Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 145
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 110 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 700 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 5 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m400m1500m110mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogPolshoogVerTeam punten
    37 Rens Hoogendorp GVAC 400m
    4x100m
    Hoog
    JJB 400mJJB Hoog - groep 1 GVAC Jongens -------- 1005
    38 Jochem van Duren GVAC 100m
    4x100m
    Ver
    JJB 100mJJB Ver - groep 2 GVAC Jongens -------- 0
    39 Gijs Knoester GVAC Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer - groep 1JJB Discus - groep 2JJB Kogel - groep 2 GVAC Jongens -------- 695
    40 Bjorn Schats GVAC 100m
    110mH
    4x100m
    JJB 100mJJB 110mH GVAC Jongens -------- 1164
    41 David van der Lugt GVAC 4x100m
    Ver
    JJB Ver - groep 1 GVAC Jongens --------- 439
    42 Nick van der Zanden GVAC Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer - groep 2JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 GVAC Jongens -------- 0
    43 Juul Knoester GVAC 400m
    1500m
    JJB 400mJJB 1500m GVAC Jongens --------- 594
    54 Tom Bierings AV Spiridon 1500m
    110mH
    4x100m
    JJB 1500mJJB 110mH AV Spiridon Jongens -------- 892
    55 Yannick va...iddelkoop AV Spiridon 400m
    110mH
    4x100m
    JJB 400mJJB 110mH AV Spiridon Jongens -------- 280
    56 Bodhy Wijnings AV Spiridon Speer
    Discus
    JJB Speer - groep 2JJB Discus - groep 2 AV Spiridon Jongens --------- 1166
    57 Yvar Jansen AV De Keien 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB Speer - groep 1JJB Kogel - groep 2 AV De Keien Jongens -------- 519
    58 Gijs Wolters AV De Keien 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB Discus - groep 2JJB Kogel - groep 1 AV De Keien Jongens -------- 1186
    60 Aron Koning AV De Keien 100m
    1500m
    4x100m
    JJB 100mJJB 1500m AV De Keien Jongens -------- 1115
    61 Tijmen Roegies AV De Keien 400m
    JJB 400m AV De Keien Jongens ---------- 0
    62 Marvin Gooiker AV Spiridon Kogel
    Hoog
    Polshoog
    JJB Kogel - groep 2JJB Hoog - groep 2JJB Polshoog AV Spiridon Jongens -------- 957
    63 Jasper van der Aa AV De Keien 1500m
    JJB 1500m AV De Keien Jongens ---------- 0
    64 Taro Swart AV Spiridon Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 AV Spiridon Jongens --------- 0
    65 Kane van Zutphen AV De Keien 110mH
    Hoog
    JJB 110mHJJB Hoog - groep 2 AV De Keien Jongens --------- 849
    66 Koen Vermeulen AV Spiridon 100m
    4x100m
    Ver
    JJB 100mJJB Ver - groep 1 AV Spiridon Jongens -------- 0
    67 Brad Raessen AV Spiridon Speer
    Hoog
    JJB Speer - groep 1JJB Hoog - groep 1 AV Spiridon Jongens --------- 0
    68 Brent Manders AV De Keien 400m
    4x100m
    Ver
    JJB 400mJJB Ver - groep 1 AV De Keien Jongens -------- 164
    69 Derk Zijlmans AV Spiridon 100m
    4x100m
    Ver
    JJB 100mJJB Ver - groep 2 AV Spiridon Jongens -------- 815
    70 Sander Herckenrath AV De Keien Ver
    JJB Ver - groep 2 AV De Keien Jongens ---------- 0
    92 Troy de Juncker AV Attila 1500m
    JJB 1500m AV Attila ...ns Team 1 ---------- 643
    93 Florian Wijnen AV Attila Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 AV Attila ...ns Team 1 --------- 790
    94 Koen van Pelt AV Attila Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer - groep 2JJB Discus - groep 2JJB Kogel - groep 1 AV Attila ...ns Team 2 -------- 1057
    95 Bob Bugter AV Attila 110mH
    Speer
    Hoog
    JJB 110mHJJB Speer - groep 2JJB Hoog - groep 2 AV Attila ...ns Team 1 -------- 0
    96 Tijl van Hattum AV Attila 400m
    JJB 400m AV Attila ...ns Team 1 ---------- 0
    97 Tim Verhoeven AV Attila 110mH
    4x100m
    Polshoog
    JJB 110mHJJB Polshoog AV Attila ...ns Team 1 -------- 1257
    98 Jaro IJpelaar AV Attila Speer
    Hoog
    Ver
    JJB Speer - groep 1JJB Hoog - groep 1JJB Ver - groep 1 AV Attila ...ns Team 1 -------- 957
    99 Jorg Schellekens AV Attila 1500m
    JJB 1500m AV Attila ...ns Team 1 ---------- 0
    100 Dirk Roovers AV Attila 1500m
    JJB 1500m AV Attila ...ns Team 2 ---------- 586
    103 Millenshen Gerard AV Attila 100m
    4x100m
    Ver
    JJB 100mJJB Ver - groep 2 AV Attila ...ns Team 1 -------- 1205
    104 Mattijs Mols AV Attila Discus
    Kogel
    JJB Discus - groep 2JJB Kogel - groep 2 AV Attila ...ns Team 1 --------- 821
    105 Robin van Riel AV Attila 400m
    4x100m
    JJB 400m AV Attila ...ns Team 1 --------- 735
    106 Shurandy Makov AV Attila 400m
    1500m
    JJB 400mJJB 1500m AV Attila ...ns Team 2 --------- 361
    107 Stijn van den Broek AV Attila 100m
    4x100m
    JJB 100m AV Attila ...ns Team 1 --------- 0
    109 Bob Blokland AV Attila 100m
    Hoog
    Ver
    JJB 100mJJB Hoog - groep 1JJB Ver - groep 2 AV Attila ...ns Team 2 -------- 717
    110 Nick Schipperen Scorpio 100m
    110mH
    Ver
    JJB 100mJJB 110mHJJB Ver - groep 2 Scorpio Jongens -------- 1201
    112 Sven van der Pas Scorpio 400m
    1500m
    4x100m
    JJB 400mJJB 1500m Scorpio Jongens -------- 1055
