Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 23
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 7 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    415 Julien Adam AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    416 Bas Berning AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    417 Siebe Broekstra AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    421 Mats Roepman AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    427 Reinier Dijksma Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    429 Tim Lamers Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    430 Daniel Luchies Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    432 Stijn van der Spoel Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    433 Stijn Vroegh Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    435 Timo van Eck Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    436 Jeroen van Geffen Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    438 Dajo van Kuik Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    439 Boaz van der Mark Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    451 Kalle van Eupen Arena Team-est
    Meerkamp
    Team 20 a
    460 Saro Doctor Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 21 a
    461 Niels Messchendorp Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 21 a
    462 Tristan Scheer Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 21 a
    463 Sjoerd van Schie Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 21 a
    464 Victor Starren Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 21 a
    465 Armin Belderok AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 22 a
    468 Loek Derks AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 22 a
    469 Brent Hormes AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 22 a
    489 Finn de Ruiter Arena Team-est
    Meerkamp
    Team 20 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 2
    AV Pallas `67 PL67 9
    AV Wijchen WYCH 7
    Climax CLMX 5

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team 21 6,3 1000,00 7,1 16,50 28,00 1,10 523 523
    2 Liv Pennock MPC - Climax Team 13 7,0 875,00 7,5 13,00 13,00 0,85 486 486
    3 Emily de Groot MPMini - AV Wijchen Team 15 7,4 725,00 8,0 7,50 9,00 0,90 467 424
    4 Olaf Gijtenbeek JPC - AV Wijchen Team 15 7,4 950,00 7,9 11,00 24,00 0,85 450 450
    5 Daan Schaaps JPMini - AV Wijchen Team 19 7,5 875,00 8,9 11,00 15,50 0,65 450 400
    6 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team 14 7,6 950,00 8,2 10,50 25,00 0,90 447 447
    7 Larissa Middelhoven MPMini - Climax Team 24 8,1 825,00 9,3 9,00 16,00 0,70 444 444
    8 Jordy Botman JPC - AV Wijchen Team 15 7,3 950,00 7,7 13,50 18,50 0,80 441 382
    9 Evy Wall MPC - AV Wijchen Team 19 7,5 825,00 8,3 12,00 13,50 0,90 437 437
    10 Loek Uitterhoeve JPC - Arena Team 20 7,2 975,00 8,4 13,50 18,00 0,75 425 425
    11 Siebe Broekstra JPB - AV Wijchen Team 16 7,5 975,00 7,8 16,00 24,50 0,85 415 294
    12 Wesley Wijnen JPMini - AV Wijchen Team 19 7,8 900,00 8,6 8,50 10,50 0,75 411 363
    13 Bas Berning JPB - AV Wijchen Team 16 7,4 875,00 7,8 13,50 26,00 0,90 395 349
    14 Femke Veldkamp MPB - AV Wijchen Team 16 6,7 975,00 7,9 11,50 12,50 0,85 388 287
    15 Stijn van der Spoel JPB - Climax Team 17 7,0 875,00 7,4 14,00 20,50 0,85 387 387
    16 Jonne Lange MPC - AV Wijchen Team 15 7,7 825,00 8,2 11,50 9,00 0,80 383 350
    17 Stijn Vroegh JPB - Climax Team 17 7,4 950,00 7,9 12,50 23,50 0,85 382 382
    18 Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 23 7,8 825,00 9,5 9,50 13,50 0,65 380 380
    19 Froukje van Rheenen MPC - Climax Team 13 7,4 850,00 8,0 9,50 10,50 0,70 379 379
    20 Elise van Genuchten MPC - Pallas `67 Team 23 7,6 850,00 8,8 8,50 11,50 0,85 375 375
    21 Julien Adam JPB - AV Wijchen Team 16 7,3 900,00 7,7 13,50 22,00 0,80 374 275
    22 Eline Gerritsen MPB - Climax Team 17 7,2 875,00 7,6 10,00 16,50 0,85 368 368
    23 Lisanne Bierkens MPB - Climax Team 17 7,3 825,00 7,9 12,00 17,50 0,85 368 325
    24 Julia Schaaps MPB - AV Wijchen Team 16 7,4 900,00 8,0 13,00 14,00 0,85 368 319
    25 Isa van Swam MPB - AV Wijchen Team 22 7,5 900,00 8,2 11,50 19,00 0,80 366 366
    26 Elise Aertssen MPC - AV Wijchen Team 19 7,6 725,00 8,6 10,00 12,50 0,80 365 330
