
    221 Tijan Samba Haag Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 Haag Atlet...k Jongens --------- 445
    223 Marnix Vos Haag 800m
    4x400m
    JJA - 800m Haag Atlet...k Jongens --------- 0
    224 Marijn Wolf Haag 800m
    4x400m
    Hoog
    JJA - 800mJJA - Hoog - groep 2 Haag Atlet...k Jongens -------- 881
    225 Bjarne Aelbers Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 Rotterdam ...k Jongens -------- 939
    226 Ghee Francisca Rotterdam 400mH
    Hoog
    HSS
    JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 2 Rotterdam ...k Jongens -------- 924
    227 Stan Jansen Rotterdam 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m Rotterdam ...k Jongens --------- 636
    228 Raphael van de Linde Rotterdam 800m
    JJA - 800m Rotterdam ...k Jongens ---------- 495
    229 Shaeriano Murray Rotterdam 200m
    4x400m
    JJA - 200m Rotterdam ...k Jongens --------- 599
    230 Jeremy Pronk Rotterdam Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 Rotterdam ...k Jongens -------- 623
    231 Djavan Verheij Rotterdam 100m
    4x400m
    JJA - 100m Rotterdam ...k Jongens --------- 478
    232 Ruben de Vries Rotterdam 200m
    4x400m
    JJA - 200m Rotterdam ...k Jongens --------- 0
    233 Guus Nijkamp Spado 4x400m
    Spado Jongens ---------- 0
    234 Sander van...n Branden Spado Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 Spado Jongens --------- 0
    237 Jim van Gorkum Spado 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m Spado Jongens --------- 1590
    238 Rick Govers Spado 1500m
    JJA - 1500m Spado Jongens ---------- 268
    239 Wislet de Hair Spado 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m Spado Jongens -------- 0
    240 Stephan H...n 't Veld Spado Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 Spado Jongens -------- 1495
    241 Toon IJzerman Spado 800m
    4x400m
    JJA - 800m Spado Jongens --------- 651
    242 Pelle Gelderblom Zeeland 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH Vereniging...k Jongens --------- 720
    243 Sven van Merode Spado Hoog
    JJA - Hoog - groep 1 Spado Jongens ---------- 900
    244 Martin Oonincx Spado 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH Spado Jongens --------- 748
    245 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
    JJA - Hoog - groep 1 Vereniging...k Jongens ---------- 725
    246 Tim de Wit Spado Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 1 Spado Jongens --------- 499
    267 Evan de Schrijver Zeeland 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m Vereniging...k Jongens -------- 1486
    279 Daan Walder AV Sprint 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Sprint Jongens -------- 1405
    285 Jowie Robbemond AV Fortuna 100m
    200m
    Kogel
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Koge...- groep 1 AV Fortuna Jongens -------- 475
    289 Davian Kerkhof AV Fortuna 100m
    Speer
    HSS
    JJA - 100mJJA - Spee...- groep 2JJA - HSS - groep 1 AV Fortuna Jongens -------- 1045
    291 Nout van den Bos Zeeland Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 Vereniging...k Jongens --------- 1401
    292 Finn de Leng Zeeland 4x400m
    Speer
    HSS
    JJA - Spee...- groep 1JJA - HSS - groep 2 Vereniging...k Jongens -------- 1132
    293 Daan van Liere Zeeland Kogel
    HSS
    JJA - Koge...- groep 2JJA - HSS - groep 1 Vereniging...k Jongens --------- 0
    294 Bart Balkenende Zeeland 1500m
    JJA - 1500m Vereniging...k Jongens ---------- 0
    295 Marnick Los Zeeland Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2 Vereniging...k Jongens --------- 0
    296 Jordi Bot Zeeland 800m
    4x400m
    JJA - 800m Vereniging...k Jongens --------- 668
    297 Franklin van Anrooij Zeeland 1500m
    JJA - 1500m Vereniging...k Jongens ---------- 636
    298 Jurriaan Berger Zeeland 100m
    Hoog
    JJA - 100mJJA - Hoog - groep 2 Vereniging...k Jongens --------- 0
    336 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 200m
    400mH
    HSS
    JJA - 200mJJA - 400mHJJA - HSS - groep 2 AV Fortuna Jongens -------- 2314
    337 Devi Robbemond AV Fortuna Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 AV Fortuna Jongens -------- 301
    346 Bas van Vliet AV `40 100m
    Speer
    Hoog
    JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1JJA - Hoog - groep 2 AV `40 Jongens -------- 1127
    347 Brandon Stolk AV `40 100m
    200m
    Kogel
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - Koge...- groep 2 AV `40 Jongens -------- 1274
    348 Hugo van Es AV `40 200m
    HSS
    JJA - 200mJJA - HSS - groep 1 AV `40 Jongens --------- 397
    349 Tim Vogel PAC 800m
    4x400m
    HSS
    JJA - 800mJJA - HSS - groep 2 PAC Jongens Team 2 -------- 0
    350 Cédric Chambrillon PAC 200m
    Speer
    JJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 PAC Jongens Team 2 --------- 310
