Categorie 'Masters mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 7
Categorie afkorting: Mmas
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • Tijdschema 'Masters mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Discus
    ring overkant
    Uitslagen
    19:00 800m Uitslagen
    20:00 1500m Uitslagen
    20:30 Kogel Uitslagen
    20:30 3000m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:00u
    Masters mannen
    Discus - ring overkant
    3000m

    Atleten 'Masters mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 800m1000m1500m3000mDiscusKogelHoogPolshoog
    906 Rene de Bruijn AV Sprint Discus
    Discus groep 1 -------
    907 Johan van den Heuvel GVAC Discus
    Kogel
    Discus groep 1Kogelstoten ------
    908 André Aarts Scorpio 1500m
    1500m -------
    909 Caspar Houben Scorpio 3000m
    3000 -------
    910 Leonhard van Egeraat Spado 3000m
    3000 -------
    911 Corné Haast Spado 800m
    800m -------
    963 Albert van der Mee AV Sprint Discus
    Discus groep 1 -------

    Verenigingen 'Masters mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Sprint SPRN 2
    GVAC GVAC 1
    Scorpio SCRP 2
    Spado SPDO 2

    Uitslagen 800 meter kogel allen

    # Naam ResOBP
    1 Edwin van Gurp Msen - AV Sprint 1:59,96 2:00,00
    2 Björn Koreman Msen - TRR 2:01,16 2,05
    3 Marco Vermond Msen - Spado 2:02,45 1:59,67
    4 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:02,96 2:01,72
    5 Bereket Petersen JJC - AV `56 2:03,92 2:04,47
    6 Bezuayehu Petersen JJC - AV `56 2:06,04 2:08,84
    7 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 2:06,70 2:09,21
    8 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 2:08,50 2:06,24
    9 Jarreau S...jkerbuijk JJC - THOR 2:08,76 2,06
    10 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 2:08,95 2,08
    11 Jeroen Nijland Msen - RREL 2:09,40 2,08
    12 Corné Haast Mmas - Spado 2:10,37 2:08,00
    13 Stef Kapteijn JJC - AV `56 2:14,83 2:10,00
    14 Sjors Visser JJA - CAV Energie 2:17,63 2,03
    15 Jens van Geel JJB - THOR 2:21,11 2:15,00
    16 Evi Van Bladel MJB - ACW `66 2:22,76 2:20,96
    17 Matthijs Roos JJC - AV `56 2:26,12 2:29,18
    18 Rick Lambregts JJA - ACHL 2:27,48 2,00
    19 Bieke Schipperen MJD - Scorpio 2:34,63 2:28,50
    20 Sterre Kerstens MJC - THOR 2:38,46 2:37,16
    21 Ankie Vermeeren MJC - DJA 2:42,36 2:35,00
    22 Mark Smolders JJD - AV Sprint 2:53,42 ---
    23 Rick Mallens JJD - AV Sprint 2:53,60 ---
    24 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 3:40,81 ---
    Lex van Aartsen JJA - DNMC DNS 2:08,87
    Aline Roks Vsen - Scorpio DNS 2:40,38