    27 Nienke Graven MPC - AV Wijchen Team 15 8,2 775,00 8,8 13,00 12,00 0,75 365 200
    28 Chloé Smit MPB - Pallas `67 Team 18 7,9 925,00 7,9 10,50 19,00 0,85 364 364
    29 Robbin Romeijn MPMini - Climax Team 24 7,9 825,00 10,0 6,00 12,00 0,65 360 328
    30 Lotte Moolenaar MPB - AV Wijchen Team 16 7,6 875,00 7,6 10,50 16,50 0,85 359 308
    31 Tristan Scheer JPB - Pallas `67 Team 21 6,8 875,00 7,9 13,00 12,50 0,90 349 349
    32 Marit Huisman MPC - AV Wijchen Team 19 8,2 775,00 8,6 9,50 12,50 0,80 348 248
    33 Silvijn Laarhoven JPMini - Climax Team 24 7,9 825,00 9,1 8,00 7,00 0,75 346 321
    34 Kalle van Eupen JPB - Arena Team 20 7,4 950,00 8,6 12,00 17,00 0,80 332 283
    35 Carlijn ter Haar MPMini - Arena Team 20 8,1 775,00 9,8 6,00 9,00 0,70 331 299
    36 Hanne Mourits MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 950,00 8,3 9,50 12,00 0,85 327 327
    37 Luca Thimister JPMini - Pallas `67 Team 14 9,2 850,00 9,6 8,50 14,50 0,60 325 251
    38 Rebekka Kool MPB - Arena Team 20 7,4 975,00 8,8 10,00 8,00 0,85 317 296
    39 Marlijn Moene MPMini - Pallas `67 Team 14 8,2 700,00 9,9 8,00 8,50 0,65 316 316
    40 Timo Cost JPMini - Climax Team 24 8,8 750,00 9,9 8,00 14,00 0,70 314 270
    41 Niels Messchendorp JPB - Pallas `67 Team 21 8,1 750,00 8,9 13,50 20,00 0,85 308 266
    42 Guus Oenema JPC - Pallas `67 Team 23 7,8 875,00 10,0 9,50 16,50 0,70 307 170
    43 Reinier Dijksma JPB - Climax Team 17 7,4 900,00 8,0 10,50 16,00 0,70 307 110
    44 Irene Ambachtsheer MPB - Pallas `67 Team 21 7,4 850,00 8,4 9,00 11,50 0,80 302 225
    45 Rosali van Hooijdonk MPMini - AV Wijchen Team 15 8,3 DNS 9,3 7,00 9,00 0,75 301 258
    46 Veerle van Rijn MPC - Pallas `67 Team 23 7,9 525,00 9,6 9,50 12,50 0,80 300 291
    47 Sverre Wiersma JPMini - Climax Team 24 8,5 775,00 9,8 8,50 9,50 0,65 300 300
    48 Casper van 't Hoog JPMini - Pallas `67 Team 23 8,1 825,00 9,6 6,50 8,00 0,65 298 234
    49 Tess Balster MPC - AV Wijchen Team 19 8,0 775,00 9,8 8,00 11,00 0,75 297 104
    50 Elvira Claassens MPB - Pallas `67 Team 18 7,6 900,00 8,4 9,00 9,50 0,80 296 268
    51 Romée Klaassen MPC - AV Wijchen Team 19 8,0 DNS 8,8 9,00 13,00 0,75 295 119
    52 Lisa Rosbender MPMini - AV Wijchen Team 15 8,7 825,00 9,9 6,00 6,50 0,65 289 70
    53 Maud Poos MPB - AV Wijchen Team 16 8,0 875,00 9,2 12,00 12,50 0,70 289 113
    54 Sophie Rosbender MPB - AV Wijchen Team 16 8,3 850,00 8,3 9,50 12,50 0,80 289 0
    55 Mats Roepman JPB - AV Wijchen Team 16 7,9 875,00 8,5 10,50 15,00 0,80 289 49
    56 Christine ...en Ameele MPC - Climax Team 13 8,5 750,00 10,0 9,50 11,00 0,75 288 208
    57 Minke Reurings MPB - AV Wijchen Team 22 7,7 725,00 8,5 10,50 10,50 0,85 286 286
    58 Brent Hormes JPB - AV Wijchen Team 22 7,5 850,00 8,6 10,50 13,50 0,75 281 281
    59 Finn de Ruiter JPB - Arena Team 20 7,4 850,00 8,5 9,00 10,00 0,90 280 210
    60 Joshua Burggraaf JPC - Climax Team 13 8,5 725,00 9,1 10,50 14,50 0,70 276 162
    61 Sjoerd van Schie JPB - Pallas `67 Team 21 7,9 800,00 9,3 10,50 15,50 0,85 274 236
    62 Lorena Jonkers MPC - Climax Team 13 8,3 750,00 9,2 7,50 8,50 0,70 269 201
    63 Daniel Luchies JPB - Climax Team 17 7,6 DNS 8,4 10,50 17,00 0,85 268 113
    64 Liena Heck MPC - Pallas `67 Team 14 7,7 800,00 10,3 7,50 8,50 0,65 268 204
    65 Lisa Navarro MPB - Climax Team 17 DNS 1000,00 7,8 7,00 11,50 0,80 263 146
    66 David van Heijden JPC - AV Wijchen Team 15 8,3 750,00 9,4 9,50 13,00 0,70 263 48
    67 Thijs Arts JPMini - AV Wijchen Team 19 8,5 700,00 10,1 6,00 11,00 0,65 262 0
    68 Noa Jutte MPB - AV Wijchen Team 16 8,4 775,00 8,7 11,00 10,50 0,75 262 0
    69 Isabel Mulder MPC - Climax Team 13 8,7 775,00 9,9 8,50 11,00 0,65 262 177
    70 Akke van der Linden JPMini - Pallas `67 Team 23 8,1 775,00 10,1 4,50 5,50 0,75 260 180
    71 Melle Wisselo JPC - Pallas `67 Team 14 8,3 DNS 9,3 11,00 13,00 0,80 258 258
    72 Loesje van Hal MPB - Pallas `67 Team 18 7,8 775,00 9,3 8,50 12,50 0,75 257 178
    73 Dajo van Kuik JPB - Pallas `67 Team 18 8,1 875,00 8,9 9,00 13,00 0,75 253 168
    74 Samuel Kruit JPC - Pallas `67 Team 23 8,1 850,00 9,8 7,50 10,00 0,70 248 0
    75 Noah Heck JPMini - Pallas `67 Team 23 8,6 825,00 11,2 8,50 6,00 0,60 248 116
    76 Luuk Mulder JPMini - Climax Team 24 8,6 675,00 10,3 7,00 10,50 0,60 247 136
