Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f150m150m_f1000m60mH60mH_hf60mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
1 Tessa Beugelink AAC 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
5 Rozemarie Fokkema AAC `61 150m
Discus
MJD2 - 150mMJD2 - Discus --------------
6 Denise Zanferrari AAC `61 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Ver - groep B ------------
7 Loes Mullink AAV SISU Kogel
MJD2 - Kogel ---------------
8 Azualjak Agok AAV `36 1000m
Kogel
MJD2 - 1000mMJD2 - Kogel --------------
11 Sylvie van...r Giessen AAV `36 60m
60m_hf
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150m -------------
20 Idilay Kaymaz AC TION 60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Ver - groep B -------------
22 Sindy de Bruijn AKU 60m
60m_f
60m_hf
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f -----------
25 Michelle Elferink Almere `81 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m --------------
30 Kim Lutgendorp Almere `81 60m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - Hoo...- groep B --------------
31 Nadieh Meerman Almere `81 150m
Speer
MJD2 - 150mMJD2 - Speer --------------
39 Janneke van Hofslot Altis 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
40 Carmen Huikeshoven Altis 150m
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m --------------
41 Loïs Kok Altis 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
46 Amara Nnadi Altis 60m
60m_f
60m_hf
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f -----------
51 Ellis de Vries Altis 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver - groep B --------------
53 Valerie Afognon ARV Ilion 60m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kogel --------------
54 Denise Arisa ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hf ----------
56 Alysée Lester ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hf ----------
58 Anne ter Horst Atledo Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel --------------
64 Lara Willems ATH 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Ver - groep B -------------
77 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 60mH
60mH_hf
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Kogel -------------
81 Lotte Zethof AV Aalsmeer 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
83 Eva Kaaki ATOP 60mH
MJD2 - 60mH ---------------
85 Jessica Peters ATOP 60m
60m_hf
Speer
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Speer -------------
89 Elke Wijkmans AV Astylos 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
91 Rosa Molenberg AV Athlos 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
94 Floor Alessie AV Attila Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
97 Carlijn de Bie AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
98 Iris de Bie AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
102 Sara Schouten AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
103 Sanne Schouten AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
105 Julie Bruls AV Caesar Discus
MJD2 - Discus ---------------
106 Maud Daemen AV Caesar 150m
Kogel
MJD2 - 150mMJD2 - Kogel --------------
109 Jaenelle Kammeron DVTR 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hf -------------
110 Rixt ter Woord DVTR Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoo...- groep B --------------
114 Mandy Duinkerken De Spartaan 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
115 Phebe Goedhart De Spartaan 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
118 Nimah Lommerse De Spartaan 150m
150m_f
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hf -----------
119 Roxy Ramars De Spartaan 150m
150m_f
60mH
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - 60mH -------------
125 Femke Guit AV Edam Speer
MJD2 - Speer ---------------
128 Charlotte Emanuel AV Feniks 60m
60m_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel -------------
144 Iris Louws Flevo Delta 60m
MJD2 - 60m ---------------
145 Emma de Maaijer Flevo Delta Hoog
MJD2 - Hoo...- groep A ---------------
146 Mette van der Meer Flevo Delta 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Polshoog -------------
149 Pien van Berk AV Gouda Hoog
Ver
MJD2 - Hoo...- groep AMJD2 - Ver - groep A --------------
152 Alyssa Folles AV Gouda 1000m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD2 - Hoo...- groep A --------------
160 Mieke van de Pasch AV Gouda Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
167 Ilse Hogeveen HLLM 60m
60m_hf
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150m -------------
168 Milou Kaestner HLLM Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel --------------
169 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
171 Anke Binnema Heerenveen 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Hoo...- groep B -------------
