Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 56
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 50 meter ( 1 pogingen )
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 4 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 60mHKogelHoogHSSPolshoogVer
    5 Yannick de Burbure Parthenon Kogel
    Hoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...gelstotenJongens C ...gspringen a ----
    7 Duane van Dijkhuizen Parthenon 60mH
    Polshoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHPolshoog 3 (>300) a ----
    29 Finn Joosten Parthenon Kogel
    Hoog
    Jongens C ...gelstotenJongens C ...gspringen - ----
    30 Ivar De Koning Parthenon 60mH
    Hoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHJongens C ...gspringen a ----
    67 Tobias Steevensz AV Passaat Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    68 Sander van Tuijl AV Passaat Hoog
    Jongens C ...gspringen - -----
    111 Jasper van Amerongen SPOB 60mH
    Kogel
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHJongens C ...gelstoten a ----
    152 Willem Bosch SPOB Kogel
    Ver
    Jongens C ...gelstotenJongens C ...rspringen - ----
    155 Jan Munning SPOB Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    156 Mathieu van Opstal SPOB 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHJongens C ...gelstotenJongens C ...gspringenJongens C ...rspringen a --
    157 Robin van Opstal SPOB 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHJongens C ...gelstotenJongens C ...gspringenJongens C ...rspringen a --
    159 Marijn de Wit SPOB 60mH
    Ver
    Jongens C 60 mHJongens C ...rspringen - ----
    174 Thomas Knoop Typhoon Kogel
    Jongens C ...gelstoten - -----
    179 Indy Wekker U-Track Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    192 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 60mH
    HSS
    Polshoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHHSS 7 en 11 meterPolshoog 1 (<250) a ---
    205 Phill Pols Atledo Kogel
    Hoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...gelstotenJongens C ...gspringen a ----
    214 Lars Adriaanse Voorne Hoog
    Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...gspringenJongens C ...rspringen a ----
    216 Roderik Cobben Voorne Polshoog
    Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampPolshoog 1 (<250)Jongens C ...rspringen a ----
    229 Thomas Wassenaar AV `47 Kogel
    Ver
    Jongens C ...gelstotenJongens C ...rspringen - ----
    231 Tomas Gerssen AV Astylos Kogel
    Hoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...gelstotenJongens C ...gspringen a ----
    247 Ruben Koning AV Gouda 60mH
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mH a -----
    265 Tarik Hochlaf AV Sparta Kogel
    Hoog
    HSS
    Jongens C ...gelstotenJongens C ...gspringenHSS 9 meter - ---
    270 Douwe Demoulin AV Sprint 60mH
    Hoog
    Polshoog
    Jongens C 60 mHJongens C ...gspringenPolshoog 1 (<250) - ---
    275 Jochem Laurens AV Sprint 60mH
    Kogel
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHJongens C ...gelstoten a ----
    278 Sjoerd Pastoor AV Sprint 60mH
    Hoog
    Polshoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mHJongens C ...gspringenPolshoog 2 (250-300) a ---
    410 Nsikak Ekpo Haag Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    412 Koen van der Aa PAC 60mH
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mH a -----
    414 Lucas Burgers PAC Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    415 Ruben Claus PAC Polshoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampPolshoog 1 (<250) a -----
    417 Wessel den Engelse PAC Hoog
    Polshoog
    Jongens C ...gspringenPolshoog 2 (250-300) - ----
    419 Tijmen Hermse PAC Kogel
    Polshoog
    Ver
    Jongens C ...gelstotenPolshoog 1 (<250)Jongens C ...rspringen - ---
