Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    303 Nienke de Jong Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    304 Toluke Kuayin Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    311 Arine Voskamp Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    315 Florien Hofstad Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    321 Kira van de Weg Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    334 Nina Admiraal Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    336 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    339 Franka Kl...hesselink Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    340 Rosalie Koolen Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    343 Erin Boschman AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    344 Mila Hendriks AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    345 Iris Huisman AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    346 Anne Moolenaar AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    347 Kim van Wezel AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    372 Sofie Dam AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    374 Jenice Isibor AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    375 Minke Keltjens AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    377 Iris Martens AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    378 Ruby Steenhuis AV Wijchen Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    391 Quinty Essers Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Pallas `67 PL67 6
    AV Wijchen WYCH 10
    Climax CLMX 4

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 1425,00 10,0 6,80 17,00 1,30 2,95 397 356
    2 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 1400,00 10,5 7,20 38,50 1,10 2,90 391 391
    3 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 1425,00 10,1 7,20 20,50 1,10 3,00 390 390
    4 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 1475,00 10,9 6,40 25,00 1,10 2,95 388 388
    5 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 1500,00 10,6 6,10 36,00 1,15 2,75 380 380
    6 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 DNS 10,6 6,30 31,50 1,15 3,00 355 355
    7 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 1325,00 11,1 6,70 20,50 1,15 2,55 345 345
    8 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 10,9 5,60 26,00 1,20 3,05 334 327
    9 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 1425,00 11,4 6,20 27,50 1,10 2,75 324 152
    10 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 1375,00 11,8 7,00 29,50 1,10 2,50 323 141
    11 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 1500,00 11,5 5,50 28,00 1,00 2,90 321 168
    12 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 1400,00 11,4 5,90 14,50 1,15 2,55 317 285
    13 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 1475,00 11,0 6,80 21,00 1,15 2,40 317 253
    14 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 1375,00 10,5 5,70 15,50 1,05 2,40 314 314
    15 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 1325,00 11,2 6,60 18,50 0,95 2,65 314 264
    16 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1450,00 13,1 5,50 21,50 1,05 2,55 307 263
    17 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 1325,00 12,1 6,60 28,50 1,05 2,75 306 306
    18 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 1300,00 11,8 6,10 28,00 1,05 2,75 301 301
    19 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 10,9 4,30 12,50 1,00 2,85 291 267
    20 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1400,00 11,4 4,90 23,00 1,15 2,45 291 291
    21 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 12,0 5,80 19,50 1,00 2,55 282 282
    22 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 1275,00 12,1 6,10 23,00 1,15 2,50 281 211
    23 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 11,8 6,10 21,50 1,05 2,25 279 279
    24 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 1225,00 13,0 6,00 20,00 1,00 2,50 274 174
    25 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 1275,00 12,4 6,10 26,50 1,05 2,10 269 260
    26 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 1150,00 11,6 6,00 13,00 1,05 2,45 264 205
    27 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 1250,00 12,7 5,20 18,00 1,05 2,30 263 263
    28 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 1200,00 10,6 4,90 23,50 0,95 2,20 257 257
    29 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 1425,00 13,5 4,90 17,50 1,00 2,05 256 120
    30 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 1175,00 12,4 4,90 15,00 1,10 2,45 254 67
    31 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 1250,00 12,8 4,80 19,00 0,95 2,45 253 253
    32 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 12,5 5,90 24,50 1,00 2,30 252 252
    33 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 1300,00 11,9 5,00 17,50 0,80 2,35 250 138
    34 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 1200,00 12,5 4,60 18,00 1,05 2,20 250 106
    35 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1300,00 12,5 6,10 17,00 1,00 2,70 248 111
    36 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 1350,00 12,3 5,40 14,00 1,10 2,45 241 215
    37 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 12,1 5,50 14,00 1,00 2,00 240 147
    38 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 1200,00 11,8 5,20 13,00 0,95 2,20 239 163
    39 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 1325,00 11,7 4,30 12,50 0,95 1,95 236 167
    40 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 1350,00 11,7 5,10 19,00 0,90 2,10 235 197
    41 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 12,4 4,20 16,00 1,00 2,05 233 233
    42 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 1175,00 12,0 5,20 17,00 1,05 2,40 229 53
    43 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 1450,00 13,0 3,40 10,50 0,95 2,45 226 182
    44 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 1350,00 11,6 4,10 18,00 0,80 2,50 222 222
    45 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 12,8 3,90 13,00 1,05 1,95 221 155
    46 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS 11,6 5,20 22,00 1,00 2,50 219 71
    47 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 13,4 4,30 21,00 1,05 2,55 218 140
    48 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 1250,00 12,5 5,10 16,50 1,05 1,80 215 174
    49 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 1300,00 13,7 3,60 20,00 0,85 1,95 213 109
    50 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 1200,00 13,2 5,00 12,50 0,85 2,50 211 0
    51 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 825,00 11,3 3,30 12,00 1,05 2,45 206 151
    52 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 1250,00 13,5 4,90 13,00 0,90 2,00 205 88
    53 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 1275,00 13,1 5,00 17,00 0,90 2,30 205 40
    54 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 14,2 4,60 13,00 0,95 2,20 201 171
    55 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 DNS 11,1 5,30 18,50 DNS 2,75 200 200
    56 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 1250,00 14,1 4,00 11,00 1,05 2,05 197 70
    57 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 1425,00 12,8 4,00 15,00 0,85 2,00 197 85
    58 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 12,8 4,40 12,00 1,00 2,20 194 135
    59 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS 11,9 4,90 13,50 0,90 2,05 188 62
    60 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 DNS 12,1 4,10 18,50 1,00 2,40 185 155
    61 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 1125,00 15,5 4,70 17,00 0,90 2,00 183 0
    62 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 14,9 5,20 14,50 1,00 2,30 182 0
    63 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 1300,00 12,9 4,10 12,50 0,90 1,50 173 84
    64 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 12,3 5,00 9,50 0,90 2,15 169 112
    65 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS 14,2 4,70 18,50 0,85 2,10 168 47
    66 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 1050,00 13,0 4,90 14,50 0,90 1,70 167 67
    67 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 1225,00 12,0 4,90 11,00 DNS 1,50 165 165
    68 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 900,00 14,3 4,70 17,50 0,90 2,40 164 0
    69 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 1050,00 14,5 3,90 11,00 0,90 2,20 160 90
    70 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 1250,00 13,1 3,90 11,50 0,80 2,00 158 0
    71 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 13,5 4,10 14,00 0,70 2,35 152 0
    72 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 DNS 13,1 4,30 16,00 0,85 1,85 142 33
    73 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 1050,00 15,0 3,90 9,00 0,85 1,85 133 96
    74 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 DNS 12,2 3,60 11,50 0,90 1,35 130 49
    75 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS 13,0 3,00 9,50 0,95 DNS 130 0
    76 Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS 11,4 DNS 20,00 DNS DNS 123 70
    77 Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS 11,8 DNS 18,50 DNS DNS 96 41
    78 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 675,00 16,1 3,00 11,50 0,80 1,90 95 0
    79 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS 15,2 3,50 13,00 DNS DNS 74 26
    80 Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS DNS DNS 9,00 DNS DNS 11 0
    81 Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    81 Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 1500,00 --- 65
    1 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 1500,00 --- 65
    3 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 1475,00 --- 72
    3 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 1475,00 --- 62
    5 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 1450,00 --- 68
    5 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1450,00 --- 68
    7 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 --- 65
    7 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 1425,00 --- 65
    7 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 1425,00 --- 65
    7 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 1425,00 --- 65
    7 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 1425,00 --- 56
    7 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 1425,00 --- 56
    7 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 1425,00 --- 56
    14 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 1400,00 --- 62
    14 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 1400,00 --- 54
    14 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1400,00 --- 54
    17 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 1375,00 --- 58
    17 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 1375,00 --- 51
    19 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 1350,00 --- 48
    19 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 1350,00 --- 48
    19 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 1350,00 --- 48
    22 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 1325,00 --- 52
    22 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 1325,00 --- 52
    22 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 1325,00 --- 52
    22 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 1325,00 --- 45
    26 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 1300,00 --- 49
    26 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 1300,00 --- 49
    26 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 1300,00 --- 43
    26 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1300,00 --- 43
    26 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 1300,00 --- 43
    31 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 --- 46
    31 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 1275,00 --- 40
    31 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 1275,00 --- 40
    31 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 1275,00 --- 40
    31 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 --- 40
    36 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 1250,00 --- 43
    36 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 1250,00 --- 43
    36 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 1250,00 --- 43
    36 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 1250,00 --- 43
    36 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 1250,00 --- 38
