Categorie 'Jongens Junior D2'

Tijdschema 'Jongens Junior D2'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
10:50 80m Uitslagen
12:00 Ver
bak 2
Uitslagen
13:45 Speer
veld 2
Uitslagen
11:10 80mH Uitslagen
11:30 Hoog
mat 1
Uitslagen
13:15 Kogel
sector 1
Uitslagen
14:50 1000m Uitslagen


Tijdschema

10:50u15:00u
Jongens Junior D2
Ver - bak 2
Speer - veld 2
Hoog - mat 1
Kogel - sector 1

Atleten 'Jongens Junior D2'

Snr Naam Startgroep M Status
187 Mike van Wouwe ATH JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
299 Brend Baak Flevo Delta JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
458 Lucas Peereboom Heerenveen JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
470 Lucas Jansen AV Oss `78 JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
663 Bayo Abisoye Ciko `66 JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
714 Lucas van der Leij Eindhoven JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
717 Joep Teisman Eindhoven JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
721 Ton van Dooren GAC Gemert JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
724 Tom Kandelaars GAC Gemert JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
739 Daan Roosenschoon GVAC JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
743 William Webster GVAC JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
749 Gwen Hanekamp Haag JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
750 Nelson Johnson Haag JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
751 Mark van der Linden Haag JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
756 Quinten Wormer Haag JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
907 Carlo Schoonen HAC JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
917 Rens de Graauw PH JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
925 Jeremy van Zutven PH JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
927 Casper Haagh Scorpio JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
933 Chuck Pols Scorpio JJD2 - Meerkamp a Toegelaten
943 Thijs de Wild Typhoon JJD2 - Meerkamp a Toegelaten

Verenigingen 'Jongens Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Oss `78 OS78 1
Ciko `66 CIKO 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
GAC Gemert GACG 2
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 4
HAC HAC 1
Prins Hendrik PH 2
Scorpio SCRP 2
Typhoon TPHN 1
  • Meerkamp
  • 80m
  • Ver
  • Speer
  • 80mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 1000m
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D2

    # Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
    1 Mark van der Linden Haag 9,94 5,61 47,50 11,71 1,50 13,49 3:12,57 4927
    2 Daan Roosenschoon GVAC 10,97 5,02 32,20 16,63 1,45 11,41 3:04,06 3896
    3 Casper Haagh Scorpio 11,54 4,92 28,39 13,89 1,50 9,44 3:13,59 3816
    4 Rens de Graauw PH 10,90 4,32 29,99 13,04 1,35 9,69 3:30,41 3678
    5 Brend Baak Flevo Delta 11,87 4,38 36,55 12,98 1,45 8,54 3:31,99 3660
    6 Chuck Pols Scorpio 11,51 4,27 35,32 14,78 1,40 11,02 3:24,06 3634
    7 Carlo Schoonen HAC 11,67 4,25 40,92 14,59 1,35 8,27 3:25,55 3513
    8 Thijs de Wild Typhoon 11,45 4,16 24,92 13,48 1,50 8,63 3:41,54 3436
    9 Nelson Johnson Haag 11,67 4,27 23,51 15,38 1,45 8,63 3:09,46 3406
    10 Jeremy van Zutven PH 11,92 4,40 20,23 15,27 1,50 8,81 3:30,12 3251
    11 Lucas Jansen AV Oss `78 11,65 4,08 23,13 15,15 1,45 6,34 3:13,23 3225
    12 Bayo Abisoye Ciko `66 11,76 4,33 28,48 14,51 1,40 8,03 3:50,69 3223
    13 William Webster GVAC 11,94 4,30 22,10 14,94 1,25 7,17 3:03,71 3193
    14 Joep Teisman Eindhoven 11,63 4,31 32,87 14,95 1,30 7,21 3:43,40 3186
    15 Mike van Wouwe ATH 11,49 4,31 20,67 16,11 1,45 6,43 3:18,37 3148
    16 Quinten Wormer Haag 12,05 3,40 27,03 15,65 1,30 7,52 3:36,16 2858
    17 Lucas van der Leij Eindhoven 12,41 3,58 24,01 16,10 1,40 6,56 3:46,40 2728
    18 Lucas Peereboom Heerenveen 11,39 3,94 20,35 14,89 1,30 6,25 4:43,77 2625
    19 Gwen Hanekamp Haag 13,11 3,58 26,06 15,59 1,25 7,08 3:49,45 2613
    20 Tom Kandelaars GAC Gemert 12,34 3,72 18,98 17,11 1,35 5,34 3:34,51 2556
    21 Ton van Dooren GAC Gemert 12,56 3,48 17,25 15,90 1,20 6,16 4:18,21 2249

