Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 111
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 3000 meter steeplechase (76cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Senioren vrouwen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:30 n/a Kogelsl Uitslagen
    12:10 n/a Kogel
    bak 1
    Uitslagen
    12:20 12:45 100mH Uitslagen
    12:30 n/a Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    13:00 n/a Kogelsl Uitslagen
    13:15 13:25 100m Uitslagen
    13:15 n/a Ver
    bak 2
    Uitslagen
    13:50 14:05 400m Uitslagen
    14:20 n/a Ver
    bak 2
    Uitslagen
    14:25 14:45 1500m Uitslagen
    14:30 n/a Kogel
    ring 1
    Uitslagen
    14:45 n/a Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    15:20 15:35 200m Loopt uit
    16:00 n/a 3000m SC Loopt uit


    Tijdschema

    11:30u16:30u
    Senioren vrouwen
    Kogelsl
    Kogel - bak 1
    2 onderdelen
    Kogelsl
    2 onderdelen
    400m
    2 onderdelen
    Hoog - Mat 2
    200m
    3000m SC

    Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1500m100mH3000m SC4x400mKogelKogelslHoogVer
    264 Claudia Aernaudts Altis - Altis Vrouwen 100mH
    Hoog
    Ver
    Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 --------
    265 Jessy van Ee Altis - Altis Vrouwen 400m
    4x400m
    Vrouw - 400m ---------
    266 Tjeerdtje van Gastel Altis - Altis Vrouwen 100m
    200m
    4x400m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m --------
    267 Femke Kuiper Altis - Altis Vrouwen 400m
    Ver
    Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 ---------
    268 Katja Slangewal Altis - Altis Vrouwen 100mH
    4x400m
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 --------
    269 Milou Smellink Altis - Altis Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vrouw - 1500m ---------
    270 Ilona Verboom Altis - Altis Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 ---------
    271 Eefke Vroemen Altis - Altis Vrouwen 3000m SC
    Vrouw - 3000mSt ----------
    272 Marlijn Wijkamp Altis - Altis Vrouwen 100m
    200m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    273 Ella Witjes Altis - Altis Vrouwen 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    274 Anna Goede AV 1923 - AV 1923 Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    275 Rosa de Jong AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 200m
    4x400m
    Vrouw - 200m ---------
    276 Iris de Ruiter AV 1923 - AV 1923 Vrouwen Kogel
    Hoog
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 ---------
    277 Janke Strijp AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 400m
    100mH
    Vrouw - 400mVrouw - 100mH ---------
    278 Kirsten Vendrig AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vrouw - 1500m ---------
    279 Tara Yoro AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 100m
    4x400m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 --------
    280 Justine Zwier AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 100m
    4x400m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 1 --------
    292 Miranda van den Berg Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    293 Mariska Bitter Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen 100m
    Vrouw - 100m ----------
    294 Mirjam van...en Bremen Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------
    295 Femke Corbière Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    296 Aafke van Daalen Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen 100mH
    4x400m
    Vrouw - 100mH ---------
    297 Britta de Haan Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen Ver
    Vrouw - Ver Groep 1 ----------
    298 Kirsten de Haan Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------
    299 Nienke Heida Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen 400m
    4x400m
    Hoog
    Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 1 --------
    300 Carlijn Helder Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen 200m
    4x400m
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 2 --------
