Atleten 'Meisjes Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f150m150m_f1000m60mH60mH_hf60mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
2 Renee de Hon AAC 60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Ver - groep B -------------
3 Anna Jebose AAC Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
4 Faye Traube AAC 1000m
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - Kogel --------------
9 Maud van Beest AAV `36 1000m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hf -------------
16 Elise Spijkers AAV `36 Ver
MJD1 - Ver - groep B ---------------
17 Noor Verduin AAV `36 150m
MJD1 - 150m ---------------
18 Daphne Zintel AAV `36 60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Ver - groep A -------------
19 Marleen Baas AC TION 60m
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Ver - groep A -------------
28 Roos Leerkes Almere `81 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH --------------
35 Lisette Steenman Almere `81 60m
Speer
MJD1 - 60mMJD1 - Speer --------------
38 Marlot Groeneweg Altis 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
42 Eva Kroon Altis 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
43 Myrthe Martens Altis 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
45 Jetske Meijer Altis Hoog
Ver
MJD1 - Hoo...- groep AMJD1 - Ver - groep A --------------
49 Marinka Schuurman Altis Discus
Hoog
MJD1 - DiscusMJD1 - Hoo...- groep A --------------
52 Fleur Verwijmeren ACHL Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
57 Isa van der Valk ARV Ilion 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
59 Anne de Jong Atledo 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
61 Jaybre Wau Maastricht 60m
60m_f
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - Kogel -------------
63 Bo Spoor ATH 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m --------------
68 Imogene Cleofa AV 1923 60m
60m_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hf --------------
72 Jona Kuijt AV 1923 Polshoog
MJD1 - Polshoog ---------------
73 Bente van Lindert AV 1923 Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
76 Amelie de Wit AV 1923 1000m
60mH
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH --------------
80 Lisa Kraan AV Aalsmeer Speer
Ver
MJD1 - SpeerMJD1 - Ver - groep B --------------
82 Fleur Blezer ATOP 60mH
60mH_hf
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hf --------------
84 Carlijn Mols ATOP 1000m
Discus
MJD1 - 1000mMJD1 - Discus --------------
88 Robin Vuik AV Astylos Hoog
Ver
MJD1 - Hoo...- groep BMJD1 - Ver - groep B --------------
90 Sterre Kurpershoek AV Athlos 60m
MJD1 - 60m ---------------
93 Melissa Steenbakker AV Atos 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
95 Hanna van Baast AV Attila 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Hoo...- groep A ------------
107 Tess Goessens AV Caesar 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
108 Anne Eijer DVTR 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH --------------
112 Jelka Böhm De Spartaan 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Hoo...- groep A -------------
113 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
116 Carmen de Jong De Spartaan Ver
MJD1 - Ver - groep A ---------------
120 Fleur Smeets De Spartaan Speer
MJD1 - Speer ---------------
121 Tessa de Wit De Spartaan Kogel
MJD1 - Kogel ---------------
126 Esmée Rossenaar AV Edam 1000m
60mH
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH --------------
140 Donna Dorgelo Flevo Delta 150m
150m_f
1000m SC
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - 1000mSt -------------
141 Indy Faassen Flevo Delta 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m --------------
148 Dorcas Wilbrink Flevo Delta Discus
MJD1 - Discus ---------------
150 Rianne Buijs AV Gouda 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver - groep B --------------
153 Sacha Goedhart AV Gouda Hoog
Ver
MJD1 - Hoo...- groep AMJD1 - Ver - groep A --------------
159 Fleur van Leersum AV Gouda 60m
Discus
MJD1 - 60mMJD1 - Discus --------------
166 Babs Koeman AV Haarlem 150m
150m_f
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Ver - groep A -------------
174 Marit Staal Heerenveen 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH --------------
176 Fera Fieke de Vries Heerenveen 1000m
60mH
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH --------------
181 Christel Philipsen AV Hera 150m
150m_f
Kogel
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Kogel -------------
