Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 114
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 400 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m3000m400mH4x100mSpeerKogelHoogPolshoogVerTeam punten
    137 Claudia Aernaudts Altis 4x100m
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 Altis Vrouwen --------- 1458
    138 Jessy van Ee Altis 100m
    400mH
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 400mH Altis Vrouwen --------- 1542
    139 Tjeerdtje van Gastel Altis 200m
    4x100m
    Polshoog
    Vrouw - 200mVrouw - Polshoog Altis Vrouwen --------- 1089
    140 Rosa Hulsman Altis 800m
    Vrouw - 800m Altis Vrouwen ----------- 0
    141 Jildou Postma Altis 100m
    400m
    Vrouw - 100mVrouw - 400m Altis Vrouwen ---------- 0
    142 Paulien Rinsema Altis 3000m
    Vrouw - 3000m Altis Vrouwen ----------- 448
    143 Milou Smellink Altis 800m
    4x100m
    Vrouw - 800m Altis Vrouwen ---------- 787
    144 Ilona Verboom Altis Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 Altis Vrouwen ---------- 1316
    145 Joelle Willemse Altis 200m
    400m
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 Altis Vrouwen --------- 600
    147 Marije Doddema AV 1923 400mH
    Vrouw - 400mH AV 1923 Vrouwen ----------- 891
    148 Anna Goede AV 1923 Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 1 AV 1923 Vrouwen ----------- 0
    149 Rosa de Jong AV 1923 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m AV 1923 Vrouwen --------- 0
    150 Iris de Ruiter AV 1923 Speer
    Kogel
    Hoog
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 AV 1923 Vrouwen --------- 2345
    151 Tessa de Ruiter AV 1923 Polshoog
    Vrouw - Polshoog AV 1923 Vrouwen ----------- 476
    152 Tessa Strijp AV 1923 400m
    4x100m
    Vrouw - 400m AV 1923 Vrouwen ---------- 837
    153 Janke Strijp AV 1923 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m AV 1923 Vrouwen --------- 1608
    154 Kirsten Vendrig AV 1923 3000m
    Vrouw - 3000m AV 1923 Vrouwen ----------- 423
    155 Naseya Weinchard AV 1923 Speer
    Ver
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ver Groep 1 AV 1923 Vrouwen ---------- 0
    156 Tara Yoro AV 1923 800m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 800mVrouw - Ver Groep 2 AV 1923 Vrouwen --------- 1548
    157 Justine Zwier AV 1923 400m
    Hoog
    Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 2 AV 1923 Vrouwen ---------- 0
    158 Cecilia Balzer Clytoneus Polshoog
    Vrouw - Polshoog AV Clytoneus Vrouwen ----------- 358
    159 Imogen Beard Clytoneus Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 AV Clytoneus Vrouwen ---------- 699
    160 Miranda van den Berg Clytoneus 3000m
    Vrouw - 3000m AV Clytoneus Vrouwen ----------- 389
    161 Mariska Bitter Clytoneus 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m AV Clytoneus Vrouwen --------- 0
    162 Femke Corbière Clytoneus Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 1 AV Clytoneus Vrouwen ----------- 700
    163 Aafke van Daalen Clytoneus 400mH
    4x100m
    Vrouw - 400mH AV Clytoneus Vrouwen ---------- 620
    164 Nienke Heida Clytoneus 400m
    Hoog
    Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 1 AV Clytoneus Vrouwen ---------- 1412
    165 Carlijn Helder Clytoneus 200m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 AV Clytoneus Vrouwen --------- 640
    166 Paulien Karsemeijer Clytoneus 800m
    Vrouw - 800m AV Clytoneus Vrouwen ----------- 610
    167 Charlene Onyema Clytoneus 100m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 AV Clytoneus Vrouwen --------- 1653
    169 Mieke Aanen De Spartaan 3000m
    Vrouw - 3000m AV De Spar...n Vrouwen ----------- 582
    170 Kimberley Booij De Spartaan 4x100m
    Hoog
    Vrouw - Hoog Groep 1 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 883
    171 Maaike Boon De Spartaan Hoog
    Vrouw - Hoog Groep 2 AV De Spar...n Vrouwen ----------- 0
    172 Andrea Bouma De Spartaan 200m
    4x100m
    Vrouw - 200m AV De Spar...n Vrouwen ---------- 891
    173 Lianne Daan De Spartaan Polshoog
    Vrouw - Polshoog AV De Spar...n Vrouwen ----------- 437
    174 Lonneke Derriks De Spartaan 800m
    Vrouw - 800m AV De Spar...n Vrouwen ----------- 804
    175 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
    Vrouw - 400mH AV De Spar...n Vrouwen ----------- 842
    176 Annemarie ten Kate De Spartaan 100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 0
    177 Tessa van Kesteren De Spartaan 200m
    Vrouw - 200m AV De Spar...n Vrouwen ----------- 0
