Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 40
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 Hoog Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 Kogel Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 Kogel Uitslagen
    10:15 60mH Uitslagen
    10:15 Hoog Uitslagen
    10:40 Kogel Uitslagen
    10:40 Vortex Uitslagen
    10:40 Hoog Uitslagen
    10:40 60mH Uitslagen
    10:40 60mH Uitslagen
    10:40 60mH Uitslagen
    10:40 Vortex Uitslagen
    10:40 Hoog Uitslagen
    10:40 Vortex Uitslagen
    10:40 Kogel Uitslagen
    11:05 60mH Uitslagen
    11:05 60mH Uitslagen
    11:05 Hoog Uitslagen
    11:05 Kogel Uitslagen
    11:05 Kogel Uitslagen
    11:05 60mH Uitslagen
    11:05 60mH Uitslagen
    11:30 Polsver Uitslagen
    11:30 Kogel Uitslagen
    11:30 Hoog Uitslagen
    11:30 Hoog Uitslagen
    11:30 Polsver Uitslagen
    11:30 Polsver Uitslagen
    11:55 Polsver Uitslagen
    11:55 Hoog Uitslagen
    11:55 Polsver Uitslagen
    11:55 Kogel Uitslagen
    11:55 Polsver Uitslagen
    11:55 Kogel Uitslagen
    11:55 Polsver Uitslagen
    12:20 Vortex Uitslagen
    12:20 Kogel Uitslagen
    12:20 Vortex Uitslagen
    12:20 Polsver Uitslagen
    12:20 Polsver Uitslagen
    12:20 Polsver Uitslagen
    12:20 Hoog Uitslagen
    12:20 Vortex Uitslagen
    12:20 Hoog Uitslagen
    12:20 Vortex Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen
    12:45 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u12:55u
    Jongens Pupil A1
    Hoog
    Kogel
    60mH
    Polsver
    Polsver
    Vortex
    Duur

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    2 Stijn Barends Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    3 Okke van den Elsen Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    4 Luuk van der Horst Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    5 David van Laerhoven Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    7 Noah Peeters Taxandria Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    14 Lucas Otten AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    17 Tim Versteijnen AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    19 Luuk de Winter AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    21 Sem van Boxtel AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    26 Daan van Mierlo AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    27 Mathijs van Os AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    29 Tristen Strooper AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    75 Reyno Minkels Atledo Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Atledo + DAK a
    80 Jonas Vos DAK Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Atledo + DAK a
    145 Aitor van den Akker AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    150 Thijs Picokrie AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    151 Tijl Rijnbout AV Attila Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    157 Frank Bekkers AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    158 Ryan Heeren AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    161 Milo van Riel AV Spiridon Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    163 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    164 Tom van Es AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    167 Yair Herz AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    168 Giel Huijsmans AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    170 Jules van Kan AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    171 Jabril Osman AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    224 Luuk Pelkmans AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 04 a
    228 Jesse Boomaars AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    229 Tom van Breda AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    232 Tijl van Kasteren AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    234 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    236 Mika Ruczynski AV Sprint Team-est
    Meerkamp
    Team 08 a
    238 Rick van Dongen Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    241 Stijn Groeneveld Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    242 Thomas Hessels Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    244 Yvar de Jong Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    245 Joran Kant Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    246 Daan van der Made Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    247 Vigo Maljaars Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a
    248 Luca Uitenbroek Scorpio Team-est
    Meerkamp
    Team 12 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 1
    AV Attila ATTL 10
    AV Spiridon SPRD 3
    AV Sprint SPRN 12
    DAK DAK 1
    Scorpio SCRP 8
    Taxandria Atletiek TXND 5

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 12 1400,00 13,4 8,00 30,00 1,20 4,05 378 343
    2 Luuk Pelkmans JPA1 - AV Sprint Team 04 1575,00 12,0 7,70 28,50 1,25 2,95 377 295
