Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 137
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Discus
    Discus 1
    Uitslagen
    11:00 Speer
    Speer 2
    Uitslagen
    11:30 100mH Uitslagen
    12:00 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    12:20 1500m Uitslagen
    13:10 Speer
    Speer 2
    Uitslagen
    13:10 Discus
    Discus 1
    Uitslagen
    13:30 100m Uitslagen
    14:10 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    14:10 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    15:10 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    15:25 400m Uitslagen
    15:30 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    16:00 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:35u
    Meisjes Junior B
    Discus - Discus 1
    1500m
    Speer - Speer 2
    Hoog - Hoog 1
    Kogel - Kogel 2

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m400m1500m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 Evi van Bladel ACW `66 1500m
    Kogel
    MJB 1500mMJB Kogel - groep 1 ACW `66 Meisjes -------- 994
    2 Hester Kleuskens ACW `66 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 2 ACW `66 Meisjes ------- 226
    3 Djaane Abdulrahman ACW `66 100m
    Discus
    MJB 100mMJB Discus - groep 1 ACW `66 Meisjes -------- 182
    4 Noortje van der Mast ACW `66 400m
    4x100m
    Speer
    MJB 400mMJB Speer - groep 2 ACW `66 Meisjes ------- 1006
    5 Ziggy Birker ACW `66 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB 100mHMJB Ver - groep 2 ACW `66 Meisjes ------- 379
    6 Lotje Birker ACW `66 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB 100mHMJB Hoog - groep 1 ACW `66 Meisjes ------- 824
    7 Laura Vluggen AV Caesar 100m
    4x100m
    MJB 100m AV Caesar Meisjes -------- 582
    8 Famke Paulussen AV Caesar 4x100m
    Hoog
    MJB Hoog - groep 1 AV Caesar Meisjes -------- 726
    9 Ankie Habets AV Caesar 4x100m
    Ver
    MJB Ver - groep 2 AV Caesar Meisjes -------- 447
    10 Anouk Wouters AV Caesar 4x100m
    Speer
    MJB Speer - groep 1 AV Caesar Meisjes -------- 572
    11 Eline Demandt AV Caesar 100m
    Ver
    MJB 100mMJB Ver - groep 1 AV Caesar Meisjes -------- 0
    12 Renee Koenigs AV Caesar 100mH
    Speer
    MJB 100mHMJB Speer - groep 2 AV Caesar Meisjes -------- 241
    13 Berbel Boymans AV Caesar 400m
    MJB 400m AV Caesar Meisjes --------- 579
    14 Manon Lutt AV Caesar Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 1MJB Kogel - groep 1 AV Caesar Meisjes -------- 574
    15 Robin Cuijpers AV Caesar Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 2 AV Caesar Meisjes -------- 466
    16 Kyra Koerts Swift 1500m
    MJB 1500m Swift Atle...k Meisjes --------- 0
    17 Liesje Knelissen Swift 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB 100mHMJB Ver - groep 1 Swift Atle...k Meisjes ------- 921
    18 Marlou Knijnenburg Swift 1500m
    Hoog
    Ver
    MJB 1500mMJB Hoog - groep 2MJB Ver - groep 2 Swift Atle...k Meisjes ------- 383
    19 Loes Donders Swift Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 1MJB Kogel - groep 1 Swift Atle...k Meisjes -------- 0
    20 Maud Waajen Swift 100m
    4x100m
    MJB 100m Swift Atle...k Meisjes -------- 0
    21 Sara Rey Swift 400m
    4x100m
    Speer
    MJB 400mMJB Speer - groep 1 Swift Atle...k Meisjes ------- 466
    22 Steffie Bosboom Swift 100mH
    Hoog
    MJB 100mHMJB Hoog - groep 1 Swift Atle...k Meisjes -------- 726
    23 Sabine Boonen Swift Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 2 Swift Atle...k Meisjes -------- 1031
    24 Emma Verhoeven Nijmegen 4x100m
    Speer
    Kogel
    MJB Speer - groep 1MJB Kogel - groep 2 Nijmegen A...k Meisjes ------- 751
    25 Hannah Wichern Nijmegen 100m
    4x100m
    Ver
    MJB 100mMJB Ver - groep 1 Nijmegen A...k Meisjes ------- 0
    26 Julie Jilissen Nijmegen 100m
    400m
    4x100m
    MJB 100mMJB 400m Nijmegen A...k Meisjes ------- 1057
    27 Nina Scholten Nijmegen 100mH
    Discus
    Ver
    MJB 100mHMJB Discus - groep 2MJB Ver - groep 2 Nijmegen A...k Meisjes ------- 928
    28 Roos Kobus Nijmegen 1500m
    4x100m
    Speer
    MJB 1500mMJB Speer - groep 2 Nijmegen A...k Meisjes ------- 672
    29 Anne Roosen GVAC 4x100m
    Discus
    Ver
    MJB Discus - groep 1MJB Ver - groep 1 GVAC Meisjes ------- 347
    30 Lara Frijters GVAC 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB 100mHMJB Ver - groep 2 GVAC Meisjes ------- 999
    31 Louise Beuk GVAC 4x100m
    Speer
    Hoog
    MJB Speer - groep 1MJB Hoog - groep 1 GVAC Meisjes ------- 915
    33 Sanne Verstappen GVAC 100m
    4x100m
    Kogel
    MJB 100mMJB Kogel - groep 1 GVAC Meisjes ------- 0
    34 Vera Frijters GVAC 400m
    1500m
    MJB 400mMJB 1500m GVAC Meisjes -------- 863
    35 Diede van ...r Vleuten GVAC 100m
    400m
