Categorie 'Masters Mannen 80+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 1
Categorie afkorting: M80
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 3000m Snelwandelen
  • Tijdschema 'Masters Mannen 80+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 3k sw Uitslagen


    Tijdschema

    Er is nog geen tijdschema beschikbaar

    Atleten 'Masters Mannen 80+'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 3k sw
    8001 Bauke te Nijenhuis RWV 3k sw
    3000m snel...ategorien

    Verenigingen 'Masters Mannen 80+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    RWV RWV 1

    Uitslagen 60 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Cees-Jan Berman M45 - AV `56 7,68 ---
    2 Maarten Smitskamp M50 - Startbaan 7,82 ---
    3 Wan Bakx M50 - AC TION 7,86 ---
    4 Martien de Haas M50 - AV34 7,88 ---
    5 Andre van Wort M45 - NEAV 7,98 ---
    6 Gerard Faaij M45 - Avantri 8,00 ---
    7 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 8,04 ---
    8 Luc de Krosse M45 - Ciko `66 8,16 ---
    9 Marcus Treep M50 - HLLM 8,27 ---
    10 Patrick Ikink M45 - AVA `70 8,28 ---
    11 Roland Boon M45 - Flevo Delta 8,39 ---
    12 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 8,41 ---
    13 Rens van der Elst M45 - Parthenon 8,45 ---
    14 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 8,48 ---
    15 Ron van der Veer M50 - AAV `36 8,51 ---
    16 Matthijs ...ijlhouwer M45 - KAV Holland 8,55 ---
    17 Ronald Rasenberg M50 - SCSP 8,62 ---
    18 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 8,72 ---
    19 Marco Durand M50 - Climax 9,09 ---
    Kik van Swol M45 - AV Hylas DNS ---
    Eric van Buuren M45 - Voorne DNS ---

    Uitslagen 60 meter finale Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Tunde Leidsman M40 - Maastricht 7,28 ---
    2 Quinten Stern M35 - AC TION 7,41 ---
    3 Matthijs ...ijlhouwer M45 - KAV Holland 7,52 ---
    4 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 7,60 ---
    4 Jeremy Robbemond M40 - AV Athlos 7,60 ---
    6 Richard Achterberg M35 - VAV 7,61 ---
    6 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 7,61 ---
    8 Ewout Pieters M35 - Haag 7,63 ---
    8 Elliott Oti M40 - PH 7,63 ---
    10 Cees-Jan Berman M45 - AV `56 7,70 ---
    11 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 7,73 ---
    12 Maarten Smitskamp M50 - Startbaan 7,75 ---
    13 Gerard Faaij M45 - Avantri 7,86 ---
    14 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 7,87 ---
    14 Martien de Haas M50 - AV34 7,87 ---
    16 Andre van Wort M45 - NEAV 7,89 ---
    17 Wan Bakx M50 - AC TION 7,94 ---
    18 Ruud Wieles M60 - Typhoon 8,06 ---
    19 Arie Heiden M40 - CAV Energie 8,08 ---
    20 Vincent Roke M35 - AV Statina 8,11 ---
    21 Luc de Krosse M45 - Ciko `66 8,14 ---
    22 Patrick Ikink M45 - AVA `70 8,19 ---
    22 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 8,19 ---
    24 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 8,20 ---
    25 Ivar van den Bos M40 - DNMC 8,21 ---
    26 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 8,23 ---
    27 Ko Florusse M65 - Parthenon 8,29 ---
    28 Ricardo Hill M60 - Parthenon 8,30 ---
    29 Justus van Nierop M55 - DAK 8,36 ---
    30 Bram Koppenaal M55 - NEAV 8,42 ---
    31 Marcus Treep M50 - HLLM 8,45 ---
    32 Chishala Wijmans M40 - GACH 8,46 ---
    33 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 8,48 ---
    34 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 8,49 ---
    34 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 8,49 ---
    34 Jan Ties M65 - Groningen 8,49 ---
    37 Marcel Scholten M55 - Altis 8,63 ---
    38 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 8,68 ---
    39 Ron van der Veer M50 - AAV `36 8,69 ---
    40 Roelf Akkerman M70 - DEM 9,36 ---
    41 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop 9,75 ---
    42 Frans van Boven M70 - THOR 10,24 ---
    Freek Nijbacker M35 - HLLM DQ ---
    Roland Boon M45 - Flevo Delta DQ ---
    Rens van der Elst M45 - Parthenon DNS ---