    77 Isa Jansen MPC - Arena Team 20 8,4 725,00 10,0 7,00 9,50 0,70 246 121
    78 Tim Lamers JPB - Climax Team 17 7,8 800,00 DNS 12,50 16,00 0,80 246 60
    79 Roos van Unen MPC - Climax Team 13 8,7 775,00 10,4 8,50 9,50 0,65 244 129
    80 Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 20 8,9 850,00 10,9 6,00 7,50 0,65 243 96
    81 Erna Dijksma MPC - Pallas `67 Team 14 8,1 DNS 8,7 6,00 10,50 0,60 229 168
    82 Merel Demmink MPB - Climax Team 17 7,9 650,00 9,4 9,50 12,00 0,65 228 0
    83 Lisa Dam MPB - AV Wijchen Team 22 7,8 800,00 9,5 8,00 9,50 0,60 221 132
    84 Armin Belderok JPB - AV Wijchen Team 22 8,0 700,00 9,3 10,50 11,00 0,70 221 124
    85 Timo van Eck JPB - Pallas `67 Team 18 8,0 DNS 9,0 9,50 16,00 0,70 218 181
    86 Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 19 9,1 750,00 10,9 6,50 8,50 0,60 217 45
    87 Loek Derks JPB - AV Wijchen Team 22 8,2 825,00 9,0 8,50 7,50 0,70 209 119
    88 Lucie Borm MPB - Pallas `67 Team 21 8,2 650,00 9,1 8,00 8,00 0,75 208 89
    89 Michelle Ruszcyk MPC - Pallas `67 Team 14 9,5 725,00 10,0 6,00 8,00 0,70 201 87
    90 Boaz van der Mark JPB - Pallas `67 Team 18 8,4 725,00 9,2 8,00 8,50 0,75 195 43
    91 Roos Buijs MPB - AV Wijchen Team 22 8,3 700,00 10,3 8,50 10,50 0,60 191 70
    92 Mirthe Pouwels MPB - AV Wijchen Team 22 8,4 700,00 10,8 8,00 10,00 0,70 187 41
    93 Pepijn Verweij JPMini - Pallas `67 Team 23 9,3 725,00 11,9 5,50 8,50 0,60 182 35
    94 Jeroen van Geffen JPB - Pallas `67 Team 18 9,6 725,00 10,8 8,50 8,00 0,65 140 0
    95 Marleen Blaauw MPB - Pallas `67 Team 21 DNS DNS DNS 9,50 13,50 0,70 132 91
    96 Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 14 10,8 600,00 12,6 6,50 9,00 0,40 110 0
    97 Arwen Borm MPMini - Pallas `67 Team 14 10,0 DNS 11,3 4,50 3,50 0,55 96 0
    98 Norah de Kraker MPC - AV Wijchen Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    98 Victor Starren JPB - Pallas `67 Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    98 Ellen Poos MPB - AV Wijchen Team 22 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team 21 6,3 --- 93
    2 Femke Veldkamp MPB - AV Wijchen Team 16 6,7 --- 88
    3 Tristan Scheer JPB - Pallas `67 Team 21 6,8 --- 77
    4 Liv Pennock MPC - Climax Team 13 7,0 --- 100
    4 Stijn van der Spoel JPB - Climax Team 17 7,0 --- 71
    6 Loek Uitterhoeve JPC - Arena Team 20 7,2 --- 79
    6 Eline Gerritsen MPB - Climax Team 17 7,2 --- 72
    8 Jordy Botman JPC - AV Wijchen Team 15 7,3 --- 75
    8 Lisanne Bierkens MPB - Climax Team 17 7,3 --- 69
    8 Julien Adam JPB - AV Wijchen Team 16 7,3 --- 63
    11 Emily de Groot MPMini - AV Wijchen Team 15 7,4 --- 108
    11 Froukje van Rheenen MPC - Climax Team 13 7,4 --- 84
    11 Olaf Gijtenbeek JPC - AV Wijchen Team 15 7,4 --- 72
    11 Rebekka Kool MPB - Arena Team 20 7,4 --- 66
    11 Irene Ambachtsheer MPB - Pallas `67 Team 21 7,4 --- 66
    11 Julia Schaaps MPB - AV Wijchen Team 16 7,4 --- 66
    11 Kalle van Eupen JPB - Arena Team 20 7,4 --- 60
    11 Finn de Ruiter JPB - Arena Team 20 7,4 --- 60
    11 Bas Berning JPB - AV Wijchen Team 16 7,4 --- 60
    11 Reinier Dijksma JPB - Climax Team 17 7,4 --- 60
    11 Stijn Vroegh JPB - Climax Team 17 7,4 --- 60
    22 Daan Schaaps JPMini - AV Wijchen Team 19 7,5 --- 92
    22 Evy Wall MPC - AV Wijchen Team 19 7,5 --- 80
    22 Isa van Swam MPB - AV Wijchen Team 22 7,5 --- 63
    22 Siebe Broekstra JPB - AV Wijchen Team 16 7,5 --- 57
    22 Brent Hormes JPB - AV Wijchen Team 22 7,5 --- 57
    27 Elise van Genuchten MPC - Pallas `67 Team 23 7,6 --- 77
    27 Elise Aertssen MPC - AV Wijchen Team 19 7,6 --- 77
    27 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team 14 7,6 --- 66
    27 Elvira Claassens MPB - Pallas `67 Team 18 7,6 --- 60
    27 Lotte Moolenaar MPB - AV Wijchen Team 16 7,6 --- 60
    27 Daniel Luchies JPB - Climax Team 17 7,6 --- 55
    33 Liena Heck MPC - Pallas `67 Team 14 7,7 --- 73
    33 Jonne Lange MPC - AV Wijchen Team 15 7,7 --- 73
    33 Hanne Mourits MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 --- 57
    33 Minke Reurings MPB - AV Wijchen Team 22 7,7 --- 57
    37 Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 23 7,8 --- 79
    37 Wesley Wijnen JPMini - AV Wijchen Team 19 7,8 --- 79
    37 Guus Oenema JPC - Pallas `67 Team 23 7,8 --- 59
    37 Loesje van Hal MPB - Pallas `67 Team 18 7,8 --- 54