    301 Charlene Onyema Clytoneus - AV Clytoneus Vrouwen 100m
    4x400m
    Vrouw - 100m ---------
    314 Andrea Bouma De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 100m
    4x400m
    Vrouw - 100m ---------
    315 Lianne Daan De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    316 Mariska Hoogkamer De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen Kogel
    Hoog
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 ---------
    317 Rebecca Hulshof De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 400m
    4x400m
    Vrouw - 400m ---------
    318 Annemarie ten Kate De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen Ver
    Vrouw - Ver Groep 2 ----------
    319 Iris van der Meer De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 3000m SC
    Vrouw - 3000mSt ----------
    320 Carmen Oosterkamp De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vrouw - 1500m ---------
    321 Juliette Pluimert De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 100m
    200m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    322 Anneloes Pluimert De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 400m
    Kogel
    Vrouw - 400mVrouw - Ko...l Groep 1 ---------
    323 Zyna van de Poel De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 100mH
    Kogelsl
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Hoog Groep 2 --------
    324 Lotte van Stijn De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 200m
    4x400m
    Vrouw - 200m ---------
    325 Sanne Vermeij De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen 100mH
    Ver
    Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 ---------
    326 Inge de Willigen De Spartaan - AV De Spar...n Vrouwen Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2 ----------
    370 Bianca van Diepen AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 3000m SC
    Vrouw - 3000mSt ----------
    371 Michelle van Dorth AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 200m
    100mH
    Ver
    Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 --------
    372 Danielle van Dorth AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vrouw - 1500m ---------
    373 Floortje van Kampen AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 400m
    4x400m
    Vrouw - 400m ---------
    374 Jetske van Kampen AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vrouw - 1500m ---------
    375 Diewertje van Kampen AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 200m
    4x400m
    Vrouw - 200m ---------
    376 Lisa Lensen AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 400m
    Kogel
    Vrouw - 400mVrouw - Ko...l Groep 1 ---------
    377 Fiona Lindaya AV Hylas - AV Hylas Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    378 Anke Schoen AV Hylas - AV Hylas Vrouwen 100m
    Hoog
    Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 2 ---------
    417 Simone Geel DEM - DEM Vrouwen 4x400m
    ----------
    418 Lisanne Glorie DEM - DEM Vrouwen 200m
    Vrouw - 200m ----------
    419 Claudia Kes-Mura DEM - DEM Vrouwen 4x400m
    ----------
    420 Felica Los DEM - DEM Vrouwen 400m
    100mH
    3000m SC
    Vrouw - 400mVrouw - 100mHVrouw - 3000mSt --------
    421 Simone van...ookhuizen DEM - DEM Vrouwen 400m
    1500m
    100mH
    Vrouw - 400mVrouw - 1500mVrouw - 100mH --------
    422 Renee van Rookhuizen DEM - DEM Vrouwen 100m
    200m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Ver Groep 2 --------
    423 Eline Sch...n Westrum DEM - DEM Vrouwen 100m
    Hoog
    Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 1 ---------
    424 Renate Schellevis DEM - DEM Vrouwen 4x400m
    ----------
    425 Hester So...van Roode DEM - DEM Vrouwen 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    426 Lisette Thomas DEM - DEM Vrouwen 4x400m
    ----------
    427 Amy Vermeer DEM - DEM Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    428 Daphne Bakker GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 4x400m
    ----------
    429 Aline Bloom GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100mH
