Atleten 'Jongens Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_hf80m_f150m150m_f1000m80mH80mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
14 Dylan Nieuwlaat AAV `36 Discus
Ver
JJD1 - DiscusJJD1 - Ver - groep B -------------
24 Bradley Daniels Almere `81 Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver - groep B -------------
27 Justin Labrijn Almere `81 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f ----------
33 Jamie Sesay Almere `81 80mH
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - Hoo...- groep A -------------
37 Jip de Greef Altis 80mH
Discus
JJD1 - 80mHJJD1 - Discus -------------
44 Jarik van de Mast Altis 1000m
JJD1 - 1000m --------------
60 Falco Aarts Maastricht 1000m
JJD1 - 1000m --------------
62 Ian van Dijk ATH 80m
80m_hf
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Ver - groep A ------------
67 Primo Burgstra AV 1923 1000m
JJD1 - 1000m --------------
69 Thomas Fructus AV 1923 80mH
1000m SC
JJD1 - 80mHJJD1 - 1000mSt -------------
70 Anders Haringma AV 1923 80mH
JJD1 - 80mH --------------
75 Lucas van ...haffelaar AV 1923 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoo...- groep B -------------
78 Zeger Haspels AV Aalsmeer 80m
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f ------------
86 Tom Schmit ATOP 80m
80m_hf
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Hoo...- groep A ------------
92 Tygo Willems ATNY Ver
JJD1 - Ver - groep A --------------
111 Jip van Dinther AV De Keien 1000m
JJD1 - 1000m --------------
117 Tijn Kauffman De Spartaan Speer
JJD1 - Speer --------------
123 Jur Bakker AV Edam 80mH
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - Ver - groep A -------------
124 Sander Buikman AV Edam 150m
150m_f
1000m SC
JJD1 - 150mJJD1 - 150m_fJJD1 - 1000mSt ------------
130 Milo de Langen AV Feniks 80m
80m_f
80m_hf
Kogel
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - Kogel -----------
131 Siebe Pals AV Feniks Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer -------------
134 Berend Zwolle AV Feniks 80mH
80mH_f
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_f -------------
136 Daan Bergmans Flevo Delta 1000m
JJD1 - 1000m --------------
138 Mike Bossers Flevo Delta 80mH
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - Hoo...- groep B -------------
139 Johan Bouma Flevo Delta 80m
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - Ver - groep B -------------
142 Pim Harleman Flevo Delta Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer -------------
143 Ryan Honders Flevo Delta 80mH
Kogel
JJD1 - 80mHJJD1 - Kogel -------------
147 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 80m
150m
JJD1 - 80mJJD1 - 150m -------------
151 Boris van den Burg AV Gouda 1000m
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - Kogel -------------
155 Wester de Groot AV Gouda 80m
80m_hf
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - 1000m ------------
157 Ewan ter Hennepe AV Gouda 80m
80m_hf
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Ver - groep B ------------
158 Sander de Lange AV Gouda Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver - groep B -------------
162 Sven Teekens AV Gouda 1000m
JJD1 - 1000m --------------
164 Finn Damhoff AV Haarlem Discus
Kogel
JJD1 - DiscusJJD1 - Kogel -------------
170 Rutger Berends Heerenveen 1000m
JJD1 - 1000m --------------
175 Rick Velkers Heerenveen 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m -------------
179 Jared Broers AV Hera 80mH
JJD1 - 80mH --------------
188 Tjalle-Dur... der Eems HRRR Speer
JJD1 - Speer --------------
189 Thijs Jorritsma HRRR 80m
80m_hf
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Hoo...- groep B ------------
