Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 23
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 7 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    32 Dominik Legierski AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    41 Miles Harahap AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    45 Pelle Slobbe AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 17 a
    120 Julian Hoondert Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    172 Amir Al-Badie AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    180 Xander Backx AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    181 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    182 Lars Bloemers AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    183 Kilan Goddijn AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    184 Bas Guikink AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    185 Ted Houtepen AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    186 Gijs Huijben AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    187 Thijmen Kegler AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    188 Lukas Kok AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    189 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    190 Dirk Lorkeers AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    191 Merlijn Pellis AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    192 Julian de Prieëlle AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 19 a
    250 Stan van Gestel DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    252 Milan Kwetters DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    260 Jasper Buschman Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 20 a
    262 Dario Ehrismann Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 20 a
    270 Fabian Schouten Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 20 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 3
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Sprint SPRN 13
    DAK DAK 2
    Scorpio SCRP 3
    Taxandria Atletiek TXND 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 19 7,0 1025,00 6,8 16,00 29,50 0,95 494 494
    2 Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 22 6,8 1025,00 7,3 11,00 13,50 0,90 417 417
    3 Elien Smits MPB - DAK Team 16 7,4 1000,00 7,7 12,50 18,00 0,90 416 416
    4 Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 20 6,8 1000,00 7,3 9,90 17,00 0,85 412 365
    5 Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 19 7,1 1025,00 7,3 13,50 20,00 0,85 408 408
    6 Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 20 7,5 850,00 8,1 8,90 15,50 0,75 404 404
    7 Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 23 7,3 875,00 7,9 12,40 17,00 0,75 398 398
    8 Bas van der Made JPC - Scorpio Team 20 7,1 850,00 7,7 9,90 16,00 0,85 394 394
    9 Nienke Mol MPC - AV Sprint Team 24 7,4 875,00 8,0 9,70 8,50 0,80 391 361
    10 Bas Guikink JPB - AV Sprint Team 19 7,3 875,00 7,5 16,20 19,50 0,85 389 280
    11 Noor Faas MPC - AV Sprint Team 24 7,3 925,00 8,1 8,60 7,50 0,80 388 364
    12 Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 18 8,3 675,00 8,3 9,00 11,50 0,65 386 351
    13 Mila Strooper MPB - AV Attila Team 15 7,5 750,00 7,6 14,10 17,00 0,95 386 386
    14 Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 19 7,0 875,00 7,3 12,50 18,50 0,95 384 260
    15 Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 19 7,0 950,00 7,7 13,00 19,00 0,80 375 326
    16 Nadya Lauffer MPC - Atledo Team 14 7,4 900,00 8,1 5,00 12,00 0,80 373 357
    17 Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 20 6,9 750,00 7,7 13,00 16,00 0,80 368 283
    18 Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 24 8,2 850,00 9,0 7,20 7,00 0,70 367 222
    19 Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 18 7,6 850,00 8,3 6,90 13,00 0,75 363 363
    20 Miles Harahap JPB - AV Attila Team 17 6,8 900,00 7,3 14,00 12,00 0,85 363 271
    21 Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 17 7,1 775,00 8,4 7,70 10,00 0,80 362 283
    22 Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 19 7,3 825,00 7,9 14,80 20,50 0,80 361 148
    23 Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 21 7,1 850,00 7,9 11,30 12,50 0,70 360 316
    24 Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 23 7,4 875,00 7,8 7,00 7,50 0,75 356 299
    25 Eva den Boer MPC - Atledo Team 14 8,3 850,00 8,0 8,00 9,00 0,85 351 298
    26 Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 20 6,7 850,00 8,5 13,20 20,00 0,75 351 215
