Atleten 'Jongens Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_hf80m_f150m150m_f1000m80mH80mH_hf80mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
10 Daniel Engelhart AAV `36 150m
150m_f
Ver
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - Ver - groep B -------------
12 Kyan Krol AAV `36 Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer --------------
13 Jesse Lamberst AAV `36 80mH
80mH_hf
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Hoo...- groep B -------------
15 Twan van Rijn AAV `36 80mH
80mH_f
80mH_hf
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Hoo...- groep B ------------
21 Floris Smink AC TION Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
23 Niels Rewijk AKU 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver - groep A --------------
26 Djimon de Groot Almere `81 1000m
Kogel
JJD2 - 1000mJJD2 - Kogel --------------
29 Max van Liempdt Almere `81 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
32 Maël Plasschaert Almere `81 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
34 Perry Severijnse Almere `81 Speer
Ver
JJD2 - SpeerJJD2 - Ver - groep A --------------
36 Tim Weber Almere `81 Kogel
Ver
JJD2 - KogelJJD2 - Ver - groep A --------------
47 Nathan Oerlemans Altis 1000m SC
JJD2 - 1000mSt ---------------
48 Alexander ...derikhoff Altis 80m
80m_f
80m_hf
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80m_hfJJD2 - 150m ------------
50 Jelle Swaanen Altis 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
55 Marijn van Duijn ARV Ilion Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer --------------
65 Mike van Wouwe ATH 150m
1000m SC
JJD2 - 150mJJD2 - 1000mSt --------------
66 Thijmen Poels ATV Venray 150m
80mH
80mH_hf
JJD2 - 150mJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hf -------------
71 Julian Jonkmans AV 1923 Hoog
JJD2 - Hoo...- groep A ---------------
74 Daan Pos AV 1923 80m
JJD2 - 80m ---------------
79 Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 80mH
Speer
JJD2 - 80mHJJD2 - Speer --------------
87 Kevin Smaling ATOP Hoog
Ver
JJD2 - Hoo...- groep AJJD2 - Ver - groep B --------------
96 Finn de Graaf AV Attila Hoog
Ver
JJD2 - Hoo...- groep BJJD2 - Ver - groep B --------------
99 Aaron Hoogenboom AV Atverni 80mH
80mH_f
80mH_hf
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hf -------------
100 Gianni Louhenapessy AV Atverni 80mH
80mH_hf
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hf --------------
101 Rhomen Romeo AV Atverni 80m
80m_hf
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hf --------------
104 Bart van Zandwijk AV Atverni 80m
80m_f
80m_hf
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80m_hfJJD2 - 150m ------------
127 Dave Boamah AV Feniks 80m
80m_hf
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - 1000m -------------
132 Sidate Seck AV Feniks 80m
80m_hf
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - 150m -------------
133 Amar Wong AV Feniks 150m
150m_f
Discus
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - Discus -------------
135 Brend Baak Flevo Delta 80mH
80mH_hf
Speer
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Speer -------------
137 Tom Bloemberg Flevo Delta 1000m
80mH
JJD2 - 1000mJJD2 - 80mH --------------
154 Micha Groenenboom AV Gouda 1000m SC
Ver
JJD2 - 1000mStJJD2 - Ver - groep A --------------
156 Hugo Habraken AV Gouda 1000m
80mH
JJD2 - 1000mJJD2 - 80mH --------------
161 Frank Rüegg AV Gouda 80m
80mH
JJD2 - 80mJJD2 - 80mH --------------
163 Bart Veltman AV Gouda 80mH
80mH_f
80mH_hf
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Ver - groep B ------------
165 Erick Könst AV Haarlem Speer
JJD2 - Speer ---------------
173 René Schultinga Heerenveen 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
177 Julian Vries Heerenveen 80m
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 150m --------------
178 Johan de Vries Heerenveen Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
182 Jeff Tesselaar AV Hera 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver - groep B --------------
