Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 113
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    541 Lars Bögels Altis Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1 Altis JD Team 4 ------ 546
    542 Lennert Berentsen Altis 1000m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1 Altis JD Team 2 ------ 366
    543 Liam de Bruijne Altis 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 1 Altis JD Team 1 ------ 446
    544 David Dalmeijer Altis 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog Groep 1 Altis JD Team 3 ------ 254
    545 Taran van Ess Altis 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 2 Altis JD Team 3 ------ 330
    546 Redouan Ghoumid Altis 1000m
    80mH
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Kogel Groep 2 Altis JD Team 4 ------ 0
    547 Jip de Greef Altis 80mH
    Speer
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 1 Altis JD Team 1 ------ 1281
    548 Bart Huizinga Altis 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Altis JD Team 4 ------ 587
    549 Jonas Kole Altis 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 Altis JD Team 4 ------ 168
    550 Justin Lagadeau Altis 80m
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 1 Altis JD Team 1 ------ 0
    551 Koen van der Linde Altis 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Altis JD Team 2 ------ 662
    552 Jarik van de Mast Altis 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Altis JD Team 1 ------ 1067
    553 Sverre Meesters Altis 80mH
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Discus Groep 1JJD - Hoog Groep 1 Altis JD Team 2 ------ 576
    554 Oscar Meijer Altis 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 1 Altis JD Team 2 ------ 437
    555 Nathan Oerlemans Altis 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 Altis JD Team 1 ------ 944
    556 Nemo Oostergetel Altis Discus
    Kogel
    Hoog
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 2 Altis JD Team 3 ------ 425
    557 Koen Overbeek Altis 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH Altis JD Team 3 ------ 147
    558 Abel Remkes Altis 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 Altis JD Team 4 ------ 0
    559 Tyrone Richards Altis 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 Altis JD Team 2 ------ 846
    560 Alexander ...derikhoff Altis 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 Altis JD Team 1 ------ 1067
    561 Danny Roos Altis 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2 Altis JD Team 2 ------ 430
    562 Jelle Swaanen Altis 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 2 Altis JD Team 1 ------- 0
    563 Robin Versteeg Altis 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 Altis JD Team 3 ------ 625
    564 Floyd Verwoert Altis 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2 Altis JD Team 3 ------ 210
    565 Tycho Vink Altis 1000m
    80mH
    Discus
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus Groep 2 Altis JD Team 1 ------ 539
    566 Daan Vosman Altis 80m
    1000m
    Speer
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Speer Groep 2 Altis JD Team 4 ------ 733
    567 Finn van Wordragen Altis 4x80m
    Discus
    Ver
    JJD - Discus Groep 2JJD - Ver Groep 2 Altis JD Team 4 ------ 142
    617 Lourens Aanen AV Nijkerk Speer
    Discus
    JJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 2 AV Nijkerk JD ------- 388
    618 Timme van Beek AV Nijkerk 80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 AV Nijkerk JD ------- 397
    619 Jay Jagan AV Nijkerk 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Nijkerk JD ------ 0
    620 Maron van Rij AV Nijkerk Speer
    Kogel
    JJD - Speer Groep 1JJD - Kogel Groep 1 AV Nijkerk JD ------- 313
    621 Kars Rozema AV Nijkerk Discus
    Ver
    JJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 2 AV Nijkerk JD ------- 0
    622 Marijn Schrier AV Nijkerk 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Nijkerk JD ------ 188
    623 Lucas de Swart AV Nijkerk 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Nijkerk JD ------ 806
    624 Loek Wennekes AV Nijkerk 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1 AV Nijkerk JD ------ 837
    625 Twan Wildenbeest AV Nijkerk 1000m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 2JJD - Hoog Groep 2 AV Nijkerk JD ------ 414
    642 Erik Cana SPLS 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 1 AV Spirit ...lystad JD ------ 831
