Atleten 'Jongens Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
313 Steven Vriends DAK Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2 --------------
363 Daniel Engelhart AAV `36 60m
Kogel
Ver
JJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
364 Twan van Rijn AAV `36 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ------------
365 Floris Smink AC TION Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale -------------
366 Tim Weber Almere `81 60mH
Kogel
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
367 Alexander ...derikhoff Altis 60m
60m_hf
600m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - 60mH -----------
368 Marijn van Duijn ARV Ilion Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
369 Thijmen Poels ATV Venray 600m
60mH
60mH_hf
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale ------------
370 Noah Köllmann AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
371 Kevin Smaling ATOP 60m
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
372 Bas van der Horst AV Athlos 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
373 Jonas Phijffers ATNY 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog -----------
374 Finn de Graaf AV Attila Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ------------
375 Aaron Hoogenboom AV Atverni 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ---------
376 Sam Relyveld AV Atverni 4x50m
--------------
377 Rhomen Romeo AV Atverni 60m
60m_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve Finale ------------
378 Bart van Zandwijk AV Atverni 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve Finale -----------
379 Thijs van ...wershaven DVTR 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
380 Dave Boamah AV Feniks 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000m -----------
381 Yair van Harmelen AV Feniks 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ---------
382 Carildo Linger AV Feniks 60m
60m_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve Finale ------------
383 Sidate Seck AV Feniks 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
384 Brend Baak Flevo Delta 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
385 Micha Groenenboom AV Gouda 600m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
386 Hugo Habraken AV Gouda 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
387 Sjoerd Peeters AV Gouda 60m
1000m
60mH
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH -----------
388 Frank Rüegg AV Gouda 1000m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1 -----------
389 Bart Veltman AV Gouda 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ----------
390 René Schultinga Heerenveen 1000m
JJD2 - 1000m --------------
391 Julian Vries Heerenveen 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m ------------
392 Milan Bouwer AV Hera 1000m
JJD2 - 1000m --------------
393 Jeff Tesselaar AV Hera 600m
Ver
Ver_f
JJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ------------
394 Luca van Diepen AV Hylas 1000m
JJD2 - 1000m --------------
396 Gerbrand Bontekoe AV Impala 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale ----------
397 Rutger Hoekstra AV Impala 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog -----------
398 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale -------------
399 Isaac Kammeron AV Lycurgus 60m
JJD2 - 60m --------------
400 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 60mH
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - Hoog -------------
401 Seb Wals AV Lycurgus 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
402 Collin Geugjes NEAV 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale ----------
403 Dennis van Veen Olympus `70 60m
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
404 Lucas Jansen AV Oss `78 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog -------------
405 Stefan Beukers Pallas `67 600m
1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale ---------
406 Pieter Bulte Pallas `67 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale ----------
407 Nils Reefman Pallas `67 600m
1000m
60mH
4x50m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH -----------
408 Ruben Stam AV Rijssen 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH -------------
409 Gaby Emmanuel AV Sparta 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale -----------
410 Jonathan Pronk AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale -------
411 Rens van Beek AV Spiridon Kogel
--------------
412 Thijs van Dijke AV Spiridon Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale -------------
413 Aran Swart AV Spiridon 60mH
Kogel
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1 -------------
414 Joël Hoeve SPLS 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale -----------
415 Kaj de Jong AV Statina 60m
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ------------
416 Lucas Broekroelofs Triathlon 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
