Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 68
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Startgroep M
    1 Aris Remmerde AAC `61 JPA1-1 a
    2 Hugo de Olde AAV SISU JPA1-1 a
    3 Sverre Vogelaar AAV `36 JPA1-1 a
    4 Hans Griesheimer AV Astylos JPA1-1 a
    5 Timo Hanekamp De Gemzen JPA1-1 a
    6 Marten Golding De Liemers JPA1-1 a
    7 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks JPA1-1 a
    8 Wesley Boers Fivelstreek JPA1-1 a
    9 Matthijs Veeneman AV Gelre JPA1-1 a
    10 Jan Elsinga Heerenveen JPA1-1 a
    11 Quinten Geleynse AV Lionitas JPA1-1 a
    12 Senne Gisius GACH JPA1-1 a
    13 Kevin Letschert AKU JPA1-2 a
    14 Luca Renaud AKU JPA1-2 a
    15 Peter Idema AKU JPA1-2 a
    16 Wilhelm Burger AKU JPA1-2 a
    17 Benjamin Post Altis JPA1-2 a
    18 Jarne van de Poll Altis JPA1-2 a
    19 Philip Walraven Altis JPA1-2 a
    20 Rogier Groeneweg Altis JPA1-2 a
    21 Jochem Hans Herkert AV34 JPA1-2 a
    22 Jonathan Fennema AV34 JPA1-2 a
    23 Joran van Breugel AV34 JPA1-2 a
    24 Kyan van Breugel AV34 JPA1-2 a
    25 Mathijs van Os AV Attila JPA1-3 a
    26 Tristen Strooper AV Attila JPA1-3 a
    27 Coen Bloemberg Flevo Delta JPA1-3 a
    28 Jorian Reijnders Flevo Delta JPA1-3 a
    29 Simon Plaizier HRRR JPA1-3 a
    30 Ties Dantuma HRRR JPA1-3 a
    31 Mauro Grasso AV Lycurgus JPA1-3 a
    32 Tyrone Lak AV Lycurgus JPA1-3 a
    33 Julius Prop AV34 JPA1-3 a
    34 Kai Muijsers AV34 JPA1-3 a
    35 Mika Naber AV34 JPA1-3 a
    36 Nino van Middendorp AV34 JPA1-3 a
    37 Milan de Bok Pallas `67 JPA1-4 a
    38 Rens Hooiveld Pallas `67 JPA1-4 a
    39 Roeland van Rijn Pallas `67 JPA1-4 a
    40 Thomas Arp Pallas `67 JPA1-4 a
    41 Davi Pfaff SPLS JPA1-4 a
    42 David de V...te-Peters SPLS JPA1-4 a
    43 Jozuah Revierre CAV Energie JPA1-4 a
    44 Wouter Fallaux CAV Energie JPA1-4 a
    45 Gijs Bomer HLLS JPA1-4 a
    46 Sam de Wild HLLS JPA1-4 a
    47 Willem van...eenendaal HLLS JPA1-4 a
    48 Thomas van Roosmalen Parthenon JPA1-5 a
    49 Ryan Heeren AV Spiridon JPA1-5 a
    50 Luuk Pelkmans AV Sprint JPA1-5 a
    51 Julian Kwakman Triathlon JPA1-5 a
    52 Yoonis Aden Ciko `66 JPA1-5 a
    53 Ruben Schussler Climax JPA1-5 a
    54 Michiel Gulickx Gloria JPA1-5 a
    55 Keanu Leito Groningen JPA1-5 a
    56 Barend van de Donk PAC JPA1-5 a
    57 Vasco Mosselman SAV JPA1-5 a
    58 Dave Damen Swift JPA1-5 a
    59 Daan van Zwienen Avantri JPA1-6 a
    60 Henri Vennix Avantri JPA1-6 a
    61 Levi de Bruijn Avantri JPA1-6 a
    62 Django Schroijen AVON JPA1-6 a
    63 Paul Kuijpers AVON JPA1-6 a
    64 Florian Vriezen GACH JPA1-6 a
    65 Floris van der Vijgh HLLS JPA1-6 a
    66 Harm Welleweerd HLLS JPA1-6 a
    67 Leon Wiedemeijer MPM JPA1-6 a
    68 Mika ten Doeschot MPM JPA1-6 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    AAV SISU SISU 1
    AAV `36 AV36 1