    3 Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 04 1475,00 12,3 6,40 17,50 1,20 3,20 357 250
    4 Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 04 1350,00 12,2 6,90 20,00 1,25 2,90 355 269
    5 Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 12,3 6,80 24,50 1,15 2,95 351 229
    6 Ryan Heeren JPA1 - AV Spiridon Team 07 1550,00 12,1 7,70 26,00 1,20 2,25 341 341
    7 Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 12,2 6,80 21,00 1,15 2,90 338 159
    8 Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 13,0 6,10 17,00 1,30 3,20 331 185
    9 Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 04 DNS 12,2 6,50 24,00 1,30 3,05 322 257
    10 Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 04 1350,00 12,2 7,20 27,00 1,15 2,75 320 70
    11 Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 12,6 7,10 35,00 1,05 2,50 320 320
    12 Anouk Andeweg MPA2 - AV Spiridon Team 07 1450,00 13,4 5,40 20,50 1,10 2,90 314 314
    13 Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 1375,00 12,8 5,00 21,50 1,10 2,75 306 306
    14 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 12 1350,00 13,0 6,60 27,50 1,10 2,95 305 275
    15 Noëlle Schalk MPA1 - AV Spiridon Team 07 1425,00 12,6 5,00 19,00 1,15 2,35 301 252
    16 Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 1450,00 12,3 6,60 20,50 1,10 2,90 300 59
    17 Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 04 1325,00 12,2 6,30 24,00 1,15 2,60 292 0
    18 Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 04 DNS 12,0 8,30 28,00 1,15 2,65 289 151
    19 Kjell Kivit JPA2 - AV Spiridon Team 07 1325,00 12,6 5,50 25,00 1,15 2,60 282 282
    20 Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 10 1350,00 11,8 4,70 16,00 0,95 2,80 278 278
    21 Yvar de Jong JPA1 - Scorpio Team 12 1400,00 13,0 4,40 21,00 1,05 3,55 277 190
    22 Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 03 1200,00 12,8 5,20 23,50 1,00 2,40 275 237
    23 Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 12,2 4,70 15,00 1,10 2,60 273 273
    24 Tobias Herbers JPA2 - AV Sprint Team 11 1075,00 14,5 5,80 23,00 1,15 3,65 265 243
    25 Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 05 1300,00 12,8 5,40 19,00 1,10 1,55 264 264
    26 Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 01 1600,00 13,8 5,80 26,00 0,80 2,15 263 194
    27 Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 1350,00 12,7 5,00 12,50 1,10 2,45 261 191
    28 Lucas Otten JPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 12,6 4,90 27,50 0,95 2,25 258 215
    29 David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 11 1325,00 14,9 5,00 22,00 1,15 3,15 258 238
    30 Sam van Abeelen JPA2 - Taxandria Team 01 1350,00 13,4 5,10 21,50 0,95 3,25 257 257
    31 Vigo Maljaars JPA1 - Scorpio Team 12 1425,00 14,4 5,90 17,50 1,10 2,95 256 202
    32 Okke van den Elsen JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 12,7 5,80 19,50 1,05 2,90 256 218
    33 Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 13,2 5,00 13,00 1,00 3,15 254 185
    34 Merijn Verdijk JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS 12,7 6,60 22,50 1,15 3,05 253 253
    35 Bastiaan Meeuwse JPA2 - AV Attila Team 03 1350,00 12,7 5,50 20,00 1,00 2,60 251 251
    36 Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 12,6 6,70 22,00 0,85 0,27 250 180
    37 Joran Kant JPA1 - Scorpio Team 12 1350,00 12,1 4,70 17,00 0,90 3,30 250 139
    38 Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 01 1075,00 13,1 5,80 14,00 1,05 2,90 250 194
    39 Lieke Heeren MPA2 - AV Sprint Team 06 1225,00 13,3 5,30 17,00 1,05 2,30 249 249
    40 Pien de Geest MPA1 - Scorpio Team 12 1175,00 13,2 4,70 16,00 1,05 2,75 247 184
    41 Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 03 1250,00 13,4 4,70 15,00 1,00 2,90 247 247
    42 Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 13,7 4,10 18,50 1,00 2,65 247 176
    43 Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 12 1225,00 13,5 4,60 11,50 1,00 3,25 241 180
    44 Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 06 1150,00 12,9 5,50 10,00 1,10 2,65 240 192
    45 Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 13,4 5,00 18,00 0,90 2,55 240 131
    46 Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 06 1200,00 13,8 4,70 15,00 1,10 2,60 240 163
    47 Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 08 1075,00 13,2 4,90 28,50 0,95 2,55 235 213
    48 Jonas Vos JPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 1350,00 13,3 4,40 19,50 1,05 2,45 232 198
    49 Nora Buijs MPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 12,7 4,50 11,50 1,00 2,15 231 211
    50 Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 05 1175,00 13,6 5,40 14,50 1,10 2,00 230 150
    51 Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 10 1225,00 13,4 5,30 15,50 0,90 2,35 228 86
    52 Frank Bekkers JPA1 - AV Spiridon Team 07 1350,00 13,8 5,30 23,50 0,90 2,10 226 145