193 Luca van Diepen AV Hylas 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
196 Gerbrand Bontekoe AV Impala 80m
80m_hf
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Ver - groep B -------------
198 Florian va...er Dussen AV Impala 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoo...- groep A --------------
199 Rutger Hoekstra AV Impala 80mH
80mH_hf
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Hoo...- groep B -------------
201 Bjorn Rinsma AV Impala 80m
80m_hf
Kogel
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Kogel -------------
204 Mark Terpstra AV Impala 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m --------------
215 Adam Amghar AV Lycurgus Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer --------------
218 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
219 Twan Deumers AV Lycurgus 150m
1000m
JJD2 - 150mJJD2 - 1000m --------------
222 Nout Heine AV Lycurgus 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m --------------
225 Isaac Kammeron AV Lycurgus 80m
Hoog
JJD2 - 80mJJD2 - Hoo...- groep A --------------
226 Wouter Konijn AV Lycurgus Hoog
Polshoog
JJD2 - Hoo...- groep AJJD2 - Polshoog --------------
231 Arend Plomp AV Lycurgus 1000m SC
JJD2 - 1000mSt ---------------
235 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus Hoog
Polshoog
JJD2 - Hoo...- groep AJJD2 - Polshoog --------------
238 Seb Wals AV Lycurgus 1000m SC
Speer
JJD2 - 1000mStJJD2 - Speer --------------
257 Tom van Buuren Olympus `70 150m
1000m SC
JJD2 - 150mJJD2 - 1000mSt --------------
267 Dennis van Veen Olympus `70 80m
80m_hf
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - 150m -------------
269 Lucas Jansen AV Oss `78 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoo...- groep B --------------
271 Lucas Witlox AV Oss `78 80m
80m_hf
Kogel
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Kogel -------------
272 Stefan Beukers Pallas `67 80mH
1000m SC
JJD2 - 80mHJJD2 - 1000mSt --------------
273 Pieter Bulte Pallas `67 80m
80mH
80mH_hf
JJD2 - 80mJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hf -------------
279 Nils Reefman Pallas `67 80m
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 1000m --------------
289 Johan Zomer AV Phoenix Kogel
Ver
JJD2 - KogelJJD2 - Ver - groep A --------------
291 Ruben Meijer Pijnenburg Speer
Hoog
JJD2 - SpeerJJD2 - Hoo...- groep A --------------
297 Jamal Abdallah SCSP 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
298 Jonathan Dobbelaar SCSP 80m
80m_hf
150m
150m_f
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - 150mJJD2 - 150m_f ------------
299 Ralph de Maat SCSP 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
300 Rens Schuit SCSP Kogel
JJD2 - Kogel ---------------
302 Chris Wieles SCSP 150m
150m_f
80mH
80mH_f
80mH_hf
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hf -----------
304 Gaby Emmanuel AV Sparta 150m
150m_f
Speer
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - Speer -------------
305 Jonathan Pronk AV Sparta 150m
150m_f
Kogel
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - Kogel -------------
308 Rens van Beek AV Spiridon Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
309 Thijs van Dijke AV Spiridon Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer --------------
314 Aran Swart AV Spiridon Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
316 Chris van den Berg SPOB 80m
80mH
JJD2 - 80mJJD2 - 80mH --------------
319 Fabian Molenaar SPOB 80m
80m_hf
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - 150m -------------
320 Kristian Munning SPOB Discus
JJD2 - Discus ---------------
322 Ties van Beek AV Sprint 80m
80m_f
80m_hf
1000m
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80m_hfJJD2 - 1000m ------------
323 Gianni Brunken AV Sprint 80m
80m_hf
80mH
80mH_hf
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hf ------------
331 Rick Mallens AV Sprint 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver - groep A --------------
335 Jaap Rodermond AV Sprint 1000m SC
JJD2 - 1000mSt ---------------
348 Ole van Tiel AV Trias 80mH
80mH_f
80mH_hf