183 Sanna van de Griend Hollandia 60mH
60mH_hf
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hf --------------
185 Romée de Best HRRR 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Hoo...- groep B -------------
186 Marije Brouwer HRRR 60m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - Hoo...- groep B --------------
190 Iris Oosterbaan HRRR Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer --------------
191 Bethe Siemonsma HRRR 1000m
Speer
MJD1 - 1000mMJD1 - Speer --------------
192 Suze de Vries HRRR 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
203 Hannah Talstra AV Impala 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
205 Noa Tilkema AV Impala 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
206 Karin Vlasblom AV Impala Speer
Ver
MJD1 - SpeerMJD1 - Ver - groep A --------------
207 Brecht van der Vliet AV Impala 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Ver - groep A ------------
213 Eline Ruige AV Lionitas 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver - groep B --------------
214 Wietske van der Weij AV Lionitas 60m
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Ver - groep B -------------
221 Valerie Hagnauer AV Lycurgus 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
223 Tessa van Herp AV Lycurgus 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver - groep B --------------
229 Merel van Maasdam AV Lycurgus 60m
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Ver - groep A -------------
236 Estella Verwiel AV Lycurgus Speer
Ver
MJD1 - SpeerMJD1 - Ver - groep B --------------
240 Loes Winter AV Lycurgus 150m
150m_f
Kogel
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Kogel -------------
245 Romy Leenstra NEAV Kogel
Ver
MJD1 - KogelMJD1 - Ver - groep B --------------
255 Ellemijn Blok Olympus `70 150m
60mH
MJD1 - 150mMJD1 - 60mH --------------
261 Sanna de Koning Olympus `70 1000m
60mH
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH --------------
262 Anna Lusthof Olympus `70 1000m SC
Ver
MJD1 - 1000mStMJD1 - Ver - groep A --------------
263 Tessa Molenaar Olympus `70 Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
264 Sanne van der Pijl Olympus `70 150m
1000m SC
MJD1 - 150mMJD1 - 1000mSt --------------
266 Isis Tinneveld Olympus `70 150m
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - Ver - groep A --------------
274 Tula Frijters Pallas `67 Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
275 Kore Hengeveld Pallas `67 150m
1000m SC
MJD1 - 150mMJD1 - 1000mSt --------------
277 Floor Olthof Pallas `67 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver - groep B --------------
281 Siva van Middelkoop AV Passaat 60m
60m_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hf --------------
282 Imke Boersma AV Phoenix 60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Ver - groep B -------------
285 Merel Jorna AV Phoenix 60m
MJD1 - 60m ---------------
287 Belle Schyns AV Phoenix 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH --------------
288 Coos Veldpaus AV Phoenix 60m
60m_f
60m_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hf -------------
290 Eva van Ieperen Pijnenburg 1000m
60mH
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH --------------
292 Anna Bijl Reusel `69 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m --------------
295 Maureen Rekers AV Rijssen 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver - groep A --------------
301 Suzanne Verschuren SCSP Kogel
MJD1 - Kogel ---------------
307 Femke Hofstra Spartacus 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver - groep B --------------
313 Loes van der Pennen AV Spiridon Speer
Hoog
MJD1 - SpeerMJD1 - Hoo...- groep B --------------
318 Puck Malais SPOB 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
325 Femke Dam AV Sprint 60mH
60mH_hf
Kogel
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Kogel -------------
327 Nine Fransen AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hf -----------
329 Bijou Leto AV Sprint 60m
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Ver - groep B -------------
330 Mikki Lips AV Sprint Hoog
Ver
MJD1 - Hoo...- groep AMJD1 - Ver - groep B --------------
332 Arwen Narayanan AV Sprint 60m
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 150m --------------
338 Romee van Dam Startbaan 60m
60m_hf
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 150m -------------
340 Felicia Gilliad Startbaan 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver - groep B --------------
344 Lieke Vreugdenhil AV Statina 1000m SC
