Atleten 'Masters Mannen 35+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m_f200m200m_f400m400m_f800m_f1500m_f3000m60mH3k swKogel_fHoogHSSPolshoogVer_f
3501 Richard Achterberg VAV 60m_f
200m
Kogel_f
60 meter - M35200 meter - M35Kogelstote...- M35-M40 ------------
3502 Ruben van Ameijden Parthenon Kogel_f
Kogelstote...- M35-M40 --------------
3504 Theo Blok ACW `66 Kogel_f
Kogelstote...- M35-M40 --------------
3505 Herman Boer DVTR Ver_f
Verspringe...- M35-M40 --------------
3506 Ruud Dekker AV Trias Kogel_f
Kogelstote...- M35-M40 --------------
3507 Arjan Donkerbroek Eindhoven 3000m
3000 meter - M35-M45 --------------
3508 Boudewijn Emo AV Atverni 1500m_f
3000m
1500 meter - M35-M453000 meter - M35-M45 -------------
3509 Dennis Endeman Isala `96 Kogel_f
Kogelstote...- M35-M40 --------------
3510 Robert Florusse Parthenon Kogel_f
Kogelstote...- M35-M40 --------------
3511 Justin Francois Groene Ster 200m
200m_f
60mH
Hoog
HSS
Ver_f
200 meter - M35200 meter - M3560m horden- M35-M40Hoogspring...- M35-M45Hinkstapsp...- M35-M45Verspringe...- M35-M40 ---------
3512 Sten van der Graaf Ciko `66 60m_f
200m
200m_f
60 meter - M35200 meter - M35200 meter - M35 ------------
3513 Joshua Groen Triathlon 3000m
3k sw
3000 meter - M35-M453000m snel...ategorien -------------
3514 Matthijs de Groot AV NOVA 400m
400m_f
400 meter - M35400 meter - M35 -------------
3515 Rink Hallmann AL73 1500m_f
1500 meter - M35-M45 --------------
3516 Ezra Hendriks Ciko `66 200m
200m_f
200 meter - M35200 meter - M35 -------------
3517 Vincent Hofmann Pijnenburg 800m_f
800 meter - M35-M40 --------------
3521 Rick Liesting OLAT 3k sw
3000m snel...ategorien --------------
3522 Michiel Löschner GACH 400m
400m_f
800m_f
400 meter - M35400 meter - M35800 meter - M35-M40 ------------
3523 Bas Mekking De Gemzen 1500m_f
3000m
1500 meter - M35-M453000 meter - M35-M45 -------------
3524 Dennis Molenkamp Voorne 200m
200 meter - M35 --------------
3525 Freek Nijbacker HLLM 60m_f
60 meter - M35 --------------
3526 Rodney O'Driscoll Voorne 60m_f
200m
200m_f
400m
60 meter - M35200 meter - M35200 meter - M35400 meter - M35 -----------
3527 Ewout Pieters Haag 60m_f
60 meter - M35 --------------
3528 Rikkert van Rhee CAV Energie 60m_f
400m
400m_f
60 meter - M35400 meter - M35400 meter - M35 ------------
3529 Ricardo Rivers Ciko `66 200m
200m_f
400m
400m_f
Ver_f
200 meter - M35200 meter - M35400 meter - M35400 meter - M35Verspringe...- M35-M40 ----------
3530 Vincent Roke AV Statina 60m_f
400m
400m_f
60 meter - M35400 meter - M35400 meter - M35 ------------
3531 Philippe Scheepers AV Attila HSS
Hinkstapsp...- M35-M45 --------------
3532 Chris de Smit RK HAV 800m_f
800 meter - M35-M40 --------------
3533 Quinten Stern AC TION 60m_f
200m
200m_f
60mH
60 meter - M35200 meter - M35200 meter - M3560m horden- M35-M40 -----------
3534 Wing Tong PAC 400m
400m_f
800m_f
400 meter - M35400 meter - M35800 meter - M35-M40 ------------
3535 Rik Wolswinkel Altis 3000m
3000 meter - M35-M45 --------------
3536 Kevin Woldberg AV PEC 1910 Hoog
Polshoog
Hoogspring...- M35-M45Polsstoksp...- M35-M50 -------------

Verenigingen 'Masters Mannen 35+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 1
ACW `66 ACW 1
Altis ALTS 1
Atletico `73 AL73 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV Groene Ster GRST 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV NOVA NOVA 1
AV Parthenon PRTH 2
AV PEC 1910 PEC 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 3
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Hilversum GACH 1
Haag Atletiek HAAG 1
Isala `96 ISLA 1
OLAT OLAT 1
PAC PAC 1
RK HAV RKHV 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 2