417 Mark Hollestelle Triathlon 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
418 Laszlo Doelwijt AV34 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH -------------
419 Yidne Hulleman AV34 60m
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m ------------
420 Finn Muilwijk AV34 60m
Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 1 -------------
421 Sam Overeem AV34 1000m
Kogel
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
422 Boris Vegter AV34 600m
60mH
4x50m
Hoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mH -----------
423 Taco Visser AV34 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
424 Gijs de Haan AV `40 1000m
JJD2 - 1000m --------------
425 Bas Sloot AV `47 1000m
JJD2 - 1000m --------------
426 Max Halling Avantri 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ------------
427 Bayo Abisoye Ciko `66 60m
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ------------
428 Sam Steffens Ciko `66 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ----------
429 Joeri Konincks DAK 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - Hoog ----------
430 Kevin van Loon DAK 60m
4x50m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
431 Lars van Spijk DAK 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
432 Daan Roosenschoon DES 600m
1000m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale ----------
433 Laurens Prins GACH 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale ----------
434 Yoram Vriezen GACH 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ----------
435 Mark Dullaart Haag 60m
600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m ------------
436 Tim Dullaart Haag 60m
Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
437 Nsikak Ekpo Haag 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
438 Gwen Hanekamp Haag 1000m
60mH
Hoog
------------
439 Mark van der Linden Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale --------
440 Oliver van der Velde Haag 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
441 Quinten Wormer Haag 60m
60mH
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 2 ------------
442 Carlo Schoonen HAC 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m -------------
444 Luc Stappers HAC 600m
4x50m
JJD2 - 600m -------------
446 Stan Atsma HLLS 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale -----------
447 Tim Consemulder HLLS 60m
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
448 Tim de Wild HLLS 1000m
JJD2 - 1000m --------------
449 Bram van Alebeek Nijmegen 60mH
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
450 Teun ter Haar Nijmegen 1000m
JJD2 - 1000m --------------
451 Sem Oolbekkink Nijmegen 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
452 Steven Zollinger Nijmegen 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
453 Giann-Carlo Denswil PAC 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH -------------
454 Tjebbe Hemler PAC 1000m
JJD2 - 1000m --------------
455 Ronin van der Holst PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale ------------
456 Julian Mejame Ejong PAC Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
457 Jasper Oele PAC 60m
Polshoog
JJD2 - 60mJJD en MJD... Polshoog -------------
458 David Punt PAC 60m
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m -------------
459 Lennard Valk PAC 600m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale ------------
460 Fedor Musil Phanos 600m
--------------
461 Rens de Graauw PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale ---------
462 Gijs Houtman PH 1000m
JJD2 - 1000m --------------
463 Chiel Hulshof PH 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
464 Damian Felter Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale ----------
465 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog -----------
466 Bas Stam Rotterdam 1000m
JJD2 - 1000m --------------
467 Stef de Jong SAV Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2 --------------
468 Casper Haagh Scorpio 600m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale ----------
469 Jord Pluimes Scorpio Hoog
JJD2 - Hoog --------------
470 Chuck Pols Scorpio 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD en MJD... Polshoog ----------
471 Matyas Kerekgyarto Swift Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale -------------
472 Luc de Bruin Tempo AV Hoog
--------------
473 Stan Buddingh Typhoon 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m -------------
474 Muhameed Huseen Typhoon 60m
60m_hf
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000m ------------
475 Thijs de Wild Typhoon 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
476 Bjorn Hulsebos VAV 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m -------------
477 Jip Janissen VRT 1000m
JJD2 - 1000m --------------
1048 Joep Bovee Spado Polshoog
JJD en MJD... Polshoog --------------
1054 Femi Ekker HLLS 1000m
JJD2 - 1000m --------------

