Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 111
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m3000m100mHZweedseDiscusKogelHoogHSSTeam punten
    711 Denise Achterberg Altis Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 Altis Vrouwen --------- 0
    712 Claudia Aernaudts Altis Hoog
    HSS
    Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS Groep 2 Altis Vrouwen --------- 0
    713 Sandra van Doorn Altis 3000m
    Vrouw - 3000m Altis Vrouwen ---------- 673
    714 Jessy van Ee Altis 200m
    100mH
    HSS
    Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - HSS Groep 1 Altis Vrouwen -------- 2045
    715 Tjeerdtje van Gastel Altis 100m
    Zweedse
    Vrouw - 100m Altis Vrouwen --------- 581
    716 Femke Kuiper Altis 400m
    Vrouw - 400m Altis Vrouwen ---------- 538
    717 Katja Slangewal Altis 100m
    100mH
    Hoog
    Vrouw - 100mVrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 Altis Vrouwen -------- 883
    718 Milou Smellink Altis 800m
    Zweedse
    Vrouw - 800m Altis Vrouwen --------- 773
    719 Ilona Verboom Altis Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 Altis Vrouwen --------- 1128
    720 Marlijn Wijkamp Altis 200m
    Zweedse
    Vrouw - 200m Altis Vrouwen --------- 0
    721 Jo��ll... Willemse Altis 400m
    Zweedse
    Vrouw - 400m Altis Vrouwen --------- 0
    722 Iionka Wolswinkel Altis 3000m
    Vrouw - 3000m Altis Vrouwen ---------- 0
    723 Rosita Abdollah AV 1923 100m
    400m
    Vrouw - 100mVrouw - 400m AV 1923 Vrouwen --------- 0
    724 Rochan Comello AV 1923 800m
    Vrouw - 800m AV 1923 Vrouwen ---------- 0
    725 Marije Doddema AV 1923 400m
    Vrouw - 400m AV 1923 Vrouwen ---------- 823
    726 Anna Goede AV 1923 Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 AV 1923 Vrouwen --------- 683
    727 Rosa de Jong AV 1923 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m AV 1923 Vrouwen -------- 608
    728 Iris de Ruiter AV 1923 100mH
    Kogel
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 AV 1923 Vrouwen -------- 1544
    729 Janke Strijp AV 1923 200m
    100mH
    Zweedse
    Vrouw - 200mVrouw - 100mH AV 1923 Vrouwen -------- 1559
    730 Tessa Strijp AV 1923 800m
    Zweedse
    Vrouw - 800m AV 1923 Vrouwen --------- 746
    731 Kirsten Vendrig AV 1923 3000m
    Vrouw - 3000m AV 1923 Vrouwen ---------- 438
    732 Naseya Weinchard AV 1923 HSS
    Vrouw - HSS Groep 2 AV 1923 Vrouwen ---------- 685
    733 Daphne Wezenberg AV 1923 3000m
    Vrouw - 3000m AV 1923 Vrouwen ---------- 0
    734 Tara Yoro AV 1923 Zweedse
    Hoog
    HSS
    Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - HSS Groep 1 AV 1923 Vrouwen -------- 0
    745 Miranda van den Berg Clytoneus 3000m
    Vrouw - 3000m AV Clytoneus Vrouwen ---------- 0
    746 Mariska Bitter Clytoneus 100m
    200m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m AV Clytoneus Vrouwen --------- 0
    747 Femke Corbière Clytoneus Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 AV Clytoneus Vrouwen --------- 1284
    748 Aafke van Daalen Clytoneus 100mH
    Zweedse
    Vrouw - 100mH AV Clytoneus Vrouwen --------- 515
    749 Kirsten de Haan Clytoneus Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 AV Clytoneus Vrouwen --------- 0
    750 Nienke Heida Clytoneus 400m
    Zweedse
    Hoog
    Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 1 AV Clytoneus Vrouwen -------- 1265
    751 Carlijn Helder Clytoneus 200m
    Zweedse
    Vrouw - 200m AV Clytoneus Vrouwen --------- 681
    752 Paulien Karsemeijer Clytoneus 800m
    Vrouw - 800m AV Clytoneus Vrouwen ---------- 532
    753 Charlene Onyema Clytoneus 100m
    Zweedse
    HSS
    Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 2 AV Clytoneus Vrouwen -------- 1504
    754 Annet van Veldhuizen Clytoneus 3000m
    Vrouw - 3000m AV Clytoneus Vrouwen ---------- 430
    770 Mieke Aanen De Spartaan 3000m
    Vrouw - 3000m AV De Spar...n Vrouwen ---------- 0
    771 Kimberley Booij De Spartaan Zweedse
    Hoog
    Vrouw - Hoog Groep 2 AV De Spar...n Vrouwen --------- 779
    772 Maaike Boon De Spartaan Hoog
    Vrouw - Hoog Groep 1 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 0