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hf -------------
351 Danièl Castro AV Unitas 80m
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 150m --------------
352 Milo Hanssen AV Unitas 80m
80m_hf
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Ver - groep A -------------
354 Rens Jacobs AV Weert 80m
Speer
JJD2 - 80mJJD2 - Speer --------------
356 Luc van Veldhoven AV Weert 80m
80m_hf
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Ver - groep A -------------
374 Gijs de Haan AV `40 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
384 Bas Sloot AV `47 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
386 Guus Winkelman JSPR 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
392 Ewoud Boer CAV Energie 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
407 Bayo Abisoye Ciko `66 80m
Speer
JJD2 - 80mJJD2 - Speer --------------
408 Tijn Baumann Ciko `66 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
412 Sam Steffens Ciko `66 80mH
80mH_f
80mH_hf
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Ver - groep B ------------
413 Jaap Ullersma Ciko `66 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
414 Daniljo Vriendwijk Ciko `66 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver - groep B --------------
426 Noa Struyve DEM 80m
80m_hf
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Ver - groep A -------------
434 Ids van Korven Eindhoven 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
442 Jurre Brouwer GACH 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
443 Jonas Elzinga GACH Kogel
Hoog
JJD2 - KogelJJD2 - Hoo...- groep A --------------
447 David Neidig GACH 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
450 Laurens Prins GACH Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
453 Yoram Vriezen GACH Speer
Polshoog
JJD2 - SpeerJJD2 - Polshoog --------------
455 Miro van Wieringen GACH 80m
80m_hf
80mH
80mH_hf
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hf ------------
463 Daan Roosenschoon GVAC 1000m SC
Ver
JJD2 - 1000mStJJD2 - Ver - groep B --------------
464 William Webster GVAC 1000m SC
JJD2 - 1000mSt ---------------
466 Robin van ...Boogaardt Haag 150m
1000m SC
JJD2 - 150mJJD2 - 1000mSt --------------
470 Mark Dullaart Haag 150m
1000m
JJD2 - 150mJJD2 - 1000m --------------
471 Nsikak Ekpo Haag 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80m_hfJJD2 - 150mJJD2 - 150m_f -----------
474 Gwen Hanekamp Haag 80mH
Speer
JJD2 - 80mHJJD2 - Speer --------------
475 Nelson Johnson Haag 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoo...- groep B --------------
476 Mark van der Linden Haag 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
80mH_hf
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80m_hfJJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hf ----------
481 Oliver van der Velde Haag 80m
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 150m --------------
482 Quinten Wormer Haag 150m
Speer
JJD2 - 150mJJD2 - Speer --------------
490 Carlo Schoonen HAC 150m
Speer
JJD2 - 150mJJD2 - Speer --------------
491 Luc Stappers HAC 80mH
1000m SC
JJD2 - 80mHJJD2 - 1000mSt --------------
495 Stan Atsma HLLS 80mH
80mH_hf
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Ver - groep B -------------
507 Bjorn van der Velden HLLS Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
508 Tim de Wild HLLS 1000m SC
JJD2 - 1000mSt ---------------
529 Jasper Vermaase Leiden 1000m
Speer
JJD2 - 1000mJJD2 - Speer --------------
534 Mika Gravenberch MPM 80m
80m_f
80m_hf
Kogel
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80m_hfJJD2 - Kogel ------------
535 Bjorn Kottink MPM 80m
80m_hf
Speer
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Speer -------------
539 Leon Spiekerman MPM 80mH
80mH_hf
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Ver - groep B -------------
540 Bram van Alebeek Nijmegen Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer --------------
542 Teun ter Haar Nijmegen 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
544 Steijn Koops Nijmegen 80mH
Speer
