Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 23
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 1000 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:40 150m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:35 300m
    Rondbaan
    Uitslagen
    16:45 1000m
    Rondbaan
    Uitslagen


    Tijdschema

    13:40u17:20u
    Meisjes Junior C
    150m - Rondbaan
    300m - Rondbaan
    1000m - Rondbaan

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m1000m
    6 Jenda de Boer HRRR 1000m
    1000 meter --
    7 Zoë van Dijk LGAS 1000m
    1000 meter --
    11 Desi van Emmerik Cialfo 1000m
    1000 meter --
    21 Sanne Niestijl AAC `61 1000m
    1000 meter --
    23 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 1000m
    1000 meter --
    31 Linde Augustinus De Gemzen 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    34 Laura Bomers ASV 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    35 Nikki Boon Flevo Delta 150m
    150 meter --
    36 Mila Brandehof HLLM 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    37 Joy de Bruijne AV Atverni 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    38 Sterre Buijs VAV 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    41 Djoeke Van der Hoek HLLM 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    43 Wies Kesting AAC `61 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    44 Kirsten Kuipers SPLS 150m
    150 meter --
    49 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    51 Anna Oosterwegel DVTR 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    53 Megan de Ruiter Startbaan 150m
    150 meter --
    55 Rikst Slot Heerenveen 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    57 Terri Talan Heerenveen 150m
    300m
    150 meter300 meter -
    58 Leah Tromp De Gemzen 150m
    150 meter --
    205 Josephine Bockstael HLLM 300m
    1000m
    300 meter1000 meter -
    207 Noa Evers AU 300m
    1000m
    300 meter1000 meter -
    210 Emma Trouw MPM 300m
    300 meter --

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 2
    Achterhoekse Sport Vereniging ASV 1
    Atletiekunie AU 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Gemzen GMZN 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 3
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Spirit Lelystad SPLS 1
    AV Startbaan STBN 1
    AV Wijchen WYCH 1
    Cialfo CLFO 1
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    VAV VAV 1
  • 150m
  • 300m
  • 1000m
  • Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Jenda de Boer HRRR 3:08,93 3:12,74
    2 Desi van Emmerik Cialfo 3:09,02 3:09,00
    3 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 3:15,99 3:19,45
    4 Sanne Niestijl AAC `61 3:25,25 3:26,00
    5 Zoë van Dijk LGAS 3:27,92 3:27,00
    6 Noa Evers AU 3:55,22 ---
    7 Josephine Bockstael HLLM 4:12,15 ---