Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 95
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 200m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:15 1500m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:05 400m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:10 3000m
    Rondbaan
    Uitslagen
    16:00 800m
    Rondbaan
    Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:40u
    Senioren mannen
    200m - Rondbaan
    1500m - Rondbaan
    400m - Rondbaan
    3000m - Rondbaan
    800m - Rondbaan

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 200m400m800m1500m3000m
    68 Richard Douma AV Zaanland 1500m
    1500 meter ----
    69 Roy van Eekelen AV Sprint 1500m
    1500 meter ----
    70 Max van Gerrevink Leiden 1500m
    1500 meter ----
    74 Maarten Hindriks AAC `61 1500m
    1500 meter ----
    77 Dennis Licht AV34 1500m
    1500 meter ----
    78 Jelmer van...er Linden AV Statina 1500m
    1500 meter ----
    80 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam 1500m
    1500 meter ----
    82 Nils Pennekamp Phanos 1500m
    1500 meter ----
    83 Yorben Ruiter PAC 1500m
    1500 meter ----
    85 Joeri Slagter AV Hera 1500m
    1500 meter ----
    86 Paul van der Sluijs Haag 1500m
    1500 meter ----
    89 Sjoerd Weijers Nijmegen 1500m
    1500 meter ----
    90 Valentijn Weinans Nijmegen 1500m
    1500 meter ----
    92 Leeg 5 AV34 200m
    200 meter ----
    93 Leeg 6 AV34 200m
    200 meter ----
    94 Leeg 7 AV34 200m
    200 meter ----
    95 Leeg 8 AV34 200m
    200 meter ----
    111 Ronel Brigitha AV Impala 200m
    200 meter ----
    116 Kevin Damstra Heerenveen 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    121 Tristan Domin AL73 200m
    200 meter ----
    125 Muus Evers AV Hylas 200m
    200 meter ----
    126 Twan Evers AV Wijchen 200m
    200 meter ----
    128 Elvin Goedgedrag Eindhoven 200m
    200 meter ----
    131 Dirk-Jan Graat GACH 200m
    200 meter ----
    132 Paul van der Gragt AV Hylas 200m
    200 meter ----
    142 Jordi van Horssen AV Wijchen 200m
    200 meter ----
    143 Robin Huber SPOB 200m
    200 meter ----
    144 Roel Huijsmans AV Atverni 200m
    800m
    200 meter800 meter ---
    146 Joost de Jong Rotterdam 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    156 Ralf Looze Phanos 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    159 Yorick Moleman AC TION 200m
    200 meter ----
    162 Tim van der Monde ACO 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    166 Peter Peereboom Heerenveen 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    170 Tim de Reuver Fit 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    173 Arjan Roona Groningen 200m
    200 meter ----
    175 Wandifa Sanneh Phanos 200m
    200 meter ----
    179 Jon Schouwenaar AV 1923 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    186 Maarten Stuivenberg VAV 200m
    200 meter ----
    198 Jurre Wildschut GACH 200m
    200 meter ----
    201 Jeroen Witteveen HLLS 200m
    200 meter ----
    213 Neal Bouterse PH 3000m
    3000 meter ----
    217 Tijs Groen De Liemers 3000m
    3000 meter ----
    218 Jeroen Habers De Spartaan 3000m
    3000 meter ----
    220 Hilco Huisjes ACO 3000m
    3000 meter ----
    221 Fabian ten Kate VTLS 3000m
    3000 meter ----
    222 Bram Kielman Heerenveen 3000m
    3000 meter ----
    223 Freek Lier AV34 3000m
    3000 meter ----
    224 Freek Lier VTLS 3000m
    3000 meter ----
    226 Havard Lal... Oglaend Noorwegen 3000m
    3000 meter ----
    227 Jan-Arie Portegijs DKEV 3000m
    3000 meter ----
    228 Casper van...er Putten Eindhoven 3000m
    3000 meter ----
    229 Alwin Roovers ACHL 3000m
