Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 39
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
  • 50 meter ( 1 pogingen )
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter horden
  • 4 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 60mHKogelHoogHSSPolshoogVer
    4 Saskia van der Boor Parthenon Hoog
    Polshoog
    Vrouwen hoogspringenPolshoog 3 (>300) - ----
    6 Amber Dekker Parthenon 60mH
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mH a -----
    26 Esther Jacobs Parthenon Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kamp a ------
    32 Luka Lieuwen Parthenon 60mH
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mH a -----
    35 Sharon de Smoker Parthenon 60mH
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mH a -----
    48 Kirsten Kuntz AV Passaat Polshoog
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampPolshoog 3 (>300) a -----
    59 Britt de Reus AV Passaat Polshoog
    Ver
    Polshoog 2 (250-300)Vrouwen verspringen - ----
    162 Hilde den Engelsen HRCL Polshoog
    Ver
    Polshoog 2 (250-300)Vrouwen verspringen - ----
    164 Mirte Kok HRCL 60mH
    Polshoog
    Meisjes B 60 mHPolshoog 2 (250-300) - ----
    170 Sofie Derksen Typhoon 60mH
    Hoog
    Ver
    Meisjes B 60 mHVrouwen hoogspringenVrouwen verspringen - ---
    172 Nina den Haan Typhoon 60mH
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mH a -----
    177 Larissa Loos Typhoon 60mH
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mH a -----
    208 Hanna van Aalten AL73 Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kamp a ------
    215 Joyce Bahnerth Voorne HSS
    Ver
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampHSS 7 en 11 meterVrouwen verspringen a ----
    218 Abigail Kazadi Voorne 60mH
    Ver
    Meisjes B 60 mHVrouwen verspringen - ----
    234 Lonneke Westermann AV Attila 60mH
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mH a -----
    238 Robin Hassing AV Fortuna 60mH
    Kogel
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mHVrouwen kogelstoten a ----
    243 Tessa Goedhart AV Gouda Kogel
    Vrouwen kogelstoten - -----
    244 Julia Hollander AV Gouda 60mH
    Kogel
    Ver
    Meisjes B 60 mHVrouwen kogelstotenVrouwen verspringen - ---
    245 Cathelijne Janssen AV Gouda Kogel
    Vrouwen kogelstoten - -----
    249 Emma Moons AV Gouda Kogel
    Vrouwen kogelstoten - -----
    251 Frederique Post AV Gouda Ver
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampVrouwen verspringen a -----
    252 Marielle Rossewij AV Gouda Kogel
    Vrouwen kogelstoten - -----
    269 Charlotte Demoulin AV Sprint Kogel
    Hoog
    Polshoog
    Vrouwen kogelstotenVrouwen hoogspringenPolshoog 1 (<250) - ---
    273 Pleun Hutten AV Sprint 60mH
    Hoog
    Ver
    Meisjes B 60 mHVrouwen hoogspringenVrouwen verspringen - ---
    274 Renate Konings AV Sprint Ver
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampVrouwen verspringen a -----
    281 Eline Rijzenga AV Sprint Kogel
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampVrouwen kogelstoten a -----
    284 Eva Vonk AV Sprint Kogel
    Hoog
    Ver
    Vrouwen kogelstotenVrouwen hoogspringenVrouwen verspringen - ---
    290 Veri Gutte AV Statina Kogel
    Vrouwen kogelstoten - -----
    294 Maeve Zuijlen AV Unitas Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kamp a ------
    296 Eline Brand Avantri Ver
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampVrouwen verspringen a -----
    297 Laurene Brobbel Avantri Kogel
    Ver
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampVrouwen kogelstotenVrouwen verspringen a ----
    298 Feline Molenaar Avantri 60mH
    Ver
    Meisjes B 60 mHVrouwen verspringen - ----
    409 Edikan Ekpo Haag HSS
    Ver
    HSS 9 meterVrouwen verspringen - ----
    462 Lucie Tiemeier PAC Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kamp a ------
    465 Stella Bolderheij Rotterdam HSS
    HSS 9 meter - -----
    469 Jaleesa Seedorf Rotterdam Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kamp a ------
    475 Kim van Merode Spado Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kamp a ------
    1093 Gabrielle Opmeer PAC 60mH
    Meerkamp
    Vrouwen Sprint2kampMeisjes B 60 mH a -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletico `73 AL73 1
    AV Attila ATTL 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Gouda GOUD 6
    AV Parthenon PRTH 5
    AV Passaat PSST 2
    AV Sprint SPRN 5
    AV Statina STTN 1
    AV Unitas UNTS 1
    Avantri AVTR 3
    DK en AV Hercules HRCL 2
    Haag Atletiek HAAG 1
    PAC PAC 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 2
    Spado SPDO 1
    Typhoon TPHN 3
    Voorne Atletiek VRNE 2