    Uitslagen 200 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ezra Hendriks M35 - Ciko `66 23,61 ---
    2 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 23,76 ---
    3 Robert Moen M50 - DEM 24,17 ---
    4 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 24,63 ---
    5 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 24,66 ---
    6 Joeri Voltman M40 - AV Argo 24,69 ---
    7 Quinten Stern M35 - AC TION 24,70 ---
    8 Elliott Oti M40 - PH 24,86 ---
    9 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 24,93 ---
    10 Henk van Dijk M45 - AV Hera 24,96 ---
    11 Justin Francois M35 - Groene Ster 24,97 ---
    12 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 24,98 ---
    13 Richard Achterberg M35 - VAV 25,24 ---
    14 Martien de Haas M50 - AV34 25,81 ---
    15 Andre van Wort M45 - NEAV 25,86 ---
    16 Dolf Smid M50 - AAV `36 26,15 ---
    17 Bert van Lith M50 - PH 26,23 ---
    18 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 26,25 ---
    19 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 26,29 ---
    20 Hans Vlak M45 - AAV `36 26,40 ---
    21 Rene Tijl M40 - Voorne 26,42 ---
    22 Patrick Ikink M45 - AVA `70 26,43 ---
    23 Erik Langeveld M45 - DEM 26,53 ---
    24 Ivar van den Bos M40 - DNMC 26,65 ---
    25 Dennis Molenkamp M35 - Voorne 26,81 ---
    26 Frank Stam M50 - Castricum 27,15 ---
    27 Chishala Wijmans M40 - GACH 27,22 ---
    28 Edwin Rinsma M45 - AV Impala 27,36 ---
    29 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 27,86 ---
    30 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 27,87 ---
    31 John Romkes M50 - AV Gouda 28,09 ---
    32 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 28,17 ---
    33 Ron van der Veer M50 - AAV `36 28,36 ---
    34 Berthram Mak M50 - De Gemzen 28,75 ---
    Owen Thomas M40 - Voorne DQ ---
    Toine van Beckhoven M45 - AV Attila DNF ---
    Eduard Talstra M45 - AV Impala DNF ---

    Uitslagen 200 meter finale Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 23,21 ---
    2 Ezra Hendriks M35 - Ciko `66 23,49 ---
    3 Robert Moen M50 - DEM 23,82 ---
    4 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 24,41 ---
    5 Joeri Voltman M40 - AV Argo 24,42 ---
    6 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 24,45 ---
    7 Henk van Dijk M45 - AV Hera 24,57 ---
    8 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 24,77 ---
    9 Justin Francois M35 - Groene Ster 24,90 ---
    10 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 25,29 ---
    11 Martien de Haas M50 - AV34 25,65 ---
    12 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 25,66 ---
    13 Andre van Wort M45 - NEAV 25,68 ---
    14 Dolf Smid M50 - AAV `36 26,20 ---
    15 Hans Vlak M45 - AAV `36 26,23 ---
    16 Bert van Lith M50 - PH 26,29 ---
    17 Rene Tijl M40 - Voorne 26,30 ---
    18 Patrick Ikink M45 - AVA `70 26,57 ---
    19 Ivar van den Bos M40 - DNMC 26,70 ---
    20 Erik Langeveld M45 - DEM 26,76 ---
    21 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 26,83 ---
    22 Wim Threels M60 - GACH 27,03 ---
    23 Justus van Nierop M55 - DAK 27,45 ---
    24 Frans Marcelissen M60 - Helden 27,55 ---
    25 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 27,61 ---
    26 Edwin Rinsma M45 - AV Impala 27,77 ---
    27 Jan Ties M65 - Groningen 29,02 ---
    28 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 29,86 ---
    29 Hans Bakker M55 - Olympus `70 30,96 ---
    30 Roelf Akkerman M70 - DEM 31,22 ---
    Quinten Stern M35 - AC TION DQ ---
    Elliott Oti M40 - PH DQ ---
    Bram Koppenaal M55 - NEAV DQ ---