194 Jelte van Es AV Hylas 150m
150m_f
Ver
JJD1 - 150mJJD1 - 150m_fJJD1 - Ver - groep A ------------
200 Marijn Piek AV Impala 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoo...- groep B -------------
202 Mark Scholten AV Impala 80mH
80mH_f
Discus
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Discus ------------
212 Melle Ketellapper AV Lionitas 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver - groep B -------------
217 Wesley Beentjes AV Lycurgus 80m
150m
JJD1 - 80mJJD1 - 150m -------------
224 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 1000m
80mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 80mH -------------
230 Jelle Müller AV Lycurgus Speer
Polshoog
JJD1 - SpeerJJD1 - Polshoog -------------
234 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1000m SC
Polshoog
JJD1 - 1000mStJJD1 - Polshoog -------------
237 Thomas Wals AV Lycurgus 80m
150m
JJD1 - 80mJJD1 - 150m -------------
239 Tigo van der Werf AV Lycurgus Hoog
JJD1 - Hoo...- groep B --------------
241 Ties Arensman NEAV 1000m SC
Speer
JJD1 - 1000mStJJD1 - Speer -------------
250 Robin Hegeman AV NOP 80mH
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - Hoo...- groep A -------------
254 Ian Tesselaar AV NOVA 1000m
JJD1 - 1000m --------------
260 Thomas Kleijweg Olympus `70 Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer -------------
265 Marek Schanzleh Olympus `70 Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer -------------
276 Krijn van Hofweegen Pallas `67 80m
80m_hf
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Hoo...- groep A ------------
278 Daan Reefman Pallas `67 1000m
JJD1 - 1000m --------------
283 Antoni Elkenbracht AV Phoenix Hoog
Ver
JJD1 - Hoo...- groep BJJD1 - Ver - groep B -------------
284 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 1000m SC
Discus
JJD1 - 1000mStJJD1 - Discus -------------
286 Daniel vd Poel AV Phoenix Speer
Ver
JJD1 - SpeerJJD1 - Ver - groep B -------------
294 Niek Nijman AV Rijssen 1000m
JJD1 - 1000m --------------
296 Max Swabedissen AV Rijssen 1000m
JJD1 - 1000m --------------
303 Justin van Dooren AV Sparta 80m
80m_f
80m_hf
1000m
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - 1000m -----------
310 Max Kreeft AV Spiridon Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer -------------
311 Tygo Naafs AV Spiridon Discus
Speer
JJD1 - DiscusJJD1 - Speer -------------
333 Tim Pelkmans AV Sprint 80mH
80mH_f
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Ver - groep A ------------
336 Tibbe Teunissen AV Sprint 80m
80m_f
80m_hf
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - Ver - groep A -----------
337 Kim Alofsen Startbaan 80mH
Speer
JJD1 - 80mHJJD1 - Speer -------------
367 Cas Hoekstra AV34 80m
80m_hf
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hf -------------
369 Martijn van der Lecq AV34 1000m
JJD1 - 1000m --------------
372 Melchior Treffers AV34 Hoog
Ver
JJD1 - Hoo...- groep AJJD1 - Ver - groep A -------------
387 Roel Bouma BAV 80m
Discus
JJD1 - 80mJJD1 - Discus -------------
388 Mats Roskamp BAV 80m
80m_hf
Kogel
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Kogel ------------
389 Jan Vriesman BAV 80m
80m_hf
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Ver - groep B ------------
391 Lucas Bal CAV Energie 150m
150m_f
Ver
JJD1 - 150mJJD1 - 150m_fJJD1 - Ver - groep A ------------
396 Pieter Fallaux CAV Energie 1000m
JJD1 - 1000m --------------
398 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Discus
Kogel
JJD1 - DiscusJJD1 - Kogel -------------
399 Benjamin den Hartog CAV Energie Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer -------------
401 Jasper Kaal CAV Energie Hoog