    113 Paul van der Gaag Scorpio 1500m
    Speer
    Polshoog
    JJB 1500mJJB Speer - groep 2JJB Polshoog Scorpio Jongens -------- 604
    114 Patrick Korzilius Scorpio 400m
    Speer
    Discus
    JJB 400mJJB Speer - groep 1JJB Discus - groep 2 Scorpio Jongens -------- 0
    116 Jeroen Rops Scorpio Discus
    Kogel
    Hoog
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 2JJB Hoog - groep 2 Scorpio Jongens -------- 1764
    128 Luuk de Bruijn AV Marvel 100m
    Speer
    Ver
    JJB 100mJJB Speer - groep 1JJB Ver - groep 2 AV Marvel Jongens -------- 705
    129 Wouter Kuijpers AV Marvel 400m
    Speer
    Ver
    JJB 400mJJB Speer - groep 2JJB Ver - groep 1 AV Marvel Jongens -------- 753
    135 Nick Honings LGDR 100m
    4x100m
    Kogel
    JJB 100mJJB Kogel - groep 2 Lopersgroe...e Jongens -------- 299
    136 Stan Arts LGDR 400m
    4x100m
    Speer
    JJB 400mJJB Speer - groep 2 Lopersgroe...e Jongens -------- 296
    137 Cas van Enckevort LGDR 4x100m
    Speer
    Discus
    JJB Speer - groep 1JJB Discus...- groep 1 Lopersgroe...e Jongens -------- 217
    138 Bodhi van Selow LGDR 100m
    400m
    4x100m
    JJB 100mJJB 400m Lopersgroe...e Jongens -------- 1315
    139 Sander Smits LGDR 110mH
    Hoog
    Ver
    JJB 110mHJJB Hoog - groep 2JJB Ver - groep 2 Lopersgroe...e Jongens -------- 1767
    140 Ronan van Dinther LGDR Discus
    Polshoog
    JJB Discus - groep 2JJB Polshoog Lopersgroe...e Jongens --------- 338
    141 Koen Terheijden LGDR 1500m
    JJB 1500m Lopersgroe...e Jongens ---------- 441
    142 Jordi Franssen LGDR Kogel
    Ver
    JJB Kogel - groep 1JJB Ver - groep 1 Lopersgroe...e Jongens --------- 0
    143 Tijn Vaessen Swift 100m
    4x100m
    Ver
    JJB 100mJJB Ver - groep 2 Swift Atle...ns Team 1 -------- 1191
    144 Thies Coenen Swift Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 Swift Atle...ns Team 1 --------- 994
    145 Stan Ubachs Swift 400m
    4x100m
    Speer
    JJB 400mJJB Speer - groep 1 Swift Atle...ns Team 1 -------- 452
    146 Thom Reynders Swift 1500m
    JJB 1500m Swift Atle...ns Team 1 ---------- 650
    147 Laurens Handels Swift Hoog
    Ver
    JJB Hoog - groep 1JJB Ver - groep 1 Swift Atle...ns Team 1 --------- 0
    148 Pie Meuwissen Swift 400m
    110mH
    4x100m
    JJB 400mJJB 110mH Swift Atle...ns Team 1 -------- 1162
    149 Bart Franssen AV Wijchen 100m
    Kogel
    Hoog
    JJB 100mJJB Kogel - groep 2JJB Hoog - groep 1 AV Wijchen...ns Team 1 -------- 300
    150 Bart Mulder AV Wijchen 110mH
    Hoog
    Polshoog
    JJB 110mHJJB Hoog - groep 2JJB Polshoog AV Wijchen...ns Team 1 -------- 1785
    151 Daan Leemrijze AV Wijchen 4x100m
    Speer
    JJB Speer - groep 1 AV Wijchen...ns Team 1 --------- 405
    152 Jaap Miessen AV Wijchen 400m
    4x100m
    Discus
    JJB 400mJJB Discus - groep 2 AV Wijchen...ns Team 1 -------- 536
    153 Jens Gerrits AV Wijchen 1500m
    Speer
    JJB 1500mJJB Speer - groep 2 AV Wijchen...ns Team 1 --------- 618
    154 Loek de Kleijn AV Wijchen 400m
    110mH
    Ver
    JJB 400mJJB 110mHJJB Ver - groep 1 AV Wijchen...ns Team 1 -------- 0
    155 Luca Janssen AV Wijchen 100m
    4x100m
    Ver
    JJB 100mJJB Ver - groep 2 AV Wijchen...ns Team 1 -------- 493
    156 Roy Berris AV Wijchen 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 AV Wijchen...ns Team 1 -------- 1030
    157 Johan Crins Swift 100m
    110mH
    4x100m
    JJB 100mJJB 110mH Swift Atle...ns Team 1 -------- 0
    158 Jelte de Jager AV Wijchen 110mH
    Hoog
    Polshoog
    JJB 110mHJJB Hoog - groep 2JJB Polshoog AV Wijchen...ns Team 2 -------- 1214
    159 Rinus Berntsen AV Wijchen 100m
    Speer
    Discus
    JJB 100mJJB Speer - groep 1JJB Discus - groep 2 AV Wijchen...ns Team 2 -------- 455
    160 Robin Klaassen AV Wijchen 1500m
    4x100m
    Ver
    JJB 1500mJJB Ver - groep 2 AV Wijchen...ns Team 2 -------- 507
    161 Sander Grummels AV Wijchen 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 2 AV Wijchen...ns Team 2 -------- 0
    162 Siem Toenders AV Wijchen 400m
    4x100m
    Hoog
    JJB 400mJJB Hoog - groep 1 AV Wijchen...ns Team 2 -------- 121
    163 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen 100m
    4x100m
    Kogel
    JJB 100mJJB Kogel - groep 1 AV Wijchen...ns Team 2 -------- 663
    165 Thomas Brouns Swift Hoog
    Polshoog
    JJB Hoog - groep 2JJB Polshoog Swift Atle...ns Team 1 --------- 928
    166 Loek Schlicksupp Swift 1500m
    Hoog
    JJB 1500mJJB Hoog - groep 1 Swift Atle...ns Team 2 --------- 403
    167 Luc Gubbels Swift Discus
    Kogel
    JJB Discus - groep 2JJB Kogel - groep 2 Swift Atle...ns Team 2 --------- 0
    168 Joppe de Brouwer Swift Speer
    Ver
    JJB Speer - groep 2JJB Ver - groep 2 Swift Atle...ns Team 2 --------- 587
    169 Siem Theelen Swift 4x100m
    Speer
    JJB Speer - groep 1 Swift Atle...ns Team 2 --------- 0
    170 Björn van Rijswick Swift 100m
    4x100m
    Kogel
    JJB 100mJJB Kogel - groep 1 Swift Atle...ns Team 2 -------- 786
    171 Alfred Paarlberg Swift 400m
    4x100m
    JJB 400m Swift Atle...ns Team 2 --------- 484
