Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 101
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m200m400m800m1500m60mHKogelHoogPolshoogVer
    22 Ynte Biemans AV Atverni 1500m
    1500m series ---------
    23 Anouk van Gils Spado 1500m
    1500m series ---------
    24 Anne van Heeckeren VRT 1500m
    1500m series ---------
    25 Marije Hijman PAC 1500m
    1500m series ---------
    26 Manjorie Janssen AV Cifla 1500m
    1500m series ---------
    27 Suzanne Libbers Groningen 1500m
    1500m series ---------
    28 Jetske Mooldijk PAC 1500m
    1500m series ---------
    29 Tess van Randtwijk AV34 1500m
    1500m series ---------
    30 Danique Verdellen VRT 1500m
    1500m series ---------
    53 Demi Berger Start `78 200m
    60mH
    200m series60mH - Series MJB --------
    54 Jethel Bos De Gemzen 200m
    200m series ---------
    55 Lisanne Brouwer SPLS 200m
    60mH
    200m series60mH - Series MJB --------
    56 Joy de Bruijne AV Atverni 200m
    400m
    200m series400m series --------
    57 Julia van Delft GACH 200m
    60mH
    Ver
    200m series60mH - Series MJBVerspringe...rtgroep 2 -------
    58 Sanne van Drunen SPLS 200m
    60mH
    200m series60mH - Series MJB --------
    59 Nynke van den Heuvel Almere `81 200m
    Ver
    200m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    60 Jasmijn van Iersel PAC 200m
    400m
    200m series400m series --------
    61 Wies Kesting AAC `61 200m
    400m
    200m series400m series --------
    62 Marjolein Kuiper Groningen 200m
    200m series ---------
    63 Betty Lahr Pallas `67 200m
    200m series ---------
    64 Gabriëlle Opmeer PAC 200m
    400m
    60mH
    200m series400m series60mH - Series MJB -------
    65 Jinke van der Sluis AV Phoenix 200m
    Ver
    200m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    66 Tess Steehouwer Almere `81 200m
    Hoog
    Ver
    200m seriesHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 1 -------
    67 Terri Talan Heerenveen 200m
    Hoog
    Ver
    200m seriesHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 1 -------
    68 Leonie Wierenga SAV 200m
    400m
    200m series400m series --------
    114 Sanne van Beek PAC 400m
    800m
    400m series800m series --------
    115 Merel Blommaert Pijnenburg 400m
    400m series ---------
    116 Femke Bol Triathlon 400m
    400m series ---------
    117 Stella Bolderheij Rotterdam 400m
    400m series ---------
    118 Emma Dekker Olympus `70 400m
    800m
    400m series800m series --------
    119 Hannah Den Engelse PAC 400m
    800m
    400m series800m series --------
    120 Maud Feenstra AV Hera 400m
    400m series ---------
    121 Nina Franke AV Oss `78 400m
    60mH
    400m series60mH - Series MJB --------
    122 Diewertje van Kampen AV Hylas 400m
    400m series ---------
    123 Joyce Kraaijenbrink AV `47 400m
    Ver
    400m seriesVerspringe...rtgroep 2 --------
    124 Anna Oosterwegel DVTR 400m
    60mH
    Ver
    400m series60mH - Series MJBVerspringe...rtgroep 2 -------
    125 Gwen Reuver Almere `81 400m
    400m series ---------
    126 Emma Verkaaik SV Veendam 400m
    400m series ---------
    127 Puck Van Wiltenburg PAC 400m
    400m series ---------
    227 Isabelle Aalders De Liemers 60m
    Kogel
    Hoog
    60m seriesKogel startgroep 1Hoog start...locatie 1 -------
    228 Emma Beekman DVTR 60m
    60mH
    60m series60mH - Series MJB --------