JJD1 - Hoo...- groep A --------------
404 Steyn Potuit CAV Energie 1000m
JJD1 - 1000m --------------
418 Jelle van der Veer Climax 1000m
JJD1 - 1000m --------------
423 Tobias Janssens DEM 80mH
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - Ver - groep B -------------
428 Toon van Vuuren DEM 1000m
JJD1 - 1000m --------------
429 Tim Klein DJA Kogel
Hoog
JJD1 - KogelJJD1 - Hoo...- groep A -------------
445 Dennis Janssen GACH 1000m
JJD1 - 1000m --------------
446 Lucas Man GACH 80m
80m_hf
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f -----------
448 Ivar Pijnenburg GACH Hoog
JJD1 - Hoo...- groep B --------------
449 Robin Pos GACH 1000m SC
Speer
JJD1 - 1000mStJJD1 - Speer -------------
451 Lukas Renaud GACH 1000m
JJD1 - 1000m --------------
465 Max Birdja Haag 80m
80m_hf
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Hoo...- groep A ------------
479 Mike Paauw Haag 80m
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - Ver - groep A -------------
488 Gijs van Lieshout HAC 150m
1000m SC
JJD1 - 150mJJD1 - 1000mSt -------------
489 Joost van Mierlo HAC 80m
80m_hf
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hf -------------
498 Wouter van Gorcom HLLS 150m
150m_f
80mH
80mH_f
JJD1 - 150mJJD1 - 150m_fJJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_f -----------
501 William Knol HLLS 1000m SC
JJD1 - 1000mSt --------------
503 Lucca Marks HLLS 80m
80m_hf
Kogel
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Kogel ------------
505 Martijn Pos HLLS Kogel
Speer
JJD1 - KogelJJD1 - Speer -------------
506 Michael Quirk HLLS Speer
Hoog
JJD1 - SpeerJJD1 - Hoo...- groep B -------------
511 Willem van Leeuwen KAV Holland 1000m SC
Polshoog
JJD1 - 1000mStJJD1 - Polshoog -------------
514 Daniel Sleiman KAV Holland 80m
80mH
JJD1 - 80mJJD1 - 80mH -------------
515 Yannick Vollaard KAV Holland 1000m SC
JJD1 - 1000mSt --------------
516 Lucas Weber KAV Holland 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m -------------
521 Joas van Hellemondt Leiden 80mH
80mH_f
Ver
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Ver - groep A ------------
545 Erik Mies Nijmegen 80mH
JJD1 - 80mH --------------
547 Tim Schüssel Nijmegen 1000m
JJD1 - 1000m --------------
548 Samuel Schinagl Nijmegen 80m
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f ------------
549 Tom Zoetelief Nijmegen 80m
80m_hf
150m
150m_f
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - 150mJJD1 - 150m_f -----------
557 Revelinio Denswil PAC 80m
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - Ver - groep B -------------
582 Timo Spiering PAC 80m
80m_hf
Hoog
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Hoo...- groep B ------------
591 Niels van Weesep PAC 80m
80mH
JJD1 - 80mJJD1 - 80mH -------------
596 Mick Baldew Phanos Kogel
Hoog
JJD1 - KogelJJD1 - Hoo...- groep B -------------
598 Ezequiel Bolsman Phanos 1000m SC
Discus
JJD1 - 1000mStJJD1 - Discus -------------
600 Anthon Croockewit Phanos 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver - groep B -------------
602 Harvey Elgood Phanos 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m -------------
603 Jeen Hammink Phanos 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver - groep A -------------
605 Yohannes Hiensch Phanos 1000m
JJD1 - 1000m --------------
606 Eyoël Hiensch Phanos 1000m
JJD1 - 1000m --------------
608 Sem Jongenburger Phanos 80m
80m_hf
Kogel
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_hfJJD1 - Kogel ------------
614 Franklyn Nwanaforo Phanos 80m
80m_f
80m_hf
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - Ver - groep A -----------
619 Lauran van Wunnik Phanos 80mH
JJD1 - 80mH --------------
630 Dieter Stolzenbach PH 150m
Ver