    172 Owen van Dijk Swift 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB 110mHJJB Hoog - groep 2 Swift Atle...ns Team 2 -------- 952
    184 Merijn Nolet PH Speer
    Kogel
    JJB Speer - groep 2JJB Kogel - groep 1 Prins Hend...k Jongens --------- 1058
    185 Tijmen van Hal PH Hoog
    Polshoog
    JJB Hoog - groep 2JJB Polshoog Prins Hend...k Jongens --------- 1007
    186 Jorg Kroon PH Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 2 Prins Hend...k Jongens --------- 634
    187 Wessel van den Elzen PH Speer
    JJB Speer - groep 1 Prins Hend...k Jongens ---------- 0
    188 Jasper Weevers PH 1500m
    JJB 1500m Prins Hend...k Jongens ---------- 0
    189 Raphaël ...bbelstein PH 1500m
    JJB 1500m Prins Hend...k Jongens ---------- 504
    190 Teun Peeters PH 4x100m
    Ver
    JJB Ver - groep 1 Prins Hend...k Jongens --------- 587
    191 Pim van Bakel PH 100m
    4x100m
    JJB 100m Prins Hend...k Jongens --------- 614
    192 Mathijs Kromhout PH 100m
    4x100m
    JJB 100m Prins Hend...k Jongens --------- 0
    193 Jasper Janssen PH 400m
    4x100m
    JJB 400m Prins Hend...k Jongens --------- 619
    194 Bon ter Horst Atledo 100m
    400m
    Ver
    JJB 100mJJB 400mJJB Ver - groep 2 Atledo Jongens -------- 1459
    195 Jaïr van Winkel Atledo 1500m
    JJB 1500m Atledo Jongens ---------- 626
    196 Lucien Kuijpers Atledo 100m
    Kogel
    Ver
    JJB 100mJJB Kogel - groep 1JJB Ver - groep 1 Atledo Jongens -------- 0
    197 Maurik Moerenhout Atledo 110mH
    4x100m
    Polshoog
    JJB 110mHJJB Polshoog Atledo Jongens -------- 673
    198 Phill Pols Atledo 4x100m
    Speer
    Discus
    JJB Speer - groep 1JJB Discus - groep 2 Atledo Jongens -------- 516
    200 Scott Pols Atledo 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 2 Atledo Jongens -------- 1445
    201 Sijmen Doorakkers Atledo 400m
    4x100m
    Hoog
    JJB 400mJJB Hoog - groep 2 Atledo Jongens -------- 394
    202 Daan Verbakel HAC Speer
    Ver
    JJB Speer - groep 1JJB Ver - groep 1 HAC Jongens --------- 0
    203 Sam Smit HAC 110mH
    Hoog
    JJB 110mHJJB Hoog - groep 2 HAC Jongens --------- 0
    204 Rick Jongen HAC 1500m
    JJB 1500m HAC Jongens ---------- 517
    205 Floran Thijs HAC 400m
    1500m
    JJB 400mJJB 1500m HAC Jongens --------- 530
    206 Abel Brentjes HAC 100m
    4x100m
    JJB 100m HAC Jongens --------- 0
    207 Sam van Aerle HAC Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer - groep 2JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 HAC Jongens -------- 1133
    208 Thomas van Vlerken HAC 400m
    Hoog
    JJB 400mJJB Hoog - groep 1 HAC Jongens --------- 394
    209 Tygo van de Weijer HAC 100m
    110mH
    4x100m
    JJB 100mJJB 110mH HAC Jongens -------- 1415
    210 Thom van der Klauw HAC 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJB Kogel - groep 2JJB Ver - groep 2 HAC Jongens -------- 332
    211 Bram Verhagen HAC 4x100m
    Discus
    Polshoog
    JJB Discus - groep 2JJB Polshoog HAC Jongens -------- 122
    212 Tunde Adesanya Typhoon 100m
    JJB 100m Typhoon Jongens ---------- 0
    213 Lucas Poker Typhoon 1500m
    110mH
    JJB 1500mJJB 110mH Typhoon Jongens --------- 826
    215 Jan Verschueren Typhoon 100m
    Discus
    Kogel
    JJB 100mJJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 Typhoon Jongens -------- 331
    220 Rein van Houwelingen Typhoon Discus
    Kogel
    Hoog
    JJB Discus - groep 2JJB Kogel - groep 2JJB Hoog - groep 1 Typhoon Jongens -------- 2327
    221 Menno Breddels Typhoon 400m
    4x100m
    Hoog
    JJB 400mJJB Hoog - groep 2 Typhoon Jongens -------- 0
    222 Delano Dresens Typhoon 4x100m
    Polshoog
    Ver
    JJB PolshoogJJB Ver - groep 2 Typhoon Jongens -------- 502
    223 Olivier Korte Typhoon 1500m
    4x100m
    Speer
    JJB 1500mJJB Speer - groep 2 Typhoon Jongens -------- 350
    224 Jelle van Lamoen Typhoon 400m
    4x100m
    Ver
    JJB 400mJJB Ver - groep 1 Typhoon Jongens -------- 447
    225 Niels Smits Typhoon Speer
    JJB Speer - groep 1 Typhoon Jongens ---------- 0
    233 Sjoerd Pastoor AV Sprint Speer
    Polshoog
    Ver
    JJB Speer - groep 2JJB PolshoogJJB Ver - groep 2 AV Sprint Jongens -------- 1014
    234 Daan Hoogers AV Sprint 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB 110mHJJB Hoog - groep 2 AV Sprint Jongens -------- 1467
    235 August van de Weijer AV Sprint 400m
    4x100m
    Discus
    JJB 400mJJB Discus - groep 2 AV Sprint Jongens -------- 634
    236 Jochem Holleman AV Sprint 110mH
    4x100m
    Kogel
    JJB 110mHJJB Kogel - groep 2 AV Sprint Jongens -------- 589
    237 Julian de Leeuw AV Sprint 100m
    Speer
    JJB 100mJJB Speer - groep 1 AV Sprint Jongens --------- 1260
    238 Kjell Broos AV Sprint Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 AV Sprint Jongens --------- 539
    239 Ricardo Witkamp AV Sprint 1500m
    JJB 1500m AV Sprint Jongens ---------- 382
    240 David Thommassen AV Sprint 100m
    4x100m
    JJB 100m AV Sprint Jongens --------- 0
    252 Nick Wanten Swift 1500m
    JJB 1500m Swift Atle...ns Team 2 ---------- 0
    272 Rowan Beun AV Unitas 400m