    773 Andrea Bouma De Spartaan 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m AV De Spar...n Vrouwen -------- 1611
    774 Rebecca Hulshof De Spartaan 800m
    100mH
    Vrouw - 800mVrouw - 100mH AV De Spar...n Vrouwen --------- 1244
    775 Annemarie ten Kate De Spartaan 400m
    Zweedse
    Vrouw - 400m AV De Spar...n Vrouwen --------- 0
    776 Carmen Oosterkamp De Spartaan 3000m
    Vrouw - 3000m AV De Spar...n Vrouwen ---------- 605
    777 Juliette Pluimert De Spartaan 100m
    200m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m AV De Spar...n Vrouwen --------- 0
    778 Zyna van de Poel De Spartaan 100mH
    Discus
    Vrouw - 100mHVrouw - Di...s Groep 1 AV De Spar...n Vrouwen --------- 626
    779 Miranda de Regt De Spartaan Kogel
    Vrouw - Ko...l Groep 2 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 619
    780 Romy Smith De Spartaan Kogel
    HSS
    Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - HSS Groep 1 AV De Spar...n Vrouwen --------- 0
    781 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
    Zweedse
    Vrouw - 400m AV De Spar...n Vrouwen --------- 709
    782 Sanne Vermeij De Spartaan HSS
    Vrouw - HSS Groep 2 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 627
    783 Inge de Willigen De Spartaan Discus
    Vrouw - Di...s Groep 2 AV De Spar...n Vrouwen ---------- 0
    827 Danielle van Dorth AV Hylas 3000m
    Vrouw - 3000m AV Hylas Vrouwen ---------- 630
    828 Michelle van Dorth AV Hylas 200m
    Discus
    Vrouw - 200mVrouw - Di...s Groep 1 AV Hylas Vrouwen --------- 0
    829 Franka Hoogeboom AV Hylas 100m
    200m
    HSS
    Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - HSS Groep 2 AV Hylas Vrouwen -------- 2060
    830 Floortje van Kampen AV Hylas 400m
    Zweedse
    Vrouw - 400m AV Hylas Vrouwen --------- 756
    831 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
    Zweedse
    Hoog
    Vrouw - 800mVrouw - Hoog Groep 2 AV Hylas Vrouwen -------- 798
    832 Lisa Lensen AV Hylas 400m
    Zweedse
    Kogel
    Vrouw - 400mVrouw - Ko...l Groep 1 AV Hylas Vrouwen -------- 0
    833 Fiona Lindaya AV Hylas Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 AV Hylas Vrouwen --------- 1072
    834 Roma de Ruiter AV Hylas 3000m
    100mH
    Vrouw - 3000mVrouw - 100mH AV Hylas Vrouwen --------- 277
    835 Anke Schoen AV Hylas 100m
    Zweedse
    Hoog
    Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 1 AV Hylas Vrouwen -------- 672
    871 Djura Bakker DEM Discus
    Hoog
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Hoog Groep 1 DEM Vrouwen --------- 683
    872 Mariska Poel DEM 3000m
    Vrouw - 3000m DEM Vrouwen ---------- 664
    873 Simone van...ookhuizen DEM 400m
    800m
    Kogel
    Vrouw - 400mVrouw - 800mVrouw - Ko...l Groep 1 DEM Vrouwen -------- 1514
    874 Renee van Rookhuizen DEM 100m
    200m
    HSS
    Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - HSS Groep 2 DEM Vrouwen -------- 1745
    875 Daphne Bakker GACH 100m
    Zweedse
    Vrouw - 100m GAC Hilver...m Vrouwen --------- 0
    876 Anja Bekema GACH 400m
    Zweedse
    Vrouw - 400m GAC Hilver...m Vrouwen --------- 631
    877 Aline Bloom GACH 100mH
    Kogel
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2 GAC Hilver...m Vrouwen -------- 0
    878 Lianne Bruins GACH Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 GAC Hilver...m Vrouwen --------- 1523
    879 Julia van Delft GACH HSS
    Vrouw - HSS Groep 2 GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 639
    880 Ingrid van Dijk GACH Discus
    Vrouw - Di...s Groep 2 GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    881 Eden Göbbels GACH 800m
    Vrouw - 800m GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    882 Monique Hennipman GACH 400m
    Vrouw - 400m GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    883 Evelien Hooijman GACH 800m
    Vrouw - 800m GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 731
    884 Birgit Krämer GACH 3000m
    Vrouw - 3000m GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 538
    885 Judith Rasch GACH 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m GAC Hilver...m Vrouwen -------- 1153