    Uitslagen Meerkamp 80 meter Jongens Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Mark van der Linden Haag 9,94 +0.3 m/s9,84 812
    2 Rens de Graauw PH 10,90 +0.3 m/s11,49 635
    3 Daan Roosenschoon GVAC 10,97 +0.3 m/s10,88 624
    4 Lucas Peereboom Heerenveen 11,39 +0.1 m/s--- 557
    5 Thijs de Wild Typhoon 11,45 +0.1 m/s12,03 547
    6 Mike van Wouwe ATH 11,49 +0.3 m/s11,45 541
    7 Chuck Pols Scorpio 11,51 +0.3 m/s11,78 538
    8 Casper Haagh Scorpio 11,54 +0.3 m/s11,58 534
    9 Joep Teisman Eindhoven 11,63 +0.1 m/s--- 520
    10 Lucas Jansen AV Oss `78 11,65 +0.3 m/s11,72 517
    11 Nelson Johnson Haag 11,67 +0.1 m/s12,34 515
    11 Carlo Schoonen HAC 11,67 +0.1 m/s11,90 515
    13 Bayo Abisoye Ciko `66 11,76 +0.3 m/s11,66 501
    14 Brend Baak Flevo Delta 11,87 +0.3 m/s11,70 486
    15 Jeremy van Zutven PH 11,92 +0.3 m/s11,61 479
    16 William Webster GVAC 11,94 +0.3 m/s11,60 476
    17 Quinten Wormer Haag 12,05 +0.1 m/s11,84 461
    18 Tom Kandelaars GAC Gemert 12,34 +0.1 m/s11,86 422
    19 Lucas van der Leij Eindhoven 12,41 +0.1 m/s--- 413
    20 Ton van Dooren GAC Gemert 12,56 +0.1 m/s12,26 394
    21 Gwen Hanekamp Haag 13,11 +0.1 m/s12,73 327

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Mark van der Linden Haag 5,61 +0.6 m/s5,57 738
    2 Daan Roosenschoon GVAC 5,02 -0.2 m/s4,93 625
    3 Casper Haagh Scorpio 4,92 +0.0 m/s4,65 605
    4 Jeremy van Zutven PH 4,40 +1.7 m/s4,35 498
    5 Brend Baak Flevo Delta 4,38 +0.0 m/s4,44 494
    6 Bayo Abisoye Ciko `66 4,33 +0.7 m/s4,34 484
    7 Rens de Graauw PH 4,32 +1.2 m/s4,23 482
    8 Joep Teisman Eindhoven 4,31 -0.8 m/s4,60 480
    8 Mike van Wouwe ATH 4,31 +2.2 m/s4,41 480
    10 William Webster GVAC 4,30 +0.2 m/s4,35 478
    11 Nelson Johnson Haag 4,27 +0.0 m/s4,11 472
    11 Chuck Pols Scorpio 4,27 +1.5 m/s4,21 472
    13 Carlo Schoonen HAC 4,25 +1.5 m/s4,37 468
    14 Thijs de Wild Typhoon 4,16 +0.2 m/s4,13 450
    15 Lucas Jansen AV Oss `78 4,08 +2.6 m/s4,19 434
    16 Lucas Peereboom Heerenveen 3,94 +0.0 m/s--- 406
    17 Tom Kandelaars GAC Gemert 3,72 +0.0 m/s3,58 362
    18 Gwen Hanekamp Haag 3,58 +0.0 m/s3,82 334
    18 Lucas van der Leij Eindhoven 3,58 -0.5 m/s--- 334
    20 Ton van Dooren GAC Gemert 3,48 +0.1 m/s3,15 314
    21 Quinten Wormer Haag 3,40 +2.2 m/s3,90 298