    229 Jana Bersee Ciko `66 60m
    200m
    60m series200m series --------
    230 Fay Blank GACH 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 4 --------
    231 Jolein Buijs VAV 60m
    60m series ---------
    232 Linde Buruma GACH 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 4 --------
    233 Merle Van Elzakker Spado 60m
    60mH
    60m series60mH - Series MJB --------
    234 Emy Guikema Groningen 60m
    200m
    60m series200m series --------
    235 Meike Guikema SV Jupiter 60m
    200m
    60m series200m series --------
    236 Romy van Hilst GACH 60m
    60mH
    Ver
    60m series60mH - Series MJBVerspringe...rtgroep 1 -------
    237 Nida Huijben AV Phoenix 60m
    800m
    60m series800m series --------
    238 Jet van der Mark Ciko `66 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 4 --------
    239 Doortje van der Mark Ciko `66 60m
    60m series ---------
    240 Kim van Merode Spado 60m
    60m series ---------
    241 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    242 Iris Reurink De Gemzen 60m
    60m series ---------
    243 Bente Schalkx HLLS 60m
    60mH
    60m series60mH - Series MJB --------
    244 Luna Scheffer GACH 60m
    60mH
    Ver
    60m series60mH - Series MJBVerspringe...rtgroep 4 -------
    245 Anouk Schoute AV Lycurgus 60m
    200m
    60m series200m series --------
    246 Marit Slothouber De Liemers 60m
    60mH
    Hoog
    60m series60mH - Series MJBHoog start...locatie 2 -------
    247 Lucie Tiemeier PAC 60m
    60m series ---------
    248 Maxime Voorn Almere `81 60m
    200m
    Ver
    60m series200m seriesVerspringe...rtgroep 4 -------
    249 Lysette Wanders ARV Ilion 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 4 --------
    250 Amerins Ypma ACO 60m
    Hoog
    Ver
    60m seriesHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 2 -------
    251 Anniko Zuidam De Liemers 60m
    200m
    60m series200m series --------
    252 Roos van Zwam Ciko `66 60m
    200m
    60m series200m series --------
    253 Zola Zwerver AAC 60m
    200m
    Ver
    60m series200m seriesVerspringe...rtgroep 4 -------
    269 Mauve Bos AV34 Hoog
    Hoog start...locatie 2 ---------
    347 Nikki Boon Flevo Delta 60mH
    Kogel
    60mH - Series MJBKogel startgroep 2 --------
    348 Nanah Fung-Loy AV Sparta 60mH
    60mH - Series MJB ---------
    349 Britta de Haan Clytoneus 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Series MJBKogel startgroep 4Hoog start...locatie 2 -------
    350 Danique de Haan AV34 60mH
    Ver
    60mH - Series MJBVerspringe...rtgroep 3 --------
    351 Dhanique v... Kruisweg AV34 60mH
    Ver
    60mH - Series MJBVerspringe...rtgroep 3 --------
    352 Rosalie Tissingh Start `78 60mH
    Kogel
    Ver
    60mH - Series MJBKogel startgroep 3Verspringe...rtgroep 2 -------
    353 Sterre Weber GACH 60mH
    60mH - Series MJB ---------
    354 Lonneke Westermann AV Attila 60mH
    60mH - Series MJB ---------
    355 Otte Wienese GACH 60mH
    Hoog
    Ver
    60mH - Series MJBHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 2 -------
    356 Lynn van Zijl AV Salland 60mH
    Kogel
    Ver
    60mH - Series MJBKogel startgroep 2Verspringe...rtgroep 4 -------
    357 Renske Zwolle Heerenveen 60mH
    Hoog
    60mH - Series MJBHoog start...locatie 2 --------
    411 Yasmine Abbes Nijmegen 800m
    800m series ---------
    412 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 800m