Verenigingen 'Jongens Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 1
ATV Venray VNRY 1
AV 1923 AV23 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 4
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Feniks FNKS 4
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 5
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Lycurgus LYCG 4
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Pallas `67 PL67 3
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 3
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Statina STTN 1
AV Triathlon Triathlon 2
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 1
Avantri AVTR 1
Ciko `66 CIKO 2
DAK DAK 4
DES DES 1
GAC Hilversum GACH 2
Haag Atletiek HAAG 7
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 4
Nijmegen Atletiek NYMG 4
PAC PAC 7
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 3
Rotterdam Atletiek RDAM 3
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
Typhoon TPHN 3
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D2

# Naam 60mOBP
1 Damian Felter Rotterdam 7,86 7,85
2 Nsikak Ekpo Haag 7,88 7,81
3 Jonathan Pronk AV Sparta 8,00 8,21
4 Mark van der Linden Haag 8,20 7,74
5 Noah Köllmann AV 1923 8,26 8,20
6 Jonas Phijffers ATNY 8,31 8,45
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,41 8,44
8 Yair van Harmelen AV Feniks 8,47 8,48
9 Joeri Konincks DAK 8,49 8,57
10 Dave Boamah AV Feniks 8,53 8,59
11 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,55 8,70
11 Yidne Hulleman AV34 8,55 8,30
13 Muhameed Huseen Typhoon 8,60 8,60
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,61 8,69
15 Sam Steffens Ciko `66 8,62 8,54
16 Laurens Prins GACH 8,63 8,70
17 Rens de Graauw PH 8,65 8,91
18 Carildo Linger AV Feniks 8,66 8,88
19 Kaj de Jong AV Statina 8,69 8,67
20 Rhomen Romeo AV Atverni 8,71 8,68
21 Collin Geugjes NEAV 8,79 8,83
22 Bart Veltman AV Gouda 8,83 8,56
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,89 8,88
24 Thijs de Wild Typhoon 8,90 8,98
25 Bayo Abisoye Ciko `66 8,98 8,85
26 Seb Wals AV Lycurgus 9,00 8,98
27 Stan Atsma HLLS 9,03 8,99
28 Quinten Wormer Haag 9,07 9,14
29 Isaac Kammeron AV Lycurgus 9,08 ---
30 Giann-Carlo Denswil PAC 9,09 9,19
30 David Punt PAC 9,09 8,43
32 Thijs van ...wershaven DVTR 9,15 9,36
33 Julian Vries Heerenveen 9,17 9,80
33 Stan Buddingh Typhoon 9,17 ---
35 Oliver van der Velde Haag 9,21 9,66
35 Tim Consemulder HLLS 9,21 9,18
35 Bas van der Horst AV Athlos 9,21 9,00
35 Pieter Bulte Pallas `67 9,21 9,26
39 Sidate Seck AV Feniks 9,23 8,99
39 Steven Zollinger Nijmegen 9,23 9,13
41 Lars van Spijk DAK 9,29 9,06
42 Laszlo Doelwijt AV34 9,32 9,10
43 Mark Hollestelle Triathlon 9,33 9,49
43 Kevin Smaling ATOP 9,33 9,27
45 Jasper Oele PAC 9,42 8,93
46 Lucas Broekroelofs Triathlon 9,46 ---
47 Taco Visser AV34 9,53 9,57
48 Kevin van Loon DAK 9,54 9,36
49 Sjoerd Peeters AV Gouda 9,92 9,98
50 Hugo Habraken AV Gouda 10,03 10,30
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 8,91
Ruben Stam AV Rijssen DNS 8,92

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D2

# Naam 60m_hfQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,80 ---
2 Damian Felter Rotterdam 7,88 ---
3 Mark van der Linden Haag 7,89 ---
4 Jonathan Pronk AV Sparta 8,09 ---
5 Noah Köllmann AV 1923 8,30 ---
6 Jonas Phijffers ATNY 8,38 ---
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,45 ---
8 Laurens Prins GACH 8,54 ---
8 Dave Boamah AV Feniks 8,54 ---
10 Sam Steffens Ciko `66 8,59 ---
11 Yair van Harmelen AV Feniks 8,60 ---
12 Muhameed Huseen Typhoon 8,61 ---
13 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,63 ---
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,65 ---
14 Carildo Linger AV Feniks 8,65 ---
14 Joeri Konincks DAK 8,65 ---
14 Yidne Hulleman AV34 8,65 ---
18 Kaj de Jong AV Statina 8,77 ---
19 Rhomen Romeo AV Atverni 8,83 ---
20 Rens de Graauw PH 8,91 ---
21 Collin Geugjes NEAV 8,93 ---
22 Bayo Abisoye Ciko `66 8,97 ---
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,03 ---
24 Bart Veltman AV Gouda 9,13 ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam 1000mOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 3:04,95 2:58,07
2 Teun ter Haar Nijmegen 3:04,96 2:56,68
3 Gijs de Haan AV `40 3:05,59 3:02,02
4 Lucas Jansen AV Oss `78 3:06,50 3:03,08
5 Daan Roosenschoon DES 3:06,98 3:03,81
6 Milan Bouwer AV Hera 3:09,99 3:09,24
7 Bas Sloot AV `47 3:10,29 3:09,66
8 Tim de Wild HLLS 3:10,30 3:07,74
9 Bas Stam Rotterdam 3:11,85 3:10,36
10 Jip Janissen VRT 3:11,95 3:14,28
11 René Schultinga Heerenveen 3:14,99 3:26,82
12 Femi Ekker HLLS 3:17,97 3:21,44
13 Tjebbe Hemler PAC 3:18,79 3:22,30
14 Gijs Houtman PH 3:18,81 3:17,73
15 Sam Overeem AV34 3:19,14 3:27,77
16 Dave Boamah AV Feniks 3:19,17 3:23,22
17 Carlo Schoonen HAC 3:27,26 3:42,00
18 Bjorn Hulsebos VAV 3:35,60 3:34,92
19 Mark Dullaart Haag 3:36,40 3:36,72
20 Nils Reefman Pallas `67 3:37,14 3:28,74
21 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:38,83 3:34,54
22 Julian Vries Heerenveen 3:44,40 3:54,60
23 David Punt PAC 3:51,68 3:34,88
24 Frank Rüegg AV Gouda 4:04,58 4:09,25