    37 Lisa Dam MPB - AV Wijchen Team 22 7,8 --- 54
    37 Tim Lamers JPB - Climax Team 17 7,8 --- 49
    43 Robbin Romeijn MPMini - Climax Team 24 7,9 --- 85
    43 Silvijn Laarhoven JPMini - Climax Team 24 7,9 --- 76
    43 Veerle van Rijn MPC - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 66
    43 Chloé Smit MPB - Pallas `67 Team 18 7,9 --- 52
    43 Merel Demmink MPB - Climax Team 17 7,9 --- 52
    43 Sjoerd van Schie JPB - Pallas `67 Team 21 7,9 --- 47
    43 Mats Roepman JPB - AV Wijchen Team 16 7,9 --- 47
    50 Tess Balster MPC - AV Wijchen Team 19 8,0 --- 63
    50 Romée Klaassen MPC - AV Wijchen Team 19 8,0 --- 63
    50 Maud Poos MPB - AV Wijchen Team 16 8,0 --- 49
    50 Timo van Eck JPB - Pallas `67 Team 18 8,0 --- 45
    50 Armin Belderok JPB - AV Wijchen Team 22 8,0 --- 45
    55 Carlijn ter Haar MPMini - Arena Team 20 8,1 --- 76
    55 Larissa Middelhoven MPMini - Climax Team 24 8,1 --- 76
    55 Casper van 't Hoog JPMini - Pallas `67 Team 23 8,1 --- 68
    55 Akke van der Linden JPMini - Pallas `67 Team 23 8,1 --- 68
    55 Erna Dijksma MPC - Pallas `67 Team 14 8,1 --- 59
    55 Samuel Kruit JPC - Pallas `67 Team 23 8,1 --- 51
    55 Dajo van Kuik JPB - Pallas `67 Team 18 8,1 --- 42
    55 Niels Messchendorp JPB - Pallas `67 Team 21 8,1 --- 42
    63 Marlijn Moene MPMini - Pallas `67 Team 14 8,2 --- 72
    63 Nienke Graven MPC - AV Wijchen Team 15 8,2 --- 56
    63 Marit Huisman MPC - AV Wijchen Team 19 8,2 --- 56
    63 Lucie Borm MPB - Pallas `67 Team 21 8,2 --- 44
    63 Loek Derks JPB - AV Wijchen Team 22 8,2 --- 40
    68 Rosali van Hooijdonk MPMini - AV Wijchen Team 15 8,3 --- 68
    68 Lorena Jonkers MPC - Climax Team 13 8,3 --- 53
    68 Melle Wisselo JPC - Pallas `67 Team 14 8,3 --- 45
    68 David van Heijden JPC - AV Wijchen Team 15 8,3 --- 45
    68 Sophie Rosbender MPB - AV Wijchen Team 16 8,3 --- 42
    68 Roos Buijs MPB - AV Wijchen Team 22 8,3 --- 42
    74 Isa Jansen MPC - Arena Team 20 8,4 --- 50
    74 Noa Jutte MPB - AV Wijchen Team 16 8,4 --- 39
    74 Mirthe Pouwels MPB - AV Wijchen Team 22 8,4 --- 39
    74 Boaz van der Mark JPB - Pallas `67 Team 18 8,4 --- 36
    78 Thijs Arts JPMini - AV Wijchen Team 19 8,5 --- 54
    78 Sverre Wiersma JPMini - Climax Team 24 8,5 --- 54
    78 Christine ...en Ameele MPC - Climax Team 13 8,5 --- 47
    78 Joshua Burggraaf JPC - Climax Team 13 8,5 --- 40
    82 Noah Heck JPMini - Pallas `67 Team 23 8,6 --- 50
    82 Luuk Mulder JPMini - Climax Team 24 8,6 --- 50
    84 Lisa Rosbender MPMini - AV Wijchen Team 15 8,7 --- 53
    84 Isabel Mulder MPC - Climax Team 13 8,7 --- 41
    84 Roos van Unen MPC - Climax Team 13 8,7 --- 41
    87 Timo Cost JPMini - Climax Team 24 8,8 --- 44
    88 Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 20 8,9 --- 41
    89 Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 19 9,1 --- 35
    90 Luca Thimister JPMini - Pallas `67 Team 14 9,2 --- 33
    91 Pepijn Verweij JPMini - Pallas `67 Team 23 9,3 --- 30
    92 Michelle Ruszcyk MPC - Pallas `67 Team 14 9,5 --- 22
    93 Jeroen van Geffen JPB - Pallas `67 Team 18 9,6 --- 14
    94 Arwen Borm MPMini - Pallas `67 Team 14 10,0 --- 16
    95 Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 14 10,8 --- 3
    Victor Starren JPB - Pallas `67 Team 21 DNS --- 0
    Marleen Blaauw MPB - Pallas `67 Team 21 DNS --- 0
    Ellen Poos MPB - AV Wijchen Team 22 DNS --- 0
    Lisa Navarro MPB - Climax Team 17 DNS --- 0
    Norah de Kraker MPC - AV Wijchen Team 15 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Lisa Navarro MPB - Climax Team 17 1000,00 --- 75
    1 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team 21 1000,00 --- 68
    3 Loek Uitterhoeve JPC - Arena Team 20 975,00 --- 76
    3 Rebekka Kool MPB - Arena Team 20 975,00 --- 70
    3 Femke Veldkamp MPB - AV Wijchen Team 16 975,00 --- 70
    3 Siebe Broekstra JPB - AV Wijchen Team 16 975,00 --- 64
    7 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team 14 950,00 --- 71
    7 Jordy Botman JPC - AV Wijchen Team 15 950,00 --- 71
    7 Olaf Gijtenbeek JPC - AV Wijchen Team 15 950,00 --- 71
    7 Hanne Mourits MPB - Pallas `67 Team 18 950,00 --- 65
    7 Kalle van Eupen JPB - Arena Team 20 950,00 --- 59
    7 Stijn Vroegh JPB - Climax Team 17 950,00 --- 59
    13 Chloé Smit MPB - Pallas `67 Team 18 925,00 --- 60
    14 Wesley Wijnen JPMini - AV Wijchen Team 19 900,00 --- 81
    14 Elvira Claassens MPB - Pallas `67 Team 18 900,00 --- 56
    14 Julia Schaaps MPB - AV Wijchen Team 16 900,00 --- 56
    14 Isa van Swam MPB - AV Wijchen Team 22 900,00 --- 56
    14 Julien Adam JPB - AV Wijchen Team 16 900,00 --- 50
    14 Reinier Dijksma JPB - Climax Team 17 900,00 --- 50
    20 Daan Schaaps JPMini - AV Wijchen Team 19 875,00 --- 74
    20 Liv Pennock MPC - Climax Team 13 875,00 --- 65
    20 Guus Oenema JPC - Pallas `67 Team 23 875,00 --- 56
    20 Lotte Moolenaar MPB - AV Wijchen Team 16 875,00 --- 51
    20 Maud Poos MPB - AV Wijchen Team 16 875,00 --- 51
    20 Eline Gerritsen MPB - Climax Team 17 875,00 --- 51
    20 Dajo van Kuik JPB - Pallas `67 Team 18 875,00 --- 46
    20 Tristan Scheer JPB - Pallas `67 Team 21 875,00 --- 46
    20 Bas Berning JPB - AV Wijchen Team 16 875,00 --- 46
    20 Mats Roepman JPB - AV Wijchen Team 16 875,00 --- 46
    20 Stijn van der Spoel JPB - Climax Team 17 875,00 --- 46
    31 Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 20 850,00 --- 68
    31 Luca Thimister JPMini - Pallas `67 Team 14 850,00 --- 68
    31 Elise van Genuchten MPC - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 60
    31 Froukje van Rheenen MPC - Climax Team 13 850,00 --- 60
    31 Samuel Kruit JPC - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 51
    31 Irene Ambachtsheer MPB - Pallas `67 Team 21 850,00 --- 47
    31 Sophie Rosbender MPB - AV Wijchen Team 16 850,00 --- 47
    31 Finn de Ruiter JPB - Arena Team 20 850,00 --- 42
    31 Brent Hormes JPB - AV Wijchen Team 22 850,00 --- 42
    40 Lisa Rosbender MPMini - AV Wijchen Team 15 825,00 --- 70
    40 Larissa Middelhoven MPMini - Climax Team 24 825,00 --- 70
    40 Robbin Romeijn MPMini - Climax Team 24 825,00 --- 70
    40 Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 23 825,00 --- 62
    40 Noah Heck JPMini - Pallas `67 Team 23 825,00 --- 62
    40 Casper van 't Hoog JPMini - Pallas `67 Team 23 825,00 --- 62
    40 Silvijn Laarhoven JPMini - Climax Team 24 825,00 --- 62
    40 Jonne Lange MPC - AV Wijchen Team 15 825,00 --- 54
    40 Evy Wall MPC - AV Wijchen Team 19 825,00 --- 54
    40 Lisanne Bierkens MPB - Climax Team 17 825,00 --- 43
    40 Loek Derks JPB - AV Wijchen Team 22 825,00 --- 39
    51 Liena Heck MPC - Pallas `67 Team 14 800,00 --- 49
    51 Lisa Dam MPB - AV Wijchen Team 22 800,00 --- 39
    51 Sjoerd van Schie JPB - Pallas `67 Team 21 800,00 --- 35
    51 Tim Lamers JPB - Climax Team 17 800,00 --- 35
    55 Carlijn ter Haar MPMini - Arena Team 20 775,00 --- 57
    55 Akke van der Linden JPMini - Pallas `67 Team 23 775,00 --- 51
    55 Sverre Wiersma JPMini - Climax Team 24 775,00 --- 51
    55 Nienke Graven MPC - AV Wijchen Team 15 775,00 --- 44
    55 Tess Balster MPC - AV Wijchen Team 19 775,00 --- 44
    55 Marit Huisman MPC - AV Wijchen Team 19 775,00 --- 44
    55 Isabel Mulder MPC - Climax Team 13 775,00 --- 44
    55 Roos van Unen MPC - Climax Team 13 775,00 --- 44
    55 Loesje van Hal MPB - Pallas `67 Team 18 775,00 --- 35
    55 Noa Jutte MPB - AV Wijchen Team 16 775,00 --- 35
    65 Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 19 750,00 --- 45
    65 Timo Cost JPMini - Climax Team 24 750,00 --- 45
    65 Christine ...en Ameele MPC - Climax Team 13 750,00 --- 40
    65 Lorena Jonkers MPC - Climax Team 13 750,00 --- 40
    65 David van Heijden JPC - AV Wijchen Team 15 750,00 --- 34
    65 Niels Messchendorp JPB - Pallas `67 Team 21 750,00 --- 28
    71 Emily de Groot MPMini - AV Wijchen Team 15 725,00 --- 46
    71 Pepijn Verweij JPMini - Pallas `67 Team 23 725,00 --- 40
    71 Isa Jansen MPC - Arena Team 20 725,00 --- 35
    71 Michelle Ruszcyk MPC - Pallas `67 Team 14 725,00 --- 35
    71 Elise Aertssen MPC - AV Wijchen Team 19 725,00 --- 35
    71 Joshua Burggraaf JPC - Climax Team 13 725,00 --- 30
    71 Minke Reurings MPB - AV Wijchen Team 22 725,00 --- 28
    71 Boaz van der Mark JPB - Pallas `67 Team 18 725,00 --- 25
    71 Jeroen van Geffen JPB - Pallas `67 Team 18 725,00 --- 25
    80 Marlijn Moene MPMini - Pallas `67 Team 14 700,00 --- 40
    80 Thijs Arts JPMini - AV Wijchen Team 19 700,00 --- 36
    80 Roos Buijs MPB - AV Wijchen Team 22 700,00 --- 24
    80 Mirthe Pouwels MPB - AV Wijchen Team 22 700,00 --- 24
