Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 76
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 300 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:30 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    11:30 Speer Uitslagen
    12:00 Kogel
    Ring 1
    Uitslagen
    12:30 Speer Uitslagen
    12:50 Kogel
    Ring 1
    Uitslagen
    13:00 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    13:20 800m Uitslagen
    13:40 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    14:00 300mH Uitslagen
    14:30 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    15:20 80m Uitslagen


    Tijdschema

    11:30u15:40u
    Meisjes Junior C
    Hoog - Mat 2
    Ver - Bak 1
    80m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m800m300mH4x80mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    568 Nynke van den Bedem Altis Speer
    Kogel
    MJC - Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 1 Altis MC Team 1 ------ 1070
    569 Lieke Borremans Altis 80m
    800m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver Groep 2 Altis MC Team 3 ----- 773
    570 Manon de Bruin Altis 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 1 Altis MC Team 1 ----- 0
    571 Lisa van Dam Altis 4x80m
    Altis MC Team 2 ------- 0
    572 Marion van...en Heuvel Altis 800m
    Speer
    Ver
    MJC - 800mMJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 1 Altis MC Team 3 ----- 592
    573 Meike Hoekzema Altis 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep 1 Altis MC Team 2 ----- 706
    574 Marloes Kerstholt Altis 80m
    300mH
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Hoog Groep 2 Altis MC Team 1 ----- 0
    575 Ilse Kooijman Altis 300mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - Hoog Groep 1 Altis MC Team 2 ----- 839
    576 Kira Landman Altis 800m
    Hoog
    Ver
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1MJC - Ver Groep 2 Altis MC Team 1 ----- 1462
    577 Franca de Leeuw Altis 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH Altis MC Team 1 ----- 910
    578 Rianne de Leeuw Altis 800m
    4x80m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer Groep 1 Altis MC Team 2 ----- 543
    579 Kirsten Medema Altis 800m
    Kogel
    Ver
    MJC - 800mMJC - Kogel Groep 1MJC - Ver Groep 2 Altis MC Team 2 ----- 530
    580 Aylin Rink Altis 800m
    4x80m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer Groep 1 Altis MC Team 1 ----- 301
    581 Noor Schepers Altis 80m
    800m
    Speer
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Speer Groep 2 Altis MC Team 3 ----- 610
    582 Lisa Stolk Altis 80m
    300mH
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Hoog Groep 2 Altis MC Team 2 ----- 757
    583 Amy Walraven Altis 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH Altis MC Team 1 ----- 1073
    626 Sterre Blok AV Nijkerk 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - Kogel Groep 1MJC - Hoog Groep 2 AV Nijkerk MC ----- 982
    627 Yulin van Garderen AV Nijkerk 800m
    300mH
    Ver
    MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Ver Groep 2 AV Nijkerk MC ----- 0
    628 Sanne Kalee AV Nijkerk 800m
    300mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 300mH AV Nijkerk MC ----- 628
    629 Mirjam Niewold AV Nijkerk 300mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 300mHMJC - Kogel Groep 2 AV Nijkerk MC ----- 308