    4x400m
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1 --------
    430 Mauve Bos GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Hoog
    Ver
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 ---------
    431 Lianne Bruins GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    432 Julia van Delft GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 400m
    Vrouw - 400m ----------
    433 Justine Fleming GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 3000m SC
    Vrouw - 3000mSt ----------
    434 Eden Göbbels GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 4x400m
    ----------
    435 Evelien Hooijman GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 400m
    Vrouw - 400m ----------
    436 Birgit Krämer GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    437 Judith Rasch GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 4x400m
    ----------
    438 Aafke Roelofs GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 200m
    Vrouw - 200m ----------
    439 Wendy Vet GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------
    440 Sterre Weber GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
    200m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Ver Groep 2 --------
    441 Jip Zinsmeister GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
    Vrouw - 100m ----------
    454 Maaike Honig KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 400m
    4x400m
    Vrouw - 400m ---------
    455 Tessel Huibregtsen KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 400m
    Vrouw - 400m ----------
    456 Joyce van Kan KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 100m
    Vrouw - 100m ----------
    457 Marieke Mul KAV Holland - KAV Holland Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    458 Lotte Rothweiler KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 100mH
    4x400m
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 --------
    459 Josien Scheepens KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    460 Liselot Thunissen KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 100m
    200m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------
    461 Mirthe Wiltink KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 4x400m
    Kogel
    Ver
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 --------
    462 Femke van der Wolf KAV Holland - KAV Holland Vrouwen 200m
    4x400m
    Vrouw - 200m ---------
    476 Janneke Berkhof Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 100mH
    4x400m
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 --------
    477 Annemieke Bloem Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    478 Carolijn Damen Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------
    479 Maroussia Eduarda Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 400m
    100mH
    4x400m
    Vrouw - 400mVrouw - 100mH --------
    480 Elaine den Exter Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 100m
    200m
    Kogel
    Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Ko...l Groep 1 --------
    481 Emmy Fraenk Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 200m
    4x400m
    Vrouw - 200m ---------
    482 Ilona van ...r Giessen Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    483 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 Kogel
    Hoog
    Ver
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 2 --------
    484 Saskia Kroon Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    485 Hester Lingsma Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 3000m SC
    Vrouw - 3000mSt ----------
    486 Eva van der Marel Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 4x400m
    Ver
    Vrouw - Ver Groep 1 ---------
    487 Indah van Marrewijk Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 400m
    4x400m
    Vrouw - 400m ---------
    488 Putri van Marrewijk Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 100m
    200m
    4x400m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m --------