    Uitslagen 1000 meter kogel allen

    # Naam ResOBP
    1 Simone de Lange MJC - AV Sprint 3:56,13 ---

    Uitslagen 1500 meter kogel allen

    # Naam ResOBP
    1 Eva Vermeeren MJB - DJA 6:33,89 ---
    2 André Aarts Mmas - Scorpio 6:35,71 ---

    Uitslagen Discuswerpen kogel allen

    # Naam ResOBP
    1 Phill Pols JJC - Atledo 48,84 47,51
    2 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 45,97 45,46
    3 Mattijs Mols JJB - AV Attila 45,29 46,21
    4 Scott Pols JJB - Atledo 42,08 45,97
    5 Taro Swart JJC - AV Spiridon 40,80 37,82
    6 Mark de Rond JJA - AV Sprint 39,54 ---
    7 Vera Wisse Vsen - AV `56 38,86 40,06
    8 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 37,06 42,21
    9 Albert van der Mee Mmas - AV Sprint 35,02 ---
    10 Emma van Arendonk MJB - Spado 34,76 ---
    11 Rick van de Ven JJB - DAK 34,36 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 31,98 31,72
    13 Kjell Broos JJB - AV Sprint 31,77 ---
    14 Jan Munning JJC - SPOB 30,99 26,80
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 29,36 28,37
    16 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 28,88 34,45
    17 Tim Klein JJD - DJA 28,46 18,50
    18 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 28,30 ---
    19 Manon Schellekens MJA - DJA 27,43 ---
    20 Kristian Munning JJD - SPOB 27,24 18,80
    21 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 27,07 ---
    22 Ingrid van Kranen Vmas - AV Sprint 25,25 26,10
    23 Chuck Pols JJD - Scorpio 25,04 26,47
    24 Jord Pluimes JJD - Scorpio 22,38 23,61
    25 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 21,56 ---
    26 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 20,86 ---
    27 Esther Bolle MJB - AV `56 20,72 ---
    28 Fleur van der Linden MJA - AV Sprint 20,48 14,00
    29 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 20,37 20,34
    30 Merel Burm MJC - Scorpio 20,16 22,06
    31 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 20,05 ---
    32 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 19,78 ---
    33 Annick Haanen MJA - AV Sprint 19,25 ---
    34 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 18,55 ---
    35 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 17,53 ---
    36 Ankie Vermeeren MJC - DJA 17,48 ---
    37 Rene de Bruijn Mmas - AV Sprint 17,04 ---
    38 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 16,89 ---
    39 Rick Mallens JJD - AV Sprint 15,35 ---
    40 Sira Lambregts Vsen - AV Sprint 13,04 14,96
    41 Simone de Lange MJC - AV Sprint 11,76 ---
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 41,00

    Uitslagen Kogelstoten kogel allen

    # Naam ResOBP
    1 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 14,78 15,60
    2 Marieke Riemens Vsen - AV `56 13,85 14,52
    3 Phill Pols JJC - Atledo 13,56 14,26
    3 Scott Pols JJB - Atledo 13,56 13,72
    5 Tim Klein JJD - DJA 13,37 11,50
    6 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 13,03 13,45
    6 Emma van Arendonk MJB - Spado 13,03 ---
    8 Taro Swart JJC - AV Spiridon 11,78 11,99
    9 Chuck Pols JJD - Scorpio 10,47 11,02
    10 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 10,40 ---
    11 Kjell Broos JJB - AV Sprint 10,06 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 9,94 9,96
    13 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 9,86 ---
    14 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 9,05 11,00
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 9,03 9,11
    16 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 8,70 ---
    17 Esther Bolle MJB - AV `56 8,38 ---
    18 Douwe Demoulin JJC - AV Sprint 8,03 7,97
    19 Rick Mallens JJD - AV Sprint 7,96 ---
    20 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 7,84 ---
    21 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 7,72 7,84
    22 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 7,27 ---
    23 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 7,15 ---
    24 Tim Pelkmans JJD - AV Sprint 7,13 7,25
    25 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 6,91 ---
    26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 6,44 ---
    27 Mark Smolders JJD - AV Sprint 6,21 6,00
    28 Britta Driessen MJD - AV Sprint 6,15 ---
    29 Lotte Weijand MJD - AV Sprint 5,55 ---
    30 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 5,48 ---
    31 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 5,18 ---
    Mattijs Mols JJB - AV Attila NM 16,54
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 13,28
    Niels Verheugd JJA - AV Sprint DNS 11,49
    Vera Wisse Vsen - AV `56 DNS 10,86
    Iris de Laat Vsen - AV Sprint DNS 8,68