    630 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m AV Nijkerk MC ----- 837
    631 Layla Steen AV Nijkerk 80m
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Speer Groep 2MJC - Hoog Groep 1 AV Nijkerk MC ----- 191
    632 Julia de Swart AV Nijkerk 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 1 AV Nijkerk MC ----- 662
    648 Melana Agricola SPLS 80m
    300mH
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Kogel Groep 1 AV Spirit ...lystad MC ----- 1315
    649 Wiktoria Gonera SPLS Speer
    Kogel
    Ver
    MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 1 AV Spirit ...lystad MC ----- 287
    650 Kirsten Kuipers SPLS 80m
    800m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - 300mH AV Spirit ...lystad MC ----- 1507
    651 Kira Steijvers SPLS 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 2MJC - Ver Groep 2 AV Spirit ...lystad MC ----- 945
    691 Marith Baas AV Zuidwal 80m
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mMJC - Speer Groep 1 AV Zuidwal MC ----- 790
    692 Lisanne Gooijer AV Zuidwal 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1 AV Zuidwal MC ----- 978
    694 Tess Lemette AV Zuidwal 80m
    300mH
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Kogel Groep 1 AV Zuidwal MC ----- 512
    695 Sterre Snel AV Zuidwal 800m
    300mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 300mH AV Zuidwal MC ----- 774
    696 Lara Vedder AV Zuidwal 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep 1 AV Zuidwal MC ----- 1085
    738 Juno Bakker BAV 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep 2 BAV MC Team 1 ----- 890
    739 Emma van de Beek BAV 800m
    300mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 300mH BAV MC Team 1 ----- 376
    740 Lotte Bleijerveld BAV 300mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - Hoog Groep 1 BAV MC Team 1 ----- 950
    741 Isabel van den Broek BAV 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m BAV MC Team 1 ----- 1070
    742 Iris van Gisbergen BAV 80m
    800m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Kogel Groep 1 BAV MC Team 2 ----- 442
    743 Julie Heij BAV Speer
    Kogel
    MJC - Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 1 BAV MC Team 1 ------ 945
    744 Sabien Hilhorst BAV 80m
    300mH
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Hoog Groep 2 BAV MC Team 1 ----- 461
    745 Catharina van Lange BAV Speer
    Kogel
    Ver
    MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 1 BAV MC Team 1 ----- 0
    746 Amber Pieterse BAV Speer
    Kogel
    Ver
    MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 1 BAV MC Team 2 ----- 536
    747 Famke Terpstra BAV 80m
    300mH
    Ver
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Ver Groep 2 BAV MC Team 2 ----- 1076
    794 Jolente Bleijs GACH 800m
    MJC - 800m GAC Hilver...MC Team 1 ------- 514
    795 Xanthe Buruma GACH 300mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 300mHMJC - Kogel Groep 1 GAC Hilver...MC Team 2 ----- 343
    796 Charlize Capel GACH Speer
    Kogel
    MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2 GAC Hilver...MC Team 2 ------ 0
    797 Puck Harms GACH 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 1MJC - Ver Groep 1 GAC Hilver...MC Team 1 ----- 1247
    798 Ilse Hengeveld GACH 800m
    300mH
    MJC - 800mMJC - 300mH GAC Hilver...MC Team 1 ------ 462