JJD1 - 150mJJD1 - Ver - groep B -------------
632 Max Vernooij PH 1000m
JJD1 - 1000m --------------
649 Yorick Brethouwer Scorpio 1000m SC
Speer
JJD1 - 1000mStJJD1 - Speer -------------
650 Julius Geleijns Scorpio 1000m SC
JJD1 - 1000mSt --------------
652 Stijn Hendriks Scorpio 80mH
80mH_f
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Hoo...- groep A ------------
658 Jens De Wilde Scorpio 80m
80m_f
80m_hf
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - Ver - groep A -----------
668 Niek Kollé SV Noordkop 150m
1000m
JJD1 - 150mJJD1 - 1000m -------------
670 Ioann Lobles SV Noordkop 1000m
JJD1 - 1000m --------------
679 Tobias Boekeloo Tempo AV Hoog
JJD1 - Hoo...- groep B --------------
680 Binne Brok Tempo AV 80mH
80mH_f
Hoog
JJD1 - 80mHJJD1 - 80mH_fJJD1 - Hoo...- groep A ------------
695 Thom Kortenoever Typhoon 80m
80m_f
80m_hf
Kogel
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - Kogel -----------
697 Ruiz Lodder Typhoon 80m
80m_f
80m_hf
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - 80m_fJJD1 - 80m_hfJJD1 - Ver - groep A -----------
699 Sem van Dijk U-Track 1000m
JJD1 - 1000m --------------
700 Timo Hoogendoorn U-Track 1000m
JJD1 - 1000m --------------
701 Lasse Klijn U-Track 1000m
JJD1 - 1000m --------------
706 Rik Dijkslag VAV 80m
Ver
JJD1 - 80mJJD1 - Ver - groep B -------------
709 Jurre Dies...lumpenaar VAV 80m
JJD1 - 80m --------------
713 Bart Adriaanse Voorne 1000m SC
Kogel
JJD1 - 1000mStJJD1 - Kogel -------------
718 Tijs Manni Voorne Kogel
JJD1 - Kogel --------------
724 Thijs van Tol VS97 80m
Speer
JJD1 - 80mJJD1 - Speer -------------

Verenigingen 'Jongens Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 1
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 2
Atletiek Maastricht MSTR 1
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV 1923 AV23 4
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV De Keien KEIN 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 3
AV Flevo Delta FLDT 6
AV Gouda GOUD 5
AV Haarlem HRLM 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 6
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 1
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Pallas `67 PL67 2
AV Phoenix PHNX 3
AV Rijssen RSSN 2
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 2
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
BAV BAV 3
CAV Energie ENRG 6
Climax CLMX 1
DEM DEM 2
DJA DJA 1
GAC Hilversum GACH 5
Haag Atletiek HAAG 2
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 5
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 1
Nijmegen Atletiek NYMG 4
PAC PAC 3
Phanos PHNS 10
Prins Hendrik PH 2
Scorpio SCRP 4
SV Noordkop NRDK 2
Tempo AV TMPO 2
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 3
VAV VAV 2
Voorne Atletiek VRNE 2
Voorschoten `97 VS97 1

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,44Q +1.8 m/s10,58
2 Jan Vriesman BAV 10,86Q -0.3 m/s11,75
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,86Q -0.3 m/s11,17
4 Justin van Dooren AV Sparta 10,87Q +0.9 m/s10,68
5 Milo de Langen AV Feniks 11,22Q 10,98
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,22Q +2.1 m/s11,09
7 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,23Q +1.8 m/s11,28
8 Tom Zoetelief Nijmegen 11,32Q +1.8 m/s11,25
9 Jens De Wilde Scorpio 11,41Q -1.3 m/s10,90
9 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,41Q +1.8 m/s11,79
11 Tom Schmit ATOP 11,43Q -0.3 m/s11,49
12 Max Birdja Haag 11,55Q +0.9 m/s11,36
13 Timo Spiering PAC 11,63Q -1.3 m/s11,14
14 Cas Hoekstra AV34 11,64Q +0.9 m/s11,20
15 Ewan ter Hennepe AV Gouda 11,66Q +0.9 m/s11,76
16 Joost van Mierlo HAC 11,72Q -0.3 m/s11,83
17 Ian van Dijk ATH 11,85Q +2.1 m/s11,61
18 Lucas Man GACH 11,95Q +2.1 m/s11,93
