Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 31
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 4 x 40m
  • Tijdschema 'Jongens Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:35 n/a Ver
    ver 1
    Uitslagen
    13:00 n/a 40m Uitslagen
    13:50 n/a Kogel
    kog... 1
    Uitslagen
    15:45 n/a 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:35u16:15u
    Jongens Pupil B
    Ver - ver 1
    40m
    Kogel - kogel 1
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 4x40m
    563 Wessel Meskers Almere `81 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    564 Nariño Renfurm Almere `81 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    565 Lucas Scheepers Almere `81 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    566 Floris van Tuijl Almere `81 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    567 Tom Zwaan Almere `81 Meerkamp
    JPB - Meerkamp a -
    568 Guus Boorsma Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    569 Arvin Bronder Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    570 Jente van Geest Altis Meerkamp
    JPB - Meerkamp a -
    571 Jelle van ...r Heijden Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    572 Stijn Wink Altis 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    573 Felix Bosschaart AV Phoenix 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    574 Jaouad Boussakout AV Phoenix 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    575 Rens Feringa AV Phoenix 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    576 Ruben Immerzeel AV Phoenix 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    577 Djibril Ndiaye AV Phoenix 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    578 Quirijn Pastoor AV Zeewolde Meerkamp
    JPB - Meerkamp a -
    579 Yuri van den Berg AV Zuidwal 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    580 Wout van den Brink AV Zuidwal 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    581 Tion Hilgeman AV Zuidwal 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    582 Otis Notenboom AV Zuidwal 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    583 Jesper Rosier AV Zuidwal 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    584 Tijmen de Beer GACH 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    585 Niels Bitter GACH 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    586 Jurre Dijkstra GACH Meerkamp
    JPB - Meerkamp a -
    587 Tim van der Knaap GACH 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    588 Marijn Walstra GACH 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    589 Aidan de Bok HLLS 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    590 Nathan le Comte HLLS 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    591 Daniël Frissen HLLS 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    592 Nelson Moude Foko HLLS 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a
    593 Tim Verhagen HLLS 4x40m
    Meerkamp
    JPB - Meerkamp a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 5
    Altis ALTS 5
    AV Phoenix PHNX 5
    AV Zeewolde ZWLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 5
    GAC Hilversum GACH 5
    Hellas Utrecht HLLS 5

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 7,04 3:45,64 6,61 3,55 1901
    2 Nariño Renfurm Almere `81 7,09 3:32,45 4,96 3,63 1878
    3 Arvin Bronder Altis 6,73 4:01,46 5,46 3,61 1833
    4 Tijmen de Beer GACH 6,36 4:45,70 5,52 3,92 1815
    5 Lucas Scheepers Almere `81 7,24 3:48,47 5,89 3,46 1782
    6 Wout van den Brink AV Zuidwal 6,79 4:13,31 5,80 3,57 1778
    7 Jelle van ...r Heijden Altis 6,95 3:58,06 5,59 3,40 1764
    8 Jaouad Boussakout AV Phoenix 7,10 4:09,89 6,05 3,54 1733
    9 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 7,00 3:52,56 4,06 3,42 1679
