Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 107
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m200m400m800m1500m60mHKogelHoogPolshoogVer
    8 Pepijn Bartels AV Cifla 1500m
    1500m series ---------
    9 Aimane Benchellal ARV Ilion 1500m
    1500m series ---------
    10 Haico Boer CAV Energie 1500m
    1500m series ---------
    11 Mark van Ginkel SV Veendam 1500m
    1500m series ---------
    12 Abdiniini Hassan AV Cifla 1500m
    1500m series ---------
    13 Lars Laros Scorpio 1500m
    1500m series ---------
    14 Illian Martens AV Cifla 1500m
    1500m series ---------
    15 Viggo Parol AV Atverni 1500m
    1500m series ---------
    16 Stan Schipperen Scorpio 1500m
    1500m series ---------
    17 Benjamin Schurink AV Cifla 1500m
    1500m series ---------
    18 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
    1500m series ---------
    19 Norbert Weijenberg Spado 1500m
    1500m series ---------
    43 Ramon Breden De Gemzen 200m
    Polshoog
    200m seriesPolshoog s...t 3.80 m) --------
    44 Kyle Buning De Liemers 200m
    Hoog
    Ver
    200m seriesHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 3 -------
    45 Tijmen Melgers AV Sparta 200m
    400m
    200m series400m series --------
    46 Koen van Perse HLLS 200m
    60mH
    200m series60mH - Series JJB --------
    47 Skip Renders GACH 200m
    Ver
    200m seriesVerspringe...rtgroep 1 --------
    48 Joep de Wit Almere `81 200m
    Kogel
    200m seriesKogel startgroep 1 --------
    96 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
    400m series ---------
    97 Milan Le Bruin PAC 400m
    400m series ---------
    98 Stein Cornelissen AL73 400m
    400m series ---------
    99 Alex van Gemund AV34 400m
    800m
    Kogel
    400m series800m seriesKogel startgroep 3 -------
    100 Thomas van Harskamp De Liemers 400m
    1500m
    Ver
    400m series1500m seriesVerspringe...rtgroep 2 -------
    101 Hans Harting AV `47 400m
    60mH
    400m series60mH - Series JJB --------
    103 Jelle De Jong AV Lycurgus 400m
    60mH
    Hoog
    400m series60mH - Series JJBHoog start...locatie 1 -------
    104 Stijn van Nierop DAK 400m
    400m series ---------
    105 Erik Stok PAC 400m
    400m series ---------
    106 Casper van den Top AV Lycurgus 400m
    60mH
    400m series60mH - Series JJB --------
    185 Thomas Arensman NEAV 60m
    400m
    60m series400m series --------
    186 Bart van Beek Climax 60m
    200m
    60m series200m series --------
    187 Lukas Brand AV `47 60m
    200m
    60m series200m series --------
    188 Youri Fransen AV Athlos 60m
    Ver
    60m seriesVerspringe...rtgroep 3 --------
    189 Valbor-Jaro Gorré PAC 60m
    60mH
    60m series60mH - Series JJB --------
    190 Wislet de Hair Spado 60m
    200m
    60m series200m series --------
    191 Luca Janssen AV Wijchen 60m
    200m
    Hoog
    Ver
    60m series200m seriesHoog start...locatie 2Verspringe...rtgroep 1 ------
    192 Jeffrey Karikari Phanos 60m
    60m series ---------
    193 Daan Lubberdink Ciko `66 60m
    200m
    60m series200m series --------
    194 Léon Mak De Gemzen 60m
    400m
    60mH
    Kogel
    Ver
    60m series400m series60mH - Series JJBKogel startgroep 3Verspringe...rtgroep 2 -----
    195 Richard Meuleman Isala `96 60m
    400m
    60m series400m series --------
    196 Kristian Mos Heerenveen 60m
    200m
    60m series200m series --------
    197 Guus Nijkamp Spado 60m
    60mH
    60m series60mH - Series JJB --------
    198 Luc Orbons AV Phoenix 60m
    200m
    60m series200m series --------
    199 Michael Osayande Pallas `67 60m
    200m
    60m series200m series --------
    200 Mirko de Pagter Hanzesport 60m
    200m
    60m series200m series --------
    201 Joris Pals AV Feniks 60m
    Kogel
    60m seriesKogel startgroep 3 --------
    202 Luuk Peters AV PEC 1910 60m
    60mH
    60m series60mH - Series JJB --------
    203 Jesse Pupping AV Lycurgus 60m
    400m
    60mH
    Kogel
    60m series400m series60mH - Series JJBKogel startgroep 3 ------
    204 Jelle Rigter GACH 60m
    400m
    60mH
    60m series400m series60mH - Series JJB -------
    205 Devi Robbemond AV Fortuna 60m
    200m
    Kogel
    60m series200m seriesKogel startgroep 2 -------
    206 Daan Schuurman AV `47 60m
    60mH
    60m series60mH - Series JJB --------
    207 Robin Spoor AV Sparta 60m
    200m
    60m series200m series --------
    208 Geert Stradmeijer De Liemers 60m
    200m
    Ver
    60m series200m seriesVerspringe...rtgroep 2 -------
    209 Bram Streefkerk GACH 60m
    60mH
    Ver
    60m series60mH - Series JJBVerspringe...rtgroep 3 -------
    210 Yohannes Wedzinga HAC `63 60m
    200m
    60m series200m series --------
    211 Freek Weijman Pallas `67 60m
    200m
    60m series200m series --------
    212 Rens Wildschut GACH 60m
    200m
    60m series200m series --------
    213 Lars Woudenberg AV34 60m
    Hoog
    Ver
    60m seriesHoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 4 -------
    332 Ingmar Bouwman ACO 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    60m series60mH - Series JJBHoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 4 ------
    333 Siem ter Braake GACH 60mH
    Polshoog
    60mH - Series JJBPolshoog s...f 3.80 m) --------
    334 Daan Hoogers AV Sprint 60mH
    Hoog
    60mH - Series JJBHoog start...locatie 1 --------
    335 Lauri Hulleman AV34 60mH
    Polshoog
    60mH - Series JJBPolshoog s...f 3.80 m) --------
    336 Denilson Kleintjes GACH 200m
    60mH
    Ver
    200m series60mH - Series JJBVerspringe...rtgroep 2 -------
    337 Arjen de Kock Spado 60mH
    Kogel
    Hoog
    60mH - Series JJBKogel startgroep 2Hoog start...locatie 1 -------
    338 Bjorn Sloot AL73 60mH
    Kogel
    60mH - Series JJBKogel startgroep 4 --------
    339 Daan Spiljard PAC 60mH
    Polshoog
    60mH - Series JJBPolshoog s...f 3.80 m) --------
    340 August van de Weijer AV Sprint 60mH
    Kogel
    Ver
    60mH - Series JJBKogel startgroep 2Verspringe...rtgroep 3 -------
    341 Dave Wesselink AV Trias 60mH
    60mH - Series JJB ---------
    380 Najib Ali Hassan PAC 800m
    800m series ---------
    381 Hugo Jan Bosscher Heerenveen 800m
    1500m
    800m series1500m series --------
    382 Luca van Diepen AV Hylas 800m
    800m series ---------
    383 Jesse Fokkenrood AV Atverni 800m
    800m series ---------
    384 Jesse Hendriks THOR 800m
    1500m
    800m series1500m series --------
    385 Cas van Kaauwen AV Cifla 800m
    800m series ---------
    386 Sander Klaassen De Gemzen 800m
    800m series ---------
    387 Henrik Kok AV Atverni 800m
    800m series ---------
    388 Florian Kramer Pallas `67 800m
    800m series ---------
    389 Thomas Kwint Groningen 800m
    800m series ---------
    390 Justin Lam Almere `81 800m
    800m series ---------
    391 Sven van der Pas Scorpio 800m
    800m series ---------
    392 Jens Peeters Eindhoven 800m
    800m series ---------
    393 Tijn Pronk KAV Holland 800m
    60mH
    800m series60mH - Series JJB --------
    394 Yvar - Schoorlemmer MPM 800m
    800m series ---------
    395 Gilbert va...der Sluis Groningen 800m
    800m series ---------
    396 Daniël van Tetering Nijmegen 800m
    800m series ---------
    397 Kjell Venderbosch AV Argo 800m
    800m series ---------
    398 Tibo Visser Parthenon 800m
    800m series ---------
    399 Niels Visser AV Jahn II 800m
    800m series ---------
    400 Olivier Voschezang AV Atverni 800m
    800m series ---------
    401 Stefan de Vries Start `78 800m
    800m series ---------
    402 Victor van der Wel PAC 800m
    800m series ---------
    403 Diede Wit Pallas `67 800m
    800m series ---------
    453 Devin van den Berg Flevo Delta Hoog
    Hoog start...locatie 2 ---------
    454 Lars Lindner HLLS Hoog
    Ver
    Hoog start...locatie 1Verspringe...rtgroep 4 --------
    455 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
    Hoog start...locatie 1 ---------
    457 Jordi van der Wal PAC Hoog
    Polshoog
    Hoog start...locatie 1Polshoog s...t 3.80 m) --------
    469 Rafael Raap PAC Kogel
    Hoog
    Kogel startgroep 4Hoog start...locatie 1 --------
    471 Gerwin de Haan Heerenveen Kogel
    Polshoog
    Kogel startgroep 4Polshoog s...t 3.80 m) --------
    472 Brian Klinkenberg Flevo Delta Kogel
    Kogel startgroep 4 ---------
    473 Sam van der Pol Atledo Kogel
    Kogel startgroep 4 ---------