172 Brecht Frensel Heerenveen 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
180 Femke Jonker AV Hera 60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Ver - groep B -------------
184 Britt Nederveen Hollandia Hoog
Ver
MJD2 - Hoo...- groep BMJD2 - Ver - groep B --------------
187 Sabrina Kim Cruden HRRR 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Ver - groep B ------------
195 Nina Kruijer AV Hylas 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
197 Tanisha Brigitha AV Impala 60m
60m_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel -------------
208 Fiona de Vries AV Impala 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoo...- groep A --------------
209 Mette van Werven AV Impala 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver - groep A --------------
210 Lisa Hulst AV Iphitos 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Ver - groep A -------------
211 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH --------------
216 Femke van Balen AV Lycurgus 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver - groep A --------------
220 Raisa Diehl AV Lycurgus Kogel
Speer
MJD2 - KogelMJD2 - Speer --------------
227 Jinke van de Lageweg AV Lycurgus Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
228 Nadia Lensen AV Lycurgus 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver - groep A --------------
232 Dagmar Salomons AV Lycurgus Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoo...- groep A --------------
233 Milana Sikkema AV Lycurgus 150m
1000m SC
MJD2 - 150mMJD2 - 1000mSt --------------
242 Julia Jongejeugd NEAV Discus
Hoog
MJD2 - DiscusMJD2 - Hoo...- groep B --------------
243 Milou Jongeneel NEAV Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
244 Robin Kuller NEAV Discus
MJD2 - Discus ---------------
246 Eline Mast NEAV 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
247 Thyra Terweij NEAV 60m
60m_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Kogel -------------
248 Laura Wilde NEAV 150m
150m_f
60mH
60mH_hf
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hf ------------
249 Rosaly Zomerdijk NEAV 60m
60m_hf
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f ------------
251 Nienke Houwer AV NOP Kogel
MJD2 - Kogel ---------------
252 Maureen Louws AV NOP 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hf -----------
253 Maaike Nagtegaal AV NOP 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver - groep A --------------
256 Jasmijn van den Bos Olympus `70 60mH
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - Kogel --------------
259 Sacha van Heijningen Olympus `70 Kogel
Speer
MJD2 - KogelMJD2 - Speer --------------
268 Lara van den Waal Olympus `70 150m
Kogel
MJD2 - 150mMJD2 - Kogel --------------
270 Lotte van Orsouw AV Oss `78 150m
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m --------------
280 Elsje Blokhuis AV Passaat 60m
MJD2 - 60m ---------------
293 Margot Lankamp AV Rijssen 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoo...- groep A --------------
306 Felicia Vogeland AV Sparta 150m
Kogel
MJD2 - 150mMJD2 - Kogel --------------
312 Safira den Oudsten AV Spiridon 1000m SC
Discus
MJD2 - 1000mStMJD2 - Discus --------------
315 Shanti van Aert SPOB Kogel
MJD2 - Kogel ---------------
317 Eline van Gameren SPOB 150m
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m --------------
321 Deniece Veenstra SPOB Speer
MJD2 - Speer ---------------
324 Marit Buijsse AV Sprint 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH --------------
326 Britta Driessen AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Ver - groep B -------------
328 Linsy Heestermans AV Sprint Speer
Ver
MJD2 - SpeerMJD2 - Ver - groep B --------------
334 Daan de Reijdt AV Sprint 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Hoo...- groep B -------------
339 Roosmarijn...nszelmann Startbaan 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver - groep A --------------
341 Noa Joesri Startbaan 60m
MJD2 - 60m ---------------
342 Jasmijn Welling Startbaan 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
343 Judith Wirht Startbaan 60m
MJD2 - 60m ---------------
345 Kyra Agasi AV Trias 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
346 Amber Knippen AV Trias 60m
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f -------------
349 Chaja Plochg Triathlon Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
350 Nina Borger AV Unitas Hoog
MJD2 - Hoo...- groep B ---------------
353 Emer Zuijlen AV Unitas 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m --------------
358 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH --------------
359 Jessamy Roubos AV Zaanland 60m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kogel --------------
360 Marloes Bos AV Zuidwal 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver - groep A --------------