    1500m
    800m series1500m series --------
    413 Nina van Diepen AV Hylas 800m
    800m series ---------
    414 Femke Drijfhout AV Lycurgus 800m
    800m series ---------
    415 Ilse van de Haar AV Atverni 800m
    800m series ---------
    416 Dorte Heideman MPM 800m
    800m series ---------
    417 Evelien Kuiper Groningen 800m
    800m series ---------
    418 Selina van...Meerakker PAC 800m
    800m series ---------
    419 Aylan Menick AV Atverni 800m
    800m series ---------
    420 Sophie Schwering AV Cifla 800m
    800m series ---------
    421 Manon Stringa AV Atverni 800m
    800m series ---------
    422 Marieke de Zeeuw MPM 800m
    800m series ---------
    459 Wouke van ... Klooster Pijnenburg Hoog
    Hoog start...locatie 2 ---------
    460 Simone Snepvangers AV Sprint Hoog
    Hoog start...locatie 2 ---------
    461 Bo Westrik AV Zaanland Hoog
    Hoog start...locatie 2 ---------
    484 Lilian van Klinken AAC `61 Kogel
    Kogel startgroep 3 ---------
    485 Jorinde van Klinken Groningen Kogel
    Ver
    Kogel startgroep 3Verspringe...rtgroep 2 --------
    486 Stéphanie Kok AV Argo Kogel
    Kogel startgroep 1 ---------
    487 Diede van der Meer Flevo Delta Kogel
    Kogel startgroep 1 ---------
    488 Lotte Smink HLLS Kogel
    Kogel startgroep 3 ---------
    938 Merel Wevers AV34 Polshoog
    Polshoog s...t 3.80 m) ---------
    951 Anne van Jaarsveld Hanzesport Ver
    Verspringe...rtgroep 1 ---------
    952 Britt Landman Hanzesport Ver
    Verspringe...rtgroep 1 ---------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AAC `61 AC61 2
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 4
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Argo ARGO 1
    AV Attila ATTL 1
    AV Atverni ATVN 5
    AV Cifla CFLA 2
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV De Gemzen GMZN 2
    AV De Liemers LMRS 3
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV Hanzesport HNZS 2
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Hera HERA 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Oss `78 OS78 1
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV Phoenix PHNX 2
    AV Pijnenburg PNBG 2
    AV Salland SLLN 1
    AV Sparta SPRT 1
    AV Spirit Lelystad SPLS 2
    AV Sprint SPRN 1
    AV Start `78 ST78 2
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Zaanland ZNLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 5
    AV `47 AV47 1
    Ciko `66 CIKO 4
    GAC Hilversum GACH 7
    Groningen Atletiek GRNG 5
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Marathon Pim Mulier MPM 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 9
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SAV SAV 1
    Spado SPDO 3
    SV Jupiter JPTR 1
    SV Veendam Atletiek VNDM 1
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 2

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Roos van Zwam Ciko `66 8,21 8,20
    2 Anouk Schoute AV Lycurgus 8,29 8,54
    3 Nida Huijben AV Phoenix 8,31 8,38
    4 Emy Guikema Groningen 8,36 8,27
    5 Luna Scheffer GACH 8,38 8,46
    6 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,47 8,86
    7 Maxime Voorn Almere `81 8,52 ---
    8 Zola Zwerver AAC 8,54 8,37
    8 Merle Van Elzakker Spado 8,54 8,65
    10 Bente Schalkx HLLS 8,56 ---
    10 Doortje van der Mark Ciko `66 8,56 8,77
    12 Jet van der Mark Ciko `66 8,63 8,80
    13 Jana Bersee Ciko `66 8,65 ---
