Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 200m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:15 1500m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:05 400m
    Rondbaan
    Uitslagen
    16:00 800m
    Rondbaan
    Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:40u
    Meisjes Junior A
    200m - Rondbaan
    1500m - Rondbaan
    400m - Rondbaan
    800m - Rondbaan

    Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 200m400m800m1500m3000m
    64 Laura Boekel AV NOVA 1500m
    1500 meter ----
    71 Leonie Glazenborg SV Veendam 1500m
    1500 meter ----
    99 Vera van Aurich Heerenveen 200m
    200 meter ----
    145 Bowien Jansen HLLM 200m
    200 meter ----
    147 Maggi Kamara AV Athlos 200m
    200 meter ----
    155 Daphne Linnekamp HLLS 200m
    200 meter ----
    160 Eva Mollema Fit 200m
    200 meter ----
    178 Maaike Schoute AV Lycurgus 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    183 Thelma Solleveld Olympus `70 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    192 Melanie de Vries AV Athlos 200m
    200 meter ----
    243 Owi Boon Castricum 400m
    400 meter ----
    271 Elsbeth Noppers Cialfo 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    275 Verena de Roo AV Sparta 400m
    400 meter ----
    289 Dominique Veninga SV Veendam 400m
    400 meter ----
    297 Puck De Gier HAC `63 800m
    800 meter ----
    328 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam 800m
    800 meter ----
    331 Danaïd Prinsen AV Aquilo 800m
    800 meter ----

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Athlos ATLS 2
    AV Castricum CSTR 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NOVA NOVA 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Sparta SPRT 1
    Cialfo CLFO 1
    Fit FIT 1
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SV Veendam Atletiek VNDM 2
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 1500m
  • 3000m
  • Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Owi Boon Castricum 59,37 1:00,57
    2 Dominique Veninga SV Veendam 59,52 58,86
    3 Thelma Solleveld Olympus `70 1:00,32 58,79
    4 Verena de Roo AV Sparta 1:04,37 1:03,28
    5 Elsbeth Noppers Cialfo 1:07,64 1:05,34
    Maaike Schoute AV Lycurgus DNS 1:00,39

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Danaïd Prinsen AV Aquilo 2:12,97 2:12,05
    2 Puck De Gier HAC `63 2:17,52 2:17,16
    Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam DNS 2:27,00

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Laura Boekel AV NOVA 4:39,53 4:40,81
    2 Leonie Glazenborg SV Veendam 4:49,29 4:42,00

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten