Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 14
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hoogspringen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette
  • Tijdschema 'Jongens Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:25 11:45 Vortex
    Vor...x2
    Uitslagen
    11:25 11:45 M-bal
    Med...n1
    Uitslagen
    11:25 11:45 Hoog
    Hoog1
    Uitslagen
    11:25 11:45 Hoog
    Hoog2
    Uitslagen
    11:50 12:10 Hoog
    Hoog1
    Uitslagen
    11:50 12:10 M-bal
    Med...n1
    Uitslagen
    11:50 12:10 M-bal
    Med...n2
    Uitslagen
    12:15 12:35 M-bal
    Med...n1
    Uitslagen
    13:00 13:20 Hoog
    Hoog1
    Uitslagen
    13:25 13:45 Ver
    Ver3
    Uitslagen
    13:25 13:45 Ver
    Ver1
    Uitslagen
    13:25 13:45 Ver
    Ver2
    Uitslagen
    13:50 14:10 Ver
    Ver3
    Uitslagen
    13:50 14:10 Vortex
    Vor...x2
    Uitslagen
    13:50 14:10 Vortex
    Vor...x1
    Uitslagen
    13:50 14:10 Vortex
    Vor...x1
    Uitslagen
    14:20 14:30 Duur
    300...nt
    Uitslagen
    14:20 14:30 Duur
    300...nt
    Uitslagen
    14:20 14:30 Duur
    100...nt
    Uitslagen
    14:20 14:30 Duur
    100...nt
    Uitslagen


    Tijdschema

    11:25u14:30u
    Jongens Pupil B
    4 onderdelen
    3 onderdelen
    M-bal - Medecin1
    Hoog - Hoog1
    3 onderdelen
    4 onderdelen
    Duur - 100m-punt

    Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen M PendelTeam-est
    277 Bas Berning AV Wijchen - Team AVW 3 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    278 Brent Hormes AV Wijchen - Team AVW 3 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    279 Julien Adam AV Wijchen - Team AVW 3 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    280 Mats Roepman AV Wijchen - Team AVW 3 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    281 Siebe Broekstra AV Wijchen - Team AVW 3 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    344 Armin Belderok AV Wijchen - Team AVW 4 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    345 Loek Derks AV Wijchen - Team AVW 4 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    346 Sverre Eggenhuizen AV Wijchen - Team AVW 4 Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    371 Kalle van Eupen Arena - Arena Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    413 Jeroen van Geffen Pallas `67 - Pallas B Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    414 Saro Doctor Pallas `67 - Pallas B Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    415 Sjoerd van Schie Pallas `67 - Pallas B Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    416 Timo van Eck Pallas `67 - Pallas B Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a
    417 Tristan Scheer Pallas `67 - Pallas B Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 1
    AV Pallas `67 PL67 5
    AV Wijchen WYCH 8

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    Akke van Linden JPMini - Pallas mini DNS 2,10 8,00 0,75 2,20 147 95
    Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 875,00 4,10 10,00 0,85 2,70 219 146
    Armin Belderok JPB - Team AVW 4 775,00 5,00 13,50 0,95 2,40 214 182
    Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 500,00 2,70 10,50 0,80 2,05 209 209
    Bas Berning JPB - Team AVW 3 875,00 7,80 24,00 1,10 3,10 358 312
    Bente Bouwman MPB - Ciko 3 775,00 5,80 15,00 0,95 2,55 261 261
    Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 825,00 4,00 13,00 0,90 2,40 279 70
    Brent Brenner JPC - Ciko 2 825,00 4,30 16,50 0,80 2,35 245 245
    Brent Hormes JPB - Team AVW 3 875,00 5,00 13,00 1,00 2,45 235 0
    Carlijn ter Haar MPMini - Arena 850,00 3,40 10,50 0,80 2,50 318 318
    Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 925,00 2,50 8,50 0,65 2,05 222 150
    Chloé Smit MPB - Pallas B 950,00 5,00 19,50 0,95 2,80 308 308
    Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 950,00 5,20 16,00 0,85 2,70 404 404
    David van Heijden JPC - Team AVW 2 875,00 4,80 11,00 0,80 2,45 239 0
    Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 1025,00 5,00 21,50 0,95 2,80 363 363
    Elise van Genuchten MPC - Pallas C 950,00 3,70 9,00 1,05 2,80 325 292
    Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 725,00 4,70 16,50 0,90 2,50 299 128
    Ellen Poos MPB - Team AVW 4 900,00 4,40 9,00 0,95 2,60 234 161
    Elvira Claassens MPB - Pallas B 950,00 3,90 11,00 0,90 2,35 230 65
    Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 850,00 3,80 9,50 1,00 2,90 388 342
    Evy Wall MPC - Team AVW 2 925,00 4,80 12,00 0,95 2,65 333 214
    Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 1025,00 5,70 16,00 1,05 3,00 341 274
    Guus Oenema JPC - Pallas C 900,00 4,60 16,50 0,85 2,50 278 278
    Hanne Mourits MPB - Pallas B 950,00 5,40 15,00 0,95 2,55 285 285
    Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 925,00 3,90 10,50 0,95 2,55 237 164
    Irene Overmars MPC - Ciko 2 875,00 3,90 7,50 1,00 2,30 270 270
    Isa van Swam MPB - Team AVW 3 900,00 5,80 13,50 0,95 2,70 280 124
    Isa Jansen MPC - Arena 800,00 3,80 9,00 0,80 2,25 223 174
    Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 750,00 3,60 9,00 0,80 2,05 143 0
    Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 625,00 3,70 13,00 0,80 2,45 258 175
    Jonne Lange MPC - Team AVW 2 800,00 3,50 9,50 0,95 2,45 256 79
    Jordy Botman JPC - Team AVW 2 1025,00 5,50 24,00 1,10 2,85 411 411
    Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 900,00 5,70 13,50 1,10 3,15 318 204
    Julien Adam JPB - Team AVW 3 975,00 7,90 22,00 1,15 3,30 382 382
    Kalle van Eupen JPB - Arena 975,00 5,50 16,50 0,95 2,55 271 233
    Leanne Beek MPC - Ciko 2 825,00 4,70 13,00 0,95 2,55 308 308
    Liena Heck MPC - Pallas C 850,00 3,30 8,50 0,80 2,25 221 152
    Lisa Dam MPB - Team AVW 4 775,00 4,00 10,00 0,80 2,20 177 76
    Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 875,00 3,00 7,00 0,85 2,35 291 219
    Loek Uitterhoeve JPC - Arena 1025,00 6,20 17,50 1,00 2,95 376 376
    Loek Derks JPB - Team AVW 4 525,00 4,20 17,00 0,75 2,05 157 57
    Loesje van Hal MPB - Pallas B 875,00 4,90 14,50 0,85 2,50 245 51
    Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 750,00 5,90 15,50 0,85 2,50 245 166
    Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 900,00 5,80 17,50 0,95 2,80 301 183
    Luca Thimister JPMini - Pallas mini 925,00 3,40 17,50 0,70 2,30 321 321
    Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 NM 3,50 8,50 0,90 2,40 190 190
    Marit Huisman MPC - Team AVW 2 850,00 5,60 15,00 0,90 2,40 328 151
    Marleen Blaauw MPB - Pallas B DNS 4,20 12,50 0,85 2,10 161 0
    Mats Roepman JPB - Team AVW 3 925,00 5,20 16,50 0,95 2,50 256 0
    Maud Poos MPB - Team AVW 4 925,00 4,50 11,00 0,80 2,35 219 178
    Maxime Smit JPMini - Pallas mini 675,00 2,20 11,50 0,50 1,35 130 54
    Minke Reurings MPB - Team AVW 4 800,00 5,50 10,50 0,85 3,10 246 246
    Nele Brunen MPB - Ciko 3 900,00 4,10 10,00 0,90 2,70 231 231
    Nienke Graven MPC - Team AVW 2 850,00 5,50 12,50 0,90 2,25 304 211
    Noa Jutte MPB - Team AVW 3 825,00 4,60 10,50 0,85 2,55 216 0
    Noah Heck JPMini - Pallas mini 925,00 3,00 13,50 0,55 2,20 257 239
    Noor Leenders MPB - Ciko 3 825,00 5,20 14,50 0,90 2,55 250 250
    Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 825,00 4,90 11,00 0,95 2,45 233 195
    Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 875,00 5,30 16,50 0,90 2,50 340 270
    Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 950,00 6,00 25,50 0,95 2,70 380 313
    Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 725,00 2,80 9,50 0,65 2,15 191 191
    Rebekka Kool MPB - Arena 1000,00 4,40 8,50 1,00 2,95 271 247
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 975,00 3,10 9,00 0,75 2,35 283 191
    Roos Buijs MPB - Team AVW 4 775,00 4,40 8,50 0,80 2,05 172 47
    Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 800,00 3,50 11,50 0,90 2,25 322 270
    Samuel Kruit JPC - Pallas C 800,00 3,70 13,50 0,90 2,35 231 189
    Saro Doctor JPB - Pallas B 1075,00 7,90 28,00 1,25 3,80 460 460
    Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 1000,00 7,10 26,00 1,05 2,80 360 314
    Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 850,00 5,60 14,50 0,95 2,55 242 115
    Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 850,00 4,70 11,00 1,00 2,25 234 234
    Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 750,00 3,20 12,00 0,80 2,25 252 0
    Tim Limpens JPC - Pallas C 850,00 4,50 13,50 0,80 2,25 235 155
    Timo van Eck JPB - Pallas B 825,00 4,80 17,00 0,95 2,55 238 57
    Tristan Scheer JPB - Pallas B 950,00 5,80 11,50 0,95 3,05 265 116
    Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 900,00 3,60 16,00 0,65 2,40 303 303
    Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS DNS 14,50 DNS DNS 65 65
    Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 925,00 4,20 12,50 0,85 2,60 346 346
    Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 775,00 3,60 14,00 0,75 2,10 263 71

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Akke van Linden JPMini - Pallas mini DNS --- 0 0
    Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 875,00 --- 51 51
    Armin Belderok JPB - Team AVW 4 775,00 --- 32 0
    Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 500,00 --- 8 8
    Bas Berning JPB - Team AVW 3 875,00 --- 46 0
    Bente Bouwman MPB - Ciko 3 775,00 --- 35 35
    Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 825,00 --- 54 0
    Brent Brenner JPC - Ciko 2 825,00 --- 46 46
    Brent Hormes JPB - Team AVW 3 875,00 --- 46 0
    Carlijn ter Haar MPMini - Arena 850,00 --- 77 77
    Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 925,00 --- 88 88
    Chloé Smit MPB - Pallas B 950,00 --- 65 65
    Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 950,00 --- 95 95
    David van Heijden JPC - Team AVW 2 875,00 --- 56 0
    Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 1025,00 --- 88 88
    Elise van Genuchten MPC - Pallas C 950,00 --- 83 83
    Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 725,00 --- 35 0
    Ellen Poos MPB - Team AVW 4 900,00 --- 56 56
    Elvira Claassens MPB - Pallas B 950,00 --- 65 65
    Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 850,00 --- 77 77
    Evy Wall MPC - Team AVW 2 925,00 --- 77 77
    Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 1025,00 --- 81 81
    Guus Oenema JPC - Pallas C 900,00 --- 61 61
    Hanne Mourits MPB - Pallas B 950,00 --- 65 65
    Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 925,00 --- 60 60
    Irene Overmars MPC - Ciko 2 875,00 --- 65 65
    Isa van Swam MPB - Team AVW 3 900,00 --- 56 56
    Isa Jansen MPC - Arena 800,00 --- 49 0
    Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 750,00 --- 28 0
    Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 625,00 --- 23 0
    Jonne Lange MPC - Team AVW 2 800,00 --- 49 0
    Jordy Botman JPC - Team AVW 2 1025,00 --- 88 88
    Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 900,00 --- 56 56
    Julien Adam JPB - Team AVW 3 975,00 --- 64 64
    Kalle van Eupen JPB - Arena 975,00 --- 64 64
    Leanne Beek MPC - Ciko 2 825,00 --- 54 54
    Liena Heck MPC - Pallas C 850,00 --- 60 60
    Lisa Dam MPB - Team AVW 4 775,00 --- 35 35
    Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 875,00 --- 84 84
    Loek Uitterhoeve JPC - Arena 1025,00 --- 88 88
    Loek Derks JPB - Team AVW 4 525,00 --- 6 0
    Loesje van Hal MPB - Pallas B 875,00 --- 51 0
    Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 750,00 --- 31 0
    Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 900,00 --- 56 0
    Luca Thimister JPMini - Pallas mini 925,00 --- 88 88
    Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 NM --- 0 0
    Marit Huisman MPC - Team AVW 2 850,00 --- 60 0
    Marleen Blaauw MPB - Pallas B DNS --- 0 0
    Mats Roepman JPB - Team AVW 3 925,00 --- 55 0
    Maud Poos MPB - Team AVW 4 925,00 --- 60 60
    Maxime Smit JPMini - Pallas mini 675,00 --- 31 0
    Minke Reurings MPB - Team AVW 4 800,00 --- 39 39
    Nele Brunen MPB - Ciko 3 900,00 --- 56 56
    Nienke Graven MPC - Team AVW 2 850,00 --- 60 60
    Noa Jutte MPB - Team AVW 3 825,00 --- 43 0
    Noah Heck JPMini - Pallas mini 925,00 --- 88 88
    Noor Leenders MPB - Ciko 3 825,00 --- 43 43
    Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 825,00 --- 43 43
    Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 875,00 --- 65 65
    Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 950,00 --- 71 71
    Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 725,00 --- 40 40
    Rebekka Kool MPB - Arena 1000,00 --- 75 75
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 975,00 --- 102 102
    Roos Buijs MPB - Team AVW 4 775,00 --- 35 0
    Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 800,00 --- 63 63
    Samuel Kruit JPC - Pallas C 800,00 --- 42 0
    Saro Doctor JPB - Pallas B 1075,00 --- 83 83
    Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 1000,00 --- 68 68
    Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 850,00 --- 42 0
    Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 850,00 --- 47 47
    Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
    Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
    Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 750,00 --- 45 0
    Tim Limpens JPC - Pallas C 850,00 --- 51 51
    Timo van Eck JPB - Pallas B 825,00 --- 39 0
    Tristan Scheer JPB - Pallas B 950,00 --- 59 0
    Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 900,00 --- 81 81
    Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
    Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 925,00 --- 88 88
    Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 775,00 --- 51 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Akke van Linden JPMini - Pallas mini 2,10 --- 21 0
    Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 4,10 --- 43 0
    Armin Belderok JPB - Team AVW 4 5,00 --- 51 51
    Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 2,70 --- 37 37
    Bas Berning JPB - Team AVW 3 7,80 --- 91 91
    Bente Bouwman MPB - Ciko 3 5,80 --- 68 68
    Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 4,00 --- 52 0
    Brent Brenner JPC - Ciko 2 4,30 --- 50 50
    Brent Hormes JPB - Team AVW 3 5,00 --- 51 0
    Carlijn ter Haar MPMini - Arena 3,40 --- 53 53
    Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 2,50 --- 29 29
    Chloé Smit MPB - Pallas B 5,00 --- 56 56
    Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 5,20 --- 86 86
    David van Heijden JPC - Team AVW 2 4,80 --- 58 0
    Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 5,00 --- 61 61
    Elise van Genuchten MPC - Pallas C 3,70 --- 47 47
    Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 4,70 --- 66 0
    Ellen Poos MPB - Team AVW 4 4,40 --- 47 0
    Elvira Claassens MPB - Pallas B 3,90 --- 40 0
    Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 3,80 --- 63 63
    Evy Wall MPC - Team AVW 2 4,80 --- 68 0
    Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 5,70 --- 67 0
    Guus Oenema JPC - Pallas C 4,60 --- 55 55
    Hanne Mourits MPB - Pallas B 5,40 --- 62 62
    Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 3,90 --- 40 0
    Irene Overmars MPC - Ciko 2 3,90 --- 51 51
    Isa van Swam MPB - Team AVW 3 5,80 --- 68 68
    Isa Jansen MPC - Arena 3,80 --- 49 49
    Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 3,60 --- 32 0
    Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 3,70 --- 54 54
    Jonne Lange MPC - Team AVW 2 3,50 --- 43 0
    Jordy Botman JPC - Team AVW 2 5,50 --- 69 69
    Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 5,70 --- 67 0
    Julien Adam JPB - Team AVW 3 7,90 --- 92 92
    Kalle van Eupen JPB - Arena 5,50 --- 58 58
    Leanne Beek MPC - Ciko 2 4,70 --- 66 66
    Liena Heck MPC - Pallas C 3,30 --- 39 0
    Lisa Dam MPB - Team AVW 4 4,00 --- 41 0
    Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 3,00 --- 44 0
    Loek Uitterhoeve JPC - Arena 6,20 --- 81 81
    Loek Derks JPB - Team AVW 4 4,20 --- 40 0
    Loesje van Hal MPB - Pallas B 4,90 --- 55 0
    Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 5,90 --- 70 70
    Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 5,80 --- 68 68
    Luca Thimister JPMini - Pallas mini 3,40 --- 47 47
    Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 3,50 --- 43 43
    Marit Huisman MPC - Team AVW 2 5,60 --- 83 83
    Marleen Blaauw MPB - Pallas B 4,20 --- 44 0
    Mats Roepman JPB - Team AVW 3 5,20 --- 54 0
    Maud Poos MPB - Team AVW 4 4,50 --- 48 48
    Maxime Smit JPMini - Pallas mini 2,20 --- 23 0
    Minke Reurings MPB - Team AVW 4 5,50 --- 64 64
    Nele Brunen MPB - Ciko 3 4,10 --- 43 43
    Nienke Graven MPC - Team AVW 2 5,50 --- 81 81
    Noa Jutte MPB - Team AVW 3 4,60 --- 50 0
    Noah Heck JPMini - Pallas mini 3,00 --- 39 39
    Noor Leenders MPB - Ciko 3 5,20 --- 59 59
    Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 4,90 --- 55 55
    Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 5,30 --- 77 77
    Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 6,00 --- 78 78
    Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 2,80 --- 35 35
    Rebekka Kool MPB - Arena 4,40 --- 47 47
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 3,10 --- 41 0
    Roos Buijs MPB - Team AVW 4 4,40 --- 47 47
    Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 3,50 --- 56 56
    Samuel Kruit JPC - Pallas C 3,70 --- 40 40
    Saro Doctor JPB - Pallas B 7,90 --- 92 92
    Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 7,10 --- 80 80
    Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 5,60 --- 59 59
    Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 4,70 --- 51 51
    Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
    Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
    Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 3,20 --- 43 0
    Tim Limpens JPC - Pallas C 4,50 --- 53 53
    Timo van Eck JPB - Pallas B 4,80 --- 48 0
    Tristan Scheer JPB - Pallas B 5,80 --- 62 62
    Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 3,60 --- 51 51
    Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
    Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 4,20 --- 64 64
    Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 3,60 --- 51 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Akke van Linden JPMini - Pallas mini 8,00 --- 31 0
    Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 10,00 --- 30 0
    Armin Belderok JPB - Team AVW 4 13,50 --- 42 42
    Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 10,50 --- 54 54
    Bas Berning JPB - Team AVW 3 24,00 --- 88 88
    Bente Bouwman MPB - Ciko 3 15,00 --- 54 54
    Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 13,00 --- 56 0
    Brent Brenner JPC - Ciko 2 16,50 --- 66 66
    Brent Hormes JPB - Team AVW 3 13,00 --- 40 0
    Carlijn ter Haar MPMini - Arena 10,50 --- 54 54
    Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 8,50 --- 35 0
    Chloé Smit MPB - Pallas B 19,50 --- 75 75
    Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 16,00 --- 85 85
    David van Heijden JPC - Team AVW 2 11,00 --- 38 0
    Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 21,50 --- 92 92
    Elise van Genuchten MPC - Pallas C 9,00 --- 33 0
    Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 16,50 --- 77 77
    Ellen Poos MPB - Team AVW 4 9,00 --- 26 0
    Elvira Claassens MPB - Pallas B 11,00 --- 35 0
    Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 9,50 --- 46 0
    Evy Wall MPC - Team AVW 2 12,00 --- 51 0
    Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 16,00 --- 58 58
    Guus Oenema JPC - Pallas C 16,50 --- 66 66
    Hanne Mourits MPB - Pallas B 15,00 --- 54 54
    Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 10,50 --- 33 0
    Irene Overmars MPC - Ciko 2 7,50 --- 24 24
    Isa van Swam MPB - Team AVW 3 13,50 --- 47 0
    Isa Jansen MPC - Arena 9,00 --- 33 33
    Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 9,00 --- 23 0
    Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 13,00 --- 65 65
    Jonne Lange MPC - Team AVW 2 9,50 --- 36 0
    Jordy Botman JPC - Team AVW 2 24,00 --- 105 105
    Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 13,50 --- 47 0
    Julien Adam JPB - Team AVW 3 22,00 --- 79 79
    Kalle van Eupen JPB - Arena 16,50 --- 55 55
    Leanne Beek MPC - Ciko 2 13,00 --- 56 56
    Liena Heck MPC - Pallas C 8,50 --- 30 0
    Lisa Dam MPB - Team AVW 4 10,00 --- 30 0
    Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 7,00 --- 28 0
    Loek Uitterhoeve JPC - Arena 17,50 --- 71 71
    Loek Derks JPB - Team AVW 4 17,00 --- 57 57
    Loesje van Hal MPB - Pallas B 14,50 --- 51 51
    Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 15,50 --- 56 56
    Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 17,50 --- 65 65
    Luca Thimister JPMini - Pallas mini 17,50 --- 95 95
    Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 8,50 --- 30 30
    Marit Huisman MPC - Team AVW 2 15,00 --- 68 68
    Marleen Blaauw MPB - Pallas B 12,50 --- 42 0
    Mats Roepman JPB - Team AVW 3 16,50 --- 55 0
    Maud Poos MPB - Team AVW 4 11,00 --- 35 35
    Maxime Smit JPMini - Pallas mini 11,50 --- 54 54
    Minke Reurings MPB - Team AVW 4 10,50 --- 33 33
    Nele Brunen MPB - Ciko 3 10,00 --- 30 30
    Nienke Graven MPC - Team AVW 2 12,50 --- 53 0
    Noa Jutte MPB - Team AVW 3 10,50 --- 33 0
    Noah Heck JPMini - Pallas mini 13,50 --- 68 68
    Noor Leenders MPB - Ciko 3 14,50 --- 51 51
    Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 11,00 --- 35 35
    Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 16,50 --- 77 77
    Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 25,50 --- 113 113
    Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 9,50 --- 41 41
    Rebekka Kool MPB - Arena 8,50 --- 24 0
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 9,00 --- 38 38
    Roos Buijs MPB - Team AVW 4 8,50 --- 24 0
    Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 11,50 --- 61 61
    Samuel Kruit JPC - Pallas C 13,50 --- 51 51
    Saro Doctor JPB - Pallas B 28,00 --- 105 105
    Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 26,00 --- 96 96
    Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 14,50 --- 47 0
    Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 11,00 --- 35 35
    Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
    Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
    Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 12,00 --- 58 0
    Tim Limpens JPC - Pallas C 13,50 --- 51 51
    Timo van Eck JPB - Pallas B 17,00 --- 57 57
    Tristan Scheer JPB - Pallas B 11,50 --- 34 0
    Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 16,00 --- 85 85
    Veerle van Rijn MPC - Pallas C 14,50 --- 65 65
    Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 12,50 --- 61 61
    Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 14,00 --- 71 71

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B/C/mini

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Akke van Linden JPMini - Pallas mini 0,75 --- 51 51
    Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 0,85 --- 48 48
    Armin Belderok JPB - Team AVW 4 0,95 --- 56 56
    Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 0,80 --- 68 68
    Bas Berning JPB - Team AVW 3 1,10 --- 77 77
    Bente Bouwman MPB - Ciko 3 0,95 --- 62 62
    Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 70
    Brent Brenner JPC - Ciko 2 0,80 --- 45 45
    Brent Hormes JPB - Team AVW 3 1,00 --- 63 0
    Carlijn ter Haar MPMini - Arena 0,80 --- 68 68
    Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 0,65 --- 33 33
    Chloé Smit MPB - Pallas B 0,95 --- 62 62
    Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 0,85 --- 70 70
    David van Heijden JPC - Team AVW 2 0,80 --- 45 0
    Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 0,95 --- 67 67
    Elise van Genuchten MPC - Pallas C 1,05 --- 98 98
    Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 0
    Ellen Poos MPB - Team AVW 4 0,95 --- 62 62
    Elvira Claassens MPB - Pallas B 0,90 --- 55 0
    Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 1,00 --- 113 113
    Evy Wall MPC - Team AVW 2 0,95 --- 79 79
    Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 1,05 --- 77 77
    Guus Oenema JPC - Pallas C 0,85 --- 52 52
    Hanne Mourits MPB - Pallas B 0,95 --- 62 62
    Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 0,95 --- 62 62
    Irene Overmars MPC - Ciko 2 1,00 --- 88 88
    Isa van Swam MPB - Team AVW 3 0,95 --- 62 0
    Isa Jansen MPC - Arena 0,80 --- 52 52
    Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 0,80 --- 37 0
    Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 0,80 --- 60 0
    Jonne Lange MPC - Team AVW 2 0,95 --- 79 79
    Jordy Botman JPC - Team AVW 2 1,10 --- 92 92
    Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 1,10 --- 84 84
    Julien Adam JPB - Team AVW 3 1,15 --- 84 84
    Kalle van Eupen JPB - Arena 0,95 --- 56 56
    Leanne Beek MPC - Ciko 2 0,95 --- 79 79
    Liena Heck MPC - Pallas C 0,80 --- 52 52
    Lisa Dam MPB - Team AVW 4 0,80 --- 41 41
    Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 0,85 --- 78 78
    Loek Uitterhoeve JPC - Arena 1,00 --- 75 75
    Loek Derks JPB - Team AVW 4 0,75 --- 31 0
    Loesje van Hal MPB - Pallas B 0,85 --- 48 0
    Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 0,85 --- 48 0
    Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 0,95 --- 62 0
    Luca Thimister JPMini - Pallas mini 0,70 --- 42 42
    Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 0,90 --- 70 70
    Marit Huisman MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 0
    Marleen Blaauw MPB - Pallas B 0,85 --- 48 0
    Mats Roepman JPB - Team AVW 3 0,95 --- 56 0
    Maud Poos MPB - Team AVW 4 0,80 --- 41 0
    Maxime Smit JPMini - Pallas mini 0,50 --- 12 0
    Minke Reurings MPB - Team AVW 4 0,85 --- 48 48
    Nele Brunen MPB - Ciko 3 0,90 --- 55 55
    Nienke Graven MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 70
    Noa Jutte MPB - Team AVW 3 0,85 --- 48 0
    Noah Heck JPMini - Pallas mini 0,55 --- 18 0
    Noor Leenders MPB - Ciko 3 0,90 --- 55 55
    Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 0,95 --- 62 62
    Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 0,90 --- 70 0
    Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 0,95 --- 67 0
    Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 0,65 --- 33 33
    Rebekka Kool MPB - Arena 1,00 --- 69 69
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 0,75 --- 51 0
    Roos Buijs MPB - Team AVW 4 0,80 --- 41 0
    Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 0,90 --- 90 90
    Samuel Kruit JPC - Pallas C 0,90 --- 60 60
    Saro Doctor JPB - Pallas B 1,25 --- 99 99
    Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 1,05 --- 70 70
    Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 0,95 --- 56 56
    Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 1,00 --- 69 69
    Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
    Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
    Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 0,80 --- 60 0
    Tim Limpens JPC - Pallas C 0,80 --- 45 0
    Timo van Eck JPB - Pallas B 0,95 --- 56 0
    Tristan Scheer JPB - Pallas B 0,95 --- 56 0
    Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 0,65 --- 33 33
    Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
    Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 0,85 --- 70 70
    Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 0,75 --- 51 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

    Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
    Akke van Linden JPMini - Pallas mini 2,20 --- 44 44
    Annemijn ...euwenhuis MPB - Ciko 3 2,70 --- 47 47
    Armin Belderok JPB - Team AVW 4 2,40 --- 33 33
    Babette Nieuwenhuis MPMini - Ciko 2 2,05 --- 42 42
    Bas Berning JPB - Team AVW 3 3,10 --- 56 56
    Bente Bouwman MPB - Ciko 3 2,55 --- 42 42
    Bindy van Kreij MPC - Team AVW 2 2,40 --- 47 0
    Brent Brenner JPC - Ciko 2 2,35 --- 38 38
    Brent Hormes JPB - Team AVW 3 2,45 --- 35 0
    Carlijn ter Haar MPMini - Arena 2,50 --- 66 66
    Casper van 't Hoog JPMini - Pallas mini 2,05 --- 37 0
    Chloé Smit MPB - Pallas B 2,80 --- 50 50
    Daan Schaaps JPMini - Team AVW 1 2,70 --- 68 68
    David van Heijden JPC - Team AVW 2 2,45 --- 42 0
    Detmar Immerzeel JPC - Pallas C 2,80 --- 55 55
    Elise van Genuchten MPC - Pallas C 2,80 --- 64 64
    Elise Aertssen MPC - Team AVW 2 2,50 --- 51 51
    Ellen Poos MPB - Team AVW 4 2,60 --- 43 43
    Elvira Claassens MPB - Pallas B 2,35 --- 35 0
    Emily de Groot MPMini - Team AVW 1 2,90 --- 89 89
