Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 155
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m5000m110mH4x400mDiscusKogelHoogHSSPolshoog
    1 Alex Heijnemans ACHL - ARV Achilles Mannen 4x400m
    Polshoog
    Man - Polshoog ----------
    2 Arjan Dekkers ACHL - ARV Achilles Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 ----------
    3 Bart Hondeveld ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ----------
    4 Daan Dirks ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    5 Johan Hack ACHL - ARV Achilles Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 -----------
    6 Joost Ketel ACHL - ARV Achilles Mannen 200m
    Hoog
    HSS
    Man - 200mMan - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 1 ---------
    7 Karsten Nefs ACHL - ARV Achilles Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    8 Maarten Roeloffs ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    110mH
    Discus
    Man - 400mMan - 110mHMan - Discus Groep 2 ---------
    9 Rick Lambregts ACHL - ARV Achilles Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    10 Robin van der Sanden ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
    110mH
    Hoog
    Man - 100mMan - 110mHMan - Hoog Groep 1 ---------
    11 Stef Dirks ACHL - ARV Achilles Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    12 Tim Ernest ACHL - ARV Achilles Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    13 Bas van Hooren Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 800m
    Man - 800m -----------
    14 Bram Gommer Maastricht - Atletiek M...ht Mannen Discus
    Hoog
    Man - Discus Groep 2Man - Hoog Groep 1 ----------
    15 Didier Frambach Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    16 Hugo Maathuis Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 100m
    Polshoog
    Man - 100mMan - Polshoog ----------
    17 Jasper van Rooy Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 200m
    4x400m
    HSS
    Man - 200mMan - HSS Groep 1 ---------
    18 Jos Timans Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    19 Michel van der Put Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 4x400m
    -----------
    20 Niels Peeters Maastricht - Atletiek M...ht Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 ----------
    21 Ramon Rollinger Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 110mH
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 ----------
    22 Rick Paffen Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    23 Stefan den Ouden Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 4x400m
    -----------
    24 Thomas Schyns Maastricht - Atletiek M...ht Mannen 100m
    Man - 100m -----------
    33 Alain Bettonviel AV Attila - AV Attila Mannen 110mH
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Polshoog ----------
    34 André Faesen AV Attila - AV Attila Mannen 400m
    110mH
    4x400m
    Man - 400mMan - 110mH ---------
    35 David Staat AV Attila - AV Attila Mannen 100m
    Man - 100m -----------
    36 Domingos Muanza AV Attila - AV Attila Mannen 100m
    Man - 100m -----------
    37 Ferdi van Schijndel AV Attila - AV Attila Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 2 ----------
    39 Koen van Veen AV Attila - AV Attila Mannen Discus
    Man - Discus Groep 1 -----------
    40 Merthijn Roggeveen AV Attila - AV Attila Mannen 200m
    4x400m
    Man - 200m ----------
    41 Mike Rasenberg AV Attila - AV Attila Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    42 Philippe Scheepers AV Attila - AV Attila Mannen 200m
    HSS
    Man - 200mMan - HSS Groep 1 ----------
    43 Puk Gool AV Attila - AV Attila Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    44 Rens Huyben AV Attila - AV Attila Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 -----------
    45 Ron Szigetti AV Attila - AV Attila Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    46 Sander Hage AV Attila - AV Attila Mannen Kogel