    420 Saso Jongen PAC Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    422 Josha Kasmir PAC Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    424 Sander Ni...wenhuijse PAC Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    426 Evert Rosbergen PAC Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    427 Twan Vermeer PAC Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    428 Max Verspeek PAC Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    429 Thijs de Wit PAC Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    432 Ishan Baidjoe PAC Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    435 Rogier Derksen PAC Hoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...gspringen a -----
    436 Karsten Duys PAC Hoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...gspringen a -----
    437 Julian Mejame Ejong PAC Hoog
    Ver
    Jongens C ...gspringenJongens C ...rspringen - ----
    438 Isiah Emanuelson PAC Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    439 Cameron Grauwmeijer PAC Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    440 Mark Heiden PAC 60mH
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mH a -----
    441 Florian va...der Hoeff PAC Hoog
    Polshoog
    Jongens C ...gspringenPolshoog 1 (<250) - ----
    447 Erik Stok PAC Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    448 Alex Taal PAC Meerkamp
    Jongens C ...rint2kamp a ------
    466 Noah Chokri Rotterdam 60mH
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mH a -----
    467 Damian Felter Rotterdam Ver
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...rspringen a -----
    468 Sharif Omoyele Rotterdam 60mH
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C 60 mH a -----
    472 Chuck Pols Scorpio Polshoog
    Ver
    Polshoog 1 (<250)Jongens C ...rspringen - ----
    474 Jip Haest Spado 60mH
    Polshoog
    Jongens C 60 mHPolshoog 2 (250-300) - ----
    477 Rick van Noort Spark Kogel
    Jongens C ...gelstoten - -----
    1096 Floris van Dijk Typhoon 60mH
    Ver
    Jongens C 60 mHJongens C ...rspringen - ----
    1097 Maarten Debeij JSPR Hoog
    Meerkamp
    Jongens C ...rint2kampJongens C ...gspringen a -----

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 1
    AV Astylos ASTL 1
    AV Gouda GOUD 1
    AV Parthenon PRTH 4
    AV Passaat PSST 2
    AV Sparta SPRT 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 6
    AV Sprint SPRN 3
    AV `47 AV47 1
    AV `t Jasper Sport JSPR 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    PAC PAC 22
    Rotterdam Atletiek RDAM 3
    Scorpio SCRP 1
    Spado SPDO 1
    Spark SPRK 1
    Typhoon TPHN 2
    U-Track UTRK 1
    Voorne Atletiek VRNE 2

    Uitslagen Meerkamp Jongens Junior C

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Noah Chokri Rotterdam 6,3 7,3 1739
    2 Sharif Omoyele Rotterdam 6,4 7,3 1708
    3 Nsikak Ekpo Haag 6,3 7,5 1687
    4 Robin van Opstal SPOB 6,5 7,7 1577
    4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,5 7,7 1577
    4 Maarten Debeij JSPR 6,5 7,7 1577
    7 Rogier Derksen PAC 6,6 7,7 1549
    8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 6,5 7,9 1529
    9 Indy Wekker U-Track 6,6 7,8 1525
    9 Cameron Grauwmeijer PAC 6,6 7,8 1525
    11 Damian Felter Rotterdam 6,7 7,7 1521
    12 Thijs de Wit PAC 6,7 8,0 1450
    13 Tobias Steevensz AV Passaat 6,7 8,1 1428
    14 Jasper van Amerongen SPOB 6,8 8,1 1401
    14 Mathieu van Opstal SPOB 6,8 8,1 1401
    14 Roderik Cobben Voorne 6,8 8,1 1401
    14 Josha Kasmir PAC 6,8 8,1 1401
    18 Yannick de Burbure Parthenon 6,9 8,0 1397
    19 Twan Vermeer PAC 7,1 8,0 1347
    20 Erik Stok PAC 6,9 8,3 1332
    21 Ruben Koning AV Gouda 6,9 8,4 1311
    22 Ivar De Koning Parthenon 7,1 8,4 1261
    23 Jochem Laurens AV Sprint 7,2 8,5 1217
    24 Jan Munning SPOB 7,3 8,5 1194
    25 Max Verspeek PAC 7,5 8,5 1149
    26 Karsten Duys PAC 7,4 9,0 1075
    27 Isiah Emanuelson PAC 6,4 DNS 829
    28 Phill Pols Atledo 6,8 DNS 717
    29 Koen van der Aa PAC 7,0 DNS 666
