Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 7
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Scheldesport SCSP 2
    AV `56 AV56 2
    Dynamica ADSV DNMC 2
    MSV en AV Flakkee FLKK 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    Amy de Graaf MPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1600,00 11,0 6,60 24,50 1,20 3,50 439 439
    Ann den Exter MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1325,00 14,5 4,60 17,00 0,85 3,40 250 223
    Benjamin Pijnen JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,2 5,70 24,50 1,10 3,40 334 334
    Britt van der Maas MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1350,00 12,1 5,10 15,00 1,15 2,65 293 204
    Daan Schuit JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1450,00 10,2 8,00 31,50 1,40 3,45 435 435
    Emmaleigh Cheers MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1250,00 12,1 2,80 13,00 0,90 2,30 207 146
    Fabian de Maat JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1450,00 11,4 5,50 21,50 1,00 2,70 288 240
    Georgette Thilleman MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1075,00 13,0 5,00 23,00 0,90 2,80 256 230
    Hilde Koole MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1400,00 13,1 4,90 15,00 0,85 2,90 257 107
    Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1325,00 12,3 4,60 11,50 1,10 2,90 268 33
    Jeffrey Rijkhals JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1500,00 9,9 7,70 39,50 1,20 3,65 453 453
    Kasper Koopman JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1500,00 10,2 5,80 26,50 0,95 3,75 359 359
    Kirsten Vierbergen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1400,00 14,2 4,60 19,50 0,75 3,30 258 230
    Koen Steenblok JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1525,00 11,7 5,70 18,50 1,20 2,50 300 234
    Luca Vael JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1325,00 12,1 5,40 9,50 0,90 3,40 232 94
    Lucas de Ligt JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1600,00 10,3 8,40 38,50 1,35 3,60 481 481
    Marit Simonse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1350,00 15,3 4,50 7,00 0,95 1,95 175 55
    Matthijs de Brouwer JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 11,6 4,30 19,00 0,90 3,45 268 235
    Menno van Westen JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1175,00 13,8 4,90 12,50 1,10 1,10 179 0
    Myrthe Keijmel MPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1375,00 15,1 4,40 10,00 1,00 1,55 188 58
    Nino van den Berg JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1250,00 10,8 6,20 21,00 1,30 3,05 324 286
    Quinten Mertens JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1250,00 10,9 5,80 24,50 1,25 2,30 305 254
    Quinty van Dalen MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1200,00 13,2 6,60 19,50 0,95 3,40 299 218
    Raf de Mul JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1400,00 12,2 4,10 13,50 1,00 2,65 227 0
    Robin Bouwhuizen JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 10,3 8,10 25,50 1,05 4,05 387 387
    Rody Dees JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1250,00 13,7 5,10 14,00 0,95 1,80 182 0
    Sanne Ephraïm MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1275,00 13,7 4,30 16,50 1,00 2,10 224 94
    Sem Euser JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Senna Cornelisse JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1250,00 12,0 4,80 20,50 0,95 3,15 255 179
    Stijn Rietberg JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1350,00 12,3 5,00 18,00 0,90 2,60 233 0
    Stijn Koole JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1450,00 13,7 4,20 13,50 0,75 3,05 203 59
    Vitaly Vermeulen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1100,00 15,2 4,10 15,00 0,75 1,70 147 35
    Yara Karelse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1425,00 11,2 5,70 15,00 1,25 2,95 347 313
    Yasmine de Kraker MPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1375,00 10,1 5,00 21,00 0,95 2,85 335 304
    Zoe van Luijk MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1375,00 12,9 5,40 18,00 1,10 2,55 290 176