    178 Carmen Oosterkamp De Spartaan 800m
    3000m
    Vrouw - 800mVrouw - 3000m AV De Spar...n Vrouwen ---------- 0
    179 Juliette Pluimert De Spartaan 100m
    4x100m
    Vrouw - 100m AV De Spar...n Vrouwen ---------- 601
    180 Anneloes Pluimert De Spartaan 400m
    Vrouw - 400m AV De Spar...n Vrouwen ----------- 0
    181 Zyna van de Poel De Spartaan Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 1431
    182 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 AV De Spar...n Vrouwen --------- 1421
    183 Inge de Willigen De Spartaan Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 0
    184 Danielle van Dorth AV Hylas 3000m
    Vrouw - 3000m AV Hylas Vrouwen ----------- 673
    185 Michelle van Dorth AV Hylas 200m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 AV Hylas Vrouwen --------- 1000
    186 Floortje van Kampen AV Hylas 400mH
    4x100m
    Speer
    Vrouw - 400mHVrouw - Sp...r Groep 2 AV Hylas Vrouwen --------- 1353
    187 Diewertje van Kampen AV Hylas 400m
    4x100m
    Vrouw - 400m AV Hylas Vrouwen ---------- 646
    188 Lisa Lensen AV Hylas Kogel
    Polshoog
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Polshoog AV Hylas Vrouwen ---------- 372
    189 Roma de Ruiter AV Hylas 800m
    Speer
    Vrouw - 800mVrouw - Sp...r Groep 1 AV Hylas Vrouwen ---------- 536
    190 Anke Schoen AV Hylas 100m
    4x100m
    Hoog
    Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 2 AV Hylas Vrouwen --------- 1247
    191 Simone Geel DEM 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m DEM Vrouwen --------- 1173
    192 Felica Los DEM 800m
    3000m
    4x100m
    Vrouw - 800mVrouw - 3000m DEM Vrouwen --------- 1111
    193 Lotte Paardekooper DEM Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 DEM Vrouwen ---------- 1044
    194 Renee van Rookhuizen DEM 4x100m
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 DEM Vrouwen --------- 1304
    195 Simone van...ookhuizen DEM 400m
    400mH
    Vrouw - 400mVrouw - 400mH DEM Vrouwen ---------- 1305
    196 Jitske Spijker DEM 4x100m
    Kogel
    Polshoog
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Polshoog DEM Vrouwen --------- 760
    197 Daphne Bakker GACH 100m
    4x100m
    Vrouw - 100m GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    198 Anja Bekema GACH 400m
    Vrouw - 400m GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 681
    199 Aline Bloom GACH Kogel
    Hoog
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Hoog Groep 2 GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    200 Mauve Bos GACH Polshoog
    Vrouw - Polshoog GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 437
    201 Lianne Bruins GACH Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 2 GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 719
    202 Julia van Delft GACH 400mH
    Vrouw - 400mH GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 698
    203 Eden Göbbels GACH 400m
    Vrouw - 400m GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 0
    204 Monique Hennipman GACH 200m
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    205 Evelien Hooijman GACH 800m
    Vrouw - 800m GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 797
    206 Wieke van Kaam GACH 800m
    Vrouw - 800m GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 0
    207 Mirjam Koersen GACH 3000m
    Vrouw - 3000m GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 696
    208 Aafke Roelofs GACH 4x100m
    Speer
    Vrouw - Sp...r Groep 1 GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 671
    209 Luna Scheffer GACH 4x100m
    GAC Hilver...m Vrouwen ----------- 0
    210 Moniek Stijvers GACH Speer
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 GAC Hilver...m Vrouwen --------- 1572
    211 Sterre Weber GACH 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m GAC Hilver...m Vrouwen --------- 1237
    212 Lydia van Dijk KAV Holland 800m
    Vrouw - 800m KAV Holland Vrouwen ----------- 791
    213 Yanika Einholz KAV Holland 4x100m
    Polshoog
    Ver
    Vrouw - PolshoogVrouw - Ver Groep 2 KAV Holland Vrouwen --------- 189
    214 Judith Endstra KAV Holland 4x100m
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 KAV Holland Vrouwen --------- 1405
    215 Tessel Huibregtsen KAV Holland 200m
    400m
    4x100m
    Vrouw - 200mVrouw - 400m KAV Holland Vrouwen --------- 716
    216 Ijke Mourits KAV Holland 800m
    Vrouw - 800m KAV Holland Vrouwen ----------- 0