    HSS
    Man - Kogel Groep 1Man - HSS Groep 2 ----------
    47 Tijke Wentink AV Attila - AV Attila Mannen 800m
    Man - 800m -----------
    48 Vincent Staat AV Attila - AV Attila Mannen 4x400m
    Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------
    49 Bas van Summeren AV De Keien - AV De Keien Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    50 Eric van Daalen AV De Keien - AV De Keien Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 -----------
    51 Geert Verhamme AV De Keien - AV De Keien Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 ----------
    52 Ingmar van der Geest AV De Keien - AV De Keien Mannen 110mH
    Hoog
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - Polshoog ---------
    53 Job van Asperen AV De Keien - AV De Keien Mannen 200m
    800m
    Man - 200mMan - 800m ----------
    54 Koen Derks AV De Keien - AV De Keien Mannen 400m
    HSS
    Man - 400mMan - HSS Groep 2 ----------
    55 Kris Riemersma AV De Keien - AV De Keien Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ----------
    56 Olaf van der Geest AV De Keien - AV De Keien Mannen 100m
    Discus
    Kogel
    Man - 100mMan - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 ---------
    68 Albert van der Mee AV Sprint - AV Sprint Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 ----------
    69 Cas van Eersel AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogel
    Polshoog
    Man - Kogel Groep 2Man - Polshoog ----------
    70 Edwin van Gurp AV Sprint - AV Sprint Mannen 800m
    Man - 800m -----------
    71 Jeroen Maas AV Sprint - AV Sprint Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    72 Koen Bastiaansen AV Sprint - AV Sprint Mannen 200m
    400m
    4x400m
    Man - 200mMan - 400m ---------
    73 Mark de Rond AV Sprint - AV Sprint Mannen 200m
    4x400m
    Man - 200m ----------
    74 Nick Jansen AV Sprint - AV Sprint Mannen 800m
    Man - 800m -----------
    75 Niels de Jong AV Sprint - AV Sprint Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    76 Pieter Braun AV Sprint - AV Sprint Mannen 110mH
    Discus
    Man - 110mHMan - Discus Groep 2 ----------
    77 Roy van Eekelen AV Sprint - AV Sprint Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    78 Sander van der Waals AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
    110mH
    4x400m
    Man - 100mMan - 110mH ---------
    79 Steff van de Poel AV Sprint - AV Sprint Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 -----------
    80 Tjebbe Kerstens AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
    Hoog
    HSS
    Man - 100mMan - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2 ---------
    81 Bart Mulder AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 -----------
    82 Bas Bernts AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 200m
    Man - 200m -----------
    83 Chiel van der Looy AV Wijchen - AV Wijchen Mannen HSS
    Man - HSS Groep 1 -----------
    84 Jannes de Vrijer AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 -----------
    85 Jeroen Driessen AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 800m
    Man - 800m -----------
    86 Jordi van Horssen AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 200m
    4x400m
    Man - 200m ----------
    87 Joris Kerckhoffs AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 100m
    110mH
    Man - 100mMan - 110mH ----------
    88 Koen Willems AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    89 Luuk Verploegen AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 400m
    Man - 400m -----------
    90 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Discus
    Man - Discus Groep 1 -----------
    91 Peter van ...santvoort AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 100m
    Man - 100m -----------
    92 Peter-Paul Balk AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    93 Robin Scholten AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Polshoog