Speer
MJD1 - 1000mStMJD1 - Speer --------------
347 Bente Madderom AV Trias 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hf -----------
355 Trijn Litjens AV Weert 60mH
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Ver - groep B --------------
364 Emma Beekman AV34 Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer --------------
370 Tess van Randtwijk AV34 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
373 Elke Bordes AV `40 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH --------------
377 Phileine Kipping AV `40 1000m
60mH
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH --------------
378 Madelon van der Kuur AV `40 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver - groep B --------------
379 Renee Langenhuizen AV `40 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH --------------
380 Femke van ...Nouweland AV `40 1000m
Speer
MJD1 - 1000mMJD1 - Speer --------------
381 Helene Ooink AV `40 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
383 Amber de Roo AV `40 60m
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Ver - groep A -------------
385 Fenna Gelderblom AV `56 Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer --------------
390 Elka Wybenga BAV 60m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - Hoo...- groep A --------------
393 Amber Bosman CAV Energie 60m
60m_hf
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 1000m -------------
394 Tamika Conrad CAV Energie 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
403 Isabel van Noordenne CAV Energie 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m --------------
405 Steffie Seher CAV Energie Hoog
Ver
MJD1 - Hoo...- groep BMJD1 - Ver - groep A --------------
406 Ilse Stok CAV Energie 60m
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 150m --------------
409 Isa Hartjes Ciko `66 Speer
MJD1 - Speer ---------------
410 Bridget Konings Ciko `66 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
416 Celine van...erikhuize Climax 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
422 Eline Brouwer DEM 150m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD1 - 150mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hf ------------
424 Zoë Lammertink DEM 1000m
Speer
MJD1 - 1000mMJD1 - Speer --------------
425 Danique Schram DEM 1000m
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - Kogel --------------
433 Fleur Boender Eindhoven 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
437 Noa Snijders Eindhoven 150m
MJD1 - 150m ---------------
438 Julia Borst Fit 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
439 Nynke Streppel Fit 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
440 Meike Bakker GACH Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer --------------
441 Rikkie Bosman GACH 60mH
1000m SC
MJD1 - 60mHMJD1 - 1000mSt --------------
452 Myrte van der Schoot GACH 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver - groep A --------------
454 Samantha Westerweel GACH 60mH
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Ver - groep A --------------
456 Roos Wortel GACH 60m
60m_hf
150m
150m_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 150mMJD1 - 150m_f ------------
457 Esmee Douma Groningen 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - Ver - groep A ------------
458 Noortje Huitema Groningen 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver - groep A --------------
459 Eva Martens Groningen Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer --------------
462 Maartje R...senschoon GVAC 60m
60m_hf
Speer
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Speer -------------
467 Lizelotte Bouvy Haag Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
477 Ava Meijerink Haag 60m
60m_hf
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Hoo...- groep A -------------
484 Merle Büker HAC 60m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hf -------------
487 Emma Bijnen HAC 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
494 Kike Velting HAC `63 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
496 Lisanne Boot HLLS 1000m
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - Kogel --------------
500 Emma Kamer HLLS 1000m SC
Speer
MJD1 - 1000mStMJD1 - Speer --------------
502 Annick Koks HLLS 150m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 150mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hf -------------
504 Maaike Meewisse HLLS 150m
Hoog
MJD1 - 150mMJD1 - Hoo...- groep B --------------
509 Sophie van Ekeris KAV Holland 60mH