    27 Silke Israel MPB - AV Sprint Team 22 7,1 850,00 7,6 10,90 11,50 0,85 349 349
    28 Esther van Os MPC - AV Attila Team 15 8,0 700,00 8,2 10,50 8,50 0,85 346 346
    29 Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 17 6,9 825,00 7,9 10,00 12,00 0,85 342 342
    30 Benjamin Wolvekamp JPC - AV Spiridon Team 13 7,8 850,00 8,7 13,50 13,00 0,70 340 296
    31 Finn Hoek JPMini - Scorpio Team 20 7,9 850,00 9,0 7,70 6,50 0,70 339 127
    32 Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 20 8,0 850,00 8,4 6,20 8,00 0,65 336 153
    33 Jelle Kreeft JPC - AV Spiridon Team 13 8,7 750,00 8,7 13,50 17,00 0,80 335 266
    34 Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 17 8,2 775,00 8,3 10,30 17,00 0,80 334 286
    35 Hidde Struik JPC - DAK Team 16 7,6 900,00 8,3 8,00 12,50 0,80 334 298
    36 Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 19 7,4 850,00 7,8 11,40 18,50 0,80 332 0
    37 Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 16 7,8 825,00 8,1 11,50 12,50 0,90 330 234
    38 Fenna Mallens MPC - AV Sprint Team 24 7,3 750,00 9,4 9,30 10,50 0,70 328 184
    39 Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 24 7,7 650,00 9,8 7,20 9,00 0,65 325 194
    40 Jasper Boelen JPMini - AV Spiridon Team 13 8,7 825,00 9,2 8,30 9,00 0,70 322 322
    41 Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 18 7,2 775,00 7,7 10,40 11,50 0,80 322 287
    42 Jill Paulus MPB - Atledo Team 14 7,5 900,00 8,2 9,30 11,50 0,85 321 198
    43 Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 22 7,0 800,00 7,8 6,50 10,50 0,95 320 225
    44 Daniek van Loon MPB - DAK Team 16 7,9 700,00 8,2 12,00 16,00 0,85 319 243
    45 Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 24 7,2 825,00 8,6 8,30 11,50 0,75 317 41
    46 Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 22 7,4 950,00 8,5 9,00 11,00 0,80 316 105
    47 Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 20 7,2 850,00 8,0 9,80 17,00 0,80 315 0
    48 Milan Kwetters JPB - DAK Team 16 7,6 725,00 8,1 12,00 16,50 0,90 312 229
    49 Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 19 7,7 925,00 8,2 10,40 17,50 0,75 312 55
    50 Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 17 7,9 750,00 8,1 10,60 16,00 0,80 311 110
    51 Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 23 7,8 650,00 8,6 5,20 6,00 0,65 310 236
    52 Lisa Kuijsters MPC - AV Attila Team 21 7,8 850,00 8,6 6,50 6,50 0,75 307 288
    53 Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 14 8,2 600,00 9,3 9,30 8,00 0,75 306 226
    54 Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 24 8,0 850,00 8,2 9,80 9,50 0,75 306 169
    55 Quinty Minkels MPC - Atledo Team 14 8,2 750,00 8,1 7,30 6,50 0,80 302 243
    56 Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 22 7,4 800,00 8,2 8,00 12,00 0,85 301 206
    57 Marit Geurts MPB - DAK Team 16 7,5 725,00 8,2 10,00 12,50 0,80 297 173
    58 Jana Baetens MPC - AV Attila Team 17 8,2 675,00 8,8 6,80 13,00 0,75 296 181
    59 Finn Ardon JPC - AV Attila Team 21 8,8 850,00 8,3 11,00 10,00 0,75 295 262
    60 Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 17 7,4 775,00 7,8 9,70 13,50 0,85 295 199
    61 Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 19 8,0 850,00 8,4 11,70 15,00 0,80 293 0
    62 Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 20 7,3 825,00 9,1 7,00 13,00 0,70 292 0
    63 Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 14 9,2 675,00 8,4 10,90 17,00 0,75 291 192
    64 Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 23 8,9 825,00 9,5 9,20 10,00 0,75 291 206
    65 Jip Dol JPC - AV Sprint Team 24 7,4 850,00 8,7 7,40 9,50 0,70 288 82
    66 Lizzy Bezems MPB - AV Sprint Team 22 7,5 775,00 7,3 8,50 7,00 0,80 287 81
    67 Bregje Deelen MPB - AV Sprint Team 22 7,4 DNS 8,1 11,90 12,00 0,80 286 102
    68 Emma Gitz MPB - AV Attila Team 21 7,4 825,00 8,1 9,60 7,50 0,75 284 222
    69 Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 19 7,2 825,00 8,0 10,00 11,50 0,75 284 65
    70 Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 14 8,2 775,00 10,1 5,00 5,50 0,70 283 196
    71 Ghislaine Schalk MPB - AV Spiridon Team 13 7,8 850,00 8,7 8,10 9,00 0,90 282 195
    72 Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 22 7,6 850,00 8,9 6,50 12,50 0,85 282 150
    73 Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 18 7,9 750,00 9,9 7,80 7,50 0,80 281 216
    74 Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 23 8,0 750,00 9,1 9,80 11,50 0,75 281 247