    217 Marieke Mul KAV Holland Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 KAV Holland Vrouwen ---------- 0
    218 Josien Scheepens KAV Holland 3000m
    Vrouw - 3000m KAV Holland Vrouwen ----------- 760
    219 Liselot Thunissen KAV Holland 100m
    4x100m
    Vrouw - 100m KAV Holland Vrouwen ---------- 615
    220 Mirthe Wiltink KAV Holland 400mH
    Speer
    Kogel
    Vrouw - 400mHVrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 KAV Holland Vrouwen --------- 1768
    221 Femke van der Wolf KAV Holland 200m
    Vrouw - 200m KAV Holland Vrouwen ----------- 622
    222 Fleur Berkhof Rotterdam 800m
    Vrouw - 800m Rotterdam ...en Team 2 ----------- 0
    223 Janneke Berkhof Rotterdam 400mH
    4x100m
    Speer
    Vrouw - 400mHVrouw - Sp...r Groep 1 Rotterdam ...en Team 1 --------- 1291
    224 Melinde Boland Rotterdam Hoog
    Polshoog
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Polshoog Rotterdam ...en Team 1 ---------- 1364
    225 Maroussia Eduarda Rotterdam 400mH
    4x100m
    Speer
    Vrouw - 400mHVrouw - Sp...r Groep 1 Rotterdam ...en Team 2 --------- 1229
    226 Elaine den Exter Rotterdam 200m
    4x100m
    Kogel
    Vrouw - 200mVrouw - Ko...l Groep 1 Rotterdam ...en Team 1 --------- 1276
    227 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 800m
    Vrouw - 800m Rotterdam ...en Team 1 ----------- 765
    228 Elise Kloos Rotterdam 200m
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 Rotterdam ...en Team 2 ---------- 460
    229 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam 100m
    4x100m
    Kogel
    Vrouw - 100mVrouw - Ko...l Groep 2 Rotterdam ...en Team 2 --------- 494
    230 Saskia Kroon Rotterdam 800m
    Vrouw - 800m Rotterdam ...en Team 1 ----------- 0
    231 Hester Lingsma Rotterdam 3000m
    Vrouw - 3000m Rotterdam ...en Team 1 ----------- 0
    232 Eva van der Marel Rotterdam 400m
    Ver
    Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 Rotterdam ...en Team 1 ---------- 0
    233 Indah van Marrewijk Rotterdam 100m
    400m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 400m Rotterdam ...en Team 1 --------- 1419
    234 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 400m
    800m
    Vrouw - 400mVrouw - 800m Rotterdam ...en Team 2 ---------- 755
    235 Iris Pieters Rotterdam 200m
    4x100m
    Vrouw - 200m Rotterdam ...en Team 2 ---------- 649
    236 Annemieke Punter Rotterdam 400m
    4x100m
    Hoog
    Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 2 Rotterdam ...en Team 2 --------- 1296
    237 Judeska Sheppard Rotterdam 100m
    4x100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 Rotterdam ...en Team 1 --------- 686
    238 Cherrel Siberie Rotterdam 100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 Rotterdam ...en Team 2 ---------- 548
    239 Annick Taselaar Rotterdam 3000m
    Vrouw - 3000m Rotterdam ...en Team 2 ----------- 604
    240 Esther Vermue Rotterdam 3000m
    Vrouw - 3000m Rotterdam ...en Team 1 ----------- 614
    241 Jasmijn Wierema Rotterdam Polshoog
    Vrouw - Polshoog Rotterdam ...en Team 2 ----------- 622
    242 Wassiliki ...xandridis U-Track Speer
    Kogel
    Vrouw - Sp...r Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 U-Track Vrouwen ---------- 1159
    243 Rebecca Atteveld U-Track 3000m
    Vrouw - 3000m U-Track Vrouwen ----------- 609
    244 Kika van B...enegouwen U-Track 4x100m
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 U-Track Vrouwen --------- 1546
    245 Rachella Boodoe U-Track 100m
    200m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m U-Track Vrouwen ---------- 0
    246 Caitlin ten Hove U-Track Polshoog
    Vrouw - Polshoog U-Track Vrouwen ----------- 317
    247 Marieke Imhof U-Track 400m
    4x100m
    Vrouw - 400m U-Track Vrouwen ---------- 630
    248 Devrah Leerdam U-Track 400mH
    4x100m
    Vrouw - 400mH U-Track Vrouwen ---------- 613
    249 Jenny Tchedjo U-Track Kogel
    Hoog
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 U-Track Vrouwen ---------- 0
    250 Janine Verhaar U-Track 100m
    200m
    4x100m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m U-Track Vrouwen --------- 1520
    251 Thirza Verkerk U-Track Ver
    Vrouw - Ver Groep 2 U-Track Vrouwen ----------- 0
    252 Lisa Wijmans U-Track 800m
    Vrouw - 800m U-Track Vrouwen ----------- 626

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 9
    AV 1923 AV23 11
    AV Clytoneus CLYT 10
    AV De Spartaan SPTN 15
    AV Hylas HYLS 7
    DEM DEM 6
    GAC Hilversum GACH 15
    KAV Holland KAVH 10
    Rotterdam Atletiek RDAM 20
