Categorie 'Masters Mannen 70+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 1
Categorie afkorting: M70
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters Mannen 70+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:50 1500m Uitslagen


    Tijdschema

    19:50u20:10u
    Masters Mannen 70+
    1500m

    Atleten 'Masters Mannen 70+'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1500m5000mKogelSpeerPolshoogVer
    799 Izaak Luteijn HRR 1500m
    1500 meter -------

    Verenigingen 'Masters Mannen 70+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    The Hague Road Runners HRR 1
  • 100m
  • 400m
  • 1500m
  • 5000m
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter overall uitslag

    # Naam Res OBP
    1 Jaap van Zevenbergen JJB - AV Fortuna 11,36 +5.1 m/s11,62
    2 Alberto Biswane JJB - Olympus `70 11,42 +5.1 m/s11,45
    3 Benjamin Coolen JJC - Haag 11,73 +5.1 m/s11,80
    4 Ferrie Hamer JJC - Haag 11,89 +5.1 m/s12,00
    5 Glenn Kunst JJB - Haag 11,96 +5.1 m/s12,28
    6 Quinten de Brabander JJB - Olympus `70 12,12 +3.3 m/s12,49
    7 Guido Stokmans Msen - Olympus `70 12,14 +5.1 m/s12,00
    8 Niels van der Weide JJB - AAV `36 12,31 +5.1 m/s12,37
    9 Lars Tinneveld JJA - Olympus `70 12,33 +5.1 m/s12,48
    10 Sven Noordermeer M40 - Voorne 12,55 +3.3 m/s12,80
    10 Sam de Paauw JJC - Haag 12,55 +3.3 m/s12,67
    12 Stijn te Hennepe M35 - Leiden 12,65 +3.3 m/s13,10
    13 Maikel van Gemert M40 - Haag 12,77 +3.3 m/s12,80
    14 John Romkes M50 - AV Gouda 13,31 +3.3 m/s13,45
    15 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 13,42 +3.3 m/s13,15
    16 Timothy Strik JJC - Olympus `70 13,69 +3.0 m/s14,69
    17 Paddy Smit JJC - Olympus `70 13,73 +3.0 m/s15,00
    18 Eveline va...Marrewijk MJA - Olympus `70 13,83 +3.0 m/s14,10
    19 Dano van Calsteren JJC - Olympus `70 13,93 +3.0 m/s15,00
    20 Jacco Aalbregt JJC - Olympus `70 14,39 +3.0 m/s14,37
    21 Linda van Berkel V45 - AV `40 14,89 +3.0 m/s14,71
    22 Gert Velthuizen M55 - Spark 15,18 +3.3 m/s13,99
    23 Fep van der Ende M60 - Olympus `70 15,70 +3.0 m/s15,05

    Uitslagen 400 meter overall uitslag

    # Naam ResOBP
    1 Guido de Bruijn Msen - Barendrecht 50,40 49,40
    2 Niko Zuidema Msen - Olympus `70 50,67 49,99
    3 Tom de Gelder JJA - Olympus `70 50,71 50,81
    4 Samuel Chapple JJA - AV `40 51,54 50,81
    5 Teun Wilde JJA - VS97 51,78 50,81
    6 Bas Jubels Msen - Utrecht 52,53 50,79
    7 Martijn Tiersma JJA - Olympus `70 54,64 54,63
    8 Inga Michejenko Vsen - Hoek van Holland 56,97 57,09
    9 Roderik Resseler Msen - 's-Gravenhage 58,35 1:00,00
    10 Thelma Solleveld MJA - Olympus `70 59,88 58,71
    11 Frank Stam M50 - Uitgeest 1:01,48 1:01,83
    12 Bas van der Meule JJB - Leiden 1:01,87 1:00,00
    13 John Romkes M50 - AV Gouda 1:03,23 1:00,76
    14 Silke Brakkee MJB - PAC 1:03,28 1:02,00
    15 Hilde Pracht Vsen - VS97 1:03,60 1:05,00
    16 Rik Pennartz M55 - AV Sparta 1:08,74 1:00,00
    17 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 1:10,05 1:10,00
    18 Dirk Schouten M45 - AV Fortuna 1:11,92 1:15,00
    19 Fep van der Ende M60 - Olympus `70 1:12,13 1:10,00
    20 Suzanne de Jong MJA - Olympus `70 1:12,62 1:10,00
    21 Hilde Keuning V45 - Pijnacker 1:13,31 1:15,00
    22 Linda van Berkel V45 - AV `40 1:21,56 1:15,00
    23 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna 1:21,96 1:30,00
    24 Fulvio Scarano M45 - AV `40 1:30,04 55,33