    36 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 1250,00 --- 38
    42 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 --- 41
    42 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 --- 41
    42 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 1225,00 --- 41
    42 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 1225,00 --- 41
    46 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 --- 38
    46 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 1200,00 --- 38
    46 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 1200,00 --- 38
    46 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 1200,00 --- 38
    46 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 1200,00 --- 33
    46 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 1200,00 --- 33
    52 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 --- 35
    52 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 1175,00 --- 35
    52 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 1175,00 --- 31
    52 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 1175,00 --- 31
    56 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 1150,00 --- 33
    57 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 1125,00 --- 31
    58 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 1050,00 --- 24
    58 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 1050,00 --- 24
    58 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 1050,00 --- 21
    61 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 900,00 --- 11
    62 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 825,00 --- 8
    63 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 --- 7
    63 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 800,00 --- 7
    65 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 675,00 --- 2
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
    Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
    Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
    Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 DNS --- 0
    Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS --- 0
    Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 10,0 --- 95
    2 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 10,1 --- 93
    3 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 10,5 --- 86
    3 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 10,5 --- 74
    5 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 10,6 --- 84
    5 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 10,6 --- 73
    5 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 10,6 --- 73
    8 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 10,9 --- 78
    8 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 10,9 --- 78
    8 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 10,9 --- 78
    11 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 11,0 --- 67
    12 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 11,1 --- 75
    12 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 11,1 --- 75
    14 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,2 --- 73
    15 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 11,3 --- 71
    16 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,4 --- 70
    16 Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 11,4 --- 70
    16 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 11,4 --- 61
    16 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 11,4 --- 61
    20 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 11,5 --- 59
    21 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,6 --- 66
    21 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 11,6 --- 58
    21 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 11,6 --- 58
    24 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 11,7 --- 65
    24 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 11,7 --- 56
    26 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 11,8 --- 63
    26 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 11,8 --- 55
    26 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 11,8 --- 55
    26 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 11,8 --- 55
    26 Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 11,8 --- 55
    31 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,9 --- 62
    31 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 11,9 --- 62
    33 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 12,0 --- 60
    33 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 12,0 --- 60
    33 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 12,0 --- 52
    36 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 12,1 --- 59
    36 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 12,1 --- 51
    36 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 12,1 --- 51
    36 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 12,1 --- 51
    40 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 12,2 --- 49
    41 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 12,3 --- 55
    41 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 12,3 --- 48
    43 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 12,4 --- 54
    43 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 12,4 --- 54
    43 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 12,4 --- 47
    46 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 12,5 --- 52
    46 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 12,5 --- 46
    46 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 12,5 --- 46
    46 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 12,5 --- 46
    50 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 12,7 --- 50
    51 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 12,8 --- 48
    51 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 12,8 --- 48
    51 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 12,8 --- 42
    51 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 12,8 --- 42
    55 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 12,9 --- 41
    56 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 13,0 --- 45
    56 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 13,0 --- 45