    643 Eric Glas SPLS 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Spirit ...lystad JD ------ 716
    644 Coen de Haan SPLS 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 1 AV Spirit ...lystad JD ------ 883
    645 Timon Hoeve SPLS 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 2 AV Spirit ...lystad JD ------ 1289
    646 Kyle Weernink SPLS 4x80m
    Speer
    Discus
    JJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 2 AV Spirit ...lystad JD ------ 0
    647 Keyran Witmond SPLS Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 AV Spirit ...lystad JD ------ 496
    658 Dawi van den Boogert AV Zeewolde 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Zeewolde JD ------ 673
    659 Merijn Dekker AV Zeewolde 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 AV Zeewolde JD ------ 761
    660 Imre Dekker AV Zeewolde 80m
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 1JJD - Kogel Groep 1 AV Zeewolde JD ------ 254
    661 Bas Jelierse AV Zeewolde 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver Groep 2 AV Zeewolde JD ------ 0
    662 Tim Jonker AV Zeewolde Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 2 AV Zeewolde JD ------ 381
    663 Rick van der Meer AV Zeewolde 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 1 AV Zeewolde JD ------ 1029
    664 Jouke Westerhof AV Zeewolde 1000m
    80mH
    Discus
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus Groep 1 AV Zeewolde JD ------ 644
    678 Daniël Berends AV Zuidwal 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 AV Zuidwal JD Team 1 ------ 910
    679 Daan van der Brugge AV Zuidwal 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Zuidwal JD Team 2 ------ 665
    680 Teun Calis AV Zuidwal 80m
    Speer
    Discus
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 1JJD - Discus Groep 1 AV Zuidwal JD Team 1 ------ 839
    681 Patrick Domburg AV Zuidwal Discus
    Kogel
    Ver
    JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 2 AV Zuidwal JD Team 2 ------ 0
    682 Kenny Elings AV Zuidwal 4x80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - Kogel Groep 2JJD - Hoog Groep 2 AV Zuidwal JD Team 1 ------ 750
    683 Robin Gooijer AV Zuidwal 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 AV Zuidwal JD Team 1 ------ 639
    684 Niek Hoogendoorn AV Zuidwal 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel Groep 2 AV Zuidwal JD Team 2 ------ 282
    685 Thom Kroon AV Zuidwal 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Zuidwal JD Team 1 ------ 853
    686 Robin van Nigtevecht AV Zuidwal 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 2 AV Zuidwal JD Team 1 ------ 454
    687 Matthijs Robbers AV Zuidwal 80m
    Speer
    Discus
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 2 AV Zuidwal JD Team 2 ------ 151
    688 Simon Roelofs AV Zuidwal 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog Groep 2 AV Zuidwal JD Team 2 ------ 702
    689 Max Speulman AV Zuidwal 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1 AV Zuidwal JD Team 2 ------ 157
    690 Jesse Vos AV Zuidwal 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 AV Zuidwal JD Team 2 ------- 652
    726 Roel Bouma BAV 1000m
    4x80m
    Discus
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1 BAV JD Team 1 ------ 344
    727 Anthony Bullock BAV 4x80m
    Speer
    Kogel
    JJD - Speer Groep 2JJD - Kogel Groep 2 BAV JD Team 2 ------ 91
    728 Joscha Giesen BAV 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m BAV JD Team 2 ------ 558
    729 Tijmen Hoogendoorn BAV 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1 BAV JD Team 1 ------ 1191
    730 Jort Mol Lous BAV 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 BAV JD Team 1 ------ 462
    731 Dinand te Pas BAV 1000m
    80mH
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Kogel Groep 2 BAV JD Team 1 ------ 148
    732 Jelmer Pastoor BAV 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - Discus Groep 2JJD - Hoog Groep 1 BAV JD Team 2 ------ 52
    733 Rens van Rhijn BAV 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 2 BAV JD Team 1 ------ 156
    734 Mats Roskamp BAV 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2 BAV JD Team 1 ------ 571
    735 Jan Vriesman BAV 80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - Speer Groep 1JJD - Ver Groep 2 BAV JD Team 1 ------ 831
    736 Tim van Weering BAV 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 1JJD - Ver Groep 1 BAV JD Team 2 ------ 255