    80 Armin Belderok JPB - AV Wijchen Team 22 700,00 --- 22
    85 Luuk Mulder JPMini - Climax Team 24 675,00 --- 31
    86 Lucie Borm MPB - Pallas `67 Team 21 650,00 --- 18
    86 Merel Demmink MPB - Climax Team 17 650,00 --- 18
    88 Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 14 600,00 --- 19
    89 Veerle van Rijn MPC - Pallas `67 Team 23 525,00 --- 9
    Melle Wisselo JPC - Pallas `67 Team 14 DNS --- 0
    Victor Starren JPB - Pallas `67 Team 21 DNS --- 0
    Timo van Eck JPB - Pallas `67 Team 18 DNS --- 0
    Daniel Luchies JPB - Climax Team 17 DNS --- 0
    Marleen Blaauw MPB - Pallas `67 Team 21 DNS --- 0
    Ellen Poos MPB - AV Wijchen Team 22 DNS --- 0
    Erna Dijksma MPC - Pallas `67 Team 14 DNS --- 0
    Norah de Kraker MPC - AV Wijchen Team 15 DNS --- 0
    Romée Klaassen MPC - AV Wijchen Team 19 DNS --- 0
    Arwen Borm MPMini - Pallas `67 Team 14 DNS --- 0
    Rosali van Hooijdonk MPMini - AV Wijchen Team 15 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team 21 7,1 --- 78
    2 Stijn van der Spoel JPB - Climax Team 17 7,4 --- 72
    3 Liv Pennock MPC - Climax Team 13 7,5 --- 98
    4 Lotte Moolenaar MPB - AV Wijchen Team 16 7,6 --- 75
    4 Eline Gerritsen MPB - Climax Team 17 7,6 --- 75
    6 Jordy Botman JPC - AV Wijchen Team 15 7,7 --- 79
    6 Julien Adam JPB - AV Wijchen Team 16 7,7 --- 66
    8 Lisa Navarro MPB - Climax Team 17 7,8 --- 71
    8 Bas Berning JPB - AV Wijchen Team 16 7,8 --- 64
    8 Siebe Broekstra JPB - AV Wijchen Team 16 7,8 --- 64
    11 Olaf Gijtenbeek JPC - AV Wijchen Team 15 7,9 --- 75
    11 Chloé Smit MPB - Pallas `67 Team 18 7,9 --- 68
    11 Femke Veldkamp MPB - AV Wijchen Team 16 7,9 --- 68
    11 Lisanne Bierkens MPB - Climax Team 17 7,9 --- 68
    11 Tristan Scheer JPB - Pallas `67 Team 21 7,9 --- 62
    11 Stijn Vroegh JPB - Climax Team 17 7,9 --- 62
    17 Emily de Groot MPMini - AV Wijchen Team 15 8,0 --- 109
    17 Froukje van Rheenen MPC - Climax Team 13 8,0 --- 85
    17 Julia Schaaps MPB - AV Wijchen Team 16 8,0 --- 66
    17 Reinier Dijksma JPB - Climax Team 17 8,0 --- 60
    21 Jonne Lange MPC - AV Wijchen Team 15 8,2 --- 79
    21 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team 14 8,2 --- 68
    21 Isa van Swam MPB - AV Wijchen Team 22 8,2 --- 62
    24 Evy Wall MPC - AV Wijchen Team 19 8,3 --- 77
    24 Hanne Mourits MPB - Pallas `67 Team 18 8,3 --- 60
    24 Sophie Rosbender MPB - AV Wijchen Team 16 8,3 --- 60
    27 Loek Uitterhoeve JPC - Arena Team 20 8,4 --- 64
    27 Irene Ambachtsheer MPB - Pallas `67 Team 21 8,4 --- 58
    27 Elvira Claassens MPB - Pallas `67 Team 18 8,4 --- 58
    27 Daniel Luchies JPB - Climax Team 17 8,4 --- 53
    31 Minke Reurings MPB - AV Wijchen Team 22 8,5 --- 56
    31 Finn de Ruiter JPB - Arena Team 20 8,5 --- 51
    31 Mats Roepman JPB - AV Wijchen Team 16 8,5 --- 51
    34 Wesley Wijnen JPMini - AV Wijchen Team 19 8,6 --- 80
    34 Elise Aertssen MPC - AV Wijchen Team 19 8,6 --- 70
    34 Marit Huisman MPC - AV Wijchen Team 19 8,6 --- 70
    34 Kalle van Eupen JPB - Arena Team 20 8,6 --- 50
    34 Brent Hormes JPB - AV Wijchen Team 22 8,6 --- 50
    39 Erna Dijksma MPC - Pallas `67 Team 14 8,7 --- 67
    39 Noa Jutte MPB - AV Wijchen Team 16 8,7 --- 53
    41 Elise van Genuchten MPC - Pallas `67 Team 23 8,8 --- 65
    41 Nienke Graven MPC - AV Wijchen Team 15 8,8 --- 65
    41 Romée Klaassen MPC - AV Wijchen Team 19 8,8 --- 65
    41 Rebekka Kool MPB - Arena Team 20 8,8 --- 51
    45 Daan Schaaps JPMini - AV Wijchen Team 19 8,9 --- 72
    45 Dajo van Kuik JPB - Pallas `67 Team 18 8,9 --- 45
    45 Niels Messchendorp JPB - Pallas `67 Team 21 8,9 --- 45
    48 Timo van Eck JPB - Pallas `67 Team 18 9,0 --- 43
    48 Loek Derks JPB - AV Wijchen Team 22 9,0 --- 43
    50 Silvijn Laarhoven JPMini - Climax Team 24 9,1 --- 66
    50 Joshua Burggraaf JPC - Climax Team 13 9,1 --- 50
    50 Lucie Borm MPB - Pallas `67 Team 21 9,1 --- 45
    53 Lorena Jonkers MPC - Climax Team 13 9,2 --- 56
    53 Maud Poos MPB - AV Wijchen Team 16 9,2 --- 44
    53 Boaz van der Mark JPB - Pallas `67 Team 18 9,2 --- 40
    56 Rosali van Hooijdonk MPMini - AV Wijchen Team 15 9,3 --- 69
    56 Larissa Middelhoven MPMini - Climax Team 24 9,3 --- 69
    56 Melle Wisselo JPC - Pallas `67 Team 14 9,3 --- 46
    56 Loesje van Hal MPB - Pallas `67 Team 18 9,3 --- 42