JJD2 - 80mHJJD2 - Speer --------------
546 Jon Rijnsburger Nijmegen Hoog
Ver
JJD2 - Hoo...- groep AJJD2 - Ver - groep A --------------
550 Steven Zollinger Nijmegen 80m
Discus
JJD2 - 80mJJD2 - Discus --------------
552 Menno Backx PAC Speer
Ver
JJD2 - SpeerJJD2 - Ver - groep A --------------
558 Giann-Carlo Denswil PAC 80m
80mH
JJD2 - 80mJJD2 - 80mH --------------
563 Tjebbe Hemler PAC 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
565 Ronin van der Holst PAC 80mH
80mH_hf
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Ver - groep A -------------
566 Elijah Kaijser PAC 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
567 Robin van Kooij PAC Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
570 Julian Mejame Ejong PAC Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
572 Jasper Oele PAC 80m
Polshoog
JJD2 - 80mJJD2 - Polshoog --------------
574 Jesper Ponstein PAC 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoo...- groep A --------------
575 Taron Punt PAC 80mH
80mH_hf
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Hoo...- groep B -------------
576 David Punt PAC 80m
150m
JJD2 - 80mJJD2 - 150m --------------
579 Remco Scheffer PAC 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoo...- groep A --------------
587 Lennard Valk PAC 1000m
Kogel
JJD2 - 1000mJJD2 - Kogel --------------
590 Leon van der Waal PAC 80m
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - Ver - groep B --------------
599 Lucius Bout Phanos 80mH
80mH_hf
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Hoo...- groep A -------------
610 Sylvain Kramer Phanos 80m
80m_hf
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_hfJJD2 - Ver - groep A -------------
612 Noah Larsson Phanos 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver - groep A --------------
613 Fedor Musil Phanos 80mH
80mH_hf
Polshoog
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Polshoog -------------
622 Benjamin ...bbelstein PH Speer
JJD2 - Speer ---------------
623 Rens de Graauw PH 80mH
80mH_f
80mH_hf
Discus
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_fJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Discus ------------
624 Gijs Houtman PH 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
625 Chiel Hulshof PH 80mH
80mH_hf
Ver
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hfJJD2 - Ver - groep A -------------
629 Rik Spelthan PH 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
636 Damian Felter Rotterdam 80m
80m_f
80m_hf
Ver
JJD2 - 80mJJD2 - 80m_fJJD2 - 80m_hfJJD2 - Ver - groep B ------------
641 Yannick Jong SAV Speer
JJD2 - Speer ---------------
642 Stef de Jong SAV Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
651 Casper Haagh Scorpio Hoog
Ver
JJD2 - Hoo...- groep BJJD2 - Ver - groep B --------------
655 Jord Pluimes Scorpio Discus
Hoog
JJD2 - DiscusJJD2 - Hoo...- groep B --------------
656 Chuck Pols Scorpio Speer
Polshoog
JJD2 - SpeerJJD2 - Polshoog --------------
659 Koen Zandvliet Scorpio Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
660 Joep Bovee Spado Polshoog
JJD2 - Polshoog ---------------
661 Fabio Dudink Spado 150m
1000m
JJD2 - 150mJJD2 - 1000m --------------
665 Robbert Maas Spado Speer
JJD2 - Speer ---------------
666 Jesper van Meer Spado 80mH
80mH_hf
JJD2 - 80mHJJD2 - 80mH_hf --------------
672 Matyas Kerekgyarto Swift Discus
Kogel
JJD2 - DiscusJJD2 - Kogel --------------
673 Goos Meuwissen Swift Speer
JJD2 - Speer ---------------
681 Luc de Bruin Tempo AV Hoog
JJD2 - Hoo...- groep B ---------------
682 Alex van B...a Wichers Tempo AV 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
687 Ernson van den Bos THOR 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
689 Rafiq el Morabit THOR 150m
1000m
JJD2 - 150mJJD2 - 1000m --------------
691 Stan Buddingh' Typhoon 1000m
Discus
JJD2 - 1000mJJD2 - Discus --------------
693 Jamie Hanselaar Typhoon Discus
Speer
JJD2 - DiscusJJD2 - Speer --------------
694 Muhameed Huseen Typhoon 150m
150m_f
1000m
JJD2 - 150mJJD2 - 150m_fJJD2 - 1000m -------------
703 Stijn Verheij U-Track 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
