Categorie 'Jongens Junior D2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: JJD2
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 4 x 100m
  • 1 x 4 x 400m
  • 3 x Discuswerpen
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 3 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m800m4x100m4x400mDiscusKogelSpeerHoogHSSPolshoogVer
    209 Kris Andriessen GACH 100m
    4x400m
    Discus
    Kogel
    Speer
    100m blok 1Discus blok 4Kogel blok 3Speer blok 2 -------
    210 Aron Doehri GACH 100m
    400m
    Speer
    Ver
    100m blok 1400m blok 3Speer blok 2Ver blok 4 --------
    211 Jonas Elzinga GACH 100m
    4x400m
    Kogel
    Speer
    Hoog
    100m blok 1Kogel blok 3Speer blok 2Hoog blok 4 -------
    212 Milan Falentijn GACH 100m
    HSS
    Ver
    100m blok 1HSS blok 2Ver blok 3 ---------
    214 Bastian Jansma GACH 100m
    800m
    Ver
    100m blok 2800m blok 4Ver blok 3 ---------
    215 Laurens Jordense GACH 100m
    400m
    4x400m
    HSS
    Ver
    100m blok 1400m blok 3HSS blok 2Ver blok 4 -------
    216 Onno Krans GACH 100m
    Speer
    Hoog
    Ver
    100m blok 1Speer blok 2Hoog blok 3Ver blok 4 --------
    217 Yoep van Loenen GACH Kogel
    Speer
    Ver
    Kogel blok 2Speer blok 3Ver blok 1 ---------
    218 Merlijn Munneke GACH 100m
    Discus
    Kogel
    Speer
    100m blok 2Discus blok 1Kogel blok 3Speer blok 4 --------
    219 David Neidig GACH 800m
    Ver
    800m blok 4Ver blok 1 ----------
    220 Laurens Prins GACH Discus
    Kogel
    Speer
    Ver
    Discus blok 1Kogel blok 4Speer blok 2Ver blok 3 --------
    221 Flo van Raalte GACH 100m
    4x100m
    Discus
    HSS
    Ver
    100m blok 1Discus blok 4HSS blok 2Ver blok 3 -------
    222 Max Veldhuizen GACH 4x100m
    Discus
    Speer
    HSS
    Ver
    Discus blok 4Speer blok 3HSS blok 2Ver blok 1 -------
    223 Yoram Vriezen GACH 800m
    4x400m
    Kogel
    Speer
    Polshoog
    800m blok 4Kogel blok 3Speer blok 2Polshoog blok 1 -------
    224 Miro van Wieringen GACH 100m
    400m
    4x400m
    Hoog
    Ver
    100m blok 2400m blok 3Hoog blok 4Ver blok 1 -------

    Verenigingen 'Jongens Junior D2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    GAC Hilversum GACH 15

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior D2

    # Naam Res OBP
    1 Miro van Wieringen GACH 13,69 -0.7 m/s1:18,00
    2 Kris Andriessen GACH 14,27 -1.1 m/s15,54
    3 Laurens Jordense GACH 14,29 -1.0 m/s14,49
    4 Jonas Elzinga GACH 14,32 -1.1 m/s14,78
    5 Flo van Raalte GACH 14,68 -1.0 m/s14,43
    6 Bastian Jansma GACH 15,38 -0.7 m/s15,10
    7 Milan Falentijn GACH 16,08 -1.1 m/s15,52
    8 Onno Krans GACH 17,49 -1.0 m/s17,80
    9 Merlijn Munneke GACH 19,50 -0.7 m/s---
    10 Aron Doehri GACH 20,17 -1.1 m/s16,15

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Laurens Jordense GACH 1:09,32 1:14,65
    2 Miro van Wieringen GACH 1:14,08 15:13,00
    Aron Doehri GACH DNS ---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen GACH 2:25,05 2:29,62
    2 David Neidig GACH 2:46,11 ---
    3 Bastian Jansma GACH 2:53,43 3:01,14

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior D2

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen 4 x 400m Jongens Junior D2

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Kris Andriessen GACH 18,82 21,59
    2 Max Veldhuizen GACH 16,77 22,33
    3 Merlijn Munneke GACH 13,32 ---
    4 Flo van Raalte GACH 12,40 ---
    Laurens Prins GACH DNS 32,53

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen GACH 10,70 12,42
    2 Jonas Elzinga GACH 9,50 9,37
    3 Kris Andriessen GACH 9,45 9,61
    4 Yoep van Loenen GACH 6,37 6,47
    5 Merlijn Munneke GACH 6,18 ---
    Laurens Prins GACH DNS 13,40

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Jonas Elzinga GACH 1,40 1,45
    2 Miro van Wieringen GACH 1,30 1,20
    3 Onno Krans GACH 1,20 1,05

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior D2

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Max Veldhuizen GACH 8,88 8,88 +0.8 m/s9,04
    2 Laurens Jordense GACH 8,83 8,83 +0.9 m/s7,73
    3 Milan Falentijn GACH 8,49 8,49 +2.2 m/s---
    4 Flo van Raalte GACH 8,45 8,45 +1.4 m/s8,40

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen GACH 2,90 2,80

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

    # Naam Res OBP
    1 Miro van Wieringen GACH 4,08 -0.7 m/s3,92
    2 Flo van Raalte GACH 3,96 -0.3 m/s3,77
    3 Max Veldhuizen GACH 3,95 -0.9 m/s4,39
    4 Laurens Jordense GACH 3,94 +1.6 m/s3,64
    5 Milan Falentijn GACH 3,80 +1.0 m/s3,51
    6 Bastian Jansma GACH 3,67 +0.4 m/s3,89
    7 Onno Krans GACH 3,56 +1.8 m/s3,45
    8 Yoep van Loenen GACH 3,50 -0.5 m/s3,30
    9 David Neidig GACH 2,99 -0.4 m/s---
    Aron Doehri GACH DNS 3,63
    Laurens Prins GACH DNS 3,32