Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 122
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m200m400m800m1500m60mHKogelHoogPolshoogVer
    31 Dennis Bast Pallas `67 1500m
    1500m series ---------
    32 Arthur van Dijk Olympus `70 1500m
    1500m series ---------
    33 Michiel Jeremiasse Spado 1500m
    1500m series ---------
    34 Bram Kielman Heerenveen 1500m
    1500m series ---------
    35 Koen Martens Running2000 1500m
    1500m series ---------
    69 Koen Bastiaansen AV Sprint 200m
    200m series ---------
    70 Rutger Bien AV 1923 200m
    200m series ---------
    71 Kaj Emanuel Phanos 200m
    400m
    200m series400m series --------
    72 Dennis de Groot AV Phoenix 200m
    200m series ---------
    73 Rick Hendriks LGDR 200m
    400m
    200m series400m series --------
    74 Bas Jubels AV Phoenix 200m
    400m
    200m series400m series --------
    75 Junior Koffy AV PEC 1910 200m
    200m series ---------
    76 Enrico van Luijk Rotterdam 200m
    200m series ---------
    77 Thijs Moesker AV Impala 200m
    60mH
    200m series60mH - Series MSen --------
    78 Kristiaan Mulder Hanzesport 200m
    200m series ---------
    79 Wouter Vink HLLS 200m
    400m
    200m series400m series --------
    80 Kai van de Wiel AV Sprint 200m
    Ver
    200m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    128 Toine van Beckhoven AV Attila 400m
    400m series ---------
    129 Jeroen Bol Triathlon 400m
    400m series ---------
    130 Fabian Buijzen Swift 400m
    400m series ---------
    131 Henk van Dijk AV Hera 400m
    400m series ---------
    132 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 400m
    Hoog
    400m seriesHoog start...locatie 1 --------
    133 Edwin van Gurp AV Sprint 400m
    800m
    400m series800m series --------
    134 Corné Haast Spado 400m
    1500m
    400m series1500m series --------
    135 Marijn Hulsegge LGAS 400m
    1500m
    400m series1500m series --------
    136 Simon Jonis AV Statina 400m
    400m series ---------
    137 Roman de Klein HLLS 400m
    400m series ---------
    138 Michiel Löschner GACH 400m
    400m series ---------
    139 Joni van Loon DVTR 400m
    800m
    1500m
    60mH
    Kogel
    400m series800m series1500m series60mH - Series MSenKogel startgroep 3 -----
    140 Justus van Nierop DAK 400m
    400m series ---------
    141 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
    400m series ---------
    142 Dolf Smid AAV `36 400m
    400m series ---------
    143 Jaap van der Thiel SAV 400m
    400m series ---------
    144 Marco Vermond Spado 400m
    1500m
    400m series1500m series --------
    145 Klaas de Vries AV Impala 400m
    400m series ---------
    146 Bram Westland AV Hylas 400m
    Ver
    400m seriesVerspringe...rtgroep 2 --------
    147 Tijs Wijkamp Altis 400m
    400m series ---------
    148 Nick Wildöer SAV 400m
    400m series ---------
    149 Enes Yaksan Ciko `66 400m
    400m series ---------
    150 Niko Zuidema Olympus `70 400m
    400m series ---------
    254 Milan Betz Scorpio 60m
    200m
    Kogel
    60m series200m seriesKogel startgroep 4 -------
    255 Ronel Brigitha AV Impala 60m
    200m
    60m series200m series --------
    256 Marco Durand Climax 60m
    60m series ---------
    257 Paul Groen GACH 60m
    Kogel
    Ver
    60m seriesKogel startgroep 4Verspringe...rtgroep 3 -------
    258 Willart de Haas ASTX 60m
    200m
    60m series200m series --------
    259 Mardil Hajonides HAAS 60m
    200m
    60m series200m series --------
    260 Robert Hendriks De Liemers 60m
    200m
    60m series200m series --------
    261 Geoffrey Hibbs HAAS 60m
    200m
    400m
    60m series200m series400m series -------
    262 Joeri van der Hooft AAC 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    263 Mark Houwaart AV Aquilo 60m