    Uitslagen 800 meter discus allen

    # Naam ResOBP
    1 Edwin van Gurp Msen - AV Sprint 1:59,96 2:00,00
    2 Björn Koreman Msen - TRR 2:01,16 2,05
    3 Marco Vermond Msen - Spado 2:02,45 1:59,67
    4 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:02,96 2:01,72
    5 Bereket Petersen JJC - AV `56 2:03,92 2:04,47
    6 Bezuayehu Petersen JJC - AV `56 2:06,04 2:08,84
    7 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 2:06,70 2:09,21
    8 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 2:08,50 2:06,24
    9 Jarreau S...jkerbuijk JJC - THOR 2:08,76 2,06
    10 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 2:08,95 2,08
    11 Jeroen Nijland Msen - RREL 2:09,40 2,08
    12 Corné Haast Mmas - Spado 2:10,37 2:08,00
    13 Stef Kapteijn JJC - AV `56 2:14,83 2:10,00
    14 Sjors Visser JJA - CAV Energie 2:17,63 2,03
    15 Jens van Geel JJB - THOR 2:21,11 2:15,00
    16 Evi Van Bladel MJB - ACW `66 2:22,76 2:20,96
    17 Matthijs Roos JJC - AV `56 2:26,12 2:29,18
    18 Rick Lambregts JJA - ACHL 2:27,48 2,00
    19 Bieke Schipperen MJD - Scorpio 2:34,63 2:28,50
    20 Sterre Kerstens MJC - THOR 2:38,46 2:37,16
    21 Ankie Vermeeren MJC - DJA 2:42,36 2:35,00
    22 Mark Smolders JJD - AV Sprint 2:53,42 ---
    23 Rick Mallens JJD - AV Sprint 2:53,60 ---
    24 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 3:40,81 ---
    Lex van Aartsen JJA - DNMC DNS 2:08,87
    Aline Roks Vsen - Scorpio DNS 2:40,38

    Uitslagen 1000 meter discus allen

    # Naam ResOBP
    1 Simone de Lange MJC - AV Sprint 3:56,13 ---

    Uitslagen 1500 meter discus allen

    # Naam ResOBP
    1 Eva Vermeeren MJB - DJA 6:33,89 ---
    2 André Aarts Mmas - Scorpio 6:35,71 ---

    Uitslagen Discuswerpen discus allen

    # Naam ResOBP
    1 Phill Pols JJC - Atledo 48,84 47,51
    2 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 45,97 45,46
    3 Mattijs Mols JJB - AV Attila 45,29 46,21
    4 Scott Pols JJB - Atledo 42,08 45,97
    5 Taro Swart JJC - AV Spiridon 40,80 37,82
    6 Mark de Rond JJA - AV Sprint 39,54 ---
    7 Vera Wisse Vsen - AV `56 38,86 40,06
    8 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 37,06 42,21
    9 Albert van der Mee Mmas - AV Sprint 35,02 ---
    10 Emma van Arendonk MJB - Spado 34,76 ---
    11 Rick van de Ven JJB - DAK 34,36 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 31,98 31,72
    13 Kjell Broos JJB - AV Sprint 31,77 ---
    14 Jan Munning JJC - SPOB 30,99 26,80
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 29,36 28,37
    16 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 28,88 34,45
    17 Tim Klein JJD - DJA 28,46 18,50
    18 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 28,30 ---
    19 Manon Schellekens MJA - DJA 27,43 ---
    20 Kristian Munning JJD - SPOB 27,24 18,80
    21 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 27,07 ---
    22 Ingrid van Kranen Vmas - AV Sprint 25,25 26,10
    23 Chuck Pols JJD - Scorpio 25,04 26,47
    24 Jord Pluimes JJD - Scorpio 22,38 23,61
    25 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 21,56 ---
    26 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 20,86 ---
    27 Esther Bolle MJB - AV `56 20,72 ---
    28 Fleur van der Linden MJA - AV Sprint 20,48 14,00
    29 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 20,37 20,34
    30 Merel Burm MJC - Scorpio 20,16 22,06
    31 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 20,05 ---
    32 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 19,78 ---
    33 Annick Haanen MJA - AV Sprint 19,25 ---
    34 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 18,55 ---
    35 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 17,53 ---
    36 Ankie Vermeeren MJC - DJA 17,48 ---
    37 Rene de Bruijn Mmas - AV Sprint 17,04 ---
    38 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 16,89 ---
    39 Rick Mallens JJD - AV Sprint 15,35 ---
    40 Sira Lambregts Vsen - AV Sprint 13,04 14,96
    41 Simone de Lange MJC - AV Sprint 11,76 ---
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 41,00