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D2

# Naam 60mHOBP
1 Mark van der Linden Haag 9,31 9,46
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,48 9,84
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,50 9,54
4 Jonathan Pronk AV Sparta 9,80 10,25
5 Yoram Vriezen GACH 9,81 10,04
6 Sam Steffens Ciko `66 10,07 10,00
7 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,28 10,38
8 Joël Hoeve SPLS 10,35 ---
9 Stan Atsma HLLS 10,51 10,57
9 Casper Haagh Scorpio 10,51 10,73
11 Brend Baak Flevo Delta 10,52 10,21
12 Twan van Rijn AAV `36 10,59 11,03
13 Rens de Graauw PH 10,60 10,71
14 Max Halling Avantri 10,68 10,76
14 Rutger Hoekstra AV Impala 10,68 10,64
16 Yair van Harmelen AV Feniks 10,72 10,31
17 Bart Veltman AV Gouda 10,75 10,19
18 Pieter Bulte Pallas `67 10,83 11,91
19 Chuck Pols Scorpio 10,84 11,14
20 Ronin van der Holst PAC 10,94 11,35
21 Thijmen Poels ATV Venray 11,08 11,68
21 Stefan Beukers Pallas `67 11,08 11,86
23 Chiel Hulshof PH 11,21 12,10
23 Sem Oolbekkink Nijmegen 11,21 16,29
25 Giann-Carlo Denswil PAC 11,45 11,88
26 Bram van Alebeek Nijmegen 11,52 11,17
27 Quinten Wormer Haag 11,78 11,50
28 Nils Reefman Pallas `67 11,86 11,92
29 Boris Vegter AV34 11,87 ---
30 Tim Consemulder HLLS 11,90 11,45
31 Aran Swart AV Spiridon 11,96 13,00
32 Ruben Stam AV Rijssen 11,99 11,99
33 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 12,01 11,50
34 Laszlo Doelwijt AV34 12,28 12,10
35 Alexander ...derikhoff Altis 12,39 12,25
36 Micha Groenenboom AV Gouda 12,42 12,64
37 Joeri Konincks DAK 12,78 12,20
38 Sjoerd Peeters AV Gouda 12,80 12,44
39 Tim Weber Almere `81 12,86 12,82
40 Hugo Habraken AV Gouda 12,92 11,28