361 Noah Mecklenfeld AV Zuidwal 60mH
Speer
MJD2 - 60mHMJD2 - Speer --------------
362 Eva Schram AV Zuidwal 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver - groep A --------------
363 Nikki Bakker AV34 60mH
Speer
MJD2 - 60mHMJD2 - Speer --------------
365 Mikayla van den Berg AV34 150m
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - Ver - groep B --------------
366 Laura Gerritsen AV34 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m --------------
368 Elle van Kasteren AV34 150m
Speer
MJD2 - 150mMJD2 - Speer --------------
371 Bente van der Stoel AV34 150m
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - Ver - groep B --------------
375 Anika Hus AV `40 Kogel
MJD2 - Kogel ---------------
376 Amy Janssen AV `40 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH --------------
382 Jade Pique AV `40 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m --------------
395 Venisha Da Silva CAV Energie 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoo...- groep B --------------
397 Rory Ganz CAV Energie 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH --------------
400 Dionne van der Hilst CAV Energie Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
402 Lotte van Lieshout CAV Energie 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
411 Karin Mentz Ciko `66 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH --------------
415 Jasmijn van Wissen Ciko `66 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
419 Anouk van Dal DAK 150m
Discus
MJD2 - 150mMJD2 - Discus --------------
420 Anne van Nierop DAK Hoog
Ver
MJD2 - Hoo...- groep BMJD2 - Ver - groep B --------------
421 Bo van der Aar DEM 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoo...- groep A --------------
427 Danique Visser DEM Discus
Hoog
MJD2 - DiscusMJD2 - Hoo...- groep A --------------
430 Sinte Bras HRCL 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver - groep A --------------
431 Nynke Kuipers HRCL Polshoog
Ver
MJD2 - PolshoogMJD2 - Ver - groep A --------------
432 Amy van den Berg Eindhoven 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver - groep A --------------
435 Naomi van Opstal Eindhoven 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
436 Yara Schoenmakers Eindhoven 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
444 Wicky Hulselmans GACH 60mH
Speer
MJD2 - 60mHMJD2 - Speer --------------
460 Selma Spikman Groningen 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
461 Danara Stoppels Groningen Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
468 Sandy de Does Haag Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
469 Denise de Does Haag 1000m SC
Hoog
MJD2 - 1000mStMJD2 - Hoo...- groep B --------------
472 Rosa Ellens Haag 60m
60m_hf
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150m -------------
473 Jildou Guest Haag 1000m
60mH
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mH --------------
478 Silvie Mol Haag 60m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - Hoo...- groep A --------------
480 Laura Sijben Haag Speer
MJD2 - Speer ---------------
483 Lizzy Arts HAC 60mH
60mH_hf
1000m SC
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - 1000mSt -------------
485 Laura Büker HAC 60m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hf -------------
486 Irene de Beer HAC Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoo...- groep A --------------
492 Eva Torres HAC Discus
Ver
MJD2 - DiscusMJD2 - Ver - groep A --------------
493 Britt Roos HAC `63 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
497 Kim Brouwer HLLS 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m --------------
499 Isis Hordijk HLLS 150m
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - Ver - groep A --------------
518 Sarah Derksen Leiden 150m
Discus
MJD2 - 150mMJD2 - Discus --------------
520 Isis Heemskerk Leiden 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoo...- groep A --------------
523 Mette Nuijen Leiden 60mH
60mH_hf
Speer
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Speer -------------
524 Isabel Roeleveld Leiden 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver - groep A --------------
525 Loïs Steenbeek Leiden Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
526 Myrthe Steenbeek Leiden 1000m SC
Speer
MJD2 - 1000mStMJD2 - Speer --------------
531 Luna de Bruin LGAS 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
532 Jonine Hofstra Invictus 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
533 Pouke van Dijk LGDR 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
536 Anouk van Manen MPM Speer
Ver
MJD2 - SpeerMJD2 - Ver - groep B --------------
537 Lena Nijhof MPM Discus
MJD2 - Discus ---------------
538 Suzan Schippers MPM 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver - groep A -------------