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Mark van der Linden Haag 47,50 44,96 736
    2 Carlo Schoonen HAC 40,92 40,57 652
    3 Brend Baak Flevo Delta 36,55 37,95 592
    4 Chuck Pols Scorpio 35,32 35,29 575
    5 Joep Teisman Eindhoven 32,87 32,48 539
    6 Daan Roosenschoon GVAC 32,20 28,50 529
    7 Rens de Graauw PH 29,99 31,00 495
    8 Bayo Abisoye Ciko `66 28,48 28,38 471
    9 Casper Haagh Scorpio 28,39 27,37 470
    10 Quinten Wormer Haag 27,03 31,12 448
    11 Gwen Hanekamp Haag 26,06 26,60 432
    12 Thijs de Wild Typhoon 24,92 25,01 413
    13 Lucas van der Leij Eindhoven 24,01 --- 397
    14 Nelson Johnson Haag 23,51 22,67 388
    15 Lucas Jansen AV Oss `78 23,13 20,40 381
    16 William Webster GVAC 22,10 21,30 363
    17 Mike van Wouwe ATH 20,67 19,85 337
    18 Lucas Peereboom Heerenveen 20,35 --- 331
    19 Jeremy van Zutven PH 20,23 20,94 328
    20 Tom Kandelaars GAC Gemert 18,98 15,48 304
    21 Ton van Dooren GAC Gemert 17,25 11,63 270

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Jongens Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Mark van der Linden Haag 11,71 +2.1 m/s11,53 741
    2 Brend Baak Flevo Delta 12,98 +2.1 m/s13,40 589
    3 Rens de Graauw PH 13,04 +2.1 m/s13,95 583
    4 Thijs de Wild Typhoon 13,48 +0.0 m/s14,96 538
    5 Casper Haagh Scorpio 13,89 +2.1 m/s14,31 498
    6 Bayo Abisoye Ciko `66 14,51 +0.0 m/s15,38 442
    7 Carlo Schoonen HAC 14,59 +0.0 m/s15,17 436
    8 Chuck Pols Scorpio 14,78 +2.1 m/s14,41 420
    9 Lucas Peereboom Heerenveen 14,89 +1.2 m/s--- 411
    10 William Webster GVAC 14,94 +2.1 m/s14,59 407
    11 Joep Teisman Eindhoven 14,95 +1.2 m/s--- 406
    12 Lucas Jansen AV Oss `78 15,15 +0.4 m/s15,67 390
    13 Jeremy van Zutven PH 15,27 +0.4 m/s16,46 380
    14 Nelson Johnson Haag 15,38 +1.2 m/s18,47 372
    15 Gwen Hanekamp Haag 15,59 +0.4 m/s16,04 356
    16 Quinten Wormer Haag 15,65 +0.0 m/s15,52 352
    17 Ton van Dooren GAC Gemert 15,90 +1.2 m/s17,85 333
    18 Lucas van der Leij Eindhoven 16,10 +1.2 m/s--- 319
    19 Mike van Wouwe ATH 16,11 +0.4 m/s15,86 319
    20 Daan Roosenschoon GVAC 16,63 +0.0 m/s15,44 283
    21 Tom Kandelaars GAC Gemert 17,11 +0.4 m/s16,69 253