    53 Reyno Minkels JPA1 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1400,00 13,5 4,50 19,50 0,95 2,40 225 225
    54 Jules van Kan JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 13,7 4,30 21,00 0,95 2,85 221 194
    55 Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 09 1150,00 13,3 5,70 21,50 0,90 2,45 219 181
    56 Jabril Osman JPA1 - AV Sprint Team 11 1425,00 13,9 3,70 14,00 1,00 3,00 216 164
    57 Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 05 1500,00 13,0 4,60 10,50 0,95 2,45 214 121
    58 Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 03 1225,00 13,8 5,50 11,00 0,95 2,30 213 159
    59 Anne Smits MPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 1350,00 14,5 4,10 12,52 0,95 2,45 210 186
    60 Luuk van der Horst JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 13,5 4,10 17,00 0,90 3,10 210 144
    61 Sophie Willaert MPA1 - Taxandria Team 01 1100,00 15,4 4,10 19,00 0,95 2,65 205 134
    62 Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 15,1 3,60 11,50 1,00 2,70 201 151
    63 Izzy Vissers JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 13,7 5,20 15,50 0,95 2,40 200 169
    64 David van Laerhoven JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 12,6 4,00 12,50 0,90 2,90 199 111
    65 Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 13,2 4,60 13,00 1,00 1,95 198 156
    66 Milo van Riel JPA1 - AV Spiridon Team 07 975,00 13,9 5,90 25,00 0,90 1,80 198 113
    67 Mika Ruczynski JPA1 - AV Sprint Team 08 DNS 14,0 4,80 28,00 0,90 2,60 198 132
    68 Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 14,5 3,70 17,50 0,95 2,95 198 172
    69 Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 10 1200,00 13,5 3,80 11,50 0,90 2,60 196 24
    70 Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 13,8 5,10 14,50 1,05 1,85 194 162
    71 Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 08 1275,00 12,9 3,89 15,00 0,90 2,45 193 98
    72 Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 06 1275,00 15,1 4,00 13,00 0,95 2,20 190 46
    73 Dane van Mansum MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 13,7 3,70 10,00 0,90 2,30 189 93
    74 Febe Thys MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 13,4 3,20 10,50 0,90 2,45 187 40
    75 Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 10 1375,00 14,5 3,00 13,50 0,90 2,00 187 58
    76 Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 03 1250,00 14,7 4,70 12,00 0,90 2,10 187 162
    77 Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 01 1275,00 15,7 4,20 25,50 0,90 1,60 187 105
    78 Tim Kuijpers JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1125,00 14,2 4,90 16,50 1,00 2,25 185 185
    79 Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS 14,7 6,20 16,50 0,90 2,25 183 100
    80 Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 14,9 3,80 16,50 0,90 2,80 183 65
    81 Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 03 1250,00 13,3 4,70 12,00 0,95 2,00 180 36
    82 Aitor van den Akker JPA1 - AV Attila Team 03 1275,00 14,6 3,90 20,00 0,85 2,05 178 46
    83 Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 09 1050,00 14,2 4,10 12,50 0,95 2,20 176 152
    84 Fileine Bove MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 14,8 4,80 14,00 0,85 1,95 175 0
    85 Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 14,2 4,20 10,00 0,80 2,15 174 115
    86 Sammie Goijarts JPA2 - AV Sprint Team 08 1150,00 15,6 4,90 18,50 1,00 DNS 171 157
    87 Sietse 't Hooft JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 13,6 4,30 17,50 0,80 DNS 170 108
    88 Merel van der Kallen MPA2 - AV Spiridon Team 07 1150,00 15,5 3,60 18,50 0,90 1,30 170 44
    89 Thomas Hessels JPA1 - Scorpio Team 12 DNS 13,3 4,10 11,00 0,95 3,45 170 45
    90 Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 1225,00 13,5 3,80 8,00 0,90 1,70 165 80
    91 Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 09 1225,00 14,0 4,30 11,00 0,90 2,20 161 63
    92 Scott van IJzendoorn JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1125,00 15,1 4,90 14,50 0,90 2,15 159 93
    93 Luca Uitenbroek JPA1 - Scorpio Team 12 1250,00 14,2 2,90 9,50 0,90 2,85 158 0
    94 Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 05 1275,00 15,6 3,60 8,00 0,95 2,00 157 58
    95 Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 08 1150,00 14,6 4,10 18,00 0,85 1,45 154 39
    96 Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 14,4 3,70 9,50 0,85 2,05 150 0
    97 Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 09 1000,00 16,3 3,10 16,00 0,90 2,20 148 95
    98 Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 08 1100,00 15,1 3,50 16,50 0,95 1,30 143 43
    99 Arwen Ambachtsheer MPA1 - AV Spiridon Team 07 1150,00 17,2 4,30 11,00 0,90 1,75 142 0
    100 Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 11 800,00 14,6 4,60 19,00 0,85 DNS 141 101
    101 Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 01 1000,00 14,7 3,60 11,50 0,75 2,35 139 0