543 Nastia Kimel Nijmegen 150m
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m --------------
551 Viva van Vliet OSM `75 60m
60m_hf
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150m -------------
555 Hagar Bruil PAC Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel --------------
556 Lieke Cox PAC 60m
MJD2 - 60m ---------------
559 Thyra van Diemen PAC 150m
Polshoog
MJD2 - 150mMJD2 - Polshoog --------------
562 Judith Haarsma PAC 1000m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD2 - Hoo...- groep A --------------
568 Meike Kroon PAC Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel --------------
569 Marijn Laban PAC 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
571 Demi van Mourik PAC 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
573 Merel Pijnenburg PAC Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel --------------
577 Isabel Raap PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Ver - groep B ------------
578 Kenya Ramos PAC 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH --------------
580 Linde Sluimer PAC 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m --------------
583 Fabienne van der Tak PAC Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
584 Kristina Tergau PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Polshoog -------------
585 Sofie Thomas PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Polshoog -------------
586 Teuntje Uiters PAC 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
589 Décheny Vreugd PAC 60m
60m_f
60m_hf
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f -----------
592 Joyce van Welie PAC Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoo...- groep B --------------
595 Anne Zuijdgeest PAC 1000m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD2 - Hoo...- groep A --------------
604 Fenna Heijbroek Phanos 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
615 Simone Schouws Phanos Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer --------------
616 Veerle Verbeek Phanos 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
620 Isabel van Bokhoven PH 60m
60m_hf
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150m -------------
621 Sterre van Bragt PH 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Hoo...- groep B -------------
626 Annemiek van Iersel PH 60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Ver - groep B -------------
627 Nienke Meubermans PH 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m --------------
633 Lotte Weevers PH 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
638 Ruth Vogels Rotterdam 60mH
60mH_f
60mH_hf
Discus
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Discus ------------
639 Merel Dekker SAV Ver
MJD2 - Ver - groep B ---------------
640 Ciara van Dongeren SAV 60m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -------------
643 Luca Klumpenhouwer SAV 60mH
MJD2 - 60mH ---------------
644 Laura van Langen SAV 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
645 Fee Mok SAV 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
646 Ella Mosselman SAV 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
653 Femke Kuppens Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - 60mH_hfMJD2 - Kogel ------------
667 Sica Verwasch STB 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Ver - groep B -------------
674 Isa Verberne Swift 150m
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - Ver - groep B --------------
675 Jill Wanten Swift 1000m SC
MJD2 - 1000mSt ---------------
676 Jane Wanten Swift 1000m
MJD2 - 1000m ---------------
677 Noah Verduin TAS `82 Speer
Ver
MJD2 - SpeerMJD2 - Ver - groep A --------------
678 Femke Akkermans Tempo AV Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoo...- groep B --------------
683 Ffion van Gulik Tempo AV Speer
MJD2 - Speer ---------------
684 Wies Rosenberg Tempo AV 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hf -------------
685 Xiaryviën... Servinus Tempo AV Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel --------------
690 Lotte Uij...ewilligen THOR 60m
60m_hf
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - 150m -------------
702 N'ketia Seedo U-Track 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60m_hf -------------
705 Linde van Dijken VAV 60m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kogel --------------
719 Nathalie Meurs Voorne Hoog
MJD2 - Hoo...- groep B ---------------
722 Emma Verhoeff Voorne Discus
MJD2 - Discus ---------------
723 Aïsha Snieder VS97 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m --------------
725 Hedda van Dort Haag 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_hfMJD2 - Ver - groep A -------------
726 Renske Idzenga AV Zuidwal 1000m SC
Ver