    56 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 13,0 --- 45
    56 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 13,0 --- 39
    60 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 13,1 --- 44
    60 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 13,1 --- 38
    60 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 13,1 --- 38
    60 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 13,1 --- 38
    64 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 13,2 --- 43
    65 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 13,4 --- 40
    66 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 13,5 --- 39
    66 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 13,5 --- 39
    66 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 13,5 --- 39
    69 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 13,7 --- 36
    70 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 14,1 --- 31
    71 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 14,2 --- 30
    71 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 14,2 --- 30
    73 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 14,3 --- 25
    74 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 14,5 --- 27
    75 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 14,9 --- 20
    76 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 15,0 --- 21
    77 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 15,2 --- 20
    78 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 15,5 --- 17
    79 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 16,1 --- 12
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
    Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 7,20 --- 74
    1 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 7,20 --- 65
    3 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 7,00 --- 62
    4 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 6,80 --- 69
    4 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 6,80 --- 60
    6 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 6,70 --- 68
    7 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 6,60 --- 67
    7 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 6,60 --- 58
    9 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 6,40 --- 64
    10 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 6,30 --- 63
    11 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 6,20 --- 53
    12 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 6,10 --- 52
    12 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 6,10 --- 52
    12 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 6,10 --- 52
    12 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 6,10 --- 52
    12 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 6,10 --- 52
    12 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 6,10 --- 52
    18 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 6,00 --- 59
    18 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 6,00 --- 59
    20 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 5,90 --- 58
    20 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 5,90 --- 50
    22 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 5,80 --- 56
    23 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 5,70 --- 55
    24 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 5,60 --- 54
    25 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 5,50 --- 53
    25 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 5,50 --- 53
    25 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 5,50 --- 46
    28 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 5,40 --- 44
    29 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 5,30 --- 50
    30 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 5,20 --- 49
    30 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 5,20 --- 49
    30 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 5,20 --- 42
    30 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 5,20 --- 42
    30 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 5,20 --- 42
    35 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 5,10 --- 41
    35 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 5,10 --- 41
    37 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 5,00 --- 46
    37 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 5,00 --- 46
    37 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 5,00 --- 46
    37 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 5,00 --- 40
    41 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 4,90 --- 45
    41 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 4,90 --- 45
    41 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 4,90 --- 45
    41 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 4,90 --- 45
    41 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 4,90 --- 45
    41 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 4,90 --- 39
    41 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 4,90 --- 39
    41 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 4,90 --- 39
    49 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 4,80 --- 44
    50 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 4,70 --- 42
    50 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 4,70 --- 42
    50 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 4,70 --- 37
    53 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 4,60 --- 41
    53 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 4,60 --- 41
    55 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 4,40 --- 34
    56 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 4,30 --- 38
    56 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 4,30 --- 38
    56 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 4,30 --- 38
    56 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 4,30 --- 33
    60 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 4,20 --- 36
    61 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 4,10 --- 35
    61 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 4,10 --- 30
    61 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 4,10 --- 30
    61 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 4,10 --- 30