    MJB 100mMJB 400m GVAC Meisjes -------- 247
    36 Janneke Bouten GVAC 1500m
    MJB 1500m GVAC Meisjes --------- 0
    44 Mabinty Bangura AV De Keien 4x100m
    Kogel
    Ver
    MJB Kogel - groep 1MJB Ver - groep 2 AV De Keien Meisjes ------- 284
    45 Fem Bongers AV De Keien 400m
    100mH
    4x100m
    MJB 400mMJB 100mH AV De Keien Meisjes ------- 1001
    46 Anne van den Broek AV De Keien 1500m
    MJB 1500m AV De Keien Meisjes --------- 368
    47 Marieke Derksen AV De Keien 1500m
    MJB 1500m AV De Keien Meisjes --------- 0
    48 Linda Dortmans AV De Keien Discus
    Hoog
    Ver
    MJB Discus - groep 1MJB Hoog - groep 1MJB Ver - groep 1 AV De Keien Meisjes ------- 0
    49 Lisa Galama AV De Keien 100m
    400m
    Speer
    MJB 100mMJB 400mMJB Speer - groep 2 AV De Keien Meisjes ------- 0
    50 Lisan Scholten AV De Keien 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB 100mHMJB Hoog - groep 2 AV De Keien Meisjes ------- 672
    51 Maare de Visser AV De Keien 100m
    4x100m
    Speer
    MJB 100mMJB Speer - groep 1 AV De Keien Meisjes ------- 831
    52 Maud van Hoorn AV De Keien Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 2 AV De Keien Meisjes -------- 1113
    71 Inge Schmit ATOP Speer
    Discus
    Kogel
    MJB Speer - groep 2MJB Discus - groep 1MJB Kogel - groep 1 AV Achille...p Meisjes ------- 0
    72 Lily Wigglesworth ATOP Speer
    Ver
    MJB Speer - groep 1MJB Ver - groep 2 AV Achille...p Meisjes -------- 916
    73 Veerle van...er Meulen ATOP 100mH
    Discus
    Kogel
    MJB 100mHMJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 2 AV Achille...p Meisjes ------- 2209
    74 Anne Huirne ATOP 100m
    MJB 100m AV Achille...p Meisjes --------- 0
    75 Bibi Ettema ATOP 1500m
    MJB 1500m AV Achille...p Meisjes --------- 154
    76 Myrthe Hamers ATOP 100m
    400m
    4x100m
    MJB 100mMJB 400m AV Achille...p Meisjes ------- 1202
    77 Melissa Uranka ATOP 400m
    4x100m
    MJB 400m AV Achille...p Meisjes -------- 0
    78 Alexandra Willemsen ATOP 4x100m
    Ver
    MJB Ver - groep 1 AV Achille...p Meisjes -------- 0
    79 Anke Mols ATOP Hoog
    MJB Hoog - groep 2 AV Achille...p Meisjes --------- 726
    80 Sterre Zambon ATOP 4x100m
    AV Achille...p Meisjes --------- 0
    82 Susan Bekkers AV Attila 4x100m
    Speer
    Ver
    MJB Speer - groep 1MJB Ver - groep 2 AV Attila Meisjes ------- 1221
    83 Sterre van... Boogaard AV Attila 400m
    1500m
    4x100m
    MJB 400mMJB 1500m AV Attila Meisjes ------- 951
    84 Anne Hoeke AV Attila 100m
    100mH
    Hoog
    MJB 100mMJB 100mHMJB Hoog - groep 2 AV Attila Meisjes ------- 1069
    85 Natasja van Beurden AV Attila Speer
    Discus
    Kogel
    MJB Speer - groep 2MJB Discus - groep 1MJB Kogel - groep 1 AV Attila Meisjes ------- 793
    86 Lonneke Westermann AV Attila 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB 100mHMJB Ver - groep 1 AV Attila Meisjes ------- 0
    87 Aukje Meeuwesen AV Attila 100m
    MJB 100m AV Attila Meisjes --------- 0
    89 Lotte de Graauw AV Attila 400m
    1500m
    MJB 400mMJB 1500m AV Attila Meisjes -------- 0
    91 Jolien Stuijk AV Attila 4x100m
    Hoog
    MJB Hoog - groep 1 AV Attila Meisjes -------- 672
    117 Kim Dekkers Scorpio 100m
    4x100m
    MJB 100m Scorpio Meisjes -------- 0
    118 Eva Nijdam Scorpio 400m
    Speer
    Hoog
    MJB 400mMJB Speer - groep 1MJB Hoog - groep 1 Scorpio Meisjes ------- 2188
    119 Jorine van Vught Scorpio 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB 100mHMJB Ver - groep 2 Scorpio Meisjes ------- 406
    120 Helena Pluimes Scorpio Discus
    Ver
    MJB Discus - groep 1MJB Ver - groep 1 Scorpio Meisjes -------- 0
    121 Tia Ackermans Scorpio 100mH
    Kogel
    Hoog
    MJB 100mHMJB Kogel - groep 2MJB Hoog - groep 2 Scorpio Meisjes ------- 600
    122 Merel Burm Scorpio 4x100m
    Speer
    MJB Speer - groep 2 Scorpio Meisjes -------- 0
    123 Sophie ter Braak Scorpio 100m
    4x100m
    MJB 100m Scorpio Meisjes -------- 336
    124 Janneke Pluimes Scorpio Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 1 Scorpio Meisjes -------- 1594
    125 Sofie Blankers Scorpio 1500m
    MJB 1500m Scorpio Meisjes --------- 497
    126 Bente de Jager Scorpio 400m
    MJB 400m Scorpio Meisjes --------- 0
    127 Naomi van de Wouw Scorpio 1500m
    MJB 1500m Scorpio Meisjes --------- 0
    130 Isa de Bruijn AV Marvel 100m
    Speer
    Kogel
    MJB 100mMJB Speer - groep 1MJB Kogel - groep 1 AV Marvel Meisjes ------- 1270
    131 Maud Aretz Swift 400m
    Speer
    MJB 400mMJB Speer - groep 2 Swift Atle...k Meisjes -------- 593
    132 Fenna van der Steen AV Marvel 1500m
    100mH
    Discus
    MJB 1500mMJB 100mHMJB Discus - groep 2 AV Marvel Meisjes ------- 1185
    133 Hanna Jaspers AV Marvel 400m
    Speer
    Kogel
    MJB 400mMJB Speer - groep 2MJB Kogel - groep 2 AV Marvel Meisjes ------- 387
