Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 90
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 300 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m300mH4x100mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    519 Niels Bakker Altis 100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep 2 Altis JC Team 4 ------ 767
    520 Tjitte van den Bedem Altis Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 1JJC - Kogel Groep 1 Altis JC Team 2 ------ 403
    521 Hugo Blokland Altis Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 Altis JC Team 4 ------ 644
    522 Stijn van Essen Altis 800m
    Discus
    Ver
    JJC - 800mJJC - Discus Groep 1JJC - Ver Groep 2 Altis JC Team 1 ----- 709
    523 Tim de Greef Altis 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 Altis JC Team 1 ----- 1252
    524 Ivo van der Harst Altis 300mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Hoog Groep 2 Altis JC Team 2 ----- 360
    525 Lars Hogendoorn Altis Kogel
    JJC - Kogel Groep 1 Altis JC Team 1 ------- 0
    526 Jochem Houtveen Altis 100m
    300mH
    Ver
    JJC - 100mJJC - 300mHJJC - Ver Groep 1 Altis JC Team 4 ----- 534
    527 Marijn IJzinga Altis 4x100m
    Discus
    Hoog
    JJC - Discus Groep 1JJC - Hoog Groep 1 Altis JC Team 3 ----- 869
    528 Gustaaf Jans Altis 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 Altis JC Team 3 ----- 364
    529 Daan Kothman Altis 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m Altis JC Team 3 ----- 288
    530 Raoul Lommen Altis 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep 1 Altis JC Team 2 ----- 1026
    531 Marcus Melenhorst Altis 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH Altis JC Team 1 ----- 1513
    532 Timo Mols Altis 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - Hoog Groep 1JJC - Ver Groep 1 Altis JC Team 1 ----- 613
    533 Lennert Oosterbaan Altis 100m
    800m
    JJC - 100mJJC - 800m Altis JC Team 1 ------ 660
    534 Leon Remkes Altis 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m Altis JC Team 2 ----- 973
    535 Ingmar Simonse Altis 100m
    800m
    300mH
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - 300mH Altis JC Team 1 ----- 630
    536 Bjorn Simonse Altis 800m
    300mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 300mH Altis JC Team 2 ----- 946
    537 Tijn Steenmetz Altis 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep 2 Altis JC Team 3 ----- 477
    538 Sacha Vucinec Altis 100m
    800m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Ver Groep 2 Altis JC Team 3 ----- 977
    539 Lars van Vught Altis 300mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Hoog Groep 2 Altis JC Team 1 ----- 1395
    540 Kay Witlam Altis Kogel
    Hoog
    Ver
    JJC - Kogel Groep 2JJC - Hoog Groep 1JJC - Ver Groep 2 Altis JC Team 2 ----- 957
    633 Sjoerd de Haan SPLS 4x100m
    Kogel
    JJC - Kogel Groep 1 AV Spirit ...lystad JC ------ 504
    634 Lleyton Hemelrijk SPLS 100m
    4x100m
    JJC - 100m AV Spirit ...lystad JC ------ 0
    635 Finn van den IJssel SPLS 800m
    JJC - 800m AV Spirit ...lystad JC ------- 602
    636 Renzo te Lintum SPLS 800m
    4x100m
    Discus
    JJC - 800mJJC - Discus Groep 1 AV Spirit ...lystad JC ----- 1115
    637 Shemar Martina SPLS 100m