    65 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 4,00 --- 34
    65 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 4,00 --- 29
    67 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 3,90 --- 33
    67 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 3,90 --- 33
    67 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 3,90 --- 33
    67 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 3,90 --- 28
    71 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 3,60 --- 29
    71 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 3,60 --- 25
    73 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 3,50 --- 28
    74 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 3,40 --- 27
    75 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 3,30 --- 25
    76 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 3,00 --- 22
    76 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 3,00 --- 22
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
    Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 38,50 --- 111
    2 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 36,00 --- 102
    3 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 31,50 --- 99
    4 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 29,50 --- 79
    5 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 28,50 --- 75
    6 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 28,00 --- 74
    6 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 28,00 --- 74
    8 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 27,50 --- 72
    9 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 26,50 --- 68
    10 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 26,00 --- 77
    11 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 25,00 --- 73
    12 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 24,50 --- 62
    13 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 23,50 --- 58
    14 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 23,00 --- 56
    14 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 23,00 --- 56
    16 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 22,00 --- 53
    17 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 21,50 --- 59
    17 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 21,50 --- 51
    19 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 21,00 --- 57
    19 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 21,00 --- 49
    21 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 20,50 --- 55
    21 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 20,50 --- 55
    23 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 20,00 --- 53
    23 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 20,00 --- 53
    23 Veerle van Ittersum MPA2 - Climax Team 09 20,00 --- 53
    26 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 19,50 --- 51
    27 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 19,00 --- 49
    27 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 19,00 --- 43
    29 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 18,50 --- 47
    29 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 18,50 --- 47
    29 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 18,50 --- 47
    29 Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 18,50 --- 41
    29 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 18,50 --- 41
    34 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 18,00 --- 45
    34 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 18,00 --- 45
    34 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 18,00 --- 39
    37 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 17,50 --- 43
    37 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 17,50 --- 43
    37 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 17,50 --- 38
    40 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 17,00 --- 41
    40 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 17,00 --- 41
    40 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 17,00 --- 36
    40 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 17,00 --- 36
    40 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 17,00 --- 36
    45 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 16,50 --- 34
    46 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 16,00 --- 38
    46 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 16,00 --- 33
    48 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 15,50 --- 36
    49 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 15,00 --- 34
    49 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 15,00 --- 29
    51 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 14,50 --- 32
    51 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 14,50 --- 28
    51 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 14,50 --- 28
    54 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 14,00 --- 30
    54 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 14,00 --- 30
    54 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 14,00 --- 26
    57 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 13,50 --- 28
    58 Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 13,00 --- 26
    58 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 13,00 --- 26
    58 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 13,00 --- 26
    58 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 13,00 --- 26
    58 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 13,00 --- 26
    58 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 13,00 --- 26
    64 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 12,50 --- 24
    64 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 12,50 --- 24
    64 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 12,50 --- 24
    64 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 12,50 --- 21
    68 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 12,00 --- 22
    68 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 12,00 --- 19
    70 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 11,50 --- 20
    70 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 11,50 --- 18
    70 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 11,50 --- 18