    886 Moniek Stijvers GACH 200m
    100mH
    Hoog
    Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1 GAC Hilver...m Vrouwen -------- 1401
    887 Jasmijn Verboom GACH Zweedse
    GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    888 Maaike Verstege GACH 3000m
    Vrouw - 3000m GAC Hilver...m Vrouwen ---------- 0
    902 Lydia van Dijk KAV Holland 400m
    Vrouw - 400m KAV Holland Vrouwen ---------- 686
    903 Maaike Honig KAV Holland 400m
    Vrouw - 400m KAV Holland Vrouwen ---------- 0
    904 Ijke Mourits KAV Holland 800m
    Vrouw - 800m KAV Holland Vrouwen ---------- 0
    905 Lotte Rothweiler KAV Holland 100mH
    Zweedse
    Hoog
    Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 KAV Holland Vrouwen -------- 1114
    906 Josien Scheepens KAV Holland 800m
    3000m
    Vrouw - 800mVrouw - 3000m KAV Holland Vrouwen --------- 1531
    907 Josi Thunnissen KAV Holland Zweedse
    KAV Holland Vrouwen ---------- 0
    908 Nienke Veerkamp KAV Holland Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 KAV Holland Vrouwen --------- 441
    909 Mirthe Wiltink KAV Holland Zweedse
    Kogel
    HSS
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - HSS Groep 1 KAV Holland Vrouwen -------- 1265
    910 Femke van der Wolf KAV Holland 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m KAV Holland Vrouwen -------- 1128
    925 Kristin Baas Rotterdam 400m
    Hoog
    Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 1 Rotterdam ...en Team 1 --------- 832
    926 Melinde Boland Rotterdam Kogel
    Hoog
    Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 Rotterdam ...en Team 2 --------- 672
    927 Carolijn Damen Rotterdam Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 Rotterdam ...en Team 2 --------- 1194
    928 Maroussia Eduarda Rotterdam 100mH
    Zweedse
    Vrouw - 100mH Rotterdam ...en Team 2 --------- 423
    929 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 800m
    Vrouw - 800m Rotterdam ...en Team 1 ---------- 744
    930 Solin Isei Rotterdam Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 Rotterdam ...en Team 1 --------- 1321
    931 Elise Kloos Rotterdam 100m
    200m
    Vrouw - 100mVrouw - 200m Rotterdam ...en Team 2 --------- 0
    932 Patricia Krolis Rotterdam Zweedse
    HSS
    Vrouw - HSS Groep 1 Rotterdam ...en Team 1 --------- 830
    933 Hester Lingsma Rotterdam 3000m
    Vrouw - 3000m Rotterdam ...en Team 1 ---------- 486
    934 Eva van der Marel Rotterdam 400m
    Vrouw - 400m Rotterdam ...en Team 2 ---------- 0
    935 Indah van Marrewijk Rotterdam 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m Rotterdam ...en Team 1 -------- 1372
    936 Putri van Marrewijk Rotterdam 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m Rotterdam ...en Team 2 -------- 1196
    937 Kibibi Maseland Rotterdam 400m
    Zweedse
    Vrouw - 400m Rotterdam ...en Team 2 --------- 649
    938 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 800m
    Vrouw - 800m Rotterdam ...en Team 2 ---------- 673
    939 Iris Pieters Rotterdam 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m Rotterdam ...en Team 1 -------- 0
    940 Demi van de Sande Rotterdam 400m
    Zweedse
    Vrouw - 400m Rotterdam ...en Team 1 --------- 786
    941 Judeska Sheppard Rotterdam Zweedse
    HSS
    Vrouw - HSS Groep 1 Rotterdam ...en Team 2 --------- 701
    942 Jasmijn Wierema Rotterdam 100mH
    Vrouw - 100mH Rotterdam ...en Team 1 ---------- 431
    943 Wassiliki ...xandridis U-Track Discus
    Kogel
    Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 U-Track Vrouwen --------- 643
    944 Rebecca Atteveld U-Track 3000m
    Vrouw - 3000m U-Track Vrouwen ---------- 642
    945 Kika van B...enegouwen U-Track Zweedse
    Hoog
    HSS
    Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS Groep 2 U-Track Vrouwen -------- 701
    946 Rachella Boodoe U-Track 100m
    200m
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 200m U-Track Vrouwen -------- 0
    947 Marieke Imhof U-Track 200m
    Zweedse
    Vrouw - 200m U-Track Vrouwen --------- 731
    948 Devrah Leerdam U-Track 100m