    56 Sjoerd van Schie JPB - Pallas `67 Team 21 9,3 --- 38
    56 Armin Belderok JPB - AV Wijchen Team 22 9,3 --- 38
    62 David van Heijden JPC - AV Wijchen Team 15 9,4 --- 44
    62 Merel Demmink MPB - Climax Team 17 9,4 --- 40
    64 Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 23 9,5 --- 57
    64 Lisa Dam MPB - AV Wijchen Team 22 9,5 --- 39
    66 Casper van 't Hoog JPMini - Pallas `67 Team 23 9,6 --- 54
    66 Luca Thimister JPMini - Pallas `67 Team 14 9,6 --- 54
    66 Veerle van Rijn MPC - Pallas `67 Team 23 9,6 --- 47
    69 Carlijn ter Haar MPMini - Arena Team 20 9,8 --- 56
    69 Sverre Wiersma JPMini - Climax Team 24 9,8 --- 50
    69 Tess Balster MPC - AV Wijchen Team 19 9,8 --- 43
    69 Samuel Kruit JPC - Pallas `67 Team 23 9,8 --- 37
    73 Marlijn Moene MPMini - Pallas `67 Team 14 9,9 --- 53
    73 Lisa Rosbender MPMini - AV Wijchen Team 15 9,9 --- 53
    73 Timo Cost JPMini - Climax Team 24 9,9 --- 47
    73 Isabel Mulder MPC - Climax Team 13 9,9 --- 41
    77 Robbin Romeijn MPMini - Climax Team 24 10,0 --- 51
    77 Isa Jansen MPC - Arena Team 20 10,0 --- 40
    77 Michelle Ruszcyk MPC - Pallas `67 Team 14 10,0 --- 40
    77 Christine ...en Ameele MPC - Climax Team 13 10,0 --- 40
    77 Guus Oenema JPC - Pallas `67 Team 23 10,0 --- 34
    82 Akke van der Linden JPMini - Pallas `67 Team 23 10,1 --- 43
    82 Thijs Arts JPMini - AV Wijchen Team 19 10,1 --- 43
    84 Luuk Mulder JPMini - Climax Team 24 10,3 --- 39
    84 Liena Heck MPC - Pallas `67 Team 14 10,3 --- 34
    84 Roos Buijs MPB - AV Wijchen Team 22 10,3 --- 27
    87 Roos van Unen MPC - Climax Team 13 10,4 --- 32
    88 Mirthe Pouwels MPB - AV Wijchen Team 22 10,8 --- 20
    88 Jeroen van Geffen JPB - Pallas `67 Team 18 10,8 --- 18
    90 Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 20 10,9 --- 28
    90 Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 19 10,9 --- 28
    92 Noah Heck JPMini - Pallas `67 Team 23 11,2 --- 23
    93 Arwen Borm MPMini - Pallas `67 Team 14 11,3 --- 24
    94 Pepijn Verweij JPMini - Pallas `67 Team 23 11,9 --- 13
    95 Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 14 12,6 --- 6
    Victor Starren JPB - Pallas `67 Team 21 DNS --- 0
    Tim Lamers JPB - Climax Team 17 DNS --- 0
    Marleen Blaauw MPB - Pallas `67 Team 21 DNS --- 0
    Ellen Poos MPB - AV Wijchen Team 22 DNS --- 0
    Norah de Kraker MPC - AV Wijchen Team 15 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team 21 16,50 --- 88
    2 Siebe Broekstra JPB - AV Wijchen Team 16 16,00 --- 84
    3 Stijn van der Spoel JPB - Climax Team 17 14,00 --- 70
    4 Loek Uitterhoeve JPC - Arena Team 20 13,50 --- 80
    4 Jordy Botman JPC - AV Wijchen Team 15 13,50 --- 80
    4 Niels Messchendorp JPB - Pallas `67 Team 21 13,50 --- 67
    4 Julien Adam JPB - AV Wijchen Team 16 13,50 --- 67
    4 Bas Berning JPB - AV Wijchen Team 16 13,50 --- 67
    9 Nienke Graven MPC - AV Wijchen Team 15 13,00 --- 89
    9 Liv Pennock MPC - Climax Team 13 13,00 --- 89
    9 Julia Schaaps MPB - AV Wijchen Team 16 13,00 --- 70
    9 Tristan Scheer JPB - Pallas `67 Team 21 13,00 --- 64
    13 Stijn Vroegh JPB - Climax Team 17 12,50 --- 60
    13 Tim Lamers JPB - Climax Team 17 12,50 --- 60
    15 Evy Wall MPC - AV Wijchen Team 19 12,00 --- 80
    15 Maud Poos MPB - AV Wijchen Team 16 12,00 --- 62
    15 Lisanne Bierkens MPB - Climax Team 17 12,00 --- 62
    15 Kalle van Eupen JPB - Arena Team 20 12,00 --- 57
    19 Jonne Lange MPC - AV Wijchen Team 15 11,50 --- 75
    19 Femke Veldkamp MPB - AV Wijchen Team 16 11,50 --- 59
    19 Isa van Swam MPB - AV Wijchen Team 22 11,50 --- 59
    22 Daan Schaaps JPMini - AV Wijchen Team 19 11,00 --- 80
    22 Melle Wisselo JPC - Pallas `67 Team 14 11,00 --- 60
    22 Olaf Gijtenbeek JPC - AV Wijchen Team 15 11,00 --- 60
    22 Noa Jutte MPB - AV Wijchen Team 16 11,00 --- 55
    26 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team 14 10,50 --- 56
    26 Joshua Burggraaf JPC - Climax Team 13 10,50 --- 56
    26 Chloé Smit MPB - Pallas `67 Team 18 10,50 --- 51
    26 Lotte Moolenaar MPB - AV Wijchen Team 16 10,50 --- 51
    26 Minke Reurings MPB - AV Wijchen Team 22 10,50 --- 51
    26 Sjoerd van Schie JPB - Pallas `67 Team 21 10,50 --- 47
    26 Mats Roepman JPB - AV Wijchen Team 16 10,50 --- 47