Uitslagen 60 meter Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Cees-Jan Berman M45 - AV `56 7,68 ---
2 Maarten Smitskamp M50 - Startbaan 7,82 ---
3 Wan Bakx M50 - AC TION 7,86 ---
4 Martien de Haas M50 - AV34 7,88 ---
5 Andre van Wort M45 - NEAV 7,98 ---
6 Gerard Faaij M45 - Avantri 8,00 ---
7 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 8,04 ---
8 Luc de Krosse M45 - Ciko `66 8,16 ---
9 Marcus Treep M50 - HLLM 8,27 ---
10 Patrick Ikink M45 - AVA `70 8,28 ---
11 Roland Boon M45 - Flevo Delta 8,39 ---
12 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 8,41 ---
13 Rens van der Elst M45 - Parthenon 8,45 ---
14 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 8,48 ---
15 Ron van der Veer M50 - AAV `36 8,51 ---
16 Matthijs ...ijlhouwer M45 - KAV Holland 8,55 ---
17 Ronald Rasenberg M50 - SCSP 8,62 ---
18 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 8,72 ---
19 Marco Durand M50 - Climax 9,09 ---
Kik van Swol M45 - AV Hylas DNS ---
Eric van Buuren M45 - Voorne DNS ---

Uitslagen 60 meter finale Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Tunde Leidsman M40 - Maastricht 7,28 ---
2 Quinten Stern M35 - AC TION 7,41 ---
3 Matthijs ...ijlhouwer M45 - KAV Holland 7,52 ---
4 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 7,60 ---
4 Jeremy Robbemond M40 - AV Athlos 7,60 ---
6 Richard Achterberg M35 - VAV 7,61 ---
6 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 7,61 ---
8 Ewout Pieters M35 - Haag 7,63 ---
8 Elliott Oti M40 - PH 7,63 ---
10 Cees-Jan Berman M45 - AV `56 7,70 ---
11 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 7,73 ---
12 Maarten Smitskamp M50 - Startbaan 7,75 ---
13 Gerard Faaij M45 - Avantri 7,86 ---
14 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 7,87 ---
14 Martien de Haas M50 - AV34 7,87 ---
16 Andre van Wort M45 - NEAV 7,89 ---
17 Wan Bakx M50 - AC TION 7,94 ---
18 Ruud Wieles M60 - Typhoon 8,06 ---
19 Arie Heiden M40 - CAV Energie 8,08 ---
20 Vincent Roke M35 - AV Statina 8,11 ---
21 Luc de Krosse M45 - Ciko `66 8,14 ---
22 Patrick Ikink M45 - AVA `70 8,19 ---
22 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 8,19 ---
24 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 8,20 ---
25 Ivar van den Bos M40 - DNMC 8,21 ---
26 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 8,23 ---
27 Ko Florusse M65 - Parthenon 8,29 ---
28 Ricardo Hill M60 - Parthenon 8,30 ---
29 Justus van Nierop M55 - DAK 8,36 ---
30 Bram Koppenaal M55 - NEAV 8,42 ---
31 Marcus Treep M50 - HLLM 8,45 ---
32 Chishala Wijmans M40 - GACH 8,46 ---
33 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 8,48 ---
34 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 8,49 ---
34 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 8,49 ---
34 Jan Ties M65 - Groningen 8,49 ---
37 Marcel Scholten M55 - Altis 8,63 ---
38 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 8,68 ---
39 Ron van der Veer M50 - AAV `36 8,69 ---
40 Roelf Akkerman M70 - DEM 9,36 ---
41 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop 9,75 ---
42 Frans van Boven M70 - THOR 10,24 ---
Freek Nijbacker M35 - HLLM DQ ---
Roland Boon M45 - Flevo Delta DQ ---
Rens van der Elst M45 - Parthenon DNS ---