    351 Raymildo van Callias PAC 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m PAC Jongens Team 2 -------- 501
    352 Jan Dekker PAC Speer
    Hoog
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 PAC Jongens Team 2 --------- 0
    353 Daan Hoogers AV Sprint Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 AV Sprint Jongens --------- 1214
    354 August van de Weijer AV Sprint 400mH
    4x400m
    Hoog
    JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2 AV Sprint Jongens -------- 615
    355 Jur Klijs AV Sprint 800m
    JJA - 800m AV Sprint Jongens ---------- 484
    357 Tijn Mallens AV Sprint 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Sprint Jongens --------- 0
    358 Mark de Rond AV Sprint 4x400m
    Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 1 AV Sprint Jongens -------- 1137
    359 Freek van Blerck AV Sprint 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m AV Sprint Jongens --------- 323
    361 Justin Hoefmans AV Sprint Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 AV Sprint Jongens -------- 508
    373 Sam Prein PAC 4x400m
    PAC Jongens Team 2 ---------- 0
    374 Bruno Oele PAC 100m
    JJA - 100m PAC Jongens Team 2 ---------- 445
    501 Aaron van Kooij PAC Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 PAC Jongens Team 2 --------- 612
    503 Marien van der Niet PAC 800m
    4x400m
    JJA - 800m PAC Jongens Team 2 --------- 580
    504 Max Polak PAC 1500m
    JJA - 1500m PAC Jongens Team 2 ---------- 710
    505 Jordi van der Wal PAC Hoog
    HSS
    JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 PAC Jongens Team 2 --------- 1180
    512 Stan Biemans DAK 100m
    Hoog
    HSS
    JJA - 100mJJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 2 DAK Jongens -------- 0
    514 Stijn van Nierop DAK 200m
    4x400m
    Speer
    JJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 DAK Jongens -------- 587
    530 Tobias van Roon DAK 1500m
    JJA - 1500m DAK Jongens ---------- 552
    531 Rick van de Ven DAK Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 DAK Jongens --------- 893
    532 Ahmed Abubakar DAK 800m
    4x400m
    JJA - 800m DAK Jongens --------- 627
    533 Geert Elferink DAK 200m
    Hoog
    HSS
    JJA - 200mJJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 DAK Jongens -------- 1278
    534 Geert de Gouw DAK 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2 DAK Jongens -------- 879
    535 Harry van Ham DAK 800m
    4x400m
    JJA - 800m DAK Jongens --------- 0
    536 Antoine va...er Sanden DAK 100m
    Discus
    Kogel
    JJA - 100mJJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 2 DAK Jongens -------- 558
    537 Thaem Mous PAC 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m PAC Jongens Team 1 --------- 730
    539 Rafael Raap PAC 4x400m
    Hoog
    JJA - Hoog - groep 1 PAC Jongens Team 1 --------- 900
    540 Quinten van der Veer PAC Discus
    Kogel
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 PAC Jongens Team 1 --------- 990
    542 Sergio van der Meide PAC 100m
    200m
    HSS
    JJA - 100mJJA - 200mJJA - HSS - groep 1 PAC Jongens Team 1 -------- 1372
    543 Ramsey Angela PAC 200m
    400mH
    4x400m
    JJA - 200mJJA - 400mH PAC Jongens Team 1 -------- 1664
    545 Milan le Bruin PAC 100m
    4x400m
    JJA - 100m PAC Jongens Team 1 --------- 0
    546 Leander den Boer PAC Speer
    Kogel
    Hoog
    JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 PAC Jongens Team 1 -------- 0
    547 Achraf Boutkabout PAC 800m
    JJA - 800m PAC Jongens Team 1 ---------- 691
    548 Victor van der Wel PAC 800m
    JJA - 800m PAC Jongens Team 1 ---------- 0
    549 Alexander Brons PAC 1500m
    JJA - 1500m PAC Jongens Team 1 ---------- 0
    550 Elmar Koster PAC Speer
    Discus
    JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 2 PAC Jongens Team 1 --------- 635
    561 Koen van Duijnhoven THOR 800m
    1500m
    JJA - 800mJJA - 1500m ARV Achill...R Jongens --------- 0
    562 Rick Lambregts ACHL 800m
    400mH
    4x400m
    JJA - 800mJJA - 400mH ARV Achill...R Jongens -------- 1219
    563 Dylan Frijters ACHL 4x400m
    Discus
    Hoog
    JJA - Disc...- groep 1JJA - Hoog - groep 2 ARV Achill...R Jongens -------- 753
    564 Jaimy Schraauwen THOR 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m ARV Achill...R Jongens -------- 1185
    567 Hent van Schoten AV Oss `78 4x400m
    Speer
    HSS
    JJA - Spee...- groep 1JJA - HSS - groep 2 AV Oss `78 Jongens -------- 1176
    568 Sancho van Roy AV Oss `78 200m
    JJA - 200m AV Oss `78 Jongens ---------- 553
    569 Merlijn Scholte AV Oss `78 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m AV Oss `78 Jongens --------- 354
    570 Thomas Saedt AV Oss `78 100m
    4x400m
    Kogel
    JJA - 100mJJA - Koge...- groep 2 AV Oss `78 Jongens -------- 563
    571 Youri Peters AV Oss `78 800m
    4x400m
    Discus