    799 Merel Kanters GACH 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog Groep 1 GAC Hilver...MC Team 2 ------ 389
    800 Ella Keijser GACH 4x80m
    GAC Hilver...MC Team 2 ------- 0
    801 Kato Leusink GACH 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH GAC Hilver...MC Team 1 ----- 1336
    802 Milou Mijnhout GACH 4x80m
    GAC Hilver...MC Team 1 ------- 0
    803 Mette Oosterink GACH 80m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 300mH GAC Hilver...MC Team 1 ------ 391
    804 Sterre Renner GACH 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Groep 2 GAC Hilver...MC Team 2 ----- 0
    805 Pien Scheer GACH 800m
    MJC - 800m GAC Hilver...MC Team 1 ------- 0
    806 Mella Scheffer GACH 4x80m
    GAC Hilver...MC Team 1 ------- 0
    807 Emma van der Schoor GACH 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - Speer Groep 2MJC - Ver Groep 1 GAC Hilver...MC Team 2 ----- 0
    808 Babet Tabak GACH Hoog
    Ver
    MJC - Hoog Groep 2MJC - Ver Groep 2 GAC Hilver...MC Team 1 ------ 623
    809 Lilian Tabak GACH Speer
    Kogel
    MJC - Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 1 GAC Hilver...MC Team 1 ------ 0
    810 Otte Wienese GACH 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2 GAC Hilver...MC Team 1 ----- 1126
    841 Jennifer Hotie OSM `75 800m
    300mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 300mH OSM `75 MC ----- 776
    842 Vivian Kip OSM `75 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel Groep 2 OSM `75 MC ----- 1081
    843 Sanne Kruisdijk OSM `75 800m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel Groep 1 OSM `75 MC ------ 0
    844 Joy van Nieuwburg OSM `75 80m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 300mH OSM `75 MC ------ 280
    845 Denise Stoffer OSM `75 Speer
    Hoog
    Ver
    MJC - Speer Groep 2MJC - Hoog Groep 1MJC - Ver Groep 1 OSM `75 MC ----- 1171
    846 Kafaja Subiru OSM `75 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog Groep 2 OSM `75 MC ----- 512
    847 Viva van Vliet OSM `75 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Groep 2 OSM `75 MC ----- 439
    872 Lieke Blommestein Tempo AV 300mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 300mHMJC - Ver Groep 1 Tempo AV MC Team 1 ----- 944
    873 Eline Dalderop Tempo AV 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m Tempo AV MC Team 2 ----- 990
    874 Renske van Elderen Tempo AV 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 1 Tempo AV MC Team 2 ----- 279
    875 Donna Hijkoop Tempo AV 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m Tempo AV MC Team 2 ----- 711
    876 Sietske Koolhof Tempo AV 300mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - Kogel Groep 1MJC - Hoog Groep 2 Tempo AV MC Team 1 ----- 1077
    877 Roos van Nijburg Tempo AV 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1 Tempo AV MC Team 1 ----- 462
    878 Julia Scheltus Tempo AV 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - Kogel Groep 1MJC - Ver Groep 2 Tempo AV MC Team 2 ----- 661
    879 Inge Slootbeek Tempo AV 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 2 Tempo AV MC Team 1 ----- 553
    880 Yildiz Turan Tempo AV 80m
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mMJC - Speer Groep 2 Tempo AV MC Team 1 ----- 890
    881 Sietske Wiemer Tempo AV 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel Groep 2 Tempo AV MC Team 1 ----- 704