Uitslagen 200 meter Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Ezra Hendriks M35 - Ciko `66 23,61 ---
2 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 23,76 ---
3 Robert Moen M50 - DEM 24,17 ---
4 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 24,63 ---
5 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 24,66 ---
6 Joeri Voltman M40 - AV Argo 24,69 ---
7 Quinten Stern M35 - AC TION 24,70 ---
8 Elliott Oti M40 - PH 24,86 ---
9 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 24,93 ---
10 Henk van Dijk M45 - AV Hera 24,96 ---
11 Justin Francois M35 - Groene Ster 24,97 ---
12 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 24,98 ---
13 Richard Achterberg M35 - VAV 25,24 ---
14 Martien de Haas M50 - AV34 25,81 ---
15 Andre van Wort M45 - NEAV 25,86 ---
16 Dolf Smid M50 - AAV `36 26,15 ---
17 Bert van Lith M50 - PH 26,23 ---
18 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 26,25 ---
19 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 26,29 ---
20 Hans Vlak M45 - AAV `36 26,40 ---
21 Rene Tijl M40 - Voorne 26,42 ---
22 Patrick Ikink M45 - AVA `70 26,43 ---
23 Erik Langeveld M45 - DEM 26,53 ---
24 Ivar van den Bos M40 - DNMC 26,65 ---
25 Dennis Molenkamp M35 - Voorne 26,81 ---
26 Frank Stam M50 - Castricum 27,15 ---
27 Chishala Wijmans M40 - GACH 27,22 ---
28 Edwin Rinsma M45 - AV Impala 27,36 ---
29 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 27,86 ---
30 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 27,87 ---
31 John Romkes M50 - AV Gouda 28,09 ---
32 Adriaan Kesting M50 - ATC `75 28,17 ---
33 Ron van der Veer M50 - AAV `36 28,36 ---
34 Berthram Mak M50 - De Gemzen 28,75 ---
Owen Thomas M40 - Voorne DQ ---
Toine van Beckhoven M45 - AV Attila DNF ---
Eduard Talstra M45 - AV Impala DNF ---

Uitslagen 200 meter finale Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 23,21 ---
2 Ezra Hendriks M35 - Ciko `66 23,49 ---
3 Robert Moen M50 - DEM 23,82 ---
4 Sten van der Graaf M35 - Ciko `66 24,41 ---
5 Joeri Voltman M40 - AV Argo 24,42 ---
6 Klaas Dijkstra M40 - Groningen 24,45 ---
7 Henk van Dijk M45 - AV Hera 24,57 ---
8 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 24,77 ---
9 Justin Francois M35 - Groene Ster 24,90 ---
10 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne 25,29 ---
11 Martien de Haas M50 - AV34 25,65 ---
12 Pierre Lommen M50 - AV Cifla 25,66 ---
13 Andre van Wort M45 - NEAV 25,68 ---
14 Dolf Smid M50 - AAV `36 26,20 ---
15 Hans Vlak M45 - AAV `36 26,23 ---
16 Bert van Lith M50 - PH 26,29 ---
17 Rene Tijl M40 - Voorne 26,30 ---
18 Patrick Ikink M45 - AVA `70 26,57 ---
19 Ivar van den Bos M40 - DNMC 26,70 ---
20 Erik Langeveld M45 - DEM 26,76 ---
21 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 26,83 ---
22 Wim Threels M60 - GACH 27,03 ---
23 Justus van Nierop M55 - DAK 27,45 ---
24 Frans Marcelissen M60 - Helden 27,55 ---
25 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 27,61 ---
26 Edwin Rinsma M45 - AV Impala 27,77 ---
27 Jan Ties M65 - Groningen 29,02 ---
28 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 29,86 ---
29 Hans Bakker M55 - Olympus `70 30,96 ---
30 Roelf Akkerman M70 - DEM 31,22 ---
Quinten Stern M35 - AC TION DQ ---
Elliott Oti M40 - PH DQ ---
Bram Koppenaal M55 - NEAV DQ ---