    75 Xander Backx JPB - AV Sprint Team 19 7,7 DNS 8,1 12,50 15,50 0,85 277 56
    76 Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 19 7,8 825,00 7,9 9,20 13,00 0,80 277 0
    77 Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 24 7,3 DNS 9,1 8,30 6,50 0,75 270 193
    78 Gijs Huijben JPB - AV Sprint Team 19 7,7 825,00 8,1 8,40 12,50 0,80 269 0
    79 Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 15 8,5 DNS 9,5 7,50 11,50 0,70 267 267
    80 Julian Hoondert JPB - Taxandria Team 18 7,3 800,00 8,2 9,10 11,00 0,75 267 167
    81 Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 21 7,8 850,00 9,1 7,00 10,50 0,65 263 175
    82 Eef de Laat MPMini - DAK Team 16 8,8 700,00 9,6 7,00 5,50 0,60 258 40
    83 Alina van ...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 8,1 850,00 9,2 5,50 6,50 0,65 258 175
    84 Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 22 7,2 DNS 7,8 9,00 7,50 0,80 256 183
    85 Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 18 8,2 825,00 8,4 6,00 10,00 0,70 256 143
    86 Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 15 8,2 825,00 8,5 6,10 8,50 0,75 256 234
    87 Sophy Naafs MPB - AV Spiridon Team 13 8,2 850,00 8,4 8,70 9,50 0,70 256 215
    88 Anne Hanselman MPMini - AV Sprint Team 24 8,4 DNS 9,5 6,80 7,00 0,65 254 64
    89 Sarah van der Veeken MPC - AV Spiridon Team 13 8,8 800,00 9,4 7,50 7,50 0,70 254 139
    90 Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 17 8,4 775,00 9,4 4,70 5,50 0,65 248 108
    91 Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 24 8,1 725,00 9,3 5,80 9,00 0,65 248 33
    92 Aina de Jong MPC - Scorpio Team 20 8,3 750,00 10,3 7,00 8,00 0,75 247 60
    93 Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 21 9,2 625,00 9,8 6,00 11,50 0,70 247 113
    94 Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 21 7,8 825,00 8,4 6,50 8,00 0,75 246 202
    95 Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 18 8,1 675,00 9,3 5,70 5,50 0,80 244 69
    96 Selin Hendriks MPB - AV Sprint Team 22 7,7 475,00 8,3 8,50 10,00 0,80 241 0
    97 Ilse Rynart MPB - AV Sprint Team 22 7,7 725,00 9,3 8,50 10,00 0,75 241 0
    98 Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 23 8,1 750,00 9,5 9,00 9,50 0,65 240 75
    99 Stan van Gestel JPB - DAK Team 16 9,2 600,00 8,7 10,00 17,00 0,85 236 57
    100 Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 18 8,1 600,00 8,5 5,70 5,50 0,70 235 72
    101 Dasha Lauffer MPB - Atledo Team 14 8,2 850,00 8,2 5,00 9,50 0,70 235 109
    102 Tom Kula JPC - Scorpio Team 20 7,9 750,00 10,2 9,80 8,00 0,65 233 50
    103 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 16 9,8 725,00 10,6 7,50 10,00 0,65 228 40
    104 Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 15 8,2 750,00 8,7 8,10 8,00 0,70 224 162
    105 Julia Willaert MPC - Taxandria Team 18 8,0 750,00 9,5 4,40 6,00 0,65 223 40
    106 Billie van...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 8,4 750,00 9,7 6,70 5,50 0,65 223 40
    107 Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 22 7,8 675,00 9,1 8,40 7,00 0,75 220 0
    108 Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 23 8,3 750,00 10,1 7,40 10,00 0,70 220 33
    109 Dominik Legierski JPB - AV Spiridon Team 13 8,6 800,00 8,3 8,80 9,50 0,70 219 55
    110 Isis van de Water MPB - DAK Team 16 7,6 700,00 8,7 5,50 7,50 0,75 219 60
    111 Sterre Manniën MPC - AV Spiridon Team 13 8,4 675,00 9,7 4,90 7,00 0,75 219 110
    112 Nika Bechtold MPC - AV Attila Team 21 8,3 650,00 9,2 5,90 6,50 0,65 219 0
    113 Wouter Pels JPC - AV Attila Team 21 8,7 800,00 9,2 6,20 8,50 0,70 218 26
    114 Fabian Schouten JPB - Scorpio Team 20 8,0 775,00 10,0 8,30 13,50 0,70 216 0
    115 Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 20 8,4 825,00 9,2 7,80 8,00 0,65 213 0
    116 Emma van Kan MPC - AV Sprint Team 23 8,4 725,00 9,9 5,00 7,50 0,60 202 0
    117 Olivia Lauffer MPMini - Atledo Team 14 8,7 600,00 9,6 3,70 4,50 0,60 201 0
    118 Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 15 9,0 700,00 9,4 9,40 10,50 0,70 189 69
    119 Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 18 8,5 600,00 10,4 7,00 5,00 0,60 175 0
    120 Lucy Herbers MPC - AV Sprint Team 24 9,4 700,00 11,3 6,00 7,00 0,60 157 0
    121 Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 23 9,1 700,00 10,4 4,90 4,50 0,60 153 0
    122 Rens Schoonman JPC - Taxandria Team 18 9,0 600,00 10,0 5,90 6,50 0,65 150 0
    123 Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 15 9,6 400,00 10,5 6,60 7,50 0,65 149 44