19 Sem Jongenburger Phanos 11,96q -0.3 m/s---
20 Justin Labrijn Almere `81 11,97q -0.3 m/s10,72
21 Mats Roskamp BAV 12,05q +0.9 m/s12,14
22 Lucca Marks HLLS 12,07Q -1.3 m/s11,56
22 Thijs Jorritsma HRRR 12,07q +0.9 m/s11,83
24 Wester de Groot AV Gouda 12,13Q -1.3 m/s11,96
25 Revelinio Denswil PAC 12,17 +1.8 m/s12,20
26 Roel Bouma BAV 12,21 -0.3 m/s12,65
27 Samuel Schinagl Nijmegen 12,22 -1.3 m/s11,67
28 Zeger Haspels AV Aalsmeer 12,32 +2.1 m/s11,90
29 Daniel Sleiman KAV Holland 12,33 -1.3 m/s11,90
30 Jurre Dies...lumpenaar VAV 12,43 +1.8 m/s12,15
31 Thomas Wals AV Lycurgus 12,66 +2.1 m/s12,83
32 Mike Paauw Haag 12,77 -0.3 m/s11,97
33 Rik Dijkslag VAV 12,83 +2.1 m/s12,73
34 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 13,28 -1.3 m/s12,70
35 Wesley Beentjes AV Lycurgus 13,63 +0.9 m/s12,50
36 Johan Bouma Flevo Delta 13,68 -1.3 m/s---
Thijs van Tol VS97 DNS 11,80
Niels van Weesep PAC DNS 11,67

Uitslagen 80 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,65Q +2.3 m/s---
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,81Q +0.3 m/s---
3 Justin van Dooren AV Sparta 10,87Q +0.5 m/s---
4 Justin Labrijn Almere `81 10,98Q +0.3 m/s---
5 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,14Q +2.3 m/s---
6 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,20q +2.3 m/s---
7 Milo de Langen AV Feniks 11,30q +0.3 m/s---
8 Jens De Wilde Scorpio 11,36Q +0.5 m/s---
9 Tom Schmit ATOP 11,49 +0.3 m/s---
10 Tom Zoetelief Nijmegen 11,64 +0.3 m/s---
11 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,66 +0.5 m/s---
12 Max Birdja Haag 11,72 +2.3 m/s---
13 Timo Spiering PAC 11,75 +2.3 m/s---
14 Cas Hoekstra AV34 11,76 +0.3 m/s---
15 Joost van Mierlo HAC 11,80 +0.5 m/s---
16 Ian van Dijk ATH 11,86 +0.3 m/s---
17 Lucca Marks HLLS 11,98 +0.3 m/s---
18 Thijs Jorritsma HRRR 12,31 +0.5 m/s---
Sem Jongenburger Phanos DNS ---
Lucas Man GACH DNS ---
Mats Roskamp BAV DNS ---
Jan Vriesman BAV DNS ---
Ewan ter Hennepe AV Gouda DNS ---
Wester de Groot AV Gouda DNS ---

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 10,55 +1.3 m/s---
2 Justin van Dooren AV Sparta 10,78 +1.3 m/s---
3 Thom Kortenoever Typhoon 10,83 +1.3 m/s---
4 Justin Labrijn Almere `81 11,11 +1.3 m/s---
5 Milo de Langen AV Feniks 11,21 +1.3 m/s---
6 Jens De Wilde Scorpio 11,30 +1.3 m/s---
7 Franklyn Nwanaforo Phanos 11,49 +1.3 m/s---
8 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,52 +1.3 m/s---

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 20,82 +0.1 m/s---
2 Wouter van Gorcom HLLS 21,13 +0.1 m/s---
3 Tom Zoetelief Nijmegen 21,37 +0.1 m/s---
4 Lucas Bal CAV Energie 21,94 +0.1 m/s---
5 Jelte van Es AV Hylas 21,98 +0.1 m/s---
6 Lucas Man GACH 22,53 +0.1 m/s---
7 Sander Buikman AV Edam 22,57 +0.1 m/s---
8 Samuel Schinagl Nijmegen 22,71 +0.1 m/s---
9 Zeger Haspels AV Aalsmeer 23,23 +0.3 m/s---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:59,98 3:04,28
2 Pieter Fallaux CAV Energie 3:00,94 3:04,62
3 Yohannes Hiensch Phanos 3:03,68 3:05,72
4 Niek Nijman AV Rijssen 3:05,08 3:03,00
5 Martijn van der Lecq AV34 3:06,95 3:03,84
6 Jarik van de Mast Altis 3:07,50 3:11,38
7 Max Swabedissen AV Rijssen 3:09,54 3:12,00
8 Justin van Dooren AV Sparta 3:11,11 3:07,21
9 Eyoël Hiensch Phanos 3:11,25 3:11,45
10 Tim Schüssel Nijmegen 3:11,73 3:12,44
11 Jeen Hammink Phanos 3:13,53 3:16,30
12 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:14,99 3:19,00
13 Sem van Dijk U-Track 3:15,14 3:13,68
14 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:15,50 3:15,70
15 Jelle van der Veer Climax 3:15,64 3:21,46
16 Max Vernooij PH 3:15,84 3:18,61
17 Steyn Potuit CAV Energie 3:17,48 3:12,88
18 Falco Aarts Maastricht 3:18,97 3:11,82
19 Ioann Lobles SV Noordkop 3:22,37 3:13,03