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - Hoo...- groep B --------------
510 Eva Hoogewerf KAV Holland Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer --------------
512 Natalie van Mil KAV Holland 1000m SC
Kogel
MJD1 - 1000mStMJD1 - Kogel --------------
513 Rochelle Negenman KAV Holland Hoog
Polshoog
MJD1 - Hoo...- groep BMJD1 - Polshoog --------------
517 Rosa Candido Leiden Discus
Hoog
MJD1 - DiscusMJD1 - Hoo...- groep B --------------
519 Lena Elderhorst Leiden 60m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hf -------------
522 Sanne de Lange Leiden 60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Ver - groep B -------------
527 Laura Varona Perez Leiden 60m
Hoog
MJD1 - Hoo...- groep B --------------
528 Nora Varona Perez Leiden 60m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - Kogel --------------
530 Florijne van Well Leiden 60mH
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - Hoo...- groep B --------------
541 Noa J Bionda Nijmegen 60m
60m_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hf --------------
553 Britt de Blaauw PAC 150m
150m_f
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Ver - groep A -------------
554 Sara Bossché PAC 60m
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 150m --------------
560 Michelle Frowijn PAC 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
561 Klara van der Gaast PAC 150m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 150mMJD1 - 60mH -------------
564 Romee Hermse PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Hoo...- groep A -------------
581 Marit Speerstra PAC Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
588 Kika de Vos PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
1000m SC
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hfMJD1 - 1000mSt ------------
593 Liv de Winkel PAC 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
597 Antonia Benevento Phanos 60m
60m_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Ver - groep A -------------
601 Krisje van Dongen Phanos 150m
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - Ver - groep B --------------
607 Jaya de Jong Phanos 60mH
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Ver - groep B --------------
609 Esther Klok Phanos 150m
Speer
MJD1 - 150mMJD1 - Speer --------------
611 Maria Kuipers Phanos 1000m SC
Hoog
MJD1 - 1000mStMJD1 - Hoo...- groep B --------------
617 Miro Vlasman Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hf ----------
618 Jade Vrij Phanos 60m
60m_f
60m_hf
150m
150m_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 150mMJD1 - 150m_f -----------
628 Joanne Schaap PH Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer --------------
631 Iris Verheij PH 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
634 Katja van Eetvelt RK HAV 60m
60m_hf
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - 150m -------------
635 Xenia Kroonen RK HAV 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver - groep B --------------
637 Fenne Gringhuis Rotterdam 1000m SC
Speer
MJD1 - 1000mStMJD1 - Speer --------------
647 Moise Tutuarima SAV Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer --------------
648 Audrey Jacobs Scopias Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
657 Bieke Schipperen Scorpio 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
662 Trijntje v... Elzakker Spado 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Ver - groep A ------------
663 Lotte Haest Spado Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
664 Daphne Lambregts Spado Polshoog
MJD1 - Polshoog ---------------
669 Isa Kolle SV Noordkop 60m
60m_hf
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hfMJD1 - Kogel -------------
671 Lara Smits SV Noordkop Discus
Hoog
MJD1 - DiscusMJD1 - Hoo...- groep A --------------
686 Eva Tops Tempo AV 60m
60m_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_hf --------------
688 Eva van Mook THOR Hoog
Ver
MJD1 - Hoo...- groep AMJD1 - Ver - groep A --------------
692 Veerle Derksen Typhoon 60mH
Discus
MJD1 - 60mHMJD1 - Discus --------------
696 Pearl Lodder Typhoon Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer --------------
698 Robin Dessauvagie U-Track 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
704 Fenna Achterberg VAV 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Hoo...- groep A ------------
708 Rosella van Keulen VAV 60m
60m_f
60m_hf
150m
150m_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60m_hfMJD1 - 150mMJD1 - 150m_f -----------
710 Meike Leenders VAV 1000m
Discus
MJD1 - 1000mMJD1 - Discus --------------
711 Isa Leidekker VAV 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m --------------
715 Felicity Bareman Voorne Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel --------------
720 Lieke van Santen Voorne 1000m
MJD1 - 1000m ---------------
721 Maud van S...rtensdijk Voorne 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m --------------
727 Lynn van der Meij DEM 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_hfMJD1 - Hoo...- groep B -------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 3
AAV `36 AV36 4
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 5
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 1
Atledo ATLD 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV 1923 AV23 4
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 2
AV Astylos ASTL 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 1
AV Caesar CAES 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Spartaan SPTN 5
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlem HRLM 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 5
AV Impala IMPL 4
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 5
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Olympus `70 OL70 6
AV Pallas `67 PL67 3
AV Passaat PSST 1
AV Phoenix PHNX 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Reusel `69 RS69 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Scheldesport SCSP 1
AV Spartacus SPTC 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 5
AV Startbaan STBN 2
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 1
AV Weert WRT 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 7
AV `56 AV56 1
BAV BAV 1
CAV Energie ENRG 5
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DEM DEM 4
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fit FIT 2
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 3
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 2
HAC HAC 2
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 4
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 6
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 8
Phanos PHNS 7
Prins Hendrik PH 2
RK HAV RKHV 2
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 3
SV Noordkop NRDK 2
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 1
VAV VAV 4
Voorne Atletiek VRNE 3

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,55Q -0.4 m/s8,53
2 Rosella van Keulen VAV 8,63Q 8,50
3 Amber de Roo AV `40 8,75Q -1.6 m/s8,55
4 Jade Vrij Phanos 8,76Q +2.4 m/s8,45
4 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,76Q -0.9 m/s8,87
6 Esmee Douma Groningen 8,76Q +0.3 m/s8,61
7 Bente Madderom AV Trias 8,85Q -1.6 m/s8,68
8 Nine Fransen AV Sprint 8,88Q +1.1 m/s8,45
8 Marleen Baas AC TION 8,88Q +2.4 m/s8,84
10 Bijou Leto AV Sprint 8,90Q 8,85
11 Amber Bosman CAV Energie 8,93Q +2.4 m/s9,18
12 Katja van Eetvelt RK HAV 8,98Q +0.3 m/s8,67
13 Merel van Maasdam AV Lycurgus 9,02Q -0.9 m/s8,71
14 Antonia Benevento Phanos 9,05Q -1.6 m/s9,04
15 Romee van Dam Startbaan 9,07Q -0.4 m/s8,71
15 Wietske van der Weij AV Lionitas 9,07q +2.4 m/s9,14
17 Siva van Middelkoop AV Passaat 9,09Q +1.1 m/s8,84
18 Imogene Cleofa AV 1923 9,10Q +0.3 m/s9,02
19 Eva Tops Tempo AV 9,12q +0.3 m/s9,29
20 Isa Kolle SV Noordkop 9,13Q 8,73
21 Noa J Bionda Nijmegen 9,15Q -0.9 m/s9,06
22 Roos Wortel GACH 9,17q -1.6 m/s8,98
23 Ava Meijerink Haag 9,18Q +1.1 m/s8,80
24 Maartje R...senschoon GVAC 9,19Q -0.4 m/s9,05
25 Floor Olthof Pallas `67 9,21 9,07
25 Maureen Rekers AV Rijssen 9,21 +2.4 m/s8,80
27 Fleur van Leersum AV Gouda 9,34 +0.3 m/s9,33
28 Xenia Kroonen RK HAV 9,36 +0.3 m/s9,01
29 Ilse Stok CAV Energie 9,40 9,52
30 Sara Bossché PAC 9,43 +1.1 m/s9,15
31 Marije Brouwer HRRR 9,44 -1.6 m/s9,35
32 Isa Leidekker VAV 9,47 -0.9 m/s9,24
33 Femke Hofstra Spartacus 9,48 +1.1 m/s9,16
34 Merel Jorna AV Phoenix 9,55 -0.9 m/s9,51
35 Laura Varona Perez Leiden 9,57 -0.1 m/s9,54
36 Arwen Narayanan AV Sprint 9,64 +2.4 m/s9,70
36 Merle Büker HAC 9,64 -0.4 m/s9,38
38 Elke Bordes AV `40 9,66 +2.4 m/s9,56
38 Maud van S...rtensdijk Voorne 9,66 9,21
40 Anna Bijl Reusel `69 9,68 -0.4 m/s9,26
41 Roos Leerkes Almere `81 9,71 +1.1 m/s9,63
42 Elka Wybenga BAV 9,74 -1.6 m/s9,28
43 Marit Staal Heerenveen 9,79 +1.1 m/s9,57
44 Lena Elderhorst Leiden 9,82 9,87
45 Nora Varona Perez Leiden 10,26 -0.9 m/s10,26
46 Anne Eijer DVTR 10,47 -1.6 m/s---
47 Belle Schyns AV Phoenix 10,54 +0.3 m/s---
48 Lisette Steenman Almere `81 10,60 -0.4 m/s10,54
Renee Langenhuizen AV `40 DNS ---
Jaybre Wau Maastricht DNS 8,50
Sterre Kurpershoek AV Athlos DNS 8,90

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,56Q +0.0 m/s---
2 Nine Fransen AV Sprint 8,63Q +0.4 m/s---
3 Rosella van Keulen VAV 8,66Q +0.4 m/s---
4 Amber de Roo AV `40 8,69 +0.4 m/s---
5 Esmee Douma Groningen 8,71Q +0.0 m/s---
6 Bente Madderom AV Trias 8,72 +0.0 m/s---
7 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,73Q +0.5 m/s---
8 Jade Vrij Phanos 8,91Q +0.5 m/s---
9 Isa Kolle SV Noordkop 9,00 +0.4 m/s---
10 Marleen Baas AC TION 9,02 +0.4 m/s---
11 Bijou Leto AV Sprint 9,03 +0.0 m/s---
12 Merel van Maasdam AV Lycurgus 9,07 +0.0 m/s---
13 Amber Bosman CAV Energie 9,10 +0.5 m/s---
14 Ava Meijerink Haag 9,12 +0.0 m/s---
15 Katja van Eetvelt RK HAV 9,16 +0.5 m/s---
16 Siva van Middelkoop AV Passaat 9,17 +0.5 m/s---
17 Antonia Benevento Phanos 9,25 +0.4 m/s---
18 Wietske van der Weij AV Lionitas 9,34 +0.0 m/s---
19 Romee van Dam Startbaan 9,35 +0.4 m/s---
20 Noa J Bionda Nijmegen 9,39 +0.4 m/s---
21 Maartje R...senschoon GVAC 9,40 +0.5 m/s---
Imogene Cleofa AV 1923 DNS ---
Eva Tops Tempo AV DNS ---
Roos Wortel GACH --- ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,60 -0.4 m/s---
2 Jaybre Wau Maastricht 8,62 -0.4 m/s---
3 Miro Vlasman Phanos 8,65 -0.4 m/s---
4 Esmee Douma Groningen 8,75 -0.4 m/s---
5 Coos Veldpaus AV Phoenix 8,77 -0.4 m/s---
6 Rosella van Keulen VAV 8,82 -0.4 m/s---
Jade Vrij Phanos --- ---

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 20,64q ---
2 Rosella van Keulen VAV 20,82q 20,59
3 Jade Vrij Phanos 21,46q -1.2 m/s---
4 Donna Dorgelo Flevo Delta 21,75q -1.2 m/s---
5 Babs Koeman AV Haarlem 21,87q -1.2 m/s21,38
6 Christel Philipsen AV Hera 22,03q 21,32
7 Loes Winter AV Lycurgus 22,18 22,53
8 Roos Wortel GACH 22,31q 22,50
9 Eline Brouwer DEM 22,39 -1.2 m/s21,42
10 Isis Tinneveld Olympus `70 22,47 22,69
11 Katja van Eetvelt RK HAV 22,79 -1.2 m/s22,39
12 Esther Klok Phanos 22,81 -1.2 m/s22,22
13 Annick Koks HLLS 23,04 -1.2 m/s---
14 Romee van Dam Startbaan 23,16 22,46
15 Indy Faassen Flevo Delta 23,26 ---
16 Bo Spoor ATH 23,37 -1.2 m/s---
17 Isabel van Noordenne CAV Energie 23,41 -1.2 m/s---
18 Ellemijn Blok Olympus `70 23,44 -1.2 m/s23,33
19 Noa Snijders Eindhoven 23,68 -1.2 m/s23,22
20 Ilse Stok CAV Energie 23,77 ---
21 Sara Bossché PAC 23,83 ---
22 Krisje van Dongen Phanos 24,21 ---
23 Maaike Meewisse HLLS 24,23 ---
24 Kore Hengeveld Pallas `67 24,47 -1.2 m/s---
25 Noor Verduin AAV `36 24,78 -1.2 m/s25,20
26 Arwen Narayanan AV Sprint 24,89 -1.2 m/s---
27 Sanne van der Pijl Olympus `70 25,22 -1.2 m/s25,48
Klara van der Gaast PAC DNS ---

Uitslagen 150 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 20,32 -1.7 m/s---
2 Rosella van Keulen VAV 20,62 -1.7 m/s---
3 Babs Koeman AV Haarlem 21,15 -1.7 m/s---
4 Jade Vrij Phanos 21,38 -1.7 m/s---
5 Donna Dorgelo Flevo Delta 21,74 -1.7 m/s---
6 Roos Wortel GACH 21,76 -1.7 m/s---
7 Loes Winter AV Lycurgus 21,80 -1.7 m/s---
8 Christel Philipsen AV Hera 22,22 -1.7 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Nynke Streppel Fit 3:10,29 3:13,56
2 Myrte van der Schoot GACH 3:13,54 3:16,54
3 Celine van...erikhuize Climax 3:15,31 3:21,46
4 Tess van Randtwijk AV34 3:16,95 3:14,67
5 Bridget Konings Ciko `66 3:18,38 3:13,90
6 Anne de Jong Atledo 3:19,85 3:15,37
7 Tessa van Herp AV Lycurgus 3:21,33 3:17,23
8 Amber Bosman CAV Energie 3:22,93 3:29,80
9 Bieke Schipperen Scorpio 3:23,08 3:16,51
10 Michelle Frowijn PAC 3:24,36 3:30,17
11 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 3:24,79 3:25,83
12 Bo Spoor ATH 3:26,11 3:16,50
13 Tess Goessens AV Caesar 3:26,40 3:23,82
14 Julia Borst Fit 3:27,14 3:29,00
15 Phileine Kipping AV `40 3:28,24 3:28,55
16 Lieke van Santen Voorne 3:28,86 3:32,65
17 Carlijn Mols ATOP 3:29,14 3:26,00
18 Hannah Talstra AV Impala 3:29,24 3:31,24
19 Danique Schram DEM 3:32,49 3:31,61
20 Maud van Beest AAV `36 3:32,57 3:27,21
21 Iris Verheij PH 3:33,70 3:36,41
22 Suze de Vries HRRR 3:34,47 3:29,57
23 Noa Tilkema AV Impala 3:35,11 3:33,01
24 Meike Leenders VAV 3:35,88 3:39,50
25 Eva Kroon Altis 3:36,54 3:33,30
26 Kike Velting HAC `63 3:36,96 3:41,00
27 Maud van S...rtensdijk Voorne 3:37,03 3:30,02
28 Melissa Steenbakker AV Atos 3:37,15 3:40,62
29 Madelon van der Kuur AV `40 3:37,31 3:47,53
30 Emma Bijnen HAC 3:37,38 3:37,73
31 Eva van Ieperen Pijnenburg 3:37,99 3:36,02
32 Eline Ruige AV Lionitas 3:38,01 3:44,90
33 Myrthe Martens Altis 3:39,32 3:34,36
34 Rianne Buijs AV Gouda 3:40,08 3:55,00
35 Marlot Groeneweg Altis 3:41,10 3:34,16
36 Valerie Hagnauer AV Lycurgus 3:44,47 3:42,46
37 Puck Malais SPOB 3:44,56 3:43,29
38 Isabel van Noordenne CAV Energie 3:45,85 3:39,02
39 Lisanne Boot HLLS 3:47,02 3:35,45
40 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3:47,94 3:50,54
41 Isa Leidekker VAV 3:48,20 3:40,62
42 Femke van ...Nouweland AV `40 3:48,78 3:48,17
43 Amelie de Wit AV 1923 3:48,99 3:44,95
44 Noortje Huitema Groningen 3:49,68 3:30,07
45 Zoë Lammertink DEM 3:50,03 3:35,10
46 Bethe Siemonsma HRRR 3:51,00 3:48,75
47 Anna Bijl Reusel `69 3:51,49 3:37,03
48 Indy Faassen Flevo Delta 3:53,74 3:43,00
49 Esmée Rossenaar AV Edam 3:53,76 3:37,55
50 Helene Ooink AV `40 3:59,09 3:44,00
51 Felicia Gilliad Startbaan 4:02,58 3:58,88
Faye Traube AAC DNS 3:52,25
Isa van der Valk ARV Ilion DNS 3:23,49
Sanna de Koning Olympus `70 DNS 3:41,73
Tamika Conrad CAV Energie DNS 4:05,00
Liv de Winkel PAC DNS 3:49,12
Robin Dessauvagie U-Track DNS 3:46,24
Fleur Boender Eindhoven DNS 3:36,15

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado 10,30Q -0.8 m/s10,24
2 Miro Vlasman Phanos 10,33Q -2.3 m/s10,61
2 Fenna Achterberg VAV 10,33Q -2.3 m/s10,15
4 Brecht van der Vliet AV Impala 10,51Q +1.6 m/s10,37
5 Hanna van Baast AV Attila 10,87Q -1.1 m/s10,33
6 Eline Brouwer DEM 11,04Q -1.1 m/s11,02
7 Lynn van der Meij DEM 11,16Q -0.8 m/s---
8 Nine Fransen AV Sprint 11,28Q -2.3 m/s10,37
9 Bente Madderom AV Trias 11,30Q -2.3 m/s11,83
10 Maud van Beest AAV `36 11,53Q -1.1 m/s11,63
11 Romee Hermse PAC 11,55Q -2.3 m/s11,12
12 Kika de Vos PAC 11,62Q -0.8 m/s11,15
13 Romée de Best HRRR 11,76Q -0.8 m/s11,15
14 Annick Koks HLLS 11,90Q -2.3 m/s11,33
15 Femke Dam AV Sprint 12,12q -2.3 m/s11,68
16 Renee de Hon AAC 12,17Q +1.6 m/s11,78
17 Merle Büker HAC 12,25Q -0.8 m/s12,14
18 Sanna van de Griend Hollandia 12,26q -1.1 m/s12,59
19 Jelka Böhm De Spartaan 12,38Q +1.6 m/s11,72
20 Imke Boersma AV Phoenix 12,49q -2.3 m/s12,00
21 Fleur Blezer ATOP 12,54Q -0.8 m/s11,62
22 Lena Elderhorst Leiden 12,60q -0.8 m/s12,32
23 Sanne de Lange Leiden 12,75q +1.6 m/s10,48
24 Klara van der Gaast PAC 12,80q -1.1 m/s11,88
25 Elke Bordes AV `40 12,85 -2.3 m/s12,75
26 Phileine Kipping AV `40 12,88 +1.6 m/s12,62
27 Ellemijn Blok Olympus `70 12,91 -2.3 m/s12,56
28 Sophie van Ekeris KAV Holland 12,96 +1.6 m/s12,67
29 Daphne Zintel AAV `36 13,13Q -0.8 m/s12,56
30 Marit Staal Heerenveen 13,28 -0.8 m/s10,00
31 Esmée Rossenaar AV Edam 13,29 -0.8 m/s11,92
32 Anne Eijer DVTR 13,39 +1.6 m/s14,83
33 Amelie de Wit AV 1923 13,44 -0.8 m/s12,96
34 Trijn Litjens AV Weert 13,56 -0.8 m/s13,42
35 Roos Leerkes Almere `81 13,90 -2.3 m/s13,40
36 Belle Schyns AV Phoenix 14,00 -2.3 m/s---
37 Jaya de Jong Phanos 14,47 -2.3 m/s14,53
38 Fera Fieke de Vries Heerenveen 16,08 -1.1 m/s14,09
Florijne van Well Leiden DNS 11,09
Renee Langenhuizen AV `40 DNS ---
Samantha Westerweel GACH DNS 12,60
Rikkie Bosman GACH DNS 12,79
Sanna de Koning Olympus `70 DNS 12,83
Eva van Ieperen Pijnenburg DNS 13,15
Veerle Derksen Typhoon DNS 12,83

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Fenna Achterberg VAV 10,31Q ---
2 Miro Vlasman Phanos 10,33Q ---
3 Brecht van der Vliet AV Impala 10,35Q ---
4 Trijntje v... Elzakker Spado 10,53Q ---
5 Hanna van Baast AV Attila 10,84Q ---
6 Bente Madderom AV Trias 11,05q ---
7 Kika de Vos PAC 11,29Q ---
8 Eline Brouwer DEM 11,33q ---
9 Romée de Best HRRR 11,38 ---
10 Maud van Beest AAV `36 11,42 ---
11 Romee Hermse PAC 11,56 ---
12 Renee de Hon AAC 11,97 ---
13 Annick Koks HLLS 12,01 ---
14 Fleur Blezer ATOP 12,05 ---
15 Jelka Böhm De Spartaan 12,18 ---
16 Lynn van der Meij DEM 12,20 ---
17 Merle Büker HAC 12,31 ---
18 Daphne Zintel AAV `36 12,91 ---
Imke Boersma AV Phoenix DNS ---
Lena Elderhorst Leiden DNS ---
Sanne de Lange Leiden DNS ---
Nine Fransen AV Sprint DNS ---
Femke Dam AV Sprint DNS ---
Sanna van de Griend Hollandia DNF ---
Klara van der Gaast PAC --- ---

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado 10,04 -0.7 m/s---
2 Miro Vlasman Phanos 10,11 -0.7 m/s---
3 Fenna Achterberg VAV 10,15 -0.7 m/s---
4 Bente Madderom AV Trias 10,71 -0.7 m/s---
4 Brecht van der Vliet AV Impala 10,71 -0.7 m/s---
6 Eline Brouwer DEM 11,39 -0.7 m/s---
7 Hanna van Baast AV Attila 11,51 -0.7 m/s---
Kika de Vos PAC DNS ---

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Lotte Haest Spado 11,84 11,94
2 Christel Philipsen AV Hera 11,38 10,78
3 Suzanne Verschuren SCSP 11,12 10,48
4 Iris Oosterbaan HRRR 10,56 10,30
5 Danique Schram DEM 10,19 9,09
6 Isa Kolle SV Noordkop 10,11 10,32
7 Lisanne Boot HLLS 9,99 9,89
8 Lizelotte Bouvy Haag 9,83 10,18
9 Emma Beekman AV34 9,57 9,75
10 Fenna Gelderblom AV `56 9,36 10,73
11 Anna Jebose AAC 9,30 9,36
12 Audrey Jacobs Scopias 9,30 9,58
13 Marit Speerstra PAC 9,28 8,72