    737 Bo Wierts BAV 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 BAV JD Team 2 ------ 531
    770 Kris Andriessen GACH Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1 GAC Hilver...JD Team 2 ------- 830
    771 Tom Benschop GACH 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 1JJD - Hoog Groep 2 GAC Hilver...JD Team 2 ------ 848
    772 Lennox Betlem GACH 80m
    4x80m
    JJD - 80m GAC Hilver...JD Team 3 ------- 381
    773 Jurre Brouwer GACH 1000m
    JJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 2 -------- 593
    774 Aron Doehri GACH 80m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 2 GAC Hilver...JD Team 2 ------ 645
    775 Jonas Elzinga GACH Kogel
    Hoog
    JJD - Kogel Groep 2JJD - Hoog Groep 2 GAC Hilver...JD Team 1 ------- 541
    776 Jente Faber GACH 1000m
    JJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 2 -------- 0
    777 Koen van den Hende GACH 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 3 ------ 643
    778 Daan van den Hende GACH Speer
    Discus
    Ver
    JJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 1 GAC Hilver...JD Team 2 ------ 0
    779 Bastian Jansma GACH 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 3 ------- 0
    780 Dennis Janssen GACH 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 3 ------- 504
    781 Onno Krans GACH 80mH
    Speer
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 1JJD - Ver Groep 2 GAC Hilver...JD Team 3 ------ 214
    782 Yoep van Loenen GACH Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1 GAC Hilver...JD Team 3 ------- 330
    783 Rafael Loos GACH 4x80m
    Discus
    JJD - Discus Groep 1 GAC Hilver...JD Team 3 ------- 182
    784 Lucas Man GACH 80m
    4x80m
    JJD - 80m GAC Hilver...JD Team 1 ------- 538
    785 David Neidig GACH 1000m
    80mH
    JJD - 1000mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 2 ------- 699
    786 Rinke Niemeijer GACH 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 1 ------ 0
    787 Robin Pos GACH 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 GAC Hilver...JD Team 1 ------ 550
    788 Laurens Prins GACH 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1 GAC Hilver...JD Team 1 ------ 1031
    789 Lukas Renaud GACH 1000m
    JJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 1 -------- 0
    790 Jasper Steenvoorden GACH 1000m
    Speer
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 2JJD - Ver Groep 1 GAC Hilver...JD Team 3 ------ 1129
    791 Max Veldhuizen GACH Speer
    Discus
    Ver
    JJD - Speer Groep 2JJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 2 GAC Hilver...JD Team 1 ------ 496
    792 Yoram Vriezen GACH 1000m
    80mH
    Speer
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer Groep 1 GAC Hilver...JD Team 1 ------ 1828
    793 Miro van Wieringen GACH 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 1 ------ 1162
    857 Tobias Boekeloo Tempo AV Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 2 Tempo AV JD Team 2 ------ 813
    858 Damion van...n Bogaard Tempo AV 1000m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer Groep 1 Tempo AV JD Team 2 ------- 321
    859 Jesse Bolhuis Tempo AV 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 Tempo AV JD Team 2 ------ 1170
    860 Milko Bos Tempo AV 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 2 Tempo AV JD Team 1 ------ 805
    861 Binne Brok Tempo AV 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 2JJD - Hoog Groep 2 Tempo AV JD Team 1 ------ 890
    862 Luc de Bruin Tempo AV Hoog
    JJD - Hoog Groep 1 Tempo AV JD Team 1 -------- 623
    863 Alex van B...a Wichers Tempo AV 1000m
    JJD - 1000m Tempo AV JD Team 1 -------- 659
    864 Imme van den End Tempo AV 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 Tempo AV JD Team 1 ------ 935
    865 Gijs van Hulten Tempo AV 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1 Tempo AV JD Team 3 ------ 0
    866 Quintin Janse Tempo AV 1000m
    Discus
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2 Tempo AV JD Team 1 ------ 0
    867 Ruben Panken Tempo AV 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Tempo AV JD Team 1 ------ 327
    868 Thijmen Pruijmboom Tempo AV 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 Tempo AV JD Team 3 ------ 907
    869 Maxim Roos Tempo AV 80mH
    Speer
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Speer Groep 1JJD - Ver Groep 2 Tempo AV JD Team 1 ------ 0