    Uitslagen 1500 meter overall uitslag

    # Naam ResOBP
    1 Seppe van ... Westende Msen - Leiden 3:58,66 3:55,00
    2 Mebrahtom Fesseha Msen - AV Sparta 4:13,08 4:15,00
    3 Marien van der Niet JJA - PAC 4:27,55 4:21,98
    4 Maarten Bakker Msen - Olympus `70 4:27,92 4:30,00
    5 Sjaak Van der Linde M45 - Rotterdam 4:29,42 4:20,00
    6 Arjan Weijenborg Msen - KOPL 4:32,33 4:27,95
    7 Thomas Pe...ira Horta JJA - ACHL 4:33,21 4:20,00
    8 Daan Valstar JJA - Olympus `70 4:34,90 4:30,00
    9 Marco Barendregt M35 - Rotterdam 4:36,52 4:25,00
    10 Arthur van Dijk M45 - Olympus `70 4:42,05 4:39,00
    11 Judy Middelburg Vsen - Olympus `70 4:42,53 4:39,00
    12 Paco Oltheten M35 - Leiden 4:43,98 4:35,00
    13 Lisan Duijvestijn MJA - Olympus `70 4:44,96 4:39,00
    14 Roderik Resseler Msen - 's-Gravenhage 4:46,88 4:40,00
    15 Justin Scheffers Msen - PAC 4:53,84 5:20,20
    16 Annemieke Bloem Vsen - Rotterdam 4:56,09 4:59,00
    17 Evert Rosbergen JJC - Rotterdam 5:00,29 4:50,23
    18 Marlies Jongerius V35 - Wateringen 5:01,25 4:57,00
    19 Remco Mocking Msen - Haag 5:13,30 4:56,00
    20 Irene Aldersma Vsen - Haag 5:16,64 4:56,00
    21 Amber Aarssen MJC - AV Fortuna 5:19,14 ---
    22 Erik Remark Msen - AV Sparta 5:35,74 6:00,00
    23 Paddy Smit JJC - Olympus `70 5:43,24 4:00,00
    24 Harry Oosterveen M50 - AV Sparta 5:43,41 5:30,00
    25 Izaak Luteijn M70 - HRR 6:59,52 6:59,00
    Flores Weverling Msen - Leiden DNF 3:55,00
    Robbin Pieterman Msen - ARV Ilion DNF 3:25,99

    Uitslagen 5000 meter overall uitslag

    # Naam ResOBP
    1 Michael Gebreliwet Msen - AV Sparta 15:25,38 15:30,00
    2 Habtom Okbamichael Msen - Rotterdam 15:30,51 15:30,00
    3 Marco van Etten Msen - Rotterdam 16:03,52 16:17,31
    4 Michael M ...s Berhane Msen - AV Sparta 16:06,67 16:00,00
    5 Wynfrith Meijwes Msen - Haag 16:14,07 16:10,00
    6 Niels Baljet Msen - Rotterdam 16:18,31 16:20,00
    7 Menco Schuurman Msen - KOPL 16:19,57 16:05,00
    8 Issak Berhan Msen - Olympus `70 16:42,32 18:00,00
    9 Ton Hettema Msen - Rotterdam 17:00,60 16:47,09
    10 Merhawi Fsahatian Msen - Olympus `70 17:20,10 16:52,00
    11 Willem de Graaf M50 - Olympus `70 17:31,79 17:30,00
    12 Jan van Hoeven M45 - Olympus `70 17:39,12 17:30,00
    13 Wesley Odenkirchen Msen - Olympus `70 17:40,35 17:30,00
    14 Esmee Teeling Vsen - 's-Gravenhage 17:55,80 17:30,00
    15 Richard Holstege Msen - AV `40 18:15,00 18:14,00
    16 Bram van Paassen Msen - Olympus `70 18:31,55 18:30,00
    17 Eric van Oosten Msen - Maassluis 18:33,90 18:40,00
    18 Jeroen Ruigrok M35 - Olympus `70 19:27,95 19:20,00
    19 Carla Ophorst V55 - Honselersdijk 19:48,50 20:00,00
    20 Sander van Assen Msen - Olympus `70 21:01,02 21:30,00
    21 Rob Barendregt M65 - AV Sparta 21:24,76 ---
    22 Hans Valstar M50 - Olympus `70 21:43,93 21:09,00
    23 Maarten Bakker Msen - Olympus `70 21:49,51 21:16,00
    24 Lynn van Toledo MJA - Olympus `70 21:49,68 21:16,00
    25 Jac Suijkerbuijk M55 - THOR 21:56,31 21:00,00
    26 Hermina V...er Maarel V50 - Olympus `70 23:09,25 22:30,00
    27 Bert Wentink M65 - Haag 25:06,54 25:00,00
    Mattijs va...ulkenraad M40 - AV Sparta DNS ---
    Erwin Sparreboom M45 - Olympus `70 DNS 15:53,00
    Arthur van Dijk M45 - Olympus `70 DNF 15:35,36

    Uitslagen Verspringen overall uitslag

    # Naam Res OBP
    1 Brian Kortekaas JJB - AAV `36 5,95 m/s5,78
    2 Ferrie Hamer JJC - Haag 5,88 m/s5,60
    3 Alberto Biswane JJB - Olympus `70 5,77 m/s5,70
    4 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 5,11 m/s5,64
    5 Brett Duff JJC - AV Sparta 5,07 m/s5,40
    6 Daan de Jong JJC - Olympus `70 5,06 m/s4,80
    7 Bastiaan Deul JJB - AAV `36 4,99 m/s---
    8 Tarik Hochlaf JJC - AV Sparta 4,60 m/s5,06
    9 Aline Philipsen MJA - Olympus `70 4,44 m/s4,70
    10 Angela De Vries MJC - Olympus `70 4,36 m/s4,65
    11 Eveline va...Marrewijk MJA - Olympus `70 4,21 m/s4,50
    12 Linda van Berkel V45 - AV `40 4,20 m/s4,41
    13 Gert Velthuizen M55 - Spark 4,03 m/s4,48
    14 Jacco Aalbregt JJC - Olympus `70 3,83 m/s---
    Niels van der Weide JJB - AAV `36 NM ---
    Benjamin Coolen JJC - Haag DNS 6,00