MJD2 - 1000mStMJD2 - Ver - groep A --------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 2
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 1
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 3
Atledo ATLD 1
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV Aalsmeer ALSM 2
AV Achilles Top ATOP 2
AV Astylos ASTL 1
AV Athlos ATLS 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 4
AV Caesar CAES 2
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Spartaan SPTN 4
AV Edam EDAM 1
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 3
AV Iphitos IPHS 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 6
AV NEA-Volharding NEAV 7
AV NOP NOP 3
AV Olympus `70 OL70 3
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 4
AV Startbaan STBN 4
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 2
AV Zaanland ZNLD 2
AV Zuidwal ZDWL 4
AV `34 Apeldoorn AV34 5
AV `40 AV40 3
CAV Energie ENRG 4
Ciko `66 CIKO 2
DAK DAK 2
DEM DEM 2
DK en AV Hercules HRCL 2
Eindhoven Atletiek EHAT 3
GAC Hilversum GACH 1
Groningen Atletiek GRNG 2
Haag Atletiek HAAG 7
HAC HAC 4
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 2
Invictus INVC 1
Leiden Atletiek LATL 6
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Marathon Pim Mulier MPM 3
Nijmegen Atletiek NYMG 1
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 18
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 6
Scorpio SCRP 1
STB STB 1
Swift Atletiek SWFT 3
TAS `82 TS82 1
Tempo AV TMPO 4
THOR THOR 1
U-Track UTRK 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 2
Voorschoten `97 VS97 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,80Q -0.6 m/s7,74
2 Alysée Lester ARV Ilion 8,48Q 8,35
3 Sindy de Bruijn AKU 8,57Q -0.1 m/s8,42
3 Décheny Vreugd PAC 8,57Q +0.5 m/s8,34
5 Amara Nnadi Altis 8,59Q -0.6 m/s8,48
6 Denise Arisa ARV Ilion 8,62Q +1.6 m/s8,52
7 Maureen Louws AV NOP 8,66Q +1.2 m/s8,49
8 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,67Q -2.6 m/s8,35
8 Tanisha Brigitha AV Impala 8,67Q +0.5 m/s8,69
10 Thyra Terweij NEAV 8,73Q +1.2 m/s8,59
11 Wies Rosenberg Tempo AV 8,77Q -2.6 m/s8,62
12 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,78Q -0.6 m/s8,69
13 Jaenelle Kammeron DVTR 8,79Q 8,65
14 Sica Verwasch STB 8,80Q -0.1 m/s8,60
15 Jessica Peters ATOP 8,81q +0.5 m/s8,82
16 Rosa Ellens Haag 8,82q -0.1 m/s8,92
16 Lotte Uij...ewilligen THOR 8,82q +1.2 m/s8,78
18 Isabel van Bokhoven PH 8,83q -0.1 m/s8,72
19 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,83Q +1.6 m/s8,56
20 Lisa Hulst AV Iphitos 8,84q -0.1 m/s8,80
20 Lara Willems ATH 8,84q +0.5 m/s8,66
22 Ilse Hogeveen HLLM 8,88q -0.6 m/s8,89
23 Suzan Schippers MPM 8,89q +0.5 m/s8,90
24 Karin Mentz Ciko `66 8,90 -0.6 m/s8,69
25 Aïsha Snieder VS97 8,91 +1.6 m/s8,95
25 Kim Brouwer HLLS 8,91 +1.6 m/s8,79
25 Viva van Vliet OSM `75 8,91Q -0.6 m/s8,93
28 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,95 -2.6 m/s8,71
29 Linde Sluimer PAC 8,97 +1.6 m/s---
29 Laura Gerritsen AV34 8,97 -0.6 m/s8,60
31 Linde van Dijken VAV 9,01 +1.2 m/s8,97
31 Laura Büker HAC 9,01 8,71
33 Nienke Meubermans PH 9,04 -0.6 m/s8,85
34 Ellis de Vries Altis 9,11 -0.6 m/s8,74
35 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 9,12 -2.6 m/s8,90
36 Marloes Bos AV Zuidwal 9,13 +1.6 m/s8,95
37 Jade Pique AV `40 9,15 +1.2 m/s8,80
38 Lieke Cox PAC 9,17 -0.1 m/s9,06
39 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 9,18 +0.5 m/s9,34
40 Valerie Afognon ARV Ilion 9,21 -0.6 m/s8,80
41 Rory Ganz CAV Energie 9,22 +0.5 m/s9,22
41 Emer Zuijlen AV Unitas 9,22 -0.6 m/s9,02
43 Roosmarijn...nszelmann Startbaan 9,24 +1.2 m/s9,60
44 Hedda van Dort Haag 9,25Q -0.7 m/s---
45 Mette van Werven AV Impala 9,28 8,90
46 Michelle Elferink Almere `81 9,36 -2.6 m/s8,81
46 Kenya Ramos PAC 9,36 -0.6 m/s9,54
48 Silvie Mol Haag 9,37 9,07
49 Elsje Blokhuis AV Passaat 9,38 -0.6 m/s---
50 Amy van den Berg Eindhoven 9,48 -2.6 m/s9,07
51 Ciara van Dongeren SAV 9,49 -0.6 m/s9,29
52 Iris Louws Flevo Delta 9,67 -2.6 m/s9,51
53 Marit Buijsse AV Sprint 9,71 +1.6 m/s9,66
54 Judith Wirht Startbaan 9,80 -0.6 m/s9,30
55 Amy Janssen AV `40 10,00 9,46
56 Noa Joesri Startbaan 10,26 +1.2 m/s---
Amber Knippen AV Trias DNS 8,82
Kim Lutgendorp Almere `81 DNS 8,80
Sinte Bras HRCL DNS 8,95

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,92 +0.2 m/s---
2 Alysée Lester ARV Ilion 8,40Q +1.0 m/s---
3 Sindy de Bruijn AKU 8,55Q ---
4 Denise Arisa ARV Ilion 8,66 +0.2 m/s---
5 Amara Nnadi Altis 8,69Q +1.0 m/s---
6 Jaenelle Kammeron DVTR 8,71 +0.2 m/s---
7 Décheny Vreugd PAC 8,71Q ---
8 Wies Rosenberg Tempo AV 8,72q +1.0 m/s---
9 Thyra Terweij NEAV 8,76 ---
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,82 ---
10 Maureen Louws AV NOP 8,82 +0.2 m/s---
12 Tanisha Brigitha AV Impala 8,87 ---
13 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,90 +0.2 m/s---
13 Lara Willems ATH 8,90 ---
15 Jessica Peters ATOP 8,92 ---