    870 Abel Stoker Tempo AV 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel Groep 1 Tempo AV JD Team 1 ------ 896
    871 Simon Verhue Tempo AV 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 Tempo AV JD Team 3 ------ 737

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 27
    AV Nijkerk NKRK 9
    AV Spirit Lelystad SPLS 6
    AV Zeewolde ZWLD 7
    AV Zuidwal ZDWL 13
    BAV BAV 12
    GAC Hilversum GACH 24
    Tempo AV TMPO 15
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD
    Begeleider: Tom Dankers
    9 6660
    2 Altis JD Team 1 Altis - JJD
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    8 5953
    3 Tempo AV JD Team 1 Tempo AV - JJD
    Begeleider: Sander Janse
    Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
    9 5693
    4 AV Zuidwal JD Team 1 AV Zuidwal - JJD
    Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
    Jurylid: nvt
    6 4951
    5 AV Spirit Lelystad JD AV Spirit Lelystad - JJD
    Begeleider: Marco van Drunen
    Jurylid: Annelies Agricola (voorkeur kogel MC)
    6 4592
    6 BAV JD Team 1 BAV - JJD
    Begeleider: Bas van der Vuurst
    Jurylid: Bram Mol Lous
    7 4179
    7 AV Zeewolde JD AV Zeewolde - JJD
    Begeleider: Jan Witlam
    7 4152
    8 GAC Hilversum JD Team 3 GAC Hilversum - JJD 8 3856
    9 Altis JD Team 2 Altis - JJD
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    6 3783
    10 AV Nijkerk JD AV Nijkerk - JJD
    Begeleider: Remco Rijerkerk
    Jurylid: Han Meerleveld
    9 3677
    11 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD
    Begeleider: Daniëlle De Boer
    7 3615
    12 AV Zuidwal JD Team 2 AV Zuidwal - JJD
    Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
    Jurylid: nvt
    7 2916
    13 Altis JD Team 4 Altis - JJD
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    7 2418
    14 Altis JD Team 3 Altis - JJD
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    6 2336
    15 Tempo AV JD Team 2 Tempo AV - JJD
    Begeleider: Sander Janse
    Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
    3 2304
    16 BAV JD Team 2 BAV - JJD
    Begeleider: Bas van der Vuurst
    Jurylid: Bram Mol Lous
    5 1745
    17 Tempo AV JD Team 3 Tempo AV - JJD
    Begeleider: Sander Janse
    Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
    3 1644

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alexander ...derikhoff Altis Altis JD Team 1 10,77 +0.1 m/s10,68 657
    2 Miro van Wieringen GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,98 +0.1 m/s10,87 622
    3 Lucas Man GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,51 +0.0 m/s11,93 538
    4 Milko Bos Tempo AV Tempo AV JD Team 1 11,71 -0.2 m/s--- 509
    5 Abel Stoker Tempo AV Tempo AV JD Team 1 11,88 +0.0 m/s11,87 484
    6 Timon Hoeve SPLS AV Spirit ...lystad JD 11,94 +0.0 m/s11,85 476
    7 Tyrone Richards Altis Altis JD Team 2 12,04 -0.1 m/s12,49 462
    8 Jarik van de Mast Altis Altis JD Team 1 12,06 +0.0 m/s12,25 459
    9 Robin van Nigtevecht AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 12,10 +0.1 m/s11,71 454
    10 Daniël Berends AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 12,13 +0.1 m/s11,76 450
    11 Jan Vriesman BAV BAV JD Team 1 12,15 +0.1 m/s11,75 447
    12 Coen de Haan SPLS AV Spirit ...lystad JD 12,18 -0.1 m/s--- 443
    13 Justin Lagadeau Altis Altis JD Team 1 12,26 +0.2 m/s--- 0
    14 Ruben Panken Tempo AV Tempo AV JD Team 1 12,29 +0.0 m/s13,24 0
    15 Koen van der Linde Altis Altis JD Team 2 12,38 +0.0 m/s12,19 417
    16 Tijmen Hoogendoorn BAV BAV JD Team 1 12,46 +0.0 m/s11,99 406
    17 Dawi van den Boogert AV Zeewolde AV Zeewolde JD 12,49 -0.1 m/s12,32 402
    18 Teun Calis AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 12,55 +0.0 m/s12,89 0
    19 Koen van den Hende GACH GAC Hilver...JD Team 3 12,59 -0.2 m/s--- 390
    20 Lucas de Swart AV Nijkerk AV Nijkerk JD 12,60 +0.0 m/s--- 388
    21 Jesse Bolhuis Tempo AV Tempo AV JD Team 2 12,61 -0.1 m/s12,51 387
    22 Lennox Betlem GACH GAC Hilver...JD Team 3 12,66 -0.2 m/s--- 381
    23 Daan Vosman Altis Altis JD Team 4 12,72 +0.2 m/s--- 374
    24 Merijn Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JD 12,89 +0.0 m/s13,25 353
    25 Rens van Rhijn BAV BAV JD Team 1 12,93 -0.1 m/s12,64 0
    26 Simon Verhue Tempo AV Tempo AV JD Team 3 12,98 +0.0 m/s--- 342
    27 Taran van Ess Altis Altis JD Team 3 13,08 +0.2 m/s--- 330