    489 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 400m
    4x400m
    Vrouw - 400m ---------
    490 Iris Pieters Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 200m
    4x400m
    Vrouw - 200m ---------
    491 Judeska Sheppard Rotterdam - Rotterdam ...en Team 1 100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 ---------
    492 Stephany Suykerbuyk Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 100m
    Kogelsl
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 --------
    493 Annick Taselaar Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    494 Esther Vermue Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 3000m SC
    Vrouw - 3000mSt ----------
    495 Jasmijn Wierema Rotterdam - Rotterdam ...en Team 2 100mH
    Vrouw - 100mH ----------
    496 Wassiliki ...xandridis U-Track - U-Track Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 ---------
    497 Emma Goes U-Track - U-Track Vrouwen 1500m
    Vrouw - 1500m ----------
    498 Marieke Imhof U-Track - U-Track Vrouwen 4x400m
    ----------
    499 Lindsy Krop U-Track - U-Track Vrouwen 100m
    Ver
    Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 1 ---------
    500 Devrah Leerdam U-Track - U-Track Vrouwen 100m
    100mH
    Hoog
    Vrouw - 100mVrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 --------
    847 Emmanuela Poupaki U-Track - U-Track Vrouwen 200m
    400m
    4x400m
    Vrouw - 200mVrouw - 400m --------
    848 Janine Verhaar U-Track - U-Track Vrouwen 100m
    4x400m
    Vrouw - 100m ---------
    849 Lisa Wijmans U-Track - U-Track Vrouwen 400m
    4x400m
    Vrouw - 400m ---------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 10
    AV 1923 AV23 7
    AV Clytoneus CLYT 10
    AV De Spartaan SPTN 13
    AV Hylas HYLS 9
    DEM DEM 11
    GAC Hilversum GACH 14
    KAV Holland KAVH 9
    Rotterdam Atletiek RDAM 20
    U-Track UTRK 8
    Competitiestand Vrouwen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
    Begeleider: Anna Goede
    Jurylid: Siem Goede
    7 5665
    2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: richard Kooijman
    Jurylid: richard Kooijman
    10 5498
    3 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
    Begeleider: Iris van der Meer
    Jurylid: AV De Spartaan
    13 5390
    4 Altis Vrouwen Altis - Vsen
    Begeleider: Steven van der Maas
    Jurylid: Peter de Jonge
    10 5217
    5 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
    Begeleider: Judith Rasch
    Jurylid: Ingrid van Dijk
    14 5208
    6 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
    Begeleider: Pel van de Kerkhoff
    Jurylid: Sandra Kouwenberg
    10 5097
    7 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
    Begeleider: Juul Acton
    Jurylid: Lindsay
    8 4561
    8 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
    Begeleider: Mirthe Wiltink
    Jurylid: Thijmen Wiltink
    9 4551
    9 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
    Begeleider: Amy Bruin-Burger
    Jurylid: Fred Swinkels
    9 4535
    10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: richard
    Jurylid: kooijman
    10 4048
    11 DEM Vrouwen DEM - Vsen
    Begeleider: Henk Martens
    11 3498
    12 AV Atverni Vrouwen AV Atverni - Vsen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Andrea Bouma AV De Spar...n Vrouwen 12,41 -2.2 m/s12,03
    2 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 12,49 -2.2 m/s12,16
    3 Elaine den Exter Rotterdam ...en Team 1 12,84 -2.2 m/s12,50
    4 Tjeerdtje van Gastel Altis Vrouwen 13,13 -2.2 m/s12,73
    5 Liselot Thunissen KAV Holland Vrouwen 13,16 -2.2 m/s12,74
    6 Renee van Rookhuizen DEM Vrouwen 13,26 -2.2 m/s12,60
    7 Tara Yoro AV 1923 Vrouwen 13,30 -4.0 m/s13,00
    8 Juliette Pluimert AV De Spar...n Vrouwen 13,46 -4.0 m/s12,99
    9 Sterre Weber GAC Hilver...m Vrouwen 13,50 -1.4 m/s13,53
    9 Anke Schoen AV Hylas Vrouwen 13,50 -4.0 m/s12,84
    11 Stephany Suykerbuyk Rotterdam ...en Team 2 13,57 -4.0 m/s13,10
    12 Jip Zinsmeister GAC Hilver...m Vrouwen 13,67 -1.4 m/s13,73
    13 Justine Zwier AV 1923 Vrouwen 13,68 -4.0 m/s13,00