    AKU AKU 4
    Altis ALTS 4
    AV Astylos ASTL 1
    AV Attila ATTL 2
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV Feniks FNKS 1
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV Gelre GLRE 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Horror Sneek HRRR 2
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV Pallas `67 PL67 4
    AV Parthenon PRTH 1
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Spirit Lelystad SPLS 2
    AV Sprint SPRN 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 8
    Avantri AVTR 3
    AVON AVON 2
    CAV Energie ENRG 2
    Ciko `66 CIKO 1
    Climax CLMX 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Gloria Atletiek GLRA 1
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Hellas Utrecht HLLS 5
    Marathon Pim Mulier MPM 2
    PAC PAC 1
    SAV SAV 1
    Swift Atletiek SWFT 1
  • Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Florian Vriezen GACH 9,53 1:50,82 8,17 1,25 2246
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,57 1:58,54 8,30 1,25 2152
    3 Ryan Heeren AV Spiridon 9,64 1:59,31 7,77 1,30 2139
    4 Levi de Bruijn Avantri 9,39 1:56,30 6,56 1,25 2112
    5 Sam de Wild HLLS 9,38 1:55,02 6,58 1,15 2056
    6 Jozuah Revierre CAV Energie 9,03 2:06,21 7,57 1,15 2053
    7 Jochem Hans Herkert AV34 9,45 2:04,83 6,66 1,15 1939
    8 Gijs Bomer HLLS 9,89 1:58,77 5,79 1,20 1916
    9 Mika Naber AV34 9,59 2:13,10 5,81 1,20 1821
    10 Senne Gisius GACH 9,83 2:06,33 5,71 1,15 1803
    11 Philip Walraven Altis 9,65 2:13,46 5,73 1,15 1766
    12 Jan Elsinga Heerenveen 10,05 2:07,75 5,29 1,15 1727
    13 Paul Kuijpers AVON 9,76 2:04,92 5,66 1,00 1716
    14 Rogier Groeneweg Altis 9,92 2:08,64 5,43 1,10 1712
    15 Harm Welleweerd HLLS 10,12 2:01,41 5,32 1,05 1712
    16 Kyan van Breugel AV34 10,27 2:08,95 5,61 1,15 1704
    17 Barend van de Donk PAC 10,11 2:22,83 7,13 1,15 1698
    18 Nino van Middendorp AV34 10,27 2:16,69 6,60 1,15 1694
    19 Julius Prop AV34 9,77 2:06,84 5,52 1,00 1685
    20 Julian Kwakman Triathlon 9,98 2:15,14 5,45 1,15 1680
    21 Vasco Mosselman SAV 10,12 1:58,41 5,86 0,90 1669
    22 Coen Bloemberg Flevo Delta 9,75 2:18,39 5,60 1,10 1662
    23 Floris van der Vijgh HLLS 10,32 2:06,11 5,75 1,05 1660
    24 Jorian Reijnders Flevo Delta 10,21 2:21,25 6,46 1,15 1656
    25 Sverre Vogelaar AAV `36 10,00 2:13,29 5,99 1,05 1654
    26 Dave Damen Swift 9,74 2:16,53 5,15 1,10 1649
    27 Hans Griesheimer AV Astylos 10,16 2:20,93 6,68 1,10 1644
    28 Benjamin Post Altis 10,06 2:11,58 5,56 1,05 1634
    29 Mauro Grasso AV Lycurgus 10,06 2:13,47 5,17 1,10 1628
    30 Wouter Fallaux CAV Energie 10,12 2:06,44 4,82 1,05 1625
    31 Tristen Strooper AV Attila 10,48 2:20,48 6,98 1,10 1618
    32 Thomas Arp Pallas `67 10,07 2:20,26 5,94 1,10 1617
    33 Kai Muijsers AV34 10,25 2:07,81 6,32 0,95 1617
