Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 60
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 800m Uitslagen
    n/a Speer Uitslagen
    n/a Ver Uitslagen
    n/a 80mH Uitslagen
    n/a 150m Uitslagen
    n/a Hoog Uitslagen
    n/a Discus Uitslagen
    n/a Kogel Uitslagen


    Tijdschema

    1:00u1:00u
    Meisjes Junior C

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    322 Veerle Smits AV `56 80mH
    Ver
    80 meter horden MCverspringen MC AV `56 MC ------- 617
    323 Chimène Kamp AV `56 Discus
    Kogel
    discuswerpen MCkogelstoten MC AV `56 MC ------- 410
    324 Maud Pellaers AV `56 800m
    Speer
    800 meter MCspeerwerpen MC AV `56 MC ------- 506
    325 Evy van Daalen AV `56 150m
    Hoog
    150 meter MChoogspringen MC AV `56 MC ------- 858
    326 Nikita Hulsken Delta Sport 80mH
    Speer
    80 meter horden MCspeerwerpen MC Delta Sport MC ------- 707
    327 Anique van Klinken Delta Sport 150m
    80mH
    Hoog
    150 meter MC80 meter horden MChoogspringen MC Delta Sport MC ------ 1527
    328 Imke Meijer Delta Sport Speer
    Ver
    speerwerpen MCverspringen MC Delta Sport MC ------- 286
    329 Aidan van der Werf Delta Sport Discus
    Kogel
    discuswerpen MCkogelstoten MC Delta Sport MC ------- 352
    330 Carolien vd Doel Delta Sport Discus
    Hoog
    Ver
    discuswerpen MChoogspringen MCverspringen MC Delta Sport MC ------ 225
    331 Ruchama Houtzager Delta Sport 150m
    800m
    150 meter MC800 meter MC Delta Sport MC ------- 1023
    332 Iris Heikoop Delta Sport 150m
    800m
    150 meter MC800 meter MC Delta Sport MC ------- 504
    333 Lieke van de Linden SV Diomedon Speer
    Discus
    speerwerpen MCdiscuswerpen MC SV Diomedon MC ------- 180
    334 Emie Beurkens SV Diomedon 150m
    Hoog
    150 meter MChoogspringen MC SV Diomedon MC ------- 1069
    336 Noa van der Wouw SV Diomedon 80mH
    Ver
    80 meter horden MCverspringen MC SV Diomedon MC ------- 640
    337 Ida Zantboer SV Diomedon Speer
    Kogel
    speerwerpen MCkogelstoten MC SV Diomedon MC ------- 801
    338 Mirte Hereijgers DJA 150m
    80mH
    150 meter MC80 meter horden MC DJA MC ------- 882
    339 Sophie Kenis DJA 800m
    Speer
    800 meter MCspeerwerpen MC DJA MC ------- 913
    340 Bowien Snepvangers DJA Discus
    Kogel
    Hoog
    discuswerpen MCkogelstoten MChoogspringen MC DJA MC ------ 923
    341 Ankie Vermeeren DJA 150m
    800m
    Ver
    150 meter MC800 meter MCverspringen MC DJA MC ------ 1405
    342 Tessa Mertens DJA 800m
    Discus
    800 meter MCdiscuswerpen MC DJA MC ------- 0
    343 Si-Zhen Graauwmans DJA 80mH
    Speer
    80 meter horden MCspeerwerpen MC DJA MC ------- 237
    344 Aniek van Opstal DJA 80mH
    Hoog
    Ver
    80 meter horden MChoogspringen MCverspringen MC DJA MC ------ 499
    345 Marit Nuis Groene Ster 150m
    Speer
    Kogel
    150 meter MCspeerwerpen MCkogelstoten MC AV Groene Ster MC ------ 916
    346 Nicky van Rijswijk Groene Ster 150m
    Discus
    Hoog
    150 meter MCdiscuswerpen MChoogspringen MC AV Groene Ster MC ------ 578
    348 Renske Engelen Groene Ster Speer
    Discus
    Hoog
    speerwerpen MCdiscuswerpen MChoogspringen MC AV Groene Ster MC ------ 426
    349 Lianne van Kampen SCSP Speer
    Discus
    Ver
    speerwerpen MCdiscuswerpen MCverspringen MC AV Scheldesport MC ------ 687
    350 Isabelle v...der Molen SCSP 150m
    Discus
    Ver
    150 meter MCdiscuswerpen MCverspringen MC AV Scheldesport MC ------ 470
    351 Fenna Capelle SCSP Speer
    Kogel
    speerwerpen MCkogelstoten MC AV Scheldesport MC ------- 270
    352 Meike Verdaasdonk Spado 800m
    Hoog
    Ver
    800 meter MChoogspringen MCverspringen MC Spado MC ------ 1751
    353 Cordulle Vanthillo Spado 150m
    80mH
    Hoog
    150 meter MC80 meter horden MChoogspringen MC Spado MC ------ 948
    354 Tessa Marijnissen Spado 150m
    150 meter MC Spado MC -------- 496
    355 Bente de Baat Spado 800m
    800 meter MC Spado MC -------- 431