    100mH
    Zweedse
    Vrouw - 100mVrouw - 100mH U-Track Vrouwen -------- 1349
    949 Naomi Renssen U-Track 800m
    Vrouw - 800m U-Track Vrouwen ---------- 715
    950 Jenny Tchedjo U-Track Discus
    Hoog
    HSS
    Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - HSS Groep 1 U-Track Vrouwen -------- 1159
    951 Lisa Wijmans U-Track 400m
    Vrouw - 400m U-Track Vrouwen ---------- 673

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 12
    AV 1923 AV23 12
    AV Clytoneus CLYT 10
    AV De Spartaan SPTN 14
    AV Hylas HYLS 9
    DEM DEM 4
    GAC Hilversum GACH 14
    KAV Holland KAVH 9
    Rotterdam Atletiek RDAM 18
    U-Track UTRK 9
    Competitiestand Vrouwen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
    Begeleider: Rosa de Jong
    Jurylid: Siem Goede
    12 8079
    2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: Ellsworth Manuel
    Jurylid: Janneke Berkhof
    9 7789
    3 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
    Begeleider: Iris van der Meer
    Jurylid: Dave Clemens/Roel Teeling
    14 7772
    4 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
    Begeleider: Juul Acton
    Jurylid: Juul Acton
    9 7518
    5 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
    Begeleider: David Landman
    Jurylid: John Dankers
    14 7460
    6 Altis Vrouwen Altis - Vsen
    Begeleider: Steven van der Maas
    Jurylid: Jaap Schneider
    12 7448
    7 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
    Begeleider: Amy Bruin-Burger
    Jurylid: Fred Swinkels
    9 7161
    8 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
    Begeleider: Pel v/d Kerkhoff
    Jurylid: Sandra Kouwenberg
    10 7066
    9 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
    Begeleider: Mirthe Wiltink
    9 7011
    10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: Ellsworth Manuel
    Jurylid: Janneke Berkhof
    9 5508
    11 DEM Vrouwen DEM - Vsen
    Begeleider: Siem van Rookhuizen
    Jurylid: Siem van Rookhuizen
    4 4606
    12 AV Atverni Vrouwen AV Atverni - Vsen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 12,49 -1.1 m/s12,40 773
    2 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 12,66 -1.1 m/s12,36 740
    3 Franka Hoogeboom AV Hylas AV Hylas Vrouwen 12,95 -1.1 m/s12,33 685
    4 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 13,03 -1.0 m/s--- 671
    5 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 13,26 -1.3 m/s12,97 630
    6 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 13,36 -1.1 m/s12,24 613
    7 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 13,37 -1.0 m/s13,18 0
    8 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,39 -1.1 m/s12,90 608
    9 Rachella Boodoe U-Track U-Track Vrouwen 13,51 -1.0 m/s13,76 0
    10 Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen 13,55 -1.3 m/s13,03 581
    11 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 13,74 -1.0 m/s13,20 549
    12 Judith Rasch GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,90 -1.1 m/s12,90 524
    13 Katja Slangewal Altis Altis Vrouwen 13,92 -1.3 m/s13,08 0
    14 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 13,94 -1.0 m/s13,20 0
    15 Iris Pieters Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 13,96 -1.0 m/s13,70 0
    16 Daphne Bakker GACH GAC Hilver...m Vrouwen 14,02 -1.3 m/s12,93 0
    17 Femke van der Wolf KAV Holland KAV Holland Vrouwen 14,09 -1.0 m/s13,29 494
    18 Mariska Bitter Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 14,18 -1.0 m/s13,50 0
    19 Elise Kloos Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 14,30 -1.0 m/s14,00 0
    20 Rosita Abdollah AV 1923 AV 1923 Vrouwen 14,32 -1.0 m/s13,90 0

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 25,10 -0.1 m/s25,02 838
    2 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 25,42 -0.1 m/s26,50 810
    3 Franka Hoogeboom AV Hylas AV Hylas Vrouwen 26,22 -0.1 m/s25,34 744
    4 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 26,25 -0.1 m/s26,21 742
    5 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 26,26 -0.1 m/s26,85 741
    6 Marieke Imhof U-Track U-Track Vrouwen 26,39 -0.1 m/s27,00 731
