Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 77
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m200m400m800m1500m60mHKogelHoogPolshoogVer
    36 Chantal Baartse Eindhoven 1500m
    1500m series ---------
    81 Tamara Bos PH 200m
    60mH
    200m series60mH - Ser...JA + VSen --------
    82 Maaike Eken Phanos 200m
    400m
    200m series400m series --------
    83 Marlieke Husslage AV Sprint 200m
    400m
    200m series400m series --------
    84 Lea Jurdzinski Groningen 200m
    800m
    200m series800m series --------
    85 Hanneke Oosterwegel DVTR 200m
    200m series ---------
    86 Cathelijn Peeters PH 200m
    400m
    60mH
    200m series400m series60mH - Ser...JA + VSen -------
    87 Iris Steverink AV Phoenix 200m
    200m series ---------
    151 Nicole Berghouwer AV Trias 400m
    400m series ---------
    152 Stephanie Beuling Isala `96 400m
    400m series ---------
    153 Sanne de Boer AV Atos 400m
    400m series ---------
    154 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 400m
    400m series ---------
    155 Isis De la paz Nijmegen 400m
    400m series ---------
    156 Alma Hollen AV34 400m
    400m series ---------
    157 Lianne van der Lugt Olympus `70 400m
    400m series ---------
    158 Lisanne Meijer LGDR 400m
    60mH
    400m series60mH - Ser...JA + VSen --------
    159 Inga Michejenko Olympus `70 400m
    800m
    400m series800m series --------
    160 Rowen Reemers LGDR 400m
    400m series ---------
    161 Lisa de Ruiter AV Phoenix 400m
    400m series ---------
    162 Tara Smid AAV `36 400m
    400m series ---------
    164 Marije Wever Phanos 400m
    400m series ---------
    295 Shanice Atalay Heerenveen 60m
    200m
    60m series200m series --------
    296 Mariska Bitter Clytoneus 60m
    200m
    60m series200m series --------
    297 Aline Bloom GACH 60m
    Hoog
    60m seriesHoog start...locatie 2 --------
    298 Evelien Bos Phanos 60m
    200m
    60m series200m series --------
    299 Evelien Brugmans AV Sprint 60m
    60m series ---------
    300 Mariska Bun AV Phoenix 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    301 Berdine van Dal DAK 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    60mH - Ser...JA + VSenHoog start...locatie 2 ------
    302 Femke Dijkstra De Liemers 60m
    60mH
    Kogel
    60m series60mH - Ser...JA + VSenKogel startgroep 3 -------
    303 Frances van der Eijk Phanos 60m
    60m series ---------
    304 Laura van Haaften Spado 60m
    200m
    60m series200m series --------
    305 Sharon Hendriks AV34 60m
    200m
    60m series200m series --------
    306 Janiek Hendriks HAAS 60m
    200m
    60m series200m series --------
    307 Ilona Hogenkamp ACO 60m
    200m
    60m series200m series --------
    308 Pricilla Huisman AV Passaat 60m
    200m
    60m series200m series --------
    309 Krista IJspeerd AV34 60m
    400m
    60m series400m series --------
    310 Kitty Latupeirissa PAC 60m
    60m series ---------
    311 Kaylee van de Par AV Spiridon 60m
    200m
    60m series200m series --------
    312 Judith Rasch GACH 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 2 --------
    313 Moniek Riemersma HAAS 60m
    200m
    60m series200m series --------
    314 Linda Rodijk Cialfo 60m
    60m series ---------
    315 Anneloes de Roo Isala `96 60m
    60mH
    60m series60mH - Ser...JA + VSen --------
    316 Esther van Rooij NEAV 60m
    200m
    60m series200m series --------
    317 Anouschka Schröder AV Athlos 60m
    400m
    Ver
    60m series400m seriesVerspringe...rtgroep 2 -------
    318 Melloney Sluijter VTLS 60m
    60mH
    60m series60mH - Ser...JA + VSen --------
    319 Hannelore Smilde PAC 60m
    200m
    60m series200m series --------
    320 Louise Taatgen Groningen 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    321 Nikki Tahapary VTLS 60m
    60mH
    60m series60mH - Ser...JA + VSen --------
    322 Ellen de Wever Groningen 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 4 --------
    323 Anouk Willems VTLS 60m
    60m series ---------
    324 Anke Zonderland AV Impala 60m
    400m
    60m series400m series --------
    363 Lieke Bakker AV PEC 1910 60mH
    60mH - Ser...JA + VSen ---------
    364 Margriet van Kammen AV Phoenix 60mH
    60mH - Ser...JA + VSen ---------
    365 Judith Kas TRTL 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Ser...JA + VSenKogel startgroep 3Hoog start...locatie 2 -------
    366 Sophie Klumper Phanos 60mH
    Hoog
    60mH - Ser...JA + VSenHoog start...locatie 1 --------
    367 Gejanne Lussenburg Isala `96 60mH
    Ver
    60mH - Ser...JA + VSenVerspringe...rtgroep 2 --------
    368 Michelle Oud NEAV 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Ser...JA + VSenKogel startgroep 4Hoog start...locatie 2 -------
    369 Katja Slangewal Altis 60mH
    Hoog
    Ver
    60mH - Ser...JA + VSenHoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 4 -------
    370 Moniek St... de groot GACH 60mH
    Ver
    60mH - Ser...JA + VSenVerspringe...rtgroep 3 --------
    371 Samyre Wieles Typhoon 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Ser...JA + VSenKogel startgroep 2Hoog start...locatie 2 -------
    372 Marillion ...ijnenburg Avantri 60mH
    Kogel
    60mH - Ser...JA + VSenKogel startgroep 2 --------
    442 Karlijn van Es PAC 800m
    800m series ---------
    443 Ingrid Haas Pallas `67 800m
    Kogel
    800m seriesKogel startgroep 3 --------
    444 Rianne Klein Brinke AC TION 800m
    800m series ---------
    445 Ineke Nawijn Spurt `88 800m
    800m series ---------
    446 Lenneke Stam AV Trias 800m
    800m series ---------
    448 Astrid van Velden Spurt `88 800m
    800m series ---------
    449 Nathalie de Vries Arena 800m
    800m series ---------
    466 Jasmijn va...roekhoven AV Spiridon Hoog
    Hoog start...locatie 2 ---------
    497 Marlou Hospes AV Impala Kogel
    Kogel startgroep 3 ---------
    500 Charlene Okken Groningen Kogel
    Kogel startgroep 3 ---------
    932 Heidy Rodijk Cialfo Kogel
    Kogel startgroep 2 ---------
    933 Maureen Wissing AL73 Kogel
    Kogel startgroep 3 ---------
    946 Sigrid Florusse Parthenon Polshoog
    Polshoog s...t 3.80 m) ---------
    947 Isabel Janssen PAC Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    948 Anita Karregat AV Edam Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    949 Anya Koch PAC Polshoog
    Polshoog s...t 3.80 m) ---------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    AC TION TION 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Altis ALTS 1
    Arena Atletiek ARNA 1
    Atletico `73 AL73 1
    AV Athlos ATLS 1
    AV Atos ATOS 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV Edam EDAM 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Impala IMPL 2
    AV NEA-Volharding NEAV 2
    AV Olympus `70 OL70 2
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV Parthenon PRTH 1
    AV Passaat PSST 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Phoenix PHNX 4
    AV Spiridon SPRD 2
    AV Sprint SPRN 2
    AV Spurt `88 SP88 2
    AV Trias TRAS 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 3
    Avantri AVTR 1
    Cialfo CLFO 2
    DAK DAK 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    GAC Hilversum GACH 3
    Groningen Atletiek GRNG 4
    GSAV Vitalis VTLS 3
    Isala `96 ISLA 3
    Lopersgroep Deurne LGDR 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    NSAV `t Haasje HAAS 2
    PAC PAC 5
    Phanos PHNS 5
    Prins Hendrik PH 2
    Spado SPDO 1
    Typhoon TPHN 1
    WAV Tartletos TRTL 1