    34 Keanu Leito Groningen 9,92 2:15,51 4,71 1,05 1562
    35 Mika ten Doeschot MPM 10,20 2:19,63 4,92 1,10 1537
    36 David de V...te-Peters SPLS 10,46 2:18,46 5,76 1,05 1527
    37 Thomas van Roosmalen Parthenon 10,17 2:14,95 4,67 1,05 1526
    38 Ruben Schussler Climax 10,38 2:12,99 5,26 1,00 1518
    39 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 9,77 2:35,93 5,76 1,05 1501
    40 Mathijs van Os AV Attila 10,71 2:20,71 5,64 1,05 1467
    41 Daan van Zwienen Avantri 10,22 2:31,89 5,76 1,05 1460
    42 Simon Plaizier HRRR 10,41 2:26,78 5,04 1,10 1458
    43 Milan de Bok Pallas `67 10,30 2:21,45 4,72 1,05 1457
    44 Michiel Gulickx Gloria 9,87 2:29,64 4,55 1,05 1448
    45 Rens Hooiveld Pallas `67 10,81 2:19,96 5,28 1,05 1437
    46 Davi Pfaff SPLS 10,52 2:22,23 5,29 1,00 1421
    47 Quinten Geleynse AV Lionitas 10,32 2:34,87 5,67 1,05 1418
    48 Joran van Breugel AV34 10,75 2:14,80 4,78 0,95 1382
    49 Aris Remmerde AAC `61 11,13 2:22,39 5,22 1,00 1335
    50 Willem van...eenendaal HLLS 10,52 2:21,92 5,40 0,85 1321
    51 Peter Idema AKU 11,15 2:20,68 5,46 0,90 1290
    52 Leon Wiedemeijer MPM 11,09 2:24,04 4,42 1,00 1272
    53 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,45 DNF 6,44 1,10 1261
    54 Luca Renaud AKU 10,23 2:35,03 4,67 0,90 1253
    55 Jarne van de Poll Altis 10,95 2:31,86 5,08 0,95 1243
    56 Henri Vennix Avantri 11,28 2:26,60 4,44 1,00 1231
    57 Django Schroijen AVON 10,85 2:21,97 4,54 0,85 1217
    58 Timo Hanekamp De Gemzen 11,45 2:26,72 4,85 0,90 1165
    59 Roeland van Rijn Pallas `67 11,64 2:23,27 3,67 0,95 1120
    60 Wilhelm Burger AKU 11,42 2:56,27 5,76 1,00 1119
    61 Marten Golding De Liemers 11,29 2:33,57 4,92 0,85 1103
    62 Kevin Letschert AKU 10,55 2:45,79 4,16 0,85 1067
    63 Hugo de Olde AAV SISU 11,58 2:47,00 4,67 0,85 967
    64 Yoonis Aden Ciko `66 12,28 2:43,55 4,09 0,85 870
    65 Matthijs Veeneman AV Gelre 12,08 3:04,58 3,71 1,00 860
    66 Jonathan Fennema AV34 14,04 3:01,18 3,65 0,85 584
    67 Wesley Boers Fivelstreek DNS DNS DNS 1,05 379
    68 Ties Dantuma HRRR DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Jozuah Revierre CAV Energie 9,03 --- 643
    2 Sam de Wild HLLS 9,38 9,48 580
    3 Levi de Bruijn Avantri 9,39 --- 578
    4 Jochem Hans Herkert AV34 9,45 9,17 567
    5 Florian Vriezen GACH 9,53 9,83 554
    6 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,57 --- 547
    7 Mika Naber AV34 9,59 --- 544
    8 Ryan Heeren AV Spiridon 9,64 --- 535
    9 Philip Walraven Altis 9,65 --- 534
    10 Dave Damen Swift 9,74 --- 519
    11 Coen Bloemberg Flevo Delta 9,75 --- 517
    12 Paul Kuijpers AVON 9,76 --- 516
    13 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 9,77 --- 514
    13 Julius Prop AV34 9,77 --- 514
    15 Senne Gisius GACH 9,83 --- 505
    16 Michiel Gulickx Gloria 9,87 --- 498
    17 Gijs Bomer HLLS 9,89 10,28 495