    JJA - 800mJJA - Disc...- groep 2 AV Oss `78 Jongens -------- 728
    572 Hidde Leenders AV Oss `78 400mH
    4x400m
    Hoog
    JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2 AV Oss `78 Jongens -------- 1211

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 2
    AV Attila ATTL 10
    AV Fortuna FRTN 4
    AV Generaal Michaelis AVGM 10
    AV Olympus `70 OL70 7
    AV Oss `78 OS78 6
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 8
    AV Sprint SPRN 8
    AV `40 AV40 3
    DAK DAK 9
    Haag Atletiek HAAG 9
    PAC PAC 21
    Rotterdam Atletiek RDAM 8
    Spado SPDO 11
    THOR THOR 2
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 11
    Competitiestand Jongens Junioren A
    # Team Leden Punten
    1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
    11 7657
    2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens Vereniging Zeeland Atletiek - JJA
    Begeleider: Norma van der Sijs
    Jurylid: Arno Dirkzwager - voorkeur hoog
    11 7348
    3 Spado Jongens Spado - JJA
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Hannie de Hair
    11 6779
    4 AV Attila Jongens AV Attila - JJA
    Begeleider: Domingos
    Jurylid: Francisco Muanza
    10 6589
    5 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJA
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: Marian de Rond
    8 6138
    6 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJA
    Begeleider: Niels van Deurzen
    Jurylid: Andre de Kwaasteniet (niet klokken)
    8 6112
    7 Haag Atletiek Jongens Haag Atletiek - JJA
    Begeleider: M.Dekkers
    Jurylid: Hans Maschaupt
    9 5976
    8 DAK Jongens DAK - JJA
    Begeleider: Th. van houten
    Jurylid: eigen wedstrijd
    9 5923
    9 AV Olympus `70 Jongens AV Olympus `70 - JJA
    Begeleider: Patrick van Dop
    Jurylid: M. Tetteroo
    7 5831
    10 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJA
    Begeleider: Richard Kooyman
    Jurylid: Nils Bebelaar
    8 5253
    11 AV Oss `78 Jongens AV Oss `78 - JJA
    Begeleider: Yvonne van Erp
    Jurylid: Yvonne van Erp
    6 5058
    12 PAC Jongens Team 2 PAC - JJA
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
    10 4765
    13 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJA
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Nel van der Meijs, wil geen estafette
    4 4135
    14 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJA
    Begeleider: Huub van den Elzen
    10 3228
    15 ARV Achilles / THOR Jongens - JJA
    Begeleider: edward heijnemans
    Jurylid: edward heijnemans
    4 3157
    16 AV `40 Jongens AV `40 - JJA
    Begeleider: Luc Hagen
    3 2798

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 11,04 +1.9 m/s11,09 795
    2 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,33 +1.9 m/s11,38 726
    3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 11,38 +1.9 m/s11,44 715
    4 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 11,43 +1.9 m/s11,43 703
    5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 11,49 +1.9 m/s11,33 0
    6 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 11,52 +2.5 m/s11,76 683
    7 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 11,59 +2.5 m/s11,71 668
    8 Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens 11,70 +2.2 m/s12,10 644
    9 Milan le Bruin PAC PAC Jongens Team 1 11,74 +2.5 m/s11,80 0
    10 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 11,87 +1.9 m/s11,43 0
    11 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achill...R Jongens 11,97 +2.2 m/s12,10 587
    12 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,02 +2.5 m/s12,05 576
    13 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...d Jongens 12,03 +2.5 m/s12,09 574
    14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 12,11 +2.5 m/s12,00 558
    15 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,15 +2.2 m/s12,44 0
    16 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 12,31 +2.2 m/s12,25 0
    17 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 12,39 +1.4 m/s--- 503
    18 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 12,39 +2.6 m/s12,61 0
    19 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 12,40 +1.4 m/s--- 0
    20 Djavan Verheij Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 12,52 +2.2 m/s12,20 478
    21 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 12,56 +2.6 m/s12,67 0
    22 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit ...d Jongens 12,67 +2.6 m/s13,00 0
    23 Bruno Oele PAC PAC Jongens Team 2 12,70 +2.6 m/s12,87 445
    24 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 12,75 +2.2 m/s12,55 0
    25 Yurien Weiland AVGM AV Generaa...s Jongens 12,88 +1.4 m/s--- 412
    26 Stan Biemans DAK DAK Jongens 12,89 +2.6 m/s12,80 0
    27 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,07 +1.4 m/s--- 379
    28 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 13,19 +1.4 m/s13,62 0