    28 Aron Doehri GACH GAC Hilver...JD Team 2 13,14 -0.1 m/s12,40 323
    29 Bo Wierts BAV BAV JD Team 2 13,25 -0.1 m/s12,66 311
    30 Simon Roelofs AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 13,56 +0.0 m/s13,36 276
    31 Daan van der Brugge AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 13,60 +0.0 m/s14,32 272
    32 Bart Huizinga Altis Altis JD Team 4 13,66 +0.0 m/s--- 266
    33 David Dalmeijer Altis Altis JD Team 3 13,77 +0.2 m/s--- 254
    34 Robin Versteeg Altis Altis JD Team 3 13,77 +0.2 m/s--- 0
    35 Joscha Giesen BAV BAV JD Team 2 14,01 -0.1 m/s--- 229
    36 Timme van Beek AV Nijkerk AV Nijkerk JD 14,59 -0.1 m/s--- 173
    37 Imre Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JD 14,65 -0.1 m/s--- 0
    38 Tim van Weering BAV BAV JD Team 2 14,78 -0.1 m/s--- 0
    39 Matthijs Robbers AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 15,12 +0.0 m/s--- 0
    Rinke Niemeijer GACH GAC Hilver...JD Team 1 DNS 11,18 0
    Dennis Janssen GACH GAC Hilver...JD Team 3 DNS --- 0
    Abel Remkes Altis Altis JD Team 4 DNS --- 0
    Jay Jagan AV Nijkerk AV Nijkerk JD DNS --- 0
    Gijs van Hulten Tempo AV Tempo AV JD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yoram Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:04,34 3:06,30 663
    2 Alex van B...a Wichers Tempo AV Tempo AV JD Team 1 3:04,88 3:16,95 659
    3 Jarik van de Mast Altis Altis JD Team 1 3:11,38 3:16,19 608
    4 Jurre Brouwer GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:13,41 3:16,85 593
    5 Robin Pos GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:19,30 3:20,39 550
    6 Lukas Renaud GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:20,78 3:24,69 0
    7 Tycho Vink Altis Altis JD Team 1 3:20,97 3:30,00 539
    8 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JD 3:22,33 3:27,07 530
    9 Thom Kroon AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 3:22,71 3:27,01 527
    10 Imme van den End Tempo AV Tempo AV JD Team 1 3:23,64 3:24,32 521
    11 Jelle Swaanen Altis Altis JD Team 1 3:24,61 3:30,27 0
    12 Dennis Janssen GACH GAC Hilver...JD Team 3 3:26,23 3:32,53 504
    13 David Neidig GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:27,24 3:31,11 497
    14 Erik Cana SPLS AV Spirit ...lystad JD 3:30,10 3:37,78 479
    15 Quintin Janse Tempo AV Tempo AV JD Team 1 3:31,26 3:42,52 0
    16 Jasper Steenvoorden GACH GAC Hilver...JD Team 3 3:33,09 3:26,10 461
    17 Jouke Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JD 3:36,23 3:37,01 442
    18 Eric Glas SPLS AV Spirit ...lystad JD 3:36,88 3:38,20 438
    19 Oscar Meijer Altis Altis JD Team 2 3:37,09 3:51,96 437
    20 Robin Gooijer AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 3:37,26 3:40,21 436
    21 Bastian Jansma GACH GAC Hilver...JD Team 3 3:37,45 3:43,29 0
    22 Lucas de Swart AV Nijkerk AV Nijkerk JD 3:40,31 --- 418
    23 Jesse Bolhuis Tempo AV Tempo AV JD Team 2 3:40,75 3:43,83 415
    24 Twan Wildenbeest AV Nijkerk AV Nijkerk JD 3:41,05 --- 414
    25 Tijmen Hoogendoorn BAV BAV JD Team 1 3:41,10 3:50,76 413
    26 Jente Faber GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:42,18 3:40,90 0
    27 Robin Versteeg Altis Altis JD Team 3 3:44,00 --- 397
    28 Simon Verhue Tempo AV Tempo AV JD Team 3 3:44,43 --- 395
    29 Daan van der Brugge AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 3:44,84 --- 393
    30 Jesse Vos AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 3:46,43 --- 384
    31 Thijmen Pruijmboom Tempo AV Tempo AV JD Team 3 3:50,52 --- 362
    32 Daan Vosman Altis Altis JD Team 4 3:51,12 --- 359
    33 Roel Bouma BAV BAV JD Team 1 3:54,04 3:56,64 344
    34 Dinand te Pas BAV BAV JD Team 1 3:55,23 4:00,79 0
    35 Joscha Giesen BAV BAV JD Team 2 3:57,02 3:47,19 329
    36 Damion van...n Bogaard Tempo AV Tempo AV JD Team 2 3:58,64 --- 321
    37 Bart Huizinga Altis Altis JD Team 4 3:58,70 --- 321
    38 Marijn Schrier AV Nijkerk AV Nijkerk JD 4:01,91 --- 0
    Koen Overbeek Altis Altis JD Team 3 DNS --- 0
    Lennert Berentsen Altis Altis JD Team 2 DNS 3:46,00 0
    Redouan Ghoumid Altis Altis JD Team 4 DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Yoram Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,45 -0.1 m/s12,84 541
    2 Miro van Wieringen GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,46 -0.1 m/s13,50 540
    3 Binne Brok Tempo AV Tempo AV JD Team 1 14,03 -0.1 m/s14,71 485
    4 Jip de Greef Altis Altis JD Team 1 14,22 -0.1 m/s14,53 468