    18 Rogier Groeneweg Altis 9,92 9,20 490
    18 Keanu Leito Groningen 9,92 --- 490
    20 Julian Kwakman Triathlon 9,98 --- 481
    21 Sverre Vogelaar AAV `36 10,00 --- 478
    22 Jan Elsinga Heerenveen 10,05 --- 470
    23 Mauro Grasso AV Lycurgus 10,06 --- 469
    23 Benjamin Post Altis 10,06 --- 469
    25 Thomas Arp Pallas `67 10,07 --- 467
    26 Barend van de Donk PAC 10,11 --- 461
    27 Vasco Mosselman SAV 10,12 --- 460
    27 Wouter Fallaux CAV Energie 10,12 --- 460
    27 Harm Welleweerd HLLS 10,12 --- 460
    30 Hans Griesheimer AV Astylos 10,16 10,25 454
    31 Thomas van Roosmalen Parthenon 10,17 --- 452
    32 Mika ten Doeschot MPM 10,20 --- 448
    33 Jorian Reijnders Flevo Delta 10,21 --- 446
    34 Daan van Zwienen Avantri 10,22 --- 445
    35 Luca Renaud AKU 10,23 --- 443
    36 Kai Muijsers AV34 10,25 --- 441
    37 Kyan van Breugel AV34 10,27 --- 438
    37 Nino van Middendorp AV34 10,27 --- 438
    39 Milan de Bok Pallas `67 10,30 --- 433
    40 Floris van der Vijgh HLLS 10,32 9,93 430
    40 Quinten Geleynse AV Lionitas 10,32 10,51 430
    42 Ruben Schussler Climax 10,38 --- 422
    43 Simon Plaizier HRRR 10,41 --- 417
    44 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,45 10,00 412
    45 David de V...te-Peters SPLS 10,46 --- 410
    46 Tristen Strooper AV Attila 10,48 --- 408
    47 Willem van...eenendaal HLLS 10,52 --- 402
    47 Davi Pfaff SPLS 10,52 --- 402
    49 Kevin Letschert AKU 10,55 --- 398
    50 Mathijs van Os AV Attila 10,71 --- 376
    51 Joran van Breugel AV34 10,75 --- 371
    52 Rens Hooiveld Pallas `67 10,81 --- 363
    53 Django Schroijen AVON 10,85 --- 358
    54 Jarne van de Poll Altis 10,95 --- 345
    55 Leon Wiedemeijer MPM 11,09 --- 327
    56 Aris Remmerde AAC `61 11,13 --- 322
    57 Peter Idema AKU 11,15 --- 320
    58 Henri Vennix Avantri 11,28 --- 304
    59 Marten Golding De Liemers 11,29 --- 302
    60 Wilhelm Burger AKU 11,42 --- 287
    61 Timo Hanekamp De Gemzen 11,45 --- 283
    62 Hugo de Olde AAV SISU 11,58 --- 268
    63 Roeland van Rijn Pallas `67 11,64 --- 262
    64 Matthijs Veeneman AV Gelre 12,08 --- 213
    65 Yoonis Aden Ciko `66 12,28 --- 193
    66 Jonathan Fennema AV34 14,04 --- 36
    Wesley Boers Fivelstreek DNS 9,90 0
    Ties Dantuma HRRR DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Florian Vriezen GACH 1:50,82 1:57,50 636
    2 Sam de Wild HLLS 1:55,02 1:59,44 583
    3 Levi de Bruijn Avantri 1:56,30 --- 568
    4 Vasco Mosselman SAV 1:58,41 --- 543
    5 Luuk Pelkmans AV Sprint 1:58,54 --- 542
    6 Gijs Bomer HLLS 1:58,77 2:00,78 539
    7 Ryan Heeren AV Spiridon 1:59,31 --- 533
    8 Harm Welleweerd HLLS 2:01,41 --- 510
    9 Jochem Hans Herkert AV34 2:04,83 1:58,18 474
    10 Paul Kuijpers AVON 2:04,92 --- 473
    11 Floris van der Vijgh HLLS 2:06,11 2:08,00 461
    12 Jozuah Revierre CAV Energie 2:06,21 --- 460