    102 Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS 15,6 4,10 12,50 0,95 2,10 135 0
    103 Stijn Barends JPA1 - Taxandria Team 01 1125,00 15,8 3,80 13,50 0,80 2,45 135 0
    104 Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 05 550,00 14,1 5,10 12,50 0,85 2,05 131 70
    105 Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 11 1175,00 15,9 3,20 12,00 0,70 2,85 131 27
    106 Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 09 DNS 15,5 3,90 10,50 0,95 2,15 128 50
    107 Lieve Feber MPA1 - AV Sprint Team 10 1075,00 15,6 3,20 10,50 0,85 1,70 124 0
    108 Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 08 1100,00 15,1 3,60 10,00 0,90 1,90 123 5
    109 Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 09 1075,00 16,5 3,70 10,00 0,85 1,75 122 0
    110 Rick van Dongen JPA1 - Scorpio Team 12 NM 15,4 3,70 15,00 0,85 2,50 122 0
    111 Daan van Mierlo JPA1 - AV Attila Team 09 1125,00 15,3 4,70 9,50 0,80 0,85 119 37
    112 Veerle van Os MPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    112 Roemer Struik JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    112 Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    112 Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    112 Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    112 Frank van ...n Franken JPA2 - AV Sprint Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    112 Stijn Groeneveld JPA1 - Scorpio Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 01 1600,00 --- 78
    2 Luuk Pelkmans JPA1 - AV Sprint Team 04 1575,00 --- 75
    3 Ryan Heeren JPA1 - AV Spiridon Team 07 1550,00 --- 72
    4 Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 05 1500,00 --- 65
    5 Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 04 1475,00 --- 72
    6 Anouk Andeweg MPA2 - AV Spiridon Team 07 1450,00 --- 68
    6 Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 1450,00 --- 59
    8 Noëlle Schalk MPA1 - AV Spiridon Team 07 1425,00 --- 65
    8 Jabril Osman JPA1 - AV Sprint Team 11 1425,00 --- 56
    8 Vigo Maljaars JPA1 - Scorpio Team 12 1425,00 --- 56
    11 Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 12 1400,00 --- 54
    11 Reyno Minkels JPA1 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1400,00 --- 54
    11 Yvar de Jong JPA1 - Scorpio Team 12 1400,00 --- 54
    14 Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 10 1375,00 --- 58
    14 Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 1375,00 --- 58
    16 Nora Buijs MPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 --- 55
    16 Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 10 1350,00 --- 55
    16 Anne Smits MPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 1350,00 --- 55
    16 Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 04 1350,00 --- 55
    16 Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 1350,00 --- 55
    16 Bastiaan Meeuwse JPA2 - AV Attila Team 03 1350,00 --- 48
    16 Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 04 1350,00 --- 48
    16 Sam van Abeelen JPA2 - Taxandria Team 01 1350,00 --- 48
    16 Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 --- 48
    16 Lucas Otten JPA1 - AV Attila Team 05 1350,00 --- 48
    16 Frank Bekkers JPA1 - AV Spiridon Team 07 1350,00 --- 48
    16 Jonas Vos JPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 1350,00 --- 48
    16 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 12 1350,00 --- 48
    16 Joran Kant JPA1 - Scorpio Team 12 1350,00 --- 48
    30 Kjell Kivit JPA2 - AV Spiridon Team 07 1325,00 --- 45
    30 Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 04 1325,00 --- 45
    30 David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 11 1325,00 --- 45
    33 Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 05 1300,00 --- 49
    33 Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 --- 49
    33 Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 --- 49
    33 Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 --- 49
    33 Dane van Mansum MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 --- 49
    33 Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 10 1300,00 --- 49
    33 Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 --- 49
    33 Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 --- 49
    33 Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 04 1300,00 --- 49
    33 Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 09 1300,00 --- 43
    43 Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 05 1275,00 --- 46
    43 Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 06 1275,00 --- 46
    43 Aitor van den Akker JPA1 - AV Attila Team 03 1275,00 --- 40
    43 Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 08 1275,00 --- 40
    43 Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 01 1275,00 --- 40
    48 Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 03 1250,00 --- 43
    48 Febe Thys MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 --- 43