    Man - Polshoog -----------
    94 Sander van Gelderen AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 110mH
    4x400m
    Man - 110mH ----------
    95 Stefan Molenaar AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Discus
    Kogel
    Hoog
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1 ---------
    96 Thijs Moesman AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    97 Twan Evers AV Wijchen - AV Wijchen Mannen HSS
    Man - HSS Groep 2 -----------
    98 Wouter Kegge AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    131 Alberto Brini Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 110mH
    Discus
    Kogel
    Man - 110mHMan - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 ---------
    132 Casper van...er Putten Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    133 Hans Velthuis Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 100m
    400m
    4x400m
    Man - 100mMan - 400m ---------
    134 Joris Petterson Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 200m
    400m
    4x400m
    Man - 200mMan - 400m ---------
    135 Jos Elfring Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    136 Lennart Kerkhoven Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Hoog
    HSS
    Man - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2 ----------
    137 Marc Elsbeek Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 -----------
    138 Marijn van Est Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen Polshoog
    Man - Polshoog -----------
    139 Martijn Boon Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    140 Milan Vitvar Eindhoven - Eindhoven ...ek Mannen 110mH
    Man - 110mH -----------
    141 Ben Vriends ASTX - ESAV Asterix Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    142 Ernest Czarnecki ASTX - ESAV Asterix Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ----------
    143 Ivo Bovendeerd ASTX - ESAV Asterix Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 ----------
    144 Marco van Erp ASTX - ESAV Asterix Mannen 5000m
    4x400m
    Man - 5000m ----------
    145 Menno Renkens ASTX - ESAV Asterix Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    146 Niek Verdijck ASTX - ESAV Asterix Mannen 400m
    Man - 400m -----------
    147 Peter Kuin ASTX - ESAV Asterix Mannen 110mH
    HSS
    Polshoog
    Man - 110mHMan - HSS Groep 2Man - Polshoog ---------
    148 Rik Hopmans ASTX - ESAV Asterix Mannen Kogel
    Hoog
    HSS
    Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 1 ---------
    149 Sam Krop ASTX - ESAV Asterix Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    150 Sander Schutjes ASTX - ESAV Asterix Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 -----------
    151 Tomas Snel ASTX - ESAV Asterix Mannen Discus
    Man - Discus Groep 2 -----------
    152 Willart de Haas ASTX - ESAV Asterix Mannen 100m
    200m
    4x400m
    Man - 100mMan - 200m ---------
    163 Abdikhani Mohamed Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 4x400m
    -----------
    164 Bas Frauenfelder Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 200m
    Hoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1 ----------
    165 Dani Nivillac Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 100m
    Man - 100m -----------
    166 David Schenkman Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Polshoog
    Man - Polshoog -----------
    167 David Smit Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 400m
    Man - 400m -----------
    168 Eric Arts Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 ----------
    169 Gijs Jacobs Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    170 Jasper Rood Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 ----------
    171 Jitse Spierings Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 110mH
    Hoog
    Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 ----------