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mJJC - Hoog Groep 1JJC - Ver Groep 1 AV Spirit ...lystad JC ----- 1989
    638 Janno Meeuwessen SPLS Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 AV Spirit ...lystad JC ------ 0
    639 Aashiq Sital SPLS 300mH
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Ver Groep 2 AV Spirit ...lystad JC ------ 394
    640 Pepijn Sman SPLS 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep 2 AV Spirit ...lystad JC ------ 0
    641 Geordy Witmond SPLS 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH AV Spirit ...lystad JC ----- 1025
    665 Matteo Bos AV Zuidwal 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH AV Zuidwal JC Team 1 ----- 1066
    666 Gijs Calis AV Zuidwal Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 AV Zuidwal JC Team 1 ------ 521
    667 Max Duys AV Zuidwal 300mH
    Discus
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Discus Groep 1JJC - Ver Groep 2 AV Zuidwal JC Team 1 ----- 444
    668 Aled Elings AV Zuidwal 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep 1 AV Zuidwal JC Team 1 ----- 677
    669 Harm Gerritse AV Zuidwal Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 AV Zuidwal JC Team 2 ------ 0
    670 Jelle Idzenga AV Zuidwal 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver Groep 2 AV Zuidwal JC Team 2 ----- 564
    671 Jelle Kriek AV Zuidwal 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m AV Zuidwal JC Team 1 ----- 699
    672 Julian Krijnen AV Zuidwal 100m
    800m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Hoog Groep 2 AV Zuidwal JC Team 1 ----- 1275
    673 Julian Roman AV Zuidwal 4x100m
    Discus
    Ver
    JJC - Discus Groep 1JJC - Ver Groep 1 AV Zuidwal JC Team 2 ----- 771
    674 Dion de Roo AV Zuidwal 4x100m
    Ver
    JJC - Ver Groep 1 AV Zuidwal JC Team 1 ------ 542
    675 Kylian de Rooij AV Zuidwal 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog Groep 1 AV Zuidwal JC Team 2 ----- 1136
    676 Luuk Speulman AV Zuidwal 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel Groep 1 AV Zuidwal JC Team 2 ----- 355
    677 Louis Vorage AV Zuidwal 800m
    300mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 300mHJJC - Hoog Groep 2 AV Zuidwal JC Team 2 ----- 1012
    715 Floran Groot BAV 800m
    Hoog
    Ver
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep 2JJC - Ver Groep 2 BAV JC Team 2 ----- 814
    716 Jarno Krikken BAV Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 BAV JC Team 2 ------ 263
    717 Joris Luczak BAV 100m
    800m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Kogel Groep 1 BAV JC Team 2 ----- 1386
    718 Remco Martens BAV 800m
    Discus
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Discus Groep 1JJC - Hoog Groep 1 BAV JC Team 2 ----- 524
    719 Jelle van Miltenburg BAV 300mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Hoog Groep 2JJC - Ver Groep 1 BAV JC Team 1 ----- 1611
    720 Thijs van Miltenburg BAV Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 BAV JC Team 1 ------ 0
    721 Bas Ostendorf BAV 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep 2 BAV JC Team 1 ----- 0
    722 Max van Rhijn BAV 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m BAV JC Team 1 ----- 1493
    723 Koen Roskamp BAV 100m