    5 Rinke Niemeijer GACH GAC Hilver...JD Team 1 14,95 -0.1 m/s13,90 0
    6 Nathan Oerlemans Altis Altis JD Team 1 14,98 +0.3 m/s15,89 403
    7 Timon Hoeve SPLS AV Spirit ...lystad JD 15,01 -0.1 m/s14,40 401
    8 Loek Wennekes AV Nijkerk AV Nijkerk JD 15,83 +0.2 m/s--- 338
    9 Mats Roskamp BAV BAV JD Team 1 15,97 +0.0 m/s18,40 328
    10 Ruben Panken Tempo AV Tempo AV JD Team 1 15,99 +0.3 m/s17,04 327
    11 Thom Kroon AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 16,01 +0.4 m/s18,13 326
    12 Tycho Vink Altis Altis JD Team 1 16,16 +0.3 m/s16,22 0
    13 Eric Glas SPLS AV Spirit ...lystad JD 16,71 +0.3 m/s16,67 278
    14 Dawi van den Boogert AV Zeewolde AV Zeewolde JD 16,82 +0.3 m/s16,24 271
    15 Maxim Roos Tempo AV Tempo AV JD Team 1 16,99 +0.4 m/s17,86 0
    16 Koen van den Hende GACH GAC Hilver...JD Team 3 17,11 +0.0 m/s--- 253
    17 Koen van der Linde Altis Altis JD Team 2 17,23 +0.4 m/s18,09 245
    18 Danny Roos Altis Altis JD Team 2 17,26 +0.5 m/s--- 244
    19 Onno Krans GACH GAC Hilver...JD Team 3 17,76 +0.0 m/s--- 214
    20 Robin Gooijer AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 17,96 +0.2 m/s--- 203
    21 David Neidig GACH GAC Hilver...JD Team 2 17,97 +0.4 m/s18,02 202
    22 Jouke Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JD 17,98 +0.4 m/s17,96 202
    23 Thijmen Pruijmboom Tempo AV Tempo AV JD Team 3 18,07 +0.0 m/s--- 197
    24 Sverre Meesters Altis Altis JD Team 2 18,13 +0.0 m/s21,59 0
    25 Marijn Schrier AV Nijkerk AV Nijkerk JD 18,22 +0.2 m/s--- 188
    26 Tom Benschop GACH GAC Hilver...JD Team 2 18,53 +0.3 m/s17,69 172
    27 Jonas Kole Altis Altis JD Team 4 18,60 +0.5 m/s--- 168
    28 Max Speulman AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 18,81 +0.0 m/s18,80 157
    29 Dinand te Pas BAV BAV JD Team 1 19,00 +0.2 m/s--- 148
    30 Koen Overbeek Altis Altis JD Team 3 19,02 +0.5 m/s--- 147
    31 Bas Jelierse AV Zeewolde AV Zeewolde JD 19,88 +0.4 m/s17,96 0
    32 Floyd Verwoert Altis Altis JD Team 3 20,20 +0.5 m/s--- 91
    33 Niek Hoogendoorn AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 21,69 +0.5 m/s--- 29
    Redouan Ghoumid Altis Altis JD Team 4 DNS --- 0
    Jay Jagan AV Nijkerk AV Nijkerk JD DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Yoram Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 33,18 37,86 38,85 37,01 38,85 40,70 624
    2 Teun Calis AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 28,37 26,41 28,61 23,35 28,61 32,48 473
    3 Jip de Greef Altis Altis JD Team 1 25,94 24,84 21,28 26,55 26,55 --- 440
    4 Max Veldhuizen GACH GAC Hilver...JD Team 1 22,63 21,49 25,60 26,42 26,42 26,47 0
    5 Binne Brok Tempo AV Tempo AV JD Team 1 20,93 19,13 21,95 24,45 24,45 --- 405
    6 Jasper Steenvoorden GACH GAC Hilver...JD Team 3 21,50 22,25 18,27 18,69 22,25 --- 366
    7 Robin van Nigtevecht AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 18,15 21,52 18,37 21,52 --- 0
    8 Tobias Boekeloo Tempo AV Tempo AV JD Team 2 18,16 17,69 20,10 21,46 21,46 --- 351
    9 Keyran Witmond SPLS AV Spirit ...lystad JD 19,35 21,42 18,67 21,42 16,35 351
    10 Kyle Weernink SPLS AV Spirit ...lystad JD 20,29 17,31 19,10 14,78 20,29 17,47 0
    11 Tom Benschop GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,54 17,67 17,13 18,08 18,08 18,50 287
    12 Maxim Roos Tempo AV Tempo AV JD Team 1 17,42 17,96 17,96 --- 0
    13 Damion van...n Bogaard Tempo AV Tempo AV JD Team 2 15,24 16,95 15,29 17,22 17,22 --- 0
    14 Justin Lagadeau Altis Altis JD Team 1 11,41 16,69 14,04 16,69 --- 0
    15 Onno Krans GACH GAC Hilver...JD Team 3 14,02 14,91 13,64 16,33 16,33 --- 0
    16 Mats Roskamp BAV BAV JD Team 1 15,97 15,97 --- 243
    17 Lourens Aanen AV Nijkerk AV Nijkerk JD 14,30 14,20 13,94 15,45 15,45 --- 232
    18 Jan Vriesman BAV BAV JD Team 1 15,31 13,21 14,09 12,39 15,31 --- 0
    19 Tim Jonker AV Zeewolde AV Zeewolde JD 15,00 14,39 15,00 --- 222
    20 Lars Bögels Altis Altis JD Team 4 13,90 14,39 14,18 13,92 14,39 --- 208
    21 Imre Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JD 12,60 14,05 14,05 18,51 0
    22 Danny Roos Altis Altis JD Team 2 11,80 13,42 13,42 --- 186
    23 Maron van Rij AV Nijkerk AV Nijkerk JD 10,58 12,76 11,97 12,76 --- 0
    24 Floyd Verwoert Altis Altis JD Team 3 10,25 9,18 9,97 10,68 10,68 --- 119
    25 Matthijs Robbers AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 9,53 7,15 7,61 9,74 9,74 --- 94
    26 Anthony Bullock BAV BAV JD Team 2 9,54 9,22 9,63 9,63 9,76 91