    134 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel 100m
    Discus
    MJB 100mMJB Discus - groep 1 AV Marvel Meisjes -------- 0
    173 Evy Spierings PH 400m
    MJB 400m Prins Hend...k Meisjes --------- 0
    174 Sophie van Leeuwen PH 400m
    MJB 400m Prins Hend...k Meisjes --------- 631
    175 Maxime Beverwijk PH Speer
    Discus
    Kogel
    MJB Speer - groep 2MJB Discus - groep 1MJB Kogel - groep 2 Prins Hend...k Meisjes ------- 1861
    176 Babette Oerlemans PH Speer
    MJB Speer - groep 1 Prins Hend...k Meisjes --------- 0
    177 Anna Postema PH 100mH
    4x100m
    MJB 100mH Prins Hend...k Meisjes -------- 841
    178 Djim van den Berg PH 4x100m
    Ver
    MJB Ver - groep 2 Prins Hend...k Meisjes -------- 608
    179 Emmy van den Berg PH 1500m
    MJB 1500m Prins Hend...k Meisjes --------- 734
    180 Fleur van Haaren PH 100m
    4x100m
    MJB 100m Prins Hend...k Meisjes -------- 673
    181 Sophie Crawford PH 100m
    MJB 100m Prins Hend...k Meisjes --------- 0
    182 Lotte Houtman PH Hoog
    MJB Hoog - groep 1 Prins Hend...k Meisjes --------- 0
    183 Elise Jocaille PH 4x100m
    Hoog
    MJB Hoog - groep 2 Prins Hend...k Meisjes -------- 832
    214 Caitlin Hibbs HAC 100m
    400m
    100mH
    MJB 100mMJB 400mMJB 100mH HAC Meisjes ------- 912
    216 Isa Stommels HAC 100mH
    Kogel
    Hoog
    MJB 100mHMJB Kogel - groep 2MJB Hoog - groep 1 HAC Meisjes ------- 1974
    217 Lisa Cornelissen HAC 100m
    Speer
    Ver
    MJB 100mMJB Speer - groep 1MJB Ver - groep 1 HAC Meisjes ------- 0
    218 Karlijn de Jong HAC 1500m
    Speer
    Discus
    MJB 1500mMJB Speer - groep 2MJB Discus - groep 1 HAC Meisjes ------- 1091
    219 Laura Mierlo HAC Hoog
    Ver
    MJB Hoog - groep 2MJB Ver - groep 2 HAC Meisjes -------- 433
    226 Sarah Kortland Typhoon 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB 100mHMJB Hoog - groep 1 Typhoon Meisjes ------- 1536
    227 Nina den Haan Typhoon 100m
    100mH
    4x100m
    MJB 100mMJB 100mH Typhoon Meisjes ------- 335
    228 Angeliki Nastou Typhoon Discus
    Kogel
    Ver
    MJB Discus - groep 1MJB Kogel - groep 2MJB Ver - groep 2 Typhoon Meisjes ------- 1082
    229 Laura de With Typhoon 100m
    4x100m
    Speer
    MJB 100mMJB Speer - groep 2 Typhoon Meisjes ------- 399
    230 Anne-Wil Kroon Typhoon 400m
    4x100m
    Ver
    MJB 400mMJB Ver - groep 1 Typhoon Meisjes ------- 623
    231 Isa Buddingh Typhoon 1500m
    MJB 1500m Typhoon Meisjes --------- 213
    232 Femke Alessie GVAC Discus
    Kogel
    MJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 2 GVAC Meisjes -------- 294
    242 Fleur van der Linden AV Sprint Discus
    Hoog
    Ver
    MJB Discus - groep 1MJB Hoog - groep 2MJB Ver - groep 1 AV Sprint Meisjes ------- 1422
    243 Pleun Hutten AV Sprint 400m
    100mH
    Speer
    MJB 400mMJB 100mHMJB Speer - groep 2 AV Sprint Meisjes ------- 2145
    244 Eline Rijzenga AV Sprint 100m
    4x100m
    Ver
    MJB 100mMJB Ver - groep 2 AV Sprint Meisjes ------- 0
    245 Tessa Smits AV Sprint 100mH
    4x100m
    Kogel
    MJB 100mHMJB Kogel - groep 1 AV Sprint Meisjes ------- 606
    247 Hanna Kloek AV Sprint 1500m
    MJB 1500m AV Sprint Meisjes --------- 498
    248 Anniek Bloemers AV Sprint Speer
    Discus
    MJB Speer - groep 1MJB Discus - groep 2 AV Sprint Meisjes -------- 335
    249 Zoë Meyer AV Sprint 100m
    4x100m
    Kogel
    MJB 100mMJB Kogel - groep 2 AV Sprint Meisjes ------- 676
    251 Julie van de Wal Swift 100m
    4x100m
    MJB 100m Swift Atle...k Meisjes -------- 586
    253 Amber de Bruijn AV Wijchen 100mH
    Speer
    Discus
    MJB 100mHMJB Speer - groep 2MJB Discus - groep 1 AV Wijchen...es Team 1 ------- 1415
    254 Anne Sengers AV Wijchen 100m
    Speer
    Discus
    MJB 100mMJB Speer - groep 1MJB Discus - groep 2 AV Wijchen...es Team 2 ------- 0
    255 Diede Gerdsen AV Wijchen 100m
    400m
    4x100m
    MJB 100mMJB 400m AV Wijchen...es Team 1 ------- 1357
    256 Eline Willems AV Wijchen 100m
    Hoog
    Ver
    MJB 100mMJB Hoog - groep 2MJB Ver - groep 2 AV Wijchen...es Team 2 ------- 802
    257 Emma van de Casteel AV Wijchen Kogel
    Hoog
    Ver
    MJB Kogel - groep 1MJB Hoog - groep 1MJB Ver - groep 1 AV Wijchen...es Team 1 ------- 423
    258 Famke Verstraatten AV Wijchen Speer
    Discus
    Kogel
    MJB Speer - groep 2MJB Discus - groep 1MJB Kogel - groep 1 AV Wijchen...es Team 2 ------- 1087
    259 Fleur Lohman AV Wijchen Ver
    MJB Ver - groep 1 AV Wijchen...es Team 2 --------- 512
    260 Fleur van de Loop AV Wijchen 4x100m
    Discus
    Ver
    MJB Discus - groep 2MJB Ver - groep 2 AV Wijchen...es Team 1 ------- 0
    261 Kim Peters AV Wijchen 100m
    4x100m
    Kogel
    MJB 100mMJB Kogel - groep 2 AV Wijchen...es Team 1 ------- 467
    262 Vera Trieling AV Wijchen 1500m