    400m
    60m series400m series --------
    264 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    265 Jozua Inge PAC 60m
    60m series ---------
    266 Marco Jansen AV Phoenix 60m
    60m series ---------
    267 Devron Jepma PAC 60m
    200m
    60m series200m series --------
    268 Dimitri Juliet Rotterdam 60m
    60m series ---------
    270 Adriaan Kesting ATC `75 60m
    200m
    60m series200m series --------
    271 Llyod Krauts De Liemers 60m
    Hoog
    Ver
    60m seriesHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 3 -------
    272 Marinio Mac Andrew AV Atos 60m
    60m series ---------
    273 Yorick Moleman AC TION 60m
    200m
    60m series200m series --------
    274 Tim van der Monde ACO 60m
    200m
    60m series200m series --------
    275 Wicher Nijkamp Spado 60m
    60m series ---------
    276 Jurian Onderdijk De Gemzen 60m
    200m
    400m
    60m series200m series400m series -------
    277 Sem Oolbekkink Hanzesport 60m
    200m
    60m series200m series --------
    278 Laurens Oosterwegel DVTR 60m
    60mH
    60m series60mH - Series MSen --------
    279 Elliot Oti PH 60m
    60m series ---------
    280 Tom den Ouden MPM 60m
    60m series ---------
    281 Peter Peereboom Heerenveen 60m
    400m
    60m series400m series --------
    282 Peter Pesch AV Zuidwal 60m
    200m
    60m series200m series --------
    283 Arjan Roona Groningen 60m
    200m
    60m series200m series --------
    284 Igor Rutka PAC 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    285 Adriaan Saman AV34 60m
    Kogel
    Polshoog
    60m seriesKogel startgroep 1Polshoog s...f 3.80 m) -------
    286 Mikey De l...z Santana Phanos 60m
    200m
    60m series200m series --------
    287 Jim Scholten HAAS 60m
    200m
    60m series200m series --------
    288 Alex Schoones De Liemers 60m
    1500m
    60m series1500m series --------
    289 Paul Sijssens Pallas `67 60m
    200m
    60m series200m series --------
    290 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 60m
    60m series ---------
    291 Timo Stam Phanos 60m
    800m
    60m series800m series --------
    292 Jordy Visscher AV PEC 1910 60m
    200m
    60m series200m series --------
    293 Jurre Wildschut GACH 60m
    800m
    60m series800m series --------
    294 Andre van Wort NEAV 60m
    60m series ---------
    358 Floris Heil AV34 60mH
    60mH - Series MSen ---------
    359 Justin Kr...ijenbrink ARV Ilion 60mH
    Kogel
    Ver
    60mH - Series MSenKogel startgroep 2Verspringe...rtgroep 4 -------
    360 Bas Land AV Phoenix 60mH
    60mH - Series MSen ---------
    361 Mike van Megen AV34 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Series MSenKogel startgroep 2Hoog start...locatie 1 -------
    362 Frank Wouda MPM 60mH
    60mH - Series MSen ---------
    423 Michael van Baal AV Statina 800m
    800m series ---------
    424 Rob van de Graaf HAC `63 800m
    1500m
    800m series1500m series --------
    425 Wilfred van Holst Groningen 800m
    800m series ---------
    426 Koen Huits VTLS 800m
    800m series ---------
    427 Gijs Jacobs Nijmegen 800m
    800m series ---------
    428 Hend de Jager AV Statina 800m
    800m series ---------
    429 Carl Jansen Pallas `67 800m
    800m series ---------
    430 Stijn Jorissen AC TION 800m
    800m series ---------
    431 Kevin Klomp AV Statina 800m
    800m series ---------
    432 Berthram Mak De Gemzen 800m
    800m series ---------
    433 Pieter Mijnhout GACH 800m
    800m series ---------
    434 Branco van Minnen MPM 800m
    800m series ---------
    435 Stef van der Schaaf VAV 800m
    800m series ---------
    436 Tycho Schol Pallas `67 800m
    800m series ---------
    437 Maarten Stuivenberg VAV 800m
