Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 31
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 200m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:15 1500m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:05 400m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:10 3000m
    Rondbaan
    Uitslagen
    16:00 800m
    Rondbaan
    Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:40u
    Meisjes Junior B
    200m - Rondbaan
    1500m - Rondbaan
    400m - Rondbaan
    3000m - Rondbaan
    800m - Rondbaan

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 200m400m800m1500m3000m
    67 Floor Doornwaard De Gemzen 1500m
    1500 meter ----
    73 Famke Heinst Ciko `66 1500m
    1500 meter ----
    96 Hanna van Aalten AL73 200m
    200 meter ----
    105 Nikki Boon Flevo Delta 200m
    200 meter ----
    107 Andrea Bouma De Spartaan 200m
    200 meter ----
    113 Lisanne Brouwer SPLS 200m
    200 meter ----
    117 Emma Dekker Olympus `70 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    118 Julia van Delft GACH 200m
    200 meter ----
    122 Sanne van Drunen SPLS 200m
    200 meter ----
    129 Charlie van Gorkum Spado 200m
    200 meter ----
    133 Emy Guikema Groningen 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    134 Blanca Van Haaren Fit 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    136 Sarafina Harderwijk ACO 200m
    200 meter ----
    138 Nynke van den Heuvel Almere `81 200m
    200 meter ----
    149 Myrthe Kruit Flevo Delta 200m
    200 meter ----
    169 Gwen Reuver Almere `81 200m
    200 meter ----
    191 Maxime Voorn Almere `81 200m
    200 meter ----
    193 Didi Wals AV Lycurgus 200m
    200 meter ----
    195 Deborah Westfa CAV Energie 200m
    200 meter ----
    196 Merel Wevers AV34 200m
    200 meter ----
    211 Ynte Biemans AV Atverni 3000m
    3000 meter ----
    225 Merel van der Marel HLLM 3000m
    3000 meter ----
    242 Femke Bol Triathlon 400m
    400 meter ----
    249 Nina van Diepen AV Hylas 400m
    400 meter ----
    263 Femke Kuiper Altis 400m
    400 meter ----
    264 Ilse Langevoort Cialfo 400m
    400 meter ----
    290 Emma Verkaaik SV Veendam 400m
    400 meter ----
    315 Sylvie Heijnen Haag 800m
    800 meter ----
    332 Anouk Prop Spado 800m
    800 meter ----
    350 Nora Winter AV Lycurgus 800m
    800 meter ----
    351 Noa Zoon SV Noordkop 800m
    800 meter ----

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 3
    Altis ALTS 1
    Atletico `73 AL73 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Spirit Lelystad SPLS 2
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    CAV Energie ENRG 1
    Cialfo CLFO 1
    Ciko `66 CIKO 1
    Fit FIT 1
    GAC Hilversum GACH 1
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    Spado SPDO 2
    SV Noordkop NRDK 1
    SV Veendam Atletiek VNDM 1
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 1500m
  • 3000m
  • Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Femke Bol Triathlon 57,87 56,14
    2 Emma Dekker Olympus `70 1:00,78 1:00,91
    3 Emy Guikema Groningen 1:00,81 1:02,66
    4 Emma Verkaaik SV Veendam 1:02,42 58,99
    5 Blanca Van Haaren Fit 1:02,96 1:04,93
    6 Nina van Diepen AV Hylas 1:03,42 1:02,59
    7 Femke Kuiper Altis 1:10,33 1:04,00
    8 Ilse Langevoort Cialfo 1:16,94 1:21,06

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Anouk Prop Spado 2:20,16 2:16,36
    2 Nora Winter AV Lycurgus 2:23,29 2:22,10
    3 Noa Zoon SV Noordkop 2:27,61 2:27,47
    Sylvie Heijnen Haag DNS ---

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Famke Heinst Ciko `66 4:42,32 4:50,00
    2 Floor Doornwaard De Gemzen 4:44,73 4:38,10

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Merel van der Marel HLLM 9:52,07 9:42,62
    2 Ynte Biemans AV Atverni 10:30,96 ---