    27 Daan Vosman Altis Altis JD Team 4 5,42 5,42 --- 0
    Daan van den Hende GACH GAC Hilver...JD Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Laurens Prins GACH GAC Hilver...JD Team 1 19,69 24,79 24,79 32,37 391
    2 Jip de Greef Altis Altis JD Team 1 23,72 23,72 --- 373
    3 Teun Calis AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 19,10 20,66 23,30 23,30 21,74 366
    4 Kris Andriessen GACH GAC Hilver...JD Team 2 19,72 20,15 21,06 14,76 21,06 13,88 326
    5 Milko Bos Tempo AV Tempo AV JD Team 1 18,65 19,44 19,40 19,44 --- 296
    6 Max Veldhuizen GACH GAC Hilver...JD Team 1 16,87 15,51 16,53 15,98 16,87 22,33 0
    7 Quintin Janse Tempo AV Tempo AV JD Team 1 14,36 15,22 13,97 15,22 --- 0
    8 Rafael Loos GACH GAC Hilver...JD Team 3 13,19 13,88 13,88 --- 182
    9 Tycho Vink Altis Altis JD Team 1 11,51 12,45 13,32 12,87 13,32 --- 0
    10 Tim Jonker AV Zeewolde AV Zeewolde JD 9,52 11,32 12,84 11,72 12,84 10,45 159
    11 Yoep van Loenen GACH GAC Hilver...JD Team 3 12,80 12,57 12,20 12,80 --- 0
    12 Lourens Aanen AV Nijkerk AV Nijkerk JD 12,73 11,26 9,67 12,73 --- 156
    13 Rens van Rhijn BAV BAV JD Team 1 10,91 12,71 10,76 12,71 11,55 156
    14 Sverre Meesters Altis Altis JD Team 2 11,30 11,92 11,80 12,46 12,46 --- 150
    15 Keyran Witmond SPLS AV Spirit ...lystad JD 12,28 10,96 11,69 12,28 14,07 145
    16 Jouke Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JD 12,23 11,66 12,10 11,64 12,23 13,59 0
    17 Lars Bögels Altis Altis JD Team 4 10,77 9,64 11,36 11,36 --- 123
    17 Nemo Oostergetel Altis Altis JD Team 3 10,97 11,36 11,36 --- 123
    19 Roel Bouma BAV BAV JD Team 1 11,15 10,60 11,15 11,60 0
    20 Kyle Weernink SPLS AV Spirit ...lystad JD 10,88 9,99 9,50 10,88 10,90 0
    21 Taran van Ess Altis Altis JD Team 3 9,16 9,71 10,49 9,81 10,49 --- 0
    22 Matthijs Robbers AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 8,86 8,38 7,12 8,85 8,86 --- 57
    23 Jelmer Pastoor BAV BAV JD Team 2 8,68 7,78 8,68 --- 52
    24 Kars Rozema AV Nijkerk AV Nijkerk JD 8,09 8,22 8,11 8,22 --- 0
    25 Finn van Wordragen Altis Altis JD Team 4 8,11 8,11 --- 0
    26 Patrick Domburg AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 6,82 7,79 7,56 7,32 7,79 --- 0
    Daan van den Hende GACH GAC Hilver...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Gijs van Hulten Tempo AV Tempo AV JD Team 3 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Laurens Prins GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,62 12,60 11,83 12,60 13,40 640
    2 Kris Andriessen GACH GAC Hilver...JD Team 2 9,15 9,61 9,59 8,73 9,61 9,09 504
    3 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JD Team 1 9,07 9,37 9,17 8,64 9,37 9,01 0
    4 Liam de Bruijne Altis Altis JD Team 1 8,48 7,77 7,70 8,48 --- 446
    5 Coen de Haan SPLS AV Spirit ...lystad JD 8,35 8,07 7,71 8,21 8,35 8,27 440
    6 Abel Stoker Tempo AV Tempo AV JD Team 1 7,83 7,63 7,17 6,98 7,83 --- 412
    7 Quintin Janse Tempo AV Tempo AV JD Team 1 6,71 7,12 7,69 6,91 7,69 --- 0
    8 Tijmen Hoogendoorn BAV BAV JD Team 1 6,79 7,11 5,44 6,52 7,11 7,13 372
    9 Lennert Berentsen Altis Altis JD Team 2 7,01 6,10 6,92 6,95 7,01 --- 366
    10 Jelle Swaanen Altis Altis JD Team 1 6,19 5,77 6,57 5,80 6,57 --- 0
    11 Yoep van Loenen GACH GAC Hilver...JD Team 3 6,40 6,30 6,29 6,08 6,40 --- 330
    12 Kenny Elings AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 6,26 6,30 6,22 6,04 6,30 --- 324
    13 Maron van Rij AV Nijkerk AV Nijkerk JD 5,30 5,96 6,11 6,11 --- 313
    14 Dinand te Pas BAV BAV JD Team 1 5,95 5,60 5,49 5,72 5,95 5,65 0
    15 Nemo Oostergetel Altis Altis JD Team 3 5,35 5,52 5,83 5,94 5,94 --- 302
    16 Keyran Witmond SPLS AV Spirit ...lystad JD 5,33 5,24 5,92 5,38 5,92 6,52 0
    17 Twan Wildenbeest AV Nijkerk AV Nijkerk JD 4,65 5,11 5,52 5,42 5,52 --- 0
    18 Tim van Weering BAV BAV JD Team 2 4,91 5,20 4,54 4,46 5,20 4,74 255
    19 Imre Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JD 5,19 4,52 5,19 5,42 254
    20 Niek Hoogendoorn AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 4,64 4,70 5,11 5,17 5,17 --- 253
    21 Lars Bögels Altis Altis JD Team 4 4,16 4,61 4,62 4,62 --- 215
    22 Anthony Bullock BAV BAV JD Team 2 3,16 3,92 4,23 4,55 4,55 5,15 0
    23 Patrick Domburg AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 3,85 3,36 3,43 3,31 3,85 3,91 0
    Redouan Ghoumid Altis Altis JD Team 4 - - - - DNS --- 0
    Gijs van Hulten Tempo AV Tempo AV JD Team 3 - - - - DNS --- 0