16 Viva van Vliet OSM `75 8,96 +0.2 m/s---
17 Lotte Uij...ewilligen THOR 8,98 ---
18 Lisa Hulst AV Iphitos 9,02 +1.0 m/s---
19 Suzan Schippers MPM 9,03 +1.0 m/s---
20 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,04 +0.2 m/s---
21 Sica Verwasch STB 9,13 +1.0 m/s---
22 Rosa Ellens Haag 9,24 +1.0 m/s---
Ilse Hogeveen HLLM DNS ---
Isabel van Bokhoven PH DNS ---
Hedda van Dort Haag --- ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,87 -0.1 m/s---
2 Alysée Lester ARV Ilion 8,41 -0.1 m/s---
3 Sindy de Bruijn AKU 8,60 -0.1 m/s---
4 Denise Arisa ARV Ilion 8,65 -0.1 m/s---
5 Jaenelle Kammeron DVTR 8,76 -0.1 m/s---
6 Amara Nnadi Altis 8,87 -0.1 m/s---
7 Décheny Vreugd PAC 8,96 -0.1 m/s---
Wies Rosenberg Tempo AV DNS ---

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 20,53q -2.0 m/s21,32
2 Décheny Vreugd PAC 20,72q -2.0 m/s---
3 Sindy de Bruijn AKU 20,86q -2.0 m/s20,64
4 Roxy Ramars De Spartaan 20,92q -1.2 m/s22,32
5 Laura Wilde NEAV 21,00q -1.2 m/s20,43
6 Amara Nnadi Altis 21,09q -1.2 m/s20,44
7 Amber Knippen AV Trias 21,22q -2.0 m/s20,75
8 Rosaly Zomerdijk NEAV 21,25q +0.0 m/s20,23
9 Isis Hordijk HLLS 21,36 -1.2 m/s21,65
10 Anouk van Dal DAK 21,50 -2.0 m/s21,30
11 Thyra van Diemen PAC 21,52 -1.2 m/s21,35
12 Carmen Huikeshoven Altis 21,56 -1.2 m/s21,26
13 Felicia Vogeland AV Sparta 21,58 -2.0 m/s23,50
14 Ilse Hogeveen HLLM 21,60 +0.0 m/s21,35
15 Rozemarie Fokkema AAC `61 21,80 -1.2 m/s20,80
16 Bente van der Stoel AV34 21,86 +0.0 m/s---
17 Milana Sikkema AV Lycurgus 21,91 +0.0 m/s22,80
18 Rosa Ellens Haag 21,92 +0.0 m/s---
19 Eline van Gameren SPOB 21,95 -2.0 m/s9,14
20 Laura Gerritsen AV34 21,99 -1.2 m/s---
21 Kim Brouwer HLLS 22,03 -1.2 m/s22,22
22 Viva van Vliet OSM `75 22,04 -2.0 m/s22,15
23 Linde Sluimer PAC 22,05 -1.2 m/s---
24 Maud Daemen AV Caesar 22,09 -1.2 m/s---
25 Isabel van Bokhoven PH 22,15 -2.0 m/s---
26 Lotte Uij...ewilligen THOR 22,36 -1.2 m/s---
27 Nastia Kimel Nijmegen 22,48 -2.0 m/s---
28 Nadieh Meerman Almere `81 22,54 -1.2 m/s---
29 Jade Pique AV `40 22,70 -2.0 m/s---
30 Lara van den Waal Olympus `70 22,72 -2.0 m/s22,80
31 Isa Verberne Swift 22,95 +0.0 m/s23,67
32 Sylvie van...r Giessen AAV `36 22,99 +0.0 m/s21,27
33 Elle van Kasteren AV34 23,21 -2.0 m/s---
34 Emer Zuijlen AV Unitas 23,23 -1.2 m/s---
35 Michelle Elferink Almere `81 23,26 +0.0 m/s---
36 Mikayla van den Berg AV34 23,83 -2.0 m/s---
37 Lotte van Orsouw AV Oss `78 24,04 -1.2 m/s23,93
38 Sarah Derksen Leiden 24,22 -1.2 m/s24,23

Uitslagen 150 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 20,36 -2.2 m/s---
2 Sindy de Bruijn AKU 20,53 -2.2 m/s---
3 Rosaly Zomerdijk NEAV 20,77 -2.2 m/s---
4 Roxy Ramars De Spartaan 20,84 -2.2 m/s---
5 Amara Nnadi Altis 20,98 -2.2 m/s---
6 Laura Wilde NEAV 21,02 -2.2 m/s---
7 Amber Knippen AV Trias 21,08 -2.2 m/s---
8 Décheny Vreugd PAC 22,43 -2.2 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Britt Roos HAC `63 3:02,71 3:02,26
2 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:03,31 3:01,71
3 Laura van Langen SAV 3:04,42 2:57,35
4 Sara Schouten AV Atverni 3:06,46 3:04,78
5 Fee Mok SAV 3:06,66 3:07,77
6 Eline Mast NEAV 3:14,72 3:09,62
7 Demi van Mourik PAC 3:16,02 3:13,44
8 Carlijn de Bie AV Atverni 3:18,00 3:14,59
9 Tessa Beugelink AAC 3:19,37 3:17,72
10 Brecht Frensel Heerenveen 3:19,89 3:26,39
11 Sanne Schouten AV Atverni 3:20,46 3:21,40
12 Lotte Zethof AV Aalsmeer 3:21,68 3:28,37
13 Naomi van Opstal Eindhoven 3:22,15 3:10,60
14 Luna de Bruin LGAS 3:22,34 3:16,00
15 Azualjak Agok AAV `36 3:23,89 3:15,27
16 Iris de Bie AV Atverni 3:24,24 3:15,60
17 Eline van Gameren SPOB 3:25,02 3:25,50
18 Lotte van Lieshout CAV Energie 3:26,27 3:19,63
19 Elke Wijkmans AV Astylos 3:26,40 3:27,44
20 Carmen Huikeshoven Altis 3:27,57 3:17,09
21 Rosa Molenberg AV Athlos 3:30,07 3:17,23
22 Selma Spikman Groningen 3:30,11 3:22,89
23 Anne Zuijdgeest PAC 3:31,40 3:30,00
24 Jasmijn van Wissen Ciko `66 3:31,53 3:23,28
25 Nina Kruijer AV Hylas 3:32,49 3:17,67
26 Loïs Kok Altis 3:34,25 3:30,78
27 Teuntje Uiters PAC 3:38,27 3:34,97
28 Judith Haarsma PAC 3:41,16 3:34,26
29 Alyssa Folles AV Gouda 3:41,50 3:38,57
30 Jildou Guest Haag 3:41,91 3:27,93
31 Lotte van Orsouw AV Oss `78 3:42,19 3:37,25
32 Aïsha Snieder VS97 3:42,53 3:37,23
33 Nastia Kimel Nijmegen 3:42,73 3:25,53
34 Jane Wanten Swift 3:44,18 3:36,68
35 Jasmijn Welling Startbaan 3:44,54 3:34,52
36 Kyra Agasi AV Trias 3:46,15 3:40,51
37 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:46,19 3:44,18
38 Lotte Weevers PH 3:54,65 3:41,31
Marijn Laban PAC DNS 3:36,71
Nienke Meubermans PH DNS 3:25,12

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,80Q -0.3 m/s9,58
2 Ruth Vogels Rotterdam 9,81Q +0.1 m/s9,60
3 Isabel Raap PAC 9,94 -1.3 m/s9,95
4 Denise Zanferrari AAC `61 9,97Q +0.1 m/s9,52
5 Idilay Kaymaz AC TION 9,97Q -0.5 m/s9,81
6 Lizzy Arts HAC 10,03Q +0.1 m/s11,16