    3000 meter ----
    233 Seppe van t Westende Leiden 3000m
    3000 meter ----
    234 Leeg AV34 400m
    400 meter ----
    235 Leeg 2 AV34 400m
    400 meter ----
    236 Leeg3 AV34 400m
    400 meter ----
    237 Leeg4 AV34 400m
    400 meter ----
    238 Koen Bastiaansen AV Sprint 400m
    400 meter ----
    239 Olaf van den Bergh PH 400m
    400 meter ----
    240 Bjorn Blauwhof Phanos 400m
    400 meter ----
    241 Hedser de Boer AV Impala 400m
    400 meter ----
    244 Vincent Te Brake AV Archeus 400m
    400 meter ----
    246 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
    400 meter ----
    247 Fabian Buijzen Swift 400m
    400 meter ----
    250 Tony van Diepen AV Lycurgus 400m
    400 meter ----
    252 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 400m
    400 meter ----
    255 Wouter van der Graaf AV Atverni 400m
    400 meter ----
    257 Wandifa Sanneh Phanos 400m
    400 meter ----
    260 Stijn Jorissen AC TION 400m
    400 meter ----
    261 Thijs Koers HLLS 400m
    400 meter ----
    276 Michiel Rotte AV Suomi 400m
    400 meter ----
    278 Stef van der Schaaf VAV 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    279 Jos van Schijndel PH 400m
    400 meter ----
    282 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 400m
    400 meter ----
    283 Timo Stam Phanos 400m
    400 meter ----
    293 Haas AV34 800m
    800 meter ----
    294 Michael van Baal AV Statina 800m
    800 meter ----
    295 Jeroen Bakker Triathlon 800m
    800 meter ----
    300 Jordy Dikkers AC TION 800m
    800 meter ----
    301 Thijs van den Dries AV Lycurgus 800m
    800 meter ----
    302 Jeroen Driessen AV Wijchen 800m
    800 meter ----
    304 Willem Dudink SAV 800m
    800 meter ----
    312 Bob van der Ham Castricum 800m
    800 meter ----
    313 Jelle Hanswijk Climax 400m
    800m
    400 meter800 meter ---
    318 Nicander Kemper ACWA 800m
    800 meter ----
    323 Jelmer Lenstra MPM 800m
    800 meter ----
    327 Didier Nibbering Rotterdam 800m
    800 meter ----
    329 Arne te Nijenhuis MPM 800m
    800 meter ----
    330 Laurens den Ouden AV Atverni 800m
    800 meter ----
    333 Michel Riemersma Triathlon 800m
    800 meter ----
    335 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 800m
    800 meter ----
    338 Job van Steenkiste Rotterdam 800m
    800 meter ----
    339 Wessel van Veenen AAC `61 800m
    800 meter ----
    340 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 800m
    800 meter ----
    349 Levi Winkelman AV Lycurgus 800m
    800 meter ----

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 2
    AC TION TION 3
    AC Waterland ACWA 1
    ACO / Van Elderen ACO 2
    ARV Achilles ACHL 1
    Atletico `73 AL73 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Archeus ARCH 1
    AV Atverni ATVN 3
    AV Castricum CSTR 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Hera HERA 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Impala IMPL 2
    AV Lycurgus LYCG 4
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    AV Sprint SPRN 2
    AV Statina STTN 2
    AV Suomi SOMI 1
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Wijchen WYCH 3
    AV Zaanland ZNLD 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 11
    CAV Energie ENRG 1
    Cialfo CLFO 1
    Climax CLMX 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 2
    Fit FIT 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    GSAV Vitalis VTLS 2
    Haag Atletiek HAAG 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Leiden Atletiek LATL 2
    Marathon Pim Mulier MPM 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 2
    Noorwegen NOR 1
