Categorie 'Masters mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 12
Categorie afkorting: Mmas
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden
  • 3 x Discuswerpen
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:00 n/a Kogel Uitslagen
    14:00 n/a Discus Uitslagen
    14:15 n/a 200m Uitslagen
    16:00 n/a Speer Uitslagen
    16:15 n/a 1500m Uitslagen
    16:20 n/a 5000m Uitslagen


    Tijdschema

    13:00u16:50u
    Masters mannen
    Kogel
    Discus
    200m
    Speer
    1500m
    5000m

    Verenigingen 'Masters mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Gouda GOUD 12

    Uitslagen 200 meter SAB/Mas/Recr

    # Naam Res OBP
    1 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 24,58 +1.6 m/s24,50
    2 Rick Veltman JJB - AV Gouda 24,81 +1.6 m/s25,85
    3 Frederique Post MJB - AV Gouda 26,67 +1.6 m/s25,90
    4 John Romkes Mmas - AV Gouda 27,99 +1.6 m/s27,70
    5 Milou Stam MJB - AV Gouda 28,41 +1.6 m/s29,30
    6 Nanet Rijlaarsdam MJA - SC Reeuwijk 35,77 +1.6 m/s---

    Uitslagen 800 meter SAB/Mas/Recr

    # Naam ResOBP
    1 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 2:49,20 2,04
    2 Mayke Paap Vsen - AV Gouda 3:04,41 ---

    Uitslagen 1500 meter SAB/Mas/Recr

    # Naam ResOBP
    1 Rowdy Bakker Mrec - Rijswijk 5:01,61 ---
    Mattias Nab JJB - AV Gouda DNS ---
    John Romkes Mmas - AV Gouda DNS 5:07,40

    Uitslagen 100 meter horden SAB/Mas/Recr

    # Naam Res OBP
    1 Julia Hollander MJB - AV Gouda 15,01 +2.8 m/s13,09
    2 Femke de Boer MJB - AV Gouda 16,10 +2.8 m/s---
    3 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 16,13 +2.8 m/s15,62

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) SAB/Mas/Recr

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 110 meter horden SAB/Mas/Recr

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Discuswerpen SAB/Mas/Recr

    # Naam ResOBP
    1 Tim Dekker Msen - AV Gouda 42,18 ---
    2 Frank van Leeuwen Mrec - AV Gouda 31,59 34,50
    3 Simon Bliek Msen - AV Gouda 31,58 ---
    4 Nico van Leeuwen Mmas - AV Gouda 27,98 33,55
    5 Alex Overkamp Msen - AV Gouda 27,65 ---
    6 Reinier Bliek Msen - AV Gouda 27,12 28,06
    7 Luuk Peeters JJB - AV Gouda 26,27 ---
    8 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 25,83 25,00
    9 Sophie van Veen MJB - AV Gouda 25,60 31,26
    10 Emma Moons MJB - AV Gouda 25,18 25,32
    11 Mattias Nab JJB - AV Gouda 24,36 ---
    12 Lisette Verleun MJA - SC Reeuwijk 23,31 ---
    13 Rene Verkerke Mmas - AV Gouda 22,64 ---
    14 Cathelijne Janssen MJB - AV Gouda 21,70 ---
    15 Ivo van de Pasch JJB - AV Gouda 20,50 ---
    16 Marielle Rossewij MJB - AV Gouda 18,00 ---
    17 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 15,35 ---
    Daan van Gasteren JJA - AV Gouda NM ---