    Tim Jonker AV Zeewolde AV Zeewolde JD - - - - DNS 5,48 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Luc de Bruin Tempo AV Tempo AV JD Team 1 1,50 --- 623
    2 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,40 1,45 541
    2 Nathan Oerlemans Altis Altis JD Team 1 1,40 --- 541
    4 Loek Wennekes AV Nijkerk AV Nijkerk JD 1,35 --- 499
    4 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JD 1,35 1,30 499
    6 Robin Pos GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,30 1,30 0
    6 Binne Brok Tempo AV Tempo AV JD Team 1 1,30 --- 0
    8 Tobias Boekeloo Tempo AV Tempo AV JD Team 2 1,30 --- 462
    8 Jort Mol Lous BAV BAV JD Team 1 1,30 1,35 462
    10 Sverre Meesters Altis Altis JD Team 2 1,25 --- 426
    10 Kenny Elings AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 1,25 1,20 426
    10 Simon Roelofs AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 1,25 --- 426
    13 Tom Benschop GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,20 1,10 389
    14 Oscar Meijer Altis Altis JD Team 2 1,20 --- 0
    15 Aron Doehri GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,15 --- 0
    15 Max Speulman AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 1,15 1,25 0
    17 Erik Cana SPLS AV Spirit ...lystad JD 1,15 1,15 352
    David Dalmeijer Altis Altis JD Team 3 NM --- 0
    Jonas Kole Altis Altis JD Team 4 NM --- 0
    Justin Lagadeau Altis Altis JD Team 1 NM --- 0
    Nemo Oostergetel Altis Altis JD Team 3 NM --- 0
    Twan Wildenbeest AV Nijkerk AV Nijkerk JD NM --- 0
    Jelmer Pastoor BAV BAV JD Team 2 NM 1,03 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Max Veldhuizen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,39 4,31 4,39 +0.0 m/s4,31 496
    2 Daniël Berends AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 4,21 4,05 4,07 4,21 +0.0 m/s4,35 460
    3 Robin Pos GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,10 4,10 +0.7 m/s4,17 0
    4 Imme van den End Tempo AV Tempo AV JD Team 1 3,98 3,98 3,85 3,84 3,98 -0.2 m/s--- 414
    5 Timon Hoeve SPLS AV Spirit ...lystad JD 3,92 3,64 3,95 3,97 3,97 -0.1 m/s4,22 412
    6 Alexander ...derikhoff Altis Altis JD Team 1 3,87 3,96 3,36 3,76 3,96 -0.1 m/s--- 410
    7 Merijn Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JD 3,74 3,95 2,97 3,95 +0.2 m/s3,89 408
    8 Tyrone Richards Altis Altis JD Team 2 3,83 3,71 3,67 3,23 3,83 +0.6 m/s--- 384
    8 Jan Vriesman BAV BAV JD Team 1 3,83 3,52 3,83 +0.2 m/s4,03 384
    10 Jort Mol Lous BAV BAV JD Team 1 3,70 3,75 3,79 3,21 3,79 +0.6 m/s3,86 0
    11 Liam de Bruijne Altis Altis JD Team 1 3,70 3,78 3,78 +0.4 m/s--- 0
    11 Maxim Roos Tempo AV Tempo AV JD Team 1 3,69 3,78 3,71 2,92 3,78 +0.3 m/s--- 0
    13 Jesse Bolhuis Tempo AV Tempo AV JD Team 2 3,74 3,59 3,59 3,75 3,75 +0.0 m/s--- 368
    14 Thijmen Pruijmboom Tempo AV Tempo AV JD Team 3 3,36 3,55 3,51 3,65 3,65 +0.3 m/s--- 348
    15 Tobias Boekeloo Tempo AV Tempo AV JD Team 2 3,60 3,48 3,45 3,55 3,60 +0.2 m/s--- 0
    16 Aron Doehri GACH GAC Hilver...JD Team 2 3,37 3,39 3,52 1,69 3,52 -0.5 m/s--- 322
    17 Robin Gooijer AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 3,12 3,51 3,43 3,43 3,51 +0.5 m/s3,50 0
    18 Jasper Steenvoorden GACH GAC Hilver...JD Team 3 3,37 3,28 3,32 3,42 3,42 +0.4 m/s--- 302
    19 Simon Verhue Tempo AV Tempo AV JD Team 3 3,14 3,35 2,81 3,29 3,35 +0.7 m/s--- 0
    20 Jesse Vos AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 3,11 3,15 3,25 3,25 +0.1 m/s--- 268
    21 Oscar Meijer Altis Altis JD Team 2 2,85 2,97 3,07 3,09 3,09 +0.1 m/s--- 0
    22 Robin Versteeg Altis Altis JD Team 3 2,83 3,04 2,96 3,05 3,05 -0.1 m/s--- 228
    23 Timme van Beek AV Nijkerk AV Nijkerk JD 2,90 2,95 3,03 3,03 +0.3 m/s--- 224
    24 Bo Wierts BAV BAV JD Team 2 2,63 2,95 3,01 2,92 3,01 +0.1 m/s3,34 220
    25 Onno Krans GACH GAC Hilver...JD Team 3 2,06 2,87 2,87 +0.1 m/s--- 0
    25 Bas Jelierse AV Zeewolde AV Zeewolde JD 2,82 2,87 2,73 2,54 2,87 +0.4 m/s2,73 0
    27 Tim van Weering BAV BAV JD Team 2 2,82 2,75 2,66 2,82 +0.0 m/s2,67 0
    28 Patrick Domburg AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 2,50 2,67 2,65 2,67 +0.0 m/s2,77 0
    29 Finn van Wordragen Altis Altis JD Team 4 2,52 2,53 2,62 2,59 2,62 +0.5 m/s--- 142
    30 Kars Rozema AV Nijkerk AV Nijkerk JD 2,23 2,36 2,25 2,36 -0.4 m/s--- 0
    Daan van den Hende GACH GAC Hilver...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Abel Remkes Altis Altis JD Team 4 - - - - DNS --- 0