    300mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 300mH BAV JC Team 1 ----- 1555
    724 Wessel Terpstra BAV 800m
    Discus
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Discus Groep 1JJC - Kogel Groep 1 BAV JC Team 1 ----- 1628
    725 Thom van der Wouden BAV 800m
    300mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 300mH BAV JC Team 1 ----- 0
    752 Sean Ansara GACH 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 GAC Hilver...JC Team 1 ----- 0
    753 Luc Blank GACH 300mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Hoog Groep 2 GAC Hilver...JC Team 1 ----- 0
    754 Gabriël ...rnelissen GACH 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep 2 GAC Hilver...JC Team 1 ----- 1546
    755 Max van Craen GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 ------- 630
    756 Rob Dankers GACH Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 GAC Hilver...JC Team 2 ------ 320
    757 Koen Duikersloot GACH 4x100m
    Discus
    Hoog
    JJC - Discus Groep 1JJC - Hoog Groep 1 GAC Hilver...JC Team 2 ----- 0
    758 Tobias van Ee GACH 300mH
    Kogel
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Kogel Groep 1JJC - Hoog Groep 2 GAC Hilver...JC Team 2 ----- 1586
    759 Quinten Feijen GACH 100m
    JJC - 100m GAC Hilver...JC Team 2 ------- 549
    760 Tom Fontani GACH 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep 2 GAC Hilver...JC Team 2 ----- 388
    761 Youri Fransen GACH 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog Groep 1 GAC Hilver...JC Team 1 ----- 1388
    762 Max van Groeningen GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 ------- 727
    763 Thijmen Hakenkruger GACH 800m
    300mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 300mH GAC Hilver...JC Team 2 ----- 1053
    764 Jasper van Kesteren GACH 4x100m
    GAC Hilver...JC Team 2 ------- 0
    765 Lucas Knecht GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 2 ------- 0
    766 Bram van der Laan GACH 300mH
    Discus
    Kogel
    JJC - 300mHJJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 1 GAC Hilver...JC Team 1 ----- 2068
    767 Lars Mol GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 2 ------- 546
    768 Rijk Stiemer GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 ------- 0
    769 Eric Wolfrat GACH 300mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Ver Groep 1 GAC Hilver...JC Team 1 ----- 686
    833 Noud van der Grift OSM `75 100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver Groep 2 OSM `75 JC ------ 0
    834 Jorren van der Grift OSM `75 300mH
    Discus
    JJC - 300mHJJC - Discus Groep 1 OSM `75 JC ------ 0
    835 Xander Haack OSM `75 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Groep 1 OSM `75 JC ------ 0
    836 Leon van der Horst OSM `75 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m OSM `75 JC ----- 1271
    837 Rajeev Mahabier OSM `75 300mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 300mHJJC - Ver Groep 1 OSM `75 JC ----- 1129
    838 Stijn Prijten OSM `75 800m
    300mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 300mH OSM `75 JC ----- 800
    839 Colin Rondeel OSM `75 Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 2 OSM `75 JC ------ 774
    840 Quinn van Velden OSM `75 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog Groep 2 OSM `75 JC ----- 1221