    124 Lotje van der Velden MPC - AV Sprint Team 24 9,0 650,00 11,3 5,30 5,50 0,55 136 0
    125 Fiene Schout MPC - AV Sprint Team 23 10,0 700,00 10,2 4,70 5,50 0,55 135 0
    126 Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 23 10,7 650,00 13,2 6,70 7,50 0,50 120 35
    127 Myrthe Luijten MPC - Atledo Team 14 9,4 650,00 12,4 3,50 5,00 0,55 96 0
    128 Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 15 DNS 725,00 DNS DNS DNS DNS 30 30
    129 Tobias van Geloven JPC - Taxandria Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Mika van Rooij JPC - Taxandria Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 20 6,7 --- 80
    2 Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 22 6,8 --- 85
    2 Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 20 6,8 --- 85
    2 Miles Harahap JPB - AV Attila Team 17 6,8 --- 77
    5 Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 17 6,9 --- 82
    5 Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 20 6,9 --- 82
    7 Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 22 7,0 --- 78
    7 Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 19 7,0 --- 71
    7 Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 19 7,0 --- 71
    7 Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 19 7,0 --- 71
    11 Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 17 7,1 --- 96
    11 Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 21 7,1 --- 82
    11 Bas van der Made JPC - Scorpio Team 20 7,1 --- 82
    11 Silke Israel MPB - AV Sprint Team 22 7,1 --- 75
    11 Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 19 7,1 --- 68
    16 Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 24 7,2 --- 79
    16 Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 22 7,2 --- 72
    16 Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 18 7,2 --- 72
    16 Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 19 7,2 --- 65
    16 Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 20 7,2 --- 65
    21 Fenna Mallens MPC - AV Sprint Team 24 7,3 --- 88
    21 Noor Faas MPC - AV Sprint Team 24 7,3 --- 88
    21 Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 24 7,3 --- 88
    21 Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 23 7,3 --- 75
    21 Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 20 7,3 --- 75
    21 Bas Guikink JPB - AV Sprint Team 19 7,3 --- 63
    21 Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 19 7,3 --- 63
    21 Julian Hoondert JPB - Taxandria Team 18 7,3 --- 63
    29 Nadya Lauffer MPC - Atledo Team 14 7,4 --- 84
    29 Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 23 7,4 --- 84
    29 Nienke Mol MPC - AV Sprint Team 24 7,4 --- 84
    29 Jip Dol JPC - AV Sprint Team 24 7,4 --- 72
    29 Emma Gitz MPB - AV Attila Team 21 7,4 --- 66
    29 Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 22 7,4 --- 66
    29 Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 22 7,4 --- 66
    29 Bregje Deelen MPB - AV Sprint Team 22 7,4 --- 66
    29 Elien Smits MPB - DAK Team 16 7,4 --- 66
    29 Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 17 7,4 --- 60
    29 Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 19 7,4 --- 60
    40 Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 20 7,5 --- 80
    40 Jill Paulus MPB - Atledo Team 14 7,5 --- 63
    40 Mila Strooper MPB - AV Attila Team 15 7,5 --- 63
    40 Lizzy Bezems MPB - AV Sprint Team 22 7,5 --- 63
    40 Marit Geurts MPB - DAK Team 16 7,5 --- 63
    45 Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 18 7,6 --- 77
    45 Hidde Struik JPC - DAK Team 16 7,6 --- 66
    45 Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 22 7,6 --- 60
    45 Isis van de Water MPB - DAK Team 16 7,6 --- 60
    45 Milan Kwetters JPB - DAK Team 16 7,6 --- 55
    50 Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 24 7,7 --- 94
    50 Ilse Rynart MPB - AV Sprint Team 22 7,7 --- 57
    50 Selin Hendriks MPB - AV Sprint Team 22 7,7 --- 57
    50 Gijs Huijben JPB - AV Sprint Team 19 7,7 --- 52
    50 Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 19 7,7 --- 52
    50 Xander Backx JPB - AV Sprint Team 19 7,7 --- 52
    56 Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 23 7,8 --- 89
    56 Lisa Kuijsters MPC - AV Attila Team 21 7,8 --- 69
    56 Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 21 7,8 --- 59
    56 Benjamin Wolvekamp JPC - AV Spiridon Team 13 7,8 --- 59
    56 Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 21 7,8 --- 54
    56 Ghislaine Schalk MPB - AV Spiridon Team 13 7,8 --- 54