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 6
    Prins Hendrik PH 3
    Rotterdam Atletiek RDAM 4
    SAV SAV 1
    Swift Atletiek SWFT 1
    VAV VAV 2
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 1500m
  • 3000m
  • Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Maarten Stuivenberg VAV 21,93 21,72
    2 Jon Schouwenaar AV 1923 22,32 22,51
    3 Joost de Jong Rotterdam 22,56 22,79
    4 Robin Huber SPOB 22,57 22,50
    5 Roel Huijsmans AV Atverni 22,60 22,87
    6 Ronel Brigitha AV Impala 22,68 22,16
    7 Jurre Wildschut GACH 22,71 22,84
    8 Jeroen Witteveen HLLS 22,95 22,30
    8 Stef van der Schaaf VAV 22,95 22,76
    10 Kevin Damstra Heerenveen 23,30 22,67
    11 Jordi van Horssen AV Wijchen 23,36 23,34
    12 Tristan Domin AL73 23,57 23,47
    13 Arjan Roona Groningen 23,66 22,86
    14 Paul van der Gragt AV Hylas 23,67 23,05
    15 Dirk-Jan Graat GACH 23,70 22,84
    16 Muus Evers AV Hylas 23,81 23,01
    17 Twan Evers AV Wijchen 23,82 25,25
    18 Tim de Reuver Fit 24,03 24,24
    19 Peter Peereboom Heerenveen 24,23 24,39
    20 Yorick Moleman AC TION 24,36 24,13
    21 Tim van der Monde ACO 25,26 24,55
    Ralf Looze Phanos DQ 23,82
    Wandifa Sanneh Phanos DNS 21,97
    Leeg 5 AV34 DNS 21,50
    Leeg 6 AV34 DNS 22,50
    Leeg 7 AV34 DNS 22,80
    Leeg 8 AV34 DNS 23,01
    Elvin Goedgedrag Eindhoven DNF ---

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Bjorn Blauwhof Phanos 47,08 46,75
    2 Tony van Diepen AV Lycurgus 47,18 47,78
    3 Olaf van den Bergh PH 48,07 47,80
    4 Wandifa Sanneh Phanos 48,37 51,14
    5 Jon Schouwenaar AV 1923 49,24 49,28
    6 Joost de Jong Rotterdam 49,58 49,19
    7 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 49,62 48,15
    8 Stef van der Schaaf VAV 50,20 49,51
    9 Thijs Koers HLLS 51,05 50,01
    10 Wouter van der Graaf AV Atverni 51,10 51,49
    11 Kevin Damstra Heerenveen 51,12 49,78
    12 Timo Stam Phanos 51,26 50,81
    13 Guido de Bruijn CAV Energie 51,51 50,74
    14 Stijn Jorissen AC TION 51,53 50,97
    15 Jos van Schijndel PH 51,55 50,28
    16 Ralf Looze Phanos 52,09 51,96
    17 Peter Peereboom Heerenveen 52,82 53,29
    18 Koen Bastiaansen AV Sprint 53,49 55,12
    19 Fabian Buijzen Swift 53,88 52,91
    20 Michiel Rotte AV Suomi 54,12 52,83
    21 Jelle Hanswijk Climax 54,23 52,93
    22 Tim de Reuver Fit 55,18 56,49
    23 Hedser de Boer AV Impala 57,00 56,14
    Tim van der Monde ACO DNS 55,06
    Leeg AV34 DNS 47,00
    Leeg 2 AV34 DNS 49,40
    Leeg3 AV34 DNS 50,60
    Leeg4 AV34 DNS 51,50
    Vincent Te Brake AV Archeus DNS 53,88
    Arend-Jan ...ierenburg Cialfo DNS 50,71

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Bob van der Ham Castricum 1:49,44 1:50,23
    2 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 1:51,48 1:51,92
    3 Jelmer Lenstra MPM 1:51,65 1:52,30
    4 Willem Dudink SAV 1:51,68 1:52,53
    5 Didier Nibbering Rotterdam 1:52,20 1:50,71
    6 Wessel van Veenen AAC `61 1:52,55 1:52,91
    7 Jordy Dikkers AC TION 1:53,71 1:53,71
    8 Roel Huijsmans AV Atverni 1:55,18 1:54,88
    9 Jeroen Bakker Triathlon 1:59,26 2:00,34
    10 Michel Riemersma Triathlon 1:59,49 1:56,47
    11 Laurens den Ouden AV Atverni 1:59,97 1:53,76
    12 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 2:01,50 1:54,74
    13 Arne te Nijenhuis MPM 2:03,99 2:01,09
    14 Levi Winkelman AV Lycurgus 2:07,63 2:04,92
    15 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:12,10 2:09,73
    16 Nicander Kemper ACWA 2:12,80 2:13,19
    17 Jelle Hanswijk Climax 2:12,85 2:05,04
    18 Michael van Baal AV Statina 2:15,77 2:11,67
    Thijs van den Dries AV Lycurgus DNS 2:00,00
    Job van Steenkiste Rotterdam DNS 2:07,00
    Haas AV34 DNS 1:50,00