    26 Armin Belderok JPB - AV Wijchen Team 22 10,50 --- 47
    26 Brent Hormes JPB - AV Wijchen Team 22 10,50 --- 47
    26 Reinier Dijksma JPB - Climax Team 17 10,50 --- 47
    26 Daniel Luchies JPB - Climax Team 17 10,50 --- 47
    37 Elise Aertssen MPC - AV Wijchen Team 19 10,00 --- 61
    37 Rebekka Kool MPB - Arena Team 20 10,00 --- 48
    37 Eline Gerritsen MPB - Climax Team 17 10,00 --- 48
    40 Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 64
    40 Veerle van Rijn MPC - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 56
    40 Marit Huisman MPC - AV Wijchen Team 19 9,50 --- 56
    40 Christine ...en Ameele MPC - Climax Team 13 9,50 --- 56
    40 Froukje van Rheenen MPC - Climax Team 13 9,50 --- 56
    40 Guus Oenema JPC - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 48
    40 David van Heijden JPC - AV Wijchen Team 15 9,50 --- 48
    40 Marleen Blaauw MPB - Pallas `67 Team 21 9,50 --- 44
    40 Hanne Mourits MPB - Pallas `67 Team 18 9,50 --- 44
    40 Sophie Rosbender MPB - AV Wijchen Team 16 9,50 --- 44
    40 Merel Demmink MPB - Climax Team 17 9,50 --- 44
    40 Timo van Eck JPB - Pallas `67 Team 18 9,50 --- 40
    52 Larissa Middelhoven MPMini - Climax Team 24 9,00 --- 66
    52 Romée Klaassen MPC - AV Wijchen Team 19 9,00 --- 51
    52 Irene Ambachtsheer MPB - Pallas `67 Team 21 9,00 --- 40
    52 Elvira Claassens MPB - Pallas `67 Team 18 9,00 --- 40
    52 Finn de Ruiter JPB - Arena Team 20 9,00 --- 37
    52 Dajo van Kuik JPB - Pallas `67 Team 18 9,00 --- 37
    58 Noah Heck JPMini - Pallas `67 Team 23 8,50 --- 54
    58 Luca Thimister JPMini - Pallas `67 Team 14 8,50 --- 54
    58 Wesley Wijnen JPMini - AV Wijchen Team 19 8,50 --- 54
    58 Sverre Wiersma JPMini - Climax Team 24 8,50 --- 54
    58 Elise van Genuchten MPC - Pallas `67 Team 23 8,50 --- 47
    58 Isabel Mulder MPC - Climax Team 13 8,50 --- 47
    58 Roos van Unen MPC - Climax Team 13 8,50 --- 47
    58 Loesje van Hal MPB - Pallas `67 Team 18 8,50 --- 37
    58 Roos Buijs MPB - AV Wijchen Team 22 8,50 --- 37
    58 Jeroen van Geffen JPB - Pallas `67 Team 18 8,50 --- 33
    58 Loek Derks JPB - AV Wijchen Team 22 8,50 --- 33
    69 Marlijn Moene MPMini - Pallas `67 Team 14 8,00 --- 55
    69 Silvijn Laarhoven JPMini - Climax Team 24 8,00 --- 48
    69 Timo Cost JPMini - Climax Team 24 8,00 --- 48
    69 Tess Balster MPC - AV Wijchen Team 19 8,00 --- 42
    69 Lucie Borm MPB - Pallas `67 Team 21 8,00 --- 33
    69 Lisa Dam MPB - AV Wijchen Team 22 8,00 --- 33
    69 Mirthe Pouwels MPB - AV Wijchen Team 22 8,00 --- 33
    69 Boaz van der Mark JPB - Pallas `67 Team 18 8,00 --- 30
    77 Emily de Groot MPMini - AV Wijchen Team 15 7,50 --- 49
    77 Liena Heck MPC - Pallas `67 Team 14 7,50 --- 38
    77 Lorena Jonkers MPC - Climax Team 13 7,50 --- 38
    77 Samuel Kruit JPC - Pallas `67 Team 23 7,50 --- 32
    81 Rosali van Hooijdonk MPMini - AV Wijchen Team 15 7,00 --- 43
    81 Luuk Mulder JPMini - Climax Team 24 7,00 --- 38
    81 Isa Jansen MPC - Arena Team 20 7,00 --- 33
    81 Lisa Navarro MPB - Climax Team 17 7,00 --- 26
    85 Casper van 't Hoog JPMini - Pallas `67 Team 23 6,50 --- 33
    85 Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 14 6,50 --- 33
    85 Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 19 6,50 --- 33
    88 Carlijn ter Haar MPMini - Arena Team 20 6,00 --- 32
    88 Lisa Rosbender MPMini - AV Wijchen Team 15 6,00 --- 32
    88 Robbin Romeijn MPMini - Climax Team 24 6,00 --- 32
    88 Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 20 6,00 --- 28
    88 Thijs Arts JPMini - AV Wijchen Team 19 6,00 --- 28
    88 Erna Dijksma MPC - Pallas `67 Team 14 6,00 --- 25
    88 Michelle Ruszcyk MPC - Pallas `67 Team 14 6,00 --- 25
    95 Pepijn Verweij JPMini - Pallas `67 Team 23 5,50 --- 23
    96 Arwen Borm MPMini - Pallas `67 Team 14 4,50 --- 16
    96 Akke van der Linden JPMini - Pallas `67 Team 23 4,50 --- 14
    Victor Starren JPB - Pallas `67 Team 21 DNS --- 0
    Ellen Poos MPB - AV Wijchen Team 22 DNS --- 0
    Norah de Kraker MPC - AV Wijchen Team 15 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team 21 28,00 --- 105
    2 Bas Berning JPB - AV Wijchen Team 16 26,00 --- 96
    3 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team 14 25,00 --- 111
    4 Siebe Broekstra JPB - AV Wijchen Team 16 24,50 --- 90
    5 Olaf Gijte