    4x100m
    Hoog
    MJB 1500mMJB Hoog - groep 2 AV Wijchen...es Team 1 ------- 941
    263 Fleur Visser AV Unitas 100mH
    Discus
    Kogel
    MJB 100mHMJB Discus - groep 2MJB Kogel - groep 1 AV Unitas Meisjes ------- 1820
    265 Maeve Zuijlen AV Unitas 100m
    400m
    4x100m
    MJB 100mMJB 400m AV Unitas Meisjes ------- 0
    266 Amy Brendel AV Unitas Speer
    Hoog
    MJB Speer - groep 1MJB Hoog - groep 1 AV Unitas Meisjes -------- 330
    267 Anouk Rensink AV Unitas 100m
    100mH
    4x100m
    MJB 100mMJB 100mH AV Unitas Meisjes ------- 715
    268 Danique Henkens AV Unitas 4x100m
    AV Unitas Meisjes --------- 0
    269 Laurien Theunissen AV Unitas 4x100m
    Hoog
    Ver
    MJB Hoog - groep 2MJB Ver - groep 1 AV Unitas Meisjes ------- 1240
    277 Esmee Ernes AV Unitas 1500m
    MJB 1500m AV Unitas Meisjes --------- 615
    278 Anouk Schonewille AV Unitas 400m
    MJB 400m AV Unitas Meisjes --------- 703
    290 Demi van d...ildenberg Eindhoven 100m
    4x100m
    MJB 100m Eindhoven ...k Meisjes -------- 759
    291 Femke van Moorsel Eindhoven 4x100m
    Eindhoven ...k Meisjes --------- 0
    292 Silke Peeters Eindhoven 400m
    Speer
    Hoog
    MJB 400mMJB Speer - groep 1MJB Hoog - groep 1 Eindhoven ...k Meisjes ------- 1250
    293 Linde Derksen Eindhoven 400m
    MJB 400m Eindhoven ...k Meisjes --------- 592
    294 Romy Samsi Eindhoven 1500m
    MJB 1500m Eindhoven ...k Meisjes --------- 488
    295 Eefje van Moorsel Eindhoven 100mH
    4x100m
    Speer
    MJB 100mHMJB Speer - groep 2 Eindhoven ...k Meisjes ------- 566
    296 Fay Kitzen Eindhoven 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB 100mHMJB Ver - groep 2 Eindhoven ...k Meisjes ------- 428
    297 Lotte Gommers Eindhoven Hoog
    MJB Hoog - groep 2 Eindhoven ...k Meisjes --------- 0
    298 Anke Jeucken Eindhoven Kogel
    Ver
    MJB Kogel - groep 1MJB Ver - groep 1 Eindhoven ...k Meisjes -------- 347
    301 Britt Marijnissen AV Sprint 400m
    4x100m
    Hoog
    MJB 400mMJB Hoog - groep 1 AV Sprint Meisjes ------- 0

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 6
    AV Achilles Top ATOP 10
    AV Attila ATTL 8
    AV Caesar CAES 9
    AV De Keien KEIN 9
    AV Marvel MRVL 4
    AV Sprint SPRN 8
    AV Unitas UNTS 8
    AV Wijchen WYCH 10
    Eindhoven Atletiek EHAT 9
    GVAC GVAC 8
    HAC HAC 5
    Nijmegen Atletiek NYMG 5
    Prins Hendrik PH 11
    Scorpio SCRP 11
    Swift Atletiek SWFT 10
    Typhoon TPHN 6
    Competitiestand Meisjes Junioren B
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik Meisjes Prins Hendrik - MJB
    Begeleider: Jos van Schijndel
    Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
    11 6908
    2 AV Unitas Meisjes AV Unitas - MJB
    Begeleider: Robbert Lommelen
    8 6155
    3 Scorpio Meisjes Scorpio - MJB
    Begeleider: Janneke Visser
    Jurylid: Esther Nijdam van Nieuwburg
    11 5994
    4 AV Achilles Top Meisjes AV Achilles Top - MJB
    Begeleider: Chantal van der Meulen
    Jurylid: Suzan Schmit hoogspringen
    10 5770
    5 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJB
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: Tanja Rijzenga (60), voorkeur voor hoog of ver
    8 5682
    6 Swift Atletiek Meisjes Swift Atletiek - MJB
    Begeleider: Guido Klaassen
    10 5322
    7 AV Attila Meisjes AV Attila - MJB
    Begeleider: Arnoud van de Boel
    Jurylid: Peter Westermann
    8 5227
    8 AV Wijchen Meisjes Team 1 AV Wijchen - MJB
    Begeleider: Robin Scholten
    6 5180
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes Eindhoven Atletiek - MJB
    Begeleider: Jonathan Zammit
    9 5097
    10 AV De Keien Meisjes AV De Keien - MJB
    Begeleider: Geert Verhamme
    9 4824
    11 AV Caesar Meisjes AV Caesar - MJB
    Begeleider: Frans Pepels
    Jurylid: Raoul Kuijpers
    9 4750
    12 Typhoon Meisjes Typhoon - MJB
    Begeleider: Betty de Boon
    Jurylid: Ton smits
    6 4713
    13 HAC Meisjes HAC - MJB
    Begeleider: A.Schrama
    5 4410
    14 GVAC Meisjes GVAC - MJB
    Begeleider: Jurgen Alessie
    Jurylid: Jaap van der Lugt
    8 4029
    15 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJB
    Begeleider: Eddy Stadwijk
    6 4026
    16 Nijmegen Atletiek Meisjes Nijmegen Atletiek - MJB
    Begeleider: Ton Verhoeven
    Jurylid: Patricia Heijmen (geen ervaring)
    5 3889
    17 AV Marvel Meisjes AV Marvel - MJB
    Begeleider: Henk van de Langenberg
    Jurylid: Arjan de Bruijn
    4 2842
    18 AV Wijchen Meisjes Team 2 AV Wijchen - MJB
    Begeleider: Merel Kramer
    4 2401
    19 AV Weert Meisjes AV Weert - MJB 0 0
    19 Lopersgroep Deurne Meisjes Lopersgroep Deurne - MJB 0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Demi van d...ildenberg Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 12,56 -0.1 m/s12,61 759
