Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 60
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m200m400m800m1500m60mHKogelHoogPolshoogVer
    1 Achraf Boutkabout PAC 1500m
    1500m series ---------
    2 Alexander Brons PAC 1500m
    1500m series ---------
    3 Thaem Mous PAC 1500m
    1500m series ---------
    4 Marien van der Niet PAC 1500m
    1500m series ---------
    5 Ruben Sansom Pallas `67 1500m
    1500m series ---------
    6 Tristan Valkenburg Olympus `70 1500m
    1500m series ---------
    7 Rowan Veenhuizen AAC `61 1500m
    1500m series ---------
    37 Jari Kouwen ACO 200m
    60mH
    Ver
    200m series60mH - Series JJAVerspringe...rtgroep 4 -------
    38 Arnout Mak De Gemzen 200m
    Hoog
    Ver
    200m seriesHoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 1 -------
    39 Martijn Meijer LGDR 200m
    400m
    200m series400m series --------
    40 Rens van der Schaaf VAV 200m
    200m series ---------
    41 Nout Wardenburg AV34 200m
    60mH
    Hoog
    200m series60mH - Series JJAHoog start...locatie 1 -------
    42 Roy van Zijl AV Salland 200m
    Kogel
    Ver
    200m seriesKogel startgroep 1Verspringe...rtgroep 4 -------
    88 Tim Bluekens Climax 400m
    400m series ---------
    89 Lex Bolderheij Rotterdam 400m
    400m series ---------
    90 Samuel Chapple AV `40 400m
    400m series ---------
    91 Toon IJzerman Spado 400m
    400m series ---------
    92 Niels Mijnsbergen AAV `36 400m
    Kogel
    Polshoog
    400m seriesKogel startgroep 2Polshoog s...f 3.80 m) -------
    94 Corné Parol AV Atverni 400m
    400m series ---------
    165 Elvis Afrifa AV 1923 60m
    200m
    60m series200m series --------
    166 Bastiaan den Boer Rotterdam 60m
    200m
    60m series200m series --------
    167 Jasper Bruggeman De Gemzen 60m
    200m
    Hoog
    60m series200m seriesHoog start...locatie 1 -------
    168 Connor Buning De Liemers 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 3 --------
    169 Leon Cronie DVTR 60m
    200m
    60mH
    Ver
    60m series200m series60mH - Series JJAVerspringe...rtgroep 4 ------
    170 Rodney Hoogterp AV Impala 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    171 Serencio Lionahr Phanos 60m
    200m
    60m series200m series --------
    172 Jurian van Lohuizen AV34 60m
    200m
    60m series --------
    173 Markus Meekma AV Impala 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 3 --------
    174 Douwe Mooij AV Aquilo 60m
    400m
    60m series400m series --------
    175 Wouter Nieuwhof Ciko `66 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 2 --------
    176 Jowie Robbemond AV Fortuna 60m
    400m
    60m series400m series --------
    177 Yoeri Sterenberg DVTR 60m
    200m
    Ver
    60m series200m seriesVerspringe...rtgroep 2 -------
    178 Quincy Stjeward Phanos 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    179 Dylan Tilburg Ciko `66 60m
    400m
    60m series400m series --------
    180 Stijn Tromp De Gemzen 60m
    200m
    60m series200m series --------
    181 Joël Vas...z Valerio De Liemers 60m
    200m
    60m series200m series --------
    182 Aldo Vree GACH 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 4 --------
    183 Jaïr Wielzen Phanos 60m
    200m
    60m series200m series --------
    184 Loic Wondel Rotterdam 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    325 Joep Van Es PH 60mH
    60mH - Series JJA ---------
    326 Davis Hagedoorn DEM 60mH
    60mH - Series JJA ---------
    327 Liam van der Schaaf Phanos 60mH
    60mH - Series JJA ---------
    328 Rens van der Schaaf VAV 60mH
    60mH - Series JJA ---------
    329 Koen Stapel ARV Ilion 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Series JJAKogel startgroep 2Hoog start...locatie 1 -------
    330 Rik Taam AV Zaanland 60mH
    Kogel
    Ver
    60mH - Series JJAKogel startgroep 2Verspringe...rtgroep 4 -------
    331 Niels Verheugd Atledo 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Series JJAKogel startgroep 2Hoog start...locatie 2 -------
    373 Jelte Van Atten Leiden 800m
    800m series ---------
    374 Niels van Deurzen SPOB 800m
    800m series ---------
    375 Jeroen van Dijk Heerenveen 800m
    1500m
    800m series1500m series --------
    376 Julien van Dijk Heerenveen 800m
    1500m
    800m series1500m series --------
    377 Nick Smidt AAC `61 800m
    800m series ---------
    378 Thomas Van...er Vooren Triathlon 800m
    800m series ---------
    379 Robin Wassens Groningen 800m
    800m series ---------
    450 Lars Dirkzwager AV `56 Hoog
    Hoog start...locatie 1 ---------
    451 Bram van der Jagt AV 1923 Hoog
    Ver
    Hoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 1 --------
    452 Sven van Merode Spado Hoog
    Hoog start...locatie 1 ---------
    467 Bjorn Groot ACO Kogel
    Kogel startgroep 1 ---------
    468 Thomas Kodden AV Salland Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogel startgroep 3Hoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 4 -------
    470 Julian Record AV 1923 Kogel
    Ver
    Kogel startgroep 2Verspringe...rtgroep 1 --------
    934 Matthias v...erpenzeel GACH Polshoog
    Polshoog s...t 3.80 m) ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 2
    AAV `36 AV36 1
    ACO / Van Elderen ACO 2
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 1
    AV 1923 AV23 3
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV De Gemzen GMZN 3
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Impala IMPL 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV Salland SLLN 2
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Zaanland ZNLD 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    AV `40 AV40 1
    AV `56 AV56 1
    Ciko `66 CIKO 2
    Climax CLMX 1
    DEM DEM 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    Lopersgroep Deurne LGDR 1
    PAC PAC 4
    Phanos PHNS 4
    Prins Hendrik PH 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 3
    Spado SPDO 2
    VAV VAV 2

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Nick Smidt AAC `61 1:56,21 1:59,53
    2 Jelte Van Atten Leiden 1:59,04 1:57,14
    3 Niels van Deurzen SPOB 2:00,68 2:01,52
    4 Robin Wassens Groningen 2:09,15 2:09,12
    5 Jeroen van Dijk Heerenveen 2:13,55 2:06,87
    6 Julien van Dijk Heerenveen 2:39,40 ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Sansom Pallas `67 4:06,66 4:03,18
    2 Thaem Mous PAC 4:11,53 4:08,33
    3 Tristan Valkenburg Olympus `70 4:11,72 4:11,03
    4 Achraf Boutkabout PAC 4:17,24 4:17,83
    5 Marien van der Niet PAC 4:26,50 4:28,55
    6 Alexander Brons PAC 4:40,82 4:56,43
    7 Jeroen van Dijk Heerenveen 4:43,39 4:31,75
    8 Julien van Dijk Heerenveen 5:06,75 ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Matthias v...erpenzeel GACH 3,00 ---