    10 Guus Boorsma Altis 6,99 4:02,28 4,32 3,41 1650
    11 Rens Feringa AV Phoenix 7,10 4:05,86 4,78 3,32 1624
    12 Stijn Wink Altis 7,10 4:15,06 5,32 3,27 1611
    13 Niels Bitter GACH 7,10 4:10,75 5,21 3,19 1605
    14 Aidan de Bok HLLS 7,15 3:49,00 3,49 3,31 1598
    15 Nathan le Comte HLLS 7,14 4:14,93 5,64 3,13 1595
    16 Felix Bosschaart AV Phoenix 7,03 4:20,26 4,29 3,51 1581
    17 Tim Verhagen HLLS 7,20 4:01,28 4,68 2,92 1538
    18 Tom Zwaan Almere `81 7,77 3:54,54 5,52 2,99 1532
    19 Floris van Tuijl Almere `81 7,56 4:06,83 5,24 3,18 1531
    20 Marijn Walstra GACH 7,27 4:26,55 5,28 3,21 1514
    21 Daniël Frissen HLLS 7,32 3:57,67 4,26 2,95 1507
    22 Jente van Geest Altis 7,42 4:23,00 4,83 3,34 1494
    23 Wessel Meskers Almere `81 7,42 4:13,44 4,41 3,27 1490
    24 Jesper Rosier AV Zuidwal 7,49 4:24,81 5,58 2,99 1452
    25 Tim van der Knaap GACH 7,46 4:12,59 4,39 2,91 1411
    26 Jurre Dijkstra GACH 7,81 4:30,91 5,89 2,89 1369
    27 Djibril Ndiaye AV Phoenix 6,75 DNS 4,41 3,35 1297
    28 Ruben Immerzeel AV Phoenix 8,05 4:19,39 4,15 3,08 1293
    29 Otis Notenboom AV Zuidwal 7,58 4:36,35 4,06 3,02 1292
    30 Yuri van den Berg AV Zuidwal 7,76 4:23,65 3,48 3,02 1262
    31 Nelson Moude Foko HLLS DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Tijmen de Beer GACH 6,36 6,38 707
    2 Arvin Bronder Altis 6,73 6,84 613
    3 Djibril Ndiaye AV Phoenix 6,75 7,01 609
    4 Wout van den Brink AV Zuidwal 6,79 6,81 599
    5 Jelle van ...r Heijden Altis 6,95 6,73 562
    6 Guus Boorsma Altis 6,99 7,03 553
    7 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 7,00 --- 551
    8 Felix Bosschaart AV Phoenix 7,03 7,12 545
    9 Tion Hilgeman AV Zuidwal 7,04 7,18 542
    10 Nariño Renfurm Almere `81 7,09 --- 532
    11 Rens Feringa AV Phoenix 7,10 7,00 529
    11 Jaouad Boussakout AV Phoenix 7,10 7,20 529
    11 Niels Bitter GACH 7,10 7,09 529
    11 Stijn Wink Altis 7,10 7,21 529
    15 Nathan le Comte HLLS 7,14 --- 521
    16 Aidan de Bok HLLS 7,15 --- 519
    17 Tim Verhagen HLLS 7,20 --- 508
    18 Lucas Scheepers Almere `81 7,24 --- 500
    19 Marijn Walstra GACH 7,27 7,54 494
    20 Daniël Frissen HLLS 7,32 --- 484
    21 Wessel Meskers Almere `81 7,42 --- 464
    21 Jente van Geest Altis 7,42 7,50 464
    23 Tim van der Knaap GACH 7,46 7,38 456
    24 Jesper Rosier AV Zuidwal 7,49 --- 450
    25 Floris van Tuijl Almere `81 7,56 --- 437
    26 Otis Notenboom AV Zuidwal 7,58 7,54 433
    27 Yuri van den Berg AV Zuidwal 7,76 7,69 400
    28 Tom Zwaan Almere `81 7,77 --- 398
    29 Jurre Dijkstra GACH 7,81 7,65 391
    30 Ruben Immerzeel AV Phoenix 8,05 7,95 349
    Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Nariño Renfurm Almere `81 3:32,45 --- 564
    2 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3:45,64 3:50,47 488
    3 Lucas Scheepers Almere `81 3:48,47 --- 473
    4 Aidan de Bok HLLS 3:49,00 --- 470
    5 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:52,56 --- 452
    6 Tom Zwaan Almere `81 3:54,54 --- 442
    7 Daniël Frissen HLLS 3:57,67 --- 426
    8 Jelle van ...r Heijden Altis 3:58,06 3:53,80 424
    9 Tim Verhagen HLLS 4:01,28 --- 409
    10 Arvin Bronder Altis 4:01,46 4:00,50 408
    11 Guus Boorsma Altis 4:02,28 4:08,85 404
    12 Rens Feringa AV Phoenix 4:05,86 4:07,06 387
    13 Floris van Tuijl Almere `81 4:06,83 --- 383
    14 Jaouad Boussakout AV Phoenix 4:09,89 4:11,47 369
    15 Niels Bitter GACH 4:10,75 --- 365
    16 Tim van der Knaap GACH 4:12,59 --- 357
    17 Wout van den Brink AV Zuidwal 4:13,31 4:11,83 354
    18 Wessel Meskers Almere `81 4:13,44 --- 354
    19 Nathan le Comte HLLS 4:14,93 --- 347
    20 Stijn Wink Altis 4:15,06 4:38,43 347
    21 Ruben Immerzeel AV Phoenix 4:19,39 4:18,36 329
    22 Felix Bosschaart AV Phoenix 4:20,26 4:04,08 325