    Uitslagen Kogelstoten discus allen

    # Naam ResOBP
    1 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 14,78 15,60
    2 Marieke Riemens Vsen - AV `56 13,85 14,52
    3 Phill Pols JJC - Atledo 13,56 14,26
    3 Scott Pols JJB - Atledo 13,56 13,72
    5 Tim Klein JJD - DJA 13,37 11,50
    6 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 13,03 13,45
    6 Emma van Arendonk MJB - Spado 13,03 ---
    8 Taro Swart JJC - AV Spiridon 11,78 11,99
    9 Chuck Pols JJD - Scorpio 10,47 11,02
    10 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 10,40 ---
    11 Kjell Broos JJB - AV Sprint 10,06 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 9,94 9,96
    13 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 9,86 ---
    14 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 9,05 11,00
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 9,03 9,11
    16 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 8,70 ---
    17 Esther Bolle MJB - AV `56 8,38 ---
    18 Douwe Demoulin JJC - AV Sprint 8,03 7,97
    19 Rick Mallens JJD - AV Sprint 7,96 ---
    20 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 7,84 ---
    21 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 7,72 7,84
    22 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 7,27 ---
    23 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 7,15 ---
    24 Tim Pelkmans JJD - AV Sprint 7,13 7,25
    25 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 6,91 ---
    26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 6,44 ---
    27 Mark Smolders JJD - AV Sprint 6,21 6,00
    28 Britta Driessen MJD - AV Sprint 6,15 ---
    29 Lotte Weijand MJD - AV Sprint 5,55 ---
    30 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 5,48 ---
    31 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 5,18 ---
    Mattijs Mols JJB - AV Attila NM 16,54
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 13,28
    Niels Verheugd JJA - AV Sprint DNS 11,49
    Vera Wisse Vsen - AV `56 DNS 10,86
    Iris de Laat Vsen - AV Sprint DNS 8,68

    Uitslagen 800 meter 800 allen

    # Naam ResOBP
    1 Edwin van Gurp Msen - AV Sprint 1:59,96 2:00,00
    2 Björn Koreman Msen - TRR 2:01,16 2,05
    3 Marco Vermond Msen - Spado 2:02,45 1:59,67
    4 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:02,96 2:01,72
    5 Bereket Petersen JJC - AV `56 2:03,92 2:04,47
    6 Bezuayehu Petersen JJC - AV `56 2:06,04 2:08,84
    7 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 2:06,70 2:09,21
    8 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 2:08,50 2:06,24
    9 Jarreau S...jkerbuijk JJC - THOR 2:08,76 2,06
    10 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 2:08,95 2,08
    11 Jeroen Nijland Msen - RREL 2:09,40 2,08
    12 Corné Haast Mmas - Spado 2:10,37 2:08,00
    13 Stef Kapteijn JJC - AV `56 2:14,83 2:10,00
    14 Sjors Visser JJA - CAV Energie 2:17,63 2,03
    15 Jens van Geel JJB - THOR 2:21,11 2:15,00
    16 Evi Van Bladel MJB - ACW `66 2:22,76 2:20,96
    17 Matthijs Roos JJC - AV `56 2:26,12 2:29,18
    18 Rick Lambregts JJA - ACHL 2:27,48 2,00
    19 Bieke Schipperen MJD - Scorpio 2:34,63 2:28,50
    20 Sterre Kerstens MJC - THOR 2:38,46 2:37,16
    21 Ankie Vermeeren MJC - DJA 2:42,36 2:35,00
    22 Mark Smolders JJD - AV Sprint 2:53,42 ---
    23 Rick Mallens JJD - AV Sprint 2:53,60 ---
    24 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 3:40,81 ---
    Lex van Aartsen JJA - DNMC DNS 2:08,87
    Aline Roks Vsen - Scorpio DNS 2:40,38