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D2

# Naam 60mH_hfQm
1 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,40 ---
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,54 ---
3 Jonathan Pronk AV Sparta 9,73 ---
4 Sam Steffens Ciko `66 10,03 ---
5 Yoram Vriezen GACH 10,15 ---
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,21 ---
7 Stan Atsma HLLS 10,35 ---
8 Yair van Harmelen AV Feniks 10,49 ---
9 Bart Veltman AV Gouda 10,52 ---
10 Brend Baak Flevo Delta 10,56 ---
11 Casper Haagh Scorpio 10,61 ---
12 Rens de Graauw PH 10,67 ---
13 Max Halling Avantri 10,69 ---
14 Rutger Hoekstra AV Impala 10,80 ---
15 Joël Hoeve SPLS 10,87 ---
16 Pieter Bulte Pallas `67 10,91 ---
17 Twan van Rijn AAV `36 10,92 ---
18 Ronin van der Holst PAC 11,04 ---
19 Chiel Hulshof PH 11,07 ---
20 Thijmen Poels ATV Venray 11,09 ---
21 Chuck Pols Scorpio 11,61 ---
Mark van der Linden Haag DQ ---
Stefan Beukers Pallas `67 DNS ---
Sem Oolbekkink Nijmegen DNS ---

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D2

# Naam KogelOBP
1 Jonathan Pronk AV Sparta 12,52 10,24
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 12,37 12,53
3 Laurens Prins GACH 12,22 13,34
4 Matyas Kerekgyarto Swift 11,55 11,70
5 Julian Mejame Ejong PAC 11,20 13,24
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 10,76 10,09
7 Daan Roosenschoon DES 9,62 9,80
8 Floris Smink AC TION 9,60 9,33
9 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,57 9,01
10 Lennard Valk PAC 9,49 8,17
11 Chuck Pols Scorpio 9,41 9,27
12 Rens de Graauw PH 9,31 9,52
13 Stef de Jong SAV 8,77 8,81
14 Kevin van Loon DAK 8,69 7,96
15 Thijs de Wild Typhoon 8,41 8,86
16 Aran Swart AV Spiridon 7,92 7,52
17 Steven Vriends DAK 7,69 7,24
18 Finn Muilwijk AV34 7,66 7,32
19 Tim Weber Almere `81 7,63 8,08
20 Lars van Spijk DAK 7,25 6,96
21 Sam Overeem AV34 7,15 6,92
22 Bas van der Horst AV Athlos 7,10 7,24
23 Quinten Wormer Haag 7,02 7,04
24 Taco Visser AV34 6,99 7,47
25 Oliver van der Velde Haag 6,32 6,33
26 Frank Rüegg AV Gouda 5,92 5,95
27 Tim Dullaart Haag 5,50 5,23

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam PolshoogOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,65 2,54
2 Chuck Pols Scorpio 2,00 1,77
3 Jasper Oele PAC 2,00 2,16

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam VerOBP
1 Mark van der Linden Haag 5,57 5,39
2 Damian Felter Rotterdam 5,55 5,45
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 4,98 4,85
4 Jeff Tesselaar AV Hera 4,88 5,24
5 Nsikak Ekpo Haag 4,80 5,08
6 Casper Haagh Scorpio 4,70 4,64
7 Julian Mejame Ejong PAC 4,69 4,57
8 Finn de Graaf AV Attila 4,67 5,05
9 Collin Geugjes NEAV 4,62 4,72
10 Noah Köllmann AV 1923 4,58 4,89
11 Joël Hoeve SPLS 4,52 4,20
12 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,50 4,59
13 Bart Veltman AV Gouda 4,48 4,59
14 Chiel Hulshof PH 4,24 4,13
15 Sem Oolbekkink Nijmegen 4,22 4,05
16 Tim Consemulder HLLS 4,19 4,54
17 Thijs de Wild Typhoon 4,13 4,18
18 Bram van Alebeek Nijmegen 4,08 4,20
19 Micha Groenenboom AV Gouda 3,97 3,81
19 Brend Baak Flevo Delta 3,97 4,35
21 Kevin Smaling ATOP 3,94 4,42
22 Tim Weber Almere `81 3,92 3,93
23 Sidate Seck AV Feniks 3,81 4,22
24 Oliver van der Velde Haag 3,77 3,58
25 Thijs van ...wershaven DVTR 3,63 4,10
26 Lars van Spijk DAK 3,14 3,39
27 Hugo Habraken AV Gouda 3,10 3,42
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 4,16