707 Bjorn Hulsebos VAV 150m
Speer
JJD2 - 150mJJD2 - Speer --------------
712 Jip Janissen VRT 1000m
JJD2 - 1000m ---------------
716 Boaz Freij Voorne 80mH
Hoog
JJD2 - 80mHJJD2 - Hoo...- groep B --------------
717 Mark Groen Voorne Kogel
Speer
JJD2 - KogelJJD2 - Speer --------------

Verenigingen 'Jongens Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 4
AC TION TION 1
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 5
Altis ALTS 3
ARV Ilion ILIO 1
Atletiekvereniging ATH ATH 1
ATV Venray VNRY 1
AV 1923 AV23 2
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 4
AV Feniks FNKS 3
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlem HRLM 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 5
AV Lycurgus LYCG 9
AV Olympus `70 OL70 2
AV Oss `78 OS78 2
AV Pallas `67 PL67 3
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Scheldesport SCSP 5
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 3
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 4
AV Trias TRAS 1
AV Unitas UNTS 2
AV Weert WRT 2
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 1
AV `t Jasper Sport JSPR 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 5
DEM DEM 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Hilversum GACH 6
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 8
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 3
Leiden Atletiek LATL 1
Marathon Pim Mulier MPM 3
Nijmegen Atletiek NYMG 5
PAC PAC 14
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 2
Scorpio SCRP 4
Spado SPDO 4
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 2
THOR THOR 2
Typhoon TPHN 3
U-Track UTRK 1
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 2

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 10,22Q -0.1 m/s8,83
2 Damian Felter Rotterdam 10,67Q -0.3 m/s9,89
3 Ties van Beek AV Sprint 10,78Q -0.1 m/s10,91
4 Jonathan Dobbelaar SCSP 10,83Q +0.1 m/s10,69
5 Mark van der Linden Haag 10,84Q -0.5 m/s9,78
5 Mika Gravenberch MPM 10,84Q +1.7 m/s11,19
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,94Q +1.7 m/s10,79
8 Rhomen Romeo AV Atverni 11,02Q -0.1 m/s11,38
9 Alexander ...derikhoff Altis 11,06Q +0.1 m/s10,68
10 Dave Boamah AV Feniks 11,07Q -0.9 m/s10,78
10 Bjorn Rinsma AV Impala 11,07Q -0.9 m/s11,17
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,10q -0.1 m/s10,91
13 Lucas Witlox AV Oss `78 11,13Q -0.5 m/s10,95
14 Miro van Wieringen GACH 11,18Q -0.5 m/s10,87
15 Noa Struyve DEM 11,22Q +0.1 m/s11,10
16 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,29Q -0.9 m/s11,06
17 Gianni Brunken AV Sprint 11,38Q -0.3 m/s10,82
18 Sylvain Kramer Phanos 11,44q +0.1 m/s11,63
19 Fabian Molenaar SPOB 11,50q -0.5 m/s11,27
20 Bjorn Kottink MPM 11,65q -0.5 m/s11,74
21 Dennis van Veen Olympus `70 11,66Q +1.7 m/s11,59
22 Luc van Veldhoven AV Weert 11,71q -0.1 m/s11,34
23 Sidate Seck AV Feniks 11,73q -0.5 m/s11,49
24 Rick Mallens AV Sprint 11,74 -0.1 m/s11,76
25 Daan Pos AV 1923 11,75 -0.3 m/s11,54
25 Danièl Castro AV Unitas 11,75 -0.3 m/s11,00
27 Isaac Kammeron AV Lycurgus 11,82 -0.9 m/s11,60
28 Rens Jacobs AV Weert 11,93 -0.9 m/s12,24
28 Steven Zollinger Nijmegen 11,93 +0.1 m/s11,60
30 Giann-Carlo Denswil PAC 11,99 +1.7 m/s11,96
31 Chris van den Berg SPOB 12,00 -0.1 m/s11,78
32 Pieter Bulte Pallas `67 12,03 +1.7 m/s11,66
33 Nils Reefman Pallas `67 12,04 -0.9 m/s12,56
34 Oliver van der Velde Haag 12,10 -0.3 m/s11,73
35 Julian Vries Heerenveen 12,43 -0.3 m/s11,92
36 David Punt PAC 12,48 -0.5 m/s11,79
37 Mark Terpstra AV Impala 12,56 +0.1 m/s12,33
38 Frank Rüegg AV Gouda 12,59 +1.7 m/s12,79
Nout Heine AV Lycurgus DNS 12,43
Jasper Oele PAC DNS 11,02
Leon van der Waal PAC DNS 11,07
Bayo Abisoye Ciko `66 DNS 11,66
Daniljo Vriendwijk Ciko `66 DNS 10,14

Uitslagen 80 meter halve finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 9,97Q +0.1 m/s---
2 Damian Felter Rotterdam 10,20Q +0.5 m/s---
3 Mark van der Linden Haag 10,67Q +0.1 m/s---
4 Ties van Beek AV Sprint 10,76Q +1.3 m/s---
5 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,90 +0.1 m/s---