    14 Lysette Wanders ARV Ilion 8,70 8,69
    15 Jolein Buijs VAV 8,78 ---
    16 Iris Reurink De Gemzen 8,81 9,00
    17 Isabelle Aalders De Liemers 8,87 ---
    18 Emma Beekman DVTR 9,01 ---
    19 Fay Blank GACH 9,02 9,03
    20 Meike Guikema SV Jupiter 9,04 9,02
    21 Linde Buruma GACH 9,23 9,25
    22 Amerins Ypma ACO 9,33 9,10
    23 Anniko Zuidam De Liemers 10,03 9,00

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Roos van Zwam Ciko `66 26,97 26,50
    2 Betty Lahr Pallas `67 27,00 26,60
    3 Nynke van den Heuvel Almere `81 27,03 28,46
    4 Wies Kesting AAC `61 27,05 27,40
    5 Emy Guikema Groningen 27,14 27,25
    6 Jasmijn van Iersel PAC 27,29 26,94
    7 Jinke van der Sluis AV Phoenix 27,32 26,54
    8 Anouk Schoute AV Lycurgus 27,34 27,80
    9 Lisanne Brouwer SPLS 27,35 26,82
    10 Jana Bersee Ciko `66 28,13 ---
    11 Maxime Voorn Almere `81 28,24 ---
    12 Julia van Delft GACH 28,44 29,05
    13 Gabriëlle Opmeer PAC 28,53 27,74
    14 Leonie Wierenga SAV 28,60 29,01
    15 Zola Zwerver AAC 29,18 27,35
    16 Terri Talan Heerenveen 29,23 ---
    17 Demi Berger Start `78 29,26 29,06
    18 Joy de Bruijne AV Atverni 29,27 ---
    19 Sanne van Drunen SPLS 29,36 28,51
    20 Jethel Bos De Gemzen 29,38 28,52
    21 Marjolein Kuiper Groningen 30,22 28,44
    22 Meike Guikema SV Jupiter 30,34 32,38
    23 Tess Steehouwer Almere `81 30,96 30,63
    24 Anniko Zuidam De Liemers 34,56 30,00

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Lisanne Brouwer SPLS 9,14 9,33
    2 Britta de Haan Clytoneus 9,25 9,18
    3 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,27 9,74
    4 Danique de Haan AV34 9,32 9,36
    5 Dhanique v... Kruisweg AV34 9,50 9,76
    6 Julia van Delft GACH 9,52 9,47
    6 Merle Van Elzakker Spado 9,52 9,89
    8 Nina Franke AV Oss `78 9,53 9,81
    9 Nikki Boon Flevo Delta 9,63 ---
    10 Otte Wienese GACH 9,84 9,96
    11 Lynn van Zijl AV Salland 9,93 9,92
    12 Demi Berger Start `78 10,00 10,33
    13 Sanne van Drunen SPLS 10,09 9,83
    14 Luna Scheffer GACH 10,11 10,72
    15 Marit Slothouber De Liemers 10,17 9,87
    16 Bente Schalkx HLLS 10,24 ---
    17 Emma Beekman DVTR 10,37 ---
    18 Anna Oosterwegel DVTR 10,44 10,45
    19 Rosalie Tissingh Start `78 10,85 ---
    20 Lonneke Westermann AV Attila 10,93 10,80
    Sterre Weber GACH DQ 10,04
    Renske Zwolle Heerenveen DNF ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Merel Wevers AV34 2,85 2,90

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Dhanique v... Kruisweg AV34 5,31 5,31
    2 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,13 5,70
    3 Danique de Haan AV34 5,06 5,01
    4 Nynke van den Heuvel Almere `81 4,91 5,38
    5 Zola Zwerver AAC 4,84 4,89
    6 Lynn van Zijl AV Salland 4,81 ---
    7 Otte Wienese GACH 4,67 4,96
    8 Jorinde van Klinken Groningen 4,66 ---
    9 Rosalie Tissingh Start `78 4,60 ---
    10 Julia van Delft GACH 4,58 4,94
    11 Tess Steehouwer Almere `81 4,55 4,72
    11 Joyce Kraaijenbrink AV `47 4,55 4,60
    13 Amerins Ypma ACO 4,48 4,15
    14 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 4,47 4,93
    15 Anna Oosterwegel DVTR 4,44 4,77
    16 Luna Scheffer GACH 4,40 4,76
    17 Terri Talan Heerenveen 4,34 ---
    18 Anne van Jaarsveld Hanzesport 4,24 ---
    19 Britt Landman Hanzesport 4,23 ---
    20 Fay Blank GACH 4,00 3,98
    21 Linde Buruma GACH 3,89 3,96
    Maxime Voorn Almere `81 DNS ---