Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 36
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 200m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:15 1500m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:05 400m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:10 3000m
    Rondbaan
    Uitslagen
    16:00 800m
    Rondbaan
    Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:40u
    Jongens Junior B
    200m - Rondbaan
    1500m - Rondbaan
    400m - Rondbaan
    3000m - Rondbaan
    800m - Rondbaan

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 200m400m800m1500m3000m
    65 Welmer de Boer HRRR 1500m
    1500 meter ----
    72 Mats Heine AV Lycurgus 1500m
    1500 meter ----
    108 Ingmar Bouwman ACO 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    112 Youp Brouwer SPLS 200m
    200 meter ----
    114 Stein Cornelissen AL73 200m
    200 meter ----
    115 Jonathan van Dam Ciko `66 200m
    200 meter ----
    151 Hidde Leenders AV Oss `78 200m
    200 meter ----
    158 Tijmen Melgers AV Sparta 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    161 Daan Molleman AV Suomi 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    163 Kristian Mos Heerenveen 200m
    200 meter ----
    165 Mirko de Pagter Hanzesport 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    184 Robin Spoor AV Sparta 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    185 Timo Stegink Castricum 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    189 Sem Verwey AV Hylas 200m
    400m
    200 meter400 meter ---
    203 Tim Zandee AKU 200m
    200 meter ----
    212 Haico Boer CAV Energie 3000m
    3000 meter ----
    219 Abel Hijstek Haag 3000m
    3000 meter ----
    254 Jens van Gelderen AV Lycurgus 400m
    400 meter ----
    256 Jarno de Groot Flevo Delta 400m
    400 meter ----
    258 Juras Huijben AV Phoenix 400m
    400 meter ----
    262 Niels Kok Flevo Delta 400m
    400 meter ----
    268 Richard Meuleman Isala `96 400m
    400 meter ----
    272 Martin Oonincx Spado 400m
    400 meter ----
    288 Kjell Venderbosch AV Argo 400m
    400 meter ----
    299 Luca van Diepen AV Hylas 800m
    800 meter ----
    317 Giorgis Kampman ACO 800m
    800 meter ----
    319 Kristian van Keulen VAV 800m
    800 meter ----
    320 Henrik Kok AV Atverni 800m
    800 meter ----
    321 Sam Kraaijeveld AV Passaat 800m
    800 meter ----
    326 Bart Mulder AV Wijchen 800m
    800 meter ----
    334 Jurriaan de Rijk Haag 800m
    800 meter ----
    337 Cain Rutgers Almere `81 800m
    800 meter ----
    341 Brian Versluis AV Atverni 800m
    800 meter ----
    342 Tibo Visser Parthenon 800m
    800 meter ----
    344 Marnix Vos Haag 800m
    800 meter ----
    347 Victor van der Wel PAC 800m
    800 meter ----

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACO / Van Elderen ACO 2
    AKU AKU 1
    Almere `81 AM81 1
    Atletico `73 AL73 1
    AV Argo ARGO 1
    AV Atverni ATVN 2
    AV Castricum CSTR 1
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV Oss `78 OS78 1
    AV Parthenon PRTH 1
    AV Passaat PSST 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Sparta SPRT 2
    AV Spirit Lelystad SPLS 1
    AV Suomi SOMI 1
    AV Wijchen WYCH 1
    CAV Energie ENRG 1
    Ciko `66 CIKO 1
    Haag Atletiek HAAG 3
    Isala `96 ISLA 1
    PAC PAC 1
    Spado SPDO 1
    VAV VAV 1
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 1500m
  • 3000m
  • Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Mats Heine AV Lycurgus 4:37,57 4:24,50
    2 Welmer de Boer HRRR 4:43,03 4:49,00

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Haico Boer CAV Energie 9:43,40 9:41,00
    2 Abel Hijstek Haag 10:31,66 ---