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Sofie Derksen Typhoon 1,45 ---
    2 Pleun Hutten AV Sprint 1,40 ---
    2 Charlotte Demoulin AV Sprint 1,40 1,35
    4 Saskia van der Boor Parthenon 1,35 1,42
    5 Eva Vonk AV Sprint 1,25 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Edikan Ekpo Haag 10,86 10,84
    2 Joyce Bahnerth Voorne 9,70 ---
    Stella Bolderheij Rotterdam DNS 11,03

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Kirsten Kuntz AV Passaat 3,10 3,30
    2 Saskia van der Boor Parthenon 3,00 3,22
    2 Mirte Kok HRCL 3,00 3,00
    4 Hilde den Engelsen HRCL 2,80 3,00
    5 Britt de Reus AV Passaat 2,50 2,60
    6 Charlotte Demoulin AV Sprint 2,20 2,00

    Uitslagen Meerkamp Vrouwen

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Kirsten Kuntz MJB - AV Passaat 6,7 8,0 1421
    2 Frederique Post MJB - AV Gouda 6,8 8,0 1388
    2 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 6,8 8,0 1388
    4 Hanna van Aalten MJB - AL73 6,8 8,1 1360
    4 Lucie Tiemeier MJB - PAC 6,8 8,1 1360
    6 Laura van Haaften Vsen - Spado 6,9 8,3 1273
    7 Valerie Klostermann Vmas - PAC 7,0 8,2 1269
    8 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 7,1 8,1 1266
    9 Carolien de Pater MJA - Avantri 7,0 8,3 1242
    10 Evelien Brugmans Vsen - AV Sprint 7,1 8,3 1212
    11 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 7,2 8,2 1209
    12 Ilse Torbijn Vsen - Parthenon 7,1 8,4 1186
    12 Laurene Brobbel MJB - Avantri 7,1 8,4 1186
    14 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 7,1 8,5 1160
    15 Jamie Verweij MJA - AV Statina 7,3 8,5 1101
    16 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 7,4 8,4 1099
    17 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 6,9 9,1 1080
    18 Kim van Merode MJB - Spado 7,4 8,7 1024
    19 Eline Brand MJB - Avantri 7,7 8,4 1018
    20 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 7,6 9,0 899
    21 Tilly Jacobs Vmas - AV34 7,9 9,1 801
    22 Nina den Haan MJB - Typhoon 7,9 9,3 757
    22 Claudia La Fors Vmas - Atledo 7,9 9,3 757
    24 Larissa Loos MJB - Typhoon 7,9 9,4 737
    25 Esther Jacobs MJB - Parthenon 8,0 9,4 713
    26 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 7,2 DNS 558
    27 Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM 8,2 DNS 299
    28 Amber Dekker MJB - Parthenon DNS DNS 0
    28 Milet Hoornaar Vsen - Parthenon DNS DNS 0
    28 Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNS DNS 0
    28 Renate Konings MJB - AV Sprint DNS DNS 0
    28 Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS DNS 0
    28 Jaleesa Seedorf MJB - Rotterdam DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 50 meter Vrouwen