    Uitslagen 1000 meter 800 allen

    # Naam ResOBP
    1 Simone de Lange MJC - AV Sprint 3:56,13 ---

    Uitslagen 1500 meter 800 allen

    # Naam ResOBP
    1 Eva Vermeeren MJB - DJA 6:33,89 ---
    2 André Aarts Mmas - Scorpio 6:35,71 ---

    Uitslagen Discuswerpen 800 allen

    # Naam ResOBP
    1 Phill Pols JJC - Atledo 48,84 47,51
    2 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 45,97 45,46
    3 Mattijs Mols JJB - AV Attila 45,29 46,21
    4 Scott Pols JJB - Atledo 42,08 45,97
    5 Taro Swart JJC - AV Spiridon 40,80 37,82
    6 Mark de Rond JJA - AV Sprint 39,54 ---
    7 Vera Wisse Vsen - AV `56 38,86 40,06
    8 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 37,06 42,21
    9 Albert van der Mee Mmas - AV Sprint 35,02 ---
    10 Emma van Arendonk MJB - Spado 34,76 ---
    11 Rick van de Ven JJB - DAK 34,36 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 31,98 31,72
    13 Kjell Broos JJB - AV Sprint 31,77 ---
    14 Jan Munning JJC - SPOB 30,99 26,80
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 29,36 28,37
    16 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 28,88 34,45
    17 Tim Klein JJD - DJA 28,46 18,50
    18 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 28,30 ---
    19 Manon Schellekens MJA - DJA 27,43 ---
    20 Kristian Munning JJD - SPOB 27,24 18,80
    21 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 27,07 ---
    22 Ingrid van Kranen Vmas - AV Sprint 25,25 26,10
    23 Chuck Pols JJD - Scorpio 25,04 26,47
    24 Jord Pluimes JJD - Scorpio 22,38 23,61
    25 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 21,56 ---
    26 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 20,86 ---
    27 Esther Bolle MJB - AV `56 20,72 ---
    28 Fleur van der Linden MJA - AV Sprint 20,48 14,00
    29 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 20,37 20,34
    30 Merel Burm MJC - Scorpio 20,16 22,06
    31 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 20,05 ---
    32 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 19,78 ---
    33 Annick Haanen MJA - AV Sprint 19,25 ---
    34 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 18,55 ---
    35 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 17,53 ---
    36 Ankie Vermeeren MJC - DJA 17,48 ---
    37 Rene de Bruijn Mmas - AV Sprint 17,04 ---
    38 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 16,89 ---
    39 Rick Mallens JJD - AV Sprint 15,35 ---
    40 Sira Lambregts Vsen - AV Sprint 13,04 14,96
    41 Simone de Lange MJC - AV Sprint 11,76 ---
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 41,00

    Uitslagen Kogelstoten 800 allen

    # Naam ResOBP
    1 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 14,78 15,60
    2 Marieke Riemens Vsen - AV `56 13,85 14,52
    3 Phill Pols JJC - Atledo 13,56 14,26
    3 Scott Pols JJB - Atledo 13,56 13,72
    5 Tim Klein JJD - DJA 13,37 11,50
    6 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 13,03 13,45
    6 Emma van Arendonk MJB - Spado 13,03 ---
    8 Taro Swart JJC - AV Spiridon 11,78 11,99
    9 Chuck Pols JJD - Scorpio 10,47 11,02
    10 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 10,40 ---
    11 Kjell Broos JJB - AV Sprint 10,06 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 9,94 9,96
    13 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 9,86 ---
    14 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 9,05 11,00
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 9,03 9,11
    16 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 8,70 ---
    17 Esther Bolle MJB - AV `56 8,38 ---
    18 Douwe Demoulin JJC - AV Sprint 8,03 7,97
    19 Rick Mallens JJD - AV Sprint 7,96 ---
    20 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 7,84 ---
    21 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 7,72 7,84
    22 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 7,27 ---
    23 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 7,15 ---
    24 Tim Pelkmans JJD - AV Sprint 7,13 7,25
    25 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 6,91 ---
    26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 6,44 ---
    27 Mark Smolders JJD - AV Sprint 6,21 6,00
    28 Britta Driessen MJD - AV Sprint 6,15 ---
    29 Lotte Weijand MJD - AV Sprint 5,55 ---
    30 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 5,48 ---
    31 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 5,18 ---
    Mattijs Mols JJB - AV Attila NM 16,54
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 13,28
    Niels Verheugd JJA - AV Sprint DNS 11,49
    Vera Wisse Vsen - AV `56 DNS 10,86
    Iris de Laat Vsen - AV Sprint DNS 8,68