    56 Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 22 7,8 --- 54
    56 Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 16 7,8 --- 54
    56 Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 19 7,8 --- 49
    65 Finn Hoek JPMini - Scorpio Team 20 7,9 --- 76
    65 Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 18 7,9 --- 66
    65 Tom Kula JPC - Scorpio Team 20 7,9 --- 57
    65 Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 17 7,9 --- 52
    65 Daniek van Loon MPB - DAK Team 16 7,9 --- 52
    70 Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 20 8,0 --- 72
    70 Esther van Os MPC - AV Attila Team 15 8,0 --- 63
    70 Julia Willaert MPC - Taxandria Team 18 8,0 --- 63
    70 Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 24 8,0 --- 54
    70 Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 23 8,0 --- 54
    70 Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 19 8,0 --- 45
    70 Fabian Schouten JPB - Scorpio Team 20 8,0 --- 45
    77 Alina van ...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 8,1 --- 59
    77 Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 24 8,1 --- 59
    77 Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 18 8,1 --- 59
    77 Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 18 8,1 --- 59
    77 Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 23 8,1 --- 51
    82 Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 14 8,2 --- 72
    82 Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 24 8,2 --- 72
    82 Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 14 8,2 --- 64
    82 Quinty Minkels MPC - Atledo Team 14 8,2 --- 56
    82 Jana Baetens MPC - AV Attila Team 17 8,2 --- 56
    82 Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 17 8,2 --- 48
    82 Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 15 8,2 --- 48
    82 Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 18 8,2 --- 48
    82 Dasha Lauffer MPB - Atledo Team 14 8,2 --- 44
    82 Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 15 8,2 --- 44
    82 Sophy Naafs MPB - AV Spiridon Team 13 8,2 --- 44
    93 Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 18 8,3 --- 68
    93 Eva den Boer MPC - Atledo Team 14 8,3 --- 53
    93 Nika Bechtold MPC - AV Attila Team 21 8,3 --- 53
    93 Aina de Jong MPC - Scorpio Team 20 8,3 --- 53
    93 Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 23 8,3 --- 45
    98 Anne Hanselman MPMini - AV Sprint Team 24 8,4 --- 64
    98 Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 17 8,4 --- 57
    98 Sterre Manniën MPC - AV Spiridon Team 13 8,4 --- 50
    98 Billie van...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 8,4 --- 50
    98 Emma van Kan MPC - AV Sprint Team 23 8,4 --- 50
    98 Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 20 8,4 --- 39
    104 Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 15 8,5 --- 54
    104 Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 18 8,5 --- 47
    106 Dominik Legierski JPB - AV Spiridon Team 13 8,6 --- 31
    107 Olivia Lauffer MPMini - Atledo Team 14 8,7 --- 53
    107 Jasper Boelen JPMini - AV Spiridon Team 13 8,7 --- 47
    107 Wouter Pels JPC - AV Attila Team 21 8,7 --- 35
    107 Jelle Kreeft JPC - AV Spiridon Team 13 8,7 --- 35
    111 Eef de Laat MPMini - DAK Team 16 8,8 --- 50
    111 Sarah van der Veeken MPC - AV Spiridon Team 13 8,8 --- 39
    111 Finn Ardon JPC - AV Attila Team 21 8,8 --- 33
    114 Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 23 8,9 --- 36
    115 Lotje van der Velden MPC - AV Sprint Team 24 9,0 --- 33
    115 Rens Schoonman JPC - Taxandria Team 18 9,0 --- 28
    115 Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 15 9,0 --- 24
    118 Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 23 9,1 --- 31
    119 Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 21 9,2 --- 33
    119 Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 14 9,2 --- 24
    119 Stan van Gestel JPB - DAK Team 16 9,2 --- 20
    122 Myrthe Luijten MPC - Atledo Team 14 9,4 --- 24
    122 Lucy Herbers MPC - AV Sprint Team 24 9,4 --- 24
    124 Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 15 9,6 --- 20
    125 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 16 9,8 --- 18
    126 Fiene Schout MPC - AV Sprint Team 23 10,0 --- 12
    127 Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 23 10,7 --- 4
    Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 15 DNS --- 0
    Mika van Rooij JPC - Taxandria Team 18 DNS --- 0
