Categorie 'Meisjes Junior C2'

Tijdschema 'Meisjes Junior C2'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
11:30 80mH Uitslagen
13:45 Hoog
mat 2
Uitslagen
15:15 Kogel
sector 2
Uitslagen
16:50 150m Uitslagen
10:15 Ver
bak 1
Uitslagen
12:15 Speer
veld 2
Uitslagen
14:00 600m Uitslagen


Tijdschema

11:30u14:10u
Meisjes Junior C2
Hoog - mat 2
Kogel - sector 2
Ver - bak 1
Speer - veld 2

Atleten 'Meisjes Junior C2'

Snr Naam Startgroep M Status
178 Nanah Fung-Loy ARV Ilion MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
292 Pien Korstanje AV Attila MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
390 Sarah van der Stam AVGM MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
399 Anne-Karlijn Mos Heerenveen MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
460 Terri Talan Heerenveen MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
479 Annabelle Emmen AV Spiridon MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
490 Fleur van der Linden AV Sprint MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
496 Jinke Prinsen AV Sprint MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
499 Tessa Smits AV Sprint MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
645 Silke Vonk AV Sprint MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
659 Janna Doumpas JSPR MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
666 Lianne Holtermann Ciko `66 MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
700 Fleur Mollen Ciko `66 MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
701 Lieve van Woerden Ciko `66 MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
709 Bowien Snepvangers DJA MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
910 Yara Linnekamp HLLS MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
939 Cordulle Vanthillo Spado MJC2 - Meerkamp a Toegelaten
940 Amy Hasselton THOR MJC2 - Meerkamp a Toegelaten

Verenigingen 'Meisjes Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Ilion ILIO 1
AV Attila ATTL 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 4
AV `t Jasper Sport JSPR 1
Ciko `66 CIKO 3
DJA DJA 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Spado SPDO 1
THOR THOR 1
  • Meerkamp
  • 80mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 150m
  • Ver
  • Speer
  • 600m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C2

    # Naam 80mHHoogKogel150mVerSpeer600mPunten totaal
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 11,83 1,50 12,07 19,96 5,36 38,92 1:51,49 4430
    2 Yara Linnekamp HLLS 12,43 1,55 9,60 19,08 5,31 28,43 1:45,69 4281
    3 Pien Korstanje AV Attila 12,61 1,45 11,43 19,48 4,88 31,20 1:47,37 4162
    4 Amy Hasselton THOR 12,81 1,45 8,66 19,94 4,88 31,24 1:41,07 4057
    5 Annabelle Emmen AV Spiridon 13,32 1,65 8,88 21,06 4,32 29,86 1:41,37 3935
    6 Fleur van der Linden AV Sprint 13,05 1,55 8,88 21,03 5,09 25,11 1:46,75 3886
    7 Silke Vonk AV Sprint 12,58 1,30 10,54 19,14 4,85 21,78 1:47,05 3879
    8 Tessa Smits AV Sprint 12,53 1,50 11,12 20,35 4,45 25,17 1:51,87 3873
    9 Terri Talan Heerenveen 12,90 1,50 10,06 21,03 4,92 31,68 1:58,40 3844
    10 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 12,93 1,50 11,81 20,25 4,60 25,34 1:56,79 3842
    11 Lianne Holtermann Ciko `66 13,48 1,50 8,03 19,90 4,18 29,39 1:51,92 3674
    12 Janna Doumpas JSPR 12,96 1,40 9,08 19,48 3,89 31,21 2:00,92 3602
    13 Fleur Mollen Ciko `66 14,63 1,35 8,64 21,44 4,54 27,75 1:54,59 3358
    14 Jinke Prinsen AV Sprint 13,53 1,45 9,04 21,65 4,25 23,82 2:06,32 3290
    15 Cordulle Vanthillo Spado 14,61 1,30 8,70 21,48 4,45 18,87 1:50,33 3200
    16 Bowien Snepvangers DJA 14,87 1,30 10,44 22,23 3,74 22,40 1:58,60 3028
    17 Sarah van der Stam AVGM 14,28 1,45 6,49 21,65 3,94 16,97 1:56,49 2997
    18 Lieve van Woerden Ciko `66 16,92 1,10 8,12 23,96 3,31 20,91 2:22,15 2164