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy de Graaf MPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1600,00 --- 90 90
    Ann den Exter MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1325,00 --- 52 52
    Benjamin Pijnen JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1450,00 --- 59 59
    Britt van der Maas MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1350,00 --- 55 0
    Daan Schuit JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1450,00 --- 59 59
    Emmaleigh Cheers MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1250,00 --- 43 43
    Fabian de Maat JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1450,00 --- 59 59
    Georgette Thilleman MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1075,00 --- 26 0
    Hilde Koole MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1400,00 --- 62 62
    Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1325,00 --- 52 0
    Jeffrey Rijkhals JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1500,00 --- 65 65
    Kasper Koopman JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1500,00 --- 65 65
    Kirsten Vierbergen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1400,00 --- 62 62
    Koen Steenblok JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1525,00 --- 68 68
    Luca Vael JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1325,00 --- 45 0
    Lucas de Ligt JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1600,00 --- 78 78
    Marit Simonse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1350,00 --- 55 55
    Matthijs de Brouwer JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 --- 51 51
    Menno van Westen JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1175,00 --- 31 0
    Myrthe Keijmel MPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1375,00 --- 58 58
    Nino van den Berg JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1250,00 --- 38 0
    Quinten Mertens JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1250,00 --- 38 0
    Quinty van Dalen MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1200,00 --- 38 0
    Raf de Mul JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1400,00 --- 54 0
    Robin Bouwhuizen JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1375,00 --- 51 51
    Rody Dees JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1250,00 --- 38 0
    Sanne Ephraïm MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1275,00 --- 46 0
    Sem Euser JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0 0
    Senna Cornelisse JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1250,00 --- 38 0
    Stijn Rietberg JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1350,00 --- 48 0
    Stijn Koole JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1450,00 --- 59 59
    Vitaly Vermeulen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1100,00 --- 28 0
    Yara Karelse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1425,00 --- 65 65
    Yasmine de Kraker MPA1 - Dynamica A... 1 team 1 1375,00 --- 58 58
    Zoe van Luijk MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1375,00 --- 58 58

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy de Graaf MPA2 - AV 56 groep 1 team 4 11,0 --- 77 77
    Ann den Exter MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 14,5 --- 27 0
    Benjamin Pijnen JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 11,2 --- 64 64
    Britt van der Maas MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 12,1 --- 59 59
    Daan Schuit JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 10,2 --- 79 79
    Emmaleigh Cheers MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 12,1 --- 59 59
    Fabian de Maat JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 11,4 --- 61 61
    Georgette Thilleman MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 13,0 --- 45 45
    Hilde Koole MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 13,1 --- 44 0
    Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 12,3 --- 55 0
    Jeffrey Rijkhals JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 9,9 --- 84 84
    Kasper Koopman JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 10,2 --- 79 79
    Kirsten Vierbergen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 14,2 --- 30 30
    Koen Steenblok JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 11,7 --- 56 56
    Luca Vael JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 12,1 --- 51 51
    Lucas de Ligt JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 10,3 --- 78 78
    Marit Simonse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 15,3 --- 19 0
    Matthijs de Brouwer JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 11,6 --- 58 58
    Menno van Westen JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 13,8 --- 30 0
    Myrthe Keijmel MPA2 - Scheldespo... 1 team 3 15,1 --- 21 0
    Nino van den Berg JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 10,8 --- 70 70
    Quinten Mertens JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 10,9 --- 68 68
    Quinty van Dalen MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 13,2 --- 43 0
    Raf de Mul JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 12,2 --- 49 0
    Robin Bouwhuizen JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 10,3 --- 78 78
    Rody Dees JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 13,7 --- 31 0
    Sanne Ephraïm MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 13,7 --- 36 0
    Sem Euser JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0 0
    Senna Cornelisse JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 12,0 --- 52 52
    Stijn Rietberg JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 12,3 --- 48 0
    Stijn Koole JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 13,7 --- 31 0
    Vitaly Vermeulen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 15,2 --- 20 0
    Yara Karelse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 11,2 --- 73 73
    Yasmine de Kraker MPA1 - Dynamica A... 1 team 1 10,1 --- 93 93
    Zoe van Luijk MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 12,9 --- 47 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy de Graaf MPA2 - AV 56 groep 1 team 4 6,60 --- 67 67
    Ann den Exter MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 4,60 --- 41 41
    Benjamin Pijnen JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 5,70 --- 48 48
    Britt van der Maas MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 5,10 --- 47 47
    Daan Schuit JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 8,00 --- 74 74
    Emmaleigh Cheers MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 2,80 --- 20 0
    Fabian de Maat JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 5,50 --- 46 46
    Georgette Thilleman MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 5,00 --- 46 46
    Hilde Koole MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 4,90 --- 45 45
    Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 4,60 --- 41 0
    Jeffrey Rijkhals JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 7,70 --- 70 70
    Kasper Koopman JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 5,80 --- 49 49
    Kirsten Vierbergen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 4,60 --- 41 41
    Koen Steenblok JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 5,70 --- 48 0
    Luca Vael JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 5,40 --- 44 0
    Lucas de Ligt JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 8,40 --- 78 78
    Marit Simonse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 4,50 --- 40 0
    Matthijs de Brouwer JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 4,30 --- 33 0
    Menno van Westen JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 4,90 --- 39 0
    Myrthe Keijmel MPA2 - Scheldespo... 1 team 3 4,40 --- 39 0
    Nino van den Berg JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 6,20 --- 53 53
    Quinten Mertens JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 5,80 --- 49 49
    Quinty van Dalen MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 6,60 --- 67 67
    Raf de Mul JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 4,10 --- 30 0
    Robin Bouwhuizen JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 8,10 --- 75 75
    Rody Dees JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 5,10 --- 41 0
    Sanne Ephraïm MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 4,30 --- 38 0
    Sem Euser JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0 0
    Senna Cornelisse JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 4,80 --- 38 0
    Stijn Rietberg JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 5,00 --- 40 0
    Stijn Koole JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 4,20 --- 31 0
    Vitaly Vermeulen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 4,10 --- 35 35
    Yara Karelse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 5,70 --- 55 55
    Yasmine de Kraker MPA1 - Dynamica A... 1 team 1 5,00 --- 46 46
    Zoe van Luijk MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 5,40 --- 51 51

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy de Graaf MPA2 - AV 56 groep 1 team 4 24,50 --- 71 71
    Ann den Exter MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 17,00 --- 41 41
    Benjamin Pijnen JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 24,50 --- 62 62
    Britt van der Maas MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 15,00 --- 34 0
    Daan Schuit JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 31,50 --- 86 86
    Emmaleigh Cheers MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 13,00 --- 26 0
    Fabian de Maat JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 21,50 --- 51 51
    Georgette Thilleman MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 23,00 --- 65 65
    Hilde Koole MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 15,00 --- 34 0
    Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 11,50 --- 20 0
    Jeffrey Rijkhals JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 39,50 --- 114 114
    Kasper Koopman JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 26,50 --- 68 68
    Kirsten Vierbergen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 19,50 --- 51 51
    Koen Steenblok JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 18,50 --- 41 41
    Luca Vael JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 9,50 --- 11 0
    Lucas de Ligt JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 38,50 --- 111 111
    Marit Simonse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 7,00 --- 4 0
    Matthijs de Brouwer JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 19,00 --- 43 43
    Menno van Westen JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 12,50 --- 21 0
    Myrthe Keijmel MPA2 - Scheldespo... 1 team 3 10,00 --- 15 0
    Nino van den Berg JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 21,00 --- 49 49
    Quinten Mertens JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 24,50 --- 62 62
    Quinty van Dalen MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 19,50 --- 51 51
    Raf de Mul JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 13,50 --- 24 0
    Robin Bouwhuizen JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 25,50 --- 65 65
    Rody Dees JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 14,00 --- 26 0
    Sanne Ephraïm MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 16,50 --- 39 39
    Sem Euser JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0 0
    Senna Cornelisse JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 20,50 --- 48 48
    Stijn Rietberg JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 18,00 --- 39 0
    Stijn Koole JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 13,50 --- 24 0
    Vitaly Vermeulen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 15,00 --- 34 0
    Yara Karelse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 15,00 --- 34 0
    Yasmine de Kraker MPA1 - Dynamica A... 1 team 1 21,00 --- 57 57
    Zoe van Luijk MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 18,00 --- 45 45