    Uitslagen 800 meter hoog allen

    # Naam ResOBP
    1 Edwin van Gurp Msen - AV Sprint 1:59,96 2:00,00
    2 Björn Koreman Msen - TRR 2:01,16 2,05
    3 Marco Vermond Msen - Spado 2:02,45 1:59,67
    4 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:02,96 2:01,72
    5 Bereket Petersen JJC - AV `56 2:03,92 2:04,47
    6 Bezuayehu Petersen JJC - AV `56 2:06,04 2:08,84
    7 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 2:06,70 2:09,21
    8 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 2:08,50 2:06,24
    9 Jarreau S...jkerbuijk JJC - THOR 2:08,76 2,06
    10 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 2:08,95 2,08
    11 Jeroen Nijland Msen - RREL 2:09,40 2,08
    12 Corné Haast Mmas - Spado 2:10,37 2:08,00
    13 Stef Kapteijn JJC - AV `56 2:14,83 2:10,00
    14 Sjors Visser JJA - CAV Energie 2:17,63 2,03
    15 Jens van Geel JJB - THOR 2:21,11 2:15,00
    16 Evi Van Bladel MJB - ACW `66 2:22,76 2:20,96
    17 Matthijs Roos JJC - AV `56 2:26,12 2:29,18
    18 Rick Lambregts JJA - ACHL 2:27,48 2,00
    19 Bieke Schipperen MJD - Scorpio 2:34,63 2:28,50
    20 Sterre Kerstens MJC - THOR 2:38,46 2:37,16
    21 Ankie Vermeeren MJC - DJA 2:42,36 2:35,00
    22 Mark Smolders JJD - AV Sprint 2:53,42 ---
    23 Rick Mallens JJD - AV Sprint 2:53,60 ---
    24 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 3:40,81 ---
    Lex van Aartsen JJA - DNMC DNS 2:08,87
    Aline Roks Vsen - Scorpio DNS 2:40,38

    Uitslagen 1000 meter hoog allen

    # Naam ResOBP
    1 Simone de Lange MJC - AV Sprint 3:56,13 ---

    Uitslagen 1500 meter hoog allen

    # Naam ResOBP
    1 Eva Vermeeren MJB - DJA 6:33,89 ---
    2 André Aarts Mmas - Scorpio 6:35,71 ---

    Uitslagen Discuswerpen hoog allen

    # Naam ResOBP
    1 Phill Pols JJC - Atledo 48,84 47,51
    2 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 45,97 45,46
    3 Mattijs Mols JJB - AV Attila 45,29 46,21
    4 Scott Pols JJB - Atledo 42,08 45,97
    5 Taro Swart JJC - AV Spiridon 40,80 37,82
    6 Mark de Rond JJA - AV Sprint 39,54 ---
    7 Vera Wisse Vsen - AV `56 38,86 40,06
    8 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 37,06 42,21
    9 Albert van der Mee Mmas - AV Sprint 35,02 ---
    10 Emma van Arendonk MJB - Spado 34,76 ---
    11 Rick van de Ven JJB - DAK 34,36 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 31,98 31,72
    13 Kjell Broos JJB - AV Sprint 31,77 ---
    14 Jan Munning JJC - SPOB 30,99 26,80
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 29,36 28,37
    16 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 28,88 34,45
    17 Tim Klein JJD - DJA 28,46 18,50
    18 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 28,30 ---
    19 Manon Schellekens MJA - DJA 27,43 ---
    20 Kristian Munning JJD - SPOB 27,24 18,80
    21 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 27,07 ---
    22 Ingrid van Kranen Vmas - AV Sprint 25,25 26,10
    23 Chuck Pols JJD - Scorpio 25,04 26,47
    24 Jord Pluimes JJD - Scorpio 22,38 23,61
    25 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 21,56 ---
    26 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 20,86 ---
    27 Esther Bolle MJB - AV `56 20,72 ---
    28 Fleur van der Linden MJA - AV Sprint 20,48 14,00
    29 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 20,37 20,34
    30 Merel Burm MJC - Scorpio 20,16 22,06
    31 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 20,05 ---
    32 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 19,78 ---
    33 Annick Haanen MJA - AV Sprint 19,25 ---
    34 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 18,55 ---
    35 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 17,53 ---
    36 Ankie Vermeeren MJC - DJA 17,48 ---
    37 Rene de Bruijn Mmas - AV Sprint 17,04 ---
    38 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 16,89 ---
    39 Rick Mallens JJD - AV Sprint 15,35 ---
    40 Sira Lambregts Vsen - AV Sprint 13,04 14,96
    41 Simone de Lange MJC - AV Sprint 11,76 ---
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 41,00