    848 Marijn Bleeker Tempo AV 100m
    4x100m
    JJC - 100m Tempo AV JC ------ 562
    849 Lucas Dony Tempo AV 800m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver Groep 2 Tempo AV JC ------ 585
    850 Menno Heijdra Tempo AV 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJC - Discus Groep 2JJC - Kogel Groep 1 Tempo AV JC ----- 356
    851 Olav Knip Tempo AV 300mH
    Hoog
    JJC - 300mHJJC - Hoog Groep 2 Tempo AV JC ------ 0
    852 Tobias Moes Tempo AV 800m
    300mH
    JJC - 800mJJC - 300mH Tempo AV JC ------ 1047
    853 Ben Onland Tempo AV 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJC - Kogel Groep 2JJC - Ver Groep 1 Tempo AV JC ----- 527
    854 Karel Out Tempo AV Discus
    Hoog
    JJC - Discus Groep 1JJC - Hoog Groep 1 Tempo AV JC ------ 1091
    855 Rutger Vincken Tempo AV 100m
    4x100m
    JJC - 100m Tempo AV JC ------ 546
    856 Denyell de Waal Tempo AV 100m
    800m
    300mH
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - 300mH Tempo AV JC ----- 467

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 22
    AV Spirit Lelystad SPLS 9
    AV Zuidwal ZDWL 13
    BAV BAV 11
    GAC Hilversum GACH 18
    OSM `75 OSM 8
    Tempo AV TMPO 9
  • Teams
  • 100m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum JC Team 1 GAC Hilversum - JJC
    Begeleider: S. Wienneke
    Jurylid: Ton Sweep
    9 7816
    2 Altis JC Team 1 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    Jurylid: Arno van Vught
    8 7549
    3 BAV JC Team 1 BAV - JJC
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Ronald van Miltenburg
    7 6973
    4 AV Spirit Lelystad JC AV Spirit Lelystad - JJC
    Begeleider: Marco van Drunen
    Jurylid: Annelies Agricola (voorkeur kogel MC)
    9 6249
    5 AV Zuidwal JC Team 1 AV Zuidwal - JJC
    Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
    Jurylid: nvt
    7 5900
    6 OSM `75 JC OSM `75 - JJC
    Begeleider: Jessie Snoep
    Jurylid: Andre van der Grift
    8 5831
    7 Tempo AV JC Tempo AV - JJC
    Begeleider: Sander Janse
    Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
    9 5744
    8 Altis JC Team 2 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    Jurylid: Arno van Vught
    6 5235
    9 GAC Hilversum JC Team 2 GAC Hilversum - JJC
    Begeleider: S. Wiennek
    Jurylid: Ton Sweep
    9 4900
    10 AV Zuidwal JC Team 2 AV Zuidwal - JJC
    Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
    Jurylid: nvt
    6 4373
    11 Altis JC Team 3 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    Jurylid: Arno van Vught
    5 3460
    12 BAV JC Team 2 BAV - JJC
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Ronald van Miltenburg
    4 2987
    13 Altis JC Team 4 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    Jurylid: Arno van Vught
    3 1945

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Marcus Melenhorst Altis Altis JC Team 1 12,09 +0.5 m/s12,40 810
    2 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,11 +0.5 m/s11,66 806
    3 Koen Roskamp BAV BAV JC Team 1 12,27 +0.5 m/s12,11 780
    4 Max van Rhijn BAV BAV JC Team 1 12,28 +0.5 m/s12,18 779
    5 Shemar Martina SPLS AV Spirit ...lystad JC 12,39 +0.5 m/s12,47 761