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 22,46 +1.6 m/s22,93 795
    2 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 22,53 +1.6 m/s22,84 788
    3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 22,69 +2.1 m/s23,63 771
    4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,77 +1.6 m/s22,51 763
    5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 23,31 +1.6 m/s23,25 0
    6 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 23,39 +2.1 m/s23,50 702
    7 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 23,44 +1.6 m/s23,47 697
    8 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 23,58 +2.1 m/s24,35 684
    9 Mitchell Emmers AV Attila AV Attila Jongens 23,63 +2.1 m/s23,63 0
    10 Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens 23,86 +1.6 m/s17,70 657
    11 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 23,94 +2.1 m/s24,03 0
    12 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...d Jongens 24,11 +1.7 m/s25,10 635
    13 Shaeriano Murray Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 24,51 +1.7 m/s24,50 599
    14 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achill...R Jongens 24,52 +1.7 m/s24,80 598
    15 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,65 +0.7 m/s25,32 587
    16 Geert Elferink DAK DAK Jongens 24,70 +1.7 m/s24,75 0
    17 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 24,79 +0.7 m/s25,50 0
    18 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 24,89 +0.7 m/s25,52 0
    19 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 24,99 +0.7 m/s25,62 0
    20 Sancho van Roy AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 25,04 +2.7 m/s--- 553
    21 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 25,15 +2.7 m/s--- 544
    22 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 25,36 +2.7 m/s--- 0
    23 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 25,68 +1.7 m/s25,11 501
    24 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 25,73 +0.7 m/s25,88 0
    25 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit ...d Jongens 26,37 +0.7 m/s27,00 0
    26 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 27,35 +1.7 m/s24,50 0
    27 Stef Hankel AVGM AV Generaa...s Jongens 28,33 +2.7 m/s--- 309
    Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam ...k Jongens DNS 23,80 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Achraf Boutkabout PAC PAC Jongens Team 1 2:03,34 2:01,89 691
    2 Rick Lambregts ACHL ARV Achill...R Jongens 2:03,61 2:00,01 687
    3 Koen van Duijnhoven THOR ARV Achill...R Jongens 2:03,79 2:02,00 0
    4 Jordi Bot Zeeland Vereniging...k Jongens 2:04,81 2:02,53 668
    5 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 2:05,38 2:01,34 659
    6 Toon IJzerman Spado Spado Jongens 2:05,85 2:10,00 651
    7 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...d Jongens 2:05,86 2:00,68 651
    8 Victor van der Wel PAC PAC Jongens Team 1 2:06,05 2:01,56 0
    9 Ahmed Abubakar DAK DAK Jongens 2:07,40 2:03,37 627
    10 Marijn Wolf Haag Haag Atlet...k Jongens 2:10,03 2:08,00 588
    11 Marien van der Niet PAC PAC Jongens Team 2 2:10,57 2:09,86 580
    12 Harry van Ham DAK DAK Jongens 2:11,09 2:05,18 0
    13 Daan van Hoof AVGM AV Generaa...s Jongens 2:12,66 --- 550
    14 Martijn Tiersma Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 2:13,16 2:09,17 0
    15 Marnix Vos Haag Haag Atlet...k Jongens 2:13,98 2:10,00 0
    16 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 2:15,14 2:17,84 0
    17 Raphael van de Linde Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 2:16,68 2:24,00 495
    18 Jur Klijs AV Sprint AV Sprint Jongens 2:17,46 2:12,68 484
    19 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 2:20,84 2:30,00 441
    20 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 2:21,66 --- 431
    21 Erik Schuit Spado Spado Jongens 2:27,01 2:19,00 0

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tom de Gelder Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 4:07,91 4:00,66 751
    2 Thaem Mous PAC PAC Jongens Team 1 4:10,62 4:08,33 730
    3 Max Polak PAC PAC Jongens Team 2 4:13,22 4:12,23 710
    4 Tijke Wentink AV Attila AV Attila Jongens 4:20,44 4:05,00 656
    5 Troy de Juncker AV Attila AV Attila Jongens 4:22,90 4:20,00 0
    6 Stan Jansen Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 4:23,19 4:25,00 636
    7 Franklin van Anrooij Zeeland Vereniging...k Jongens 4:23,30 4:37,71 636
    8 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 4:32,94 4:40,89 0
    9 Alexander Brons PAC PAC Jongens Team 1 4:33,78 4:38,56 0
    10 Tobias van Roon DAK DAK Jongens 4:35,70 4:39,00 552
    11 Bart Balkenende Zeeland Vereniging...k Jongens 4:38,88 4:37,71 0
    12 Abel Hijstek Haag Haag Atlet...k Jongens 4:43,30 4:35,00 504
    13 Tonnie de Benis AVGM AV Generaa...s Jongens 4:55,55 4:48,00 433