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Mark van der Linden Haag 1,50 1,55 623
    1 Thijs de Wild Typhoon 1,50 1,45 623
    1 Jeremy van Zutven PH 1,50 1,50 623
    1 Casper Haagh Scorpio 1,50 1,50 623
    5 Nelson Johnson Haag 1,45 1,37 582
    5 Lucas Jansen AV Oss `78 1,45 1,47 582
    5 Daan Roosenschoon GVAC 1,45 1,35 582
    5 Brend Baak Flevo Delta 1,45 1,50 582
    5 Mike van Wouwe ATH 1,45 1,45 582
    10 Lucas van der Leij Eindhoven 1,40 --- 541
    10 Chuck Pols Scorpio 1,40 1,39 541
    10 Bayo Abisoye Ciko `66 1,40 1,50 541
    13 Carlo Schoonen HAC 1,35 1,25 499
    13 Rens de Graauw PH 1,35 1,45 499
    13 Tom Kandelaars GAC Gemert 1,35 1,35 499
    16 Lucas Peereboom Heerenveen 1,30 --- 462
    16 Quinten Wormer Haag 1,30 1,37 462
    16 Joep Teisman Eindhoven 1,30 1,35 462
    19 Gwen Hanekamp Haag 1,25 1,30 426
    19 William Webster GVAC 1,25 1,40 426
    21 Ton van Dooren GAC Gemert 1,20 1,20 389

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Mark van der Linden Haag 13,49 14,25 678
    2 Daan Roosenschoon GVAC 11,41 10,78 588
    3 Chuck Pols Scorpio 11,02 10,16 570
    4 Rens de Graauw PH 9,69 10,00 507
    5 Casper Haagh Scorpio 9,44 8,02 495
    6 Jeremy van Zutven PH 8,81 8,20 464
    7 Nelson Johnson Haag 8,63 8,47 454
    7 Thijs de Wild Typhoon 8,63 8,86 454
    9 Brend Baak Flevo Delta 8,54 9,98 450
    10 Carlo Schoonen HAC 8,27 6,67 435
    11 Bayo Abisoye Ciko `66 8,03 7,56 423
    12 Quinten Wormer Haag 7,52 7,65 395
    13 Joep Teisman Eindhoven 7,21 --- 378
    14 William Webster GVAC 7,17 7,27 375
    15 Gwen Hanekamp Haag 7,08 6,64 370
    16 Lucas van der Leij Eindhoven 6,56 --- 340
    17 Mike van Wouwe ATH 6,43 7,06 332
    18 Lucas Jansen AV Oss `78 6,34 6,03 327
    19 Lucas Peereboom Heerenveen 6,25 --- 321
    20 Ton van Dooren GAC Gemert 6,16 5,70 316
    21 Tom Kandelaars GAC Gemert 5,34 5,53 264

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 William Webster GVAC 3:03,71 2:59,00 668
    2 Daan Roosenschoon GVAC 3:04,06 2:55,47 665
    3 Nelson Johnson Haag 3:09,46 3:11,50 623
    4 Mark van der Linden Haag 3:12,57 3:14,28 599
    5 Lucas Jansen AV Oss `78 3:13,23 3:03,08 594
    6 Casper Haagh Scorpio 3:13,59 3:15,69 591
    7 Mike van Wouwe ATH 3:18,37 3:16,50 557
    8 Chuck Pols Scorpio 3:24,06 3:19,20 518
    9 Carlo Schoonen HAC 3:25,55 3:21,39 508
    10 Jeremy van Zutven PH 3:30,12 3:19,85 479
    11 Rens de Graauw PH 3:30,41 3:40,02 477
    12 Brend Baak Flevo Delta 3:31,99 3:21,33 467
    13 Tom Kandelaars GAC Gemert 3:34,51 3:41,37 452
    14 Quinten Wormer Haag 3:36,16 3:35,36 442
    15 Thijs de Wild Typhoon 3:41,54 3:36,43 411
    16 Joep Teisman Eindhoven 3:43,40 --- 401
    17 Lucas van der Leij Eindhoven 3:46,40 --- 384
    18 Gwen Hanekamp Haag 3:49,45 3:50,81 368
    19 Bayo Abisoye Ciko `66 3:50,69 3:38,79 361
    20 Ton van Dooren GAC Gemert 4:18,21 4:25,18 233
    21 Lucas Peereboom Heerenveen 4:43,77 --- 137