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 11,83 +0.1 m/s11,67 725
    2 Yara Linnekamp HLLS 12,43 +0.1 m/s12,64 651
    3 Tessa Smits AV Sprint 12,53 +0.1 m/s12,74 640
    4 Silke Vonk AV Sprint 12,58 +0.1 m/s12,78 634
    5 Pien Korstanje AV Attila 12,61 +1.4 m/s12,93 630
    6 Amy Hasselton THOR 12,81 +1.4 m/s13,09 608
    7 Terri Talan Heerenveen 12,90 +0.1 m/s12,46 598
    8 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 12,93 +1.4 m/s13,01 595
    9 Janna Doumpas JSPR 12,96 +1.4 m/s13,03 592
    10 Fleur van der Linden AV Sprint 13,05 +1.4 m/s13,24 582
    11 Annabelle Emmen AV Spiridon 13,32 +0.5 m/s13,80 554
    12 Lianne Holtermann Ciko `66 13,48 +1.1 m/sDNS 538
    13 Jinke Prinsen AV Sprint 13,53 +0.5 m/s13,42 533
    14 Sarah van der Stam AVGM 14,28 +0.5 m/s14,28 463
    15 Cordulle Vanthillo Spado 14,61 +0.5 m/s14,25 434
    16 Fleur Mollen Ciko `66 14,63 +0.5 m/s14,41 432
    17 Bowien Snepvangers DJA 14,87 +1.1 m/s15,63 412
    18 Lieve van Woerden Ciko `66 16,92 +1.1 m/s16,29 265

    Uitslagen Meerkamp 150 meter Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 19,08 -0.5 m/s19,28 706
    2 Silke Vonk AV Sprint 19,14 -0.5 m/s19,25 700
    3 Janna Doumpas JSPR 19,48 -0.5 m/s19,74 667
    3 Pien Korstanje AV Attila 19,48 -0.5 m/s19,33 667
    5 Lianne Holtermann Ciko `66 19,90 -0.2 m/s20,43 628
    6 Amy Hasselton THOR 19,94 -0.2 m/s20,13 624
    7 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 19,96 -0.5 m/s19,91 622
    8 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 20,25 -0.5 m/s20,09 596
    9 Tessa Smits AV Sprint 20,35 -0.2 m/s20,99 587
    10 Terri Talan Heerenveen 21,03 +0.6 m/s21,43 529
    10 Fleur van der Linden AV Sprint 21,03 -0.2 m/s21,33 529
    12 Annabelle Emmen AV Spiridon 21,06 +0.6 m/sDNS 527
    13 Fleur Mollen Ciko `66 21,44 +0.6 m/s22,14 496
    14 Cordulle Vanthillo Spado 21,48 -0.2 m/s21,25 493
    15 Sarah van der Stam AVGM 21,65 +0.6 m/s23,00 480
    15 Jinke Prinsen AV Sprint 21,65 -0.2 m/s21,16 480
    17 Bowien Snepvangers DJA 22,23 +0.6 m/s22,84 436
    18 Lieve van Woerden Ciko `66 23,96 +0.6 m/s23,82 318

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,36 -0.7 m/s5,11 691
    2 Yara Linnekamp HLLS 5,31 +0.5 m/s5,30 681
    3 Fleur van der Linden AV Sprint 5,09 +0.6 m/s5,06 638
    4 Terri Talan Heerenveen 4,92 +0.7 m/s4,92 605
    5 Pien Korstanje AV Attila 4,88 -0.4 m/s5,04 597
    5 Amy Hasselton THOR 4,88 +0.3 m/s5,09 597
    7 Silke Vonk AV Sprint 4,85 +0.2 m/s5,15 591
    8 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 4,60 -1.1 m/s4,93 540
    9 Fleur Mollen Ciko `66 4,54 +0.0 m/s4,37 527
    10 Tessa Smits AV Sprint 4,45 +0.4 m/s4,48 508
    10 Cordulle Vanthillo Spado 4,45 -0.1 m/s4,42 508
    12 Annabelle Emmen AV Spiridon 4,32 +0.0 m/s4,78 482
    13 Jinke Prinsen AV Sprint 4,25 -0.7 m/s4,66 468
    14 Lianne Holtermann Ciko `66 4,18 -0.6 m/s4,43 454
    15 Sarah van der Stam AVGM 3,94 -0.2 m/s4,07 406
    16 Janna Doumpas JSPR 3,89 +0.1 m/s4,55 396
    17 Bowien Snepvangers DJA 3,74 -1.2 m/s3,81 366
    18 Lieve van Woerden Ciko `66 3,31 -0.1 m/s3,58 280