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 16
    AV Nijkerk NKRK 7
    AV Spirit Lelystad SPLS 4
    AV Zuidwal ZDWL 5
    BAV BAV 10
    GAC Hilversum GACH 17
    OSM `75 OSM 7
    Tempo AV TMPO 10
  • Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 GAC Hilversum - MJC
    Begeleider: S. Wienneke
    Jurylid: Ton Sweep
    11 6408
    2 Altis MC Team 1 Altis - MJC
    Begeleider: Jan-Joost Wijkamp
    Jurylid: Leen Stolk
    7 5387
    3 BAV MC Team 1 BAV - MJC
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Ronald van Miltenburg
    7 5286
    4 Tempo AV MC Team 1 Tempo AV - MJC
    Begeleider: chris winkel
    6 5129
    5 OSM `75 MC OSM `75 - MJC
    Begeleider: Jessie Snoep
    Jurylid: Andre van der Grift
    7 4872
    6 AV Zuidwal MC AV Zuidwal - MJC
    Begeleider: Wendy Visser +Tessa Harderwijk
    Jurylid: nvt
    5 4760
    7 AV Nijkerk MC AV Nijkerk - MJC
    Begeleider: Remco Rijerkerk
    Jurylid: Han Meerleveld
    7 4122
    8 AV Spirit Lelystad MC AV Spirit Lelystad - MJC
    Begeleider: Marco van Drunen
    Jurylid: Annelies Agricola (voorkeur kogel MC)
    4 4054
    9 Altis MC Team 2 Altis - MJC
    Begeleider: Jan-Joost Wijkamp
    Jurylid: Leen Stolk
    6 3828
    10 Tempo AV MC Team 2 Tempo AV - MJC
    Begeleider: chris winkel
    4 3076
    11 BAV MC Team 2 BAV - MJC
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Ronald van Miltenburg
    3 2054
    12 Altis MC Team 3 Altis - MJC
    Begeleider: Jan-Joost Wijkamp
    Jurylid: Leen Stolk
    3 1975
    13 GAC Hilversum MC Team 2 GAC Hilversum - MJC
    Begeleider: S. Wienneke
    Jurylid: Ton Sweep
    6 732

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MC Team 1 10,37 +0.9 m/s10,37 729
    2 Puck Harms GACH GAC Hilver...MC Team 1 10,93 +0.9 m/s11,00 630
    3 Amy Walraven Altis Altis MC Team 1 11,10 +0.9 m/s11,10 602
    4 Kirsten Kuipers SPLS AV Spirit ...lystad MC 11,11 +0.9 m/s11,08 601
    5 Marith Baas AV Zuidwal AV Zuidwal MC 11,16 +0.1 m/s11,41 593
    6 Isabel van den Broek BAV BAV MC Team 1 11,18 +0.9 m/s10,99 589
    7 Inge Slootbeek Tempo AV Tempo AV MC Team 1 11,41 +0.1 m/s11,57 553
    8 Lara Vedder AV Zuidwal AV Zuidwal MC 11,49 +0.9 m/s11,20 541
    9 Vivian Kip OSM `75 OSM `75 MC 11,50 +0.1 m/s11,33 540
    10 Kafaja Subiru OSM `75 OSM `75 MC 11,69 +0.1 m/s11,78 512
    11 Tess Lemette AV Zuidwal AV Zuidwal MC 11,70 +0.0 m/s--- 0
    12 Franca de Leeuw Altis Altis MC Team 1 11,72 +0.1 m/s11,72 507
    13 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk AV Nijkerk MC 11,82 -0.3 m/s--- 493
    14 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...MC Team 1 11,83 +0.2 m/s12,44 0
    15 Eline Dalderop Tempo AV Tempo AV MC Team 2 11,86 +0.0 m/s--- 487
    16 Juno Bakker BAV BAV MC Team 1 11,90 +0.2 m/s11,91 482
    17 Yildiz Turan Tempo AV Tempo AV MC Team 1 11,98 +0.2 m/s12,16 470
    18 Melana Agricola SPLS AV Spirit ...lystad MC 12,19 +0.1 m/s11,88 442
    19 Sabien Hilhorst BAV BAV MC Team 1 12,23 +0.2 m/s12,28 0
    20 Lisa Stolk Altis Altis MC Team 2 12,42 -0.3 m/s--- 411
    21 Joy van Nieuwburg OSM `75 OSM `75 MC 12,44 +0.2 m/s12,54 0
    22 Marloes Kerstholt Altis Altis MC Team 1 12,45 -0.3 m/s12,72 0
    23 Famke Terpstra BAV BAV MC Team 2 12,51 -0.3 m/s13,02 400
    24 Lieke Borremans Altis Altis MC Team 3 12,57 -0.3 m/s--- 392
    24 Donna Hijkoop Tempo AV Tempo AV MC Team 2 12,57 +0.0 m/s--- 392