    1500m
    JJB 400mJJB 1500m AV Unitas Jongens --------- 1082
    273 Nigel Van Varik AV Unitas Speer
    JJB Speer - groep 1 AV Unitas Jongens ---------- 448
    274 Remie Geurts AV Unitas 100m
    Discus
    Ver
    JJB 100mJJB Discus - groep 2JJB Ver - groep 2 AV Unitas Jongens -------- 413
    275 Yonis Al-Tammar AV Unitas 110mH
    Ver
    JJB 110mHJJB Ver - groep 1 AV Unitas Jongens --------- 452
    276 Nick Godschalk AV Unitas Discus
    Kogel
    JJB Discus...- groep 1JJB Kogel - groep 1 AV Unitas Jongens --------- 1371
    279 Jelte Hasker Eindhoven 100m
    4x100m
    JJB 100m Eindhoven ...k Jongens --------- 0
    280 Ole van der Horst Eindhoven 100m
    4x100m
    Ver
    JJB 100mJJB Ver - groep 1 Eindhoven ...k Jongens -------- 572
    281 Daan van der Velden Eindhoven 400m
    Hoog
    JJB 400mJJB Hoog - groep 2 Eindhoven ...k Jongens --------- 444
    282 Logan Grellmann Eindhoven 400m
    Speer
    JJB 400mJJB Speer - groep 2 Eindhoven ...k Jongens --------- 463
    283 Jens Peeters Eindhoven 1500m
    4x100m
    JJB 1500m Eindhoven ...k Jongens --------- 0
    284 Thomas Petsch PH 110mH
    Ver
    JJB 110mHJJB Ver - groep 2 Prins Hend...k Jongens --------- 515
    285 Tim Verbaandert Eindhoven 1500m
    JJB 1500m Eindhoven ...k Jongens ---------- 698
    286 Sven Roosen Eindhoven 110mH
    4x100m
    Ver
    JJB 110mHJJB Ver - groep 2 Eindhoven ...k Jongens -------- 1312
    287 Olaf van Nuenen Eindhoven Speer
    Polshoog
    JJB Speer - groep 1JJB Polshoog Eindhoven ...k Jongens --------- 660
    288 Harm van Son Eindhoven Discus
    Kogel
    JJB Discus - groep 2JJB Kogel - groep 2 Eindhoven ...k Jongens --------- 423
    289 Joost Sanders Eindhoven Kogel
    JJB Kogel - groep 1 Eindhoven ...k Jongens ---------- 0
    299 Raoel Hahnraths AV Unitas 100m
    Speer
    JJB 100mJJB Speer - groep 2 AV Unitas Jongens --------- 416
    300 Anday Tekle Swift 1500m
    Speer
    JJB 1500mJJB Speer - groep 2 Swift Atle...ns Team 1 --------- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 7
    AV Attila ATTL 15
    AV De Keien KEIN 8
    AV Marvel MRVL 2
    AV Spiridon SPRD 8
    AV Sprint SPRN 8
    AV Unitas UNTS 6
    AV Wijchen WYCH 14
    Eindhoven Atletiek EHAT 10
    GVAC GVAC 7
    HAC HAC 10
    Lopersgroep Deurne LGDR 8
    Prins Hendrik PH 11
    Scorpio SCRP 5
    Swift Atletiek SWFT 17
    Typhoon TPHN 9
    Competitiestand Jongens Junioren B
    # Team Leden Punten
    1 AV Attila Jongens Team 1 AV Attila - JJB
    Begeleider: Arnoud van de Boel
    Jurylid: Carolien Ritsema (voorkeur springen)
    11 7071
    2 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: Tanja Rijzenga (60), voorkeur voor hoog of ver
    8 6405
    3 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJB
    Begeleider: Jos van Schijndel
    Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
    11 6203
    4 Swift Atletiek Jongens Team 1 Swift Atletiek - JJB
    Begeleider: Henk Meuwissen
    Jurylid: Wim Crins
    9 6015
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 AV Wijchen - JJB
    Begeleider: Robin Scholten
    8 5746
    6 Typhoon Jongens Typhoon - JJB
    Begeleider: Betty de Boon
    Jurylid: Ton smits
    9 5203
    7 Atledo Jongens Atledo - JJB
    Begeleider: Tim Schellekens
    Jurylid: Leo van der Pol
    7 5113
    8 HAC Jongens HAC - JJB
    Begeleider: A.Schrama
    10 5030
    9 Lopersgroep Deurne Jongens Lopersgroep Deurne - JJB
    Begeleider: Martien van den Berg
    Jurylid: Luzan Janssen (geen dipl)
    8 4673
    10 Scorpio Jongens Scorpio - JJB
    Begeleider: Arno vd Pas
    5 4624
    11 Eindhoven Atletiek Jongens Eindhoven Atletiek - JJB
    Begeleider: Jonathan Zammit
    Jurylid: Bieneke Bauling
    10 4572
    12 AV Spiridon Jongens AV Spiridon - JJB
    Begeleider: Joris Reijnders
    Jurylid: Volgt nog
    8 4540
    13 GVAC Jongens GVAC - JJB
    Begeleider: Mark Jacobs
    Jurylid: Ouder
    7 4388
    14 AV De Keien Jongens AV De Keien - JJB
    Begeleider: Geert Verhamme
    8 4197
    15 AV Unitas Jongens AV Unitas - JJB
    Begeleider: Robbert Lommelen
    6 4182
    16 Swift Atletiek Jongens Team 2 Swift Atletiek - JJB
    Begeleider: Henk Meuwissen
    Jurylid: nog te bepalen
    8 3676
    17 AV Wijchen Jongens Team 2 AV Wijchen - JJB
    Begeleider: Tim Klinkhamer
    6 3165
    18 AV Attila Jongens Team 2 AV Attila - JJB
    Begeleider: Arnoud van de Boel
    Jurylid: Carolien Ritsema (voorkeur springen)
    4 2721
    19 AV Marvel Jongens AV Marvel - JJB
    Begeleider: Henk van de Langenberg
    Jurylid: Arjan de Bruijn
    2 1458
    20 AV Weert Jongens AV Weert - JJB 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Tygo van de Weijer HAC HAC Jongens 11,40 -0.2 m/s11,43 710
    2 Tijn Vaessen Swift Swift Atle...ns Team 1 11,57 -0.2 m/s11,65 672
    3 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila ...ns Team 1 11,83 +0.6 m/s12,44 616
    4 Pim van Bakel PH Prins Hend...k Jongens 11,84 -0.2 m/s11,96 614
    5 Bodhi van Selow LGDR Lopersgroe...e Jongens 11,96 +0.6 m/s12,23 589
    6 Nick Honings LGDR Lopersgroe...e Jongens 12,04 +0.6 m/s12,32 0