6 Femke Kuppens Scorpio 10,03Q -0.1 m/s9,66
8 Maureen Louws AV NOP 10,08 -1.3 m/s9,68
9 Sabrina Kim Cruden HRRR 10,28Q -0.3 m/s10,03
10 Denise Arisa ARV Ilion 10,29Q -0.1 m/s9,95
11 Mette van der Meer Flevo Delta 10,48Q +0.1 m/s10,00
12 Anke Binnema Heerenveen 10,52Q +1.9 m/s10,13
13 Sterre van Bragt PH 10,58Q -0.1 m/s10,71
14 Daan de Reijdt AV Sprint 10,61q -0.1 m/s10,29
15 Kristina Tergau PAC 10,69Q -0.3 m/s10,20
16 Sofie Thomas PAC 10,73Q +0.1 m/s10,15
17 Britta Driessen AV Sprint 10,95q +0.1 m/s12,28
18 Femke Jonker AV Hera 10,97Q +0.1 m/s10,21
19 Mette Nuijen Leiden 11,25Q +1.9 m/s11,18
20 Laura Büker HAC 11,29q -0.3 m/s11,34
21 Annemiek van Iersel PH 11,39Q -0.5 m/s10,62
22 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 11,42 +0.1 m/s10,91
23 Isabel Roeleveld Leiden 11,45 +0.1 m/s11,36
24 Laura Wilde NEAV 11,53 -1.3 m/s10,63
25 Nimah Lommerse De Spartaan 11,58 +0.1 m/s10,04
26 Ciara van Dongeren SAV 11,60Q -0.5 m/s11,54
27 Fiona de Vries AV Impala 11,61 -0.1 m/s12,00
28 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 11,67 -0.5 m/s9,80
29 Karin Mentz Ciko `66 11,71 -1.3 m/s10,32
30 Jildou Guest Haag 11,91 -0.5 m/s11,54
31 Bo van der Aar DEM 11,92 +0.1 m/s11,33
32 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 12,25Q +1.9 m/s8,71
33 Margot Lankamp AV Rijssen 12,27 -0.1 m/s11,46
34 Isis Heemskerk Leiden 12,29 +0.1 m/s---
35 Luca Klumpenhouwer SAV 12,33 -0.3 m/s12,25
36 Noah Mecklenfeld AV Zuidwal 12,46 +1.9 m/s12,40
37 Jasmijn van den Bos Olympus `70 12,51 +0.1 m/s12,58
38 Kenya Ramos PAC 12,54 +0.1 m/s12,20
39 Eva Kaaki ATOP 12,57 -1.3 m/s11,53
40 Marit Buijsse AV Sprint 12,74 +1.9 m/s12,39
41 Amy Janssen AV `40 12,99 +0.1 m/s12,84
42 Maaike Nagtegaal AV NOP 13,14 +1.9 m/s11,30
43 Nadia Lensen AV Lycurgus 13,54 -0.1 m/s12,88
44 Nikki Bakker AV34 13,82 -1.3 m/s12,98
45 Rory Ganz CAV Energie 13,82 -0.3 m/s12,80
46 Femke van Balen AV Lycurgus 14,49 -0.5 m/s13,77
Wicky Hulselmans GACH DNS 11,11
Eva Schram AV Zuidwal DNS 11,85
Venisha Da Silva CAV Energie DNS 10,10
Roxy Ramars De Spartaan DNS 10,40

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 9,48Q ---
2 Alysée Lester ARV Ilion 9,56Q ---
3 Femke Kuppens Scorpio 9,59Q ---
4 Isabel Raap PAC 9,89Q ---
5 Denise Zanferrari AAC `61 10,00Q ---
6 Denise Arisa ARV Ilion 10,03q ---
7 Nimah Lommerse De Spartaan 10,17Q ---
8 Sabrina Kim Cruden HRRR 10,30q ---
9 Sterre van Bragt PH 10,45 ---
10 Maureen Louws AV NOP 10,49Q ---
11 Anke Binnema Heerenveen 10,51 ---
11 Mette van der Meer Flevo Delta 10,51 ---
13 Daan de Reijdt AV Sprint 10,58 ---
14 Idilay Kaymaz AC TION 10,69 ---
15 Sofie Thomas PAC 10,74 ---
15 Britta Driessen AV Sprint 10,74 ---
17 Lizzy Arts HAC 11,16 ---
18 Femke Jonker AV Hera 11,18 ---
19 Mette Nuijen Leiden 11,22 ---
20 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 12,13 ---
21 Laura Büker HAC 12,25 ---
22 Kristina Tergau PAC 12,54 ---
Laura Wilde NEAV DNS ---
Ciara van Dongeren SAV DNS ---
Annemiek van Iersel PH DNF ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 9,35 -0.9 m/s---
2 Alysée Lester ARV Ilion 9,48 -0.9 m/s---
3 Femke Kuppens Scorpio 9,61 -0.9 m/s---
4 Denise Zanferrari AAC `61 9,82 -0.9 m/s---
5 Isabel Raap PAC 9,89 -0.9 m/s---
6 Sabrina Kim Cruden HRRR 10,21 -0.9 m/s---
7 Denise Arisa ARV Ilion 10,28 -0.9 m/s---
8 Nimah Lommerse De Spartaan 10,56 -0.9 m/s---
Maureen Louws AV NOP DNS ---

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Hagar Bruil PAC 30,47 26,08
2 Milou Kaestner HLLM 28,16 26,76
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 28,12 25,33
4 Danara Stoppels Groningen 27,90 27,18
5 Julia Jongejeugd NEAV 27,70 27,25
6 Rozemarie Fokkema AAC `61 27,59 27,40
7 Floor Alessie AV Attila 25,76 29,25
8 Anouk van Dal DAK 25,72 24,93
9 Meike Kroon PAC 24,81 21,99
10 Dionne van der Hilst CAV Energie 24,62 25,66
11 Julie Bruls AV Caesar 24,24 26,08
12 Loïs Steenbeek Leiden 22,72 26,54
13 Emma Verhoeff Voorne 22,27 25,10
14 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 22,21 23,65
15 Merel Pijnenburg PAC 21,75 26,97
16 Simone Schouws Phanos 21,75 22,88
17 Fabienne van der Tak PAC 21,21 24,07
18 Lena Nijhof MPM 20,58 20,44
19 Sandy de Does Haag 20,45 26,14
20 Anne ter Horst Atledo 19,78 21,04
21 Chaja Plochg Triathlon 19,15 22,75
22 Sarah Derksen Leiden 19,06 17,46
23 Mieke van de Pasch AV Gouda 18,28 21,28
24 Robin Kuller NEAV 17,04 19,26
25 Danique Visser DEM 16,77 20,64
26 Milou Jongeneel NEAV 16,57 19,40
27 Ruth Vogels Rotterdam 15,72 25,35
28 Eva Torres HAC 13,86 15,39
29 Jinke van de Lageweg AV Lycurgus 13,06 15,43

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Joyce van Welie PAC 14,54 13,91
2 Femke Kuppens Scorpio 13,18 12,44
3 Hagar Bruil PAC 12,23 12,60
4 Merel Pijnenburg PAC 11,30 11,45
5 Femke Akkermans Tempo AV 11,24 11,31
6 Milou Kaestner HLLM 11,21 12,39
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,15 12,02