    356 Eline Verhulst Spado Discus
    Kogel
    discuswerpen MCkogelstoten MC Spado MC ------- 392
    357 Marit van den Bosch Spado 150m
    80mH
    150 meter MC80 meter horden MC Spado MC ------- 272
    358 Sjaima Bouaouioich Spado Speer
    Discus
    Kogel
    speerwerpen MCdiscuswerpen MCkogelstoten MC Spado MC ------ 547
    359 Femke Ooms Spado Speer
    Ver
    speerwerpen MCverspringen MC Spado MC ------- 0
    360 Felicia van Beek SPOB 80mH
    Speer
    Ver
    80 meter horden MCspeerwerpen MCverspringen MC AV Spirit ...erland MC ------ 1014
    361 Frouke Benz SPOB 150m
    800m
    Hoog
    150 meter MC800 meter MChoogspringen MC AV Spirit ...erland MC ------ 1490
    362 Merel Bosch SPOB Discus
    Kogel
    discuswerpen MCkogelstoten MC AV Spirit ...erland MC ------- 728
    363 Charlotte ... Kesteren SPOB 800m
    80mH
    800 meter MC80 meter horden MC AV Spirit ...erland MC ------- 469
    364 Marloes Khoshaba SPOB Speer
    Kogel
    speerwerpen MCkogelstoten MC AV Spirit ...erland MC ------- 0
    365 Anne Lagerwerf SPOB 800m
    Discus
    Ver
    800 meter MCdiscuswerpen MCverspringen MC AV Spirit ...erland MC ------ 0
    366 Denise van de Linde SPOB 150m
    Hoog
    150 meter MChoogspringen MC AV Spirit ...erland MC ------- 520
    367 An Heijmans SPOB 150m
    150 meter MC AV Spirit ...erland MC -------- 0
    368 Esmee Lamers THOR 150m
    80mH
    Ver
    150 meter MC80 meter horden MCverspringen MC THOR MC Team 1 ------ 285
    369 Sterre Kerstens THOR 800m
    Discus
    800 meter MCdiscuswerpen MC THOR MC Team 1 ------- 493
    370 Neeltje Lodiers THOR 800m
    80mH
    800 meter MC80 meter horden MC THOR MC Team 1 ------- 476
    371 Marit Waterman THOR 150m
    150 meter MC THOR MC Team 1 -------- 461
    372 Claudy Nouws THOR Discus
    Hoog
    discuswerpen MChoogspringen MC THOR MC Team 1 ------- 1000
    373 Sem Rijnders THOR 80mH
    Hoog
    80 meter horden MChoogspringen MC THOR MC Team 1 ------- 317
    374 Lara van der Klugt THOR 800m
    Kogel
    800 meter MCkogelstoten MC THOR MC Team 1 ------- 0
    375 Amy Hasselton THOR 150m
    Speer
    Ver
    150 meter MCspeerwerpen MCverspringen MC THOR MC Team 1 ------ 1679
    376 Meike Lambregts THOR Speer
    Kogel
    speerwerpen MCkogelstoten MC THOR MC Team 1 ------- 440
    377 Yuan Jiao Dam THOR 80mH
    Ver
    80 meter horden MCverspringen MC THOR MC Team 2 ------- 231
    378 Meau Kort THOR 150m
    80mH
    150 meter MC80 meter horden MC THOR MC Team 2 ------- 692
    379 Britt Louisse THOR 800m
    Kogel
    800 meter MCkogelstoten MC THOR MC Team 2 ------- 344
    380 Lieke van der Made THOR 150m
    Speer
    Kogel
    150 meter MCspeerwerpen MCkogelstoten MC THOR MC Team 2 ------ 577
    381 Marit van Bergen THOR 800m
    Discus
    Hoog
    800 meter MCdiscuswerpen MChoogspringen MC THOR MC Team 2 ------ 1019
    382 Vivy Verstegen THOR 150m
    Ver
    150 meter MCverspringen MC THOR MC Team 2 ------- 804
    447 Phoebe Ehlers SCSP 80mH
    Hoog
    80 meter horden MChoogspringen MC AV Scheldesport MC ------- 691

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Groene Ster GRST 3
    AV Scheldesport SCSP 4
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 8
    AV `56 AV56 4
    Delta Sport DLSP 7
    DJA DJA 7
    Spado SPDO 8
    SV Diomedon DMDN 4
    THOR THOR 15
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 THOR MC Team 1 THOR - MJC 9 5700
    2 Spado MC Spado - MJC 8 5388
    3 DJA MC DJA - MJC 7 5342
    4 Delta Sport MC Delta Sport - MJC 7 5179
    5 AV Spirit Oud Beijerland MC AV Spirit Oud Beijerland - MJC 8 4701
    6 THOR MC Team 2 THOR - MJC 6 4153
    7 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC 4 3223
    8 AV `56 MC AV `56 - MJC 4 2824
    9 AV Scheldesport MC AV Scheldesport - MJC 4 2118
    10 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC 3 1920
    11 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 20,13 +1.2 m/s--- 607
    2 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 20,63 +1.2 m/s--- 563