14 Meike Bakker GACH 9,14 9,92
15 Jaybre Wau Maastricht 9,09 10,00
16 Tula Frijters Pallas `67 8,97 9,50
17 Moise Tutuarima SAV 8,84 8,72
18 Tessa Molenaar Olympus `70 8,78 9,06
19 Tessa de Wit De Spartaan 8,66 9,43
20 Pearl Lodder Typhoon 8,60 8,83
21 Loes Winter AV Lycurgus 8,26 7,61
22 Femke Dam AV Sprint 8,07 7,70
23 Eva Martens Groningen 8,00 8,68
24 Bente van Lindert AV 1923 7,97 8,17
25 Fleur Verwijmeren ACHL 7,83 8,05
26 Nora Varona Perez Leiden 7,53 7,54
27 Natalie van Mil KAV Holland 7,04 6,13
28 Faye Traube AAC 6,62 6,77
29 Romy Leenstra NEAV 5,91 5,79
Felicity Bareman Voorne DNS 8,58

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Isa Hartjes Ciko `66 26,66 23,62
2 Fleur Smeets De Spartaan 26,00 26,85
3 Fenna Gelderblom AV `56 25,24 28,30
4 Joanne Schaap PH 23,93 25,26
5 Iris Oosterbaan HRRR 23,86 20,38
6 Pearl Lodder Typhoon 22,90 ---
7 Maartje R...senschoon GVAC 22,45 22,74
8 Eva Hoogewerf KAV Holland 22,13 21,70
9 Emma Beekman AV34 20,30 19,20
10 Fenne Gringhuis Rotterdam 20,20 21,35
11 Esther Klok Phanos 20,11 23,08
12 Zoë Lammertink DEM 19,03 18,67
13 Lisette Steenman Almere `81 18,92 17,60
14 Meike Bakker GACH 18,14 20,80
15 Femke van ...Nouweland AV `40 17,57 16,39
16 Bethe Siemonsma HRRR 17,30 20,35
17 Karin Vlasblom AV Impala 16,04 15,65
18 Emma Kamer HLLS 15,81 18,37
19 Lisa Kraan AV Aalsmeer 12,20 ---
20 Eva Martens Groningen 11,68 17,06
21 Estella Verwiel AV Lycurgus 11,60 11,50
Moise Tutuarima SAV DNS 21,12
Lieke Vreugdenhil AV Statina DNS ---
Loes van der Pennen AV Spiridon DNS 15,94

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,50 1,50
1 Fenna Achterberg VAV 1,50 1,50
3 Marinka Schuurman Altis 1,45 1,50
3 Romee Hermse PAC 1,45 1,46
5 Ava Meijerink Haag 1,40 1,45
6 Sacha Goedhart AV Gouda 1,40 1,46
7 Eva van Mook THOR 1,40 1,47
8 Hanna van Baast AV Attila 1,35 1,50
9 Jelka Böhm De Spartaan 1,30 1,35
9 Robin Vuik AV Astylos 1,30 1,35
11 Steffie Seher CAV Energie 1,30 1,35
12 Rosa Candido Leiden 1,30 1,25
12 Elka Wybenga BAV 1,30 1,35
14 Jetske Meijer Altis 1,30 1,40
14 Mikki Lips AV Sprint 1,30 1,40
16 Loes van der Pennen AV Spiridon 1,30 1,30
17 Laura Varona Perez Leiden 1,30 1,25
18 Maria Kuipers Phanos 1,25 1,30
19 Lynn van der Meij DEM 1,25 ---
20 Romée de Best HRRR 1,25 1,35
21 Rochelle Negenman KAV Holland 1,25 ---
22 Sophie van Ekeris KAV Holland 1,20 1,30
23 Marije Brouwer HRRR 1,20 1,35
24 Maaike Meewisse HLLS 1,15 1,25
Florijne van Well Leiden DNS 1,20

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Daphne Lambregts Spado 2,20 ---
2 Rochelle Negenman KAV Holland 2,20 ---
Jona Kuijt AV 1923 DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 4,95 +1.9 m/s4,86
2 Esmee Douma Groningen 4,66 +0.1 m/s4,83
3 Trijntje v... Elzakker Spado 4,43 +0.9 m/s4,47
4 Brecht van der Vliet AV Impala 4,41 +0.1 m/s4,59
5 Noortje Huitema Groningen 4,35 +1.6 m/s4,12
6 Daphne Zintel AAV `36 4,35 +0.0 m/s4,40
7 Eva van Mook THOR 4,29 +0.8 m/s4,25
8 Amber de Roo AV `40 4,27 +1.0 m/s4,47
9 Isis Tinneveld Olympus `70 4,25 -1.3 m/s4,09
10 Jetske Meijer Altis 4,22 +1.2 m/s4,21
11 Sacha Goedhart AV Gouda 4,18 +0.9 m/s4,62
12 Babs Koeman AV Haarlem 4,08 +0.9 m/s4,54
13 Antonia Benevento Phanos 4,08 -0.2 m/s4,12
14 Renee de Hon AAC 4,07 +0.3 m/s4,04
15 Marleen Baas AC TION 4,07 +1.2 m/s4,16
16 Anna Lusthof Olympus `70 4,06 -1.2 m/s4,04
17 Merel van Maasdam AV Lycurgus 4,05 +0.1 m/s4,04
18 Tessa van Herp AV Lycurgus 4,04 +1.6 m/s3,92
19 Bijou Leto AV Sprint 3,92 +0.1 m/s3,83
20 Madelon van der Kuur AV `40 3,88 +2.7 m/s3,98
21 Xenia Kroonen RK HAV 3,87 -0.9 m/s4,00
22 Mikki Lips AV Sprint 3,87 +4.5 m/s3,95
23 Sanne de Lange Leiden 3,86 +0.1 m/s3,90
24 Eline Ruige AV Lionitas 3,86 +2.2 m/s3,82
25 Wietske van der Weij AV Lionitas 3,86 +1.1 m/s3,75
26 Myrte van der Schoot GACH 3,81 +1.4 m/s4,22
27 Maureen Rekers AV Rijssen 3,81 -1.1 m/s4,15
28 Steffie Seher CAV Energie 3,75 +1.8 m/s4,07
29 Floor Olthof Pallas `67 3,72 +0.9 m/s3,61
30 Imke Boersma AV Phoenix 3,61 +1.4 m/s3,95
31 Karin Vlasblom AV Impala 3,60 +1.0 m/s4,09
32 Robin Vuik AV Astylos 3,58 +3.8 m/s3,92
33 Carmen de Jong De Spartaan 3,50 +1.6 m/s4,22
34 Krisje van Dongen Phanos 3,41 +0.1 m/s---
35 Femke Hofstra Spartacus 3,34 +1.8 m/s3,89
36 Estella Verwiel AV Lycurgus 3,19 +3.4 m/s3,34
37 Felicia Gilliad Startbaan 3,14 +2.5 m/s3,45
38 Elise Spijkers AAV `36 3,13 +1.9 m/s3,73
39 Trijn Litjens AV Weert 3,09 +0.7 m/s3,71
40 Romy Leenstra NEAV 3,05 -1.5 m/s3,47
41 Jaya de Jong Phanos 2,96 +2.0 m/s3,38
42 Lisa Kraan AV Aalsmeer 2,81 -0.1 m/s3,17
Samantha Westerweel GACH DNS 4,19
Rianne Buijs AV Gouda DNS 3,00