6 Alexander ...derikhoff Altis 10,91Q +1.3 m/s---
7 Mika Gravenberch MPM 10,94Q +0.5 m/s---
8 Jonathan Dobbelaar SCSP 10,95 +1.3 m/s---
9 Dave Boamah AV Feniks 11,04 +0.5 m/s---
10 Lucas Witlox AV Oss `78 11,09 +0.1 m/s---
11 Bjorn Rinsma AV Impala 11,14 +1.3 m/s---
12 Rhomen Romeo AV Atverni 11,26 +0.5 m/s---
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,26 +0.1 m/s---
14 Noa Struyve DEM 11,35 +1.3 m/s---
15 Gerbrand Bontekoe AV Impala 11,40 +1.3 m/s---
16 Fabian Molenaar SPOB 11,59 +0.1 m/s---
17 Sidate Seck AV Feniks 11,81 +0.5 m/s---
18 Luc van Veldhoven AV Weert 11,85 +1.3 m/s---
19 Gianni Brunken AV Sprint 11,91 +0.5 m/s---
Sylvain Kramer Phanos DNS ---
Miro van Wieringen GACH DNS ---
Dennis van Veen Olympus `70 DNS ---
Bjorn Kottink MPM DNF ---

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 9,83 -1.3 m/s---
2 Damian Felter Rotterdam 9,93 -1.3 m/s---
3 Mark van der Linden Haag 9,95 -1.3 m/s---
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 10,90 -1.3 m/s---
5 Mika Gravenberch MPM 10,92 -1.3 m/s---
6 Ties van Beek AV Sprint 10,94 -1.3 m/s---
7 Alexander ...derikhoff Altis 10,99 -1.3 m/s---

Uitslagen 150 meter Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,79q -1.2 m/s---
2 Jonathan Pronk AV Sparta 19,34q -1.2 m/s---
3 Gaby Emmanuel AV Sparta 19,35q -1.2 m/s---
4 Daniel Engelhart AAV `36 19,57q -1.2 m/s19,50
5 Muhameed Huseen Typhoon 19,83q -1.2 m/s19,70
6 Amar Wong AV Feniks 19,98q -1.2 m/s20,91
7 Jonathan Dobbelaar SCSP 20,04q -1.2 m/s20,51
8 Chris Wieles SCSP 20,19q -1.2 m/s20,66
9 Twan Deumers AV Lycurgus 20,21 -1.2 m/s19,69
10 Bart van Zandwijk AV Atverni 20,23 -1.2 m/s20,08
11 Alexander ...derikhoff Altis 20,44 -1.2 m/s20,16
12 Fabian Molenaar SPOB 20,86 -1.2 m/s---
13 Dennis van Veen Olympus `70 21,14 -1.2 m/s22,35
14 Rafiq el Morabit THOR 21,30 -1.2 m/s---
15 Carlo Schoonen HAC 21,33 -1.2 m/s---
16 Tom van Buuren Olympus `70 21,57 -1.2 m/s21,33
17 Bjorn Hulsebos VAV 21,60 -1.2 m/s21,60
18 Mike van Wouwe ATH 21,84 -1.2 m/s23,08
19 Sidate Seck AV Feniks 21,94 -1.2 m/s21,71
20 Robin van ...Boogaardt Haag 22,05 -1.2 m/s---
21 Quinten Wormer Haag 22,34 -1.2 m/s---
22 David Punt PAC 22,41 -1.2 m/s---
23 Thijmen Poels ATV Venray 22,60 -1.2 m/s21,74
24 Oliver van der Velde Haag 22,75 -1.2 m/s---
25 Julian Vries Heerenveen 22,76 -1.2 m/s23,19
26 Mark Dullaart Haag 23,10 -1.2 m/s---
27 Fabio Dudink Spado 23,42 -1.2 m/s---
Danièl Castro AV Unitas DNS ---

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,90 +0.6 m/s---
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 19,32 +0.6 m/s---
3 Daniel Engelhart AAV `36 19,42 +0.6 m/s---
4 Jonathan Pronk AV Sparta 19,72 +0.6 m/s---
4 Muhameed Huseen Typhoon 19,72 +0.6 m/s---
6 Amar Wong AV Feniks 20,15 +0.6 m/s---
Chris Wieles SCSP DNS ---
Jonathan Dobbelaar SCSP DNS ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 2:51,09 2:49,06
2 Luca van Diepen AV Hylas 2:51,81 2:51,97
3 Teun ter Haar Nijmegen 2:53,23 2:52,09
4 Ids van Korven Eindhoven 2:56,99 2:53,60
5 Gijs de Haan AV `40 2:59,01 2:55,92
6 Guus Winkelman JSPR 2:59,32 2:54,30
7 Bas Sloot AV `47 2:59,56 3:04,42
8 Jeff Tesselaar AV Hera 2:59,95 3:04,11
9 Ernson van den Bos THOR 3:01,62 3:02,05
10 Nelson Johnson Haag 3:07,56 3:04,19
11 René Schultinga Heerenveen 3:09,61 3:03,05
12 Alex van B...a Wichers Tempo AV 3:10,17 3:04,88
13 Jip Janissen VRT 3:10,36 3:01,05
14 Lucas Jansen AV Oss `78 3:10,55 3:00,69
15 Tijn Baumann Ciko `66 3:11,14 3:03,94
16 Max van Liempdt Almere `81 3:12,40 3:05,31
17 Maël Plasschaert Almere `81 3:13,37 3:06,89
18 Jurre Brouwer GACH 3:13,43 3:13,41
19 Jaap Ullersma Ciko `66 3:14,48 3:12,28
20 Stan Buddingh' Typhoon 3:15,65 3:14,98
21 Twan Deumers AV Lycurgus 3:18,19 3:10,00
22 Lennard Valk PAC 3:18,46 3:10,83
23 Gijs Houtman PH 3:19,32 3:09,28
24 Florian va...er Dussen AV Impala 3:19,44 3:16,28
25 Jamal Abdallah SCSP 3:20,18 3:14,00
26 Ralph de Maat SCSP 3:21,43 3:19,17
27 Ewoud Boer CAV Energie 3:21,99 3:12,27
28 Rik Spelthan PH 3:23,15 3:13,13
29 Mark Dullaart Haag 3:23,23 3:26,13
30 Dave Boamah AV Feniks 3:23,90 3:14,16
31 Elijah Kaijser PAC 3:24,47 3:11,07