    Uitslagen 400 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Michiel Löschner M35 - GACH 52,62 ---
    2 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 54,75 ---
    3 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 55,50 ---
    4 Richard Janssens M45 - AV Lycurgus 56,14 ---
    5 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 56,33 ---
    6 Henk van Dijk M45 - AV Hera 56,51 ---
    7 Eduard Talstra M45 - AV Impala 56,89 ---
    8 Wing Tong M35 - PAC 56,93 ---
    9 Robert Moen M50 - DEM 57,17 ---
    10 Klaas de Vries M45 - AV Impala 57,27 ---
    11 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 57,53 ---
    12 Rene Tijl M40 - Voorne 57,61 ---
    12 Robin van de Mast M45 - Altis 57,61 ---
    14 Sander van Gelderen M40 - AV Wijchen 57,64 ---
    15 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 57,77 ---
    16 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 58,16 ---
    17 Hans Vlak M45 - AAV `36 58,23 ---
    18 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 58,25 ---
    18 Fulvio Scarano M45 - AV `40 58,25 ---
    20 Vincent Roke M35 - AV Statina 58,27 ---
    21 Harry van den Band M40 - Voorne 58,73 ---
    22 Dolf Smid M50 - AAV `36 58,89 ---
    23 Ivar van den Bos M40 - DNMC 58,91 ---
    24 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 59,02 ---
    25 Erik Langeveld M45 - DEM 59,48 ---
    26 Rens van der Elst M45 - Parthenon 59,67 ---
    27 Frank Stam M50 - Castricum 1:00,44 ---
    28 John Romkes M50 - AV Gouda 1:01,04 ---
    29 Owen Thomas M40 - Voorne 1:01,39 ---
    30 Bert van Lith M50 - PH 1:01,62 ---
    31 Eric de Jonge M50 - AV Phoenix 1:02,38 ---
    32 Berthram Mak M50 - De Gemzen 1:02,65 ---
    33 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 1:03,08 ---
    34 Marco Durand M50 - Climax 1:08,13 ---
    Rodney O'Driscoll M35 - Voorne DQ ---
    Eric van Buuren M45 - Voorne DNS ---
    Jos Warmerdam M50 - U-Track DNS ---

    Uitslagen 400 meter finale Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 51,94 ---
    2 Michiel Löschner M35 - GACH 52,12 ---
    3 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 52,32 ---
    4 Robert Moen M50 - DEM 53,45 ---
    5 Richard Janssens M45 - AV Lycurgus 53,59 ---
    6 Henk van Dijk M45 - AV Hera 53,96 ---
    7 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 54,11 ---
    8 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 54,30 ---
    9 Sander van Gelderen M40 - AV Wijchen 54,80 ---
    10 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 56,24 ---
    11 Dolf Smid M50 - AAV `36 56,55 ---
    12 Rene Tijl M40 - Voorne 57,01 ---
    13 Eduard Talstra M45 - AV Impala 57,58 ---
    14 Bert van Lith M50 - PH 58,20 ---
    15 Harry van den Band M40 - Voorne 58,30 ---
    16 Klaas de Vries M45 - AV Impala 58,68 ---
    17 Ivar van den Bos M40 - DNMC 59,45 ---
    18 Wing Tong M35 - PAC 59,46 ---
    19 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 59,69 ---
    20 Wim Threels M60 - GACH 1:00,48 ---
    21 Frank Stam M50 - Castricum 1:00,70 ---
    22 John Romkes M50 - AV Gouda 1:00,76 ---
    23 Marcel Scholten M55 - Altis 1:00,91 ---
    24 Stan Spangenberg M55 - Phanos 1:01,40 ---
    25 Kitslaar M55 - PH 1:02,05 ---
    26 Frans Marcelissen M60 - Helden 1:02,50 ---
    27 Cees Meijer M60 - SAV 1:05,20 ---
    28 Paul Boer M65 - AC TION 1:05,85 ---
    Jan Pannekoek M40 - AV Statina DQ ---
    Fulvio Scarano M45 - AV `40 DQ ---
    Vincent Roke M35 - AV Statina DNS ---

    Uitslagen 800 meter finale Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 1:58,63 ---
    2 Michiel Löschner M35 - GACH 1:59,57 ---
    3 Peter Poppe M45 - Rotterdam 2:04,78 ---
    4 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 2:05,61 ---
    5 Sven Hagen M40 - AV Lycurgus 2:06,86 ---
    6 Edwin van Laar M40 - ACO 2:07,47 ---
    7 Ronald Weevers M45 - PH 2:07,58 ---
    8 Tycho Schol M40 - Pallas `67 2:08,13 ---
    9 Marc van Gils M45 - Eindhoven 2:08,31 ---
    10 Frank Wiegman M50 - Leiden 2:10,98 ---
    11 Robin van de Mast M45 - Altis 2:12,98 ---
    12 Jeroen Vels M45 - AV NOP 2:14,04 ---
    13 Robert Hofman M40 - Avantri 2:14,79 ---
    14 Falco Rademaker M50 - Eindhoven 2:17,18 ---
    15 André Oost M40 - ARV Ilion 2:19,95 ---
    16 John Romkes M50 - AV Gouda 2:20,85 ---
    17 Wing Tong M35 - PAC 2:22,43 ---
    18 Emiel Rombouts M45 - MPM 2:23,26 ---
    19 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 2:23,64 ---
    20 Renzo Mariani M50 - Eindhoven 2:24,37 ---
    21 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 2:25,43 ---
    22 Heero Spaan M50 - avVN 2:25,50 ---
    Chris de Smit M35 - RK HAV DQ ---
    Fred Sluijs M50 - ACO DNF ---