    Uitslagen Kogelstoten hoog allen

    # Naam ResOBP
    1 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 14,78 15,60
    2 Marieke Riemens Vsen - AV `56 13,85 14,52
    3 Phill Pols JJC - Atledo 13,56 14,26
    3 Scott Pols JJB - Atledo 13,56 13,72
    5 Tim Klein JJD - DJA 13,37 11,50
    6 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 13,03 13,45
    6 Emma van Arendonk MJB - Spado 13,03 ---
    8 Taro Swart JJC - AV Spiridon 11,78 11,99
    9 Chuck Pols JJD - Scorpio 10,47 11,02
    10 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 10,40 ---
    11 Kjell Broos JJB - AV Sprint 10,06 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 9,94 9,96
    13 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 9,86 ---
    14 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 9,05 11,00
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 9,03 9,11
    16 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 8,70 ---
    17 Esther Bolle MJB - AV `56 8,38 ---
    18 Douwe Demoulin JJC - AV Sprint 8,03 7,97
    19 Rick Mallens JJD - AV Sprint 7,96 ---
    20 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 7,84 ---
    21 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 7,72 7,84
    22 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 7,27 ---
    23 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 7,15 ---
    24 Tim Pelkmans JJD - AV Sprint 7,13 7,25
    25 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 6,91 ---
    26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 6,44 ---
    27 Mark Smolders JJD - AV Sprint 6,21 6,00
    28 Britta Driessen MJD - AV Sprint 6,15 ---
    29 Lotte Weijand MJD - AV Sprint 5,55 ---
    30 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 5,48 ---
    31 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 5,18 ---
    Mattijs Mols JJB - AV Attila NM 16,54
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 13,28
    Niels Verheugd JJA - AV Sprint DNS 11,49
    Vera Wisse Vsen - AV `56 DNS 10,86
    Iris de Laat Vsen - AV Sprint DNS 8,68

    Uitslagen 800 meter 1000 allen

    # Naam ResOBP
    1 Edwin van Gurp Msen - AV Sprint 1:59,96 2:00,00
    2 Björn Koreman Msen - TRR 2:01,16 2,05
    3 Marco Vermond Msen - Spado 2:02,45 1:59,67
    4 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:02,96 2:01,72
    5 Bereket Petersen JJC - AV `56 2:03,92 2:04,47
    6 Bezuayehu Petersen JJC - AV `56 2:06,04 2:08,84
    7 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 2:06,70 2:09,21
    8 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 2:08,50 2:06,24
    9 Jarreau S...jkerbuijk JJC - THOR 2:08,76 2,06
    10 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 2:08,95 2,08
    11 Jeroen Nijland Msen - RREL 2:09,40 2,08
    12 Corné Haast Mmas - Spado 2:10,37 2:08,00
    13 Stef Kapteijn JJC - AV `56 2:14,83 2:10,00
    14 Sjors Visser JJA - CAV Energie 2:17,63 2,03
    15 Jens van Geel JJB - THOR 2:21,11 2:15,00
    16 Evi Van Bladel MJB - ACW `66 2:22,76 2:20,96
    17 Matthijs Roos JJC - AV `56 2:26,12 2:29,18
    18 Rick Lambregts JJA - ACHL 2:27,48 2,00
    19 Bieke Schipperen MJD - Scorpio 2:34,63 2:28,50
    20 Sterre Kerstens MJC - THOR 2:38,46 2:37,16
    21 Ankie Vermeeren MJC - DJA 2:42,36 2:35,00
    22 Mark Smolders JJD - AV Sprint 2:53,42 ---
    23 Rick Mallens JJD - AV Sprint 2:53,60 ---
    24 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 3:40,81 ---
    Lex van Aartsen JJA - DNMC DNS 2:08,87
    Aline Roks Vsen - Scorpio DNS 2:40,38

    Uitslagen 1000 meter 1000 allen

    # Naam ResOBP
    1 Simone de Lange MJC - AV Sprint 3:56,13 ---

    Uitslagen 1500 meter 1000 allen

    # Naam ResOBP
    1 Eva Vermeeren MJB - DJA 6:33,89 ---
    2 André Aarts Mmas - Scorpio 6:35,71 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1000 allen

