Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Hink-stap-springen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m150m200m400m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogHSSVer
    60 Floris Smink AC TION Discus
    Kogel
    Discus JD/MDKogel JD/MD ----------
    61 Jip de Greef Altis 80m
    Discus
    Speer
    Hoog
    Ver
    80m JD/MCDiscus JD/MDSpeer JD/MDHoog gr 3 ...gsh. 1,23Ver gr 2 -------
    62 Jarik van de Mast Altis 800m
    800m -----------
    63 Alexander ...derikhoff Altis 80m
    150m
    200m
    400m
    80m JD/MC150m200m400m --------
    64 Marijn van Duijn ARV Ilion 80m
    150m
    Kogel
    Speer
    80m JD/MC150mKogel JD/MDSpeer JD/MD --------
    65 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 80m
    Discus
    Kogel
    80m JD/MCDiscus JD/MDKogel JD/MD ---------
    66 Daniël van der Poel AV Phoenix 150m
    Speer
    Ver
    150mSpeer JD/MDVer gr 2 ---------
    67 Aran Swart AV Spiridon Discus
    Kogel
    Speer
    Discus JD/MDKogel JD/MDSpeer JD/MD ---------
    68 Mark Hollestelle Triathlon 80m
    800m
    Ver
    80m JD/MC800mVer gr 1 ---------
    69 Tom Oldenbeuving Triathlon 80m
    Discus
    Speer
    Ver
    80m JD/MCDiscus JD/MDSpeer JD/MDVer gr 1 --------
    70 Jibbe Teeuwisse Triathlon 200m
    Discus
    Kogel
    Speer
    200mDiscus JD/MDKogel JD/MDSpeer JD/MD --------
    71 Geert Uljee Triathlon 80m
    80m JD/MC -----------
    72 Mark van der Linden Haag 80m
    150m
    400m
    Discus
    Speer
    80m JD/MC150m400mDiscus JD/MDSpeer JD/MD -------
    73 Wouter van Gorcom HLLS 80m
    150m
    Hoog
    Ver
    80m JD/MC150mHoog gr 3 ...gsh. 1,23Ver gr 1 --------
    74 Jasper Oele PAC 80m
    150m
    Speer
    80m JD/MC150mSpeer JD/MD ---------
    75 Damian Felter Rotterdam 80m
    Ver
    80m JD/MCVer gr 1 ----------
    76 Jord Pluimes Scorpio Discus
    Kogel
    Hoog
    Discus JD/MDKogel JD/MDHoog gr 2 ...gsh. 1,23 ---------
    77 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
    800m -----------
    78 Lasse Klijn U-Track 800m
    800m -----------

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 1
    Altis ALTS 3
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Triathlon Triathlon 4
    Haag Atletiek HAAG 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    PAC PAC 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    Scorpio SCRP 1
    U-Track UTRK 2

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Mark van der Linden Haag 18,05 +6.9 m/s18,76
    2 Alexander ...derikhoff Altis 20,15 +4.4 m/s21,06
    3 Marijn van Duijn ARV Ilion 20,36 +6.8 m/s22,10
    4 Daniël van der Poel AV Phoenix 21,12 +5.6 m/s---
    5 Wouter van Gorcom HLLS 21,33 +4.1 m/s---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Alexander ...derikhoff Altis 30,61 +3.9 m/s---
    2 Jibbe Teeuwisse Triathlon 35,31 +3.9 m/s---

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Mark van der Linden Haag 1:01,75 59,00
    Alexander ...derikhoff Altis DNS ---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:36,84 ---
    2 Jarik van de Mast Altis 2:43,20 2:36,34
    3 Lasse Klijn U-Track 3:04,09 ---
    Mark Hollestelle Triathlon DNS ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior D

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Marijn van Duijn ARV Ilion 13,03 13,13
    2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,93 11,03
    3 Floris Smink AC TION 10,92 ---
    4 Jord Pluimes Scorpio 8,25 8,12
    5 Aran Swart AV Spiridon 7,72 8,00
    6 Jibbe Teeuwisse Triathlon 6,86 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jip de Greef Altis 1,28 1,45
    1 Wouter van Gorcom HLLS 1,28 1,30
    Jord Pluimes Scorpio DNS 1,51

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior D

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Damian Felter Rotterdam 5,16 +2.8 m/s5,60
    2 Wouter van Gorcom HLLS 4,44 +1.5 m/s4,63
    3 Jip de Greef Altis 4,21 +3.3 m/s4,14
    4 Daniël van der Poel AV Phoenix 3,79 +3.2 m/s4,09
    5 Mark Hollestelle Triathlon 3,58 +1.8 m/s---
    Tom Oldenbeuving Triathlon DNS ---