    172 Joeri van Kuppeveld Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 100m
    110mH
    Man - 100mMan - 110mH ----------
    173 Mohamed Ali Mohamed Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    174 Sjoerd Weijers Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 200m
    400m
    4x400m
    Man - 200mMan - 400m ---------
    175 Tecle Mekonen Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    176 Valentijn Weinans Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    177 Willem Nijtmans Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen HSS
    Man - HSS Groep 1 -----------
    189 Bram Elevelt HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 400m
    110mH
    4x400m
    Man - 400mMan - 110mH ---------
    190 Coen Buiting HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 110mH
    Polshoog
    Man - 110mHMan - Polshoog ----------
    191 Geoffrey Hibbs HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 100m
    4x400m
    Man - 100m ----------
    192 John van Viersen HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 100m
    200m
    Man - 100mMan - 200m ----------
    193 Kamiel Jacobs HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    194 Kasper Bos HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 4x400m
    -----------
    195 Ko Stoffelen HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 ----------
    196 Maico Suijkerbuijk HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    197 Marco Otten HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    198 Mardil Ha...an der Me HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 200m
    Man - 200m -----------
    199 Mark Jochem HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 800m
    Man - 800m -----------
    200 Tey Berendschot HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 400m
    Hoog
    Man - 400mMan - Hoog Groep 1 ----------
    201 Wiene Bakker HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Discus
    Kogel
    HSS
    Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2Man - HSS Groep 1 ---------
    216 Ahley Bastiaanse PH - Prins Hendrik Mannen 100m
    Man - 100m -----------
    217 Casper Kremers PH - Prins Hendrik Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    218 Eric Beaart PH - Prins Hendrik Mannen HSS
    Man - HSS Groep 2 -----------
    219 Gijs Kemper PH - Prins Hendrik Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    220 Jan Janssen PH - Prins Hendrik Mannen 200m
    Discus
    Man - 200mMan - Discus Groep 1 ----------
    221 Joep Janssen PH - Prins Hendrik Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 -----------
    222 Just van Hal PH - Prins Hendrik Mannen Polshoog
    Man - Polshoog -----------
    223 Kees Janssen PH - Prins Hendrik Mannen 100m
    110mH
    Man - 100mMan - 110mH ----------
    224 Lars Kroon PH - Prins Hendrik Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 ----------
    225 Martijn Meijer PH - Prins Hendrik Mannen 200m
    4x400m
    Man - 200m ----------
    226 Michiel Otten PH - Prins Hendrik Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    227 Rik Verharen PH - Prins Hendrik Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 -----------
    228 Robin Schmitz PH - Prins Hendrik Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 -----------
    229 Roy van Schendel PH - Prins Hendrik Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    230 Wesley van der Gouw PH - Prins Hendrik Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    240 Arno van der Pas Scorpio - Scorpio Mannen Discus
    Kogel
    Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 ----------
    241 Bart van d...Wijngaard Scorpio - Scorpio Mannen 110mH
    Kogel
    Hoog
    Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 2 ---------
    242 Freek Gerritsen Scorpio - Scorpio Mannen 400m
    4x400m
    Man - 400m ----------