    14 Patrick Loos SPOB AV Spirit ...d Jongens 5:05,12 4:50,00 381
    15 Merlijn Scholte AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 5:10,23 --- 354
    16 Freek van Blerck AV Sprint AV Sprint Jongens 5:16,46 4:56,32 323
    17 Rick Govers Spado Spado Jongens 5:28,15 4:50,00 268
    18 Stef Hankel AVGM AV Generaa...s Jongens 5:44,34 --- 0
    Koen van Duijnhoven THOR ARV Achill...R Jongens DNS 5:01,00 0

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 54,11 55,03 876
    2 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 54,21 53,43 873
    3 Maurik de Groot Haag Haag Atlet...k Jongens 56,70 55,00 794
    4 Martin Oonincx Spado Spado Jongens 58,30 57,07 748
    5 Pelle Gelderblom Zeeland Vereniging...k Jongens 59,27 56,02 720
    6 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 1:02,69 1:04,90 631
    7 Hidde Leenders AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 1:02,97 --- 624
    8 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1:03,37 1:01,88 615
    9 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 1:04,23 1:10,00 594
    10 Rick Lambregts ACHL ARV Achill...R Jongens 1:07,00 --- 532
    11 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens 1:09,33 1:09,99 483
    12 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 1:09,57 1:06,00 479
    13 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 1:18,42 1:05,50 321
    14 Max van der Donk AVGM AV Generaa...s Jongens 1:25,87 --- 214

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 50,12 --- 635
    2 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 46,99 --- 592
    3 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 42,58 38,00 529
    4 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 41,93 --- 520
    5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 40,11 --- 493
    6 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 39,95 --- 490
    7 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 38,57 39,95 469
    8 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 36,43 --- 436
    9 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 35,33 --- 0
    10 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 34,99 29,00 413
    11 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 34,76 38,00 410
    12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 33,89 --- 395
    13 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 33,66 --- 0
    14 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 31,49 --- 0
    15 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 30,65 32,38 341
    16 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 30,39 --- 0
    17 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 30,33 24,80 0
    18 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 28,86 --- 310
    19 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 28,06 28,67 0
    20 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 25,46 --- 248
    21 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,16 --- 0
    22 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 24,13 --- 0
    23 Thomas Witteveen AVGM AV Generaa...s Jongens 21,38 --- 168
    Glenn Kunst Haag Haag Atlet...k Jongens DNS --- 0
    Roy van Kraaij AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
    Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 39,91 38,00 684
    2 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 37,33 --- 632
    3 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 36,60 --- 617
    4 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...d Jongens 36,31 30,00 611
    5 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 34,76 --- 579
    6 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 32,44 --- 0
    7 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 31,28 --- 503
    8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 29,11 --- 0
    9 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 28,94 --- 450
    10 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 28,80 --- 0
    11 Glenn Kunst Haag Haag Atlet...k Jongens 28,06 --- 429
    12 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 27,93 --- 0
    13 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 27,86 --- 425
    14 Matthijs Slegt AVGM AV Generaa...s Jongens 26,76 --- 398
    15 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 26,45 --- 0
    16 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 25,52 25,00 368
    17 Patrick Loos SPOB AV Spirit ...d Jongens 25,15 23,50 0
    18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,87 --- 301
    19 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 22,73 --- 297
    20 Tijan Samba Haag Haag Atlet...k Jongens 21,95 --- 0
    21 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 19,15 --- 199
    22 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 17,59 --- 0