    7 Ole van der Horst Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 12,04 -0.2 m/s12,10 572
    8 Julian de Leeuw AV Sprint AV Sprint Jongens 12,07 +0.6 m/s12,37 566
    9 Mathijs Kromhout PH Prins Hend...k Jongens 12,10 +0.6 m/s12,52 0
    10 Bon ter Horst Atledo Atledo Jongens 12,15 -0.2 m/s11,90 550
    11 David Thommassen AV Sprint AV Sprint Jongens 12,23 +0.6 m/s12,29 0
    12 Stijn van den Broek AV Attila AV Attila ...ns Team 1 12,30 +0.2 m/s12,74 0
    13 Bjorn Schats GVAC GVAC Jongens 12,50 -0.2 m/s12,20 482
    14 Aron Koning AV De Keien AV De Keien Jongens 12,51 +0.2 m/s12,80 480
    15 Derk Zijlmans AV Spiridon AV Spiridon Jongens 12,53 -0.5 m/s--- 476
    16 Abel Brentjes HAC HAC Jongens 12,60 +0.2 m/s12,63 0
    17 Nick Schipperen Scorpio Scorpio Jongens 12,80 +0.2 m/s12,94 427
    18 Johan Crins Swift Swift Atle...ns Team 1 12,81 +0.2 m/s12,65 0
    19 Raoel Hahnraths AV Unitas AV Unitas Jongens 12,86 +0.3 m/s--- 416
    20 Luuk de Bruijn AV Marvel AV Marvel Jongens 12,98 +0.3 m/s13,20 395
    21 Björn van Rijswick Swift Swift Atle...ns Team 2 12,99 +0.2 m/s12,65 393
    22 Jan Verschueren Typhoon Typhoon Jongens 13,35 +0.3 m/s--- 331
    23 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon Jongens 13,36 -0.5 m/s--- 0
    24 Jochem van Duren GVAC GVAC Jongens 13,40 +0.3 m/s13,20 0
    25 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 13,45 +0.3 m/s--- 315
    26 Bart Franssen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 13,54 -0.5 m/s--- 300
    27 Rinus Berntsen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 13,72 -0.5 m/s--- 0
    28 Bob Blokland AV Attila AV Attila ...ns Team 2 13,94 -0.5 m/s--- 238
    29 Lucien Kuijpers Atledo Atledo Jongens 15,49 +0.3 m/s--- 0
    Luca Janssen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 DQ --- 0
    Tunde Adesanya Typhoon Typhoon Jongens DNS 13,00 0
    Remie Geurts AV Unitas AV Unitas Jongens DNS 12,12 0
    Jelte Hasker Eindhoven Eindhoven ...k Jongens DNS 12,34 0

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin van Riel AV Attila AV Attila ...ns Team 1 51,62 53,08 735
    2 Bodhi van Selow LGDR Lopersgroe...e Jongens 51,83 53,27 726
    3 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 54,13 54,21 634
    4 Jasper Janssen PH Prins Hend...k Jongens 54,54 54,00 619
    5 Pie Meuwissen Swift Swift Atle...ns Team 1 55,70 55,95 576
    6 Rowan Beun AV Unitas AV Unitas Jongens 55,83 57,35 571
    7 Stan Arts LGDR Lopersgroe...e Jongens 55,95 55,22 0
    8 Rens Hoogendorp GVAC GVAC Jongens 56,13 59,00 561
    9 Jaap Miessen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 56,83 57,00 536
    10 Floran Thijs HAC HAC Jongens 57,00 57,95 530
    11 Bon ter Horst Atledo Atledo Jongens 57,02 1:06,10 530
    12 Stan Ubachs Swift Swift Atle...ns Team 1 57,68 57,93 0
    13 Tijl van Hattum AV Attila AV Attila ...ns Team 1 57,71 1:01,30 0
    14 Juul Knoester GVAC GVAC Jongens 57,87 1:00,00 0
    15 Sven van der Pas Scorpio Scorpio Jongens 58,07 55,00 494
    16 Alfred Paarlberg Swift Swift Atle...ns Team 2 58,38 --- 484
    17 Logan Grellmann Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 59,01 58,70 463
    18 Jelle van Lamoen Typhoon Typhoon Jongens 59,53 1:00,00 447
    19 Sijmen Doorakkers Atledo Atledo Jongens 1:00,21 59,97 0
    20 Wouter Kuijpers AV Marvel AV Marvel Jongens 1:01,02 1:01,17 401
    21 Shurandy Makov AV Attila AV Attila ...ns Team 2 1:02,38 --- 361
    22 Thomas van Vlerken HAC HAC Jongens 1:02,97 1:10,00 0
    23 Menno Breddels Typhoon Typhoon Jongens 1:02,98 1:10,00 0
    24 Yannick va...iddelkoop AV Spiridon AV Spiridon Jongens 1:05,33 --- 280
    25 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio Jongens 1:05,60 --- 0
    26 Loek de Kleijn AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 1:09,38 --- 0
    27 Brent Manders AV De Keien AV De Keien Jongens 1:11,92 --- 123
    28 Siem Toenders AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 1:12,01 --- 121
    Tijmen Roegies AV De Keien AV De Keien Jongens DNS 1:00,00 0
    Daan van der Velden Eindhoven Eindhoven ...k Jongens DNS 58,20 0

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tim Verbaandert Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 4:14,74 4:12,26 698
    2 Thom Reynders Swift Swift Atle...ns Team 1 4:21,24 4:24,86 650
    3 Jens Peeters Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 4:21,37 4:15,00 0
    4 Troy de Juncker AV Attila AV Attila ...ns Team 1 4:22,27 4:22,90 643
    5 Aron Koning AV De Keien AV De Keien Jongens 4:23,43 4:24,00 635
    6 Jaïr van Winkel Atledo Atledo Jongens 4:24,74 4:37,38 626
    7 Jens Gerrits AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 4:25,82 4:26,00 618
    8 Jorg Schellekens AV Attila AV Attila ...ns Team 1 4:29,00 4:39,58 0
    9 Juul Knoester GVAC GVAC Jongens 4:29,39 4:40,02 594
    10 Dirk Roovers AV Attila AV Attila ...ns Team 2 4:30,55 4:35,62 586
    11 Sven van der Pas Scorpio Scorpio Jongens 4:34,34 4:50,00 561
    12 Rick Jongen HAC HAC Jongens 4:41,21 4:39,93 517
    13 Rowan Beun AV Unitas AV Unitas Jongens 4:42,14 --- 511