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Kirsten Kuntz MJB - AV Passaat 6,7 7,08 715
    2 Lucie Tiemeier MJB - PAC 6,8 6,94 682
    2 Frederique Post MJB - AV Gouda 6,8 --- 682
    2 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 6,8 --- 682
    2 Hanna van Aalten MJB - AL73 6,8 --- 682
    6 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 6,9 --- 649
    6 Laura van Haaften Vsen - Spado 6,9 7,09 649
    8 Carolien de Pater MJA - Avantri 7,0 7,50 618
    8 Valerie Klostermann Vmas - PAC 7,0 7,29 618
    10 Laurene Brobbel MJB - Avantri 7,1 --- 588
    10 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 7,1 7,31 588
    10 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 7,1 7,29 588
    10 Ilse Torbijn Vsen - Parthenon 7,1 --- 588
    10 Evelien Brugmans Vsen - AV Sprint 7,1 --- 588
    15 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 7,2 7,20 558
    15 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 7,2 7,80 558
    17 Jamie Verweij MJA - AV Statina 7,3 7,35 529
    18 Kim van Merode MJB - Spado 7,4 7,44 501
    18 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 7,4 --- 501
    20 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 7,6 --- 446
    21 Eline Brand MJB - Avantri 7,7 --- 420
    22 Nina den Haan MJB - Typhoon 7,9 --- 370
    22 Larissa Loos MJB - Typhoon 7,9 --- 370
    22 Claudia La Fors Vmas - Atledo 7,9 --- 370
    22 Tilly Jacobs Vmas - AV34 7,9 7,52 370
    26 Esther Jacobs MJB - Parthenon 8,0 --- 346
    27 Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM 8,2 8,20 299
    Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNS 7,76 0
    Amber Dekker MJB - Parthenon DNS 7,69 0
    Renate Konings MJB - AV Sprint DNS --- 0
    Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS 7,40 0
    Jaleesa Seedorf MJB - Rotterdam DNS 7,01 0
    Milet Hoornaar Vsen - Parthenon DNS 7,32 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Vrouwen

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Kirsten Kuntz MJB - AV Passaat 8,0 8,26 706
    1 Frederique Post MJB - AV Gouda 8,0 8,32 706
    1 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 8,0 8,27 706
    4 Lucie Tiemeier MJB - PAC 8,1 8,09 678
    4 Hanna van Aalten MJB - AL73 8,1 8,14 678
    4 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 8,1 8,60 678
    7 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 8,2 8,33 651
    7 Valerie Klostermann Vmas - PAC 8,2 8,43 651
    9 Carolien de Pater MJA - Avantri 8,3 8,67 624
    9 Evelien Brugmans Vsen - AV Sprint 8,3 8,49 624
    9 Laura van Haaften Vsen - Spado 8,3 8,41 624
    12 Eline Brand MJB - Avantri 8,4 9,25 598
    12 Laurene Brobbel MJB - Avantri 8,4 8,50 598
    12 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 8,4 8,79 598
    12 Ilse Torbijn Vsen - Parthenon 8,4 8,84 598
    16 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 8,5 8,49 572
    16 Jamie Verweij MJA - AV Statina 8,5 8,54 572
    18 Kim van Merode MJB - Spado 8,7 8,57 523
    19 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 9,0 9,38 453
    20 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 9,1 --- 431
    20 Tilly Jacobs Vmas - AV34 9,1 9,25 431
    22 Nina den Haan MJB - Typhoon 9,3 9,30 387
    22 Claudia La Fors Vmas - Atledo 9,3 --- 387
    24 Esther Jacobs MJB - Parthenon 9,4 --- 367
    24 Larissa Loos MJB - Typhoon 9,4 10,25 367
    Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNS 8,97 0
    Amber Dekker MJB - Parthenon DNS 8,60 0
    Gabrielle Opmeer MJB - PAC DNS 8,38 0
    Renate Konings MJB - AV Sprint DNS 8,50 0
    Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS 8,60 0
    Jaleesa Seedorf MJB - Rotterdam DNS 7,96 0
    Milet Hoornaar Vsen - Parthenon DNS 8,31 0
    Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM DNS 9,50 0