    3 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...erland MC 21,15 +1.1 m/s--- 520
    4 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 21,25 +1.1 m/s--- 512
    5 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 21,29 +1.2 m/s--- 508
    6 Tessa Marijnissen Spado Spado MC 21,45 +1.1 m/s--- 496
    7 Emie Beurkens SV Diomedon SV Diomedon MC 21,56 +1.7 m/s--- 487
    8 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 21,76 +1.1 m/s--- 471
    9 Marit van den Bosch Spado Spado MC 21,80 +1.1 m/s--- 0
    10 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 21,86 +1.1 m/s--- 464
    11 Marit Waterman THOR THOR MC Team 1 21,89 +0.9 m/s--- 461
    12 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 22,09 +1.7 m/s--- 0
    13 Vivy Verstegen THOR THOR MC Team 2 22,18 +1.7 m/s--- 440
    14 Iris Heikoop Delta Sport Delta Sport MC 22,21 +1.2 m/s--- 0
    15 Mirte Hereijgers DJA DJA MC 22,25 +1.2 m/s--- 435
    16 Evy van Daalen AV `56 AV `56 MC 22,28 +1.2 m/s--- 432
    17 Meau Kort THOR THOR MC Team 2 23,03 +0.9 m/s--- 379
    18 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 23,05 +1.7 m/s--- 0
    19 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 23,85 +0.9 m/s--- 325
    20 An Heijmans SPOB AV Spirit ...erland MC 24,63 +0.9 m/s--- 0
    21 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 25,38 +1.7 m/s--- 233
    Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 2:28,02 --- 578
    2 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MC 2:34,68 --- 515
    3 Iris Heikoop Delta Sport Delta Sport MC 2:35,93 --- 504
    4 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 2:36,34 --- 500
    5 Sophie Kenis DJA DJA MC 2:36,44 --- 500
    6 Sterre Kerstens THOR THOR MC Team 1 2:37,16 --- 493
    7 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 2:38,09 --- 485
    8 Neeltje Lodiers THOR THOR MC Team 1 2:39,11 --- 476
    9 Tessa Mertens DJA DJA MC 2:39,97 --- 0
    10 Bente de Baat Spado Spado MC 2:44,59 --- 431
    11 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 2:52,97 --- 367
    12 Britt Louisse THOR THOR MC Team 2 2:56,24 --- 344
    13 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MC 2:56,28 --- 344
    14 Lara van der Klugt THOR THOR MC Team 1 2:59,16 --- 0
    15 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MC 3:05,83 --- 281
    16 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 3:20,15 --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 13,71 -1.0 m/s--- 515
    2 Mirte Hereijgers DJA DJA MC 14,46 -1.0 m/s--- 447
    3 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 14,58 -1.0 m/s--- 436
    4 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 14,99 -1.1 m/s--- 402
    5 Sem Rijnders THOR THOR MC Team 1 16,13 -1.1 m/s--- 317
    6 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 16,15 -1.1 m/s--- 316
    7 Meau Kort THOR THOR MC Team 2 16,19 -1.1 m/s--- 313
    8 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 16,61 -1.1 m/s--- 285
    9 Marit van den Bosch Spado Spado MC 16,81 -1.0 m/s--- 272
    10 Phoebe Ehlers SCSP AV Scheldesport MC 16,92 -1.1 m/s--- 265
    11 Neeltje Lodiers THOR THOR MC Team 1 17,09 -1.1 m/s--- 0
    12 Si-Zhen Graauwmans DJA DJA MC 17,37 -1.0 m/s--- 237
    13 Yuan Jiao Dam THOR THOR MC Team 2 17,47 -1.1 m/s--- 231
    14 Veerle Smits AV `56 AV `56 MC 17,57 -1.1 m/s--- 225
    15 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit ...erland MC 18,22 -1.1 m/s--- 188
    16 Noa van der Wouw SV Diomedon SV Diomedon MC 18,67 -1.0 m/s--- 164
    17 Aniek van Opstal DJA DJA MC 19,07 -1.1 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 28,85 --- 477
    2 Sophie Kenis DJA DJA MC 24,92 --- 413
    3 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 24,75 --- 410
    4 Meike Lambregts THOR THOR MC Team 1 23,05 --- 0
    5 Ida Zantboer SV Diomedon SV Diomedon MC 21,43 --- 351
    6 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 19,59 --- 316
