Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 44
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m200m400m800m1500m60mHKogelHoogPolshoogVer
    20 Lisan Duijvestijn Olympus `70 1500m
    1500m series ---------
    21 Sanne van Gils Spado 1500m
    1500m series ---------
    50 Roos den Engelse PAC 200m
    400m
    200m series400m series --------
    51 Annemarie ten Kate De Spartaan 200m
    Ver
    200m seriesVerspringe...rtgroep 4 --------
    52 Hanna Knol Hanzesport 200m
    Hoog
    200m seriesHoog start...locatie 2 --------
    107 Zoe de Jong AV Trias 400m
    400m series ---------
    108 Floortje van Kampen AV Hylas 400m
    400m series ---------
    109 Elsbeth Noppers Cialfo 400m
    400m series ---------
    110 Maaike Schoute AV Lycurgus 400m
    400m series ---------
    111 Thelma Solleveld Olympus `70 400m
    800m
    400m series800m series --------
    112 Jamie Verweij AV Statina 400m
    400m series ---------
    113 Melanie de Vries AV Athlos 400m
    400m series ---------
    214 Rosita Abdollah AV 1923 60m
    60m series ---------
    215 Vera van Aurich Heerenveen 60m
    200m
    60m series200m series --------
    216 Silke Berendse Phanos 60m
    200m
    400m
    60m series200m series400m series -------
    217 Daphne Beumers AV Unitas 60m
    200m
    60m series200m series --------
    218 Marijke Boogerd AAV `36 60m
    60mH
    60m series60mH - Ser...JA + VSen --------
    219 Luca Bos GACH 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 2 --------
    220 Emilie Corbeth ACO 60m
    200m
    60m series200m series --------
    221 Stevie Eekman PAC 60m
    200m
    60m series200m series --------
    222 Elaine den Exter Rotterdam 60m
    200m
    60m series200m series --------
    223 Melissa de Haan AV34 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 4 --------
    224 Lotte Hendriksen Ciko `66 60m
    200m
    60m series200m series --------
    225 Anneke Kootstra AV Impala 60m
    200m
    60m series200m series --------
    226 Lianne van Krieken AV Atverni 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    342 Jolijn van Dijk GACH 60mH
    Ver
    60mH - Ser...JA + VSenVerspringe...rtgroep 2 --------
    343 Joanny Loeffen ARV Ilion 60mH
    Hoog
    60mH - Ser...JA + VSenHoog start...locatie 2 --------
    344 Emma Oosterwegel DVTR 60mH
    Hoog
    Ver
    60mH - Ser...JA + VSenHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 4 -------
    346 Eva Tetteroo Olympus `70 60mH
    Hoog
    Ver
    60mH - Ser...JA + VSenHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 2 -------
    404 Puck De Gier HAC `63 800m
    800m series ---------
    405 Corinde van Es PAC 800m
    800m series ---------
    406 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
    800m series ---------
    407 Sanne Mooldijk PAC 800m
    800m series ---------
    408 Sevilha van der Tak PAC 800m
    800m series ---------
    409 Isa Videler Spado 800m
    Ver
    800m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    410 Chantal Wiggers MPM 800m
    800m series ---------
    458 Bo Smit HAC Hoog
    Hoog start...locatie 2 ---------
    479 Nele van den Broek AV Sprint Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogel startgroep 1Hoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 4 -------
    480 Nicole Heuvelink Hanzesport Kogel
    Kogel startgroep 1 ---------
    481 Lieke Mulder HLLS Kogel
    Kogel startgroep 1 ---------
    482 Eva Peters AV PEC 1910 Kogel
    Kogel startgroep 2 ---------
    483 Hanna Voorberg AV Lycurgus Kogel
    Hoog
    Kogel startgroep 4Hoog start...locatie 2 --------
    937 Shaya van Houdt PAC Polshoog
    Ver
    Polshoog s...t 3.80 m)Verspringe...rtgroep 2 --------
    950 Minke Bosma AV Lycurgus Ver
    Verspringe...rtgroep 1 ---------

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    ARV Ilion ILIO 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Athlos ATLS 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Hanzesport HNZS 2
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Impala IMPL 1
    AV Lycurgus LYCG 3
    AV Olympus `70 OL70 3
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Statina STTN 1
    AV Trias TRAS 1
    AV Unitas UNTS 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    Cialfo CLFO 1
    Ciko `66 CIKO 1
    GAC Hilversum GACH 2
    HAC HAC 1
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    PAC PAC 6
    Phanos PHNS 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    Spado SPDO 2

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Isa Videler Spado 2:16,75 2:18,03
    2 Jetske van Kampen AV Hylas 2:17,32 2:19,59
    3 Puck De Gier HAC `63 2:17,42 2:17,16
    4 Thelma Solleveld Olympus `70 2:17,95 2:17,99
    5 Corinde van Es PAC 2:22,30 2:11,68
    6 Sanne Mooldijk PAC 2:26,95 2:22,77
    7 Sevilha van der Tak PAC 2:56,24 2:45,19

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Sanne van Gils Spado 4:50,50 4:50,08
    2 Lisan Duijvestijn Olympus `70 5:06,16 5:01,00

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Emma Oosterwegel DVTR 8,90 8,90
    2 Eva Tetteroo Olympus `70 9,18 9,33
    3 Jolijn van Dijk GACH 9,82 9,56
    4 Joanny Loeffen ARV Ilion 9,89 9,69
    Marijke Boogerd AAV `36 DNS 8,84

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Eva Peters AV PEC 1910 11,87 11,64
    2 Nele van den Broek AV Sprint 10,35 10,03
    3 Hanna Voorberg AV Lycurgus 9,42 10,30
    Nicole Heuvelink Hanzesport DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Emma Oosterwegel DVTR 1,68 1,60
    2 Nele van den Broek AV Sprint 1,60 1,69
    3 Eva Tetteroo Olympus `70 1,59 1,70
    4 Joanny Loeffen ARV Ilion 1,53 1,55
    5 Bo Smit HAC 1,50 1,60
    6 Hanna Voorberg AV Lycurgus 1,40 1,45
    7 Hanna Knol Hanzesport 1,30 ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Shaya van Houdt PAC 2,90 2,80