8 Charlotte Emanuel AV Feniks 11,00 11,05
9 Meike Kroon PAC 10,54 10,36
10 Shanti van Aert SPOB 10,51 10,93
11 Linde van Dijken VAV 10,03 10,05
12 Anne ter Horst Atledo 9,80 10,40
13 Azualjak Agok AAV `36 9,80 10,97
14 Maud Daemen AV Caesar 9,77 10,90
15 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 9,49 10,40
16 Rixt ter Woord DVTR 9,25 9,70
17 Sacha van Heijningen Olympus `70 9,10 9,65
18 Lara van den Waal Olympus `70 9,05 9,91
19 Nienke Houwer AV NOP 9,04 8,50
20 Valerie Afognon ARV Ilion 8,74 8,64
21 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 8,62 10,97
22 Anika Hus AV `40 8,45 8,99
23 Felicia Vogeland AV Sparta 8,29 ---
24 Tanisha Brigitha AV Impala 8,14 8,92
25 Thyra Terweij NEAV 8,10 10,20
26 Dagmar Salomons AV Lycurgus 7,76 7,53
27 Irene de Beer HAC 7,55 7,42
28 Raisa Diehl AV Lycurgus 6,42 6,51
Loes Mullink AAV SISU DNS 10,67
Jasmijn van den Bos Olympus `70 DNS 8,01

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 32,93 30,04
2 Dionne van der Hilst CAV Energie 31,10 33,48
3 Loïs Steenbeek Leiden 30,85 30,60
4 Floor Alessie AV Attila 30,52 32,40
5 Wicky Hulselmans GACH 29,83 30,53
6 Femke Guit AV Edam 26,73 26,20
7 Noah Verduin TAS `82 25,14 25,37
8 Nadieh Meerman Almere `81 25,07 25,53
9 Elle van Kasteren AV34 24,73 26,06
10 Ffion van Gulik Tempo AV 24,17 26,17
11 Sandy de Does Haag 23,18 26,83
12 Deniece Veenstra SPOB 22,85 20,96
13 Mieke van de Pasch AV Gouda 21,68 23,22
14 Myrthe Steenbeek Leiden 21,59 25,81
15 Laura Sijben Haag 21,50 23,34
16 Mette Nuijen Leiden 21,49 23,52
17 Milou Jongeneel NEAV 21,28 22,01
18 Sacha van Heijningen Olympus `70 21,13 21,37
19 Simone Schouws Phanos 20,78 25,21
20 Chaja Plochg Triathlon 20,72 21,93
21 Linsy Heestermans AV Sprint 20,39 28,08
22 Jessica Peters ATOP 20,22 22,29
23 Fabienne van der Tak PAC 18,69 20,89
24 Nikki Bakker AV34 13,91 17,50
25 Jinke van de Lageweg AV Lycurgus 12,27 13,73
26 Raisa Diehl AV Lycurgus 10,71 12,99
Noah Mecklenfeld AV Zuidwal NM 12,47
Anouk van Manen MPM DNS 22,29

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Rixt ter Woord DVTR 1,55 1,50
2 Nina Borger AV Unitas 1,50 1,55
3 Joyce van Welie PAC 1,50 1,51
4 Britt Nederveen Hollandia 1,45 1,55
5 Anke Binnema Heerenveen 1,45 1,50
6 Julia Jongejeugd NEAV 1,45 1,50
6 Kim Lutgendorp Almere `81 1,45 1,55
8 Bo van der Aar DEM 1,45 1,45
9 Danique Visser DEM 1,40 1,40
9 Nathalie Meurs Voorne 1,40 1,45
11 Sterre van Bragt PH 1,40 1,45
12 Fiona de Vries AV Impala 1,40 1,40
13 Judith Haarsma PAC 1,35 1,41
13 Anne Zuijdgeest PAC 1,35 1,42
15 Alyssa Folles AV Gouda 1,35 1,30
15 Margot Lankamp AV Rijssen 1,35 1,40
17 Anne van Nierop DAK 1,35 1,50
18 Dagmar Salomons AV Lycurgus 1,25 1,35
18 Denise de Does Haag 1,25 1,45
18 Silvie Mol Haag 1,25 1,42
18 Pien van Berk AV Gouda 1,25 1,35
18 Daan de Reijdt AV Sprint 1,25 1,50
18 Emma de Maaijer Flevo Delta 1,25 1,35
24 Isis Heemskerk Leiden 1,25 1,30
24 Irene de Beer HAC 1,25 1,35
Femke Akkermans Tempo AV DNS 1,50
Venisha Da Silva CAV Energie DNS 1,50

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Thyra van Diemen PAC 3,10 3,13
2 Kristina Tergau PAC 2,80 2,73
3 Mette van der Meer Flevo Delta 2,30 2,20
4 Nynke Kuipers HRCL 2,00 2,00
Sofie Thomas PAC DNS 2,23

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Isabel Raap PAC 5,00 +2.0 m/s5,25
2 Bente van der Stoel AV34 4,73 +1.8 m/s4,87
3 Denise Zanferrari AAC `61 4,71 +0.5 m/s5,11
4 Sabrina Kim Cruden HRRR 4,60 +0.8 m/s4,54
5 Idilay Kaymaz AC TION 4,59 +2.1 m/s4,87
6 Isa Verberne Swift 4,53 +2.0 m/s4,36
7 Anne van Nierop DAK 4,51 -0.5 m/s4,37
8 Mikayla van den Berg AV34 4,37 +0.5 m/s4,71
9 Britt Nederveen Hollandia 4,37 +0.1 m/s4,49
10 Ellis de Vries Altis 4,32 +1.5 m/s4,44
11 Femke Jonker AV Hera 4,32 +2.8 m/s4,40
12 Linsy Heestermans AV Sprint 4,32 +0.9 m/s4,44
13 Britta Driessen AV Sprint 4,26 +1.4 m/s4,38
14 Annemiek van Iersel PH 4,18 +2.0 m/s4,51
15 Pien van Berk AV Gouda 4,17 -0.2 m/s3,97
16 Sica Verwasch STB 4,14 -1.6 m/s4,38
17 Isis Hordijk HLLS 4,11 +0.2 m/s4,28
18 Eva Schram AV Zuidwal 4,11 +0.0 m/s4,18
19 Roosmarijn...nszelmann Startbaan 4,10 +0.5 m/s3,40
20 Lara Willems ATH 4,01 -0.2 m/s4,34
21 Merel Dekker SAV 4,01 +1.8 m/s4,31
22 Anouk van Manen MPM 3,96 -1.0 m/s4,34
23 Nynke Kuipers HRCL 3,96 +0.9 m/s3,97
24 Suzan Schippers MPM 3,94 +1.4 m/s4,15
25 Lisa Hulst AV Iphitos 3,90 -1.0 m/s3,99
26 Sinte Bras HRCL 3,76 +2.2 m/s3,90
27 Isabel Roeleveld Leiden 3,76 +1.5 m/s3,78
28 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,73 +0.3 m/s3,98
29 Mette van Werven AV Impala 3,62 +0.8 m/s4,11
30 Marloes Bos AV Zuidwal 3,56 +0.4 m/s4,08
31 Noah Verduin TAS `82 3,49 -1.9 m/s3,80
32 Eva Torres HAC 3,37 +2.7 m/s3,62
33 Renske Idzenga AV Zuidwal 3,35 -0.5 m/s---
34 Amy van den Berg Eindhoven 3,28 -0.6 m/s3,99
Nadia Lensen AV Lycurgus DNS 3,60
Femke van Balen AV Lycurgus DNS ---
Hedda van Dort Haag DNS ---