    48 Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 --- 43
    48 Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 10 1250,00 --- 43
    48 Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 03 1250,00 --- 43
    48 Sietse 't Hooft JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 --- 38
    48 Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 --- 38
    48 Izzy Vissers JPA2 - AV Sprint Team 08 1250,00 --- 38
    48 Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 03 1250,00 --- 38
    48 Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 --- 38
    48 Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 --- 38
    48 Jules van Kan JPA1 - AV Sprint Team 11 1250,00 --- 38
    48 Luca Uitenbroek JPA1 - Scorpio Team 12 1250,00 --- 38
    48 David van Laerhoven JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 --- 38
    48 Luuk van der Horst JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 --- 38
    48 Okke van den Elsen JPA1 - Taxandria Team 01 1250,00 --- 38
    64 Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 1225,00 --- 41
    64 Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 03 1225,00 --- 41
    64 Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 10 1225,00 --- 41
    64 Lieke Heeren MPA2 - AV Sprint Team 06 1225,00 --- 41
    64 Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 12 1225,00 --- 41
    64 Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 09 1225,00 --- 35
    70 Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 10 1200,00 --- 38
    70 Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 03 1200,00 --- 38
    70 Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 06 1200,00 --- 38
    73 Pien de Geest MPA1 - Scorpio Team 12 1175,00 --- 35
    73 Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 05 1175,00 --- 35
    73 Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 11 1175,00 --- 31
    76 Arwen Ambachtsheer MPA1 - AV Spiridon Team 07 1150,00 --- 33
    76 Merel van der Kallen MPA2 - AV Spiridon Team 07 1150,00 --- 33
    76 Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 06 1150,00 --- 33
    76 Sammie Goijarts JPA2 - AV Sprint Team 08 1150,00 --- 29
    76 Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 09 1150,00 --- 29
    76 Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 08 1150,00 --- 29
    82 Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 --- 31
    82 Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 --- 31
    82 Fileine Bove MPA2 - AV Sprint Team 06 1125,00 --- 31
    82 Scott van IJzendoorn JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1125,00 --- 26
    82 Tim Kuijpers JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 1125,00 --- 26
    82 Daan van Mierlo JPA1 - AV Attila Team 09 1125,00 --- 26
    82 Stijn Barends JPA1 - Taxandria Team 01 1125,00 --- 26
    89 Sophie Willaert MPA1 - Taxandria Team 01 1100,00 --- 28
    89 Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 08 1100,00 --- 24
    89 Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 08 1100,00 --- 24
    92 Lieve Feber MPA1 - AV Sprint Team 10 1075,00 --- 26
    92 Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 09 1075,00 --- 26
    92 Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 01 1075,00 --- 26
    92 Tobias Herbers JPA2 - AV Sprint Team 11 1075,00 --- 22
    92 Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 08 1075,00 --- 22
    97 Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 09 1050,00 --- 24
    98 Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 09 1000,00 --- 20
    98 Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 01 1000,00 --- 20
    100 Milo van Riel JPA1 - AV Spiridon Team 07 975,00 --- 15
    101 Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 11 800,00 --- 6
    102 Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 05 550,00 --- 0
    Rick van Dongen JPA1 - Scorpio Team 12 NM --- 0
    Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
    Frank van ...n Franken JPA2 - AV Sprint Team 11 DNS --- 0
    Roemer Struik JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
    Merijn Verdijk JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
    Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 09 DNS --- 0
    Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0
    Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Mika Ruczynski JPA1 - AV Sprint Team 08 DNS --- 0
    Stijn Groeneveld JPA1 - Scorpio Team 12 DNS --- 0
    Thomas Hessels JPA1 - Scorpio Team 12 DNS --- 0
    Veerle van Os MPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
    Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
    Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0
    Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 10 11,8 --- 63
    2 Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 04 12,0 --- 52
    2 Luuk Pelkmans JPA1 - AV Sprint Team 04 12,0 --- 52
    4 Ryan Heeren JPA1 - AV Spiridon Team 07 12,1 --- 51