Uitslagen 400 meter Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Michiel Löschner M35 - GACH 52,62 ---
2 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 54,75 ---
3 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 55,50 ---
4 Richard Janssens M45 - AV Lycurgus 56,14 ---
5 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 56,33 ---
6 Henk van Dijk M45 - AV Hera 56,51 ---
7 Eduard Talstra M45 - AV Impala 56,89 ---
8 Wing Tong M35 - PAC 56,93 ---
9 Robert Moen M50 - DEM 57,17 ---
10 Klaas de Vries M45 - AV Impala 57,27 ---
11 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 57,53 ---
12 Rene Tijl M40 - Voorne 57,61 ---
12 Robin van de Mast M45 - Altis 57,61 ---
14 Sander van Gelderen M40 - AV Wijchen 57,64 ---
15 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 57,77 ---
16 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 58,16 ---
17 Hans Vlak M45 - AAV `36 58,23 ---
18 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 58,25 ---
18 Fulvio Scarano M45 - AV `40 58,25 ---
20 Vincent Roke M35 - AV Statina 58,27 ---
21 Harry van den Band M40 - Voorne 58,73 ---
22 Dolf Smid M50 - AAV `36 58,89 ---
23 Ivar van den Bos M40 - DNMC 58,91 ---
24 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 59,02 ---
25 Erik Langeveld M45 - DEM 59,48 ---
26 Rens van der Elst M45 - Parthenon 59,67 ---
27 Frank Stam M50 - Castricum 1:00,44 ---
28 John Romkes M50 - AV Gouda 1:01,04 ---
29 Owen Thomas M40 - Voorne 1:01,39 ---
30 Bert van Lith M50 - PH 1:01,62 ---
31 Eric de Jonge M50 - AV Phoenix 1:02,38 ---
32 Berthram Mak M50 - De Gemzen 1:02,65 ---
33 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 1:03,08 ---
34 Marco Durand M50 - Climax 1:08,13 ---
Rodney O'Driscoll M35 - Voorne DQ ---
Eric van Buuren M45 - Voorne DNS ---
Jos Warmerdam M50 - U-Track DNS ---

Uitslagen 400 meter finale Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 51,94 ---
2 Michiel Löschner M35 - GACH 52,12 ---
3 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 52,32 ---
4 Robert Moen M50 - DEM 53,45 ---
5 Richard Janssens M45 - AV Lycurgus 53,59 ---
6 Henk van Dijk M45 - AV Hera 53,96 ---
7 Rikkert van Rhee M35 - CAV Energie 54,11 ---
8 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 54,30 ---
9 Sander van Gelderen M40 - AV Wijchen 54,80 ---
10 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 56,24 ---
11 Dolf Smid M50 - AAV `36 56,55 ---
12 Rene Tijl M40 - Voorne 57,01 ---
13 Eduard Talstra M45 - AV Impala 57,58 ---
14 Bert van Lith M50 - PH 58,20 ---
15 Harry van den Band M40 - Voorne 58,30 ---
16 Klaas de Vries M45 - AV Impala 58,68 ---
17 Ivar van den Bos M40 - DNMC 59,45 ---
18 Wing Tong M35 - PAC 59,46 ---
19 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 59,69 ---
20 Wim Threels M60 - GACH 1:00,48 ---
21 Frank Stam M50 - Castricum 1:00,70 ---
22 John Romkes M50 - AV Gouda 1:00,76 ---
23 Marcel Scholten M55 - Altis 1:00,91 ---
24 Stan Spangenberg M55 - Phanos 1:01,40 ---
25 Kitslaar M55 - PH 1:02,05 ---
26 Frans Marcelissen M60 - Helden 1:02,50 ---
27 Cees Meijer M60 - SAV 1:05,20 ---
28 Paul Boer M65 - AC TION 1:05,85 ---
Jan Pannekoek M40 - AV Statina DQ ---
Fulvio Scarano M45 - AV `40 DQ ---
Vincent Roke M35 - AV Statina DNS ---

Uitslagen 800 meter finale Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 1:58,63 ---
2 Michiel Löschner M35 - GACH 1:59,57 ---
3 Peter Poppe M45 - Rotterdam 2:04,78 ---
4 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 2:05,61 ---
5 Sven Hagen M40 - AV Lycurgus 2:06,86 ---
6 Edwin van Laar M40 - ACO 2:07,47 ---
7 Ronald Weevers M45 - PH 2:07,58 ---
8 Tycho Schol M40 - Pallas `67 2:08,13 ---
9 Marc van Gils M45 - Eindhoven 2:08,31 ---
10 Frank Wiegman M50 - Leiden 2:10,98 ---
11 Robin van de Mast M45 - Altis 2:12,98 ---
12 Jeroen Vels M45 - AV NOP 2:14,04 ---
13 Robert Hofman M40 - Avantri 2:14,79 ---
14 Falco Rademaker M50 - Eindhoven 2:17,18 ---
15 André Oost M40 - ARV Ilion 2:19,95 ---
16 John Romkes M50 - AV Gouda 2:20,85 ---
17 Wing Tong M35 - PAC 2:22,43 ---
18 Emiel Rombouts M45 - MPM 2:23,26 ---
19 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 2:23,64 ---
20 Renzo Mariani M50 - Eindhoven 2:24,37 ---
21 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 2:25,43 ---
22 Heero Spaan M50 - avVN 2:25,50 ---
Chris de Smit M35 - RK HAV DQ ---
Fred Sluijs M50 - ACO DNF ---

