Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:50 60m Uitslagen
    11:25 Hoog
    2
    Uitslagen
    13:15 Kogel
    2
    Uitslagen
    13:50 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:50u14:20u
    Meisjes Pupil A2
    60m
    Hoog - 2
    Kogel - 2
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m
    126 Fabiënne Weeda AV Fortuna 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    182 Savannah Bailey Parthenon 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    183 Julia van Dorp Parthenon 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    184 Nikki Docter AV Sparta 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    185 Esther van Grol AV Sparta 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    186 Roshwita Holstein AV Sparta 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    187 Ayla Vording AV Sparta 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    188 Nathalie van Opstal SPOB 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    189 Norah Tuppert SPOB 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    190 Diede van de Wal SPOB 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    191 Danjela Lockhorst AV Statina 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    192 Bodhy Christiaans CAV Energie Meerkamp
    MPA2 - Meerkamp a -
    193 Nathalia Montijn CAV Energie Meerkamp
    MPA2 - Meerkamp a -
    194 Brittany Cools THOR 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    195 Melissa Hanselaar Typhoon 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    196 Anne Bisschop Voorne 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    197 Esra de Bruin Voorne 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    198 Faith Conijn AAA 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a
    199 Donika den Hartog AAA 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000m a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Vereniging AAA AAA 2
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Parthenon PRTH 2
    AV Sparta SPRT 4
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
    AV Statina STTN 1
    CAV Energie ENRG 2
    THOR THOR 1
    Typhoon TPHN 1
    Voorne Atletiek VRNE 2

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Nathalia Montijn CAV Energie 9,47 9,13 1,12 1574
    2 Bodhy Christiaans CAV Energie 9,15 6,67 1,17 1534
    3 Nathalie van Opstal SPOB 9,56 6,46 1,17 1450
    4 Brittany Cools THOR 9,81 6,36 1,17 1403
    5 Anne Bisschop Voorne 10,32 6,16 1,12 1276
    6 Diede van de Wal SPOB 10,26 6,44 1,07 1266
    7 Julia van Dorp Parthenon 10,47 5,64 1,12 1222
    8 Nikki Docter AV Sparta 10,08 5,21 1,07 1215
    9 Danjela Lockhorst AV Statina 10,21 4,78 1,12 1202
    10 Savannah Bailey Parthenon 10,72 6,22 1,02 1152
    11 Esther van Grol AV Sparta 10,64 5,11 1,07 1129
    12 Ayla Vording AV Sparta 11,13 5,70 1,07 1103
    13 Melissa Hanselaar Typhoon 10,89 4,27 1,12 1072
    14 Donika den Hartog AAA 11,77 6,16 1,07 1057
    15 Faith Conijn AAA 10,88 4,95 1,02 1049
    16 Roshwita Holstein AV Sparta 10,95 4,73 0,97 988
    17 Norah Tuppert SPOB 11,45 4,37 0,97 900
    18 Esra de Bruin Voorne 11,33 4,90 0,87 879
    19 Fabiënne Weeda AV Fortuna 12,53 4,93 0,82 714

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Bodhy Christiaans CAV Energie 9,15 -1.5 m/s8,95 621
    2 Nathalia Montijn CAV Energie 9,47 -1.5 m/s9,57 564
    3 Nathalie van Opstal SPOB 9,56 -1.5 m/s9,65 549
    4 Brittany Cools THOR 9,81 -1.5 m/s9,72 508
    5 Nikki Docter AV Sparta 10,08 -2.3 m/s--- 466
    6 Danjela Lockhorst AV Statina 10,21 -1.5 m/s10,13 446
    7 Diede van de Wal SPOB 10,26 -2.3 m/s--- 439
    8 Anne Bisschop Voorne 10,32 -1.8 m/s10,23 430
    9 Julia van Dorp Parthenon 10,47 -2.3 m/s--- 409
    10 Esther van Grol AV Sparta 10,64 -2.3 m/s--- 386
    11 Savannah Bailey Parthenon 10,72 -2.3 m/s--- 375
    12 Faith Conijn AAA 10,88 -1.8 m/s--- 354
    13 Melissa Hanselaar Typhoon 10,89 -2.3 m/s--- 352
    14 Roshwita Holstein AV Sparta 10,95 -2.3 m/s--- 345
    15 Ayla Vording AV Sparta 11,13 -1.8 m/s--- 322
    16 Esra de Bruin Voorne 11,33 -1.8 m/s10,98 298
    17 Norah Tuppert SPOB 11,45 -2.3 m/s--- 283
    18 Donika den Hartog AAA 11,77 -2.3 m/s--- 247
    19 Fabiënne Weeda AV Fortuna 12,53 -2.3 m/s--- 168