    U-Track UTRK 11
    Competitiestand Vrouwen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
    Begeleider: Rosa de Jong
    Jurylid: Anna Goede
    11 8955
    2 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
    Begeleider: Iris van der Meer
    Jurylid: AV De Spartaan
    15 8719
    3 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
    Begeleider: David Landman
    Jurylid: Ton Sweep
    15 8221
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: Richard Kooijman
    Jurylid: Richard Kooijman
    10 8187
    5 Altis Vrouwen Altis - Vsen
    Begeleider: Steven van der Maas
    Jurylid: Jaap Schneider
    9 7971
    6 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
    Begeleider: Juul Acton
    Jurylid: Gera
    11 7827
    7 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
    Begeleider: Pel v/d Kerkhoff
    Jurylid: Sandra Kouwenberg
    10 7780
    8 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
    Begeleider: Mirthe Wiltink
    Jurylid: Frits Wiltink
    10 7512
    9 DEM Vrouwen DEM - Vsen
    Begeleider: Martien Martens
    Jurylid: Simon van Rookhuizen
    6 7281
    10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: richard Kooijman
    Jurylid: richard Kooijman
    10 7257
    11 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
    Begeleider: Amy Bruin-Burger
    Jurylid: Fred Swinkels
    7 6491
    12 AV Atverni Vrouwen AV Atverni - Vsen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 12,38 -2.2 m/s12,16 795
    2 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12,41 -2.2 m/s12,70 789
    3 Janine Verhaar U-Track U-Track Vrouwen 12,64 -2.2 m/s12,50 744
    4 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 12,93 -2.2 m/s12,85 689
    5 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 13,11 -2.2 m/s12,80 657
    6 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 13,14 -2.1 m/s12,99 0
    7 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 13,25 -1.0 m/s13,20 632
    8 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Holland Vrouwen 13,35 -2.1 m/s13,19 615
    9 Rachella Boodoe U-Track U-Track Vrouwen 13,40 -1.0 m/s13,31 0
    10 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,43 -2.1 m/s13,20 0
    11 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 13,43 -2.1 m/s13,12 601
    12 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,53 -1.0 m/s13,65 584
    13 Cherrel Siberie Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 13,75 +0.2 m/s13,90 548
    14 Mariska Bitter Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 13,78 +0.2 m/s13,82 0
    15 Annemarie ten Kate De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 13,79 -2.1 m/s12,88 0
    16 Daphne Bakker GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,81 -1.0 m/s13,50 0
    17 Simone Geel DEM DEM Vrouwen 13,84 +0.2 m/s--- 533
    18 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 14,45 -1.0 m/s13,40 0
    19 Jildou Postma Altis Altis Vrouwen 14,72 +0.2 m/s14,56 0

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 24,50 +0.3 m/s24,99 891
    2 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 25,32 +0.3 m/s25,40 819
    3 Janine Verhaar U-Track U-Track Vrouwen 25,83 +0.3 m/s25,50 776
    4 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 26,23 +0.3 m/s26,10 744
    5 Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen 26,91 -0.9 m/s27,54 691
    6 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 26,98 +0.3 m/s26,90 0
    7 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 27,42 -0.9 m/s27,20 653
    8 Iris Pieters Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 27,47 -0.4 m/s27,60 649
    9 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 27,60 -0.9 m/s27,04 640
    9 Simone Geel DEM DEM Vrouwen 27,60 +0.4 m/s--- 640
    11 Femke van der Wolf KAV Holland KAV Holland Vrouwen 27,85 -0.9 m/s27,28 622
    12 Rachella Boodoe U-Track U-Track Vrouwen 27,85 -0.4 m/s27,89 0
    13 Mariska Bitter Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 28,52 -0.4 m/s28,30 0
    14 Tessa van Kesteren De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 28,56 -0.4 m/s28,12 0
    15 Joelle Willemse Altis Altis Vrouwen 28,81 +0.4 m/s28,89 0
    16 Elise Kloos Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 28,96 +0.4 m/s29,80 0
    17 Monique Hennipman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 29,70 -0.4 m/s28,51 0
    18 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 30,38 +0.4 m/s30,87 459