    # Naam ResOBP
    1 Phill Pols JJC - Atledo 48,84 47,51
    2 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 45,97 45,46
    3 Mattijs Mols JJB - AV Attila 45,29 46,21
    4 Scott Pols JJB - Atledo 42,08 45,97
    5 Taro Swart JJC - AV Spiridon 40,80 37,82
    6 Mark de Rond JJA - AV Sprint 39,54 ---
    7 Vera Wisse Vsen - AV `56 38,86 40,06
    8 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 37,06 42,21
    9 Albert van der Mee Mmas - AV Sprint 35,02 ---
    10 Emma van Arendonk MJB - Spado 34,76 ---
    11 Rick van de Ven JJB - DAK 34,36 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 31,98 31,72
    13 Kjell Broos JJB - AV Sprint 31,77 ---
    14 Jan Munning JJC - SPOB 30,99 26,80
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 29,36 28,37
    16 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 28,88 34,45
    17 Tim Klein JJD - DJA 28,46 18,50
    18 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 28,30 ---
    19 Manon Schellekens MJA - DJA 27,43 ---
    20 Kristian Munning JJD - SPOB 27,24 18,80
    21 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 27,07 ---
    22 Ingrid van Kranen Vmas - AV Sprint 25,25 26,10
    23 Chuck Pols JJD - Scorpio 25,04 26,47
    24 Jord Pluimes JJD - Scorpio 22,38 23,61
    25 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 21,56 ---
    26 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 20,86 ---
    27 Esther Bolle MJB - AV `56 20,72 ---
    28 Fleur van der Linden MJA - AV Sprint 20,48 14,00
    29 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 20,37 20,34
    30 Merel Burm MJC - Scorpio 20,16 22,06
    31 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 20,05 ---
    32 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 19,78 ---
    33 Annick Haanen MJA - AV Sprint 19,25 ---
    34 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 18,55 ---
    35 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 17,53 ---
    36 Ankie Vermeeren MJC - DJA 17,48 ---
    37 Rene de Bruijn Mmas - AV Sprint 17,04 ---
    38 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 16,89 ---
    39 Rick Mallens JJD - AV Sprint 15,35 ---
    40 Sira Lambregts Vsen - AV Sprint 13,04 14,96
    41 Simone de Lange MJC - AV Sprint 11,76 ---
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 41,00

    Uitslagen Kogelstoten 1000 allen

    # Naam ResOBP
    1 Rein van Houwelingen JJB - Typhoon 14,78 15,60
    2 Marieke Riemens Vsen - AV `56 13,85 14,52
    3 Phill Pols JJC - Atledo 13,56 14,26
    3 Scott Pols JJB - Atledo 13,56 13,72
    5 Tim Klein JJD - DJA 13,37 11,50
    6 Janneke Pluimes MJC - Scorpio 13,03 13,45
    6 Emma van Arendonk MJB - Spado 13,03 ---
    8 Taro Swart JJC - AV Spiridon 11,78 11,99
    9 Chuck Pols JJD - Scorpio 10,47 11,02
    10 Yvonne van...nk-Swaans Vmas - THOR 10,40 ---
    11 Kjell Broos JJB - AV Sprint 10,06 ---
    12 Arno van der Pas JJA - Scorpio 9,94 9,96
    13 Jochem Laurens JJC - AV Sprint 9,86 ---
    14 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint 9,05 11,00
    15 Helena Pluimes MJB - Scorpio 9,03 9,11
    16 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint 8,70 ---
    17 Esther Bolle MJB - AV `56 8,38 ---
    18 Douwe Demoulin JJC - AV Sprint 8,03 7,97
    19 Rick Mallens JJD - AV Sprint 7,96 ---
    20 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint 7,84 ---
    21 Johan van den Heuvel Mmas - GVAC 7,72 7,84
    22 Astrid Neefs Vsen - AV Sprint 7,27 ---
    23 Bianca Ja...-van Loon Vmas - AV Sprint 7,15 ---
    24 Tim Pelkmans JJD - AV Sprint 7,13 7,25
    25 Stan van H...n Franken JJD - AV Sprint 6,91 ---
    26 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 6,44 ---
    27 Mark Smolders JJD - AV Sprint 6,21 6,00
    28 Britta Driessen MJD - AV Sprint 6,15 ---
    29 Lotte Weijand MJD - AV Sprint 5,55 ---
    30 Lonneke de Kraker Vmas - AV Sprint 5,48 ---
    31 Dana de Bruin MJD - AV Sprint 5,18 ---
    Mattijs Mols JJB - AV Attila NM 16,54
    Sam van der Pol JJB - Atledo DNS 13,28
    Niels Verheugd JJA - AV Sprint DNS 11,49
    Vera Wisse Vsen - AV `56 DNS 10,86
    Iris de Laat Vsen - AV Sprint DNS 8,68

    Uitslagen 800 meter polshoog allen