32 Nout Heine AV Lycurgus 3:31,42 3:20,54
33 Jelle Swaanen Altis 3:31,54 3:24,61
34 Jasper Vermaase Leiden 3:32,54 3:27,54
35 Hugo Habraken AV Gouda 3:33,37 3:55,24
36 Fabio Dudink Spado 3:33,66 3:24,21
37 Jesper Ponstein PAC 3:35,80 3:11,04
38 Tjebbe Hemler PAC 3:36,60 3:10,90
39 Stijn Verheij U-Track 3:41,17 3:20,00
40 Noah Larsson Phanos 3:44,78 ---
41 Niels Rewijk AKU 3:52,45 3:26,16
42 Ties van Beek AV Sprint 4:01,68 3:45,23
43 Tom Bloemberg Flevo Delta 4:08,89 3:49,00
Djimon de Groot Almere `81 DNS 3:18,00
David Neidig GACH DNS 3:30,30
Rafiq el Morabit THOR DNS 3:16,87
Mark Terpstra AV Impala DNS 3:51,45
Nils Reefman Pallas `67 DNS 3:26,68
Remco Scheffer PAC DNF 3:16,99

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 11,74Q 11,71
2 Rens de Graauw PH 13,16Q -1.2 m/s12,86
3 Bart Veltman AV Gouda 13,18Q -0.9 m/s13,07
4 Pieter Bulte Pallas `67 13,23Q -1.2 m/s14,21
5 Ole van Tiel AV Trias 13,27Q 13,38
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,33Q -1.2 m/s13,22
7 Brend Baak Flevo Delta 13,45Q -1.5 m/s12,98
8 Twan van Rijn AAV `36 13,48Q -0.9 m/s13,24
9 Sam Steffens Ciko `66 13,60Q -1.2 m/s13,21
10 Taron Punt PAC 13,69Q -0.9 m/s14,01
11 Gianni Brunken AV Sprint 13,71Q -1.2 m/s15,15
12 Jesper van Meer Spado 13,76Q -1.2 m/s13,80
13 Leon Spiekerman MPM 13,79q 13,80
14 Stan Atsma HLLS 13,84Q -1.5 m/s13,26
15 Thijmen Poels ATV Venray 14,41Q 14,38
16 Gianni Louhenapessy AV Atverni 14,43Q -1.2 m/s13,32
17 Jesse Lamberst AAV `36 14,49Q 14,22
18 Miro van Wieringen GACH 14,50q 13,46
19 Ronin van der Holst PAC 14,68Q -1.2 m/s14,43
20 Rutger Hoekstra AV Impala 14,69Q -0.9 m/s13,68
21 Lucius Bout Phanos 14,69q -0.9 m/s---
22 Chris Wieles SCSP 15,01q -1.2 m/s13,51
23 Giann-Carlo Denswil PAC 15,06 -1.2 m/s15,11
24 Stefan Beukers Pallas `67 15,12 -0.9 m/s14,88
25 Chiel Hulshof PH 15,44Q -1.5 m/s14,21
26 Luc Stappers HAC 15,67 -0.9 m/s15,29
27 Gwen Hanekamp Haag 15,87 -1.2 m/s15,48
28 Fedor Musil Phanos 15,91Q -1.5 m/s15,37
29 Steijn Koops Nijmegen 16,34 -1.2 m/s15,84
30 Chris van den Berg SPOB 16,61 -1.5 m/s16,11
31 Frank Rüegg AV Gouda 16,94 -0.9 m/s17,00
32 Hugo Habraken AV Gouda 17,04 -1.2 m/s17,92
33 Boaz Freij Voorne 17,25 15,58
34 Tom Bloemberg Flevo Delta 18,19 -1.2 m/s18,02
Graeme 't Hoen AV Aalsmeer DNS 15,65

Uitslagen 80 meter horden halve finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 12,50Q ---
2 Bart Veltman AV Gouda 12,92Q ---
3 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,05Q ---
4 Rens de Graauw PH 13,12Q ---
5 Twan van Rijn AAV `36 13,19Q ---
6 Ole van Tiel AV Trias 13,29q ---
7 Chris Wieles SCSP 13,36Q ---
8 Sam Steffens Ciko `66 13,41q ---
9 Stan Atsma HLLS 13,42 ---
10 Brend Baak Flevo Delta 13,45 ---
11 Taron Punt PAC 13,72 ---
12 Lucius Bout Phanos 13,73 ---
13 Jesper van Meer Spado 13,78 ---
14 Rutger Hoekstra AV Impala 13,87 ---
15 Leon Spiekerman MPM 13,90 ---
16 Gianni Brunken AV Sprint 14,25 ---
17 Thijmen Poels ATV Venray 14,39 ---
18 Ronin van der Holst PAC 15,00 ---
19 Jesse Lamberst AAV `36 15,02 ---
20 Chiel Hulshof PH 15,78 ---
Fedor Musil Phanos DNS ---
Miro van Wieringen GACH DNS ---
Gianni Louhenapessy AV Atverni DNS ---
Pieter Bulte Pallas `67 DNS ---

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag 11,65 +1.0 m/s---
2 Bart Veltman AV Gouda 12,63 +1.0 m/s---
3 Rens de Graauw PH 12,95 +1.0 m/s---
4 Aaron Hoogenboom AV Atverni 13,08 +1.0 m/s---
5 Ole van Tiel AV Trias 13,09 +1.0 m/s---
6 Chris Wieles SCSP 13,26 +1.0 m/s---
7 Twan van Rijn AAV `36 13,37 +1.0 m/s---
8 Sam Steffens Ciko `66 14,06 +1.0 m/s---

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 42,00 42,57
2 Floris Smink AC TION 37,08 33,27
3 Julian Mejame Ejong PAC 34,40 32,46
4 Thijs van Dijke AV Spiridon 33,66 32,05
5 Koen Zandvliet Scorpio 33,41 33,19
6 Johan de Vries Heerenveen 29,67 23,47
7 Matyas Kerekgyarto Swift 29,25 33,74
8 Stef de Jong SAV 27,32 28,72
9 Rens de Graauw PH 25,61 30,71
10 Robin van Kooij PAC 24,24 28,43
11 Bram van Alebeek Nijmegen 23,64 20,00
12 Rens van Beek AV Spiridon 22,97 24,12
13 Kristian Munning SPOB 21,59 27,24
14 Aran Swart AV Spiridon 19,83 22,17