Uitslagen 1500 meter finale Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk M45 - Olympus `70 4:16,48 ---
2 Bas Mekking M35 - De Gemzen 4:18,85 ---
3 Sven Hagen M40 - AV Lycurgus 4:18,89 ---
4 Patrick Kwist M45 - Rotterdam 4:22,10 ---
5 Boudewijn Emo M35 - AV Atverni 4:27,61 ---
6 Rink Hallmann M35 - AL73 4:28,63 ---
7 Frank Wiegman M50 - Leiden 4:28,85 ---
8 Marc van Gils M45 - Eindhoven 4:30,46 ---
9 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 4:32,58 ---
10 Jan-Pieter Mondria M50 - De Gemzen 4:34,08 ---
11 Alex Stienstra M55 - LAAC Twente 4:36,11 ---
12 Henri Havinga M50 - AV `40 4:39,95 ---
13 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 4:41,15 ---
14 Willem de Ruijter M55 - Altis 4:42,58 ---
15 Dolf van de Voort M40 - PAC 4:46,43 ---
16 André Oost M40 - ARV Ilion 4:47,57 ---
17 Rene Tijl M40 - Voorne 4:51,00 ---
18 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 4:51,29 ---
19 Hans Smeets M65 - ATOP 4:57,29 ---
20 Chris Henet M55 - Running2000 4:59,01 ---
21 Jan Hollak M55 - AV Veluwe 5:14,32 ---
22 Cees Meijer M60 - SAV 5:17,26 ---
23 Marten Bolt M50 - BB lopers 5:20,16 ---
24 Cees Kraaijeveld M60 - AV34 5:24,63 ---
25 Frans Hoekstra M60 - Groningen 5:26,85 ---
26 Martien va...der Hoorn M60 - De Spartaan 5:34,21 ---
27 Martien van de Ven M65 - Oirschot 5:36,19 ---
28 Peter Nuyens M65 - AV Edam 5:38,69 ---
29 Ron van Megen M55 - Altis 5:54,03 ---
30 Roel Gaasveek M70 - avVN 6:53,31 ---
31 Gillis Bosman M75 - THOR 6:54,88 ---
32 Jan Oosterom M70 - LGPK 7:39,41 ---

Uitslagen 3000 meter Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden M45 - Eindhoven 9:13,01 ---
2 Bas Mekking M35 - De Gemzen 9:21,56 ---
3 Arjan Donkerbroek M35 - Eindhoven 9:28,83 ---
4 Joshua Groen M35 - Triathlon 9:30,59 ---
5 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 9:36,66 ---
6 Jan-Pieter Mondria M50 - De Gemzen 9:40,37 ---
7 Rik Wolswinkel M35 - Altis 9:43,69 ---
8 Frank Reintjes M45 - De Liemers 9:46,56 ---
9 Alex Stienstra M55 - LAAC Twente 9:52,74 ---
10 Henri Havinga M50 - AV `40 9:53,20 ---
11 Erik Klooster M50 - AV Passaat 9:57,19 ---
12 Willem de Ruijter M55 - Altis 10:01,55 ---
13 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven 10:01,64 ---
14 Boudewijn Happé M45 - AV Atverni 10:06,92 ---
15 Rob van de Graaf M50 - HAC `63 10:15,14 ---
16 Corné Haast M55 - Spado 10:19,50 ---
17 Ton Bosgoed M45 - SAV 10:19,93 ---
18 Chris Henet M55 - Running2000 10:23,50 ---
19 Dolf van de Voort M40 - PAC 10:35,41 ---
20 Cees Stolwijk M65 - Altis 10:37,37 ---
21 Geert Hendriks M50 - AV Atverni 10:50,84 ---
22 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 10:52,38 ---
23 Hans van Dijk M60 - Altis 11:19,37 ---
24 Paul Streep M60 - PAC 11:25,76 ---
25 Robert de Smet M65 - AV Atverni 11:47,94 ---
26 Martien van de Ven M65 - Oirschot 12:02,76 ---
27 Ron van Megen M55 - Altis 12:15,17 ---
Boudewijn Emo M35 - AV Atverni DNS ---
Marten Bolt M50 - BB lopers DNF ---