    29 Lucas Burgers PAC 7,0 DNS 666
    31 Ruben Claus PAC 7,1 DNS 641
    31 Sander Ni...wenhuijse PAC 7,1 DNS 641
    33 Tomas Gerssen AV Astylos 7,6 DNS 528
    33 Evert Rosbergen PAC 7,6 DNS 528
    35 Alex Taal PAC 7,7 DNS 507
    36 Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS DNS 0
    36 Lars Adriaanse Voorne DNS DNS 0
    36 Saso Jongen PAC DNS DNS 0
    36 Ishan Baidjoe PAC DNS DNS 0
    36 Mark Heiden PAC DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 50 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Nsikak Ekpo Haag 6,3 --- 860
    1 Noah Chokri Rotterdam 6,3 --- 860
    3 Isiah Emanuelson PAC 6,4 6,60 829
    3 Sharif Omoyele Rotterdam 6,4 --- 829
    5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 6,5 --- 800
    5 Maarten Debeij JSPR 6,5 --- 800
    5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,5 --- 800
    5 Robin van Opstal SPOB 6,5 7,08 800
    9 Cameron Grauwmeijer PAC 6,6 7,00 772
    9 Rogier Derksen PAC 6,6 6,70 772
    9 Indy Wekker U-Track 6,6 --- 772
    12 Tobias Steevensz AV Passaat 6,7 7,32 744
    12 Thijs de Wit PAC 6,7 7,12 744
    12 Damian Felter Rotterdam 6,7 --- 744
    15 Josha Kasmir PAC 6,8 7,33 717
    15 Phill Pols Atledo 6,8 7,00 717
    15 Roderik Cobben Voorne 6,8 --- 717
    15 Mathieu van Opstal SPOB 6,8 --- 717
    15 Jasper van Amerongen SPOB 6,8 --- 717
    20 Yannick de Burbure Parthenon 6,9 --- 691
    20 Erik Stok PAC 6,9 7,50 691
    20 Ruben Koning AV Gouda 6,9 --- 691
    23 Lucas Burgers PAC 7,0 7,88 666
    23 Koen van der Aa PAC 7,0 --- 666
    25 Ivar De Koning Parthenon 7,1 7,38 641
    25 Twan Vermeer PAC 7,1 --- 641
    25 Ruben Claus PAC 7,1 --- 641
    25 Sander Ni...wenhuijse PAC 7,1 7,48 641
    29 Jochem Laurens AV Sprint 7,2 --- 617
    30 Jan Munning SPOB 7,3 --- 594
    31 Karsten Duys PAC 7,4 7,80 571
    32 Max Verspeek PAC 7,5 7,97 549
    33 Evert Rosbergen PAC 7,6 7,56 528
    33 Tomas Gerssen AV Astylos 7,6 --- 528
    35 Alex Taal PAC 7,7 7,90 507
    Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS 7,25 0
    Saso Jongen PAC DNS 8,31 0
    Ishan Baidjoe PAC DNS 6,90 0
    Mark Heiden PAC DNS 7,10 0
    Lars Adriaanse Voorne DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Noah Chokri Rotterdam 7,3 7,58 879
    1 Sharif Omoyele Rotterdam 7,3 7,76 879
    3 Nsikak Ekpo Haag 7,5 --- 827
    4 Rogier Derksen PAC 7,7 7,78 777
    4 Maarten Debeij JSPR 7,7 7,86 777
    4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,7 8,00 777
    4 Damian Felter Rotterdam 7,7 7,85 777
    4 Robin van Opstal SPOB 7,7 8,39 777
    9 Cameron Grauwmeijer PAC 7,8 8,00 753
    9 Indy Wekker U-Track 7,8 7,89 753
    11 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,9 8,30 729
    12 Yannick de Burbure Parthenon 8,0 --- 706
    12 Thijs de Wit PAC 8,0 8,12 706
    12 Twan Vermeer PAC 8,0 8,39 706
    15 Tobias Steevensz AV Passaat 8,1 8,56 684
    15 Josha Kasmir PAC 8,1 8,20 684
    15 Roderik Cobben Voorne 8,1 8,59 684
    15 Mathieu van Opstal SPOB 8,1 8,89 684
    15 Jasper van Amerongen SPOB 8,1 9,94 684
    20 Erik Stok PAC 8,3 8,40 641
    21 Ivar De Koning Parthenon 8,4 8,40 620
    21 Ruben Koning AV Gouda 8,4 --- 620
    23 Max Verspeek PAC 8,5 9,07 600
    23 Jochem Laurens AV Sprint 8,5 9,30 600
    23 Jan Munning SPOB 8,5 14,13 600
    26 Karsten Duys PAC 9,0 8,80 504
    Duane van Dijkhuizen Parthenon DNS 8,50 0
    Evert Rosbergen PAC DNS 8,69 0
    Saso Jongen PAC DNS 9,61 0
    Lucas Burgers PAC DNS 8,61 0
    Ruben Claus PAC DNS 9,35 0
    Koen van der Aa PAC DNS 9,12 0
    Sander Ni...wenhuijse PAC DNS 8,61 0
    Ishan Baidjoe PAC DNS 7,90 0
    Mark Heiden PAC DNS 8,10 0
    Alex Taal PAC DNS 8,90 0
    Isiah Emanuelson PAC DNS 7,70 0
    Phill Pols Atledo DNS 8,10 0
    Lars Adriaanse Voorne DNS --- 0
    Tomas Gerssen AV Astylos DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Tarik Hochlaf AV Sparta 9,94 ---
    Nigel Steenwinkel ARV Ilion DNS 7,00