15 Bjorn van der Velden HLLS 19,34 17,73
16 Kyan Krol AAV `36 18,31 17,57
17 Stan Buddingh' Typhoon 17,64 19,11
18 Amar Wong AV Feniks 17,27 20,29
19 Steven Zollinger Nijmegen 16,82 17,11
20 Jamie Hanselaar Typhoon 16,68 16,20
Laurens Prins GACH NM 32,53
Jord Pluimes Scorpio DNS 23,61

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 15,29 14,59
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 14,31 14,08
3 Julian Mejame Ejong PAC 14,17 13,73
4 Jonathan Pronk AV Sparta 13,51 13,20
5 Matyas Kerekgyarto Swift 12,03 12,81
6 Robin van Kooij PAC 11,74 11,74
7 Mark Groen Voorne 11,29 11,46
8 Laurens Prins GACH 11,13 13,40
9 Floris Smink AC TION 10,95 10,92
10 Koen Zandvliet Scorpio 10,68 10,39
11 Stef de Jong SAV 10,38 10,83
12 Johan de Vries Heerenveen 10,35 10,52
13 Lennard Valk PAC 9,69 9,90
14 Lucas Witlox AV Oss `78 9,55 9,21
15 Rens van Beek AV Spiridon 9,53 10,19
16 Bjorn van der Velden HLLS 9,38 8,86
17 Jonas Elzinga GACH 9,37 9,37
18 Adam Amghar AV Lycurgus 9,31 8,64
19 Rens Schuit SCSP 8,97 8,68
20 Mika Gravenberch MPM 8,91 9,20
21 Tim Weber Almere `81 8,88 8,08
22 Bjorn Rinsma AV Impala 8,77 9,20
23 Aran Swart AV Spiridon 7,64 8,45
24 Johan Zomer AV Phoenix 6,11 5,99
Djimon de Groot Almere `81 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion 46,47 46,47 48,27
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 43,31 43,31 43,11
3 Yoram Vriezen GACH 41,97 41,97 42,59
4 Adam Amghar AV Lycurgus 38,46 38,46 37,00
5 Brend Baak Flevo Delta 37,07 37,07 38,46
6 Chuck Pols Scorpio 36,18 36,18 37,16
7 Mark Groen Voorne 35,89 35,89 43,13
8 Yannick Jong SAV 35,37 35,37 33,83
9 Goos Meuwissen Swift 34,40 34,40 34,21
10 Bram van Alebeek Nijmegen 33,65 33,65 31,19
11 Robbert Maas Spado 31,42 31,42 39,18
12 Seb Wals AV Lycurgus 30,92 30,92 31,47
13 Carlo Schoonen HAC 30,81 30,81 40,92
14 Bjorn Hulsebos VAV 30,59 30,59 31,73
15 Erick Könst AV Haarlem 29,60 29,60 31,55
16 Quinten Wormer Haag 28,85 28,85 31,12
17 Thijs van Dijke AV Spiridon 28,58 28,58 34,62
18 Benjamin ...bbelstein PH 26,64 26,64 28,88
19 Gwen Hanekamp Haag 26,62 26,62 26,60
20 Ruben Meijer Pijnenburg 26,54 26,54 30,25
21 Bjorn Kottink MPM 26,36 26,36 29,56
22 Steijn Koops Nijmegen 25,52 25,52 28,65
23 Jamie Hanselaar Typhoon 24,32 24,32 24,30
24 Menno Backx PAC 21,89 21,89 21,19
25 Rens Jacobs AV Weert 21,24 21,24 16,67
26 Perry Severijnse Almere `81 21,18 21,18 30,58
27 Jasper Vermaase Leiden 20,21 20,21 22,67
28 Kyan Krol AAV `36 17,38 17,38 22,97
Graeme 't Hoen AV Aalsmeer - DNS 21,91
Bayo Abisoye Ciko `66 - - - DNS 28,48

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,80 2,77
2 Jasper Oele PAC 2,40 2,30
3 Wouter Konijn AV Lycurgus 2,30 2,27
4 Joep Bovee Spado 2,10 2,35
5 Chuck Pols Scorpio 2,00 2,05
6 Fedor Musil Phanos 2,00 ---
Kalle Veldhuisen AV Lycurgus NM 1,70

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam Res OBP
1 Damian Felter Rotterdam 5,95 +0.7 m/s5,73
2 Jeff Tesselaar AV Hera 5,40 +3.8 m/s5,55
3 Daniel Engelhart AAV `36 5,28 +0.2 m/s5,57
4 Bart Veltman AV Gouda 5,22 +0.1 m/s4,98
5 Daan Roosenschoon GVAC 5,18 -1.0 m/s5,02
6 Leon Spiekerman MPM 5,04 +0.5 m/s4,86
7 Sam Steffens Ciko `66 4,99 -2.3 m/s5,00
8 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,80 -1.0 m/s4,74
9 Milo Hanssen AV Unitas 4,68 +0.0 m/s4,56
10 Luc van Veldhoven AV Weert 4,42 +1.9 m/s4,31
11 Kevin Smaling ATOP 4,39 +0.0 m/s4,70
12 Noa Struyve DEM 4,34 +4.4 m/s4,62
13 Chiel Hulshof PH 3,97 -2.6 m/s4,40
14 Niels Rewijk AKU 3,91 +2.4 m/s4,18
15 Sylvain Kramer Phanos 3,91 +1.7 m/s3,97
16 Ronin van der Holst PAC 3,81 +3.1 m/s4,22
17 Micha Groenenboom AV Gouda 3,80 -1.1 m/s3,97
18 Menno Backx PAC 3,71 +1.5 m/s3,91
19 Rick Mallens AV Sprint 3,69 -1.8 m/s4,22
20 Tim Weber Almere `81 3,68 +0.7 m/s4,28
21 Johan Zomer AV Phoenix 3,54 -1.9 m/s3,23
22 Noah Larsson Phanos 3,51 +0.9 m/s4,24
23 Jon Rijnsburger Nijmegen 3,51 +1.6 m/s3,77
Perry Severijnse Almere `81 DNS 4,37
Stan Atsma HLLS DNS 4,63
Leon van der Waal PAC DNS 4,99
Finn de Graaf AV Attila DNS 5,42
Casper Haagh Scorpio DNS 4,92
Daniljo Vriendwijk Ciko `66 DNS 5,29