Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 300 meter horden (76cm)
  • 3 x Speerwerpen 600 gram
  • 3 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:10 11:20 100mH Uitslagen
    11:30 12:00 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    13:30 14:30 Speer Uitslagen
    13:35 13:40 100m Uitslagen
    14:15 14:25 300mH Uitslagen
    14:30 15:00 150m Uitslagen
    15:00 15:30 Kogel
    bak 1
    Uitslagen
    16:15 16:20 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:10u16:20u
    Jongens Junior C
    100mH
    Ver - bak 1
    3 onderdelen
    150m
    Kogel - bak 1

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m150m1000m100mH300mHSpeerKogelVer
    298 Max Guit AV Edam Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel ------
    299 Jeroen van het Hof AV Edam 1000m
    300mH
    Speer
    JJC - 1000mJJC - 300mHJJC - Speer -----
    381 Koen Hoedjes AV Hera 100m
    Speer
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - SpeerJJC - KogelJJC - Ver ----
    393 Thijmen van Es AV Hylas 100m
    1000m
    300mH
    Speer
    JJC - 100mJJC - 1000mJJC - 300mHJJC - Speer ----
    394 Olav Mulder AV Hylas 100m
    1000m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 1000mJJC - Ver -----
    501 Joost van Deudekom AV Lycurgus 100m
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - KogelJJC - Ver -----
    524 Björn Bloemendaal NEAV 1000m
    Speer
    JJC - 1000mJJC - Speer ------
    525 Mike de Dood NEAV 150m
    1000m
    JJC - 150mJJC - 1000m ------
    526 Raoul van de Laar NEAV 100m
    150m
    100mH
    JJC - 100mJJC - 150mJJC - 100mH -----
    527 Luuk Michels NEAV 100m
    150m
    JJC - 100mJJC - 150m ------
    528 Timothy Mulder NEAV 150m
    1000m
    JJC - 150mJJC - 1000m ------
    529 Angelo Visser NEAV 100m
    300mH
    Speer
    Ver
    JJC - 100mJJC - 300mHJJC - SpeerJJC - Ver ----
    530 Thomas Wijkstra NEAV 100m
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - KogelJJC - Ver -----
    531 Roel Wilde NEAV 100m
    150m
    300mH
    JJC - 100mJJC - 150mJJC - 300mH -----
    645 Dylan Langeveld DEM 150m
    1000m
    Speer
    Kogel
    JJC - 150mJJC - 1000mJJC - SpeerJJC - Kogel ----
    677 Peter de Kruyff HLLS 100mH
    300mH
    Speer
    Ver
    JJC - 100mHJJC - 300mHJJC - SpeerJJC - Ver ----
    682 David Cairo Phanos 100mH
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver ------
    683 Cedric van Esveld Phanos Ver
    JJC - Ver -------
    685 Thijmen van Leeuwen SAV 1000m
    JJC - 1000m -------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Edam EDAM 2
    AV Hera HERA 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 8
    DEM DEM 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Phanos PHNS 2
    SAV SAV 1
  • 100m
  • 150m
  • 1000m
  • 100mH
  • 300mH
  • Speer
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Koen Hoedjes AV Hera 11,81 +5.4 m/s12,82
    2 Raoul van de Laar NEAV 12,19 +3.8 m/s---
    3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 12,46 +5.4 m/s13,18
    4 Roel Wilde NEAV 12,77 +5.4 m/s20,71
    5 Angelo Visser NEAV 13,21 +5.4 m/s---
    6 Luuk Michels NEAV 13,82 +5.4 m/s---
    7 Thijmen van Es AV Hylas 13,95 +3.8 m/s---
    8 Olav Mulder AV Hylas 14,24 +5.4 m/s---
    9 Thomas Wijkstra NEAV 14,80 +5.4 m/s---

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Raoul van de Laar NEAV 18,28 +7.5 m/s---
    2 Roel Wilde NEAV 19,26 +7.5 m/s13,71
    3 Dylan Langeveld DEM 19,42 +7.5 m/s20,00
    4 Mike de Dood NEAV 20,83 +7.5 m/s---
    5 Luuk Michels NEAV 21,01 +7.5 m/s---
    6 Timothy Mulder NEAV 24,87 +7.5 m/s---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Peter de Kruyff HLLS 15,58 +0.4 m/s15,00
    2 Raoul van de Laar NEAV 15,95 +0.4 m/s---
    3 David Cairo Phanos 16,47 +0.4 m/s16,90

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Roel Wilde NEAV 48,02 ---
    2 Peter de Kruyff HLLS 50,67 50,50
    3 Angelo Visser NEAV 51,84 ---
    4 Jeroen van het Hof AV Edam 54,95 ---
    5 Thijmen van Es AV Hylas 58,78 ---

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Max Guit AV Edam 40,26 41,15
    2 Dylan Langeveld DEM 39,70 39,69
    3 Koen Hoedjes AV Hera 34,77 39,47
    4 Peter de Kruyff HLLS 29,66 32,13
    5 Björn Bloemendaal NEAV 20,99 ---
    6 Thijmen van Es AV Hylas 18,85 ---
    7 Angelo Visser NEAV 11,89 ---
    Jeroen van het Hof AV Edam DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Dylan Langeveld DEM 13,29 11,99
    2 Koen Hoedjes AV Hera 13,11 14,74
    3 Max Guit AV Edam 11,13 10,04
    4 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10,76 10,47
    5 Thomas Wijkstra NEAV 7,17 ---