    4 Joran Kant JPA1 - Scorpio Team 12 12,1 --- 51
    6 Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 10 12,2 --- 57
    6 Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 04 12,2 --- 57
    6 Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 04 12,2 --- 57
    6 Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 04 12,2 --- 57
    6 Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 04 12,2 --- 49
    6 Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 04 12,2 --- 49
    12 Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 04 12,3 --- 55
    12 Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 04 12,3 --- 55
    12 Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 12,3 --- 48
    15 Noëlle Schalk MPA1 - AV Spiridon Team 07 12,6 --- 51
    15 Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 06 12,6 --- 51
    15 Kjell Kivit JPA2 - AV Spiridon Team 07 12,6 --- 44
    15 Lucas Otten JPA1 - AV Attila Team 05 12,6 --- 44
    15 Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 09 12,6 --- 44
    15 David van Laerhoven JPA1 - Taxandria Team 01 12,6 --- 44
    21 Nora Buijs MPA1 - AV Attila Team 05 12,7 --- 50
    21 Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 12,7 --- 50
    21 Bastiaan Meeuwse JPA2 - AV Attila Team 03 12,7 --- 43
    21 Merijn Verdijk JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK 12,7 --- 43
    21 Okke van den Elsen JPA1 - Taxandria Team 01 12,7 --- 43
    26 Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 05 12,8 --- 48
    26 Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 03 12,8 --- 48
    26 Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 12,8 --- 48
    29 Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 06 12,9 --- 47
    29 Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 08 12,9 --- 41
    31 Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 04 13,0 --- 45
    31 Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 05 13,0 --- 39
    31 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 12 13,0 --- 39
    31 Yvar de Jong JPA1 - Scorpio Team 12 13,0 --- 39
    35 Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 01 13,1 --- 44
    36 Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 10 13,2 --- 43
    36 Pien de Geest MPA1 - Scorpio Team 12 13,2 --- 43
    36 Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 05 13,2 --- 37
    36 Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 08 13,2 --- 37
    40 Lieke Heeren MPA2 - AV Sprint Team 06 13,3 --- 41
    40 Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 03 13,3 --- 36
    40 Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 09 13,3 --- 36
    40 Jonas Vos JPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 13,3 --- 36
    40 Thomas Hessels JPA1 - Scorpio Team 12 13,3 --- 36
    45 Febe Thys MPA1 - AV Sprint Team 10 13,4 --- 40
    45 Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 10 13,4 --- 40
    45 Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 10 13,4 --- 40
    45 Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 03 13,4 --- 40
    45 Anouk Andeweg MPA2 - AV Spiridon Team 07 13,4 --- 40
    45 Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 12 13,4 --- 35
    45 Sam van Abeelen JPA2 - Taxandria Team 01 13,4 --- 35
    52 Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 13,5 --- 39
    52 Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 10 13,5 --- 39
    52 Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 12 13,5 --- 39
    52 Reyno Minkels JPA1 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 13,5 --- 34
    52 Luuk van der Horst JPA1 - Taxandria Team 01 13,5 --- 34
    57 Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 05 13,6 --- 37
    57 Sietse 't Hooft JPA2 - AV Sprint Team 08 13,6 --- 32
    59 Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 10 13,7 --- 36
    59 Dane van Mansum MPA1 - AV Sprint Team 10 13,7 --- 36
    59 Izzy Vissers JPA2 - AV Sprint Team 08 13,7 --- 31
    59 Jules van Kan JPA1 - AV Sprint Team 11 13,7 --- 31
    63 Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 03 13,8 --- 35
    63 Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 06 13,8 --- 35
    63 Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 08 13,8 --- 30
    63 Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 01 13,8 --- 30
    63 Frank Bekkers JPA1 - AV Spiridon Team 07 13,8 --- 30
    68 Milo van Riel JPA1 - AV Spiridon Team 07 13,9 --- 29
    68 Jabril Osman JPA1 - AV Sprint Team 11 13,9 --- 29
    70 Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 09 14,0 --- 28
    70 Mika Ruczynski JPA1 - AV Sprint Team 08 14,0 --- 28
    72 Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 05 14,1 --- 27
    73 Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 09 14,2 --- 30
    73 Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 09 14,2 --- 30
    73 Tim Kuijpers JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 14,2 --- 26