    243 Justin Derks Scorpio - Scorpio Mannen 100m
    200m
    HSS
    Man - 100mMan - 200mMan - HSS Groep 1 ---------
    244 Koen Voermans Scorpio - Scorpio Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    245 Leandor Jonkers Scorpio - Scorpio Mannen 200m
    Hoog
    Polshoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1Man - Polshoog ---------
    246 Marco Keijsers Scorpio - Scorpio Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------
    247 Martijn Eijgenraam Scorpio - Scorpio Mannen 400m
    HSS
    Man - 400mMan - HSS Groep 2 ----------
    248 Milan Betz Scorpio - Scorpio Mannen 100m
    Discus
    Man - 100mMan - Discus Groep 1 ----------
    249 Sven van der Pas Scorpio - Scorpio Mannen 800m
    4x400m
    Man - 800m ----------
    250 Tim de Hoog Scorpio - Scorpio Mannen 4x400m
    -----------
    251 Tim van Dongen Scorpio - Scorpio Mannen 5000m
    Man - 5000m -----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 12
    Atletiek Maastricht MSTR 12
    AV Attila ATTL 15
    AV De Keien KEIN 8
    AV Sprint SPRN 13
    AV Wijchen WYCH 18
    Eindhoven Atletiek EHAT 10
    ESAV Asterix ASTX 12
    Nijmegen Atletiek NYMG 15
    NSAV `t Haasje HAAS 13
    Prins Hendrik PH 15
    Scorpio SCRP 12
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Attila Mannen AV Attila - Msen
    Begeleider: Yuri Engels
    Jurylid: Jeroen Simons
    15 8634
    2 Nijmegen Atletiek Mannen Nijmegen Atletiek - Msen
    Begeleider: Jasper Rood
    Jurylid: Anke Lamboo
    15 8561
    3 AV Sprint Mannen AV Sprint - Msen
    Begeleider: Johan de Koning
    13 8428
    4 Prins Hendrik Mannen Prins Hendrik - Msen
    Begeleider: Pieter van der Heijden
    Jurylid: Zie team Prins Hendrik vrouwen
    15 7819
    5 Eindhoven Atletiek Mannen Eindhoven Atletiek - Msen
    Begeleider: Thijs van Niekerk
    Jurylid: Elly Schouten
    10 7780
    6 AV Wijchen Mannen AV Wijchen - Msen
    Begeleider: Rick Verweij
    18 7758
    7 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
    Begeleider: Johan Hack
    Jurylid: Ine Hondeveld
    12 7673
    8 Scorpio Mannen Scorpio - Msen
    Begeleider: Wim van den Wijngaard
    Jurylid: Bas Castelijns
    12 7624
    9 NSAV `t Haasje Mannen NSAV `t Haasje - Msen
    Begeleider: Thomas Doesburg
    13 7576
    10 Atletiek Maastricht Mannen Atletiek Maastricht - Msen
    Begeleider: Tos Berendschot
    Jurylid: Corrie van Rooy
    12 7565
    11 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen
    Begeleider: Peter Kuin
    Jurylid: Michael Beuwer
    12 7473
    12 AV De Keien Mannen AV De Keien - Msen
    Begeleider: Jeroen Raijmakers
    Jurylid: Jan Boer -60-
    8 6616

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 David Staat AV Attila Mannen 11,28 +0.3 m/s11,30
    1 Peter van ...santvoort AV Wijchen Mannen 11,28 +0.3 m/s11,35
    3 Joeri van Kuppeveld Nijmegen A...ek Mannen 11,38 +0.5 m/s11,51
    4 Willart de Haas ESAV Asterix Mannen 11,40 +0.3 m/s11,28
    5 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 11,46 +0.3 m/s11,38
    6 Milan Betz Scorpio Mannen 11,52 +0.3 m/s11,35
    6 Dani Nivillac Nijmegen A...ek Mannen 11,52 +0.3 m/s11,27
    8 Geoffrey Hibbs NSAV `t Ha...je Mannen 11,53 +0.3 m/s12,00
    8 John van Viersen NSAV `t Ha...je Mannen 11,53 +0.5 m/s11,70
    10 Sander van der Waals AV Sprint Mannen 11,54 +0.5 m/s11,50
    10 Hans Velthuis Eindhoven ...ek Mannen 11,54 +0.3 m/s11,35
    12 Domingos Muanza AV Attila Mannen 11,61 +0.5 m/s11,42
    13 Kees Janssen Prins Hendrik Mannen 11,81 +0.5 m/s11,50
    14 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 11,83 +0.3 m/s11,33
    15 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 11,85 +0.5 m/s11,70
    16 Hugo Maathuis Atletiek M...ht Mannen 11,97 +0.5 m/s11,48
    17 Thomas Schyns Atletiek M...ht Mannen 12,00 +0.3 m/s11,84
    18 Kris Riemersma AV De Keien Mannen 12,14 +0.3 m/s12,02
    19 Justin Derks Scorpio Mannen 12,21 +0.3 m/s---