    800m series ---------
    438 Ivo Stuldreher AAV `36 800m
    Kogel
    800m seriesKogel startgroep 1 --------
    439 Sjoerd Weijers Nijmegen 800m
    800m series ---------
    440 Valentijn Weinans Nijmegen 800m
    800m series ---------
    462 Niels Hanegraaf DJA Hoog
    Hoog start...locatie 1 ---------
    463 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Hoog
    Ver
    Hoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 1 --------
    464 Erwin de Vor VAV Hoog
    Hoog start...locatie 1 ---------
    465 Hidde ter Woord DVTR Hoog
    Hoog start...locatie 1 ---------
    489 Shaquille Bleecke Almere `81 Kogel
    Kogel startgroep 4 ---------
    490 Ferry van Dipten AAV `36 60m
    Kogel
    Polshoog
    60m seriesKogel startgroep 1Polshoog s...f 3.80 m) -------
    491 Cas van Eersel AV Sprint Kogel
    Kogel startgroep 1 ---------
    492 Bas Markies AV34 Kogel
    Polshoog
    Kogel startgroep 2Polshoog s...f 3.80 m) --------
    493 Paul Olofsen SAV Kogel
    Kogel startgroep 4 ---------
    494 Steff van de Poel AV Sprint Kogel
    Hoog
    Kogel startgroep 2Hoog start...locatie 1 --------
    495 Bart Steehouwer Almere `81 Kogel
    Polshoog
    Ver
    Kogel startgroep 4Polshoog s...t 3.80 m)Verspringe...rtgroep 3 -------
    939 André Faesen AV Attila Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    940 Sam Kranse PAC Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    941 Willem Langeland AL73 Polshoog
    Polshoog s...t 3.80 m) ---------
    942 Kees Meijer NEAV Polshoog
    Polshoog s...t 3.80 m) ---------
    943 Jorick Melgers ARV Ilion Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    944 Roman Monte GACH Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    945 Kevin van Zundert AV Sprint Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    954 Bram Ruissen PAC Ver
    Verspringe...rtgroep 3 ---------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AAV `36 AV36 3
    AC TION TION 2
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 2
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 2
    ATC `75 AT75 1
    Atletico `73 AL73 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Atos ATOS 1
    AV Attila ATTL 2
    AV Daventria 1906 DVTR 3
    AV De Gemzen GMZN 2
    AV De Liemers LMRS 3
    AV Hanzesport HNZS 2
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Hera HERA 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Impala IMPL 3
    AV Lycurgus LYCG 3
    AV NEA-Volharding NEAV 2
    AV Olympus `70 OL70 2
    AV Pallas `67 PL67 4
    AV PEC 1910 PEC 2
    AV Phoenix PHNX 4
    AV Sprint SPRN 6
    AV Statina STTN 4
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 4
    Cialfo CLFO 1
    Ciko `66 CIKO 1
    Climax CLMX 1
    DAK DAK 1
    DJA DJA 1
    ESAV Asterix ASTX 1
    GAC Hilversum GACH 5
    Groningen Atletiek GRNG 2
    GSAV Vitalis VTLS 1
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
    Lopersgroep Deurne LGDR 1
    Marathon Pim Mulier MPM 3
    Nijmegen Atletiek NYMG 3
    NSAV `t Haasje HAAS 3
    PAC PAC 5
    Phanos PHNS 3
    Prins Hendrik PH 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 3
    Running2000 2000 1
    SAV SAV 3
    Scorpio SCRP 1
    Spado SPDO 4
    Swift Atletiek SWFT 1
    VAV VAV 3

    Uitslagen 60 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Devron Jepma PAC 6,90 6,93
    2 Dimitri Juliet Rotterdam 7,08 7,05
    3 Paul Groen GACH 7,13 7,05
    4 Wicher Nijkamp Spado 7,14 7,05
    5 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,16 7,04
    6 Mikey De l...z Santana Phanos 7,20 7,04
    7 Tom den Ouden MPM 7,22 7,07
    8 Jordy Visscher AV PEC 1910 7,30 ---
    9 Sem Oolbekkink Hanzesport 7,32 7,17
    10 Arjan Roona Groningen 7,37 7,22
    11 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,39 7,30