    2 Anouk Rensink AV Unitas AV Unitas Meisjes 12,79 -0.1 m/s12,95 715
    3 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,00 -0.1 m/s13,05 676
    4 Fleur van Haaren PH Prins Hend...k Meisjes 13,02 -0.1 m/s12,88 673
    5 Maeve Zuijlen AV Unitas AV Unitas Meisjes 13,13 -0.1 m/s13,24 0
    6 Diede Gerdsen AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 13,23 -0.1 m/s13,00 635
    7 Myrthe Hamers ATOP AV Achille...p Meisjes 13,45 -0.1 m/s13,64 597
    8 Julie van de Wal Swift Swift Atle...k Meisjes 13,52 -1.3 m/s14,00 586
    9 Laura Vluggen AV Caesar AV Caesar Meisjes 13,54 -0.6 m/s--- 582
    10 Maud Waajen Swift Swift Atle...k Meisjes 13,68 -1.3 m/s13,78 0
    11 Anne Hoeke AV Attila AV Attila Meisjes 13,76 -0.6 m/s--- 546
    12 Kim Peters AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 14,17 -0.3 m/s--- 0
    13 Maare de Visser AV De Keien AV De Keien Meisjes 14,30 -1.3 m/s14,30 462
    14 Eline Rijzenga AV Sprint AV Sprint Meisjes 14,31 -1.3 m/s14,11 0
    15 Caitlin Hibbs HAC HAC Meisjes 14,42 -1.3 m/s14,24 444
    16 Isa de Bruijn AV Marvel AV Marvel Meisjes 14,66 -0.3 m/s--- 409
    17 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel AV Marvel Meisjes 14,71 -0.3 m/s--- 0
    18 Julie Jilissen Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 14,76 -0.7 m/s14,69 395
    19 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila Meisjes 14,77 -0.7 m/s15,09 0
    20 Eline Willems AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 14,83 -0.3 m/s--- 385
    21 Sophie Crawford PH Prins Hend...k Meisjes 15,01 -1.3 m/s13,70 0
    22 Hannah Wichern Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 15,05 -0.7 m/s15,13 0
    23 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio Meisjes 15,19 -0.6 m/s--- 336
    24 Nina den Haan Typhoon Typhoon Meisjes 15,20 -0.7 m/s15,00 335
    25 Laura de With Typhoon Typhoon Meisjes 15,26 -0.3 m/s--- 0
    26 Eline Demandt AV Caesar AV Caesar Meisjes 15,59 -0.6 m/s--- 0
    27 Kim Dekkers Scorpio Scorpio Meisjes 15,84 -0.7 m/s15,10 0
    28 Diede van ...r Vleuten GVAC GVAC Meisjes 15,89 -0.7 m/s18,00 247
    29 Anne Huirne ATOP AV Achille...p Meisjes 16,13 -1.3 m/s14,19 0
    30 Lisa Galama AV De Keien AV De Keien Meisjes 16,42 -0.6 m/s--- 0
    31 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 16,45 -0.6 m/s--- 182
    32 Lisa Cornelissen HAC HAC Meisjes 16,50 -0.7 m/s16,41 0
    33 Sanne Verstappen GVAC GVAC Meisjes 18,25 -0.3 m/s18,24 0
    Anne Sengers AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio Meisjes 1:00,90 1:02,45 749
    2 Diede Gerdsen AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 1:01,81 1:01,00 722
    3 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint Meisjes 1:02,17 59,53 712
    4 Anouk Schonewille AV Unitas AV Unitas Meisjes 1:02,49 --- 703
    5 Julie Jilissen Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 1:03,95 1:03,80 662
    6 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint Meisjes 1:04,15 1:05,13 0
    7 Bente de Jager Scorpio Scorpio Meisjes 1:04,76 --- 0
    8 Sophie van Leeuwen PH Prins Hend...k Meisjes 1:05,09 1:02,00 631
    9 Anne-Wil Kroon Typhoon Typhoon Meisjes 1:05,42 1:05,00 623
    10 Myrthe Hamers ATOP AV Achille...p Meisjes 1:06,10 1:05,35 605
    11 Maud Aretz Swift Swift Atle...k Meisjes 1:06,56 1:07,58 593
    12 Linde Derksen Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 1:06,61 1:05,80 592
    13 Berbel Boymans AV Caesar AV Caesar Meisjes 1:07,15 1:02,40 579
    14 Evy Spierings PH Prins Hend...k Meisjes 1:07,58 1:05,00 0
    15 Melissa Uranka ATOP AV Achille...p Meisjes 1:07,74 --- 0
    16 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 1:08,24 --- 552
    17 Sterre van... Boogaard AV Attila AV Attila Meisjes 1:08,91 --- 536
    18 Sara Rey Swift Swift Atle...k Meisjes 1:09,31 1:07,82 0
    19 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 1:09,97 1:06,00 512
    20 Caitlin Hibbs HAC HAC Meisjes 1:11,92 1:15,00 468
    21 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila Meisjes 1:13,33 --- 0
    22 Vera Frijters GVAC GVAC Meisjes 1:13,80 1:20,00 429
    23 Diede van ...r Vleuten GVAC GVAC Meisjes 1:15,25 1:30,00 0
    24 Hanna Jaspers AV Marvel AV Marvel Meisjes 1:15,88 --- 387
    25 Lisa Galama AV De Keien AV De Keien Meisjes 1:24,71 --- 0
    Maeve Zuijlen AV Unitas AV Unitas Meisjes DNS 1:03,13 0
    Silke Peeters Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes DNS 58,90 0

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Emmy van den Berg PH Prins Hend...k Meisjes 4:51,01 5:05,00 734
    2 Roos Kobus Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 5:00,61 4:57,00 672
    3 Esmee Ernes AV Unitas AV Unitas Meisjes 5:10,25 --- 615
    4 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 Meisjes 5:13,14 --- 598