    20 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 12,33 +0.3 m/s---
    Ernest Czarnecki ESAV Asterix Mannen DNS 11,84
    Ahley Bastiaanse Prins Hendrik Mannen DNS 11,80
    Joris Kerckhoffs AV Wijchen Mannen DNS 11,65

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Martijn Meijer Prins Hendrik Mannen 23,08 -0.3 m/s23,30
    2 John van Viersen NSAV `t Ha...je Mannen 23,14 +0.5 m/s23,50
    3 Bas Frauenfelder Nijmegen A...ek Mannen 23,29 -0.3 m/s22,98
    4 Sjoerd Weijers Nijmegen A...ek Mannen 23,30 -0.3 m/s23,18
    5 Koen Bastiaansen AV Sprint Mannen 23,33 -0.3 m/s22,65
    6 Willart de Haas ESAV Asterix Mannen 23,38 -1.0 m/s---
    7 Jasper van Rooy Atletiek M...ht Mannen 23,43 +0.5 m/s23,76
    8 Merthijn Roggeveen AV Attila Mannen 23,72 -0.3 m/s23,41
    9 Jordi van Horssen AV Wijchen Mannen 23,74 -1.0 m/s---
    10 Joris Petterson Eindhoven ...ek Mannen 23,79 -0.3 m/s22,90
    11 Bas Bernts AV Wijchen Mannen 23,97 +0.5 m/s24,00
    12 Jan Janssen Prins Hendrik Mannen 24,02 -0.3 m/s23,30
    13 Mark de Rond AV Sprint Mannen 24,29 +0.5 m/s24,31
    14 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 24,30 -1.0 m/s24,90
    15 Job van Asperen AV De Keien Mannen 24,52 -1.0 m/s---
    16 Mardil Ha...an der Me NSAV `t Ha...je Mannen 24,55 -1.0 m/s25,01
    17 Justin Derks Scorpio Mannen 25,23 +0.5 m/s---
    18 Philippe Scheepers AV Attila Mannen 25,35 -1.0 m/s---
    Joost Ketel ARV Achilles Mannen DNS 23,40
    Kris Riemersma AV De Keien Mannen DNS 24,83
    Ernest Czarnecki ESAV Asterix Mannen DNS 23,74
    Leandor Jonkers Scorpio Mannen DNS 25,00

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Sjoerd Weijers Nijmegen A...ek Mannen 50,05 50,36
    2 Hans Velthuis Eindhoven ...ek Mannen 50,46 49,60
    3 André Faesen AV Attila Mannen 50,81 50,16
    4 Roy van Eekelen AV Sprint Mannen 51,16 49,76
    5 Gijs Kemper Prins Hendrik Mannen 52,11 51,70
    6 Thijs Moesman AV Wijchen Mannen 52,16 52,50
    7 Joris Petterson Eindhoven ...ek Mannen 52,46 50,20
    8 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 52,80 52,47
    9 Bram Elevelt NSAV `t Ha...je Mannen 52,93 50,00
    10 Koen Bastiaansen AV Sprint Mannen 53,23 52,86
    11 Menno Renkens ESAV Asterix Mannen 53,88 52,90
    12 Rick Paffen Atletiek M...ht Mannen 54,77 53,45
    13 Freek Gerritsen Scorpio Mannen 54,80 55,00
    14 Niek Verdijck ESAV Asterix Mannen 55,00 56,14
    15 Luuk Verploegen AV Wijchen Mannen 55,56 55,00
    16 Koen Derks AV De Keien Mannen 56,59 56,14
    17 Daan Dirks ARV Achilles Mannen 56,68 54,50
    18 Casper Kremers Prins Hendrik Mannen 56,91 53,20
    19 Tey Berendschot NSAV `t Ha...je Mannen 57,01 56,00
    20 David Smit Nijmegen A...ek Mannen 57,47 58,95
    21 Martijn Eijgenraam Scorpio Mannen 59,15 1:00,00

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Gijs Jacobs Nijmegen A...ek Mannen 1:55,46 1:54,65
    2 Valentijn Weinans Nijmegen A...ek Mannen 1:56,05 1:52,67
    3 Casper van...er Putten Eindhoven ...ek Mannen 1:56,12 1:53,00
    4 Edwin van Gurp AV Sprint Mannen 1:59,33 1:54,73
    5 Bas van Hooren Atletiek M...ht Mannen 1:59,91 1:57,36
    6 Tijke Wentink AV Attila Mannen 2:01,03 1:57,00
    7 Puk Gool AV Attila Mannen 2:02,02 1:59,00
    8 Martijn Boon Eindhoven ...ek Mannen 2:02,50 1:59,50
    9 Roy van Schendel Prins Hendrik Mannen 2:02,83 1:59,00
    10 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 2:03,14 2:00,00
    11 Kamiel Jacobs NSAV `t Ha...je Mannen 2:05,01 1:55,00
    12 Tim Ernest ARV Achilles Mannen 2:05,04 2:00,00
    12 Koen Willems AV Wijchen Mannen 2:05,04 2:01,00
    14 Job van Asperen AV De Keien Mannen 2:05,43 2:06,44
    15 Sam Krop ESAV Asterix Mannen 2:06,23 2:04,01
    16 Sven van der Pas Scorpio Mannen 2:07,18 2:15,00
    17 Koen Voermans Scorpio Mannen 2:08,96 2:10,00
    18 Jeroen Driessen AV Wijchen Mannen 2:09,09 2:07,00
    19 Nick Jansen AV Sprint Mannen 2:09,96 2:06,13
    20 Mark Jochem NSAV `t Ha...je Mannen 2:14,00 ---