    13 Senne Gisius GACH 2:06,33 --- 458
    14 Wouter Fallaux CAV Energie 2:06,44 2:06,28 457
    15 Julius Prop AV34 2:06,84 --- 453
    16 Jan Elsinga Heerenveen 2:07,75 --- 444
    17 Kai Muijsers AV34 2:07,81 --- 444
    18 Rogier Groeneweg Altis 2:08,64 2:12,12 436
    19 Kyan van Breugel AV34 2:08,95 --- 433
    20 Benjamin Post Altis 2:11,58 --- 408
    21 Ruben Schussler Climax 2:12,99 --- 395
    22 Mika Naber AV34 2:13,10 --- 394
    23 Sverre Vogelaar AAV `36 2:13,29 --- 392
    24 Philip Walraven Altis 2:13,46 --- 391
    25 Mauro Grasso AV Lycurgus 2:13,47 --- 390
    26 Joran van Breugel AV34 2:14,80 --- 379
    27 Thomas van Roosmalen Parthenon 2:14,95 --- 377
    28 Julian Kwakman Triathlon 2:15,14 --- 376
    29 Keanu Leito Groningen 2:15,51 --- 372
    30 Dave Damen Swift 2:16,53 2:23,68 363
    31 Nino van Middendorp AV34 2:16,69 --- 362
    32 Coen Bloemberg Flevo Delta 2:18,39 2:20,00 348
    33 David de V...te-Peters SPLS 2:18,46 --- 347
    34 Mika ten Doeschot MPM 2:19,63 --- 337
    35 Rens Hooiveld Pallas `67 2:19,96 --- 335
    36 Thomas Arp Pallas `67 2:20,26 --- 332
    37 Tristen Strooper AV Attila 2:20,48 --- 330
    38 Peter Idema AKU 2:20,68 --- 329
    39 Mathijs van Os AV Attila 2:20,71 --- 329
    40 Hans Griesheimer AV Astylos 2:20,93 --- 327
    41 Jorian Reijnders Flevo Delta 2:21,25 --- 324
    42 Milan de Bok Pallas `67 2:21,45 --- 323
    43 Willem van...eenendaal HLLS 2:21,92 --- 319
    44 Django Schroijen AVON 2:21,97 --- 318
    45 Davi Pfaff SPLS 2:22,23 --- 316
    46 Aris Remmerde AAC `61 2:22,39 --- 315
    47 Barend van de Donk PAC 2:22,83 --- 312
    48 Roeland van Rijn Pallas `67 2:23,27 --- 308
    49 Leon Wiedemeijer MPM 2:24,04 --- 302
    50 Henri Vennix Avantri 2:26,60 --- 283
    51 Timo Hanekamp De Gemzen 2:26,72 --- 282
    52 Simon Plaizier HRRR 2:26,78 --- 281
    53 Michiel Gulickx Gloria 2:29,64 --- 261
    54 Jarne van de Poll Altis 2:31,86 --- 245
    55 Daan van Zwienen Avantri 2:31,89 --- 245
    56 Marten Golding De Liemers 2:33,57 --- 233
    57 Quinten Geleynse AV Lionitas 2:34,87 2:31,41 224
    58 Luca Renaud AKU 2:35,03 --- 223
    59 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 2:35,93 --- 217
    60 Yoonis Aden Ciko `66 2:43,55 --- 169
    61 Kevin Letschert AKU 2:45,79 --- 156
    62 Hugo de Olde AAV SISU 2:47,00 --- 149
    63 Wilhelm Burger AKU 2:56,27 --- 99
    64 Jonathan Fennema AV34 3:01,18 --- 74
    65 Matthijs Veeneman AV Gelre 3:04,58 --- 58
    Wesley Boers Fivelstreek DNS 2:05,00 0
    Ties Dantuma HRRR DNS --- 0
    Tyrone Lak AV Lycurgus DNF 2:23,40 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint 8,30 --- 537
    2 Florian Vriezen GACH 8,17 8,00 530
    3 Ryan Heeren AV Spiridon 7,77 --- 509
    4 Jozuah Revierre CAV Energie 7,57 --- 498
    5 Barend van de Donk PAC 7,13 --- 473
    6 Tristen Strooper AV Attila 6,98 --- 464