    Evy Wall MPC - Team AVW 2 2,65 --- 58 58
    Femke Veldkamp MPB - Team AVW 3 3,00 --- 58 58
    Guus Oenema JPC - Pallas C 2,50 --- 44 44
    Hanne Mourits MPB - Pallas B 2,55 --- 42 42
    Irene Ambrachtsheer MPB - Pallas B 2,55 --- 42 42
    Irene Overmars MPC - Ciko 2 2,30 --- 42 42
    Isa van Swam MPB - Team AVW 3 2,70 --- 47 0
    Isa Jansen MPC - Arena 2,25 --- 40 40
    Jeroen van Geffen JPB - Pallas B 2,05 --- 23 0
    Job Arbeider JPMini - Team AVW 1 2,45 --- 56 56
    Jonne Lange MPC - Team AVW 2 2,45 --- 49 0
    Jordy Botman JPC - Team AVW 2 2,85 --- 57 57
    Julia Schaaps MPB - Team AVW 3 3,15 --- 64 64
    Julien Adam JPB - Team AVW 3 3,30 --- 63 63
    Kalle van Eupen JPB - Arena 2,55 --- 38 0
    Leanne Beek MPC - Ciko 2 2,55 --- 53 53
    Liena Heck MPC - Pallas C 2,25 --- 40 40
    Lisa Dam MPB - Team AVW 4 2,20 --- 30 0
    Lisa Rosbender MPMini - Team AVW 1 2,35 --- 57 57
    Loek Uitterhoeve JPC - Arena 2,95 --- 61 61
    Loek Derks JPB - Team AVW 4 2,05 --- 23 0
    Loesje van Hal MPB - Pallas B 2,50 --- 40 0
    Loraine Manhoef MPB - Ciko 3 2,50 --- 40 40
    Lotte Moolenaar MPB - Team AVW 3 2,80 --- 50 50
    Luca Thimister JPMini - Pallas mini 2,30 --- 49 49
    Lyanne Leisink MPC - Ciko 2 2,40 --- 47 47
    Marit Huisman MPC - Team AVW 2 2,40 --- 47 0
    Marleen Blaauw MPB - Pallas B 2,10 --- 27 0
    Mats Roepman JPB - Team AVW 3 2,50 --- 36 0
    Maud Poos MPB - Team AVW 4 2,35 --- 35 35
    Maxime Smit JPMini - Pallas mini 1,35 --- 10 0
    Minke Reurings MPB - Team AVW 4 3,10 --- 62 62
    Nele Brunen MPB - Ciko 3 2,70 --- 47 47
    Nienke Graven MPC - Team AVW 2 2,25 --- 40 0
    Noa Jutte MPB - Team AVW 3 2,55 --- 42 0
    Noah Heck JPMini - Pallas mini 2,20 --- 44 44
    Noor Leenders MPB - Ciko 3 2,55 --- 42 42
    Nora Savelsbergh MPB - Ciko 3 2,45 --- 38 0
    Norah de Kraker MPC - Team AVW 2 2,50 --- 51 51
    Olaf Gijtenbeek JPC - Team AVW 2 2,70 --- 51 51
    Pepijn Verweij JPMini - Pallas mini 2,15 --- 42 42
    Rebekka Kool MPB - Arena 2,95 --- 56 56
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena 2,35 --- 51 51
    Roos Buijs MPB - Team AVW 4 2,05 --- 25 0
    Rosali van Hooijdonk MPMini - Team AVW 1 2,25 --- 52 0
    Samuel Kruit JPC - Pallas C 2,35 --- 38 38
    Saro Doctor JPB - Pallas B 3,80 --- 81 81
    Siebe Broekstra JPB - Team AVW 3 2,80 --- 46 0
    Sjoerd van Schie JPB - Pallas B 2,55 --- 38 0
    Sophie Rosbender MPB - Team AVW 4 2,25 --- 32 32
    Sverre Eggenhuizen JPB - Team AVW 4 DNS --- 0 0
    Tess Balster MPC - Team AVW 2 DNS --- 0 0
    Thijs Arts JPMini - Team AVW 1 2,25 --- 46 0
    Tim Limpens JPC - Pallas C 2,25 --- 35 0
    Timo van Eck JPB - Pallas B 2,55 --- 38 0
    Tristan Scheer JPB - Pallas B 3,05 --- 54 54
    Tys Gilissen JPMini - Pallas mini 2,40 --- 53 53
    Veerle van Rijn MPC - Pallas C DNS --- 0 0
    Wesley Wijnen JPMini - Team AVW 1 2,60 --- 63 63
    Yuri Belderok JPMini - Team AVW 1 2,10 --- 39 0
    [+/-] alles
    #Naam DuurPtnM-balPtnVortexPtnHoogPtnVerPtn Punten
    1 AV Wijchen 10393 [+/-]
    2 AV Pallas `67 6103 [+/-]
    3 Ciko `66 2661 [+/-]
    4 Arena Atletiek 1742 [+/-]


    Uitslagen Hindernis pendelestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team AVW 3 (Pendel) AV Wijchen - MPB 10 1:13,2 423
    1 Team AVW 2 (Pendel) AV Wijchen - MPC 11 1:18,3 436
    3 Pallas B (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 11 1:19,3 297
    3 Team AVW 4 (Pendel) AV Wijchen - MPB 9 1:19,9 318
    5 Ciko 3 (Pendel) Ciko `66 - MPB 6 1:22,7 279
    5 Pallas C (Pendel) AV Pallas `67 - MPC 7 1:24,4 325
    7 Arena (Pendel) Arena Atletiek - JPC 6 1:25,9 258
    8 Ciko 2 (Pendel) Ciko `66 - MPC 5 1:29,5 244
    8 Team AVW 1 (Pendel) AV Wijchen - MPMini 8 1:31,0 286
    10 Pallas mini (Pendel) AV Pallas `67 - MPC 7 1:39,0 122

    Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team AVW 3 (Team-est) AV Wijchen - MPB 10 2:53,8 442
    1 Team AVW 2 (Team-est) AV Wijchen - MPC 11 2:56,5 533
    3 Pallas B (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 11 2:57,0 377
    4 Ciko 3 (Team-est) Ciko `66 - MPB 6 3:03,8 357
    4 Pallas C (Team-est) AV Pallas `67 - MPC 7