    7 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MC 19,02 --- 305
    8 Marit Nuis Groene Ster AV Groene Ster MC 17,95 --- 284
    9 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 17,46 --- 274
    10 Lieke van der Made THOR THOR MC Team 2 16,33 --- 251
    11 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 14,81 --- 0
    12 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 13,91 --- 0
    13 Si-Zhen Graauwmans DJA DJA MC 13,28 --- 0
    14 Marloes Khoshaba SPOB AV Spirit ...erland MC 12,46 --- 0
    15 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MC 12,41 --- 162
    16 Fenna Capelle SCSP AV Scheldesport MC 11,52 --- 0
    17 Femke Ooms Spado Spado MC 10,76 --- 0
    18 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 9,64 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bowien Snepvangers DJA DJA MC 25,89 --- 410
    2 Claudy Nouws THOR THOR MC Team 1 21,67 --- 337
    3 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...erland MC 20,83 --- 322
    4 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 18,41 --- 277
    5 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 17,68 --- 0
    6 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 17,21 --- 253
    7 Sjaima Bouaouioich Spado Spado MC 16,15 --- 231
    8 Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC 15,87 --- 225
    9 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 15,55 --- 0
    10 Eline Verhulst Spado Spado MC 15,47 --- 0
    11 Sterre Kerstens THOR THOR MC Team 1 14,46 --- 0
    12 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 14,20 --- 190
    13 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 13,77 --- 180
    14 Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC 12,90 --- 0
    15 Tessa Mertens DJA DJA MC 12,71 --- 0
    16 Aidan van der Werf Delta Sport Delta Sport MC 12,63 --- 0
    17 Chimène Kamp AV `56 AV `56 MC 12,07 --- 140

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Claudy Nouws THOR THOR MC Team 1 1,55 --- 663
    2 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 1,50 --- 623
    3 Emie Beurkens SV Diomedon SV Diomedon MC 1,45 --- 582
    4 Anique van Klinken Delta Sport Delta Sport MC 1,40 --- 541
    5 Cordulle Vanthillo Spado Spado MC 1,40 --- 0
    6 Frouke Benz SPOB AV Spirit ...erland MC 1,40 --- 541
    7 Aniek van Opstal DJA DJA MC 1,35 --- 499
    8 Sem Rijnders THOR THOR MC Team 1 1,35 --- 0
    9 Bowien Snepvangers DJA DJA MC 1,30 --- 0
    10 Marit van Bergen THOR THOR MC Team 2 1,30 --- 462
    11 Evy van Daalen AV `56 AV `56 MC 1,25 --- 426
    11 Renske Engelen Groene Ster AV Groene Ster MC 1,25 --- 426
    11 Phoebe Ehlers SCSP AV Scheldesport MC 1,25 --- 426
    14 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...erland MC 1,25 --- 0
    15 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MC 1,20 --- 0
    Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC --- ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Amy Hasselton THOR THOR MC Team 1 4,87 --- 595
    2 Meike Verdaasdonk Spado Spado MC 4,65 +1.6 m/s--- 550
    3 Noa van der Wouw SV Diomedon SV Diomedon MC 4,29 +0.9 m/s--- 476
    4 Isabelle v...der Molen SCSP AV Scheldesport MC 4,26 +2.9 m/s--- 470
    5 Lianne van Kampen SCSP AV Scheldesport MC 4,12 +2.1 m/s--- 0
    6 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MC 4,03 -0.7 m/s--- 424
    7 Esmee Lamers THOR THOR MC Team 1 3,97 +1.5 m/s--- 0
    8 Veerle Smits AV `56 AV `56 MC 3,87 +3.4 m/s--- 392
    9 Vivy Verstegen THOR THOR MC Team 2 3,73 +2.0 m/s--- 364
    10 Ankie Vermeeren DJA DJA MC 3,62 -1.4 m/s--- 342
    11 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MC 3,53 +1.9 m/s--- 0
    12 Yuan Jiao Dam THOR THOR MC Team 2 3,47 +1.4 m/s--- 0
    13 Femke Ooms Spado Spado MC 3,42 +1.3 m/s--- 0
    14 Imke Meijer Delta Sport Delta Sport MC 3,34 +2.9 m/s--- 286
    15 Aniek van Opstal DJA DJA MC 3,16 +2.4 m/s--- 0
    16 Carolien vd Doel Delta Sport Delta Sport MC 3,01 +5.9 m/s--- 0