    Uitslagen 60 meter horden Vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Julia Hollander MJB - AV Gouda 9,1 9,38
    2 Feline Molenaar MJB - Avantri 9,4 9,42
    3 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 9,5 9,86
    4 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 9,6 10,03
    4 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 9,6 10,00
    4 Cathelijn Peeters Vsen - PH 9,6 9,95
    7 Luka Lieuwen MJB - Parthenon 9,8 9,98
    8 Sofie Derksen MJB - Typhoon 9,9 11,30
    9 Amber Dekker MJB - Parthenon 10,5 10,20
    10 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 10,6 10,80
    11 Abigail Kazadi MJB - Voorne 10,7 ---
    12 Maaike Boon Vsen - De Spartaan 10,9 10,09
    13 Larissa Loos MJB - Typhoon 11,4 12,19
    14 Mirte Kok MJB - HRCL 11,7 9,64
    15 Nina den Haan MJB - Typhoon 12,3 12,00
    Robin Hassing MJB - AV Fortuna DNS ---
    Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 DNS 9,27
    Sharon de Smoker MJB - Parthenon DNF 10,54

    Uitslagen Kogelstoten Vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Carolien de Pater MJA - Avantri 11,64 ---
    2 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 11,62 ---
    3 Suzanne den Boef Vsen - Typhoon 11,57 ---
    4 Julia Hollander MJB - AV Gouda 11,03 11,81
    5 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 10,82 ---
    6 Evelien va...wanenburg Vmas - Parthenon 10,02 ---
    7 Simone Veth Vmas - AV Passaat 9,84 10,58
    8 Laurene Brobbel MJB - Avantri 9,71 10,52
    8 Veri Gutte MJB - AV Statina 9,71 ---
    10 Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM 9,69 9,50
    11 Emma Moons MJB - AV Gouda 9,45 ---
    12 Lara Hubenet Vsen - Spark 9,41 10,17
    13 Sandy vd Heydt Vmas - Parthenon 9,40 9,88
    14 Cathelijne Janssen MJB - AV Gouda 8,94 9,25
    15 Tessa Goedhart MJB - AV Gouda 8,50 ---
    16 Marielle Rossewij MJB - AV Gouda 7,01 6,22
    Eline Rijzenga MJB - AV Sprint DNS ---
    Eva Vonk MJB - AV Sprint DNS ---
    Charlotte Demoulin MJB - AV Sprint DNS ---

    Uitslagen Verspringen Vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 5,28 ---
    2 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 5,20 ---
    3 Edikan Ekpo MJB - Haag 5,17 5,24
    4 Frederique Post MJB - AV Gouda 5,10 ---
    5 Saskia Zwaard Vsen - AV `40 5,06 ---
    6 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 5,05 5,18
    7 Julia Hollander MJB - AV Gouda 4,93 5,39
    8 Britt de Reus MJB - AV Passaat 4,88 4,96
    9 Laurene Brobbel MJB - Avantri 4,81 5,11
    10 Cathelijn Peeters Vsen - PH 4,80 ---
    11 Feline Molenaar MJB - Avantri 4,79 ---
    12 Eva Vonk MJB - AV Sprint 4,69 ---
    13 Milet Hoornaar Vsen - Parthenon 4,61 ---
    14 Joyce Bahnerth MJB - Voorne 4,58 ---
    15 Carolien de Pater MJA - Avantri 4,52 ---
    16 Hilde den Engelsen MJB - HRCL 4,25 ---
    17 Abigail Kazadi MJB - Voorne 4,10 ---
    18 Eline Brand MJB - Avantri 4,00 ---
    Sofie Derksen MJB - Typhoon DNS ---
    Renate Konings MJB - AV Sprint DNS ---
    Therry Buijs Vmas - Atledo DNS 4,68