    7 Hans Griesheimer AV Astylos 6,68 --- 447
    8 Jochem Hans Herkert AV34 6,66 7,19 446
    9 Nino van Middendorp AV34 6,60 --- 442
    10 Sam de Wild HLLS 6,58 5,83 441
    11 Levi de Bruijn Avantri 6,56 --- 440
    12 Jorian Reijnders Flevo Delta 6,46 --- 434
    13 Tyrone Lak AV Lycurgus 6,44 6,70 433
    14 Kai Muijsers AV34 6,32 --- 426
    15 Sverre Vogelaar AAV `36 5,99 --- 405
    16 Thomas Arp Pallas `67 5,94 --- 402
    17 Vasco Mosselman SAV 5,86 --- 397
    18 Mika Naber AV34 5,81 --- 394
    19 Gijs Bomer HLLS 5,79 5,67 393
    20 Wilhelm Burger AKU 5,76 --- 391
    20 Daan van Zwienen Avantri 5,76 --- 391
    20 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 5,76 --- 391
    20 David de V...te-Peters SPLS 5,76 --- 391
    24 Floris van der Vijgh HLLS 5,75 5,53 390
    25 Philip Walraven Altis 5,73 --- 389
    26 Senne Gisius GACH 5,71 --- 388
    27 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,67 5,85 385
    28 Paul Kuijpers AVON 5,66 --- 385
    29 Mathijs van Os AV Attila 5,64 --- 383
    30 Kyan van Breugel AV34 5,61 --- 381
    31 Coen Bloemberg Flevo Delta 5,60 3,02 381
    32 Benjamin Post Altis 5,56 --- 378
    33 Julius Prop AV34 5,52 --- 376
    34 Peter Idema AKU 5,46 --- 372
    35 Julian Kwakman Triathlon 5,45 --- 371
    36 Rogier Groeneweg Altis 5,43 5,99 370
    37 Willem van...eenendaal HLLS 5,40 --- 368
    38 Harm Welleweerd HLLS 5,32 --- 363
    39 Jan Elsinga Heerenveen 5,29 --- 361
    39 Davi Pfaff SPLS 5,29 --- 361
    41 Rens Hooiveld Pallas `67 5,28 --- 360
    42 Ruben Schussler Climax 5,26 --- 359
    43 Aris Remmerde AAC `61 5,22 --- 356
    44 Mauro Grasso AV Lycurgus 5,17 --- 353
    45 Dave Damen Swift 5,15 --- 351
    46 Jarne van de Poll Altis 5,08 --- 347
    47 Simon Plaizier HRRR 5,04 --- 344
    48 Marten Golding De Liemers 4,92 --- 336
    48 Mika ten Doeschot MPM 4,92 --- 336
    50 Timo Hanekamp De Gemzen 4,85 --- 331
    51 Wouter Fallaux CAV Energie 4,82 --- 329
    52 Joran van Breugel AV34 4,78 --- 326
    53 Milan de Bok Pallas `67 4,72 --- 322
    54 Keanu Leito Groningen 4,71 --- 321
    55 Luca Renaud AKU 4,67 --- 318
    55 Hugo de Olde AAV SISU 4,67 --- 318
    55 Thomas van Roosmalen Parthenon 4,67 --- 318
    58 Michiel Gulickx Gloria 4,55 --- 310
    59 Django Schroijen AVON 4,54 --- 309
    60 Henri Vennix Avantri 4,44 --- 302
    61 Leon Wiedemeijer MPM 4,42 --- 301
    62 Kevin Letschert AKU 4,16 --- 281
    63 Yoonis Aden Ciko `66 4,09 --- 276
    64 Matthijs Veeneman AV Gelre 3,71 --- 247
    65 Roeland van Rijn Pallas `67 3,67 --- 244
    66 Jonathan Fennema AV34 3,65 --- 242
    Wesley Boers Fivelstreek DNS 6,68 0
    Ties Dantuma HRRR DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Ryan Heeren AV Spiridon 1,30 --- 562
    2 Levi de Bruijn Avantri 1,25 --- 526
    2 Florian Vriezen GACH 1,25 1,28 526