    73 Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 11,00 --- 19
    73 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 11,00 --- 19
    73 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 11,00 --- 19
    76 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 10,50 --- 17
    77 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 9,50 --- 13
    77 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 9,50 --- 13
    79 Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 9,00 --- 11
    79 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 9,00 --- 11
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
    Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Robin Arts MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
    Tippi Visser MPA2 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jisze Diemer MPA2 - Climax Team 09 1,30 --- 93
    2 Marleen Venema MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,20 --- 80
    3 Paula Spoelman MPA2 - AV Wijchen Team 04 1,15 --- 73
    3 Sarah Botman MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,15 --- 73
    3 Floor Ignatius MPA2 - Climax Team 09 1,15 --- 73
    3 Yannick Adam JPA2 - AV Wijchen Team 04 1,15 --- 64
    3 Bart Verstraaten JPA2 - AV Wijchen Team 08 1,15 --- 64
    3 Ian Pennock JPA2 - Climax Team 09 1,15 --- 64
    3 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1,15 --- 64
    10 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team 11 1,10 --- 67
    10 Evelyn Navarro MPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 67
    10 Elise Gommers MPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 67
    10 Luc de Graag JPA2 - Pallas `67 Team 02 1,10 --- 58
    10 Sjoerd van Roekel JPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 58
    10 Lex Botschuijver JPA2 - Climax Team 09 1,10 --- 58
    10 Niels van Rheenen JPA1 - Climax Team 01 1,10 --- 58
    17 Nina Admiraal MPA1 - Pallas `67 Team 06 1,05 --- 61
    17 Anne Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 07 1,05 --- 61
    17 Kim van Wezel MPA1 - AV Wijchen Team 07 1,05 --- 61
    17 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team 11 1,05 --- 61
    17 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 02 1,05 --- 61
    17 Floor Poos MPA2 - AV Wijchen Team 04 1,05 --- 61
    17 Mariken Sanders MPA2 - AV Wijchen Team 04 1,05 --- 61
    17 Inge van Heumen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,05 --- 61
    17 Maaike Verheijen MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,05 --- 61
    17 Vasco Stip JPA2 - Arena Team 11 1,05 --- 53
    17 Tycho Borm JPA2 - Pallas `67 Team 02 1,05 --- 53
    17 Thijs Messchendorp JPA2 - Pallas `67 Team 02 1,05 --- 53
    17 Ferdinand Sanders JPA2 - AV Wijchen Team 04 1,05 --- 53
    17 Ties Jansen JPA1 - Arena Team 11 1,05 --- 53
    17 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team 06 1,05 --- 53
    32 Franka Kl...hesselink MPA1 - Pallas `67 Team 06 1,00 --- 55
    32 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team 02 1,00 --- 55
    32 Mila Hendriks MPA1 - AV Wijchen Team 07 1,00 --- 55
    32 Jenice Isibor MPA1 - AV Wijchen Team 10 1,00 --- 55
    32 Lieke Haan MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,00 --- 55
    32 Eline Schapendonk MPA2 - AV Wijchen Team 08 1,00 --- 55
    32 Willem Glaudemans JPA2 - AV Wijchen Team 04 1,00 --- 48
    32 Stijn Hormes JPA2 - AV Wijchen Team 08 1,00 --- 48
    32 Jesse Haak JPA2 - Climax Team 09 1,00 --- 48
    32 Ante Zijderveld JPA1 - Pallas `67 Team 06 1,00 --- 48
    32 Tijn van Wijk JPA1 - AV Wijchen Team 07 1,00 --- 48
    32 Miel Kromwijk JPA1 - AV Wijchen Team 10 1,00 --- 48
    32 Jelle van Peursem JPA1 - Climax Team 01 1,00 --- 48
    45 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team 06 0,95 --- 50
    45 Rosalie Koolen MPA1 - Pallas `67 Team 06 0,95 --- 50
    45 Iris Huisman MPA1 - AV Wijchen Team 07 0,95 --- 50
    45 Minke Keltjens MPA1 - AV Wijchen Team 10 0,95 --- 50
    45 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team 11 0,95 --- 50
    45 Esther Ros MPA2 - Pallas `67 Team 02 0,95 --- 50
    45 Iris de Vries MPA2 - AV Wijchen Team 04 0,95 --- 50
    45 Mark van Voorst JPA1 - Climax Team 01 0,95 --- 43
    53 Arine Voskamp MPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 44
    53 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team 11 0,90 --- 44
    53 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team 02 0,90 --- 44
    53 Mila Spelbrink MPA2 - AV Wijchen Team 04 0,90 --- 44
    53 Nienke Jansen MPA2 - Climax Team 09 0,90 --- 44
    53 Imme Lange JPA2 - AV Wijchen Team 04 0,90 --- 38
    53 Wiebe Jonkers JPA2 - AV Wijchen Team 08 0,90 --- 38
    53 Justin Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 07 0,90 --- 38
    53 Ruben Vonk JPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 38
    53 Quirijn Jager JPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 38
    53 Tim Roodbeen JPA1 - Climax Team 01 0,90 --- 38
    64 Nienke de Jong MPA1 - Climax Team 01 0,85 --- 39
    64 Toluke Kuayin MPA1 - Climax Team 01 0,85 --- 39
    64 Joeke Vroom MPA2 - Pallas `67 Team 02 0,85 --- 39
    64 Dagmar Huibers MPA2 - Climax Team 09 0,85 --- 39
    64 Niek van Wijngaarden JPA1 - Arena Team 11 0,85 --- 34
    64 Lucas Middelhoven JPA1 - Climax Team 01 0,85 --- 34
    70 Quinty Essers MPA1 - Climax Team 01 0,80 --- 33
    70 Silke Derks MPA2 - AV Wijchen Team 04 0,80 --- 33
    70 Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 11 0,80 --- 29
    70 Niek van Gemert JPA1 - AV Wijchen Team 10 0,80 --- 29
    74 Amber Buijs MPA2 - AV Wijchen Team 08 0,70 --- 24
    Cuinn van Keulen JPA2 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Rick Wijnen JPA2 - AV Wijchen Team 08 DNS --- 0
    Kira van de Weg MPA1 - Pallas `67 Team 02 DNS --- 0
    Erin Boschman MPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
    Sofie Dam MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Iris Martens MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Ruby Steenhuis MPA1 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
    Jip Hollanders JPA1 - Pallas `67 Team 06 DNS --- 0
    Jesse van der Jagt JPA1 - Climax Team 01 DNS --- 0
    Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team 11 DNS ---