    26 Kira Steijvers SPLS AV Spirit ...lystad MC 12,68 -0.3 m/s13,12 0
    27 Meike Hoekzema Altis Altis MC Team 2 12,90 +0.0 m/s--- 352
    28 Julia de Swart AV Nijkerk AV Nijkerk MC 12,91 -0.3 m/s--- 350
    29 Layla Steen AV Nijkerk AV Nijkerk MC 13,25 -0.3 m/s--- 0
    30 Noor Schepers Altis Altis MC Team 3 13,52 +0.0 m/s--- 281
    31 Iris van Gisbergen BAV BAV MC Team 2 13,73 -0.3 m/s13,94 258
    Emma van der Schoor GACH GAC Hilver...MC Team 2 DNS 12,01 0
    Sterre Renner GACH GAC Hilver...MC Team 2 DNS 12,68 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MC Team 1 2:34,87 2:38,28 514
    2 Jennifer Hotie OSM `75 OSM `75 MC 2:35,06 2:41,82 512
    3 Eline Dalderop Tempo AV Tempo AV MC Team 2 2:36,03 --- 503
    4 Isabel van den Broek BAV BAV MC Team 1 2:38,54 2:51,87 481
    5 Kirsten Kuipers SPLS AV Spirit ...lystad MC 2:38,62 2:55,46 481
    6 Lisanne Gooijer AV Zuidwal AV Zuidwal MC 2:38,76 2:31,22 479
    7 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MC Team 1 2:40,78 2:40,78 462
    8 Roos van Nijburg Tempo AV Tempo AV MC Team 1 2:40,80 2:45,45 462
    9 Kira Landman Altis Altis MC Team 1 2:41,95 2:28,31 452
    10 Viva van Vliet OSM `75 OSM `75 MC 2:43,61 2:51,93 439
    11 Sterre Snel AV Zuidwal AV Zuidwal MC 2:48,40 2:54,83 401
    12 Lieke Borremans Altis Altis MC Team 3 2:51,16 --- 381
    13 Emma van de Beek BAV BAV MC Team 1 2:51,78 2:50,62 376
    14 Sanne Kalee AV Nijkerk AV Nijkerk MC 2:52,17 1:57,00 373
    15 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk AV Nijkerk MC 2:56,31 --- 344
    16 Noor Schepers Altis Altis MC Team 3 2:58,43 --- 329
    17 Donna Hijkoop Tempo AV Tempo AV MC Team 2 2:59,83 --- 319
    18 Sietske Wiemer Tempo AV Tempo AV MC Team 1 3:02,46 3:12,64 302
    19 Aylin Rink Altis Altis MC Team 1 3:02,58 --- 301
    20 Rianne de Leeuw Altis Altis MC Team 2 3:02,84 --- 300
    21 Yulin van Garderen AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3:03,51 --- 0
    22 Kirsten Medema Altis Altis MC Team 2 3:08,84 --- 262
    23 Sanne Kruisdijk OSM `75 OSM `75 MC 3:09,43 --- 0
    24 Marion van...en Heuvel Altis Altis MC Team 3 3:18,79 --- 0
    25 Iris van Gisbergen BAV BAV MC Team 2 3:22,64 3:22,74 184
    Pien Scheer GACH GAC Hilver...MC Team 1 DNS 2:38,69 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Kato Leusink GACH GAC Hilver...MC Team 1 47,83 50,00 607
    2 Lieke Blommestein Tempo AV Tempo AV MC Team 1 52,64 --- 472
    3 Amy Walraven Altis Altis MC Team 1 52,69 --- 471
    4 Sabien Hilhorst BAV BAV MC Team 1 53,08 --- 461
    5 Sietske Koolhof Tempo AV Tempo AV MC Team 1 53,36 --- 454
    6 Lotte Bleijerveld BAV BAV MC Team 1 53,46 --- 451
    7 Kirsten Kuipers SPLS AV Spirit ...lystad MC 54,54 54,28 425
    8 Melana Agricola SPLS AV Spirit ...lystad MC 55,11 55,33 412
    9 Franca de Leeuw Altis Altis MC Team 1 55,47 --- 403
    10 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...MC Team 1 56,02 55,00 391
    11 Sterre Snel AV Zuidwal AV Zuidwal MC 56,83 --- 373
    12 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MC Team 1 56,93 55,00 0
    13 Lisa Stolk Altis Altis MC Team 2 58,06 --- 346
    14 Marloes Kerstholt Altis Altis MC Team 1 58,90 --- 0
    15 Famke Terpstra BAV BAV MC Team 2 59,93 --- 308
    16 Mirjam Niewold AV Nijkerk AV Nijkerk MC 59,95 --- 308
    17 Ilse Kooijman Altis Altis MC Team 2 1:00,46 --- 298
    18 Joy van Nieuwburg OSM `75 OSM `75 MC 1:01,39 --- 280