    7 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 26,75 -0.1 m/s27,12 0
    8 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 26,90 -0.1 m/s26,31 0
    9 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 27,04 -0.1 m/s27,90 681
    10 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 27,51 -0.1 m/s26,80 647
    11 Iris Pieters Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 27,61 -0.1 m/s27,40 0
    12 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 27,68 -0.1 m/s28,00 634
    13 Femke van der Wolf KAV Holland KAV Holland Vrouwen 27,69 -0.1 m/s27,28 634
    14 Judith Rasch GACH GAC Hilver...m Vrouwen 27,76 -0.1 m/s26,30 629
    15 Rachella Boodoe U-Track U-Track Vrouwen 27,89 -0.1 m/s28,55 0
    16 Moniek Stijvers GACH GAC Hilver...m Vrouwen 28,17 -0.1 m/s26,81 0
    17 Marlijn Wijkamp Altis Altis Vrouwen 28,43 -0.1 m/s27,65 0
    18 Mariska Bitter Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 28,60 -0.1 m/s28,50 0
    19 Elise Kloos Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 29,17 -0.1 m/s28,00 0
    20 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 30,87 -0.1 m/s31,90 0

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marije Doddema AV 1923 AV 1923 Vrouwen 58,56 57,75 823
    2 Demi van de Sande Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 59,70 58,20 786
    3 Floortje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1:00,67 58,80 756
    4 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:02,28 1:00,77 709
    5 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1:03,07 1:03,00 686
    6 Lisa Wijmans U-Track U-Track Vrouwen 1:03,54 --- 673
    7 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1:04,40 1:04,68 650
    8 Kibibi Maseland Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1:04,43 1:00,90 649
    9 Anja Bekema GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:05,12 1:03,56 631
    10 Maaike Honig KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1:05,37 1:06,00 0
    11 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 1:06,21 1:09,00 602
    12 Rosita Abdollah AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:07,49 1:04,40 0
    13 Annemarie ten Kate De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:07,62 1:03,45 0
    14 Femke Kuiper Altis Altis Vrouwen 1:08,82 1:04,66 538
    15 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1:09,16 1:08,80 0
    16 Lisa Lensen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1:13,47 --- 0
    Monique Hennipman GACH GAC Hilver...m Vrouwen DNS 1:05,00 0
    Jo��ll... Willemse Altis Altis Vrouwen DNS 1:09,47 0
    Kristin Baas Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 DNS 1:02,10 0

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jetske van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 2:19,37 2:16,22 798
    2 Milou Smellink Altis Altis Vrouwen 2:21,31 2:18,62 773
    3 Josien Scheepens KAV Holland KAV Holland Vrouwen 2:22,58 2:18,00 758
    4 Tessa Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2:23,58 2:18,50 746
    5 Ilona van ...r Giessen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 2:23,69 2:21,90 744
    6 Evelien Hooijman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 2:24,80 2:22,00 731
    7 Rebecca Hulshof De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 2:25,01 2:18,48 729
    8 Naomi Renssen U-Track U-Track Vrouwen 2:26,17 2:19,00 715
    9 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 2:29,93 2:28,50 673
    10 Ijke Mourits KAV Holland KAV Holland Vrouwen 2:33,03 2:22,00 0
    11 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 2:38,17 --- 587
    12 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...m Vrouwen 2:39,54 2:30,00 0
    13 Paulien Karsemeijer Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 2:43,91 2:29,56 532
    14 Rochan Comello AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2:49,66 2:30,00 0

    Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Josien Scheepens KAV Holland KAV Holland Vrouwen 10:14,20 10:05,00 773
    2 Sandra van Doorn Altis Altis Vrouwen 10:47,38 10:33,00 673