    6 Jelle Kriek AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 12,79 +0.0 m/s12,67 699
    7 Youri Fransen GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,88 +0.5 m/s12,54 686
    8 Quinn van Velden OSM `75 OSM `75 JC 12,92 +0.0 m/s12,61 680
    9 Ingmar Simonse Altis Altis JC Team 1 13,27 +0.0 m/s13,50 630
    10 Leon van der Horst OSM `75 OSM `75 JC 13,36 +0.0 m/s--- 618
    11 Matteo Bos AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 13,40 +0.0 m/s13,11 612
    12 Geordy Witmond SPLS AV Spirit ...lystad JC 13,69 +0.0 m/s13,65 573
    13 Marijn Bleeker Tempo AV Tempo AV JC 13,78 +0.1 m/s--- 562
    14 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 13,88 +0.1 m/s14,07 549
    15 Rutger Vincken Tempo AV Tempo AV JC 13,90 +0.1 m/s--- 546
    16 Bas Ostendorf BAV BAV JC Team 1 14,06 +0.1 m/s14,17 0
    17 Kylian de Rooij AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 14,17 +0.1 m/s14,19 513
    18 Denyell de Waal Tempo AV Tempo AV JC 14,22 +0.1 m/s--- 0
    19 Lleyton Hemelrijk SPLS AV Spirit ...lystad JC 14,35 +0.2 m/s--- 0
    20 Raoul Lommen Altis Altis JC Team 2 14,46 +0.1 m/s14,69 478
    21 Lennert Oosterbaan Altis Altis JC Team 1 14,52 +0.1 m/s14,50 0
    22 Joris Luczak BAV BAV JC Team 2 14,53 +0.0 m/s14,98 470
    23 Leon Remkes Altis Altis JC Team 2 14,78 +0.2 m/s--- 442
    24 Niels Bakker Altis Altis JC Team 4 15,32 +0.1 m/s--- 383
    25 Jochem Houtveen Altis Altis JC Team 4 16,24 +0.2 m/s--- 293
    26 Sacha Vucinec Altis Altis JC Team 3 16,27 +0.1 m/s--- 290
    27 Daan Kothman Altis Altis JC Team 3 16,29 +0.2 m/s--- 288
    28 Noud van der Grift OSM `75 OSM `75 JC 17,32 +0.0 m/s18,11 0
    Sean Ansara GACH GAC Hilver...JC Team 1 DNS 15,55 0
    Tom Fontani GACH GAC Hilver...JC Team 2 DNS 19,94 0
    Julian Krijnen AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Max van Groeningen GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:14,38 2:18,85 727
    2 Max van Rhijn BAV BAV JC Team 1 2:15,43 2:16,08 714
    3 Stijn van Essen Altis Altis JC Team 1 2:15,85 2:18,00 709
    4 Julian Krijnen AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 2:17,28 2:25,72 693
    5 Aled Elings AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 2:18,68 2:25,66 677
    6 Lennert Oosterbaan Altis Altis JC Team 1 2:20,24 2:25,00 660
    7 Jelle Kriek AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 2:20,57 --- 0
    8 Renzo te Lintum SPLS AV Spirit ...lystad JC 2:20,57 2:17,12 656
    9 Leon van der Horst OSM `75 OSM `75 JC 2:20,80 --- 653
    10 Wessel Terpstra BAV BAV JC Team 1 2:21,88 2:24,82 642
    11 Max van Craen GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:22,97 2:23,39 630
    12 Ingmar Simonse Altis Altis JC Team 1 2:24,73 2:28,00 0
    13 Finn van den IJssel SPLS AV Spirit ...lystad JC 2:25,71 2:30,68 602
    14 Louis Vorage AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 2:26,76 --- 591
    15 Lucas Dony Tempo AV Tempo AV JC 2:27,34 --- 585
    16 Bjorn Simonse Altis Altis JC Team 2 2:29,15 2:35,00 567
    17 Jelle Idzenga AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 2:29,52 2:45,27 564
    18 Tobias Moes Tempo AV Tempo AV JC 2:29,79 --- 561
    19 Rijk Stiemer GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:30,12 2:30,29 0