    19 Emma van de Beek BAV BAV MC Team 1 1:01,96 --- 0
    20 Jennifer Hotie OSM `75 OSM `75 MC 1:02,26 --- 264
    21 Tess Lemette AV Zuidwal AV Zuidwal MC 1:02,33 --- 263
    22 Sanne Kalee AV Nijkerk AV Nijkerk MC 1:02,77 --- 255
    23 Yulin van Garderen AV Nijkerk AV Nijkerk MC 1:10,39 --- 0
    Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MC Team 2 DNS 57,00 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MC Team 1 34,55 29,51 29,81 34,55 41,74 564
    2 Nynke van den Bedem Altis Altis MC Team 1 32,80 32,80 --- 538
    3 Lilian Tabak GACH GAC Hilver...MC Team 1 24,45 23,17 24,57 27,80 27,80 25,90 0
    4 Julie Heij BAV BAV MC Team 1 27,49 25,91 27,49 24,68 455
    5 Yildiz Turan Tempo AV Tempo AV MC Team 1 22,18 25,33 25,33 29,83 420
    6 Inge Slootbeek Tempo AV Tempo AV MC Team 1 24,52 22,20 23,70 24,52 18,55 0
    7 Catharina van Lange BAV BAV MC Team 1 22,40 23,07 22,18 18,39 23,07 20,50 0
    8 Denise Stoffer OSM `75 OSM `75 MC 18,05 18,25 18,97 18,97 --- 304
    9 Wiktoria Gonera SPLS AV Spirit ...lystad MC 15,84 18,08 18,08 20,91 287
    10 Aylin Rink Altis Altis MC Team 1 17,91 13,91 17,91 --- 0
    11 Renske van Elderen Tempo AV Tempo AV MC Team 2 16,70 17,73 15,93 17,73 --- 279
    12 Marion van...en Heuvel Altis Altis MC Team 3 16,97 11,29 14,22 14,32 16,97 --- 264
    13 Rianne de Leeuw Altis Altis MC Team 2 15,83 15,51 15,98 15,98 --- 243
    14 Marith Baas AV Zuidwal AV Zuidwal MC 13,91 11,01 13,81 13,10 13,91 --- 197
    15 Layla Steen AV Nijkerk AV Nijkerk MC 13,63 13,63 --- 191
    16 Julia de Swart AV Nijkerk AV Nijkerk MC 9,81 13,39 10,65 10,69 13,39 --- 0
    17 Amber Pieterse BAV BAV MC Team 2 11,65 11,40 13,20 12,81 13,20 12,91 181
    18 Noor Schepers Altis Altis MC Team 3 11,43 11,22 11,43 --- 0
    Emma van der Schoor GACH GAC Hilver...MC Team 2 - - - - DNS 20,42 0
    Charlize Capel GACH GAC Hilver...MC Team 2 - - - - DNS 19,01 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MC Team 1 10,83 10,37 10,44 10,56 10,83 11,03 562
    2 Vivian Kip OSM `75 OSM `75 MC 10,36 10,38 10,00 9,32 10,38 10,35 541
    3 Nynke van den Bedem Altis Altis MC Team 1 9,67 9,47 10,19 10,19 --- 532
    4 Julie Heij BAV BAV MC Team 1 8,36 8,24 9,34 9,15 9,34 9,18 490
    5 Manon de Bruin Altis Altis MC Team 1 8,68 9,11 9,06 8,71 9,11 --- 0
    6 Lilian Tabak GACH GAC Hilver...MC Team 1 8,68 8,84 8,79 8,22 8,84 9,17 0
    7 Melana Agricola SPLS AV Spirit ...lystad MC 8,77 8,04 8,77 9,00 461
    8 Sterre Blok AV Nijkerk AV Nijkerk MC 8,29 8,12 8,37 8,32 8,37 --- 441
    9 Catharina van Lange BAV BAV MC Team 1 8,15 7,48 8,15 7,82 0
    10 Sietske Wiemer Tempo AV Tempo AV MC Team 1 6,94 7,65 7,33 7,32 7,65 7,56 402
    11 Wiktoria Gonera SPLS AV Spirit ...lystad MC 6,42 6,33 7,19 7,32 7,32 6,39 0
    12 Amber Pieterse BAV BAV MC Team 2 6,14 6,76 6,81 6,61 6,81 6,36 355
    13 Mirjam Niewold AV Nijkerk AV Nijkerk MC 6,63 6,52 6,17 6,80 6,80 --- 0
    14 Julia Scheltus Tempo AV Tempo AV MC Team 2 6,42 6,74 6,55 6,05 6,74 --- 351
    15 Sietske Koolhof Tempo AV Tempo AV MC Team 1 6,24 6,45 6,38 6,70 6,70 7,09 0
    16 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MC Team 2 6,07 6,29 5,89 6,62 6,62 6,73 343
    17 Sanne Kruisdijk OSM `75 OSM `75 MC 5,39 5,56 4,79 5,56 --- 0
    18 Kirsten Medema Altis Altis MC Team 2 5,18 5,38 5,40 5,40 --- 268
    19 Iris van Gisbergen BAV BAV MC Team 2 4,80 4,57 5,32 5,32 5,01 0