    14 Putri van Marrewijk Rotterdam ...en Team 2 13,72 -4.0 m/s13,40
    15 Mariska Bitter AV Clytoneus Vrouwen 13,73 -1.4 m/s13,78
    16 Marlijn Wijkamp Altis Vrouwen 13,94 -1.4 m/s13,76
    17 Joyce van Kan KAV Holland Vrouwen 14,02 -1.4 m/s13,49
    18 Lindsy Krop U-Track Vrouwen 14,13 ---
    19 Eline Sch...n Westrum DEM Vrouwen 14,27 -1.4 m/s13,60
    Janine Verhaar U-Track Vrouwen DNS 12,50
    Devrah Leerdam U-Track Vrouwen DNS ---
    Judeska Sheppard Rotterdam ...en Team 1 DNF 12,80

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    Femke van der Wolf KAV Holland Vrouwen --- 27,28
    Liselot Thunissen KAV Holland Vrouwen --- 27,55
    Rosa de Jong AV 1923 Vrouwen --- 26,75
    Sterre Weber GAC Hilver...m Vrouwen --- 27,20
    Aafke Roelofs GAC Hilver...m Vrouwen --- 29,16
    Marlijn Wijkamp Altis Vrouwen --- 27,82
    Tjeerdtje van Gastel Altis Vrouwen --- 26,86
    Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen --- 27,04
    Diewertje van Kampen AV Hylas Vrouwen --- 28,90
    Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen --- 30,38
    Juliette Pluimert AV De Spar...n Vrouwen --- 26,75
    Lotte van Stijn AV De Spar...n Vrouwen --- 27,00
    Renee van Rookhuizen DEM Vrouwen --- 27,10
    Lisanne Glorie DEM Vrouwen --- 26,90
    Emmanuela Poupaki U-Track Vrouwen --- ---
    Elaine den Exter Rotterdam ...en Team 1 --- 26,10
    Emmy Fraenk Rotterdam ...en Team 1 --- 25,87
    Iris Pieters Rotterdam ...en Team 2 --- 27,21
    Putri van Marrewijk Rotterdam ...en Team 2 --- 27,10

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 58,31 57,50
    2 Floortje van Kampen AV Hylas Vrouwen 58,32 57,68
    3 Indah van Marrewijk Rotterdam ...en Team 1 59,41 58,90
    4 Rebecca Hulshof AV De Spar...n Vrouwen 1:00,25 59,14
    5 Evelien Hooijman GAC Hilver...m Vrouwen 1:01,22 1:02,20
    6 Tessel Huibregtsen KAV Holland Vrouwen 1:01,96 1:01,68
    7 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1:02,44 1:03,10
    8 Simone van...ookhuizen DEM Vrouwen 1:04,01 1:05,00
    9 Lisa Wijmans U-Track Vrouwen 1:05,00 1:05,00
    10 Jessy van Ee Altis Vrouwen 1:05,03 58,73
    11 Maaike Honig KAV Holland Vrouwen 1:05,63 1:06,00
    12 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...en Team 2 1:05,88 1:02,80
    13 Julia van Delft GAC Hilver...m Vrouwen 1:06,24 1:03,37
    14 Femke Kuiper Altis Vrouwen 1:06,26 1:06,57
    15 Maroussia Eduarda Rotterdam ...en Team 1 1:06,29 1:03,20
    16 Emmanuela Poupaki U-Track Vrouwen 1:07,38 1:08,00
    17 Lisa Lensen AV Hylas Vrouwen 1:11,24 1:07,00
    18 Felica Los DEM Vrouwen 1:15,27 1:15,50
    Anneloes Pluimert AV De Spar...n Vrouwen DNS 1:05,00

    Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Josien Scheepens KAV Holland Vrouwen 4:52,20 4:47,00
    2 Jetske van Kampen AV Hylas Vrouwen 4:52,30 4:58,00
    3 Milou Smellink Altis Vrouwen 4:54,47 4:53,55
    4 Ilona van ...r Giessen Rotterdam ...en Team 1 4:56,58 4:55,60
    5 Danielle van Dorth AV Hylas Vrouwen 5:00,99 5:02,76
    6 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Vrouwen 5:02,33 5:05,11
    7 Annemieke Bloem Rotterdam ...en Team 2 5:02,47 5:04,00
    8 Annick Taselaar Rotterdam ...en Team 2 5:06,44 5:06,00
    9 Birgit Krämer GAC Hilver...m Vrouwen 5:19,19 5:10,00
    10 Saskia Kroon Rotterdam ...en Team 1 5:21,52 5:14,00
    11 Ella Witjes Altis Vrouwen 5:33,13 5:15,00
    12 Kirsten Vendrig AV 1923 Vrouwen 5:33,96 5:54,48
    13 Lianne Daan AV De Spar...n Vrouwen 5:35,79 5:15,53
    14 Simone van...ookhuizen DEM Vrouwen 5:39,16 5:10,00
    15 Miranda van den Berg AV Clytoneus Vrouwen 5:52,91 5:25,00
    16 Emma Goes U-Track Vrouwen 6:14,35 ---
    17 Hester So...van Roode DEM Vrouwen 6:16,69 ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 14,97 -0.6 m/s14,28
    2 Devrah Leerdam U-Track Vrouwen 15,32 -0.6 m/s15,67
    3 Zyna van de Poel AV De Spar...n Vrouwen 16,19 -0.6 m/s16,28
    4 Claudia Aernaudts Altis Vrouwen 16,62 -3.6 m/s---
    5 Janneke Berkhof Rotterdam ...en Team 1 16,71 -0.6 m/s16,10
    6 Aline Bloom GAC Hilver...m Vrouwen 17,34 -3.6 m/s---