    23 Jente van Geest Altis 4:23,00 4:33,93 314
    24 Yuri van den Berg AV Zuidwal 4:23,65 4:17,06 311
    25 Jesper Rosier AV Zuidwal 4:24,81 --- 307
    26 Marijn Walstra GACH 4:26,55 --- 300
    27 Jurre Dijkstra GACH 4:30,91 --- 283
    28 Otis Notenboom AV Zuidwal 4:36,35 4:19,36 263
    29 Tijmen de Beer GACH 4:45,70 --- 230
    Djibril Ndiaye AV Phoenix DNS 3:40,39 0
    Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 6,61 5,97 443
    2 Jaouad Boussakout AV Phoenix 6,05 --- 409
    3 Lucas Scheepers Almere `81 5,89 --- 399
    3 Jurre Dijkstra GACH 5,89 --- 399
    5 Wout van den Brink AV Zuidwal 5,80 5,76 393
    6 Nathan le Comte HLLS 5,64 --- 383
    7 Jelle van ...r Heijden Altis 5,59 --- 380
    8 Jesper Rosier AV Zuidwal 5,58 --- 379
    9 Tom Zwaan Almere `81 5,52 --- 376
    9 Tijmen de Beer GACH 5,52 --- 376
    11 Arvin Bronder Altis 5,46 --- 372
    12 Stijn Wink Altis 5,32 --- 363
    13 Marijn Walstra GACH 5,28 --- 360
    14 Floris van Tuijl Almere `81 5,24 --- 357
    15 Niels Bitter GACH 5,21 --- 355
    16 Nariño Renfurm Almere `81 4,96 --- 338
    17 Jente van Geest Altis 4,83 --- 330
    18 Rens Feringa AV Phoenix 4,78 --- 326
    19 Tim Verhagen HLLS 4,68 --- 319
    20 Djibril Ndiaye AV Phoenix 4,41 --- 300
    20 Wessel Meskers Almere `81 4,41 --- 300
    22 Tim van der Knaap GACH 4,39 --- 298
    23 Guus Boorsma Altis 4,32 --- 293
    24 Felix Bosschaart AV Phoenix 4,29 --- 291
    25 Daniël Frissen HLLS 4,26 --- 289
    26 Ruben Immerzeel AV Phoenix 4,15 --- 281
    27 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 4,06 --- 274
    27 Otis Notenboom AV Zuidwal 4,06 3,34 274
    29 Aidan de Bok HLLS 3,49 --- 229
    30 Yuri van den Berg AV Zuidwal 3,48 3,18 229
    Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Tijmen de Beer GACH 3,92 --- 502
    2 Nariño Renfurm Almere `81 3,63 --- 444
    3 Arvin Bronder Altis 3,61 --- 440
    4 Wout van den Brink AV Zuidwal 3,57 3,37 432
    5 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3,55 3,35 428
    6 Jaouad Boussakout AV Phoenix 3,54 --- 426
    7 Felix Bosschaart AV Phoenix 3,51 --- 420
    8 Lucas Scheepers Almere `81 3,46 --- 410
    9 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,42 --- 402
    10 Guus Boorsma Altis 3,41 --- 400
    11 Jelle van ...r Heijden Altis 3,40 --- 398
    12 Djibril Ndiaye AV Phoenix 3,35 --- 388
    13 Jente van Geest Altis 3,34 --- 386
    14 Rens Feringa AV Phoenix 3,32 --- 382
    15 Aidan de Bok HLLS 3,31 --- 380
    16 Wessel Meskers Almere `81 3,27 --- 372
    16 Stijn Wink Altis 3,27 --- 372
    18 Marijn Walstra GACH 3,21 --- 360
    19 Niels Bitter GACH 3,19 --- 356
    20 Floris van Tuijl Almere `81 3,18 --- 354
    21 Nathan le Comte HLLS 3,13 --- 344
    22 Ruben Immerzeel AV Phoenix 3,08 --- 334
    23 Otis Notenboom AV Zuidwal 3,02 2,96 322
    23 Yuri van den Berg AV Zuidwal 3,02 2,95 322
    25 Tom Zwaan Almere `81 2,99 --- 316
    25 Jesper Rosier AV Zuidwal 2,99 --- 316
    27 Daniël Frissen HLLS 2,95 --- 308
    28 Tim Verhagen HLLS 2,92 --- 302
    29 Tim van der Knaap GACH 2,91 --- 300
    30 Jurre Dijkstra GACH 2,89 --- 296
    Nelson Moude Foko HLLS DNS --- 0
    [+/-] alles
    #Naam 40mPtn1000mPtnKogelPtnVerPtn Punten
    1 Altis 7471 [+/-]
    2 Almere `81 7244 [+/-]
    3 AV Zuidwal 6974 [+/-]
    4 GAC Hilversum 6922 [+/-]
    5 AV Phoenix 6746 [+/-]
    6 Hellas Utrecht 6655 [+/-]
    7 AV Zeewolde 1679 [+/-]


    Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPB Altis - JPB 4 26,21 613
    2 GAC JPB GAC Hilversum - JPB 4 26,82 577
    3 AV Zuidwal JPB AV Zuidwal - JPB 5 27,29 551
    4 Almere'81 JPB Almere `81 - JPB 4 27,84 521
    5 AV Phoenix JPB AV Phoenix - JPB 4 28,03 511
    6 JPB Hellas Hellas Utrecht - JPB 5 29,96 417