    474 Sven Smeman AV Impala Kogel
    Hoog
    Kogel startgroep 4Hoog start...locatie 2 --------
    475 Owen Smidt AAC `61 Kogel
    Kogel startgroep 2 ---------
    476 Marten Voorberg AV Lycurgus Kogel
    Kogel startgroep 3 ---------
    477 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Kogel
    Polshoog
    Kogel startgroep 4Polshoog s...t 3.80 m) --------
    478 Dele Wilbrink Flevo Delta Kogel
    Kogel startgroep 4 ---------
    935 Finnian va...teenhoven PAC Polshoog
    Polshoog s...f 3.80 m) ---------
    936 Eric Wolfrat GACH Polshoog
    Polshoog s...t 3.80 m) ---------
    956 Kristian van Keulen VAV 800m
    800m series ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 2
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 1
    Atletico `73 AL73 2
    AV Argo ARGO 1
    AV Athlos ATLS 1
    AV Atverni ATVN 4
    AV Cifla CFLA 6
    AV De Gemzen GMZN 3
    AV De Liemers LMRS 3
    AV Feniks FNKS 1
    AV Flevo Delta FLDT 3
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Hylas HYLS 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Jahn II JAHN 1
    AV Lycurgus LYCG 5
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Pallas `67 PL67 4
    AV Parthenon PRTH 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Sparta SPRT 2
    AV Sprint SPRN 2
    AV Start `78 ST78 1
    AV Trias TRAS 2
    AV Wijchen WYCH 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 3
    AV `47 AV47 3
    CAV Energie ENRG 1
    Ciko `66 CIKO 2
    Climax CLMX 1
    DAK DAK 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    GAC Hilversum GACH 7
    Groningen Atletiek GRNG 2
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Isala `96 ISLA 1
    KAV Holland KAVH 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 9
    Phanos PHNS 1
    Scorpio SCRP 3
    Spado SPDO 4
    SV Veendam Atletiek VNDM 1
    THOR THOR 1
    VAV VAV 1

    Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Daan Lubberdink Ciko `66 7,21 7,19
    2 Wislet de Hair Spado 7,36 7,39
    2 Luuk Peters AV PEC 1910 7,36 7,72
    4 Luc Orbons AV Phoenix 7,43 7,28
    5 Kristian Mos Heerenveen 7,50 7,66
    6 Richard Meuleman Isala `96 7,53 7,45
    7 Rens Wildschut GACH 7,54 7,56
    8 Bart van Beek Climax 7,58 ---
    9 Robin Spoor AV Sparta 7,59 7,70
    9 Lars Woudenberg AV34 7,59 7,99
    11 Lukas Brand AV `47 7,73 ---
    12 Michael Osayande Pallas `67 7,75 7,87
    13 Léon Mak De Gemzen 7,79 7,76
    14 Daan Schuurman AV `47 7,80 8,21
    15 Mirko de Pagter Hanzesport 7,94 ---
    16 Ingmar Bouwman ACO 7,95 ---
    17 Valbor-Jaro Gorré PAC 7,96 ---
    18 Bram Streefkerk GACH 7,98 8,00
    19 Luca Janssen AV Wijchen 8,04 ---
    20 Jeffrey Karikari Phanos 8,06 7,99
    21 Jelle Rigter GACH 8,12 8,01
    22 Thomas Arensman NEAV 8,19 8,45
    23 Yohannes Wedzinga HAC `63 8,22 8,30
    24 Freek Weijman Pallas `67 8,24 8,50
    25 Youri Fransen AV Athlos 8,25 8,28
    26 Devi Robbemond AV Fortuna 8,53 ---
    27 Joris Pals AV Feniks 8,60 ---
    28 Geert Stradmeijer De Liemers 8,88 10,00
    Guus Nijkamp Spado DNS 7,98

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Najib Ali Hassan PAC 2:01,48 2:05,84
    2 Justin Lam Almere `81 2:04,90 2:04,92
    3 Niels Visser AV Jahn II 2:06,07 2:03,64
    4 Jens Peeters Eindhoven 2:06,43 2:06,05
    5 Tibo Visser Parthenon 2:07,41 2:06,29
    6 Henrik Kok AV Atverni 2:08,55 2:06,51
    7 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:10,73 2:08,49
    8 Sander Klaassen De Gemzen 2:11,93 2:09,78
    9 Victor van der Wel PAC 2:12,12 2:06,74
    10 Kristian van Keulen VAV 2:12,16 2:17,05
    11 Sven van der Pas Scorpio 2:12,42 2:11,94
    12 Alex van Gemund AV34 2:16,32 2:19,41
    13 Thomas Kwint Groningen 2:16,82 2:17,00
    14 Yvar - Schoorlemmer MPM 2:18,32 2:20,63
    15 Kjell Venderbosch AV Argo 2:20,26 2:11,07
    16 Luca van Diepen AV Hylas 2:20,66 2:22,05
    17 Diede Wit Pallas `67 2:21,15 2:13,00
    18 Stefan de Vries Start `78 2:21,69 ---
    19 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:22,19 2:20,00
    20 Hugo Jan Bosscher Heerenveen 2:22,93 ---
    21 Gilbert va...der Sluis Groningen 2:23,77 ---
    22 Tijn Pronk KAV Holland 2:25,72 2:24,66
    23 Olivier Voschezang AV Atverni 2:37,77 2:38,00