    Uitslagen 1500 meter finale Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Arthur van Dijk M45 - Olympus `70 4:16,48 ---
    2 Bas Mekking M35 - De Gemzen 4:18,85 ---
    3 Sven Hagen M40 - AV Lycurgus 4:18,89 ---
    4 Patrick Kwist M45 - Rotterdam 4:22,10 ---
    5 Boudewijn Emo M35 - AV Atverni 4:27,61 ---
    6 Rink Hallmann M35 - AL73 4:28,63 ---
    7 Frank Wiegman M50 - Leiden 4:28,85 ---
    8 Marc van Gils M45 - Eindhoven 4:30,46 ---
    9 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 4:32,58 ---
    10 Jan-Pieter Mondria M50 - De Gemzen 4:34,08 ---
    11 Alex Stienstra M55 - LAAC Twente 4:36,11 ---
    12 Henri Havinga M50 - AV `40 4:39,95 ---
    13 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 4:41,15 ---
    14 Willem de Ruijter M55 - Altis 4:42,58 ---
    15 Dolf van de Voort M40 - PAC 4:46,43 ---
    16 André Oost M40 - ARV Ilion 4:47,57 ---
    17 Rene Tijl M40 - Voorne 4:51,00 ---
    18 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 4:51,29 ---
    19 Hans Smeets M65 - ATOP 4:57,29 ---
    20 Chris Henet M55 - Running2000 4:59,01 ---
    21 Jan Hollak M55 - AV Veluwe 5:14,32 ---
    22 Cees Meijer M60 - SAV 5:17,26 ---
    23 Marten Bolt M50 - BB lopers 5:20,16 ---
    24 Cees Kraaijeveld M60 - AV34 5:24,63 ---
    25 Frans Hoekstra M60 - Groningen 5:26,85 ---
    26 Martien va...der Hoorn M60 - De Spartaan 5:34,21 ---
    27 Martien van de Ven M65 - Oirschot 5:36,19 ---
    28 Peter Nuyens M65 - AV Edam 5:38,69 ---
    29 Ron van Megen M55 - Altis 5:54,03 ---
    30 Roel Gaasveek M70 - avVN 6:53,31 ---
    31 Gillis Bosman M75 - THOR 6:54,88 ---
    32 Jan Oosterom M70 - LGPK 7:39,41 ---

    Uitslagen 3000 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Peter van der Velden M45 - Eindhoven 9:13,01 ---
    2 Bas Mekking M35 - De Gemzen 9:21,56 ---
    3 Arjan Donkerbroek M35 - Eindhoven 9:28,83 ---
    4 Joshua Groen M35 - Triathlon 9:30,59 ---
    5 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 9:36,66 ---
    6 Jan-Pieter Mondria M50 - De Gemzen 9:40,37 ---
    7 Rik Wolswinkel M35 - Altis 9:43,69 ---
    8 Frank Reintjes M45 - De Liemers 9:46,56 ---
    9 Alex Stienstra M55 - LAAC Twente 9:52,74 ---
    10 Henri Havinga M50 - AV `40 9:53,20 ---
    11 Erik Klooster M50 - AV Passaat 9:57,19 ---
    12 Willem de Ruijter M55 - Altis 10:01,55 ---
    13 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 10:01,64 ---
    14 Boudewijn Happé M45 - AV Atverni 10:06,92 ---
    15 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 10:15,14 ---
    16 Corné Haast M55 - Spado 10:19,50 ---
    17 Ton Bosgoed M45 - SAV 10:19,93 ---
    18 Chris Henet M55 - Running2000 10:23,50 ---
    19 Dolf van de Voort M40 - PAC 10:35,41 ---
    20 Cees Stolwijk M65 - Altis 10:37,37 ---
    21 Geert Hendriks M50 - AV Atverni 10:50,84 ---
    22 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 10:52,38 ---
    23 Hans van Dijk M60 - Altis 11:19,37 ---
    24 Paul Streep M60 - PAC 11:25,76 ---
    25 Robert de Smet M65 - AV Atverni 11:47,94 ---
    26 Martien van de Ven M65 - Oirschot 12:02,76 ---
    27 Ron van Megen M55 - Altis 12:15,17 ---
    Boudewijn Emo M35 - AV Atverni DNS ---
    Marten Bolt M50 - BB lopers DNF ---