    20 Thijmen Hakenkruger GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:30,84 2:33,54 551
    21 Lars Mol GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:31,35 2:35,64 546
    22 Denyell de Waal Tempo AV Tempo AV JC 2:32,67 --- 0
    23 Pepijn Sman SPLS AV Spirit ...lystad JC 2:32,92 2:37,00 0
    24 Leon Remkes Altis Altis JC Team 2 2:33,01 2:36,00 531
    25 Remco Martens BAV BAV JC Team 2 2:33,70 2:43,11 524
    26 Stijn Prijten OSM `75 OSM `75 JC 2:33,83 2:41,36 523
    27 Xander Haack OSM `75 OSM `75 JC 2:36,90 2:45,30 0
    28 Tijn Steenmetz Altis Altis JC Team 3 2:38,99 2:45,70 477
    29 Joris Luczak BAV BAV JC Team 2 2:39,34 2:43,54 474
    30 Lucas Knecht GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:42,91 2:46,87 0
    31 Sacha Vucinec Altis Altis JC Team 3 2:44,88 2:47,00 429
    32 Daan Kothman Altis Altis JC Team 3 2:45,62 2:45,82 0
    33 Thom van der Wouden BAV BAV JC Team 1 2:47,16 3:01,70 0
    34 Luuk Speulman AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 2:55,12 --- 0
    35 Floran Groot BAV BAV JC Team 2 3:03,29 3:05,43 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Koen Roskamp BAV BAV JC Team 1 42,97 43,00 775
    2 Lars van Vught Altis Altis JC Team 1 44,12 45,00 732
    3 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JC Team 1 44,29 47,00 726
    4 Marcus Melenhorst Altis Altis JC Team 1 44,92 46,00 703
    5 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JC Team 1 45,42 47,50 686
    6 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JC Team 2 48,59 49,00 584
    7 Ingmar Simonse Altis Altis JC Team 1 50,27 --- 0
    8 Rajeev Mahabier OSM `75 OSM `75 JC 50,89 --- 518
    9 Thijmen Hakenkruger GACH GAC Hilver...JC Team 2 51,48 50,00 502
    10 Tobias Moes Tempo AV Tempo AV JC 52,08 --- 486
    10 Jelle van Miltenburg BAV BAV JC Team 1 52,08 --- 486
    12 Denyell de Waal Tempo AV Tempo AV JC 52,85 --- 467
    13 Matteo Bos AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 53,34 --- 454
    14 Geordy Witmond SPLS AV Spirit ...lystad JC 53,44 --- 452
    15 Olav Knip Tempo AV Tempo AV JC 53,60 --- 0
    16 Louis Vorage AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 54,71 --- 421
    17 Aashiq Sital SPLS AV Spirit ...lystad JC 55,87 --- 394
    18 Bjorn Simonse Altis Altis JC Team 2 56,57 --- 379
    19 Ivo van der Harst Altis Altis JC Team 2 57,42 54,00 360
    20 Thom van der Wouden BAV BAV JC Team 1 57,78 --- 0
    21 Stijn Prijten OSM `75 OSM `75 JC 1:01,58 --- 277
    22 Jochem Houtveen Altis Altis JC Team 4 1:03,55 --- 241
    23 Jorren van der Grift OSM `75 OSM `75 JC 1:07,76 --- 0
    Luc Blank GACH GAC Hilver...JC Team 1 DNS 47,00 0
    Max Duys AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 DNF 48,97 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JC Team 1 43,56 42,10 39,58 43,56 38,61 662
    2 Tim de Greef Altis Altis JC Team 1 6,86 14,05 38,64 38,64 --- 598
    3 Wessel Terpstra BAV BAV JC Team 1 29,85 28,01 29,93 29,93 32,17 473
    4 Renzo te Lintum SPLS AV Spirit ...lystad JC 26,98 26,93 29,00 24,14 29,00 28,16 459
    5 Max Duys AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 26,61 27,50 28,02 28,02 22,94 444
    6 Gijs Calis AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 27,68 25,68 26,93 27,28 27,68 --- 0