    Uitslagen 60 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Krista IJspeerd AV34 7,83 7,89
    2 Mariska Bun AV Phoenix 7,92 7,90
    3 Sharon Hendriks AV34 7,96 7,80
    4 Anneloes de Roo Isala `96 7,99 8,04
    5 Pricilla Huisman AV Passaat 8,02 7,90
    6 Kaylee van de Par AV Spiridon 8,07 8,05
    7 Evelien Bos Phanos 8,08 8,11
    8 Anouschka Schröder AV Athlos 8,14 8,20
    9 Hannelore Smilde PAC 8,17 8,00
    10 Kitty Latupeirissa PAC 8,29 ---
    11 Nikki Tahapary VTLS 8,38 8,20
    12 Judith Rasch GACH 8,41 8,30
    13 Evelien Brugmans AV Sprint 8,49 8,20
    13 Linda Rodijk Cialfo 8,49 8,51
    15 Aline Bloom GACH 8,57 8,58
    16 Mariska Bitter Clytoneus 8,64 8,45
    17 Anke Zonderland AV Impala 8,66 8,64
    18 Shanice Atalay Heerenveen 8,67 8,62
    19 Janiek Hendriks HAAS 8,69 ---
    20 Louise Taatgen Groningen 8,75 8,41
    21 Ilona Hogenkamp ACO 8,82 8,73
    22 Anouk Willems VTLS 9,05 8,88
    23 Ellen de Wever Groningen 9,10 ---
    24 Melloney Sluijter VTLS 9,36 9,28
    25 Esther van Rooij NEAV 9,60 ---

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Karlijn van Es PAC 2:14,97 2:09,96
    2 Nathalie de Vries Arena 2:27,79 2:22,00
    3 Lenneke Stam AV Trias 2:28,38 2:20,00
    4 Rianne Klein Brinke AC TION 2:31,81 2:27,00
    5 Lea Jurdzinski Groningen 2:38,65 2:23,00
    6 Astrid van Velden Spurt `88 2:39,55 2:32,57
    7 Ineke Nawijn Spurt `88 2:56,44 2:46,90
    8 Ingrid Haas Pallas `67 3:08,27 3:11,41

    Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Katja Slangewal Altis 1,60 1,72
    2 Michelle Oud NEAV 1,56 1,61
    3 Judith Kas TRTL 1,53 1,56
    4 Aline Bloom GACH 1,50 1,55
    5 Samyre Wieles Typhoon 1,45 1,60
    5 Berdine van Dal DAK 1,45 1,40
    7 Jasmijn va...roekhoven AV Spiridon 1,40 1,50

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Isabel Janssen PAC 3,40 3,80
    2 Anya Koch PAC 3,20 3,35
    3 Sigrid Florusse Parthenon 3,15 3,10