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Tecle Mekonen Nijmegen A...ek Mannen 14:54,70 14:54,53
    2 Jos Elfring Eindhoven ...ek Mannen 15:11,83 15:00,00
    3 Jeroen Maas AV Sprint Mannen 15:22,24 15:18,49
    4 Wesley van der Gouw Prins Hendrik Mannen 15:25,60 14:59,90
    5 Niels de Jong AV Sprint Mannen 15:42,03 15:43,70
    6 Marco van Erp ESAV Asterix Mannen 15:44,86 15:41,84
    7 Ron Szigetti AV Attila Mannen 16:00,10 15:40,00
    8 Marco Keijsers Scorpio Mannen 16:02,40 ---
    9 Jos Timans Atletiek M...ht Mannen 16:08,71 15,38
    10 Stef Dirks ARV Achilles Mannen 16:22,07 16:20,00
    11 Marco Otten NSAV `t Ha...je Mannen 16:24,19 16:00,00
    12 Ben Vriends ESAV Asterix Mannen 16:32,33 16:04,14
    13 Michiel Otten Prins Hendrik Mannen 17:01,95 16:29,90
    14 Karsten Nefs ARV Achilles Mannen 17:04,32 16:48,00
    15 Didier Frambach Atletiek M...ht Mannen 17:19,44 16:12,00
    16 Mike Rasenberg AV Attila Mannen 17:42,37 15:40,00
    17 Bas van Summeren AV De Keien Mannen 18:26,04 ---
    18 Peter-Paul Balk AV Wijchen Mannen 18:59,54 ---
    Tim van Dongen Scorpio Mannen DNS ---
    Wouter Kegge AV Wijchen Mannen DNS 16:30,00
    Mohamed Ali Mohamed Nijmegen A...ek Mannen DNS 14:27,37
    Maico Suijkerbuijk NSAV `t Ha...je Mannen DNS 15:30,00

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Pieter Braun AV Sprint Mannen 14,52 +0.5 m/s14,13
    2 Bram Elevelt NSAV `t Ha...je Mannen 15,02 +0.5 m/s14,70
    3 Joeri van Kuppeveld Nijmegen A...ek Mannen 15,10 +0.5 m/s15,09
    4 Kees Janssen Prins Hendrik Mannen 15,50 +0.5 m/s15,12
    5 Sander van der Waals AV Sprint Mannen 15,60 +0.5 m/s15,34
    6 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 15,77 +0.0 m/s---
    7 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 16,13 +0.5 m/s16,21
    7 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 16,13 +0.0 m/s16,50
    9 Alberto Brini Eindhoven ...ek Mannen 16,16 +0.5 m/s15,90
    9 Sander van Gelderen AV Wijchen Mannen 16,16 +0.0 m/s16,69
    11 Coen Buiting NSAV `t Ha...je Mannen 16,19 +0.0 m/s18,51
    12 Alain Bettonviel AV Attila Mannen 16,64 +0.0 m/s17,00
    13 André Faesen AV Attila Mannen 16,71 +0.0 m/s16,50
    14 Jitse Spierings Nijmegen A...ek Mannen 16,90 +0.0 m/s17,49
    15 Ramon Rollinger Atletiek M...ht Mannen 17,12 +0.0 m/s17,01
    16 Peter Kuin ESAV Asterix Mannen 17,53 +0.0 m/s17,80
    16 Joris Kerckhoffs AV Wijchen Mannen 17,53 +0.0 m/s17,20
    18 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 17,72 +0.0 m/s17,56
    Milan Vitvar Eindhoven ...ek Mannen DNS 16,50

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 42,06 42,00
    2 Pieter Braun AV Sprint Mannen 40,69 ---
    3 Jasper Rood Nijmegen A...ek Mannen 39,85 41,32
    4 Milan Betz Scorpio Mannen 39,48 ---
    5 Lars Kroon Prins Hendrik Mannen 35,16 35,00
    6 Niels Peeters Atletiek M...ht Mannen 34,03 35,59
    7 Koen van Veen AV Attila Mannen 33,85 37,00
    8 Albert van der Mee AV Sprint Mannen 32,64 ---
    9 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 32,25 ---
    10 Tomas Snel ESAV Asterix Mannen 31,97 ---
    11 Stefan Molenaar AV Wijchen Mannen 31,41 ---
    12 Jan Janssen Prins Hendrik Mannen 30,60 31,00
    13 Alberto Brini Eindhoven ...ek Mannen 29,83 ---
    14 Arjan Dekkers ARV Achilles Mannen 29,49 ---
    15 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen Mannen 29,42 ---
    16 Arno van der Pas Scorpio Mannen 29,06 ---
    17 Ivo Bovendeerd ESAV Asterix Mannen 28,88 ---
    18 Ko Stoffelen NSAV `t Ha...je Mannen 28,46 ---
    19 Eric Arts Nijmegen A...ek Mannen 26,79 28,12
    20 Ferdi van Schijndel AV Attila Mannen 25,09 25,00
    21 Wiene Bakker NSAV `t Ha...je Mannen 24,02 ---
    22 Bram Gommer Atletiek M...ht Mannen 23,13 ---
    Geert Verhamme AV De Keien Mannen DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 13,93 14,53
    2 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 13,38 ---
    3 Niels Peeters Atletiek M...ht Mannen 12,65 13,57