    7 Karel Out Tempo AV Tempo AV JC 26,31 27,01 26,32 27,01 --- 428
    8 Tjitte van den Bedem Altis Altis JC Team 2 23,67 23,19 25,47 25,47 --- 403
    9 Marijn IJzinga Altis Altis JC Team 3 18,19 21,13 20,79 21,13 --- 328
    10 Stijn van Essen Altis Altis JC Team 1 19,20 16,00 20,91 20,91 --- 0
    11 Julian Roman AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 19,24 20,75 20,75 20,00 321
    12 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JC Team 2 20,70 19,60 20,35 20,70 20,50 320
    13 Gustaaf Jans Altis Altis JC Team 3 20,33 16,78 18,37 18,17 20,33 --- 0
    14 Colin Rondeel OSM `75 OSM `75 JC 18,92 17,12 17,07 18,22 18,92 --- 286
    15 Hugo Blokland Altis Altis JC Team 4 16,56 16,27 18,72 18,72 --- 283
    16 Menno Heijdra Tempo AV Tempo AV JC 18,40 17,90 16,26 18,40 --- 0
    17 Jarno Krikken BAV BAV JC Team 2 17,69 16,84 14,75 17,69 16,28 263
    18 Koen Duikersloot GACH GAC Hilver...JC Team 2 16,90 15,63 14,42 14,68 16,90 18,43 0
    19 Harm Gerritse AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 16,13 15,29 16,53 16,15 16,53 --- 0
    20 Thijs van Miltenburg BAV BAV JC Team 1 15,58 16,08 16,08 17,07 0
    21 Janno Meeuwessen SPLS AV Spirit ...lystad JC 10,33 11,93 12,73 12,73 --- 0
    22 Remco Martens BAV BAV JC Team 2 11,64 11,92 11,77 11,98 11,98 13,57 0
    23 Jorren van der Grift OSM `75 OSM `75 JC 9,86 10,29 10,29 --- 0
    Sean Ansara GACH GAC Hilver...JC Team 1 - - - - DNS 28,41 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JC Team 1 12,11 13,56 13,36 13,56 13,63 680
    2 Tim de Greef Altis Altis JC Team 1 12,64 12,71 12,93 12,93 --- 654
    3 Gijs Calis AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 9,45 9,96 8,37 9,38 9,96 9,35 521
    4 Wessel Terpstra BAV BAV JC Team 1 9,77 8,64 9,81 9,81 10,50 513
    5 Sjoerd de Haan SPLS AV Spirit ...lystad JC 9,26 9,19 9,36 9,61 9,61 8,71 504
    6 Colin Rondeel OSM `75 OSM `75 JC 9,29 8,72 8,65 7,60 9,29 9,16 488
    7 Lars Hogendoorn Altis Altis JC Team 1 8,70 8,86 8,90 8,65 8,90 --- 0
    8 Joris Luczak BAV BAV JC Team 2 8,40 7,62 7,77 8,40 8,64 442
    9 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JC Team 2 7,75 7,58 7,98 7,24 7,98 7,93 420
    10 Thijs van Miltenburg BAV BAV JC Team 1 6,99 6,85 6,60 7,32 7,32 7,39 0
    11 Kay Witlam Altis Altis JC Team 2 7,16 6,51 7,06 7,16 --- 375
    12 Tjitte van den Bedem Altis Altis JC Team 2 7,10 7,05 6,74 6,88 7,10 --- 0
    13 Gustaaf Jans Altis Altis JC Team 3 5,58 6,96 6,97 6,97 --- 364
    14 Hugo Blokland Altis Altis JC Team 4 6,92 6,45 6,50 6,30 6,92 --- 361
    15 Menno Heijdra Tempo AV Tempo AV JC 6,30 6,58 6,83 6,44 6,83 --- 356
    16 Luuk Speulman AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 6,34 6,82 6,63 6,75 6,82 --- 355
    17 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JC Team 2 6,79 6,60 6,62 6,57 6,79 7,55 0
    18 Ben Onland Tempo AV Tempo AV JC 6,13 6,73 6,73 --- 0
    19 Jarno Krikken BAV BAV JC Team 2 6,15 6,48 5,88 6,48 6,91 0
    20 Harm Gerritse AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 6,38 6,07 5,88 6,16 6,38 --- 0
    21 Janno Meeuwessen SPLS AV Spirit ...lystad JC 5,95 5,40 5,75 6,01 6,01 6,01 0
    Sean Ansara GACH GAC Hilver...JC Team 1 - - - - DNS 10,12 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Youri Fransen GACH GAC Hilver...JC Team 1 1,60 1,69 702