    5 Hanna Kloek AV Sprint AV Sprint Meisjes 5:31,85 5:25,54 498
    6 Sofie Blankers Scorpio Scorpio Meisjes 5:31,98 5:45,00 497
    7 Romy Samsi Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 5:33,90 5:20,00 488
    8 Vera Trieling AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 5:40,16 --- 457
    9 Vera Frijters GVAC GVAC Meisjes 5:44,88 5:45,00 434
    10 Sterre van... Boogaard AV Attila AV Attila Meisjes 5:48,99 --- 415
    11 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila Meisjes 5:52,48 --- 0
    12 Fenna van der Steen AV Marvel AV Marvel Meisjes 5:54,22 --- 392
    13 Marlou Knijnenburg Swift Swift Atle...k Meisjes 5:56,24 5:40,00 383
    14 Kyra Koerts Swift Swift Atle...k Meisjes 5:56,47 5:40,00 0
    15 Janneke Bouten GVAC GVAC Meisjes 5:58,36 5:35,00 0
    16 Anne van den Broek AV De Keien AV De Keien Meisjes 5:59,67 --- 368
    17 Naomi van de Wouw Scorpio Scorpio Meisjes 6:00,31 5:59,00 0
    18 Karlijn de Jong HAC HAC Meisjes 6:18,74 --- 290
    19 Marieke Derksen AV De Keien AV De Keien Meisjes 6:19,88 --- 0
    20 Isa Buddingh Typhoon Typhoon Meisjes 6:39,59 --- 213
    21 Bibi Ettema ATOP AV Achille...p Meisjes 6:57,33 --- 154

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anna Postema PH Prins Hend...k Meisjes 14,20 +0.3 m/s14,29 841
    2 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Meisjes 14,46 +0.5 m/s17,00 810
    3 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint Meisjes 15,31 +0.3 m/s15,45 715
    4 Tessa Smits AV Sprint AV Sprint Meisjes 15,37 +0.3 m/s15,81 0
    5 Veerle van...er Meulen ATOP AV Achille...p Meisjes 15,46 +0.3 m/s15,73 700
    6 Isa Stommels HAC HAC Meisjes 16,41 +0.5 m/s16,95 607
    7 Tia Ackermans Scorpio Scorpio Meisjes 16,49 +0.5 m/s17,61 600
    8 Eefje van Moorsel Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 16,88 +0.3 m/s16,14 566
    9 Fleur Visser AV Unitas AV Unitas Meisjes 16,92 +0.3 m/s16,24 562
    10 Anne Hoeke AV Attila AV Attila Meisjes 17,39 +0.5 m/s18,00 523
    11 Lara Frijters GVAC GVAC Meisjes 17,61 +0.5 m/s18,20 505
    12 Fay Kitzen Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 17,63 +0.5 m/s17,76 0
    13 Amber de Bruijn AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 17,66 +0.1 m/s--- 501
    14 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 17,81 +0.5 m/s17,80 489
    15 Fenna van der Steen AV Marvel AV Marvel Meisjes 18,42 +0.7 m/s--- 443
    16 Liesje Knelissen Swift Swift Atle...k Meisjes 18,47 +0.1 m/s19,20 440
    17 Steffie Bosboom Swift Swift Atle...k Meisjes 18,60 +0.1 m/s19,41 0
    18 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila Meisjes 18,73 +0.1 m/s18,86 0
    19 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 18,94 +0.7 m/s--- 407
    20 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 18,94 +0.7 m/s--- 0
    21 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 19,62 +0.7 m/s--- 0
    22 Nina Scholten Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 19,72 +0.1 m/s20,02 355
    23 Jorine van Vught Scorpio Scorpio Meisjes 19,81 +0.7 m/s--- 0
    24 Nina den Haan Typhoon Typhoon Meisjes 21,17 +0.1 m/s20,00 0
    25 Renee Koenigs AV Caesar AV Caesar Meisjes 21,70 +0.7 m/s--- 241
    Anouk Rensink AV Unitas AV Unitas Meisjes DNS 16,52 0
    Caitlin Hibbs HAC HAC Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
    4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
    6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
    6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
    8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
    9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
    10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
    11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
    12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
    13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
    14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
    15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
    15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
    15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint Meisjes 36,96 --- 718
    2 Eva Nijdam Scorpio Scorpio Meisjes 36,70 36,97 713
    3 Susan Bekkers AV Attila AV Attila Meisjes 35,02 42,09 686
    4 Maxime Beverwijk PH Prins Hend...k Meisjes 31,18 --- 620
    5 Babette Oerlemans PH Prins Hend...k Meisjes 31,04 --- 0
    6 Anouk Wouters AV Caesar AV Caesar Meisjes 28,53 --- 572
    7 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila Meisjes 28,01 --- 0
    8 Amber de Bruijn AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 24,90 --- 503
    9 Louise Beuk GVAC GVAC Meisjes 24,69 21,77 498
    10 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 23,32 --- 471
    11 Renee Koenigs AV Caesar AV Caesar Meisjes 23,18 --- 0
    12 Sara Rey Swift Swift Atle...k Meisjes 23,09 26,55 466