    4 Jasper Rood Nijmegen A...ek Mannen 12,17 12,76
    5 Sander Hage AV Attila Mannen 12,08 12,70
    6 Arjan Dekkers ARV Achilles Mannen 11,35 ---
    7 Stefan Molenaar AV Wijchen Mannen 10,93 ---
    8 Alberto Brini Eindhoven ...ek Mannen 10,75 ---
    9 Albert van der Mee AV Sprint Mannen 10,61 ---
    10 Ivo Bovendeerd ESAV Asterix Mannen 10,60 ---
    11 Eric Arts Nijmegen A...ek Mannen 9,98 10,45
    12 Wiene Bakker NSAV `t Ha...je Mannen 9,92 ---
    13 Lars Kroon Prins Hendrik Mannen 9,88 11,00
    14 Jannes de Vrijer AV Wijchen Mannen 9,85 ---
    15 Ferdi van Schijndel AV Attila Mannen 9,60 10,00
    15 Rik Hopmans ESAV Asterix Mannen 9,60 ---
    17 Joep Janssen Prins Hendrik Mannen 9,44 10,10
    18 Arno van der Pas Scorpio Mannen 8,77 ---
    19 Johan Hack ARV Achilles Mannen 7,43 ---
    20 Ko Stoffelen NSAV `t Ha...je Mannen 7,21 ---
    Geert Verhamme AV De Keien Mannen DNS ---
    Cas van Eersel AV Sprint Mannen DNS ---
    Marc Elsbeek Eindhoven ...ek Mannen DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Rens Huyben AV Attila Mannen 1,90 1,90
    1 Vincent Staat AV Attila Mannen 1,90 1,95
    3 Bas Frauenfelder Nijmegen A...ek Mannen 1,85 1,90
    3 Tey Berendschot NSAV `t Ha...je Mannen 1,85 ---
    5 Sander Schutjes ESAV Asterix Mannen 1,80 ---
    6 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 1,75 ---
    6 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 1,75 ---
    6 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...ek Mannen 1,75 ---
    6 Robin Schmitz Prins Hendrik Mannen 1,75 1,80
    6 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 1,75 ---
    6 Stefan Molenaar AV Wijchen Mannen 1,75 ---
    6 Jitse Spierings Nijmegen A...ek Mannen 1,75 1,70
    13 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 1,70 ---
    13 Steff van de Poel AV Sprint Mannen 1,70 ---
    15 Ramon Rollinger Atletiek M...ht Mannen 1,65 1,90
    15 Eric van Daalen AV De Keien Mannen 1,65 1,71
    15 Rik Verharen Prins Hendrik Mannen 1,65 1,70
    15 Bart Mulder AV Wijchen Mannen 1,65 ---
    19 Bram Gommer Atletiek M...ht Mannen 1,40 ---
    Joost Ketel ARV Achilles Mannen DNS ---
    Rik Hopmans ESAV Asterix Mannen DNS ---
    Leandor Jonkers Scorpio Mannen DNS ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Sander Hage AV Attila Mannen 15,17 +0.9 m/s15,48
    2 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 13,76 +1.3 m/s---
    3 Twan Evers AV Wijchen Mannen 12,94 +0.6 m/s---
    4 Wiene Bakker NSAV `t Ha...je Mannen 12,18 +0.0 m/s---
    5 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 11,84 +1.7 m/s---
    6 Peter Kuin ESAV Asterix Mannen 11,71 +1.6 m/s---
    7 Philippe Scheepers AV Attila Mannen 11,51 +1.0 m/s12,97
    8 Eric Beaart Prins Hendrik Mannen 11,45 -0.1 m/s11,75
    9 Justin Derks Scorpio Mannen 11,41 +0.4 m/s---
    10 Jasper van Rooy Atletiek M...ht Mannen 11,34 +1.0 m/s---
    11 Chiel van der Looy AV Wijchen Mannen 11,17 +2.0 m/s---
    12 Willem Nijtmans Nijmegen A...ek Mannen 11,12 +0.7 m/s11,52
    13 Koen Derks AV De Keien Mannen 10,96 +2.2 m/s---
    14 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...ek Mannen 10,64 +1.4 m/s---
    Rik Hopmans ESAV Asterix Mannen DNS ---
    Martijn Eijgenraam Scorpio Mannen DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Alain Bettonviel AV Attila Mannen 4,10 3,80
    2 Robin Scholten AV Wijchen Mannen 4,00 ---
    3 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 3,90 ---
    3 Leandor Jonkers Scorpio Mannen 3,90 ---
    5 Hugo Maathuis Atletiek M...ht Mannen 3,60 4,00
    6 Just van Hal Prins Hendrik Mannen 3,40 3,60
    7 Cas van Eersel AV Sprint Mannen 3,30 ---
    7 David Schenkman Nijmegen A...ek Mannen 3,30 3,20
    9 Marijn van Est Eindhoven ...ek Mannen 3,20 ---
    9 Peter Kuin ESAV Asterix Mannen 3,20 ---
    11 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 3,10 3,00
    12 Coen Buiting NSAV `t Ha...je Mannen 2,90 ---