    23 Dylan Frijters ACHL ARV Achill...R Jongens 16,43 --- 119
    Max van der Donk AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 14,67 --- 769
    2 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 14,60 13,80 765
    3 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 12,35 --- 623
    4 Daan van Liere Zeeland Vereniging...k Jongens 12,03 --- 0
    5 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 11,49 --- 565
    6 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,48 11,00 565
    7 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 10,85 --- 521
    8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 10,66 --- 508
    9 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 10,44 --- 0
    10 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 10,20 10,69 475
    11 Tijan Samba Haag Haag Atlet...k Jongens 9,79 --- 445
    12 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 9,78 --- 0
    13 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 9,77 --- 443
    14 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 9,36 --- 413
    15 Matthijs Slegt AVGM AV Generaa...s Jongens 9,19 --- 400
    16 Nick van der Worp AVGM AV Generaa...s Jongens 9,18 --- 0
    17 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 8,94 --- 0
    18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 8,93 10,56 0
    19 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 7,77 --- 0
    20 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 7,06 --- 227
    21 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 6,58 --- 184
    22 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 6,13 8,00 143
    Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rafael Raap PAC PAC Jongens Team 1 2,05 --- 900
    1 Sven van Merode Spado Spado Jongens 2,05 --- 900
    3 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 1,85 --- 0
    4 Lars Dirkzwager Zeeland Vereniging...k Jongens 1,85 --- 725
    5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 1,75 --- 634
    5 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 1,75 1,72 634
    5 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 1,75 --- 634
    5 Dylan Frijters ACHL ARV Achill...R Jongens 1,75 1,80 634
    5 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
    10 Tim de Wit Spado Spado Jongens 1,75 --- 0
    11 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens 1,75 1,75 634
    12 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 1,70 1,65 587
    12 Hidde Leenders AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 1,70 --- 587
    12 Geert Elferink DAK DAK Jongens 1,70 --- 587
    15 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...d Jongens 1,70 1,80 0
    16 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 1,60 --- 0
    17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 1,55 --- 0
    17 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 1,55 --- 0
    19 Thomas Witteveen AVGM AV Generaa...s Jongens 1,45 --- 344
    20 Marijn Wolf Haag Haag Atlet...k Jongens 1,40 1,40 293
    21 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1,30 --- 0
    22 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 1,30 1,35 188
    Bob Abotar Haag Haag Atlet...k Jongens DNS 1,50 0
    Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens DNS 1,80 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Geert Elferink DAK DAK Jongens 13,15 +2.8 m/s--- 691
    2 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 13,13 +1.4 m/s--- 689
    3 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,10 +2.8 m/s--- 686
    4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 13,02 +1.5 m/s14,19 678
    5 Bob Abotar Haag Haag Atlet...k Jongens 12,19 +1.9 m/s12,00 589
    6 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 12,11 --- 580
    7 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 11,82 +1.5 m/s12,02 548
    8 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 11,80 --- 546
    9 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 11,75 --- 540
    10 Daan van Liere Zeeland Vereniging...k Jongens 11,70 --- 0
    11 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,61 --- 524
    12 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,55 --- 0
    13 Tim de Wit Spado Spado Jongens 11,38 --- 499
    14 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 11,36 --- 0
    15 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 11,35 11,23 0
    16 Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,27 12,07 486
    17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 10,67 --- 0
    18 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 10,65 --- 415
    19 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 10,50 --- 397
    Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens DNS 10,50 0
    Nick van der Worp AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0