    Tobias van Geloven JPC - Taxandria Team 18 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 22 1025,00 --- 81
    1 Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 19 1025,00 --- 73
    1 Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 19 1025,00 --- 73
    4 Elien Smits MPB - DAK Team 16 1000,00 --- 75
    4 Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 20 1000,00 --- 75
    6 Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 22 950,00 --- 65
    6 Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 19 950,00 --- 59
    8 Noor Faas MPC - AV Sprint Team 24 925,00 --- 77
    8 Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 19 925,00 --- 55
    10 Nadya Lauffer MPC - Atledo Team 14 900,00 --- 71
    10 Hidde Struik JPC - DAK Team 16 900,00 --- 61
    10 Jill Paulus MPB - Atledo Team 14 900,00 --- 56
    10 Miles Harahap JPB - AV Attila Team 17 900,00 --- 50
    14 Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 23 875,00 --- 65
    14 Nienke Mol MPC - AV Sprint Team 24 875,00 --- 65
    14 Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 23 875,00 --- 56
    14 Bas Guikink JPB - AV Sprint Team 19 875,00 --- 46
    14 Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 19 875,00 --- 46
    19 Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 24 850,00 --- 77
    19 Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 20 850,00 --- 68
    19 Finn Hoek JPMini - Scorpio Team 20 850,00 --- 68
    19 Eva den Boer MPC - Atledo Team 14 850,00 --- 60
    19 Lisa Kuijsters MPC - AV Attila Team 21 850,00 --- 60
    19 Alina van ...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 850,00 --- 60
    19 Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 20 850,00 --- 60
    19 Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 18 850,00 --- 60
    19 Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 21 850,00 --- 51
    19 Finn Ardon JPC - AV Attila Team 21 850,00 --- 51
    19 Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 21 850,00 --- 51
    19 Benjamin Wolvekamp JPC - AV Spiridon Team 13 850,00 --- 51
    19 Jip Dol JPC - AV Sprint Team 24 850,00 --- 51
    19 Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 24 850,00 --- 51
    19 Bas van der Made JPC - Scorpio Team 20 850,00 --- 51
    19 Dasha Lauffer MPB - Atledo Team 14 850,00 --- 47
    19 Sophy Naafs MPB - AV Spiridon Team 13 850,00 --- 47
    19 Ghislaine Schalk MPB - AV Spiridon Team 13 850,00 --- 47
    19 Silke Israel MPB - AV Sprint Team 22 850,00 --- 47
    19 Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 22 850,00 --- 47
    19 Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 19 850,00 --- 42
    19 Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 19 850,00 --- 42
    19 Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 20 850,00 --- 42
    19 Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 20 850,00 --- 42
    43 Jasper Boelen JPMini - AV Spiridon Team 13 825,00 --- 62
    43 Lieve Stoffelsen MPC - AV Sprint Team 23 825,00 --- 54
    43 Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 15 825,00 --- 46
    43 Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 24 825,00 --- 46
    43 Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 20 825,00 --- 46
    43 Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 18 825,00 --- 46
    43 Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 17 825,00 --- 43
    43 Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 21 825,00 --- 43
    43 Emma Gitz MPB - AV Attila Team 21 825,00 --- 43
    43 Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 16 825,00 --- 43
    43 Elizabeth van Gils MPB - Scorpio Team 20 825,00 --- 43
    43 Gijs Huijben JPB - AV Sprint Team 19 825,00 --- 39
    43 Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 19 825,00 --- 39
    43 Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 19 825,00 --- 39
    43 Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 19 825,00 --- 39
    58 Sarah van der Veeken MPC - AV Spiridon Team 13 800,00 --- 49
    58 Wouter Pels JPC - AV Attila Team 21 800,00 --- 42
    58 Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 22 800,00 --- 39
    58 Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 22 800,00 --- 39
    58 Dominik Legierski JPB - AV Spiridon Team 13 800,00 --- 35
    58 Julian Hoondert JPB - Taxandria Team 18 800,00 --- 35
    64 Anouk Rutjes MPMini - Atledo Team 14 775,00 --- 57
    64 Rogier Gitz JPMini - AV Attila Team 17 775,00 --- 51
    64 Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 17 775,00 --- 44