    3 Mariska Poel DEM DEM Vrouwen 10:50,61 --- 664
    4 Rebecca Atteveld U-Track U-Track Vrouwen 10:58,62 --- 642
    5 Danielle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 11:02,73 10:56,00 630
    6 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 11:12,33 11:35,00 605
    7 Mieke Aanen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 11:25,39 11:31,30 0
    8 Birgit Krämer GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11:38,56 10:40,00 538
    9 Hester Lingsma Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 12:00,19 --- 486
    10 Kirsten Vendrig AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12:21,51 10:50,00 438
    11 Annet van Veldhuizen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 12:25,42 --- 430
    12 Roma de Ruiter AV Hylas AV Hylas Vrouwen 12:52,10 --- 0
    Daphne Wezenberg AV 1923 AV 1923 Vrouwen DNS 10:50,00 0
    Iionka Wolswinkel Altis Altis Vrouwen DNS 10:55,51 0
    Maaike Verstege GACH GAC Hilver...m Vrouwen DNF 11:00,00 0
    Miranda van den Berg Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen DNF 12:20,00 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 15,00 -0.7 m/s14,90 749
    2 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 15,67 -2.2 m/s--- 678
    3 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 15,80 -0.7 m/s15,10 0
    4 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 16,00 -0.7 m/s15,55 646
    5 Moniek Stijvers GACH GAC Hilver...m Vrouwen 16,25 -0.7 m/s14,81 622
    6 Aafke van Daalen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 17,49 -2.2 m/s--- 515
    6 Rebecca Hulshof De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 17,49 -0.3 m/s16,25 515
    8 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 17,98 -0.7 m/s15,99 0
    9 Katja Slangewal Altis Altis Vrouwen 18,03 -0.3 m/s16,05 0
    10 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 18,12 -0.3 m/s16,25 0
    11 Jasmijn Wierema Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 18,59 -0.3 m/s16,80 431
    12 Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 18,71 -2.2 m/s19,00 423
    13 Lotte Rothweiler KAV Holland KAV Holland Vrouwen 19,22 -0.3 m/s18,00 388
    14 Roma de Ruiter AV Hylas AV Hylas Vrouwen 21,04 -2.2 m/s--- 277

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 44,64 38,64 44,64 --- 815
    2 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 36,34 35,55 37,16 35,34 37,16 40,25 683
    3 Solin Isei Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 34,83 37,03 36,62 37,03 --- 681
    4 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 34,12 31,38 31,60 34,12 --- 626
    5 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 30,83 32,52 33,85 28,05 33,85 --- 621
    6 Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 30,46 27,67 32,17 32,17 --- 588
    7 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 31,01 30,15 31,01 --- 565
    8 Kirsten de Haan Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 30,50 28,48 30,50 --- 0
    9 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 29,20 29,80 29,80 --- 540
    10 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 19,38 29,53 27,39 28,32 29,53 --- 0
    11 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Vrouwen 26,97 27,28 25,30 27,28 --- 487
    12 Nienke Veerkamp KAV Holland KAV Holland Vrouwen 24,65 25,19 20,15 22,20 25,19 --- 441
    13 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 23,19 23,19 --- 0
    14 Denise Achterberg Altis Altis Vrouwen 18,03 18,97 18,05 18,97 --- 0
    15 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 16,32 14,35 16,32 16,28 0
    16 Djura Bakker DEM DEM Vrouwen 12,65 15,55 15,55 --- 199
    Ingrid van Dijk GACH GAC Hilver...m Vrouwen - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 11,89 X 11,88 X 11,89 10,50 712
    2 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11,48 11,21 11,79 11,83 11,83 --- 708
    3 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 10,90 9,77 10,36 11,11 11,11 --- 663
    4 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen X 9,24 10,46 10,80 10,80 --- 643
    5 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 9,23 10,76 9,71 10,49 10,76 10,50 0