    2 Lars van Vught Altis Altis JC Team 1 1,55 --- 663
    2 Karel Out Tempo AV Tempo AV JC 1,55 --- 663
    4 Timo Mols Altis Altis JC Team 1 1,50 --- 0
    5 Kylian de Rooij AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 1,50 1,45 623
    5 Jelle van Miltenburg BAV BAV JC Team 1 1,50 1,65 623
    7 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JC Team 2 1,45 1,54 582
    7 Kay Witlam Altis Altis JC Team 2 1,45 --- 582
    9 Olav Knip Tempo AV Tempo AV JC 1,45 --- 0
    10 Julian Krijnen AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 1,45 1,60 582
    10 Shemar Martina SPLS AV Spirit ...lystad JC 1,45 1,50 582
    12 Marijn IJzinga Altis Altis JC Team 3 1,40 --- 541
    13 Aled Elings AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 1,40 1,40 0
    14 Quinn van Velden OSM `75 OSM `75 JC 1,40 1,50 541
    15 Ivo van der Harst Altis Altis JC Team 2 1,35 --- 0
    15 Pepijn Sman SPLS AV Spirit ...lystad JC 1,35 1,50 0
    17 Koen Duikersloot GACH GAC Hilver...JC Team 2 1,30 1,39 0
    18 Floran Groot BAV BAV JC Team 2 1,30 1,35 462
    19 Remco Martens BAV BAV JC Team 2 1,30 1,15 0
    19 Xander Haack OSM `75 OSM `75 JC 1,30 1,25 0
    21 Tijn Steenmetz Altis Altis JC Team 3 1,15 --- 0
    Luc Blank GACH GAC Hilver...JC Team 1 DNS 1,60 0
    Louis Vorage AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JC Team 1 5,62 5,28 5,47 5,61 5,62 +0.4 m/s5,60 740
    2 Shemar Martina SPLS AV Spirit ...lystad JC 5,04 5,13 5,13 +0.4 m/s5,64 646
    3 Timo Mols Altis Altis JC Team 1 4,79 4,67 4,96 4,64 4,96 -0.6 m/s--- 613
    4 Rajeev Mahabier OSM `75 OSM `75 JC 4,95 4,58 4,67 4,45 4,95 -0.2 m/s4,95 611
    5 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JC Team 1 4,92 4,84 4,84 4,63 4,92 +0.0 m/s5,11 0
    6 Raoul Lommen Altis Altis JC Team 2 4,51 4,64 4,49 4,24 4,64 -0.3 m/s--- 548
    7 Dion de Roo AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 4,61 4,59 4,61 +0.1 m/s4,84 542
    8 Ben Onland Tempo AV Tempo AV JC 4,54 4,54 4,54 +0.6 m/s--- 527
    9 Stijn van Essen Altis Altis JC Team 1 4,45 4,11 4,32 4,45 +0.4 m/s--- 0
    10 Jelle van Miltenburg BAV BAV JC Team 1 4,42 4,14 3,70 4,42 +0.0 m/s4,69 502
    11 Bas Ostendorf BAV BAV JC Team 1 4,14 4,22 4,23 4,25 4,25 +0.0 m/s4,39 0
    12 Julian Roman AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 4,08 4,10 4,16 3,82 4,16 +0.3 m/s4,30 450
    13 Lucas Dony Tempo AV Tempo AV JC 3,83 4,12 3,78 4,12 +0.1 m/s--- 0
    14 Kay Witlam Altis Altis JC Team 2 4,02 3,76 3,62 3,84 4,02 +0.6 m/s--- 0
    15 Tom Fontani GACH GAC Hilver...JC Team 2 3,85 3,79 3,71 3,65 3,85 -0.1 m/s3,79 388
    16 Niels Bakker Altis Altis JC Team 4 3,83 3,41 3,24 3,09 3,83 +0.3 m/s--- 384
    17 Jelle Idzenga AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 2 3,72 3,30 3,62 3,72 +0.0 m/s3,95 0
    18 Jochem Houtveen Altis Altis JC Team 4 3,66 3,67 3,46 2,79 3,67 +0.2 m/s--- 0
    19 Floran Groot BAV BAV JC Team 2 3,63 3,67 3,67 3,67 -0.2 m/s4,05 352
    20 Aashiq Sital SPLS AV Spirit ...lystad JC 3,40 3,38 3,22 3,40 -0.2 m/s3,82 0
    21 Sacha Vucinec Altis Altis JC Team 3 3,18 3,08 3,20 3,17 3,20 --- 258
    22 Noud van der Grift OSM `75 OSM `75 JC 2,99 2,87 3,01 2,80 3,01 -0.3 m/s2,63 0
    Max Duys AV Zuidwal AV Zuidwal JC Team 1 - - - - DNS 4,95 0