    Tessel Huibregtsen KAV Holland KAV Holland Vrouwen DNS 27,32 0

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tessa Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 58,13 56,04 837
    2 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1:00,49 58,80 762
    3 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:01,32 1:00,77 737
    4 Tessel Huibregtsen KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1:02,02 1:01,69 716
    5 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1:03,10 1:03,58 686
    6 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1:03,25 1:02,20 681
    7 Anja Bekema GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:03,26 1:01,00 681
    8 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:04,24 1:05,00 0
    9 Diewertje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1:04,55 1:04,78 646
    10 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:04,81 1:01,10 0
    11 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1:05,09 1:04,30 0
    12 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 1:05,13 --- 630
    13 Marieke Imhof U-Track U-Track Vrouwen 1:05,15 1:03,00 630
    14 Joelle Willemse Altis Altis Vrouwen 1:06,29 1:08,41 600
    15 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:06,60 1:06,66 0
    16 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1:06,89 1:08,80 0
    17 Jildou Postma Altis Altis Vrouwen 1:08,93 1:09,85 0

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lonneke Derriks De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 2:18,90 2:17,38 804
    2 Evelien Hooijman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 2:19,43 2:18,00 797
    3 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Holland Vrouwen 2:19,87 2:17,00 791
    4 Milou Smellink Altis Altis Vrouwen 2:20,19 2:18,91 787
    5 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2:21,42 2:23,00 772
    6 Ilona van ...r Giessen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 2:21,99 2:21,00 765
    7 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 2:22,83 2:26,60 755
    8 Rosa Hulsman Altis Altis Vrouwen 2:22,89 2:23,45 0
    9 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 2:25,34 2:27,38 0
    10 Ijke Mourits KAV Holland KAV Holland Vrouwen 2:28,84 2:28,00 0
    11 Saskia Kroon Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 2:33,47 2:33,00 0
    12 Wieke van Kaam GACH GAC Hilver...m Vrouwen 2:33,63 2:30,00 0
    13 Lisa Wijmans U-Track U-Track Vrouwen 2:34,32 2:31,00 626
    14 Paulien Karsemeijer Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 2:35,88 2:29,38 610
    15 Felica Los DEM DEM Vrouwen 2:37,84 --- 590
    16 Fleur Berkhof Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 2:38,93 2:35,00 0
    17 Roma de Ruiter AV Hylas AV Hylas Vrouwen 2:43,52 2:40,00 536

    Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Josien Scheepens KAV Holland KAV Holland Vrouwen 10:18,31 10:06,91 760
    2 Mirjam Koersen GACH GAC Hilver...m Vrouwen 10:39,57 10:30,00 696
    3 Danielle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 10:47,31 10:56,00 673
    4 Esther Vermue Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 11:08,78 --- 614
    5 Rebecca Atteveld U-Track U-Track Vrouwen 11:10,76 --- 609
    6 Annick Taselaar Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 11:12,58 --- 604
    7 Mieke Aanen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 11:21,01 11:25,39 582
    8 Hester Lingsma Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 11:34,50 --- 0
    9 Felica Los DEM DEM Vrouwen 11:45,43 --- 521
    10 Paulien Rinsema Altis Altis Vrouwen 12:17,33 12:04,33 448
    11 Kirsten Vendrig AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12:28,61 10:50,00 423
    12 Miranda van den Berg Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 12:44,71 12:20,00 389
    Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen DNS 11:12,33 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 40,65 35,00 776
    2 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 36,26 --- 706
    3 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 36,18 --- 705
    4 Imogen Beard Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 35,81 --- 699
    5 Aafke Roelofs GACH GAC Hilver...m Vrouwen 34,16 --- 671
    6 Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 34,15 --- 671
    7 Moniek Stijvers GACH GAC Hilver...m Vrouwen 33,13 --- 0
    8 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen 31,46 --- 625
    9 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 30,53 --- 0