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,25 --- 526
    5 Gijs Bomer HLLS 1,20 1,11 489
    5 Mika Naber AV34 1,20 --- 489
    7 Julian Kwakman Triathlon 1,15 --- 452
    7 Jan Elsinga Heerenveen 1,15 --- 452
    7 Senne Gisius GACH 1,15 --- 452
    7 Philip Walraven Altis 1,15 --- 452
    7 Jozuah Revierre CAV Energie 1,15 --- 452
    7 Sam de Wild HLLS 1,15 1,16 452
    7 Barend van de Donk PAC 1,15 --- 452
    7 Kyan van Breugel AV34 1,15 --- 452
    7 Nino van Middendorp AV34 1,15 --- 452
    7 Jochem Hans Herkert AV34 1,15 1,20 452
    7 Jorian Reijnders Flevo Delta 1,15 1,20 452
    18 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,10 1,15 416
    18 Mauro Grasso AV Lycurgus 1,10 --- 416
    18 Rogier Groeneweg Altis 1,10 1,01 416
    18 Tristen Strooper AV Attila 1,10 --- 416
    18 Dave Damen Swift 1,10 1,10 416
    18 Hans Griesheimer AV Astylos 1,10 --- 416
    18 Coen Bloemberg Flevo Delta 1,10 1,15 416
    18 Simon Plaizier HRRR 1,10 --- 416
    18 Thomas Arp Pallas `67 1,10 --- 416
    18 Mika ten Doeschot MPM 1,10 --- 416
    28 Sverre Vogelaar AAV `36 1,05 --- 379
    28 Daan van Zwienen Avantri 1,05 --- 379
    28 Wesley Boers Fivelstreek 1,05 1,20 379
    28 Benjamin Post Altis 1,05 --- 379
    28 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 1,05 --- 379
    28 Thomas van Roosmalen Parthenon 1,05 --- 379
    28 Wouter Fallaux CAV Energie 1,05 --- 379
    28 Floris van der Vijgh HLLS 1,05 1,06 379
    28 Harm Welleweerd HLLS 1,05 --- 379
    28 Mathijs van Os AV Attila 1,05 --- 379
    28 Michiel Gulickx Gloria 1,05 --- 379
    28 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,05 1,10 379
    28 Milan de Bok Pallas `67 1,05 --- 379
    28 Rens Hooiveld Pallas `67 1,05 --- 379
    28 David de V...te-Peters SPLS 1,05 --- 379
    28 Keanu Leito Groningen 1,05 --- 379
    44 Wilhelm Burger AKU 1,00 --- 342
    44 Henri Vennix Avantri 1,00 --- 342
    44 Paul Kuijpers AVON 1,00 --- 342
    44 Aris Remmerde AAC `61 1,00 --- 342
    44 Julius Prop AV34 1,00 --- 342
    44 Davi Pfaff SPLS 1,00 --- 342
    44 Ruben Schussler Climax 1,00 --- 342
    44 Matthijs Veeneman AV Gelre 1,00 --- 342
    44 Leon Wiedemeijer MPM 1,00 --- 342
    53 Jarne van de Poll Altis 0,95 --- 306
    53 Joran van Breugel AV34 0,95 --- 306
    53 Kai Muijsers AV34 0,95 --- 306
    53 Roeland van Rijn Pallas `67 0,95 --- 306
    57 Peter Idema AKU 0,90 --- 269
    57 Luca Renaud AKU 0,90 --- 269
    57 Vasco Mosselman SAV 0,90 --- 269
    57 Timo Hanekamp De Gemzen 0,90 --- 269
    61 Kevin Letschert AKU 0,85 --- 232
    61 Hugo de Olde AAV SISU 0,85 --- 232
    61 Willem van...eenendaal HLLS 0,85 --- 232
    61 Django Schroijen AVON 0,85 --- 232
    61 Jonathan Fennema AV34 0,85 --- 232
    61 Marten Golding De Liemers 0,85 --- 232
    61 Yoonis Aden Ciko `66 0,85 --- 232
    Ties Dantuma HRRR DNS --- 0