    13 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint Meisjes 22,75 --- 0
    14 Karlijn de Jong HAC HAC Meisjes 22,75 --- 459
    15 Eefje van Moorsel Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 22,60 --- 0
    16 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 22,50 --- 454
    17 Merel Burm Scorpio Scorpio Meisjes 21,54 --- 0
    18 Isa de Bruijn AV Marvel AV Marvel Meisjes 20,00 22,08 400
    19 Laura de With Typhoon Typhoon Meisjes 19,95 --- 399
    20 Famke Verstraatten AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 19,89 --- 398
    21 Emma Verhoeven Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 19,73 20,00 394
    22 Hanna Jaspers AV Marvel AV Marvel Meisjes 18,66 --- 0
    23 Maare de Visser AV De Keien AV De Keien Meisjes 18,62 20,00 369
    24 Roos Kobus Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 18,22 19,00 0
    25 Lily Wigglesworth ATOP AV Achille...p Meisjes 18,20 19,67 360
    26 Anne Sengers AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 17,79 --- 0
    27 Amy Brendel AV Unitas AV Unitas Meisjes 16,94 26,12 330
    28 Maud Aretz Swift Swift Atle...k Meisjes 16,44 --- 0
    29 Lisa Galama AV De Keien AV De Keien Meisjes 16,38 --- 0
    30 Lisa Cornelissen HAC HAC Meisjes 15,10 --- 0
    31 Inge Schmit ATOP AV Achille...p Meisjes 11,80 13,82 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Veerle van...er Meulen ATOP AV Achille...p Meisjes 44,02 41,09 804
    2 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio Meisjes 43,24 --- 791
    3 Fleur Visser AV Unitas AV Unitas Meisjes 33,68 --- 618
    4 Helena Pluimes Scorpio Scorpio Meisjes 29,09 --- 0
    5 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 27,36 32,40 489
    6 Maxime Beverwijk PH Prins Hend...k Meisjes 27,12 --- 484
    7 Robin Cuijpers AV Caesar AV Caesar Meisjes 26,29 --- 466
    8 Sabine Boonen Swift Swift Atle...k Meisjes 26,25 26,22 465
    9 Manon Lutt AV Caesar AV Caesar Meisjes 24,78 --- 0
    10 Amber de Bruijn AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 23,86 --- 411
    11 Inge Schmit ATOP AV Achille...p Meisjes 21,57 23,33 0
    12 Fenna van der Steen AV Marvel AV Marvel Meisjes 21,27 19,86 350
    13 Anne Roosen GVAC GVAC Meisjes 21,16 19,45 347
    14 Karlijn de Jong HAC HAC Meisjes 20,97 --- 342
    15 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint Meisjes 20,66 --- 335
    16 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila Meisjes 20,59 --- 333
    17 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel AV Marvel Meisjes 20,41 16,43 0
    18 Fleur van de Loop AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 19,04 --- 0
    19 Famke Verstraatten AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 18,56 --- 281
    20 Fleur van der Linden AV Sprint AV Sprint Meisjes 18,47 --- 0
    21 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon Meisjes 18,03 --- 268
    22 Anne Sengers AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 17,97 --- 0
    23 Loes Donders Swift Swift Atle...k Meisjes 17,50 18,04 0
    24 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 16,51 --- 226
    25 Nina Scholten Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 15,27 13,49 191
    26 Linda Dortmans AV De Keien AV De Keien Meisjes 14,74 --- 0
    27 Femke Alessie GVAC GVAC Meisjes 14,03 15,70 0
    28 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 13,57 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio Meisjes 13,40 --- 803
    2 Maxime Beverwijk PH Prins Hend...k Meisjes 12,62 --- 757
    3 Veerle van...er Meulen ATOP AV Achille...p Meisjes 11,77 12,51 705
    4 Isa Stommels HAC HAC Meisjes 10,78 --- 641
    5 Fleur Visser AV Unitas AV Unitas Meisjes 10,76 --- 640
    6 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 10,52 10,40 624
    7 Mabinty Bangura AV De Keien AV De Keien Meisjes 10,42 11,00 0
    8 Tessa Smits AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,25 --- 606
    9 Manon Lutt AV Caesar AV Caesar Meisjes 9,78 --- 574
    10 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 9,66 --- 0
    11 Sabine Boonen Swift Swift Atle...k Meisjes 9,66 10,35 566
    12 Robin Cuijpers AV Caesar AV Caesar Meisjes 9,35 --- 0
    13 Inge Schmit ATOP AV Achille...p Meisjes 8,83 9,08 0
    14 Kim Peters AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 8,28 --- 467
    15 Isa de Bruijn AV Marvel AV Marvel Meisjes 8,20 8,33 461
    16 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila Meisjes 8,18 --- 460
    17 Famke Verstraatten AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 7,51 --- 408
    18 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 Meisjes 7,35 --- 396
    19 Hanna Jaspers AV Marvel AV Marvel Meisjes 7,27 --- 0
    20 Emma van de Casteel AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 7,17 --- 0
    21 Loes Donders Swift Swift Atle...k Meisjes 7,12 8,23 0
    22 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon Meisjes 7,03 --- 370
    23 Emma Verhoeven Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 6,87 7,00 357
    24 Anke Jeucken Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 6,75 --- 347
    25 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 6,74 --- 0
    26 Femke Alessie GVAC GVAC Meisjes 6,12 6,90 294
    27 Sanne Verstappen GVAC GVAC Meisjes 5,97 5,82 0
    Tia Ackermans Scorpio Scorpio Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Elise Jocaille PH Prins Hend...k Meisjes 1,60 --- 832
    2 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 1,55 --- 779
    3 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Meisjes 1,50 --- 726
    3 Anke Mols ATOP AV Achille...p Meisjes 1,50 1,50 726
    3 Famke Paulussen AV Caesar AV Caesar Meisjes 1,50 --- 726
    3 Fleur van der Linden AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,50 --- 726
    3 Isa Stommels HAC HAC Meisjes 1,50 --- 726
    3 Eva Nijdam Scorpio Scorpio Meisjes 1,50 1,55 726
    9 Marlou Knijnenburg Swift Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55 0
    10 Steffie Bosboom Swift Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55 726
    11 Anne Hoeke AV Attila AV Attila Meisjes 1,45 1,50 0
    12 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila Meisjes 1,45 1,60 672
    12 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,45 1,50 672
    12 Laurien Theunissen AV Unitas AV Unitas Meisjes 1,45 --- 672
    15 Lotte Houtman PH Prins Hend...k Meisjes 1,45 --- 0
    16 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,40 --- 0
    16 Amy Brendel AV Unitas AV Unitas Meisjes 1,40 1,50 0
    16 Lotte Gommers Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 1,40 --- 0
    19 Laura Mierlo HAC HAC Meisjes 1,30 --- 0
    20 Vera Trieling AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 1,30 --- 484
    21 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 1,25 --- 417
    21 Louise Beuk GVAC GVAC Meisjes 1,25 1,35 417
    21 Eline Willems AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 1,25 --- 417
    24 Linda Dortmans AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,10 1,25 0
    24 Emma van de Casteel AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 1,10 --- 0
    Tia Ackermans Scorpio Scorpio Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Fleur van der Linden AV Sprint AV Sprint Meisjes 5,08 +0.1 m/s--- 696
    2 Djim van den Berg PH Prins Hend...k Meisjes 4,72 +0.5 m/s--- 608
    3 Laurien Theunissen AV Unitas AV Unitas Meisjes 4,56 -0.8 m/s--- 568
    4 Lily Wigglesworth ATOP AV Achille...p Meisjes 4,51 +0.0 m/s4,63 556
    5 Susan Bekkers AV Attila AV Attila Meisjes 4,43 +1.0 m/s4,92 535
    6 Fleur Lohman AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 4,34 -0.4 m/s--- 512
    7 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila Meisjes 4,29 -0.1 m/s--- 0
    8 Lara Frijters GVAC GVAC Meisjes 4,27 -0.3 m/s4,32 494
    9 Liesje Knelissen Swift Swift Atle...k Meisjes 4,22 +0.4 m/s4,84 481
    10 Marlou Knijnenburg Swift Swift Atle...k Meisjes 4,19 +0.4 m/s4,60 0
    11 Eline Rijzenga AV Sprint AV Sprint Meisjes 4,10 -0.2 m/s--- 0
    12 Ankie Habets AV Caesar AV Caesar Meisjes 4,09 +0.0 m/s--- 447
    13 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon Meisjes 4,08 +0.0 m/s--- 444
    14 Anne-Wil Kroon Typhoon Typhoon Meisjes 4,04 +0.4 m/s--- 0
    15 Laura Mierlo HAC HAC Meisjes 4,04 -0.1 m/s--- 433
    16 Fay Kitzen Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 4,02 +0.0 m/s--- 428
    17 Emma van de Casteel AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 4,00 +0.1 m/s--- 423
    18 Alexandra Willemsen ATOP AV Achille...p Meisjes 3,99 +0.4 m/s--- 0
    19 Anne Roosen GVAC GVAC Meisjes 3,97 -0.9 m/s4,26 0
    20 Fleur van de Loop AV Wijchen AV Wijchen...es Team 1 3,95 +0.3 m/s--- 0
    21 Jorine van Vught Scorpio Scorpio Meisjes 3,94 -0.1 m/s--- 406
    22 Helena Pluimes Scorpio Scorpio Meisjes 3,93 +0.2 m/s--- 0
    23 Nina Scholten Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 3,85 +0.0 m/s4,00 382
    24 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 3,84 +0.7 m/s--- 379
    25 Eline Demandt AV Caesar AV Caesar Meisjes 3,71 -0.6 m/s--- 0
    26 Eline Willems AV Wijchen AV Wijchen...es Team 2 3,57 +0.7 m/s--- 0
    27 Anke Jeucken Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 3,56 +0.7 m/s--- 0
    28 Mabinty Bangura AV De Keien AV De Keien Meisjes 3,50 -0.4 m/s--- 284
    29 Hannah Wichern Nijmegen Nijmegen A...k Meisjes 3,45 -0.5 m/s4,00 0
    30 Lisa Cornelissen HAC HAC Meisjes 3,35 -1.2 m/s--- 0
    31 Linda Dortmans AV De Keien AV De Keien Meisjes 3,03 +0.6 m/s--- 0