Uitslagen Kogelstoten 7,25 kilogram finale Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Jan de Wit M40 - AV Impala 14,45 ---
2 Brian Lesterhuis M40 - Eindhoven 13,50 ---
3 Stein Kuiper M45 - PH 13,31 ---
4 Theo Blok M35 - ACW `66 13,29 ---
5 Frans de Laat M65 - Swift 13,02 ---
6 Iwan Groothuijse M45 - Hollandia 12,94 ---
7 Ruben van Ameijden M35 - Parthenon 12,92 ---
8 Marcel Dost M45 - AC TION 12,53 ---
9 Roland Boon M45 - Flevo Delta 12,36 ---
10 Marc Elsbeek M40 - AV De Keien 12,28 ---
11 Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 12,25 ---
12 Erwin Bökenkamp M45 - AV Edam 12,03 ---
13 Jack Dekker M65 - Castricum 11,81 ---
14 Robert Florusse M35 - Parthenon 11,72 ---
15 Dennis Endeman M35 - Isala `96 11,30 ---
16 Albert van der Mee M55 - AV Sprint 11,22 ---
17 Rob Zwijnenburg M45 - Avantri 11,17 ---
18 Frits Martens M70 - Hollandia 10,69 ---
19 Ruud van de Ven M65 - Eindhoven 10,63 ---
20 Ruud Dekker M35 - AV Trias 10,48 ---
21 Ed Martens M45 - Hollandia 10,47 ---
22 Richard Achterberg M35 - VAV 9,28 ---
23 Roel Gaasveek M70 - avVN 9,24 ---
24 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 8,14 ---
René Hondelink M65 - Cialfo DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Kevin Woldberg M35 - AV PEC 1910 1,91 ---
2 Jeremy Robbemond M40 - AV Athlos 1,73 ---
3 Stein Kuiper M45 - PH 1,70 ---
4 Johan Nieuwhof M50 - Startbaan 1,66 ---
5 Justin Francois M35 - Groene Ster 1,64 ---
5 Dennis Francois M40 - Groene Ster 1,64 ---
7 Marcus Treep M50 - HLLM 1,60 ---
7 Rik Verharen M50 - PH 1,60 ---
9 Jeroen van Riel M45 - AV34 1,58 ---
10 Jan Miltenburg M50 - Maastricht 1,54 ---
10 Justus van Nierop M55 - DAK 1,54 ---
10 Wim Threels M60 - GACH 1,54 ---
13 Jeroen Oosterwegel M50 - DVTR 1,51 ---
14 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 1,42 ---
15 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 1,27 ---
15 Kees Jägers M70 - GACH 1,27 ---
15 Frans van Boven M70 - THOR 1,27 ---
18 Guus van der Laan M70 - Isala `96 1,24 ---
19 Peter Blom M75 - AV Jahn II 1,21 ---

Uitslagen Verspringen finale Masters Mannen

# Naam ResOBP
1 Dennis Prinsen M40 - AV Sprint 6,53 ---
2 Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 6,46 ---
3 Lars Janssen M40 - AV Phoenix 6,30 ---
4 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon 6,02 ---
5 Justin Francois M35 - Groene Ster 5,88 ---
5 Wan Bakx M50 - AC TION 5,88 ---
7 Alje Kuiper M55 - ARV Ilion 5,77 ---
8 Bart Steehouwer M45 - Almere `81 5,61 ---
9 Herman Boer M35 - DVTR 5,60 ---
10 Marcus Treep M50 - HLLM 5,58 ---
11 Gerard Faaij M45 - Avantri 5,44 ---
12 Ricardo Rivers M35 - Ciko `66 5,28 ---
13 Eric de Jonge M50 - AV Phoenix 5,12 ---
14 Dennis Francois M40 - Groene Ster 5,04 ---
15 Brian Slijngard M45 - SPLS 4,87 ---
16 Ivar van den Bos M40 - DNMC 4,78 ---
17 Kees Meijer M55 - NEAV 4,65 ---
18 Wim Threels M60 - GACH 4,54 ---
19 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 4,44 ---
20 Dirk-jan Giskes M60 - AV NOVA 4,37 ---
21 Mark Uilhoorn M50 - Parthenon 4,12 ---
22 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 4,03 ---
23 Paul Boer M65 - AC TION 4,00 ---
24 René Hondelink M65 - Cialfo 3,71 ---
25 Peter Blom M75 - AV Jahn II 3,56 ---
26 Frans van Boven M70 - THOR 3,43 ---