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    Amy de Graaf MPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1,20 --- 80 80
    Ann den Exter MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 0,85 --- 39 39
    Benjamin Pijnen JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1,10 --- 58 58
    Britt van der Maas MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1,15 --- 73 73
    Daan Schuit JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1,40 --- 92 92
    Emmaleigh Cheers MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 0,90 --- 44 44
    Fabian de Maat JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 48 0
    Georgette Thilleman MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 0,90 --- 44 44
    Hilde Koole MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 0,85 --- 39 0
    Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 67 0
    Jeffrey Rijkhals JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 1,20 --- 69 69
    Kasper Koopman JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 43 43
    Kirsten Vierbergen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 0,75 --- 28 0
    Koen Steenblok JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,20 --- 69 69
    Luca Vael JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 0,90 --- 38 0
    Lucas de Ligt JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1,35 --- 86 86
    Marit Simonse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 0,95 --- 50 0
    Matthijs de Brouwer JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 0,90 --- 38 38
    Menno van Westen JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 58 0
    Myrthe Keijmel MPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 55 0
    Nino van den Berg JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1,30 --- 81 81
    Quinten Mertens JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 1,25 --- 75 75
    Quinty van Dalen MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 50 50
    Raf de Mul JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 48 0
    Robin Bouwhuizen JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1,05 --- 53 53
    Rody Dees JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 0,95 --- 43 0
    Sanne Ephraïm MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 1,00 --- 55 55
    Sem Euser JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0 0
    Senna Cornelisse JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 43 43
    Stijn Rietberg JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 0,90 --- 38 0
    Stijn Koole JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 0,75 --- 25 0
    Vitaly Vermeulen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 0,75 --- 28 0
    Yara Karelse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,25 --- 86 86
    Yasmine de Kraker MPA1 - Dynamica A... 1 team 1 0,95 --- 50 50
    Zoe van Luijk MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 67 0

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

    Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
    Amy de Graaf MPA2 - AV 56 groep 1 team 4 3,50 --- 54 54
    Ann den Exter MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 3,40 --- 50 50
    Benjamin Pijnen JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 3,40 --- 43 43
    Britt van der Maas MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 2,65 --- 25 25
    Daan Schuit JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 3,45 --- 45 45
    Emmaleigh Cheers MPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 2,30 --- 15 0
    Fabian de Maat JPA1 - Scheldespo... 1 team 3 2,70 --- 23 23
    Georgette Thilleman MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 2,80 --- 30 30
    Hilde Koole MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 2,90 --- 33 0
    Inke van d...ikkenberg MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 2,90 --- 33 33
    Jeffrey Rijkhals JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 3,65 --- 51 51
    Kasper Koopman JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 3,75 --- 55 55
    Kirsten Vierbergen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 3,30 --- 46 46
    Koen Steenblok JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 2,50 --- 18 0
    Luca Vael JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 3,40 --- 43 43
    Lucas de Ligt JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 3,60 --- 50 50
    Marit Simonse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,95 --- 7 0
    Matthijs de Brouwer JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 3,45 --- 45 45
    Menno van Westen JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,10 --- 0 0
    Myrthe Keijmel MPA2 - Scheldespo... 1 team 3 1,55 --- 0 0
    Nino van den Berg JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 3,05 --- 33 33
    Quinten Mertens JPA2 - AV 56 groep 1 team 4 2,30 --- 13 0
    Quinty van Dalen MPA2 - Dynamica A... 1 team 1 3,40 --- 50 50
    Raf de Mul JPA2 - Scheldespo... 1 team 3 2,65 --- 22 0
    Robin Bouwhuizen JPA1 - Rkhav2 gro... 1 team 2 4,05 --- 65 65
    Rody Dees JPA1 - AV 56 groep 1 team 4 1,80 --- 3 0
    Sanne Ephraïm MPA1 - Scheldespo... 1 team 3 2,10 --- 10 0
    Sem Euser JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 DNS --- 0 0
    Senna Cornelisse JPA2 - Dynamica A... 1 team 1 3,15 --- 36 36
    Stijn Rietberg JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 2,60 --- 20 0
    Stijn Koole JPA1 - Dynamica A... 1 team 1 3,05 --- 33 0
    Vitaly Vermeulen MPA2 - Rkhav2 gro... 1 team 2 1,70 --- 2 0
    Yara Karelse MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 2,95 --- 34 34
    Yasmine de Kraker MPA1 - Dynamica A... 1 team 1 2,85 --- 31 0
    Zoe van Luijk MPA1 - AV 56 groep 1 team 4 2,55 --- 22 22

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 56 groep 1 team 4 (Team-est) AV `56 - JPA2 10 --- 0
    1 Dynamica A-pupillen groep 1 team 1 (Team-est) Dynamica ADSV - JPA2 10 --- 0
    1 Rkhav2 groep 1 team 2 (Team-est) RK HAV - JPA2 7 --- 0
    1 Scheldesport 3 groep 1 team 3 (Team-est) - JPA2 8 --- 0