    20 Tess Lemette AV Zuidwal AV Zuidwal MC 5,11 4,92 4,65 5,06 5,11 --- 249
    Charlize Capel GACH GAC Hilver...MC Team 2 - - - - DNS 8,62 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Babet Tabak GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,50 1,50 623
    2 Puck Harms GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,50 1,68 0
    3 Sietske Koolhof Tempo AV Tempo AV MC Team 1 1,50 1,45 623
    4 Kira Landman Altis Altis MC Team 1 1,45 --- 582
    5 Ilse Kooijman Altis Altis MC Team 2 1,40 --- 541
    5 Sterre Blok AV Nijkerk AV Nijkerk MC 1,40 --- 541
    5 Kira Steijvers SPLS AV Spirit ...lystad MC 1,40 1,35 541
    8 Lisanne Gooijer AV Zuidwal AV Zuidwal MC 1,35 1,40 499
    8 Lotte Bleijerveld BAV BAV MC Team 1 1,35 1,40 499
    10 Kafaja Subiru OSM `75 OSM `75 MC 1,35 1,40 0
    11 Denise Stoffer OSM `75 OSM `75 MC 1,35 1,25 499
    12 Marloes Kerstholt Altis Altis MC Team 1 1,30 --- 0
    12 Sabien Hilhorst BAV BAV MC Team 1 1,30 1,35 0
    14 Merel Kanters GACH GAC Hilver...MC Team 2 1,20 1,10 389
    15 Layla Steen AV Nijkerk AV Nijkerk MC 1,20 --- 0
    16 Lisa Stolk Altis Altis MC Team 2 1,15 --- 0
    16 Roos van Nijburg Tempo AV Tempo AV MC Team 1 1,15 1,25 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Puck Harms GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,65 4,64 4,98 4,98 +0.1 m/s4,89 617
    2 Lara Vedder AV Zuidwal AV Zuidwal MC 4,38 4,62 4,44 4,56 4,62 +0.4 m/s4,85 544
    3 Babet Tabak GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,45 4,19 4,15 4,27 4,45 -0.2 m/s4,41 0
    4 Lieke Blommestein Tempo AV Tempo AV MC Team 1 4,04 4,27 4,22 4,27 +0.1 m/s4,08 472
    5 Kira Landman Altis Altis MC Team 1 4,04 3,97 3,96 4,05 4,05 -0.3 m/s--- 428
    6 Manon de Bruin Altis Altis MC Team 1 3,97 3,81 3,91 3,96 3,97 +0.4 m/s--- 0
    7 Inge Slootbeek Tempo AV Tempo AV MC Team 1 3,90 3,81 3,96 3,95 3,96 +0.1 m/s3,80 0
    8 Juno Bakker BAV BAV MC Team 1 3,54 3,95 3,72 3,95 -0.2 m/s3,99 408
    9 Kira Steijvers SPLS AV Spirit ...lystad MC 3,61 3,40 3,93 3,62 3,93 -0.2 m/s3,80 404
    10 Famke Terpstra BAV BAV MC Team 2 3,68 3,71 3,75 3,75 -0.3 m/s3,97 368
    10 Denise Stoffer OSM `75 OSM `75 MC 3,70 3,65 3,75 3,59 3,75 +0.1 m/s--- 368
    12 Meike Hoekzema Altis Altis MC Team 2 3,64 3,67 3,68 3,55 3,68 -0.7 m/s--- 354
    13 Marion van...en Heuvel Altis Altis MC Team 3 3,55 3,38 3,27 3,55 +0.4 m/s--- 328
    14 Julia de Swart AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3,44 3,47 3,37 3,44 3,47 -0.2 m/s--- 312
    15 Julia Scheltus Tempo AV Tempo AV MC Team 2 3,46 3,38 3,32 2,94 3,46 +0.1 m/s--- 310
    16 Catharina van Lange BAV BAV MC Team 1 3,19 3,41 3,41 3,41 +0.5 m/s3,48 0
    17 Kirsten Medema Altis Altis MC Team 2 3,30 3,32 3,35 2,54 3,35 -0.7 m/s--- 0
    17 Lieke Borremans Altis Altis MC Team 3 3,14 2,68 3,17 3,35 3,35 +0.5 m/s--- 0
    19 Viva van Vliet OSM `75 OSM `75 MC 3,28 2,58 3,07 3,16 3,28 -0.4 m/s3,31 0
    20 Renske van Elderen Tempo AV Tempo AV MC Team 2 3,18 3,02 3,02 3,06 3,18 -0.5 m/s--- 0
    21 Yulin van Garderen AV Nijkerk AV Nijkerk MC 2,41 2,83 2,47 2,88 2,88 -0.3 m/s--- 0
    22 Amber Pieterse BAV BAV MC Team 2 2,11 2,54 2,82 2,12 2,82 +0.8 m/s2,79 0
    22 Wiktoria Gonera SPLS AV Spirit ...lystad MC 2,82 2,65 2,65 2,82 +0.0 m/s3,56 0
    Emma van der Schoor GACH GAC Hilver...MC Team 2 - - - - DNS 3,72 0
    Sterre Renner GACH GAC Hilver...MC Team 2 - - - - DNS 3,77 0