    64 Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 17 775,00 --- 38
    64 Lizzy Bezems MPB - AV Sprint Team 22 775,00 --- 35
    64 Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 18 775,00 --- 35
    64 Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 17 775,00 --- 32
    64 Fabian Schouten JPB - Scorpio Team 20 775,00 --- 32
    72 Quinty Minkels MPC - Atledo Team 14 750,00 --- 40
    72 Billie van...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 750,00 --- 40
    72 Fenna Mallens MPC - AV Sprint Team 24 750,00 --- 40
    72 Aina de Jong MPC - Scorpio Team 20 750,00 --- 40
    72 Benthe Leermakers MPC - Taxandria Team 18 750,00 --- 40
    72 Julia Willaert MPC - Taxandria Team 18 750,00 --- 40
    72 Jelle Kreeft JPC - AV Spiridon Team 13 750,00 --- 34
    72 Ot Jansen JPC - AV Sprint Team 23 750,00 --- 34
    72 Thomas Klunder JPC - AV Sprint Team 23 750,00 --- 34
    72 Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 23 750,00 --- 34
    72 Tom Kula JPC - Scorpio Team 20 750,00 --- 34
    72 Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 17 750,00 --- 31
    72 Mila Strooper MPB - AV Attila Team 15 750,00 --- 31
    72 Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 15 750,00 --- 31
    72 Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 20 750,00 --- 31
    87 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 16 725,00 --- 40
    87 Emma van Kan MPC - AV Sprint Team 23 725,00 --- 35
    87 Renske van de Corput MPC - AV Sprint Team 24 725,00 --- 35
    87 Ruben Cranenburg JPC - AV Attila Team 15 725,00 --- 30
    87 Ilse Rynart MPB - AV Sprint Team 22 725,00 --- 28
    87 Marit Geurts MPB - DAK Team 16 725,00 --- 28
    87 Milan Kwetters JPB - DAK Team 16 725,00 --- 25
    94 Eef de Laat MPMini - DAK Team 16 700,00 --- 40
    94 Esther van Os MPC - AV Attila Team 15 700,00 --- 31
    94 Fiene Schout MPC - AV Sprint Team 23 700,00 --- 31
    94 Lucy Herbers MPC - AV Sprint Team 24 700,00 --- 31
    94 Myrthe Belt MPC - AV Sprint Team 23 700,00 --- 31
    94 Isis van de Water MPB - DAK Team 16 700,00 --- 24
    94 Daniek van Loon MPB - DAK Team 16 700,00 --- 24
    94 Amir Al-Badie JPB - AV Attila Team 15 700,00 --- 22
    102 Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 18 675,00 --- 35
    102 Jana Baetens MPC - AV Attila Team 17 675,00 --- 27
    102 Sterre Manniën MPC - AV Spiridon Team 13 675,00 --- 27
    102 Sigrid Willems MPC - Taxandria Team 18 675,00 --- 27
    102 Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 14 675,00 --- 23
    102 Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 22 675,00 --- 21
    108 Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 23 650,00 --- 30
    108 Sofie Buijs MPMini - AV Sprint Team 24 650,00 --- 30
    108 Lukas Kegler JPMini - AV Sprint Team 23 650,00 --- 27
    108 Myrthe Luijten MPC - Atledo Team 14 650,00 --- 23
    108 Nika Bechtold MPC - AV Attila Team 21 650,00 --- 23
    108 Lotje van der Velden MPC - AV Sprint Team 24 650,00 --- 23
    114 Ivan Westendorp JPMini - AV Attila Team 21 625,00 --- 23
    115 Olivia Lauffer MPMini - Atledo Team 14 600,00 --- 22
    115 Fenn Oerlemans JPMini - Atledo Team 14 600,00 --- 19
    115 Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 18 600,00 --- 17
    115 Marlieke van Elderen MPC - Taxandria Team 18 600,00 --- 17
    115 Rens Schoonman JPC - Taxandria Team 18 600,00 --- 14
    115 Stan van Gestel JPB - DAK Team 16 600,00 --- 12
    121 Selin Hendriks MPB - AV Sprint Team 22 475,00 --- 3
    122 Lynn van Beers MPC - AV Attila Team 15 400,00 --- 0
    Mika van Rooij JPC - Taxandria Team 18 DNS --- 0
    Tobias van Geloven JPC - Taxandria Team 18 DNS --- 0
    Xander Backx JPB - AV Sprint Team 19 DNS --- 0
    Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 22 DNS --- 0
    Bregje Deelen MPB - AV Sprint Team 22 DNS --- 0
    Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 24 DNS --- 0
    Noah Joosen JPMini - AV Attila Team 15 DNS --- 0
    Anne Hanselman MPMini - AV Sprint Team 24 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers JPB - AV Sprint Team 19 6,8 --- 85
    2 Roza Felin... Willemen MPB - AV Sprint Team 22 7,3 --- 81
    2 Lizzy Bezems MPB - AV Sprint Team 22 7,3 --- 81
    2 Moniek van...Biggelaar MPB - Scorpio Team 20 7,3 --- 81
    2 Miles Harahap JPB - AV Attila Team 17 7,3 --- 74
    2 Kilan Goddijn JPB - AV Sprint Team 19 7,3 --- 74
    2 Sjoerd Bastiaans JPB - AV Sprint Team 19 7,3 --- 74
    8 Bas Guikink JPB - AV Sprint Team 19 7,5 --- 70