    14 Raphaël ...bbelstein PH Prins Hend...k Jongens 4:43,32 4:50,00 504
    15 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio Jongens 4:46,43 4:50,00 0
    16 Jasper Weevers PH Prins Hend...k Jongens 4:49,91 4:59,56 0
    17 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon Jongens 4:51,72 --- 454
    18 Anday Tekle Swift Swift Atle...ns Team 1 4:51,79 4:31,24 0
    19 Koen Terheijden LGDR Lopersgroe...e Jongens 4:54,12 4:45,00 441
    20 Floran Thijs HAC HAC Jongens 4:55,27 4:51,35 0
    21 Lucas Poker Typhoon Typhoon Jongens 4:58,15 4:50,00 418
    22 Loek Schlicksupp Swift Swift Atle...ns Team 2 5:00,92 --- 403
    23 Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint Jongens 5:04,83 4:55,13 382
    24 Shurandy Makov AV Attila AV Attila ...ns Team 2 5:07,36 --- 0
    25 Nick Wanten Swift Swift Atle...ns Team 2 5:08,76 --- 0
    26 Robin Klaassen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 5:10,53 --- 353
    27 Jasper van der Aa AV De Keien AV De Keien Jongens 5:18,18 5:30,00 0
    28 Olivier Korte Typhoon Typhoon Jongens 5:45,66 4:50,00 0

    Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sven Roosen Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 16,06 +0.0 m/s16,20 743
    2 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 16,07 +0.0 m/s16,13 742
    3 Sander Smits LGDR Lopersgroe...e Jongens 16,20 +0.0 m/s16,21 730
    4 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila ...ns Team 1 16,21 +0.0 m/s16,79 729
    5 Tygo van de Weijer HAC HAC Jongens 16,48 +0.0 m/s17,16 705
    6 Jochem Holleman AV Sprint AV Sprint Jongens 16,58 +0.0 m/s17,49 0
    7 Bart Mulder AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 16,69 +0.8 m/s17,50 687
    8 Bjorn Schats GVAC GVAC Jongens 16,75 +0.8 m/s18,54 682
    9 Bob Bugter AV Attila AV Attila ...ns Team 1 17,71 +0.8 m/s18,07 0
    10 Pie Meuwissen Swift Swift Atle...ns Team 1 17,95 +0.8 m/s18,30 586
    11 Johan Crins Swift Swift Atle...ns Team 1 18,41 +0.0 m/s17,42 0
    12 Jelte de Jager AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 18,95 +0.1 m/s--- 516
    13 Thomas Petsch PH Prins Hend...k Jongens 18,96 +0.8 m/s19,00 515
    14 Owen van Dijk Swift Swift Atle...ns Team 2 19,06 +0.8 m/s20,65 508
    15 Sam Smit HAC HAC Jongens 19,43 +0.8 m/s19,51 0
    16 Nick Schipperen Scorpio Scorpio Jongens 19,75 +0.1 m/s--- 465
    17 Yonis Al-Tammar AV Unitas AV Unitas Jongens 19,95 +0.1 m/s--- 452
    18 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon Jongens 20,19 +0.1 m/s--- 438
    19 Loek de Kleijn AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 20,39 +0.1 m/s--- 0
    20 Lucas Poker Typhoon Typhoon Jongens 20,72 +0.1 m/s--- 408
    21 Maurik Moerenhout Atledo Atledo Jongens 20,81 +0.1 m/s--- 403
    22 Kane van Zutphen AV De Keien AV De Keien Jongens 21,67 +0.8 m/s19,00 357
    23 Yannick va...iddelkoop AV Spiridon AV Spiridon Jongens 22,72 +0.1 m/s--- 0

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
    2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
    3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
    4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
    6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
    7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
    8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
    9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
    10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
    11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
    12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
    13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
    13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
    13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
    13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Julian de Leeuw AV Sprint AV Sprint Jongens 54,60 --- 694
    2 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint Jongens 47,01 --- 0
    3 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon Jongens 41,92 --- 520
    4 Yvar Jansen AV De Keien AV De Keien Jongens 41,86 42,00 519
    5 Phill Pols Atledo Atledo Jongens 41,68 --- 516
    6 Stan Ubachs Swift Swift Atle...ns Team 1 37,45 33,91 452
    7 Nigel Van Varik AV Unitas AV Unitas Jongens 37,16 --- 448
    8 Merijn Nolet PH Prins Hend...k Jongens 36,77 --- 442
    9 Wessel van den Elzen PH Prins Hend...k Jongens 35,89 --- 0
    10 Daan Leemrijze AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 34,47 --- 405
    11 Sam van Aerle HAC HAC Jongens 32,37 --- 370
    12 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila ...ns Team 1 32,34 --- 370
    13 Daan Verbakel HAC HAC Jongens 31,48 --- 0
    14 Anday Tekle Swift Swift Atle...ns Team 1 31,34 --- 0
    15 Bob Bugter AV Attila AV Attila ...ns Team 1 31,29 --- 0
    16 Olivier Korte Typhoon Typhoon Jongens 31,14 --- 350
    17 Koen van Pelt AV Attila AV Attila ...ns Team 2 30,44 --- 338
    18 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio Jongens 30,24 --- 334
    19 Joppe de Brouwer Swift Swift Atle...ns Team 2 29,88 --- 328