    10 Lotte Paardekooper DEM DEM Vrouwen 30,49 --- 608
    11 Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 28,92 --- 579
    12 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 27,80 29,00 558
    13 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 26,79 --- 0
    14 Floortje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 26,73 --- 538
    15 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 Vrouwen 23,86 25,00 0
    16 Roma de Ruiter AV Hylas AV Hylas Vrouwen 15,52 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 12,10 --- 725
    2 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 12,00 --- 719
    3 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 11,70 --- 700
    4 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 11,48 11,50 686
    5 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 10,37 --- 0
    6 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 10,32 --- 611
    7 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 10,17 10,80 601
    8 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen 10,16 --- 600
    9 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 9,74 10,75 0
    10 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 9,66 --- 0
    11 Imogen Beard Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 9,48 --- 0
    12 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 9,25 --- 0
    13 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 9,17 --- 532
    14 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 8,65 --- 494
    15 Lotte Paardekooper DEM DEM Vrouwen 7,87 --- 436
    16 Jitske Spijker DEM DEM Vrouwen 7,82 --- 0
    17 Lisa Lensen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 7,06 --- 372
    Jenny Tchedjo U-Track U-Track Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,65 1,60 883
    1 Moniek Stijvers GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,65 --- 883
    1 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,65 --- 883
    4 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 1,60 --- 832
    5 Judith Endstra KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1,55 --- 779
    6 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,55 --- 0
    7 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 1,55 --- 779
    8 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1,50 --- 726
    9 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,45 --- 0
    9 Maaike Boon De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,45 --- 0
    11 Melinde Boland Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1,45 --- 672
    12 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1,40 --- 615
    12 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 1,40 --- 615
    12 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1,40 --- 615
    15 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Vrouwen 1,30 --- 0

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5,78 +0.0 m/s--- 858
    2 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 5,42 +0.3 m/s5,10 776
    3 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 5,38 +1.1 m/s--- 767
    4 Moniek Stijvers GACH GAC Hilver...m Vrouwen 5,05 +1.3 m/s--- 689
    4 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 5,05 +1.0 m/s--- 689
    6 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 5,04 +0.3 m/s--- 686
    7 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5,03 +0.4 m/s--- 684
    8 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 Vrouwen 4,86 +0.5 m/s4,50 0
    9 Judith Endstra KAV Holland KAV Holland Vrouwen 4,79 +1.2 m/s--- 626
    9 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 4,79 +0.1 m/s--- 626
    11 Annemarie ten Kate De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 4,65 -0.3 m/s--- 0
    12 Monique Hennipman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 4,63 +1.7 m/s--- 0
    12 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 4,63 +2.2 m/s--- 0
    14 Joelle Willemse Altis Altis Vrouwen 4,56 +1.8 m/s--- 0
    15 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 4,47 +1.8 m/s--- 0
    16 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 4,45 +1.7 m/s--- 541
    17 Yanika Einholz KAV Holland KAV Holland Vrouwen 4,22 +0.2 m/s--- 0
    18 Elise Kloos Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 4,14 +0.8 m/s--- 460
    19 Cherrel Siberie Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 3,95 +1.0 m/s--- 0
    Thirza Verkerk U-Track U-Track Vrouwen DNS --- 0