    9 Mila Strooper MPB - AV Attila Team 15 7,6 --- 75
    9 Silke Israel MPB - AV Sprint Team 22 7,6 --- 75
    11 Bas van der Made JPC - Scorpio Team 20 7,7 --- 79
    11 Elien Smits MPB - DAK Team 16 7,7 --- 73
    11 Sterre Dijkstra MPB - Scorpio Team 20 7,7 --- 73
    11 Yfke van Haeringen MPB - Taxandria Team 18 7,7 --- 73
    11 Lars Bloemers JPB - AV Sprint Team 19 7,7 --- 66
    16 Anne Heijnen MPC - AV Sprint Team 23 7,8 --- 90
    16 Naimah de Wind MPB - AV Sprint Team 22 7,8 --- 71
    16 Sam Hofmans MPB - AV Sprint Team 22 7,8 --- 71
    16 Pelle Slobbe JPB - AV Attila Team 17 7,8 --- 64
    16 Huub Kuyvenhoven JPB - AV Sprint Team 19 7,8 --- 64
    21 Luuk Steenbakkers JPC - AV Attila Team 21 7,9 --- 75
    21 Tijn Janssens JPC - AV Sprint Team 23 7,9 --- 75
    21 Froukje va...lkerwaard MPB - AV Attila Team 17 7,9 --- 68
    21 Julian de Prieëlle JPB - AV Sprint Team 19 7,9 --- 62
    21 Merlijn Pellis JPB - AV Sprint Team 19 7,9 --- 62
    26 Eva den Boer MPC - Atledo Team 14 8,0 --- 85
    26 Nienke Mol MPC - AV Sprint Team 24 8,0 --- 85
    26 Lukas Kok JPB - AV Sprint Team 19 8,0 --- 60
    26 Dario Ehrismann JPB - Scorpio Team 20 8,0 --- 60
    30 Quinty Minkels MPC - Atledo Team 14 8,1 --- 82
    30 Nadya Lauffer MPC - Atledo Team 14 8,1 --- 82
    30 Noor Faas MPC - AV Sprint Team 24 8,1 --- 82
    30 Faylinn Jansen MPC - Scorpio Team 20 8,1 --- 82
    30 Amber van Gurp MPB - AV Attila Team 17 8,1 --- 64
    30 Emma Gitz MPB - AV Attila Team 21 8,1 --- 64
    30 Bregje Deelen MPB - AV Sprint Team 22 8,1 --- 64
    30 Nynke Lankhaar MPB - DAK Team 16 8,1 --- 64
    30 Gijs Huijben JPB - AV Sprint Team 19 8,1 --- 58
    30 Xander Backx JPB - AV Sprint Team 19 8,1 --- 58
    30 Milan Kwetters JPB - DAK Team 16 8,1 --- 58
    41 Esther van Os MPC - AV Attila Team 15 8,2 --- 79
    41 Luuk Verbeek JPC - AV Sprint Team 24 8,2 --- 68
    41 Jill Paulus MPB - Atledo Team 14 8,2 --- 62
    41 Dasha Lauffer MPB - Atledo Team 14 8,2 --- 62
    41 Eva Maessen MPB - AV Sprint Team 22 8,2 --- 62
    41 Marit Geurts MPB - DAK Team 16 8,2 --- 62
    41 Daniek van Loon MPB - DAK Team 16 8,2 --- 62
    41 Thijmen Kegler JPB - AV Sprint Team 19 8,2 --- 57
    41 Julian Hoondert JPB - Taxandria Team 18 8,2 --- 57
    50 Vive van Wijk MPMini - Taxandria Team 18 8,3 --- 99
    50 Marisa An...on Ortega MPC - Taxandria Team 18 8,3 --- 77
    50 Thijs Rodenburg JPC - AV Attila Team 17 8,3 --- 66
    50 Finn Ardon JPC - AV Attila Team 21 8,3 --- 66
    50 Hidde Struik JPC - DAK Team 16 8,3 --- 66
    50 Selin Hendriks MPB - AV Sprint Team 22 8,3 --- 60
    50 Dominik Legierski JPB - AV Spiridon Team 13 8,3 --- 55
    57 Jens van Tetering JPMini - Scorpio Team 20 8,4 --- 85
    57 Eva van der Krabben MPC - AV Attila Team 17 8,4 --- 74
    57 Shane van IJzendoorn JPC - Atledo Team 14 8,4 --- 64
    57 Casper van den Akker JPC - Taxandria Team 18 8,4 --- 64
    57 Lieke van Berkel MPB - AV Attila Team 21 8,4 --- 58
    57 Sophy Naafs MPB - AV Spiridon Team 13 8,4 --- 58
    57 Ted Houtepen JPB - AV Sprint Team 19 8,4 --- 53
    64 Annelinde van Elsen MPC - Taxandria Team 18 8,5 --- 72
    64 Gijs van Berkel JPC - AV Attila Team 15 8,5 --- 62
    64 Fenna Winkel MPB - AV Sprint Team 22 8,5 --- 56
    64 Jasper Buschman JPB - Scorpio Team 20 8,5 --- 51
    68 Janne Smits MPMini - AV Sprint Team 23 8,6 --- 90
    68 Lisa Kuijsters MPC - AV Attila Team 21 8,6 --- 70
    68 Niels Hermans JPC - AV Sprint Team 24 8,6 --- 60
    71 Jelle Kreeft JPC - AV Spiridon Team 13 8,7 --- 58
    71 Benjamin Wolvekamp JPC - AV Spiridon Team 13 8,7 --- 58
    71 Jip Dol JPC - AV Sprint Team 24 8,7 --- 58
    71 Femke Timmermans MPB - AV Attila Team 15 8,7 --- 53
    71 Ghislaine Schalk MPB - AV Spiridon Team 13 8,7 --- 53
    71 Isis van de Water MPB - DAK Team 16 8,7 --- 53
    71 Stan van Gestel JPB - DAK Team 16 8,7 --- 48
    78 Jana Baetens MPC - AV Attila Team 17 8,8 --- 65
    79 Fenna Peschke MPB - AV Sprint Team 22 8,9 --- 49
    80 Nore Stroober MPMini - AV Sprint Team 24 9,0 --- 78
    80 Finn Hoek JPMini - Scorpio Team 20 9,0 --- 69
    82 Puck van Gils MPC - AV Sprint Team 24 9,1 --- 58
    82 Djurre Zwerver JPC - AV Attila Team 21 9,1 --- 50
    82 Jurre Sjaardema JPC - AV Sprint Team 23 9,1 --- 50
    82 Noah Paunussa JPC - Scorpio Team 20 9,1 --- 50
    82 Laure van Nunen MPB - AV Sprint Team 22 9,1 --- 45
    87 Jasper Boelen JPMini - AV Spiridon Team 13 9,2 --- 64
    87 Nika Bechtold MPC - AV Attila Team 21 9,2 --- 56
    87 Alina van ...ardenburg MPC - AV Sprint Team 23 9,2