    Uitslagen Kogelstoten 7,25 kilogram finale Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jan de Wit M40 - AV Impala 14,45 ---
    2 Brian Lesterhuis M40 - Eindhoven 13,50 ---
    3 Stein Kuiper M45 - PH 13,31 ---
    4 Theo Blok M35 - ACW `66 13,29 ---
    5 Frans de Laat M65 - Swift 13,02 ---
    6 Iwan Groothuijse M45 - Hollandia 12,94 ---
    7 Ruben van Ameijden M35 - Parthenon 12,92 ---
    8 Marcel Dost M45 - AC TION 12,53 ---
    9 Roland Boon M45 - Flevo Delta 12,36 ---
    10 Marc Elsbeek M40 - AV De Keien 12,28 ---
    11 Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 12,25 ---
    12 Erwin Bökenkamp M45 - AV Edam 12,03 ---
    13 Jack Dekker M65 - Castricum 11,81 ---
    14 Robert Florusse M35 - Parthenon 11,72 ---
    15 Dennis Endeman M35 - Isala `96 11,30 ---
    16 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 11,22 ---
    17 Rob Zwijnenburg M45 - Avantri 11,17 ---
    18 Frits Martens M70 - Hollandia 10,69 ---
    19 Ruud van de Ven M65 - Eindhoven 10,63 ---
    20 Ruud Dekker M35 - AV Trias 10,48 ---
    21 Ed Martens M45 - Hollandia 10,47 ---
    22 Richard Achterberg M35 - VAV 9,28 ---
    23 Roel Gaasveek M70 - avVN 9,24 ---
    24 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 8,14 ---
    René Hondelink M65 - Cialfo DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Woldberg M35 - AV PEC 1910 1,91 ---
    2 Jeremy Robbemond M40 - AV Athlos 1,73 ---
    3 Stein Kuiper M45 - PH 1,70 ---
    4 Johan Nieuwhof M50 - Startbaan 1,66 ---
    5 Justin Francois M35 - Groene Ster 1,64 ---
    5 Dennis Francois M40 - Groene Ster 1,64 ---
    7 Marcus Treep M50 - HLLM 1,60 ---
    7 Rik Verharen M50 - PH 1,60 ---
    9 Jeroen van Riel M45 - AV34 1,58 ---
    10 Jan Miltenburg M50 - Maastricht 1,54 ---
    10 Justus van Nierop M55 - DAK 1,54 ---
    10 Wim Threels M60 - GACH 1,54 ---
    13 Jeroen Oosterwegel M50 - DVTR 1,51 ---
    14 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 1,42 ---
    15 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 1,27 ---
    15 Kees Jägers M70 - GACH 1,27 ---
    15 Frans van Boven M70 - THOR 1,27 ---
    18 Guus van der Laan M70 - Isala `96 1,24 ---
    19 Peter Blom M75 - AV Jahn II 1,21 ---

    Uitslagen Verspringen finale Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Dennis Prinsen M40 - AV Sprint 6,53 ---
    2 Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 6,46 ---
    3 Lars Janssen M40 - AV Phoenix 6,30 ---
    4 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon 6,02 ---
    5 Justin Francois M35 - Groene Ster 5,88 ---
    5 Wan Bakx M50 - AC TION 5,88 ---
    7 Alje Kuiper M55 - ARV Ilion 5,77 ---
    8 Bart Steehouwer M45 - Almere `81 5,61 ---
    9 Herman Boer M35 - DVTR 5,60 ---
    10 Marcus Treep M50 - HLLM 5,58 ---
    11 Gerard Faaij M45 - Avantri 5,44 ---
    12 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 5,28 ---
    13 Eric de Jonge M50 - AV Phoenix 5,12 ---
    14 Dennis Francois M40 - Groene Ster 5,04 ---
    15 Brian Slijngard M45 - SPLS 4,87 ---
    16 Ivar van den Bos M40 - DNMC 4,78 ---
    17 Kees Meijer M55 - NEAV 4,65 ---
    18 Wim Threels M60 - GACH 4,54 ---
    19 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 4,44 ---
    20 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 4,37 ---
    21 Mark Uilhoorn M50 - Parthenon 4,12 ---
    22 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 4,03 ---
    23 Paul Boer M65 - AC TION 4,00 ---
    24 René Hondelink M65 - Cialfo 3,71 ---
    25 Peter Blom M75 - AV Jahn II 3,56 ---
    26 Frans van Boven M70 - THOR 3,43 ---