    73 Luca Uitenbroek JPA1 - Scorpio Team 12 14,2 --- 26
    77 Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 06 14,4 --- 28
    77 Vigo Maljaars JPA1 - Scorpio Team 12 14,4 --- 24
    79 Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 10 14,5 --- 27
    79 Anne Smits MPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 14,5 --- 27
    79 Tobias Herbers JPA2 - AV Sprint Team 11 14,5 --- 23
    79 Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 11 14,5 --- 23
    83 Aitor van den Akker JPA1 - AV Attila Team 03 14,6 --- 22
    83 Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 08 14,6 --- 22
    83 Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 11 14,6 --- 22
    86 Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 03 14,7 --- 25
    86 Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 06 14,7 --- 25
    86 Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 01 14,7 --- 25
    89 Fileine Bove MPA2 - AV Sprint Team 06 14,8 --- 24
    90 David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 11 14,9 --- 20
    90 Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 11 14,9 --- 20
    92 Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 09 15,1 --- 21
    92 Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 06 15,1 --- 21
    92 Scott van IJzendoorn JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 15,1 --- 18
    92 Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 08 15,1 --- 18
    92 Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 08 15,1 --- 18
    97 Daan van Mierlo JPA1 - AV Attila Team 09 15,3 --- 16
    98 Sophie Willaert MPA1 - Taxandria Team 01 15,4 --- 18
    98 Rick van Dongen JPA1 - Scorpio Team 12 15,4 --- 15
    100 Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 09 15,5 --- 17
    100 Merel van der Kallen MPA2 - AV Spiridon Team 07 15,5 --- 17
    102 Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 05 15,6 --- 16
    102 Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 06 15,6 --- 16
    102 Lieve Feber MPA1 - AV Sprint Team 10 15,6 --- 16
    102 Sammie Goijarts JPA2 - AV Sprint Team 08 15,6 --- 14
    106 Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 01 15,7 --- 13
    107 Stijn Barends JPA1 - Taxandria Team 01 15,8 --- 12
    108 Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 11 15,9 --- 12
    109 Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 09 16,3 --- 10
    110 Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 09 16,5 --- 9
    111 Arwen Ambachtsheer MPA1 - AV Spiridon Team 07 17,2 --- 5
    Frank van ...n Franken JPA2 - AV Sprint Team 11 DNS --- 0
    Roemer Struik JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
    Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Stijn Groeneveld JPA1 - Scorpio Team 12 DNS --- 0
    Veerle van Os MPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
    Lieve Schoof MPA2 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Eva Koning MPA2 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Sam Molenaar JPA2 - AV Sprint Team 04 8,30 --- 77
    2 Ryan Jansen JPA2 - Scorpio Team 12 8,00 --- 74
    3 Ryan Heeren JPA1 - AV Spiridon Team 07 7,70 --- 70
    3 Luuk Pelkmans JPA1 - AV Sprint Team 04 7,70 --- 70
    5 Tobias de Prieëlle JPA2 - AV Sprint Team 04 7,20 --- 65
    6 Tristen Strooper JPA1 - AV Attila Team 09 7,10 --- 64
    7 Aurelia Davis MPA2 - AV Sprint Team 04 6,90 --- 71
    8 Joss Ruedisueli MPA2 - AV Sprint Team 04 6,80 --- 69
    8 Britt de Leeuw MPA2 - AV Sprint Team 04 6,80 --- 69
    10 Iris Mackenbach MPA2 - AV Sprint Team 06 6,70 --- 68
    11 Kwinten Rotte JPA2 - AV Sprint Team 04 6,60 --- 58
    11 Merijn Verdijk JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK 6,60 --- 58
    11 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 12 6,60 --- 58
    14 Loïs Drent MPA2 - AV Sprint Team 04 6,50 --- 65
    15 Luna Faas MPA2 - AV Sprint Team 04 6,40 --- 64
    16 Sverre Handor JPA2 - AV Sprint Team 04 6,30 --- 54
    17 Isis van Gils MPA2 - AV Sprint Team 06 6,20 --- 61
    18 Lotte van Ham MPA2 - AV Sprint Team 04 6,10 --- 60
    19 Milo van Riel JPA1 - AV Spiridon Team 07 5,90 --- 50
    19 Vigo Maljaars JPA1 - Scorpio Team 12 5,90 --- 50
    21 Sam de Vaan MPA2 - Taxandria Team 01 5,80 --- 56
    21 Tobias Herbers JPA2 - AV Sprint Team 11 5,80 --- 49
    21 Daan Verschoor JPA2 - Taxandria Team 01 5,80 --- 49
    21 Okke van den Elsen JPA1 - Taxandria Team 01 5,80 --- 49
    25 Mathijs van Os JPA1 - AV Attila Team 09 5,70 --- 48
    26 Floor Verhoeven MPA1 - AV Attila Team 03 5,50 --- 53
    27 Wiesje Keij MPA2 - AV Sprint Team 06 5,50 --- 53
    27 Bastiaan Meeuwse JPA2 - AV Attila Team 03 5,50 --- 46
    27 Kjell Kivit JPA2 - AV Spiridon Team 07 5,50 --- 46
    30 Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila Team 05 5,40 --- 51
    30 Luka Harahap MPA2 - AV Attila Team 05 5,40 --- 51
    30 Anouk Andeweg MPA2 - AV Spiridon Team 07 5,40 --- 51
    33 Sarah Buijs MPA1 - AV Sprint Team 10 5,30 --- 50
