Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 10
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:20 n/a 60m Uitslagen
    12:35 n/a Kogel Uitslagen
    13:45 n/a Hoog Uitslagen
    15:10 n/a 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    12:20u15:40u
    Meisjes Pupil A1
    60m
    Kogel
    Hoog
    1000m

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Gouda GOUD 9
    Hellas Utrecht HLLS 1
  • Meerkamp
  • 60m
  • 1000m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Israe Elmakkaoui HLLS 9,62 3:57,33 4,34 1,05 1641
    2 Renske de Wilde AV Gouda 10,53 4:14,63 4,77 1,00 1417
    3 Sofie Geuting AV Gouda 10,84 4:40,21 4,46 1,00 1253
    4 Rixt Spijksma AV Gouda 10,46 4:25,52 3,83 0,90 1239
    5 Tess van Elswijk AV Gouda 11,32 4:18,65 4,17 0,85 1145
    6 Puck van der Wolf AV Gouda 10,32 4:37,08 2,79 0,90 1128
    7 Anna Kooij AV Gouda 11,13 4:45,71 3,71 0,95 1105
    8 Sarah van Schaick AV Gouda 11,01 5:10,45 3,72 0,95 1044
    9 Cathleen van Esterik AV Gouda 11,11 4:22,19 2,38 0,85 1004
    10 Soukaina Chaoui AV Gouda 11,96 5:12,50 3,43 0,75 757

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Israe Elmakkaoui HLLS 9,62 +1.0 m/s--- 539
    2 Puck van der Wolf AV Gouda 10,32 +1.6 m/s--- 430
    3 Rixt Spijksma AV Gouda 10,46 -0.1 m/s--- 410
    4 Renske de Wilde AV Gouda 10,53 +1.6 m/s--- 401
    5 Sofie Geuting AV Gouda 10,84 +1.6 m/s--- 359
    6 Sarah van Schaick AV Gouda 11,01 +1.6 m/s--- 337
    7 Cathleen van Esterik AV Gouda 11,11 +1.6 m/s--- 324
    8 Anna Kooij AV Gouda 11,13 +1.0 m/s--- 322
    9 Tess van Elswijk AV Gouda 11,32 -0.1 m/s--- 299
    10 Soukaina Chaoui AV Gouda 11,96 +1.0 m/s--- 226

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Israe Elmakkaoui HLLS 3:57,33 --- 428
    2 Renske de Wilde AV Gouda 4:14,63 --- 349
    3 Tess van Elswijk AV Gouda 4:18,65 --- 332
    4 Cathleen van Esterik AV Gouda 4:22,19 --- 317
    5 Rixt Spijksma AV Gouda 4:25,52 --- 304
    6 Puck van der Wolf AV Gouda 4:37,08 --- 260
    7 Sofie Geuting AV Gouda 4:40,21 --- 249
    8 Anna Kooij AV Gouda 4:45,71 --- 230
    9 Sarah van Schaick AV Gouda 5:10,45 --- 153
    10 Soukaina Chaoui AV Gouda 5:12,50 --- 147