    11 Milan Betz Scorpio 7,39 7,50
    13 Robert Hendriks De Liemers 7,41 7,40
    14 Jurre Wildschut GACH 7,42 7,44
    14 Igor Rutka PAC 7,42 7,48
    14 Jim Scholten HAAS 7,42 ---
    17 Marco Jansen AV Phoenix 7,50 7,40
    17 Joeri van der Hooft AAC 7,50 7,37
    19 Willart de Haas ASTX 7,58 7,47
    19 Elliot Oti PH 7,58 ---
    19 Yorick Moleman AC TION 7,58 7,63
    22 Geoffrey Hibbs HAAS 7,61 ---
    23 Timo Stam Phanos 7,65 7,44
    24 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 7,66 7,35
    25 Mark Houwaart AV Aquilo 7,77 ---
    26 Adriaan Saman AV34 7,87 7,70
    27 Peter Peereboom Heerenveen 7,91 7,71
    28 Andre van Wort NEAV 7,96 7,76
    28 Tim van der Monde ACO 7,96 7,93
    30 Peter Pesch AV Zuidwal 8,08 8,13
    31 Jurian Onderdijk De Gemzen 8,09 8,03
    32 Alex Schoones De Liemers 8,25 9,00
    32 Mardil Hajonides HAAS 8,25 ---
    34 Adriaan Kesting ATC `75 8,48 9,00
    35 Paul Sijssens Pallas `67 8,64 8,50
    36 Marco Durand Climax 9,22 9,50
    Llyod Krauts De Liemers DQ 8,50
    Laurens Oosterwegel DVTR DNS 7,61

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Rutger Bien AV 1923 22,83 22,71
    2 Kaj Emanuel Phanos 22,92 21,97
    3 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,99 22,94
    4 Arjan Roona Groningen 23,04 22,80
    5 Mikey De l...z Santana Phanos 23,21 22,68
    6 Sem Oolbekkink Hanzesport 23,32 22,98
    7 Bas Jubels AV Phoenix 23,49 23,13
    8 Koen Bastiaansen AV Sprint 23,70 22,91
    9 Dennis de Groot AV Phoenix 23,83 22,79
    9 Geoffrey Hibbs HAAS 23,83 23,76
    11 Jim Scholten HAAS 23,92 ---
    12 Milan Betz Scorpio 24,00 23,20
    13 Rick Hendriks LGDR 24,11 23,09
    14 Yorick Moleman AC TION 24,13 24,04
    15 Thijs Moesker AV Impala 25,21 24,08
    16 Junior Koffy AV PEC 1910 25,30 25,50
    17 Tim van der Monde ACO 25,49 24,55
    18 Willart de Haas ASTX 25,52 24,00
    19 Jurian Onderdijk De Gemzen 25,65 25,30
    20 Mardil Hajonides HAAS 26,35 ---
    21 Wouter Vink HLLS 26,77 ---
    22 Peter Pesch AV Zuidwal 28,54 27,50
    22 Paul Sijssens Pallas `67 28,54 27,00
    Adriaan Kesting ATC `75 DQ 29,00
    Kristiaan Mulder Hanzesport DQ ---
    Kai van de Wiel AV Sprint DNS 23,50
    Robert Hendriks De Liemers DNS 23,23

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Anthony Rasmijn Rotterdam 50,82 49,01
    2 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 51,93 51,66
    3 Geoffrey Hibbs HAAS 52,26 50,96
    4 Rick Hendriks LGDR 52,39 50,74
    5 Tijs Wijkamp Altis 52,83 52,02
    6 Bas Jubels AV Phoenix 53,78 51,17
    7 Toine van Beckhoven AV Attila 54,62 53,27
    8 Peter Peereboom Heerenveen 54,79 53,29
    9 Henk van Dijk AV Hera 54,89 54,00
    10 Nick Wildöer SAV 54,97 53,89
    11 Marco Vermond Spado 55,05 54,00
    12 Fabian Buijzen Swift 55,23 52,91
    13 Mark Houwaart AV Aquilo 55,36 54,44
    14 Dolf Smid AAV `36 56,97 55,98
    15 Jaap van der Thiel SAV 57,72 55,00
    16 Jurian Onderdijk De Gemzen 57,87 55,75
    17 Klaas de Vries AV Impala 58,20 57,25
    18 Joni van Loon DVTR 59,53 1:00,00
    19 Corné Haast Spado 1:00,54 1:00,00
    20 Justus van Nierop DAK 1:06,47 59,70
    Enes Yaksan Ciko `66 DQ ---
    Kaj Emanuel Phanos DNS 51,83
    Bram Westland AV Hylas DNS 53,70
    Wouter Vink HLLS DNS ---

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Bram Kielman Heerenveen 4:03,93 4:01,44
    2 Arthur van Dijk Olympus `70 4:07,04 4:05,29
    3 Marco Vermond Spado 4:17,16 4:20,00
    4 Corné Haast Spado 4:35,08 4:28,00
    5 Michiel Jeremiasse Spado 4:35,13 4:18,00
    6 Koen Martens Running2000 4:50,86 4:50,15
    7 Joni van Loon DVTR 4:58,37 5:00,00
    8 Alex Schoones De Liemers 4:59,04 5:00,00
    9 Rob van de Graaf HAC `63 5:00,89 5:12,00
    Dennis Bast Pallas `67 DNF 4:18,48