    33 Lieke Heeren MPA2 - AV Sprint Team 06 5,30 --- 50
    33 Frank Bekkers JPA1 - AV Spiridon Team 07 5,30 --- 43
    36 Danique Bergman MPA2 - AV Attila Team 03 5,20 --- 49
    36 Izzy Vissers JPA2 - AV Sprint Team 08 5,20 --- 42
    38 Stef van Nunen JPA2 - AV Sprint Team 08 5,10 --- 41
    38 Sam van Abeelen JPA2 - Taxandria Team 01 5,10 --- 41
    38 Luuk de Winter JPA1 - AV Attila Team 05 5,10 --- 41
    41 Noëlle Schalk MPA1 - AV Spiridon Team 07 5,00 --- 46
    41 Linne van ...epstraten MPA1 - AV Sprint Team 10 5,00 --- 46
    41 Stella Stroober MPA1 - AV Sprint Team 10 5,00 --- 46
    41 Femke Gijzen MPA2 - AV Sprint Team 06 5,00 --- 46
    41 Nienke Blom MPA2 - AV Sprint Team 06 5,00 --- 46
    41 David Geurts JPA2 - AV Sprint Team 11 5,00 --- 40
    47 Scott van IJzendoorn JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 4,90 --- 39
    47 Tim Kuijpers JPA2 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 4,90 --- 39
    47 Sammie Goijarts JPA2 - AV Sprint Team 08 4,90 --- 39
    47 Lucas Otten JPA1 - AV Attila Team 05 4,90 --- 39
    47 Jesse Boomaars JPA1 - AV Sprint Team 08 4,90 --- 39
    52 Fileine Bove MPA2 - AV Sprint Team 06 4,80 --- 44
    52 Mika Ruczynski JPA1 - AV Sprint Team 08 4,80 --- 38
    54 Jhiti de Rooij MPA1 - AV Attila Team 03 4,70 --- 43
    55 Daantje Janssens MPA1 - AV Sprint Team 10 4,70 --- 42
    55 Juul de Reijdt MPA1 - AV Sprint Team 10 4,70 --- 42
    55 Pien de Geest MPA1 - Scorpio Team 12 4,70 --- 42
    55 Merel Joosen MPA2 - AV Attila Team 03 4,70 --- 42
    55 Aimee Rynart MPA2 - AV Sprint Team 06 4,70 --- 42
    55 Thijs Picokrie JPA1 - AV Attila Team 03 4,70 --- 37
    55 Daan van Mierlo JPA1 - AV Attila Team 09 4,70 --- 37
    55 Joran Kant JPA1 - Scorpio Team 12 4,70 --- 37
    63 Fenna Dudok MPA2 - Scorpio Team 12 4,60 --- 41
    63 Kamiel Watzeels JPA2 - AV Attila Team 05 4,60 --- 36
    63 Tim Versteijnen JPA1 - AV Attila Team 05 4,60 --- 36
    63 Tom van Es JPA1 - AV Sprint Team 11 4,60 --- 36
    67 Nora Buijs MPA1 - AV Attila Team 05 4,50 --- 40
    67 Reyno Minkels JPA1 - Atledo Team 02 Atledo + DAK 4,50 --- 35
    69 Jonas Vos JPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 4,40 --- 34
    69 Yvar de Jong JPA1 - Scorpio Team 12 4,40 --- 34
    71 Arwen Ambachtsheer MPA1 - AV Spiridon Team 07 4,30 --- 38
    71 Sietse 't Hooft JPA2 - AV Sprint Team 08 4,30 --- 33
    71 Sem van Boxtel JPA1 - AV Attila Team 09 4,30 --- 33
    71 Jules van Kan JPA1 - AV Sprint Team 11 4,30 --- 33
    75 Emma Ardon MPA1 - AV Attila Team 09 4,20 --- 36
    75 Noah Peeters JPA1 - Taxandria Team 01 4,20 --- 31
    77 Marit Schapendonk MPA1 - AV Attila Team 09 4,10 --- 35
    77 Roos van der Gracht MPA1 - AV Sprint Team 06 4,10 --- 35
    77 Ylva den Heijer MPA1 - AV Sprint Team 10 4,10 --- 35
    77 Anne Smits MPA1 - DAK Team 02 Atledo + DAK 4,10 --- 35
    77 Sophie Willaert MPA1 - Taxandria Team 01 4,10 --- 35
    77 Tom van Breda JPA1 - AV Sprint Team 08 4,10 --- 30
    77 Thomas Hessels JPA1 - Scorpio Team 12 4,10 --- 30
    77 Luuk van der Horst JPA1 - Taxandria Team 01 4,10 --- 30
    85 Eva Flier MPA2 - AV Sprint Team 06 4,00 --- 34
    85 David van Laerhoven JPA1 - Taxandria Team 01 4,00 --- 29
    87 Inge Kribbe MPA1 - AV Attila Team 09 3,90 --- 33
    87 Aitor van den Akker JPA1 - AV Attila Team 03 3,90 --- 28
    89 Tijl van Kasteren JPA1 - AV Sprint Team 08 3,89 --- 28
    90 Tessa de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 3,80 --- 31
    90 Anna van Langevelde MPA1 - AV Sprint Team 10 3,80 --- 31
    90 Giel Huijsmans JPA1 - AV Sprint Team 11 3,80 --- 27
    90 Stijn Barends JPA1 - Taxandria Team 01 3,80 --- 27
    94 Dane van Mansum MPA1 - AV Sprint Team 10 3,70 --- 30
    94 Noralie Dieleman MPA2 - AV Attila Team 09 3,70 --- 30
    94 Marije Huijbregtse MPA2 - AV Sprint Team 06 3,70 --- 30
    94 Sjoerd van de Corput JPA1 - AV Sprint Team 11 3,70 --- 26
    94 Jabril Osman JPA1 - AV Sprint Team 11 3,70 --- 26
    94 Rick van Dongen JPA1 - Scorpio Team 12 3,70 --- 26
    100 Madelief Ruijters MPA1 - AV Attila Team 05 3,60 --- 29
    100 Bente Meijer MPA1 - AV Attila Team 09 3,60 --- 29
    100 Merel van der Kallen MPA2 - AV Spiridon Team 07 3,60 --- 29
    100 Ayaan Omer Ige MPA2 - Taxandria Team 01 3,60 --- 29
    100 Hugo van Keulen JPA2 - AV Sprint Team 08 3,60 --- 25
    105 Rutger van...er Lichte JPA1 - AV Sprint Team 08 3,50 --- 24
    106 Febe Thys MPA1 - AV Sprint Team 10 3,20 --- 24
    106 Lieve Feber MPA1 - AV Sprint Team 10 3,20 --- 24
    106 Yair Herz JPA1 - AV Sprint Team 11 3,20 --- 21
    109 Linde Joosen MPA1 - AV Attila Team 09 3,10 --- 23
    110 Nina Groffen MPA1 - AV Sprint Team 10 3,00 --- 22
    111 Luca Uitenbroek JPA1 - Scorpio Team 12 2,90 --- 18
    Frank van ...n Franken JPA2 - AV Sprint Team 11 DNS --- 0
    Roemer Struik JPA2 - DAK Team 02 Atledo + DAK DNS --- 0
    Tijl Rijnbout JPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
    Stijn Groeneveld JPA1 - Scorpio Team 12