    20 Olaf van Nuenen Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 29,53 --- 322
    21 Niels Smits Typhoon Typhoon Jongens 29,45 --- 0
    22 Luuk de Bruijn AV Marvel AV Marvel Jongens 28,84 30,05 310
    23 Siem Theelen Swift Swift Atle...ns Team 2 28,61 --- 0
    24 Stan Arts LGDR Lopersgroe...e Jongens 28,07 36,67 296
    25 Logan Grellmann Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 27,27 --- 0
    26 Gijs Knoester GVAC GVAC Jongens 26,94 27,66 275
    27 Wouter Kuijpers AV Marvel AV Marvel Jongens 26,22 33,47 0
    28 Cas van Enckevort LGDR Lopersgroe...e Jongens 26,19 --- 0
    29 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio Jongens 26,01 --- 0
    30 Jens Gerrits AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 24,39 --- 0
    31 Rinus Berntsen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 21,98 --- 180
    32 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon Jongens 21,66 --- 0
    33 Raoel Hahnraths AV Unitas AV Unitas Jongens 19,29 --- 0
    Nick van der Zanden GVAC GVAC Jongens NM 20,49 0

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon Jongens 47,22 --- 823
    2 Florian Wijnen AV Attila AV Attila ...ns Team 1 45,47 --- 790
    3 Nick Godschalk AV Unitas AV Unitas Jongens 44,73 --- 777
    4 Scott Pols Atledo Atledo Jongens 44,53 41,03 773
    5 Mattijs Mols AV Attila AV Attila ...ns Team 1 43,39 --- 0
    6 Jeroen Rops Scorpio Scorpio Jongens 42,47 --- 734
    7 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon Jongens 38,00 --- 646
    8 Remie Geurts AV Unitas AV Unitas Jongens 37,74 --- 0
    9 Jorg Kroon PH Prins Hend...k Jongens 37,40 --- 634
    10 Gijs Wolters AV De Keien AV De Keien Jongens 36,05 42,00 606
    11 Phill Pols Atledo Atledo Jongens 33,48 --- 0
    12 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint Jongens 32,92 --- 539
    13 Roy Berris AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 32,31 --- 526
    14 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon Jongens 32,30 --- 0
    15 Jaap Miessen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 30,21 --- 0
    16 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 29,14 --- 0
    17 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio Jongens 27,58 --- 0
    18 Thies Coenen Swift Swift Atle...ns Team 1 27,30 25,55 411
    19 Sam van Aerle HAC HAC Jongens 23,92 --- 328
    20 Koen van Pelt AV Attila AV Attila ...ns Team 2 23,07 --- 306
    21 Rinus Berntsen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 21,91 --- 275
    22 Cas van Enckevort LGDR Lopersgroe...e Jongens 19,79 --- 217
    23 Ronan van Dinther LGDR Lopersgroe...e Jongens 18,45 --- 0
    24 Sander Grummels AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 18,44 --- 0
    25 Gijs Knoester GVAC GVAC Jongens 18,08 16,52 168
    26 Jan Verschueren Typhoon Typhoon Jongens 17,43 --- 0
    27 Bram Verhagen HAC HAC Jongens 17,20 --- 0
    28 Harm van Son Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 16,71 --- 127
    Nick van der Zanden GVAC GVAC Jongens DNS 21,22 0
    Luc Gubbels Swift Swift Atle...ns Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon Jongens 15,59 --- 824
    2 Mattijs Mols AV Attila AV Attila ...ns Team 1 15,54 --- 821
    3 Florian Wijnen AV Attila AV Attila ...ns Team 1 14,47 --- 0
    4 Scott Pols Atledo Atledo Jongens 13,11 13,65 672
    5 Merijn Nolet PH Prins Hend...k Jongens 12,24 --- 616
    6 Jorg Kroon PH Prins Hend...k Jongens 11,95 --- 0
    7 Nick Godschalk AV Unitas AV Unitas Jongens 11,91 --- 594
    8 Jochem Holleman AV Sprint AV Sprint Jongens 11,84 --- 589
    9 Jeroen Rops Scorpio Scorpio Jongens 11,79 --- 586
    10 Thies Coenen Swift Swift Atle...ns Team 1 11,75 11,64 583
    11 Gijs Wolters AV De Keien AV De Keien Jongens 11,71 12,00 580
    12 Marvin Gooiker AV Spiridon AV Spiridon Jongens 10,73 --- 513
    13 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint Jongens 10,65 --- 0
    14 Roy Berris AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 10,61 --- 504
    15 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon Jongens 10,50 --- 0
    16 Yvar Jansen AV De Keien AV De Keien Jongens 10,13 11,00 0
    17 Sam van Aerle HAC HAC Jongens 9,66 --- 435
    18 Koen van Pelt AV Attila AV Attila ...ns Team 2 9,37 --- 413
    19 Björn van Rijswick Swift Swift Atle...ns Team 2 9,10 8,61 393
    20 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 8,53 --- 348
    21 Jan Verschueren Typhoon Typhoon Jongens 8,27 --- 0
    22 Nick Honings LGDR Lopersgroe...e Jongens 7,92 8,89 299
    23 Harm van Son Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 7,88 --- 296
    24 Jordi Franssen LGDR Lopersgroe...e Jongens 7,48 --- 0
    25 Gijs Knoester GVAC GVAC Jongens 7,36 8,06 252
    26 Bart Franssen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 7,22 --- 0
    27 Sander Grummels AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 6,57 --- 0
    28 Thom van der Klauw HAC HAC Jongens 6,24 --- 0
    29 Lucien Kuijpers Atledo Atledo Jongens 5,59 5,36 0
    Joost Sanders Eindhoven Eindhoven ...k Jongens DNS --- 0