20 Ian Tesselaar AV NOVA 3:22,76 3:17,61
21 Niek Kollé SV Noordkop 3:23,87 3:24,00
22 Lukas Renaud GACH 3:24,29 3:20,78
23 Primo Burgstra AV 1923 3:24,30 3:26,71
24 Jip van Dinther AV De Keien 3:24,35 3:30,00
25 Melle Ketellapper AV Lionitas 3:27,34 3:15,26
26 Dennis Janssen GACH 3:31,99 3:32,00
27 Marijn Piek AV Impala 3:33,20 3:35,00
28 Daan Bergmans Flevo Delta 3:33,27 3:28,00
29 Toon van Vuuren DEM 3:38,09 3:37,73
30 Rick Velkers Heerenveen 3:51,07 3:37,00
31 Harvey Elgood Phanos 4:03,05 ---
Anthon Croockewit Phanos DNS 3:15,00
Lucas Weber KAV Holland DNS 4:06,58
Rutger Berends Heerenveen DNS 3:23,01
Lasse Klijn U-Track DNS 3:33,46
Boris van den Burg AV Gouda DNS 4:58,00
Sven Teekens AV Gouda DNS 3:12,30
Wester de Groot AV Gouda DNS 3:35,22
Daan Reefman Pallas `67 DNS 3:39,68

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 13,06Q +2.3 m/s12,52
2 Joas van Hellemondt Leiden 13,13Q +0.3 m/s13,46
3 Tim Pelkmans AV Sprint 13,60Q +0.5 m/s12,90
4 Mark Scholten AV Impala 13,66Q +0.3 m/s13,59
5 Berend Zwolle AV Feniks 13,99q +0.5 m/s14,71
5 Wouter van Gorcom HLLS 13,99q +0.5 m/s13,59
7 Jip de Greef Altis 14,01 +0.5 m/s14,22
8 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 14,18 +0.3 m/s14,38
9 Binne Brok Tempo AV 14,27Q +2.3 m/s14,03
10 Jur Bakker AV Edam 14,40 +2.3 m/s14,12
11 Tobias Janssens DEM 14,79 +2.3 m/s14,94
12 Jamie Sesay Almere `81 14,82 +0.3 m/s15,26
13 Jared Broers AV Hera 15,66 +2.3 m/s14,84
14 Anders Haringma AV 1923 15,85 +0.5 m/s---
15 Daniel Sleiman KAV Holland 15,89 +0.5 m/s15,79
16 Kim Alofsen Startbaan 16,06 +0.3 m/s15,58
17 Erik Mies Nijmegen 16,99 +2.3 m/s16,98
18 Lauran van Wunnik Phanos 17,19 +0.5 m/s17,55
19 Mike Bossers Flevo Delta 17,68 +0.3 m/s18,33
20 Ryan Honders Flevo Delta 17,69 +0.3 m/s17,56
Thomas Fructus AV 1923 DNS 15,11
Robin Hegeman AV NOP DNS 16,10
Niels van Weesep PAC DNS 14,52

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,43 +1.1 m/s---
2 Joas van Hellemondt Leiden 12,93 +1.1 m/s---
3 Mark Scholten AV Impala 13,20 +1.1 m/s---
4 Tim Pelkmans AV Sprint 13,46 +1.1 m/s---
5 Berend Zwolle AV Feniks 13,96 +1.1 m/s---
5 Binne Brok Tempo AV 13,96 +1.1 m/s---
7 Wouter van Gorcom HLLS 15,74 +1.1 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 2,10 2,20
2 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1,90 1,97
Willem van Leeuwen KAV Holland NM 1,60

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Jur Bakker AV Edam 4,75 -2.5 m/s4,64
2 Jens De Wilde Scorpio 4,54 +0.9 m/s4,66
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,52 +0.2 m/s4,85
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,52 +4.5 m/s4,29
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,41 +2.5 m/s4,70
6 Jelte van Es AV Hylas 4,33 -0.1 m/s4,60
7 Ruiz Lodder Typhoon 4,30 +2.6 m/s4,50
8 Franklyn Nwanaforo Phanos 4,30 -2.5 m/s4,49
9 Joas van Hellemondt Leiden 4,29 +4.5 m/s4,67
10 Melle Ketellapper AV Lionitas 4,11 +1.5 m/s4,20
11 Tygo Willems ATNY 4,10 +3.3 m/s4,67
12 Tobias Janssens DEM 4,10 +0.7 m/s4,17
13 Mike Paauw Haag 4,07 +2.6 m/s4,34
14 Ian van Dijk ATH 4,05 -0.5 m/s4,36
15 Jeen Hammink Phanos 4,03 -0.1 m/s4,42
16 Lucas Bal CAV Energie 3,98 -2.9 m/s4,58
17 Daniel vd Poel AV Phoenix 3,92 +1.8 m/s4,09
18 Dieter Stolzenbach PH 3,75 +0.3 m/s4,15
19 Dylan Nieuwlaat AAV `36 3,59 +0.0 m/s3,83
20 Jan Vriesman BAV 3,58 -2.1 m/s4,03
21 Rik Dijkslag VAV 3,57 +0.4 m/s3,42
22 Revelinio Denswil PAC 3,46 -0.2 m/s4,13
23 Sander de Lange AV Gouda 3,34 -1.2 m/s3,15
24 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 3,20 -1.5 m/s3,84
25 Johan Bouma Flevo Delta 2,96 +4.4 m/s---
Anthon Croockewit Phanos DNS 4,01
Bradley Daniels Almere `81 DNS ---
Melchior Treffers AV34 DNS 4,74