    7 Sanne Vermeij AV De Spar...n Vrouwen 17,36 -3.6 m/s18,20
    8 Maroussia Eduarda Rotterdam ...en Team 1 18,34 -3.6 m/s18,90
    9 Jasmijn Wierema Rotterdam ...en Team 2 18,50 -0.6 m/s17,90
    10 Simone van...ookhuizen DEM Vrouwen 18,62 -3.6 m/s---
    11 Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen 19,85 -3.6 m/s20,01
    12 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 20,25 -0.6 m/s17,49
    Felica Los DEM Vrouwen DNS ---
    Lotte Rothweiler KAV Holland Vrouwen DNF 18,00
    Katja Slangewal Altis Vrouwen DNF 16,05

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 12,44 ---
    2 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 11,90 12,80
    3 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 11,71 ---
    4 Mariska Hoogkamer AV De Spar...n Vrouwen 10,85 ---
    5 Mirthe Wiltink KAV Holland Vrouwen 10,11 ---
    5 Carolijn Damen Rotterdam ...en Team 1 10,11 ---
    7 Wassiliki ...xandridis U-Track Vrouwen 10,09 ---
    8 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 9,71 ---
    9 Ilona Verboom Altis Vrouwen 9,66 ---
    10 Kirsten de Haan AV Clytoneus Vrouwen 9,63 ---
    11 Elaine den Exter Rotterdam ...en Team 1 9,11 ---
    12 Marieke Mul KAV Holland Vrouwen 9,00 ---
    13 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Vrouwen 8,86 ---
    14 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam ...en Team 2 8,51 ---
    15 Fiona Lindaya AV Hylas Vrouwen 8,42 ---
    16 Lisa Lensen AV Hylas Vrouwen 6,75 ---
    Amy Vermeer DEM Vrouwen DNS ---

    Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Carolijn Damen Rotterdam ...en Team 1 41,37 ---
    2 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 40,18 ---
    3 Wendy Vet GAC Hilver...m Vrouwen 35,86 35,00
    4 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 35,82 37,00
    5 Mirjam van...en Bremen AV Clytoneus Vrouwen 34,28 ---
    6 Stephany Suykerbuyk Rotterdam ...en Team 2 30,57 ---
    7 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 30,37 ---
    8 Wassiliki ...xandridis U-Track Vrouwen 25,85 ---
    9 Marieke Mul KAV Holland Vrouwen 25,06 ---
    10 Ilona Verboom Altis Vrouwen 24,88 ---
    11 Zyna van de Poel AV De Spar...n Vrouwen 20,73 ---
    12 Fiona Lindaya AV Hylas Vrouwen 17,45 ---
    Inge de Willigen AV De Spar...n Vrouwen DNS ---
    Amy Vermeer DEM Vrouwen DNS 32,74

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 1,65 ---
    1 Claudia Aernaudts Altis Vrouwen 1,65 ---
    3 Lotte Rothweiler KAV Holland Vrouwen 1,55 ---
    3 Aline Bloom GAC Hilver...m Vrouwen 1,55 ---
    3 Zyna van de Poel AV De Spar...n Vrouwen 1,55 ---
    6 Mauve Bos GAC Hilver...m Vrouwen 1,50 ---
    7 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1,45 ---
    7 Eline Sch...n Westrum DEM Vrouwen 1,45 1,50
    7 Janneke Berkhof Rotterdam ...en Team 1 1,45 ---
    10 Anke Schoen AV Hylas Vrouwen 1,40 ---
    10 Devrah Leerdam U-Track Vrouwen 1,40 1,40
    12 Mariska Hoogkamer AV De Spar...n Vrouwen 1,30 ---
    Katja Slangewal Altis Vrouwen NM ---
    Kortyna Kozlovskaja Rotterdam ...en Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Britta de Haan AV Clytoneus Vrouwen 5,44 ---
    2 Tara Yoro AV 1923 Vrouwen 5,30 ---
    3 Sanne Vermeij AV De Spar...n Vrouwen 5,09 ---
    4 Lindsy Krop U-Track Vrouwen 5,06 ---
    5 Judeska Sheppard Rotterdam ...en Team 1 5,04 ---
    6 Claudia Aernaudts Altis Vrouwen 5,03 ---
    7 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam ...en Team 2 5,01 ---
    8 Renee van Rookhuizen DEM Vrouwen 4,87 5,40
    9 Stephany Suykerbuyk Rotterdam ...en Team 2 4,86 ---
    10 Annemarie ten Kate AV De Spar...n Vrouwen 4,84 ---
    11 Justine Zwier AV 1923 Vrouwen 4,74 ---
    11 Sterre Weber GAC Hilver...m Vrouwen 4,74 ---
    13 Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen 4,69 ---
    14 Mirthe Wiltink KAV Holland Vrouwen 4,61 ---
    15 Femke Kuiper Altis Vrouwen 4,56 ---
    16 Eva van der Marel Rotterdam ...en Team 2 4,51 ---
    17 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 4,49 ---
    18 Mauve Bos GAC Hilver...m Vrouwen 4,45 ---