    Nick van der Zanden GVAC GVAC Jongens DNS 8,09 0
    Luc Gubbels Swift Swift Atle...ns Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 1,85 --- 725
    2 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon Jongens 1,80 --- 680
    3 Sander Smits LGDR Lopersgroe...e Jongens 1,75 1,90 634
    4 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila ...ns Team 1 1,70 --- 587
    5 Tijmen van Hal PH Prins Hend...k Jongens 1,65 --- 540
    5 Bart Mulder AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 540
    7 Kane van Zutphen AV De Keien AV De Keien Jongens 1,60 1,60 492
    7 Thomas Brouns Swift Swift Atle...ns Team 1 1,60 1,60 492
    9 Bart Franssen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 1,60 --- 0
    10 Bob Bugter AV Attila AV Attila ...ns Team 1 1,55 --- 0
    11 Marvin Gooiker AV Spiridon AV Spiridon Jongens 1,55 --- 444
    11 Daan van der Velden Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 1,55 --- 444
    11 Rens Hoogendorp GVAC GVAC Jongens 1,55 1,55 444
    11 Jeroen Rops Scorpio Scorpio Jongens 1,55 --- 444
    11 Owen van Dijk Swift Swift Atle...ns Team 2 1,55 1,55 444
    16 Menno Breddels Typhoon Typhoon Jongens 1,50 --- 0
    17 Sijmen Doorakkers Atledo Atledo Jongens 1,50 1,55 394
    18 Sam Smit HAC HAC Jongens 1,50 --- 0
    19 Thomas van Vlerken HAC HAC Jongens 1,50 --- 394
    20 Loek Schlicksupp Swift Swift Atle...ns Team 2 1,50 1,50 0
    21 Jelte de Jager AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 1,50 --- 394
    22 Bob Blokland AV Attila AV Attila ...ns Team 2 1,45 --- 344
    23 Siem Toenders AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 1,30 --- 0
    24 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon Jongens 1,20 --- 0
    Laurens Handels Swift Swift Atle...ns Team 1 DNS 1,79 0

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint Jongens 3,10 --- 558
    1 Bart Mulder AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 3,10 --- 558
    3 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila ...ns Team 1 3,00 --- 528
    4 Tijmen van Hal PH Prins Hend...k Jongens 2,80 --- 467
    5 Thomas Brouns Swift Swift Atle...ns Team 1 2,70 --- 436
    6 Ronan van Dinther LGDR Lopersgroe...e Jongens 2,40 2,50 338
    6 Olaf van Nuenen Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 2,40 --- 338
    8 Jelte de Jager AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 2,30 --- 304
    9 Maurik Moerenhout Atledo Atledo Jongens 2,20 --- 270
    9 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio Jongens 2,20 --- 270
    11 Delano Dresens Typhoon Typhoon Jongens 2,00 --- 198
    12 Bram Verhagen HAC HAC Jongens 1,80 --- 122
    Marvin Gooiker AV Spiridon AV Spiridon Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila ...ns Team 1 5,93 +0.9 m/s--- 589
    2 Teun Peeters PH Prins Hend...k Jongens 5,92 -0.1 m/s--- 587
    3 Sven Roosen Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 5,84 -0.2 m/s--- 569
    4 Tijn Vaessen Swift Swift Atle...ns Team 1 5,62 -0.2 m/s5,78 519
    5 Luca Janssen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 5,51 +0.2 m/s--- 493
    6 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint Jongens 5,35 +0.1 m/s--- 456
    7 David van der Lugt GVAC GVAC Jongens 5,28 +0.0 m/s5,28 439
    8 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila ...ns Team 1 5,19 -1.0 m/s--- 0
    9 Remie Geurts AV Unitas AV Unitas Jongens 5,17 -0.1 m/s--- 413
    10 Sander Smits LGDR Lopersgroe...e Jongens 5,13 +0.0 m/s5,49 403
    11 Bon ter Horst Atledo Atledo Jongens 5,03 -0.4 m/s5,21 379
    12 Ole van der Horst Eindhoven Eindhoven ...k Jongens 5,02 --- 0
    13 Loek de Kleijn AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 1 4,95 -0.4 m/s--- 0
    14 Wouter Kuijpers AV Marvel AV Marvel Jongens 4,92 +0.0 m/s5,08 352
    15 Derk Zijlmans AV Spiridon AV Spiridon Jongens 4,87 +0.1 m/s--- 339
    16 Jochem van Duren GVAC GVAC Jongens 4,86 +0.2 m/s4,71 0
    17 Thom van der Klauw HAC HAC Jongens 4,84 +0.4 m/s--- 332
    18 Nick Schipperen Scorpio Scorpio Jongens 4,75 +0.0 m/s--- 309
    19 Luuk de Bruijn AV Marvel AV Marvel Jongens 4,74 -0.1 m/s4,83 0
    20 Delano Dresens Typhoon Typhoon Jongens 4,73 +0.0 m/s--- 304
    21 Joppe de Brouwer Swift Swift Atle...ns Team 2 4,55 +0.0 m/s--- 259
    22 Daan Verbakel HAC HAC Jongens 4,51 -0.1 m/s--- 0
    23 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon Jongens 4,44 -1.7 m/s--- 0
    24 Jelle van Lamoen Typhoon Typhoon Jongens 4,24 -1.6 m/s--- 0
    25 Robin Klaassen AV Wijchen AV Wijchen...ns Team 2 4,15 +0.1 m/s--- 154
    26 Bob Blokland AV Attila AV Attila ...ns Team 2 4,08 -0.7 m/s--- 135
    27 Jordi Franssen LGDR Lopersgroe...e Jongens 4,00 +0.0 m/s--- 0
    28 Brent Manders AV De Keien AV De Keien Jongens 3,74 -0.7 m/s--- 41
    29 Lucien Kuijpers Atledo Atledo Jongens 3,22 -1.0 m/s--- 0
    30 Sander Herckenrath AV De Keien AV De Keien Jongens 2,73 +0.7 m/s--- 0
    Yonis Al-Tammar AV Unitas AV Unitas Jongens DNS --- 0
    Thomas Petsch PH Prins Hend...k Jongens DNS --- 0
    Laurens Handels Swift Swift Atle...ns Team 1 DNS 5,35 0