    6 Solin Isei Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 10,76 10,33 X X 10,76 --- 640
    7 Miranda de Regt De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen X 9,21 10,44 10,26 10,44 --- 619
    8 Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 10,18 9,98 9,35 10,24 10,24 --- 606
    9 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 9,60 9,06 9,37 9,98 9,98 --- 588
    10 Romy Smith De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 8,82 9,98 X 8,86 9,98 --- 0
    11 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen X 9,81 9,13 9,94 9,94 --- 585
    12 Kirsten de Haan Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 9,49 8,36 9,08 9,68 9,68 --- 0
    13 Melinde Boland Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 9,00 9,25 9,09 9,26 9,26 --- 0
    14 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 8,60 8,81 8,82 8,46 8,82 --- 507
    15 Nienke Veerkamp KAV Holland KAV Holland Vrouwen 8,52 7,70 8,21 7,80 8,52 --- 0
    16 Denise Achterberg Altis Altis Vrouwen 6,99 6,64 6,46 7,01 7,01 --- 0
    17 Lisa Lensen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 5,34 6,87 6,51 6,60 6,87 --- 0
    18 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 6,18 6,49 X X 6,49 --- 325
    Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 1,65 --- 0
    2 Katja Slangewal Altis Altis Vrouwen 1,65 --- 883
    3 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,60 1,60 832
    3 Kristin Baas Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1,60 --- 832
    5 Moniek Stijvers GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,55 --- 779
    5 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,55 --- 779
    7 Lotte Rothweiler KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1,50 --- 726
    8 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,50 1,55 0
    9 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,45 --- 0
    10 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1,45 1,50 672
    11 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 1,45 --- 0
    12 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Vrouwen 1,45 --- 672
    12 Melinde Boland Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1,45 --- 672
    14 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1,40 --- 615
    15 Maaike Boon De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,40 --- 0
    16 Jetske van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1,30 1,50 0
    17 Djura Bakker DEM DEM Vrouwen 1,30 --- 484

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Patricia Krolis Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 11,59 11,65 - - 11,65 -2.7 m/s--- 830
    2 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 10,38 10,71 11,05 11,06 11,06 +0.4 m/s--- 764
    3 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 9,94 10,51 10,36 9,93 10,51 +1.0 m/s--- 701
    3 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 - 10,51 - - 10,51 -0.6 m/s--- 701
    5 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 Vrouwen 10,16 10,37 9,88 10,31 10,37 +1.4 m/s10,00 685
    6 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen 10,33 9,97 9,80 9,96 10,33 -0.9 m/s--- 680
    7 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 9,82 10,14 9,85 9,97 10,14 -0.2 m/s10,00 0
    8 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 10,14 9,65 9,69 9,72 10,14 +1.3 m/s--- 658
    9 Julia van Delft GACH GAC Hilver...m Vrouwen 9,47 X 9,64 9,98 9,98 +3.3 m/s--- 639
    10 Franka Hoogeboom AV Hylas AV Hylas Vrouwen 9,90 X 9,91 9,49 9,91 +1.4 m/s10,22 631
    11 Sanne Vermeij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 9,51 9,80 9,88 9,75 9,88 +0.5 m/s--- 627
    12 Romy Smith De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 9,83 9,47 9,36 9,76 9,83 -0.3 m/s--- 0
    13 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Vrouwen 9,79 9,60 - - 9,79 -1.0 m/s--- 0
    14 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 9,05 9,02 9,46 9,02 9,46 -1.2 m/s--- 0
    15 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 8,83 8,05 8,47 X 8,83 +2.8 m/s--- 498